60 KM – 120 KM – 4 x 15 KM – Strand – Bos – Duin – Wad – Dijk – Dorp – Berg

Uitslagen

Uitslag 120 km 1999

UITSLAGENLIJST van de vijfde ‘ZESTIG VAN TEXEL’ – 5 APRIL 1999
Pl. Voor- en achternaam Lft Woonplaats 59.4 km 44.0 km 29.7 km 14.7 km
74.8 km 89.1 km 104.1 km 119.4 km
120 KM MANNEN
1 Guus Smit 34 Voorburg 4.39.42 3.25.42 2.21.35 1.15.36
Guus Smit 6.01.11 7.17.01 8.36.02 10.01.16
2 Roel Keizer 48 Apeldoorn 5.02.33 3.42.32 2.30.38 1.15.53
Roel Keizer 6.23.07 7.39.38 9.02.22 10.26.27
3 Mik Borsten 36 Amersfoort 5.08.15 3.42.32 2.30.38 1.15.53
Mik Borsten 6.45.00 8.18.21 9.59.13 11.45.00
4 Ubel Dijk 43 Bedum 5.32.21 4.02.23 2.44.20 1.22.57
Ubel Dijk 7.10.19 8.41.57 10.20.21 11.57.53
5 Piet de Peuter 41 Amsterdam 5.59.26 4.25.00 2.57.46 1.28.28
Piet de Peuter 7.40.46 9.20.10 11.01.20 12.41.11
6 Christof Schwarzer 36 Bielefeld (D) 5.55.48 4.14.45 2.47.44 1.22.52
Christof Schwarzer 7.39.31 9.15.59 11.01.20 12.53.07
120 KM VROUWEN
1 Anke Drescher 31 Gatersleben (D) 5.24.10 3.57.44 2.37.19 1.17.20
Anke Drescher 6.48.05 8.07.32 9.30.50 10.55.44
120 KM ESTAFETTE
OSG-De Hogeberg div. Den Burg 4.47.52 3.26.25 2.17.06 1.04.38
circa 21 deelnemers 7.16.10 8.27.25 9.39.50

Uitslag 60 km 1999

UITSLAGENLIJST van de 5e De Zestig van Texel’   5 APRIL 1999
Voor- en achternaam Lft cat Woonplaats Tussentijden Finish
1 2 3 4
15.4 km 29.7 km 44.7 km 60 km
60 KM – VROUWEN
1 Linda Valent 28 Amsterdam 1.28.35 2.53.47 4.20.15 5.46.31
2 Marga Lesterhuis 43 Huizen 1.28.35 2.51.20 4.21.00 5.57.43
3 Lies van Leeuwen 42 Almere 1.29.59 2.53.47 4.22.39 5.59.37
4 Erna Homan-Bennink 44 Groningen 1.26.56 2.48.34 4.18.56 6.00.29
5 Toos Koevoets 39 Zoetermeer 1.34.16 2.59.30 4.32.59 6.06.10
6 Astrid Kammann 40 Dissen (D) 1.32.25 2.57.52 4.29.13 6.08.45
7 Christel Timmerman 42 Hagen (D) 1.25.50 2.51.03 4.33.04 6.19.33
8 Ineke de Winter 46 Breda 1.37.44 3.07.22 4.41.34 6.21.32
9 Ingrid Ritmeijer 40 Breda 1.37.44 3.07.22 4.41.34 6.21.32
10 Mariska Koenders 40 De Koog 1.34.20 3.04.30 4.44.58 6.26.27
60 KM – MANNEN
1 Jan Vandendriessche 37 M Gistel (B) 1.01.04 1.56.52 2.55.38 3.57.35
2 Veron Lust 36 M Purmerend 1.02.15 1.56.52 2.55.38 4.05.47
3 Jan van Dijken 37 M Peize 1.06.31 2.06.40 3.11.08 4.19.21
4 Peter de Jongh 46 M45 Breda 1.06.32 2.06.55 3.11.28 4.25.00
5 Erik van Zessen 29 M Bennekom 1.01.44 1.58.35 3.07.38 4.28.22
6 Jaap Vis 42 M40 Groningen 1.06.33 2.08.30 3.17.38 4.31.08
7 Ron Zaal 44 M40 Apeldoorn 1.10.17 2.14.56 3.22.40 4.33.32
8 Bernhard Vanlangendonck 40 M40 Geluwe (B) 1.09.33 2.14.14 3.21.56 4.34.08
9 Karl Graf 48 M45 Goch (D) 1.12.06 2.15.55 3.21.56 4.37.04
10 William Vijncke 43 M40 Evergem (B) 1.11.55 2.15.47 3.20.35 4.39.04
11 Bertrand Verlinde 37 M Gistel (B) 1.04.52 2.05.15 3.13.27 4.40.38
12 Emiel Dierckx 42 M40 Herenhout (B) 1.08.21 2.12.48 3.21.56 4.40.49
13 Christiaan Pfrommer 35 M Haarlem 1.11.55 2.15.47 3.24.28 4.41.06
14 Henk Veldkamp 44 M40 Amersfoort 1.10.02 2.15.55 3.27.14 4.53.13
15 Harry Wolters 47 M45 Eelde 1.16.56 2.25.43 3.38.44 4.55.29
16 Jop Veldhuis 50 M50 Nieuw Dordrecht 1.13.13 2.21.53 3.36.36 4.56.05
17 Lex de Boer 51 M50 Avenhorn 1.13.05 2.21.52 3.35.37 4.58.50
18 Theo van Vliet 56 M50 Hoorn 1.18.20 2.28.10 3.41.52 4.59.36
19 Hans van der Kolk 40 M40 Monnickendam 1.17.04 2.26.45 3.42.42 5.00.00
20 Niki Devoldere 22 M Regem (B) 1.17.17 2.24.25 3.39.59 5.00.02
21 Douwe Thesing 45 M45 Zaandam 1.18.18 2.27.53 3.40.48 5.00.56
22 Ton van ’t Veer 41 M40 Breda 1.08.20 2.13.18 3.24.05 5.01.51
23 Jan Schinkel 46 M45 Benschop 1.10.56 2.19.56 3.36.36 5.02.00
24 Ronald Kessenich 59 M50 Amersfoort 1.21.45 2.30.32 3.45.35 5.02.06
25 Rob Prins 45 M45 Hippolytushoef 1.13.05 2.20.35 3.38.26 5.03.27
26 Wim Heijenk 43 M40 Monnickendam 1.17.04 2.26.45 3.42.42 5.07.24
27 Timo van Kempen 35 M Haarlem 1.13.40 2.23.26 3.41.31 5.07.39
28 André Koeslag 44 M40 Amersfoort 1.21.43 2.29.30 3.41.28 5.08.09
29 Tom Hendriks 42 M40 Hoofddorp 1.18.35 2.28.57 3.43.23 5.09.14
30 Marcel van Ieperen 44 M40 Breda 1.21.46 2.32.21 3.46.26 5.11.34
31 Hans Sielias 47 M45 Apeldoorn 1.18.20 2.29.00 3.47.07 5.11.41
32 Emiel Dijkstra 27 M Enschede 1.22.12 2.34.07 3.52.18 5.15.14
33 Luuk Raaman 45 M45 Rijswijk 1.18.35 2.30.58 3.51.18 5.15.36
34 Rolf Tambach 30 M Zaandam 1.15.39 2.24.42 3.41.38 5.16.59
35 Roel Ribbink 52 M50 Dieren 1.21.06 2.33.44 3.52.59 5.19.14
36 Henk Bekkering 49 M45 Apeldoorn 1.16.19 2.22.54 3.37.20 5.19.20
37 André van de Vliert 29 M Zeist 1.18.05 2.30.19 3.52.48 5.19.55
38 Roger Henke 40 M40 Nijmegen 1.21.06 2.33.44 3.52.59 5.20.11
39 Jan van de Linde 45 M45 Oostburg 1.19.07 2.32.21 3.53.10 5.20.22
40 Johan Huver 36 M Emmeloord 1.20.56 2.35.20 3.52.49 5.20.43
41 Henk Hoebert 50 M50 Hulshorst 1.23.00 2.38.05 3,55,58 5.21.09
42 Hans van der Mast 46 M45 Hellevoetsluis 1.16.20 2.29.27 3.48.46 5.21.30
43 Minke Hilgenberg 44 M40 Apeldoorn 1.26.46 2.40.15 3.56.53 5.23.08
44 Ron Bakker 42 M40 Almere 1.18.13 2.31.49 3.54.11 5.25.27
45 Ton Wellenberg 37 M Deventer 1.24.40 2.40.51 4.00.49 5.28.20
46 Izak Patty 45 M45 Deventer 1.24.40 2.40.42 4.00.48 5.29.27
47 Egbert Ramge 38 M Gross-Bieberau (D) 1.21.46 2.37.59 4.00.36 5.30.11
48 Herman Staal 34 M Winsum-Gr. 1.25.10 2.43.43 4.06.02 5.30.20
49 Chris Bor 49 M45 Driebergen 1.25.40 2.44.29 4.08.41 5.32.48
50 Juud de Lange 54 M50 Enschede 1.19.22 2.33.48 3.56.48 5.32.55
51 Paul van der Gouw 33 M Apeldoorn 1.26.52 2.44.29 4.06.02 5.34.31
52 Alfred Schoen 40 M40 Purmerend 1.21.46 2.39.31 4.02.56 5.34.32
53 Herman Euverman 45 M45 Zwolle 1.23.00 2.38.05 3.56.15 5.34.50
54 Marco Bruijn 28 M Den Haag 1.16.41 2.30.10 3.55.50 5.35.09
55 Sietze Houwen 48 M45 Zuidbroek 1.28.34 2.47.41 4.10.06 5.35.19
56 Erik ten Velden 55 M50 Petten 1.32.25 2.53.01 4.16.52 5.35.59
57 John Bouwens 43 M40 Alphen a/d Rijn 1.25.10 2.44.29 4.08.35 5.37.26
58 Koos Rademaker 53 M50 Zeist 1.24.40 2.40.47 4.03.08 5.37.50
59 Jaap Swart 47 M45 Haarlem 1.22.11 2.39.34 4.07.15 5.37.53
60 Wim Derksen 33 M Loenen 1.21.49 2.36.42 4.00.51 5.38.33
61 Cor Butter 54 M50 Callantsoog 1.32.25 2.53.01 4.16.52 5.38.52
62 Louis Emringer 44 M40 Bridel (Lux) 1.27.50 2.50.47 4.13.12 5.39.07
63 Bart Buddingh 47 M45 Julianadorp 1.23.54 2.41.32 4.06.17 5.40.09
64 Harm van der Beek 39 M Sliedrecht 1.21.46 2.43.49 4.13.18 5.41.14
65 Luis Arribas 28 M Amsterdam 1.23.14 2.41.55 4.04.52 5.41.29
66 Johan Visschedijk 35 M Utrecht 1.28.34 2.50.22 4.13.18 5.42.43
67 Egbert van der Molen 42 M40 Middelstum 1.25.10 2.43.43 4.08.08 5.42.47
68 Bert de Haar 40 M40 Katwijk 1.16.44 2.32.30 4.06.45 5.43.48
69 Jos Broersen 48 M45 Alphen a/d Rijn 1.20.55 2.38.16 4.06.09 5.44.42
70 Rinze Oosterkamp 54 M50 Wenum-Wiesel 1.25.06 2.44.25 4.08.54 5.44.45
71 Peter van Haastert 44 M40 Groningen 1.28.06 2.48.38 4.14.43 5.45.44
72 Ben Remmers 43 M40 Apeldoorn 1.26.52 2.44.34 4.10.42 5.46.15
73 Henry Okkersen 53 M50 Schimmert 1.25.40 2.45.51 4.08.54 5.46.23
74 Cor van der Hoek 46 M45 Brummen 1.24.40 2.44.39 4.10.58 5.46.25
75 Geert van Dijk 31 M Veenendaal 1.28.40 2.53.52 4.20.15 5.46.32
76 Peter Nateman 27 M Almkerk 1.28.40 2.53.49 4.20.15 5.46.33
77 Bas de Bruin 28 M Amerongen 1.28.41 2.53.52 4.20.15 5.46.34
78 Thomas Braun 39 M Münster (D) 1.26.55 2.46.35 4.10.06 5.46.39
79 Wim Kroese 52 M50 Apeldoorn 1.26.59 2.44.42 4.12.30 5.47.10
80 Wim Mouwer 45 M45 Nunspeet 1.28.24 2.51.18 4.15.50 5.47.25
81 Chiel Spaan 51 M50 Monnickendam 1.19.17 2.35.20 4.04.56 5.48.52
82 Richard van Klooster 32 M Leusden 1.25.10 2.47.41 4.16.52 5.50.26
83 Edo Nugteren 45 M45 Hoofddorp 1.21.43 2.39.11 4.06.21 5.51.31
84 Kees Albers 47 M45 Gouda 1.25.10 2.46.35 4.14.50 5.54.01
85 Dirk Albert Schipper 44 M40 Groningen 1.26.37 2.47.35 4.15.00 5.54.45
86 Adri van Tilburg 50 M50 Weesp 1.26.51 2.45.38 4.15.35 5.55.35
87 Remko Nagtegaal 30 M De Cocksdorp 1.16.04 2.31.28 4.04.04 5.56.13
88 Jacob Visser 54 M50 Heerenveen 1.24.26 2.46.33 4.18.05 5.56.26
89 Dennis Gehring 43 M40 Huizen 1.28.33 2.51.20 4.21.00 5.57.45
90 Joachim Meteling 39 M Bocholt (D) 1.24.17 2.41.29 4.09.35 5.58.07
91 Fritz Geisemeier 37 M Versmold (D) 1.26.39 2.48.34 4.16.52 5.58.10
92 Vincent van Gils 30 M Maastricht 1.28.53 2.51.37 4.21.30 5.58.16
93 Peter Homan 45 M45 Groningen 1.27.00 2.48.34 4.18.56 6.00.28
94 Lucas Untied 47 M45 Haren (Gr) 1.26.54 2.48.34 4.18.56 6.00.30
95 Peter Gabriels 28 M Gent (B) 1.24.11 2.40.51 4.13.54 6.00.53
96 Heinz Geilenkirchen 45 M45 Keulen (D) 1.28.14 2.54.21 4.22.27 6.01.22
97 Uwe Schwensfeier 45 M45 Haltern(D) 1.32.25 2.57.52 4.28.50 6.02.30
98 G. Vesper 45 M45 Amersfoort 1.30.44 2.56.36 4.25.18 6.07.40
99 Ton van Aken 52 M50 Wychen 1.20.06 2.37.33 4.20.05 6.08.14
100 Jan Derksen 62 M60 Loenen 1.28.28 2.51.37 4.24.15 6.10.30
101 Wim van Brummen 49 M45 Almere 1.29.57 2.53.49 4.25.28 6.11.59
102 Peter Machiels 41 M40 Apeldoorn 1.26.53 2.44.40 4.14.32 6.13.08
103 Theo Heemskerk 59 M50 Noordwijk 1.24.07 2.46.47 4.22.20 6.13.27
104 Frits Soeters 49 M45 Emmen 1.24.40 2.41.23 4.03.15 6.14.24
105 Rob Froonhoff 32 M Amersfoort 1.24.26 2.49.21 4.26.31 6.15.26
106 Udo Wegmann 40 M40 Veitshöchheim(D) 1.25.40 2.48.27 4.26.14 6.16.15
107 Arie Breederland 41 M40 Barendrecht 1.27.40 2.51.20 4.26.06 6.16.15
108 Gijs van der Zwaan 44 M40 Blaricum 1.28.33 2.51.13 4.26.18 6.18.43
109 Jan Rebel 50 M50 Huizen 1.28.43 2.54.55 4.31.40 6.18.43
110 Andre Smit 40 M40 Wouw 1.34.35 2.59.28 4.38.10 6.18.58
111 Ed van Beek 38 M Diepenveen 1.17.03 2.35.15 4.29.00 6.19.00
112 Henk Westerhof 55 M50 Harderwijk 1.34.20 2.59.30 4.29.06 6.19.00
113 Arie Cijfer 43 M40 Amersfoort 1.28.21 2.51.20 4.24.47 6.20.25
114 Jo Jansen 50 M50 Wychen 1.25.10 2.42.48 4.12.50 6.22.50
115 Jan Schijff 49 M40 Rijnsburg 1.19.00 2.32.21 4.02.36 6.26.14
116 Ronno Honingh 40 M40 De Koog 1.34.20 3.04.30 4.44.58 6.26.27
117 Pier Schotanus 66 M60 Poortugaal 1.38.36 3.08.06 4.44.33 6.30.28
118 Jasper Roll 43 M40 Winschoten 1.32.25 2.57.52 4.29.13 6.31.33
119 Reinder Rabelink 50 M50 Eerbeek 1.28.52 2.53.03 4.35.20 6.32.39
120 Erik Vonk 25 M Eindhoven 1.34.17 3.04.30 4.44.58 6.36.31
121 Hans Dekker 45 M45 Nunspeet 1.29.25 2.53.14 4.26.43 6.36.47
122 Jan Wiltjer 57 M50 Wirdun 1.25.06 2.51.26 4.44.33 6.40.22
123 Winfried Zwarthoed 29 M Volendam 1.32.25 2.59.28 4.42.59 6.41.32
124 Dick Veerman 29 M Volendam 1.31.39 2.57.14 4.39.12 6.42.13
125 Jan van der Hoek 47 M45 St. Annaparochie 1.38.16 3.08.06 4.53.57 7.04.52

Uitslag estafette 1999

Pl Voor- en achternaam Lft Woonplaats Etappe Etappe Etappe Finish
1 2 3 tijd
15.4 km 14.3 km 15.0 km 60 km
ESTAFETTE 4 x 15 MANNEN    (5-4-1999)
1 AV Rijnsoever 1 58:06 1:53:42 2:54:20 3:53:43
Wout Duindam 44 Katwijk 58:06
Leen van Rijn 44 Katwijk 0:55:36
Pascal Walther 28 Katwijk 1:00:38
Peter Walen 31 Warmond 0:59:23
2 Vlaanderen 2002 1:02:39 2:01:03 3:01:48 3:58:16
Staf Nevelsteens 44 Booischot (B) 1:02:39
Paul van Oosterwyck 45 Lier (B) 0:58:24
Rony van Oosterwyck 44 Lier (B) 1:00:45
Sus Renders 40 Noorderwijk (B) 0:56:28
3 Gelre 1 run 2 day 1:03:30 2:06:25 3:00:34 3:58:43
Niels van Geest 29 Ellecom 1:03:30
Michel Duits 30 Eerbeek 1:02:55
Alex Scholten 37 Eerbeek 0:54:09
Gerard Limbeek 37 Dieren 0:58:09
4 Groep Lammert 1:04:39 1:59:56 3:00:42 4:03:42
Martijn Toering 26 Leeuwarden 1:04:39
Lammert Odinga 31 Leeuwarden 0:55:17
Wim de Bie 43 Dronrijp 1:00:46
Jelle Kazimier 24 Leeuwarden 1:03:00
5 Henk vd Scheur transportteam Apeldoorn 1:05:39 2:13:38 3:20:28 4:17:16
Herman Mol 39 Apeldoorn 1:05:39
Kees Kremer 40 Terwolde 1:07:59
Lex van den Brink 29 Apeldoorn 1:06:50
Hans van Driel 39 Apeldoorn 0:56:48
6 Sewaco-bedrijf 1:00:40 2:09:24 3:14:11 4:31:41
Menno Teunisse Den Helder 1:00:40
Fred Braaksma 51 Den Helder 1:08:44
Ron Bromlewe 41 Den Helder 1:04:47
Ruud Wilner 41 Den Hoorn 1:17:30
7 Lionitas: Drie Goeie en Ik 1:08:43 2:27:01 3:34:24 4:40:04
Johan Meinsma 33 Leeuwarden 1:08:43
Gert-Piet v.d. Bogert 26 Leeuwarden 1:18:18
Klaas Jan Huizinga 34 Leeuwarden 1:07:23
Harold Hofenk 25 Leeuwarden 1:05:40
8 AV Rijnsoever 2 1:19:00 2:24:12 3:35:58 4:49:20
Gerrit Vlieland 45 Katwijk 1:19:00
Arie Ruiter 34 Katwijk 1:05:12
Jacobus Vooys 44 Katwijk 1:11:46
Willem Zwanenburg 39 Katwijk 1:13:22
9 AP-team Tsjernobyl Fathers 2:25:32 3:39:36 4:55:06
Jaap van der Vinne 43 Maarssen ?
Ries Leyen 51 Maarssen 2:25:32
Bert Pont 35 Maarssen 1:14:04
Epko Oosterheerd 39 Maarssen 1:15:30
10 AV Startbaan 1
via Cor de Horde 1:07:17 2:20:44 3:34:24 4:56:02
Jeroen Erkelens 42 Amstelveen 1:07:17
Paul Tijsen 51 Amstelveen 1:13:27
Jaap Stolk 64 Amstelveen 1:13:40
John Zitvast 48 Amstelveen 1:21:38
4 X 15 KM – VROUWEN
1 Haag Atletiek 1:08:54 2:15:43 3:29:42 4:43:14
Sylvia Dingemans 47 Den Haag 1:08:54
Joke Keuning 38 Den Haag 1:06:49
Margreet Schouten 44 Den Haag 1:13:59
Ank Michels 38 Den Haag 1:13:32
2 Gelre 2 – dames Brummen 1:09:23 2:26:24 3:43:01 4:53:24
Gemma Hassink 39 De Steeg 1:09:23
Alie Ribbink 45 Dieren 1:17:01
Hafida Salama 29 Dieren 1:16:37
Lini Strijker 48 Brummen 1:10:23
3 De Paashazen 1:15:46 2:38:03 3:55:55 5:06:29
Inge van Schaick 37 Leeuwarden 1:15:46
Marijke de Boer 34 Leeuwarden 1:22:17
Jeltje van der Wal 47 Leeuwarden 1:17:52
Jacinta Fancel 35 Leeuwarden 1:10:34
4 Het Superteam 1:16:58 2:34:32 3:53:38 5:10:56
Martha Meijer 45 Amersfoort 1:16:58
Ali Veenstra 53 Leusden 1:17:34
Gea Bos 41 Hoogland 1:19:06
Anja v.d. Gugten 38 Amersfoort 1:17:18
5 Bouwcenter Rab 1:27:17 2:42:34 3:56:20 5:13:58
Annelies Tesselaar 38 Zandvoort 1:27:17
Ingrid Snijder 37 Den Helder 1:15:17
Annelies de Goed 37 Den Helder 1:13:46
Linda Vlaming 27 Den Helder 1:17:38
6 ATC – dames 1:10:24 2:21:00 3:50:38 5:15:15
Suus Bouwland 42 Eelde 1:10:24
Heleen Oterdoom 44 Donderen 1:10:36
Annemieke Stuit 29 Groningen 1:29:38
Gretta Hulzebos 32 Eelde 1:24:37
7 Team AAV ’36 1:23:23 2:41:07 4:06:22 5:37:48
Corry van Iperen 38 Alphen a/d Rijn 1:23:23
Ilona van Rheenen 47 Koudekerk a/d Rijn 1:17:44
Lida Mattie 47 Oude Wetering 1:25:15
Monique Hamaker 46 Alphen a/d Rijn 1:31:26
4 X 15 KM – RECREATIETEAMS
1 Hotel ’t Jachthuis – geel 59:26 1:55:23 2:59:00 4:00:22
Robert Bakker 18 De Koog 0:59:26
Erik Bakker 18 De Koog 0:55:57
Jan Dankers 18 Den Burg 1:03:37
Rien Brouwer 37 Oosterend 1:01:22
2 “Kassa” 1:07:32 2:03:05 3:05:17 4:05:03
Jan van der Veer 44 Oudewetering 1:07:32
Wilm van Bekkum 37 Oudewetering 0:55:33
Ad v.d. Marel 46 Oudewetering 1:02:12
John Jansen 35 Oudewetering 0:59:46
3 Team Hendrichs 1:09:31 2:17:27 3:20:36 4:31:59
Vincent Zweije 33 Utrecht 1:09:31
Ruud Clarijs 27 Bunnik 1:07:56
Marco Kouwenhoven 27 Utrecht 1:03:09
Rino Hendrichs 34 Utrecht 1:11:23
4 AV Startbaan 3 1:12:10 2:17:40 3:20:28 4:33:41
Jo Jannink 61 Amstelveen 1:12:10
Jan Sluys 51 Amstelveen 1:05:30
Theo Schuurman 45 Amstelveen 1:02:48
Piet v.d. Berg 43 Ouderkerk a/d Amstel 1:13:13
5 Familie-mix 57:37 2:01:55 3:20:47 4:35:57
John Boogaard 35 Bovenkarspel 57:37
Bas Waterham 36 Doetinchem 1:04:18
Connie Joling 32 Den Burg 1:18:52
Egbert Kats 31 Hoogeveen 1:15:10
6 t Jachthuis – wit 1:11:15 2:21:39 3:31:16 4:40:37
Piet Kingma 43 Den Hoorn 1:11:15
Richard Bakker 47 De Koog 1:10:24
Tony v.d. Vis 36 Den Burg 1:09:37
Menno Goënga 36 Den Burg 1:09:21
7 Rab/Eiland de Wild 1:15:50 2:24:18 3:38:33 4:43:11
Jan Groot 46 Avenhorn 1:15:50
Denis de Haan 32 Hoorn 1:08:28
Bas Peereboom 23 Alkmaar 1:14:15
Marcel Telman 27 Heerhugowaard 1:04:38
8 Zeevang Kraaien 1:13:48 2:23:10 3:31:27 4:45:25
Ben Bruidegom 51 Hobrede 1:13:48
Erik Hardorff 35 Oosthuizen 1:09:22
Martin Pool 50 Oosthuizen 1:08:17
Jan Kok 55 Oosthuizen 1:13:58
9 Fietssportief 1:16:11 2:25:15 3:38:29 4:48:46
Natascha van der Vis 28 Oosterend 1:16:11
René Guldemond 32 Den Burg 1:09:04
Robert Riewald 32 Den Burg 1:13:14
Gauke van Lingen 32 Den Burg 1:10:17
10 Fun Runners 4 1:14:30 2:25:59 3:36:58 4:49:15
Wal Joris 45 Hoorn 1:14:30
Joost Hanstede 42 Hoorn 1:11:29
Maarten Verbeek 37 Hoorn 1:10:59
Hans Holthuijsen 43 Zwaag 1:12:17
11 Three man and a lady 1:13:40 2:21:46 3:36:17 4:52:10
Leo Dirks 50 Hoorn 1:13:40
Dirk Exalto 43 Zwaag 1:08:06
Dénise Baas 28 Hoorn 1:14:31
Rogier Hoekema 31 Hoorn 1:15:53
12 Suomi 1:19:08 2:24:23 3:37:40 4:52:12
Ellen Kuipers 29 IJmuiden 1:19:08
Ton Verschoor 50 IJmuiden 1:05:15
Karl Stüsgen 39 IJmuiden 1:13:17
Chris Best 41 Haarlem 1:14:32
13 Bouwcenter Rab-Oudeschild 1:15:08 2:21:34 3:39:24 4:56:46
Paul Krugers 36 Den Burg 1:15:08
Martien Witte 38 De Waal 1:06:26
Cees Goslinga 36 Den Burg 1:17:50
Albert Scholl 38 Den Burg 1:17:22
14 Sikkes/Heibeek 1:13:09 2:20:22 3:31:13 4:58:26
Wiel Sikkes 42 Hellevoetsluis 1:13:09
Gerrit Heibeek 44 Brielle 1:07:13
Wiel Sikkes 42 Hellevoetsluis 1:10:51
Gerrit Heibeek 44 Brielle 1:27:13
15 Gelre 3 1:12:57 2:33:27 3:47:16 5:00:56
Ellenus Venema 29 De Steeg 1:12:57
Connie Vervelde 25 Spankeren 1:20:30
Edward Althof 36 Doesburg 1:13:49
Wopke Pol 38 Dieren 1:13:40
16 van de Kooy-Veenker 1:17:48 2:23:51 3:42:08 5:02:04
Klaas van der Kooij 52 Damwoude 1:17:48
Hugo Veenker 41 Damwoude 1:06:03
Klaas van der Kooij 52 Damwoude 1:18:17
Hugo Veenker 41 Damwoude 1:19:56
17 Van Luijn 1:10:48 2:24:57 3:46:26 5:03:23
Hans van Luijn 46 Didam 1:10:48
Gerard van Luijn 45 Arcen 1:14:09
Lies van Luijn 48 Bakel 1:21:29
Johan van Luijn 57 Bunnik 1:16:57
18 Jakohama 1:17:23 2:24:23 3:44:13 5:04:03
Ko Timmer 45 Wolphaartsdijk 1:17:23
Jan van Dijk 51 Oosterend (Texel) 1:07:00
Ruud Verstraaten ?? Breda 1:19:50
Guido Betsema 31 Den Burg 1:19:50
19 AV ’34 1:17:44 2:32:22 3:50:13 5:08:49
Maureen Meijlis 31 Eerbeek 1:17:44
Anton Cujé 32 Apeldoorn 1:14:38
Kees Heil     wijzigt 44 Apeldoorn 1:17:51
Joop Kuiper 39 Apeldoorn 1:18:36
20 Jansen/Linsen 1:13:16 2:43:49 4:03:12 5:09:25
Kees Jansen 52 Houten 1:13:16
Tonny Jansen-Sontrop 49 Houten 1:30:33
Francine Jansen 24 Eindhoven 1:19:23
Peter Linssen 26 Eindhoven 1:06:13
21 Nauta Boek 1:08:59 2:29:49 3:50:13 5:10:34
Pierre Bonnet 38 Den Burg 1:08:59
Bettina Löscher 32 Den Burg 1:20:50
Judith van Bleijswijk 33 Den Burg 1:20:24
Daan Welboren 54 Den Hoorn 1:20:21
22 AV Monnickendam 1 1:09:47 2:32:55 3:45:42 5:12:08
Harry van Schaik 52 Monnickendam 1:09:47
Maaike Stam 54 Monnickendam 1:23:08
Ronald Nooy 47 Monnickendam 1:12:47
Ada Peeters 43 Monnickendam 1:26:26
23 AV Monnickendam 4 1:16:11 2:02:49 3:38:29 5:12:48
Lody Peeters 49 Monnickendam 1:16:11
Sacha Muhlebach 21 Monnickendam 0:46:38
Grietje Vogel 38 Marken 1:35:40
Adriana Stam 36 Marken 1:34:19
24 Pompidou 1:20:02 2:37:31 3:58:24 5:13:46
Marco Sluis 29 Oudewater 1:20:02
Willeke van Buren 19 Schoonhoven 1:17:29
Warten van Loon 31 Schoonhoven 1:20:53
Ruud van der Meulen 20 Schoonhoven 1:15:22
25 De loopjongens 2:33:53 3:55:20 5:15:47
Ruud Cornelje 36 Den Helder ?
Rinus Kooger 45 Den Burg 2:33:53
Eddy Zegers 35 Oosterend 1:21:27
Jan Dogger 49 Den Burg 1:20:27
26 Boltex 1:08:54 2:31:16 4:00:18 5:16:27
Willem Daman 51 Broek op Langedijk 1:08:54
Kees van Eekelen 52 Broek op Langedijk 1:22:22
Pieter Jan Kooger De Waal 1:29:02
Gerard Appelman 49 De Waal 1:16:09
27 AV Monnickendam 2 1:17:05 2:16:35 3:52:26 5:16:48
Dik Stam 55 Monnickendam 1:17:05
Remco Ankringa 24 Monnickendam 0:59:30
Carla Straatman 45 Monnickendam 1:35:51
Marijke Strikker 47 Monnickendam 1:24:22
28 AVT Hazen 1:15:40 2:24:43 3:55:08 5:17:50
Erik van Zoonen 41 Oudeschild 1:15:40
Sierd Wouda 48 Den Burg 1:09:03
Donald de Vrind 44 Den Burg 1:30:25
Henk Schraag 47 Oosterend 1:22:42
29 RRZ 1:22:24 2:36:58 3:54:20 5:23:44
Frans van den Hengel 38 Zoetermeer 1:22:24
Jaap Visser 64 Zoetermeer 1:14:34
Leo van den Hengel 49 Zoetermeer 1:17:22
Cindy van den Hengel 38 Zoetermeer 1:29:24
30 Antilopers 1:09:44 2:43:36 4:08:44 5:24:16
Pieter Broekman 54 Waddinxveen 1:09:44
Martine Broekman 24 Soest 1:33:52
Arjan van Schoonhoven 23 Apeldoorn 1:25:08
Letteke Broekman-Geerling 49 Waddinxveen 1:15:32
31 AV Monnickendam 3 1:13:03 2:17:15 3:40:43 5:25:06
Els Trienes 39 Monnickendam 1:13:03
Jan de Wit 44 Monnickendam 1:04:12
Louise Christenhuis 44 Monnickendam 1:23:28
Marian Witte 47 Monnickendam 1:44:23
32 De Fi Doncies 1:22:51 2:41:33 3:56:50 5:31:51
Aly Wiersma 26 Alkmaar 1:22:51
Barbara Helversteijn 47 Alkmaar 1:18:42
Kees Visser 35 Alkmaar 1:15:17
Els de Jager 51 Den Hoorn (Texel) 1:35:01
33 De Wychertjes 1:28:02 2:36:19 3:55:50 5:32:00
Gerard Dieks 52 Wychen 1:28:02
Cees Wijtmans 57 Hernen 1:08:17
Rob Top 49 Wychen 1:19:31
Gerrie Wijtmans 51 Hernen 1:36:10
34 Team ‘De Jager’ 1:09:42 2:35:50 3:50:50 5:35:08
Rob Teisman 41 De Cocksdorp 1:09:42
Mel Rijsdijk 77 Utrecht 1:26:08
Corrie de Jager 43 De Cocksdorp 1:15:00
Cees de Jager 77 Utrecht 1:44:18
35 The Oase runners 1 1:10:56 2:34:11 4:03:20 5:37:36
Henk Bruin 39 Hoofddorp 1:10:56
André van Os 43 Hoofddorp 1:23:15
Hans de Neef 42 Haarlem 1:29:09
Bart van Doesburg 38 Heemstede 1:34:16
36 Team ‘HAAC’ 1:13:40 2:25:53 4:02:17 5:38:17
Armand Wester 33 Hoorn 1:13:40
Rob Pesschier 34 Hoorn 1:12:13
Chris Jongkees 37 Hoorn 1:36:24
Anneke Reiss 38 Zwaag 1:36:00
37 AV Startbaan 2 1:26:14 2:46:50 4:13:30 5:40:12
Jan de Horde 61 Amstelveen 1:26:14
Cor de Horde 53 Amstelveen 1:20:36
Ab Hooyer 40 Amstelveen 1:26:40
Ben van Grieken 70 Amstelveen 1:26:42
38 Prima Pinda 1:17:51 2:34:24 4:14:59 5:41:27
Edwin Peters 29 Utrecht 1:17:51
Ronald Egbers 28 Amsterdam 1:16:33
Jeroen Teppema 29 Sneek 1:40:35
Niels Auée 27 Utrecht 1:26:28
39 Dynamos 2 1:29:43 2:41:01 4:02:06 5:43:32
Jan Kees Bot 40 Bloemendaal 1:29:43
Marcel Vermaat 30 Haarlem 1:11:18
Patrick Vermaat 30 Haarlem 1:21:05
Pieter Wolters 35 Gouda 1:41:26
40 The Oase Runners 3 1:23:49 2:40:37 4:05:52 5:44:48
Jan Warmerdam 34 Haarlem 1:23:49
Jeanet Hollenberg 35 Heemstede 1:16:48
Peter v.d. Voorn 31 Spaarndam 1:25:15
Adrianne Denkers 31 Hoofddorp 1:38:56
41 The Chickens 2:11:59 4:00:07 5:45:18
Jan van der Ven 38 Amersfoort ?
Vincent Goan 38 Den Haag 2:11:59
Hedy van Ginkel 40 Amersfoort 1:48:08
Emelie Papenburg 30 Amersfoort 1:45:11
42 The Oase runners 2 1:26:30 2:43:21 4:16:30 5:46:55
Ronald Nijssen 37 Haarlem 1:26:30
Leon De Werker 35 Haarlem 1:16:51
Nicoline van Os 39 Hoofddorp 2:50:00
Lianne Niessen 34 Haarlem 1:30:25
43 DAAR GAAN ZE 1:18:19 2:43:02 4:25:46 6:01:26
Gijs Heutink 40 Zeist 1:18:19
Reinier Heutink 42 Voorburg 1:24:43
Chris Heutink 36 Amsterdam 1:42:44
Stef Heutink 31 Bussum 1:35:40
44 Dynamos I 1:32:30 3:06:02 4:39:37 6:19:07
Frank v.d. Poll 35 Haarlem 1:32:30
Gerard Versteeg 40 Haarlem 1:33:32
Marieke Rijpkema 35 Haarlem 1:33:35
Marieke Rijpkema? 35 Haarlem 1:39:30
BIJZONDERE CATEGORIEEN
(zijn 1 uur eerder gestart)
Team Runner’s World 1:09:28 2:17:12 3:31:28 4:34:56
Sido Martens ?? Leeuwarden 1:09:28
Kees Kooman ?? ?? 1:07:44
Ysbrand Visser ?? ?? 1:14:16
Ron Teunisse ?? Castricum 1:03:28
Vrouwen A.V. Texel 1:31:20 2:51:59 3:51:36 5:14:55
Marijke Stark 44 Oosterend 1:31:20
Corrie Witte 43 De Waal 1:20:39
Ingrid van Lubek 27 Den Burg 0:59:37
Mirjam Arkenbout 39 Den Burg 1:23:19
De Doordouwers 1:12:13 2:37:43 4:03:02 5:25:00
Hanne Hofmans 22 De Koog 1:12:13
Rose Goslinga 36 Den Burg 1:25:30
Erna Kuip 41 Den Burg 1:25:19
Laurien Bakker 39 Den Burg 1:21:58
De Acht van Texel *) 1:30:12 2:52:30 4:22:23 5:52:17
Josje vd Knepscheut 43 Den Burg
Ans Schraag 50 Den Burg 1:30:12
Carla Smit 41 Den Burg
Ina van Sambeek 43 Den Burg 1:22:18
Erna Hin 38 Den Burg
Annelies Graaf 46 Den Burg 1:29:53
Anneke Birkenhäger 57 Oosterend
Elly Westdorp 47 Den Burg 1:29:54
Het Snellenteam 1:28:29 3:19:48 4:41:00 6:05:31
Bert Snel 52 Eemnes 1:28:29
Bregtje Snel 18 Eemnes 1:51:19
Henny Snel 49 Eemnes 1:21:12
Bram Snel 22 Eemnes 1:24:31

Uitslag 120 km 1997

120 KM     31-3-1997
KrasseKt Oorspr Bcue pl NIOZ Oorspr Finish Eindtijd
WEDSTRIJD/PRESTATIE
1 Dirk Westerduin
1:13:33 1:12:57 1:06:30 1:10:30 2:18:17 2:21:43 9:23:30
Groningen 35 jaar
2 Wim Epskamp  1:13:33 1:14:00 1:06:00 1:11:12 2:18:05 2:44:05 9:46:22
Hoofddorp 43 jaar
3 André van der Zwan
1:13:33 1:14:30 1:05:00 1:17:00 2:43:14 2:52:23 10:25:37
Katwijk aan Zee 38 jaar
4 Anke Drescher 1:13:33 1:16:30 1:16:30 1:29:24 2:47:33 2:56:31 10:59:58
Meisdorf (D) 29 jaar
5 Guus Smit 1:13:30 1:16:30 1:03:00 1:16:00 3:02:18 3:36:22 11:27:40
Voorburg 32 jaar
6 Ubel Dijk 1:26:12 1:27:40 1:26:53 1:36:31 3:05:53 3:20:18 12:23:27
Winsum 41 jaar
7 Mik Borsten 1:24:00 0:41:00 1:58:00 1:27:00 3:21:45 3:37:34 12:29:19
Amersfoort 34 jaar

Uitslag 60 km 1997

De Zestig van Texel

31 maart 1997

 

60 KM – WEDSTRIJD+PRESTATIE  (VROUWEN)

1

Birgit Lennartz

V

Siegburg (D)

1.05.27

2.08.24

3.17.44

4.35.57

2

Plonie Scheringa

V55

Beverwijk

1.14.05

2.20.45

3.35.11

5.06.13

3

Ria Buiten

V40

Biddinghuizen

1.16.12

2.30.02

3.50.08

5.23.06

4

Toos Koevoets

V35

Schiedam

1.38.09

3.07.20

4.36.30

6.04.39

 

 

 

                                           

 

 

 

 

 

60 KM WEDSTRIJD + PRESTATIE (MANNEN)

 

                                      

 

                                   

 

 

 

 

1

Edward de Ruiter

M

Groningen

1.01.04

1.56.34

2.56.48

4.07.24

2

Rut Zoutman

M

Monster

1.05.38

2.03.51

3.06.33

4.15.40

3

Jan van Dijken

M

Peize

1.05.12

2.03.54

3.07.35

4.17.37

4

Jaap Vis

M40

Groningen

1.05.12

2.03.54

3.07.25

4.20.53

5

Roel Keizer

M45

Apeldoorn

1.05.12

2.05.02

3.13.35

4.25.46

6

Johan Luyben

M45

Balkbrug

1.05.12

2.04.09

3.11.26

4.34.00

7

Jan Romeijn

M40

Eerbeek

1.15.11

2.22.07

3.27.12

4.37.21

8

Andr vd Vliert

M

Den Haag

1.06.34

2.08.30

3.17.36

4.40.30

9

Simon Pols

M40

Duivendrecht

1.08.31

2.16.02

3.26.03

4.43.21

10

Karl Graf

M45

Goch (D)

1.12.59

2.19.04

3.29.38

4.47.39

11

Johan van Litsenburg

M40

Veldhoven

1.13.53

2.16.40

3.26.02

4.50.19

12

Henk Mentink

M45

Ermelo

1.13.25

2.16.28

3.29.38

4.53.10

13

Hans Pleijster

M

Hoofddorp

1.05.12

2.06.58

3.24.10

4.54.34

14

Peter Lissenberg

M45

Werkhoven

1.12.59

2.19.07

3.29.38

4.55.06

15

Bjrn Grass

M

Bad Driburg (D)

1.08.31

2.17.11

3.35.11

4.57.21

16

Theo van Vliet

M50

Hoorn

1.14.12

2.22.53

3.36.56

4.57.28

17

Jan Veltman

M50

Apeldoorn

1.14.12

2.19.45

3.31.42

4.57.49

18

Jos Broersen

M45

Alphen a/d Rijn

1.14.05

2.20.51

3.34.55

4.57.58

19

Geordie Klein

M

Den Helder

1.15.22

2.22.53

3.36.00

4.58.00

20

Peter Godschalk

M

Roosendaal

1.19.50

2.28.18

3.39.20

4.59.11

21

Hans Sielias

M45

Apeldoorn

1.15.22

2.22.48

3.35.40

5.02.56

22

Lex de Boer

M45

Avenhorn

1.14.27

2.21.20

3.32.20

5.03.38

23

Jan Streunding

M40

Winschoten

1.14.27

2.22.53

3.38.15

5.04.02

24

Ad Peltenburg

M45

Zoetermeer

1.13.12

2.19.23

3.34.29

5.06.15

25

Ronald Kessenich

M50

Amersfoort

1.20.38

2.31.41

3.48.45

5.07.12

26

Jan Schinkel

M40

Benschop

1.14.12

2.23.23

3.37.22

5.08.06

27

Andreas Jger

M

Wunstorf (D)

 

2.34.32

3.45.11

5.09.07

28

Sietze Houwen

M45

Zuidbroek

1.22.21

2.34.32

3.48.45

5.09.22

29

Jeroen Cosijnse

M

Eindhoven

1.18.10

2.26.38

3.38.20

5.09.46

30

Douwe Thesing

M40

Zaandam

1.22.21

2.34.32

3.51.15

5.11.38

31

Rob Brouwer

M50

Delft

1.14.12

2.23.28

3.39.20

5.12.22

32

Stefan Schlett

M

Kleinostheim(D)

 

2.24.54

3.42.40

5.13.27

33

Edo Nugteren

M40

Hoofddorp

1.15.11

2.24.39

3.42.10

5.14.01

34

Henk Hoekert

M45

Hulshorst

1.15.11

2.25.37

3.44.53

5.17.41

35

Peter Boltjes

M

Winschoten

1.14.27

2.22.53

3.40.25

5.18.55

36

Eugne Beeldsnijder

M50

Delft

1.14.12

2.23.28

3.45.20

5.21.49

37

Detlev Knig

M45

Gouda

1.19.05

2.31.41

3.50.15

5.22.51

38

Frits Soeters

M45

Emmen

1.19.05

2.31.32

3.49.49

5.30.13

39

Jacob Visser

M50

Heerenveen

1.19.50

2.35.53

3.40.31

5.31.41

40

Kees Albers

M45

Gouda

1.21.15

2.37.16

3.59.35

5.33.47

41

Henk Bekkering

M45

Apeldoorn

1.20.31

2.29.43

3.53.55

5.34.03

42

Rob Erkens

M

Maarheeze

1.22.21

2.42.04

4.32.30

5.34.27

43

Cor Butter

M50

Callantsoog

1.22.54

2.37.41

3.59.00

5.35.25

44

Hans Nieuwenhuijse

M50

Amsterdam

1.18.28

2.32.22

4.00.40

5.35.42

45

Ad Voortman

M45

Den Ham (Ov)

1.31.17

2.50.04

4.11.40

5.38.25

46

Cor van der Hoek

M40

Brummen

1.22.54

2.38.14

4.04.04

5.40.54

47

Kees Keizer

M45

Nunspeet

1.18.47

2.32.10

3.58.05

5.41.42

48

Rudi Ten

M60

Leeuwarden

1.22.34

2.37.41

4.01.16

5.41.54

49

Ben van Ittersum

M

Amersfoort

1.20.38

2.32.37

3.59.35

5.43.35

50

Rainer Wachsmann

M

Mnster (D)

1.30.05

2.47.59

4.13.46

5.45.32

51

Uwe Schwensfeier

M40

Haltern(D)

1.30.01

2.47.59

4.13.46

5.45.51

52

Koos Rademaker

M50

Zeist

1.22.54

2.37.59

4.09.59

5.48.02

53

Herman Euverman

M40

Zwolle

1.27.17

2.46.42

4.12.43

5.48.41

54

Rien van Tuil

M45

Dordrecht

1.32.38

2.53.30

4.21.26

5.49.43

55

Herbert Hausmann

M45

Wrzburg (D)

1.30.53

2.49.27

4.16.15

5.50.39

56

Oskar van Rijswijk

M40

Schiedam

1.36.18

3.03.32

4.32.20

5.55.26

57

Allard Schmidt

M

Amersfoort

1.20.38

2.31.41

 

5.56.53

58

Timo van Kempen

M

Haarlem

1.20.00

2.36.59

4.06.32

5.57.41

59

Edsel Sambro

M45

Heerenveen

1.19.50

2.35.53

4.00.31

5.58.51

60

Klaas v.d. Kooij

M50

Damwoude

1.26.07

2.46.08

4.14.14

5.59.01

61

Paul van der Gouw

M

Apeldoorn

1.31.17

2.54.30

4.22.55

6.03.44

62

Cornelis van Dongen

M45

Barendrecht

1.25.22

2.49.30

4.23.48

6.04.11

63

Hans v.d. Steen

M50

Ridderkerk

1.30.53

2.55.11

4.27.06

6.09.12

64

Richard van Klooster

M

Leusden

1.34.38

3.01.12

4.34.26

6.10.59

65

Rob Froonhoff

M

Amersfoort

1.23.33

2.41.25

4.21.26

6.11.27

66

Jan Landman

M45

Papendrecht

1.31.17

2.54.39

4.31.02

6.14.09

67

Jrgen Rotthues

M

Velen (D)

1.14.12

2.22.38

3.48.23

6.15.11

68

Ton Epskamp

M40

Amstelveen

1.23.33

2.42.54

4.16.44

6.15.25

69

Henk Mollema

M50

Den Haag

1.31.49

2.58.41

4.32.20

6.16.16

70

Ben Remmers

M40

Apeldoorn

1.31.17

2.54.20

4.28.38

6.17.42

71

Roel Ribbink

M50

Dieren

1.20.31

2.31.41

3.49.49

6.17.52

72

Herman Carlebur

M

Eindhoven

1.32.32

2.56.50

4.32.04

6.22.49

73

Jan van der Hoek

M45

St. Annaparochie

1.26.07

2.46.09

4.22.25

6.23.03

74

Herman Poort

M50

Zwolle

1.32.11

2.55.49

4.26.52

6.24.35

75

Fred Zegwaard

M45

Nieuwerkerk a/d IJssel

1.25.22

2.44.16

4.22.29

6.30.15

76

Ben Mol

M45

Hellevoetsluis

1.30.53

2.58.11

4.32.20

6.30.53

77

Jan Boomsma

M45

Bennebroek

1.23.54

2.47.56

4.42.38

6.33.47

78

Ferdinand Huisman

M

Rotterdam

1.24.08

2.49.20

4.38.24

6.46.43

79

Freek van der Hoek

M50

Ursem

1.29.43

3.01.28

4.52.20

6.55.40

 

Uitslag estafette 1997

4 X 15 KM VROUWEN
1 Restaurant ’t Pruttelhuus 1:03:59 2:09:45 3:28:11 4:38:04
Ingrid van Lubek 24 Den Burg 1:03:59
Colinda Brouwer 31 Oosterend 1:05:46
Ingrid Uitgeest 34 De Koog 1:18:26
Natascha v.d. Vis 26 Oosterend 1:09:53
2 Noordkop dames 1 1:13:54 2:22:59 3:36:02 4:51:08
Dula Brandsma 42 Den Helder 1:13:54
Serena Oldeboom 16 Breezand 1:09:05
Miranda Oosterbaan 26 Den Helder 1:13:03
Marja Mulder 39 Den Helder 1:15:06
3 Lionitas/Paashazen 1:17:40 2:26:36 3:55:26 5:04:19
Liesbeth Steenbergen 30 Makkum 1:17:40
Inge van Schaick 35 Leeuwarden 1:08:56
Marijke de Boer 32 Leeuwarden 1:28:50
Frouke Feenstra 34 Leeuwarden 1:08:53
4 Noordkop dames 4 1:17:51 2:35:31 3:51:10 5:13:29
Annelies Beijer 43 Den Helder 1:17:51
Sonja Oldeboom 39 Breezand 1:17:40
Sabina Tant 27 Ewijcksluis 1:15:39
Liesbeth Menke 37 Den Helder 1:22:19
5 Lady Funrunners
via Hanneke Coffeng 1:20:24 2:40:28 3:59:30 5:16:17
Hanneke Mes 28 Midwoud 1:20:24
Carla Vriend 34 Enkhuizen 1:20:04
Hanneke Coffeng 33 Blokker 1:19:02
Nelly Kempenaar 41 Hoorn 1:16:47
6 Noordkop dames 2 1:26:01 2:44:31 4:03:08 5:24:21
Elly de Vos 46 Den Helder 1:26:01
An Tigchelaar 51 Den Helder 1:18:30
Sjanneke Mulder 39 Den Helder 1:18:37
Anniek Reiff 40 Den Helder 1:21:13
7 Noordkop dames 3 1:22:29 2:44:17 4:06:36 5:31:48
Corina Baas 34 Den Helder 1:22:29
Mirelle Voorthuizen 27 Den Helder 1:21:48
Irina Wilms 23 Den Helder 1:22:19
Jopie Biersteker 47 Den Helder 1:25:12
8 Noordkop-Suomi 1:19:42 2:42:19 3:55:39
Annelies Tesselaar 36 Zandvoort 1:19:42
Marianne Tesselaar 33 Den Helder 1:22:37
Linda Vlaming 25 Anna Paulowna 1:13:20
Ingrid Snijder 35 Den Helder
4 X 15 KM – MANNEN
1 VSB Runningteam 1 1:00:19 1:48:40 2:44:44 3:40:30
Jan van Ammers 51 Zaandam 1:00:19
Johan ten Kate 32 Meppel 0:48:21
Bob de Dood 28 Landsmeer 0:56:04
Ritske Boerman 36 Winsum 0:55:46
2 Gelre 1 1:02:38 1:53:41 2:51:30 3:49:15
Jan Strijker 44 Brummen 1:02:38
Dirk van Raalte 27 Arnhem 0:51:03
Niels v.d. Geest 27 Diemen 0:57:49
Paul Swart 31 Velp 0:57:45
3 Lionitas B-team 1:02:22 1:55:35 3:08:02 4:14:43
Jelle Kazimier 24 Leeuwarden 1:02:22
Lammert Odinga 29 Leeuwarden 0:53:13
Rudy Sinnema 31 Leeuwarden 1:12:27
Gerrit Kramer 32 Bolsward 1:06:41
4 Triathlon Team 1:03:48 2:03:50 3:05:18 4:15:42
Robert Bakker 16 De Koog 1:03:48
Jan Dankers 16 Den Burg 1:00:02
Sjef van Santvoort 17 Nuenen 1:01:28
Jeroen Huizinga 18 Oosterend 1:10:24
5 Cupfighters 1:05:23 2:15:23 3:17:33 4:20:54
Minne Goënga 32 Den Hoorn 1:05:23
Gerrit Liefers 34 Wapenveld 1:10:00
Loek van Vliet 45 Den Burg 1:02:10
Jan Zijm 40 Den Burg 1:03:21
6 Tsjernobyl-vaders 1:05:34 2:07:09 3:09:33 4:22:06
Epco Oosterheerd 32 Maarssen 1:05:34
Henk de Vries 35 Maarssen 1:01:35
Bert Pont 36 Maarssen 1:02:24
Ries Leijen 50 Maarssen 1:12:33
7 AV Startbaan 1:11:46 2:15:38 3:22:42 4:23:43
Piet v.d. Berg 41 Ouderkerk a/d Amstel 1:11:46
Theo Schuurman 43 Amstelveen 1:03:52
Cor Verlaan 47 Uithoorn 1:07:04
Gerard v. Breukelen 45 Ouderkerk a/d Amstel 1:01:01
8 Lionitas 1:05:55 2:08:25 3:16:35 4:23:48
Gert Piet v.d. Bogert 26 Leeuwarden 1:05:55
Johan Meinsma 31 Leeuwarden 1:02:30
Klaas Jan Huizing 32 Leeuwarden 1:08:10
Harold Hofenk 23 Leeuwarden 1:07:13
9 Lionitas A-team 1:09:27 2:17:20 3:19:55 4:32:52
Peter Klaver 46 Leeuwarden 1:09:27
Jaap v.d. Zee 44 Leeuwarden 1:07:53
Nico Hoekstra 34 Leeuwarden 1:02:35
Kees Versprille 43 Burgum 1:12:57
10 KLM Road Runners (2) 1:06:20 2:15:01 3:20:33 4:34:39
Ren Volkers 34 Amstelveen 1:06:20
Nicole Volkers 33 Amstelveen 1:08:41
Ruud Schouten 47 Amstelveen 1:05:32
Peter v.d. Veldt 35 Amstelveen 1:14:06
11 De Veenlopers 1:04:20 2:08:31 3:15:38 4:35:10
Johan Baas 39 Mijdrecht 1:04:20
Bert van Diemen 39 Vinkeveen 1:04:11
Peter van ’t Veld 38 Mijdrecht 1:07:07
Claudia Woerden 24 Mijdrecht 1:19:32
12 Rotisserie 1:18:00 2:28:04 3:37:00 4:46:06
Eddy Zegers 33 Oosterend 1:18:00
Guido Betsema 29 Den Burg 1:10:04
Rinus Kooger 44 Den Burg 1:08:56
Tony v.d. Vis 34 Den Burg 1:09:06
13 KLM Road Runners (1) 1:09:02 2:13:17 3:29:22 4:47:27
Hans van Soest 43 Amstelveen 1:09:02
Andr Hoogland 35 Amstelveen 1:04:15
Frans Adriaanse 61 Amstelveen 1:16:05
Wim Roozendaal 41 Amstelveen 1:18:05
14 Visser’s bouwbedrijf 1:08:06 2:20:22 3:31:00 4:48:44
Menno Goënga 34 Den Burg 1:08:06
Henk Vroom 37 Den Burg 1:12:16
Hans Dijker 34 Den Burg 1:10:38
Dirk Eelman 51 Oosterend 1:17:44
15 Noordkop Nieuwediep 1:18:26 2:27:00 3:34:49 4:49:03
Hans Brandsma 42 Den Helder 1:18:26
Rob Hoogenbosch 35 Den Helder 1:08:34
Alfred de Boer 46 Den Helder 1:07:49
Ben Reiff 44 Den Helder 1:14:14
16 Jakohama 1:08:16 2:16:15 3:36:30 4:47:42
Jan van Dijk 49 Oosterend 1:08:16
Martin Birkenhger 60 Oosterend 1:07:59
Hans Timmer 34 Woudrichem 1:20:15
Ko Timmer 43 Wolphaartsdijk 1:11:12
17 Funrunners (2) 1:21:11 2:29:39 3:36:22 4:49:10
Jan Kempenaar 40 Hoorn 1:21:11
Joris Wal 43 Hoorn 1:08:28
Hans Holthuijsen 41 Zwaag 1:06:43
Maarten Verbeek 35 Hoorn 1:12:48
18 Noordkop Drie 1:14:12 2:19:28 3:33:05 4:51:42
Jack Ouwens 40 Den Helder 1:14:12
Anno v.d. Bosch 32 Den Helder 1:05:16
Ron van Dongen 36 Den Helder 1:13:37
Stanley Elphick 57 Den Helder 1:18:37
19 Zeehondjes Ecoblaren Team 1:13:54 2:18:51 3:31:20 4:55:49
Lidewij van Katwijk 28 Den Burg 1:13:54
Pierre Bonnet 36 Den Burg 1:04:57
Erik Bogaard 28 Den Burg 1:12:29
Ingrid Fontijn 38 Oudeschild 1:24:29
20 Team AV ’34 1:12:09 2:34:28 3:49:30 4:56:33
Minke Hilgenberg 42 Apeldoorn 1:12:09
Rudi Doornbos 45 Apeldoorn 1:22:19
Paul Dettmers 37 Apeldoorn 1:15:02
Tom Wassink 45 Apeldoorn 1:07:03
21 AV Monnickendam (4) 1:00:08 2:18:07 3:39:30 4:58:06
Jan v.d. Peet 39 Monnickendam 1:00:08
Bea Compier 32 Monnickendam 1:17:59
Bert van Goor 50 Monnickendam 1:21:23
Henny Gerritsen 48 Monnickendam 1:18:36
22 TX 68 1:20:57 2:27:33 3:47:55 4:59:32
Pieter Aris v.d. Vis 37 Oosterend 1:20:57
Rob Arensman 38 Oosterend 1:06:36
Guus v.d. Water 37 Zeewolde 1:20:22
Ron Eelman 39 De Waal 1:11:37
23 Boltex 1:16:31 2:19:10 3:32:30 4:59:48
Willem Daman 49 Broek o/Langedijk 1:16:31
Ralph Grabowski 32 Den Burg 1:02:39
Gerard Appelman 47 De Waal 1:13:20
Jaap van Vooren 56 Den Burg 1:27:18
24 Funrunners (3) 1:19:09 2:28:18 3:43:00 5:01:27
Wim Nijveld 50 Hoorn 1:19:09
Leo Petersen 51 Hoorn 1:09:09
Jan Kriekaard 55 Schellinkhout 1:14:42
Bert Kramer 48 Hoorn 1:18:27
25 Van Luijn 1:17:02 2:25:12 3:48:44 5:02:36
Johan van Luijn 45 Bunnik 1:17:02
Gerard van Luijn 43 Arcen 1:08:10
Lies de Greeff-v. Luijn 46 Bakel 1:23:32
Hans van Luijn 44 Didam 1:13:52
26 Ploeger & zonen 1:11:30 2:11:57 3:45:39 5:04:53
Erik van Zoonen 39 Oudeschild 1:11:30
Herman Ploeger 35 Den Burg 1:00:27
Tiemen v.d. Worp 28 De Cocksdorp 1:33:42
Henk Schraag Oosterend 1:19:14
27 Nauta Boek 1:14:31 2:26:45 3:43:00 5:07:21
Werner van der Meer 34 Den Burg 1:14:31
Henk Stevens 46 De Cocksdorp 1:12:14
Paul van Exel 34 De Cocksdorp 1:16:15
Daan Welboren 52 Den Hoorn 1:24:21
28 Gelre 2 1:14:12 2:20:00 3:32:30 5:09:07
Lini Strijker 46 Brummen 1:14:12
Michel Duits 28 Eerbeek 1:05:48
Ted van Blokland 36 Dieren 1:12:30
Hafida Salama 26 Dieren 1:36:37
29 AV Monnickendam (2) 1:06:22 2:33:14 3:39:18 5:09:18
Wim Heijenk 41 Monnickendam 1:06:22
Maudi Wijnholt 45 Monnickendam 1:26:52
Lodi Peeters 47 Monnickendam 1:06:04
Dick Stam 53 Monnickendam 1:30:00
30 AAV ’36 (gemengd team) 1:16:43 2:30:53 3:46:22 5:14:38
Tinus de Horde 56 Alphen a/d Rijn 1:16:43
Kees de Kloet 57 Alphen a/d Rijn 1:14:10
Gr Wenker 45 Alphen a/d Rijn 1:15:29
Lida Mattie 45 Oude Wetering 1:28:16
‚\\Pagina
31 De Jager 1:09:17 2:25:30 3:41:20 5:16:23
Rob Teisman 39 De Cocksdorp 1:09:17
Mel Rijsdijk 75 Utrecht 1:16:13
Corrie de Jager 41 De Cocksdorp 1:15:50
Cees de Jager 75 Utrecht 1:35:03
32 VSB Running Team 2 1:18:00 2:19:01 3:52:58 5:17:13
Adri van Delft 44 Groot-Ammers 1:18:00
Rik Rademaker 29 Zeist 1:01:01
Brigitta Boerman 30 Winsum 1:33:57
Ger Mastenbroek 52 Houten 1:24:15
33 Ruud vd Zweers informatorium 1:16:21 2:26:05 3:42:53 5:18:46
Rob Strietman 37 Schagen 1:16:21
Frans de Buyzer 39 Alkmaar 1:09:44
Willem Tolman 38 Alkmaar 1:16:48
Ron Greven 39 Alkmaar 1:35:53
34 Lionitas/MP 1:22:29 2:38:20 4:01:17 5:18:57
Dirk v.d. Veer 35 Leeuwarden 1:22:29
Martin Pannekoek 34 Leeuwarden 1:15:51
Feike Kievits 34 Leeuwarden 1:22:57
Paul Miedema 50 Leeuwarden 1:17:40
35 Dynamos 1:15:52 3:49:49 5:19:46
Henk Bruin 37 Hoofddorp 1:15:52
Jan Kees Bot Bloemendaal
Hein Steenkist 38 Haarlem 1:15:52
Gerard Versteeg 48 Haarlem 1:29:57
36 AVT-vrouwen 1:27:30 2:43:29 3:54:10 5:20:10
Corrie Witte 41 De Waal 1:27:30
Nancy Sieling 19 Den Burg 1:15:59
Gauke van Lingen 30 Den Burg 1:10:41
Judy Witte 47 Den Burg 1:26:00
37 AV Monnickendam (1) 1:17:27 2:28:40 3:47:00 5:22:44
Chiel Spaan 49 Monnickendam 1:17:27
Els Trienes 36 Monnickendam 1:11:13
Marijke Strikker 45 Monnickendam 1:18:20
Maaike Stam 52 Monnickendam 1:35:44
38 AV Monnickendam (3) 1:07:35 2:39:51 3:57:33 5:28:52
Frans Vermeer 45 Monnickendam 1:07:35
Marianne Witte 45 Monnickendam 1:32:16
Ada Peeters 41 Monnickendam 1:17:42
Louise Christenhuis 42 Monnickendam 1:31:19
39 De Hardloopmeiden Texel 1:06:00 2:31:28 3:52:20 5:30:19
Sido Martens 1:06:00
Ina Gerritsen 50 Den Burg 1:25:28
Laurien Bakker 38 Den Burg 1:20:52
Anneke Hoogenbosch 37 Den Burg 1:37:59
40 Galerie Fi-donc animatie kunst 1:20:01 2:47:31 4:07:44 5:32:43
Kees Visser 33 Alkmaar 1:20:01
Els de Jager 49 Den Hoorn 1:27:30
Aly Wiersma 23 Alkmaar 1:20:13
Faizel Joemrati 23 Bergen 1:24:59
41 IJsclub Haarlem 0:00:00 2:42:42 4:10:30 5:34:22
Fred Kroon 54 Hillegom
Mieke Gunsing 44 Haarlem 2:42:42
Els Harinck 43 Haarlem 4:10:30
Hellen van Veen 46 Haarlem 5:34:22
42 A-team 1:34:24 2:52:14 4:12:50 5:40:42
Carla Roeper 40 Den Burg 1:34:24
Marja Huiskamp 30 Den Burg 1:17:50
Ina van Sambeek 41 Den Burg 1:20:36
Erna Kuip 39 Den Burg 1:27:52
BIJZONDERE CATEGORIEEN (starten 1 uur eerder, om 10.35 uur)
De Acht van Texel 1:28:41 2:49:51 4:15:28 5:44:38
Josje vd Knepscheut 41 Den Burg
Carla Smit 39 Den Burg 1:28:41
Erna Hin 36 Den Burg
Marijke Stark 42 Oosterend 1:21:10
Annelies Graaf 44 Den Burg
Baukje Kedde 41 Den Burg 1:25:37
Elly Westdorp 45 Den Burg
Janny Lexmond 36 Den Burg 1:29:10

Uitslag 120 km 1995

De 120 van Texel 17 april 1995
1 Ron Teunisse NED Castricum 9:52:38
2 Wim-Bart Knol NED Den Haag 10:20:31
3 Valery Klement GER Aken (D) 10:29:33
4 Cor Westhuis NED Dalfsen 11:54:49
5 Frans Bergsma NED Borne 12:08:59
6 Jitze Weber NED Haaksbergen dnf
7 Peter Craenen NED Nieuwstadt dnf
8 Jan Knippenberg NED De Cocksdorp dnf
9 Ronald Buld NED Rotterdam dnf
10 Lammert Meijer NED Almere dnf
11 Jan van der Hoek NED St.Annaparochie dnf
12 Gerrit Eefting NED Borne dnf
13 Cees Verhagen NED Vlaardingen dnf

Uitslag 60 km 1995

17 april 1995
60 KM – WEDSTRIJD Cat Woonplaats Vereniging Eindtijd
 
VROUWEN
1 Bettina Reimers V Tarmstedt (D) Tus Bad Ravensberg 5:26:53
2 Ria Buiten V Biddinghuizen   5:28:29
3 Letteke Broekman V Waddinxveen SC Antilope 5:54:20
4 Oda Roelofs V Nijmegen   6:13:49
5 Lidwien van de Aardweg V Zoetermeer Road Runners 6:16:30
6 Coby Bakelaar V Den Burg AV Texel dnf
  
MANNEN 
1 Gerrit van   Rotterdam M Gouda 3:57:16
2 Aad Butter M Heemskerk 3:58:32
3 Thomas Lang M Leverkussen (D) 4:06:51
4 Jan Vandendriessche M Gistel (B) ABAV 4:09:20
5 Wim Epskamp M40 Hoofddorp AV Haarl.’meer 4:13:21
6 Roel Keizer M40 Apeldoorn AV Veluwe 4:17:19
7 Dick Westerduin M Groningen GVAV-Rapiditas 4:17:38
8 Johan Huygens M Hoogerheide Vet.Ned. 4:22:31
9 Rut Zoutman M Monster 4:23:56
10 Heinz-Josef Schwarzmann M45 Castrop-Rauxel (D) 4:25:33
11 Jaap Vis M Groningen Jupiter 4:28:53
12 Han Guittet M Koedijk   4:31:44
13 Marlon Tielemans M Helmond HAC Helmond 4:38:48
14 Jan Romeijn M40 Eerbeek AV ’34 4:40:02
15 André van der Zwan M Katwijk/Zee AV Rijnsoever 4:40:49
16 Joost Brouwer M Oosterend   4:41:50
17 Herman de Boer M40 Lelystad AV Spirit 4:42:59
18 Udo Steeger M Sankt Augustin (D) 4:44:10
19 Waldemar v d Elzen M Den Helder 4:48:11
20 Mik Borsten M Amersfoort AV Triathlon 4:49:37
21 Herman Bos M40 Emmen Sperwers 4:53:07
22 Peter ter Burg M Amersfoort   4:54:40
23 Bram Heikamp M40 Muiden Vet.Ned. 4:56:48
24 Henri Tijskens M40 Heusden-Zolder (B) Looise AC 4:57:28
25 Jan Veldt M40 Akersloot 4:57:42
26 Ab Janssen M40 Arnhem 4:57:49
27 Ren Westra M45 Castricum 4:58:22
28 Gerard Ridder M50 Amsterdam 5:00:54
29 Rob Tieleman M Nw.-Lekkerland 5:01:49
30 Rob Brouwer M50 Delft 5:02:58
31 Hans-Joachim Girulat M45 Bochum (D) 5:03:10
32 Lex de Boer M45 Avenhorn Vet.Ned. 5:04:22
33 Simon Pols M40 Duivendrecht Startbaan 5:04:58
34 Anton Kleijer M Loenen AV ’34 5:05:01
35 Roger Kempinski M Maastricht 5:06:06
36 Jan Streunding M Winschoten Aquilo 5:09:46
37 Peter Boltjes M Winschoten Aquilo 5:11:53
38 Hans Sielias M40 Apeldoorn Av ’34 5:16:29
39 Douwe Thesing M40 Zaandam   5:16:51
40 Peter Bentlage M40 Mettmann (D) Lauftreff Gruiten 5:17:33
41 Derk van der Laan M50 Oude Pekela Aquilo 5:19:49
42 Bert de Jong M45 Akersloot Vet.Ned. 5:20:00
43 Ton van Aken M45 Wychen AV Wychen 5:20:25
44 Sjaak Mommersteeg M45 Utrecht Hellas 5:23:26
45 Raymond Meier M40 Bereldange (L) C.A.E.G. 5:24:03
46 Jos Broersen M40 Alphen a/d Rijn AAV ’36 5:24:46
47 Henk Bekkering M45 Apeldoorn AV ’34 5:27:06
48 Minke Hilgenberg M40 Apeldoorn AV ’34 5:29:05
49 Jacob Visser M50 Heerenveen AV ’55 5:29:12
50 Jan Wiltjer M50 Wirdum Fivelstreek 5:32:44
51 Cornelis van Dongen M45 Barendrecht Vet.Ned. 5:35:51
52 Fritz Geisemeier M Dissen (D) Tus Bad Ravensberg 5:37:23
53 Reinder Rabelink M45 Eerbeek AV ’34 5:38:02
54 Theo Heemskerk M50 Noordwijk NSL 5:39:20
55 Gert Bijsterbosch M50 Apeldoorn AV ’34 5:39:57
56 Peter Breedland M Groningen GVAV Rap. 5:39:59
57 Frits van der Valk M45 Hierden Athlos 5:40:53
58 Jaap Alders M40 Oosterbeek Ciko ’66 5:42:12
59 Jan Derksen M50 Loenen AV ’34 5:42:58
60 Hans Oedekerke M Houten VSB Runningteam 5:48:13
61 Fred Zegwaard M45 Capelle a/d IJssel T.R.V. 5:51:52
62 Kees Albers M40 Gouda Vet.Ned. 5:53:59
63 Wim Koenen M40 Wassenaar AV Holland 5:58:41
64 John van de Pas M45 Vlaardingen AV Fortuna 5:58:59
65 Folmer Rijpkema M Groningen GVAV-Rapiditas 5:58:59
66 Oskar van Rijswijk M40 Schiedam AV Fortuna 5:58:59
67 Karel Cornelius M Holwierde Fivelstreek 5:59:18
68 Harrie Koers M40 Raalte SV Friesland 5:59:28
69 Denny Schreefel M40 Houten 6:04:54
70 Hans-Joachim Philipp M50 Muellheim (D) TVM Muellheim 6:05:19
71 Frank Schroeder M45 Bad Salzuflen (D) LC Bad Zalzuflen 6:09:35
72 Peter Adriaans M40 Helmond HAC Helmond 6:10:08
73 Jan-Willem Dijkgraaf M40 Epe AV Cialfo 6:13:30
74 Uwe Schwensfeier M40 Haltern (D) 6:13:38
75 Fred Kamp M Rottevalle 6:18:46
76 Kees Kos M50 Overveen 6:29:19
77 Joseph Gackowski M60 Choisel (F)   6:32:07
78 Nico Muller M50 Amsterdam Blauw Wit Atl. 6:32:48
79 Herman Carlebur M Eindhoven Logo 6:35:30

Uitslag estafette 1995

4 X 15 KM – WEDSTRIJD MANNEN
1 Noordkop 0:57:55 1:49:33 2:42:15 3:36:06
Ronald Balkema 28 Den Helder 0:57:55
Jean Paul Driessen 25 Den Helder 0:51:38
Gert Jan van Bemmel 32 Den Helder 0:52:42
Freddie Nijstad 29 Den Helder 0:53:51
2 VSB Running Team 1
G. Mastenbroek 0:58:44 1:47:09 2:44:47 3:49:28
Ton van Spronsen 40 Schiedam 0:58:44
Johan ten Kate 29 Meppel 0:48:25
Jan Kuys 48 Schiedam 0:57:38
Ritske Boerman 34 Winsum 1:04:41
3 AV Startbaan 1:01:37 1:57:58 2:56:45 3:55:02
Joost Lucassen 28 Amstelveen 1:01:37
Jeroen Amesz 22 Amstelveen 0:56:21
Norbert Eelman 24 Amstelveen 0:58:47
Duk Bekema 34 Weesp 0:58:17
4 LG Baunatal 1:05:46 2:02:00 3:02:10 3:59:10
Gerhard Kuauff 47 Fuldabruck(D) 1:05:46
Harald Lange 26 Calden(D) 0:56:14
Michael Erben 39 Baunatal(D) 1:00:10
Jurgen Thomas 25 Grebenstein(D) 0:57:00
4 X 15 KM – WEDSTRIJD VROUWEN
1 Noordkop dames 1 1:15:25 2:17:31 3:26:34 4:32:28
Annelies Beijer 41 Den Helder 1:15:25
Judy v.d. Berg 22 Den Helder 1:02:06
Ingrid Snijder 33 Den Helder 1:09:03
Hetty Everhardus 38 Den Helder 1:05:54
2 Noordkop dames 2 1:25:12 2:38:04 4:04:13 5:36:14
Joyce in ’t Veld 37 Den Helder 1:25:12
Miranda Oosterbaan 24 Den Helder 1:12:52
Diana Goudswaard 36 Den Helder 1:26:09
Marjan van Dam 39 Den Helder 1:32:01
PRESTATIE-TEAMS
1 De Lion-lopers I 1:07:08 2:08:39 3:08:00 4:14:54
Peter Klaver 44 Leeuwarden 1:07:08
Eric Cor Hoekstra 23 Den Haag 1:01:31
Jelle Kazimier 20 Leeuwarden 0:59:21
Jaan v.d. Zee 42 Leeuwarden 1:06:54
2 VSB Runningteam 2 1:13:27 2:11:50 3:13:49 4:17:08
Henk Mooij 41 Schiedam? 1:13:27
Koos Rademaker 49 Zeist 0:58:23
Frans Vermeulen 34 Weesp 1:01:59
Richard Hassink 30 Utrecht 1:03:19
3 Politie Texel 1:03:02 1:59:13 3:13:22 4:24:53
Simon Crans 39 Haarlem 1:03:02
Maarten Krom 36 Nieuwe Niedorp 0:56:11
Arie v.d. Burg 33 De Koog 1:14:09
Johannes Siebinga 38 De Koog 1:11:31
4 De Paashazen I 1:14:22 2:25:14 3:22:35 4:25:24
Henk van IJzendoorn 40 Berg en Dal 1:14:22
Oscar Pen 24 Arnhem 1:10:52
Sibrand Houtman 37 Nijmegen 0:57:21
Kees Degeling 34 Hoorn 1:02:49
5 Watlopers 1:08:08 2:11:55 3:17:47 4:55:23
Ed Dorsman 35 Nootdorp 1:08:08
Norbert Dankers 47 Den Burg 1:03:47
Jan van Dijk 47 Oosterend 1:05:52
anoniem Harlingen 1:37:36
6 Boltex 1:14:31 2:31:17 3:42:11 5:08:16
Gerard Appelman 45 De Waal 1:14:31
Jaap van Vooren 54 Den Burg 1:16:46
Wim Daman 47 Broek/Langedijk 1:10:54
Kees van Eekelen 48 Broek/Langedijk 1:26:05
7 PSOV ‘Marsdiep’ 1:11:08 2:33:11 3:55:52 5:11:17
Dirk Heykoop 34 Den Helder 1:11:08
Andre Goeman 36 Den Helder 1:22:03
Marco Mentink 29 Den Helder 1:22:41
Hans Booy 28 Den Helder 1:15:25
8 De Jager 1:23:06 2:26:33 3:43:04 5:15:20
Mel Rijsdijk 73 Utrecht 1:23:06
Rob Teisman 37 De Cocksdorp 1:03:27
Corrie de Jager 39 De Cocksdorp 1:16:31
Kees de Jager 73 Utrecht 1:32:16
9 Les Pyramides Overveen 1:06:02 2:19:37 3:58:25 5:21:58
Kees-Jan Kos 28 Amsterdam 1:06:02
Henk Opperveld 53 Haarlem 1:13:35
Koos v.Bergen Henegouwen 49 Santpoort 1:38:48
Cees Mossel 42 Heiloo 1:23:33
10 De Lion-lopers II 1:29:35 2:36:51 3:54:45 5:25:23
Feike Kievits 32 Leeuwarden 1:29:35
Kamel Loumi 17 Leeuwarden 1:07:16
Dirk v.d. Veer 33 Leeuwarden 1:17:54
Dick Jansen 35 Leeuwarden 1:30:38
11 VSB Runningteam 4
p/a G. Mastenbroek 1:27:38 2:33:07 4:08:10 5:36:10
Jouri Huigen 14 De Wijk 1:27:38
Rik Rademaker 34 Zeist 1:05:29
Anneke Rademaker 32 Zeist 1:35:03
Marijke Huigen 45 De Wijk 1:28:00
12 VSB Runningteam 3 1:27:38 2:49:40 4:16:03 5:37:12
Peter Huigen 40 De Wijk 1:27:38
Ed Sloof 34 Waddinxveen 1:22:02
Brigitta Gruisinga 26 Winsum 1:26:23
Sary Sloof 37 Waddinxveen 1:21:09
4 X 15 KM – TEXELSE TEAMS
1 Cupfighters 0:59:07 1:56:59 3:02:28 4:06:13
Minne Gonga 30 Den Burg 0:59:07
Ralph Grabowski 30 Den Burg 0:57:52
Mark Riteco 27 Den Burg 1:05:29
Loek van Vliet 43 Den Burg 1:03:45
2 Goud Appeltje 1:03:42 1:58:42 3:03:48 4:16:10
Remco Nagtegaal 26 De Cocksdorp 1:03:42
Jan Zijm 38 Den Burg 0:55:00
Gert Pansier 45 Den Burg 1:05:06
Simon Appel 46 Oudeschild 1:12:22
3 Theodorahoeve 1:07:26 2:12:09 3:10:54 4:24:33
Tony v.d. Vis 32 Den Burg 1:07:26
Rinus Kooger 43 Den Burg 1:04:43
Rien Brouwer 33 Oosterend 0:58:45
Eddy Zegers 31 Oosterend 1:13:39
4 Three women and the bets
p/a Colinda Brouwer 1:07:22 2:11:05 3:21:03 4:36:43
Ingrid van Lubek 23 Den Burg 1:07:22
Ronno Honingh 36 De Koog 1:03:43
Natascha v.d. Vis 24 Oosterend 1:09:58
Guido Betsema 26 Den Burg 1:15:40
5 In den Grooten Slock 1:12:10 2:25:25 3:38:08 4:45:53
Werner van der Meer 32 Den Burg 1:12:10
Nicol Schermer 35 Den Burg 1:13:15
Paul van Exel 32 De Cocksdorp 1:12:43
Henk Stevens 44 De Cocksdorp 1:07:45
6 Rotary 1:16:54 2:23:10 3:41:10 4:54:30
Jan Dogger 45 Den Burg 1:16:54
Peter Bakker 50 Den Burg 1:06:16
Jef v.d. Zel Zwaag 1:18:00
Han Wilmink 35 Oosterend 1:13:20
7 Skywalker 1:18:05 2:30:04 3:36:54 5:05:49
Hans Frank 37 De Koog 1:18:05
Robbert Visser 18 Den Burg 1:11:59
Bernard Klein Breteler 18 Den Burg 1:06:50
Robert Klein Breteler 20 Den Burg 1:28:55
8 AV Texel-vrouwen 1:25:09 2:38:37 3:54:25 5:11:51
Corrie Witte 39 De Waal 1:25:09
Marijke Stark 40 Oosterend 1:13:28
Lydia Verweij 41 De Cocksdorp 1:15:48
Tilly Eelman 49 Den Burg 1:17:26
9 Het A-team 1:28:35 2:46:28 4:05:42 5:14:29
Carla Roeper 38 Den Burg 1:28:35
Ina van Sambeek 39 Den Burg 1:17:53
Marja Huiskamp 28 Den Burg 1:19:14
Theo Boom 40 Oudeschild 1:08:47
BIJZONDERE CATEGORIEEN starten 1 uur eerder
De Acht van Texel 1:33:02 2:52:48 4:13:57 5:38:28
Bertha Bakker 45 Den Burg
Miranda Grabowski 30 Den Burg 1:33:02
Carla Smit 37 Den Burg
Josje vd Snepscheut 39 Den Burg 1:19:46
Ingrid Uitgeest 32 De Koog
Baukje Kedde 39 Den Burg 1:21:09
Nancy Sieling 17 Den Burg 1:24:31
Zoef de Haas 1:35:12 2:47:42 4:23:20 6:03:05
Corrie Boon 47 De Waal 1:35:12
Judith v. Bleijswijk 29 Den Burg 1:12:30
Vera Persoon 39 Den Burg 1:35:38
Anneke Hoogenbosch 36 Den Burg 1:39:45

Uitslag 60 km 1993

De Zestig van Texel  – 12 april 1993
60 KM – WEDSTRIJD Lft Woonplaats Vereniging Eindtijd
VROUWEN
1 Letteke  Broekman 43 Waddinxveen SC Antilope 5.28.59
2 Regina  Soenen 41 Hooglede (B) Ultra Clugi 6.11.55
MANNEN
1 Aad  Butter 32 Heemskerk DEM Beverwijk 4.01.14
2 Johan  Huijgens 35 Hoogerheide Vet. Ned. 4.08.14
3 Karsten  Sörensen 27 Berlijn (D) LG Nord Berlin 4.09.39
4 Bram  Heikamp 40 Muiden Vet. Ned. 4.12.40
5 Edward de Ruiter 26 Groningen SV Jupiter 4.17.04
6 Roel  Keizer 42 Apeldoorn AV Veluwe 4.17.31
7 Joost  Brouwer 33 Oosterend AV Texel 4.17.44
8 Jan  Vandendriessche 31 Gistel (B) Ultra Clugi 4.17.45
9 Wim Epskamp 39 Hoofddorp AV Haarlemmermeer 4.18.41
10 Rik  Goethals 34 Ichtegem (B) Ultra Clugi 4.20.21
11 Rut  Zoutman 34 Monster Olympus ’70 4.22.00
12 Dirk  Westerduin 31 Groningen GVAV Rapiditas 4.24.51
13 Jaap  Vis 36 Groningen SV Jupiter 4.26.09
14 Jan van Dijken 31 Peize SV Jupiter 4.32.18
15 Han  Frenken 30 Stein AV Caesar 4.33.52
16 Heije  Wever 37 Emmercompascum Aquilo 4.34.06
17 Lex de Boer 45 Avenhorn Vet. Ned. 4.34.26
18 Jurgen  Blum 38 Lemgo (D) TV Lemgo 4.39.45
19 Jop Veldhuis 44 Nw. Dordrecht Sperwer Emmen 4.40.42
20 Huib  Nieborg 42 Sappemeer SV Jupiter 4.42.39
21 Alain Dewaele 41 Torhout (B) Ultra Clugi 4.43.07
22 Wim-Bart Knol 29 Den Haag SV Jupiter 4.45.03
23 Gerard Ridder 49 Amsterdam AAC 4.45.30
24 Derk van der Laan 52 Oude Pekela Aquilo 4.47.04
25 Roland  Pollet 29 Torhout (B) Ultra Clugi 4.47.48
26 Mart van Marrewijk 52 Kwintsheul Olympus ’70 4.48.19
27 Ubel Dijk 37 Groningen SV Jupiter 4.49.15
28 Helmut Pohlmann 56 Steinhagen (D) Tus Solbad 4.50.56
29 Dik Hartemink 40 Malden Cifla 4.51.47
30 Simon Pols 40 Amsterdam AV Startbaan 4.53.07
31 Henk Meijer 46 Winschoten Aquilo 4.53.32
32 Rob Brouwer 56 Delft Vet. Ned. 4.56.03
33 Sietze Houwen 42 Harkstede Aquilo 4.58.53
34 Ton van Aken 46 Wychen Vet. Ned. 5.08.04
35 Ab Janssen 40 Arnhem Ciko ’66 5.08.36
36 Gilbert Gevaert 45 Torhout (B) Ultra Clugi 5.09.22
37 Jack Kamminga 39 Blaricum GAC Hilversum 5.11.41
38 Eelke Wijnia 48 Hardegarijp SV Friesland 5.11.45
39 Peter Breedland 36 Groningen GVAV Rapiditas 5.18.29
40 Bert Roeterdink 39 Epse Vet. Ned. 5.18.29
41 Jaap Alders 43 Oosterbeek Ciko ’66 5.20.34
42 Franz Dreissigacker 46 Alzey (D) 5.24.16
43 Cees van Dongen 43 Barendrecht RRA 5.25.32
44 Reinhold Samland 41 Lemgo (D) TV Lemgo 5.40.41
45 Jacob Visser 48 Heerenveen AV ’55 5.41.33
46 Teun Kranendonk 48 Hoogvliet Spark ’36 5.46.50
47 Jo Pfeifer 45 Stein Unitas-Sittard 5.49.17
48 Peter Bentlage 54 Mettmann (D) LT Gruiten-Neandertal 5.50.39
49 Fritz Geisemeier 31 Dissen (D) Tus Solbad 5.52.38
50 Jan Rietvelt 45 Lelystad Spirit 5.53.41
51 Rudi Ten 57 Leeuwarden SV Friesland 5.54.45
52 Rob Tieleman 28 Nieuw-Lekkerland CAV Energie 5.54.58
53 Gerd Johst 36 Sievershütten (D) Wäldorfer SV 5.55.23
54 Wigbert Gosebrink 35 Welsenbach (D) LT Baar 6.01.15
55 Pieter Torenvliet 50 Lelystad Vet. Ned. 6.02.21
56 Hans-Joachim  Philipp 54 Müllheim (D) TV Müllheim 6.03.29
57 Ulrich  Rekkert 38 Wuppertal (D) LT Gruiten-Nea 6.06.34
58 Frank  Schröder 45 Bad Salzufeln (D) LC 92 Bad Salzuflen 6.08.43
59 Gerrit  Glas 65 Den Haag Vet. Ned. 6.10.09
60 Wilfried  Vandecapelle 46 Hooglede (B) Ultra Clugi 6.11.55
61 Jos Hopman 54 Eindhoven Vet. Ned. 6.12.45
62 Freek van der Hoek 49 Ursem Vet. Ned. 6.13.15
63 Jan van der Hoek 41 St Annaparochie SV Friesland 6.19.14
64 Frans Be-Tjoen-Swan 49 Amsterdam Sagitta 6.35.00
60 KM – PRESTATIE
1 Bram van der Bijl 27 Halfweg 4.47.48
2 Patrick  Roosen 32 Hasselt (B) 4.48.36
3 Jan Rikken 35 Houten 4.57.09
4 Reinier v.d. Nederpelt 38 Veenendaal 4.57.41
5 Jürgen  Pisetta 35 Sternenfels (D) 5.13.22
6 Kees Geers 48 Amsterdam RRC 5.15.23
7 Frans  Vermeulen 32 Houten 5.27.32
8 Albert ten Böhmer 31 Den Helder 5.27.35
9 Ton Boerebach 48 Akersloot Suomi 5.28.37
10 Jos Groot 31 Heemstede 5.30.18
11 Thijs Lambers 38 Weert 5.32.09
12 Fred Kamp 31 Rottevalle GVAV Triathlon 5.33.51
13 Theo Heemskerk 54 Noordwijk 5.36.11
14 Peter Boltjes 32 Winschoten Aquilo 5.43.05
15 Robert Murkes 48 Deventer 5.54.58
16 Heinz Geilenkirchen 38 Keulen (D) 5.58.39
17 Kees Albers 41 Gouda 6.01.54
18 Kees Kos 48 Overveen 6.10.07
19 Wim Alblas 45 Heerhugowaard 6.11.08
20 Niels Mastenbroek 21 Houten 6.18.00
21 Willem vd Draai 41 Wieringerwerf Wieringermeer 6.40.00
Foto’s 2017
Menu Categories
Archief
Facebook De Zestig van Texel