60 KM – 120 KM – 4 x 15 KM – Strand – Bos – Duin – Wad – Dijk – Dorp – Berg

Uitslagen

Uitslag 120 km 2013

Naam
Woonplaats GbJr Slufter NIOZ Turfveld Slufter Prins H Finish
1e ronde
1 Jan Albert Lantink Borne 1958 1e M 2:21:48 4:35:16 5:48:59 7:03:42 8:15:48 9:30:39
tijden per etappe(s) 2:13:28 1:13:43 1:14:43 1:12:06 1:14:51
2 Olivier Jacques Purmerend 1967 2e M 2:30:58 4:46:05 6:04:08 7:24:11 8:48:38 10:14:58
tijden per etappe(s) 2:15:07 1:18:03 1:20:03 1:24:27 1:26:20
3 Peter Palmans Neerpelt (BEL) 1962 3e M 2:39:30 5:05:43 6:33:34 7:58:31 9:24:00 10:54:26
tijden per etappe(s) 2:26:13 1:27:51 1:24:57 1:25:29 1:30:26
4 Robert Boersma Purmerend 1968 4e M 2:39:30 5:03:24 6:29:20 7:56:13 9:23:44 11:06:37
tijden per etappe(s) 2:23:54 1:25:56 1:26:53 1:27:31 1:42:53
5 Geert Stynen Vosselaar (BEL) 1969 5e M 2:53:24 5:24:01 6:47:39 8:09:05 9:39:00 11:17:55
tijden per etappe(s) 2:30:37 1:23:38 1:21:26 1:29:55 1:38:55
6 Pat Leysen (BEL) Hoogstraten 1957 6e M 2:47:33 5:17:34 11:25:00
tijden per etappe(s) 2:30:01
7 Andy Roodenburg Rotterdam 1971 7e M 2:48:50 5:25:04 6:57:01 8:23:25 9:53:01 11:31:50
tijden per etappe(s) 2:36:14 1:31:57 1:26:24 1:29:36 1:38:49
8 Jeroen Renes Maarsbergen 1974 8e M 2:54:55 5:35:40 8:30:04 10:01:58 11:39:55
tijden per etappe(s) 2:40:45 2:54:24 1:31:54 1:37:57
9 Geert Ceuppens Duffel (BEL) 1973 9e M 2:53:49 5:31:38 7:05:30 8:35:09 10:14:00 11:55:20
tijden per etappe(s) 2:37:49 1:33:52 1:29:39 1:38:51 1:41:20
10 Peter v. Wijngaarden Cambridge GBR 1975 10e M 2:23:20 4:53:18 6:29:42 8:10:07 10:01:28 11:56:02
tijden per etappe(s) 2:29:58 1:36:24 1:40:25 1:51:21 1:54:34
11 Wilma Dierx Amsterdam 1966 1e V 2:56:20 5:45:13 7:18:36 8:48:14 10:21:55 11:56:59
tijden per etappe(s) 2:48:53 1:33:23 1:29:38 1:33:41 1:35:04
12 Dik Jagersma Groningen 1954 11e M 2:54:05 5:33:30 7:03:12 8:38:12 10:18:39 11:57:00
tijden per etappe(s) 2:39:25 1:29:42 1:35:00 1:40:27 1:38:21
13 Edwin Otto Purmerend 1970 12e M 2:54:01 5:39:19 7:09:48 8:43:24 10:14:31 11:59:24
tijden per etappe(s) 2:45:18 1:30:29 1:33:36 1:31:07 1:44:53
14 John Bouwens Alphen a.d. Rijn 1955 13e M 2:59:15 5:45:36 7:21:44 8:55:24 10:24:50 12:00:49
tijden per etappe(s) 2:46:21 1:36:08 1:33:40 1:29:26 1:35:59
15 Piet Abma OudVossemeer 1959 14e M 2:56:09 5:35:11 7:08:47 8:40:33 10:19:27 12:02:10
tijden per etappe(s) 2:39:02 1:33:36 1:31:46 1:38:54 1:42:43
16 Nitish Zuidema Utrecht 1967 15e M 3:03:40 5:46:32 7:19:06 8:49:39 10:24:14 12:03:12
tijden per etappe(s) 2:42:52 1:32:34 1:30:33 1:34:35 1:38:58
17 Ritchie Limaheluw Leeuwarden 1980 16e M 2:59:15 5:45:48 7:22:36 9:00:22 10:42:34 12:31:43
tijden per etappe(s) 2:46:33 1:36:48 1:37:46 1:42:12 1:49:09
18 Jörg Just Solingen (GER) 1969 17e M 3:03:28 5:53:46 7:32:51 9:07:18 10:51:42 12:47:54
tijden per etappe(s) 2:50:18 1:39:05 1:34:27 1:44:24 1:56:12
19 Ferry van der Ent Hoofddorp 1959 18e M 3:07:37 5:57:53 7:36:23 9:15:02 11:00:22 12:55:27
tijden per etappe(s) 2:50:16 1:38:30 1:38:39 1:45:20 1:55:05

Uitslag 120 km 2011

Naam Woonplaats Cat PH Slufter Turfveld NIOZ Turfveld Slufter PH Finish
Jan-Albert Lantink Borne M 1:08:55 2:12:38 3:14:55 4:28:55 5:45:03 6:59:45 8:18:59 9:43:02
tijden per etappe 1:08:55 1:03:43 1:02:17 1:14:00 1:16:08 1:14:42 1:19:14 1:24:05
Peter Palmans Neerpelt M 1:20:32 2:35:32 3:42:32 5:01:55 6:25:11 7:43:54 9:08:58 10:49:55
tijden per etappe 1:20:32 1:15:00 1:07:00 1:19:23 1:23:16 1:18:43 1:25:04 1:40:59
Geert Stynen Turnhout M 1:20:32 2:36:16 3:45:11 5:06:55 6:30:37 7:51:52 9:16:08 10:52:10
tijden per etappe 1:20:32 1:15:44 1:08:55 1:21:44 1:23:42 1:21:15 1:24:16 1:36:04
Pat Leysen Hoogstraten M 1:30:34 2:51:14 4:00:53 5:23:31 6:53:18 8:19:50 9:55:18 11:32:29
tijden per etappe 1:30:34 1:20:40 1:09:39 1:22:38 1:29:47 1:26:32 1:35:28 1:37:13
Rut Zoutman Monster M 1:20:32 2:35:15 3:43:21 5:02:06 6:36:42 8:13:29 9:50:12 11:39:05
tijden per etappe 1:20:32 1:14:43 1:08:06 1:18:45 1:34:36 1:36:47 1:36:43 1:48:55
Jan Nabuurs Stevensbeek M 1:30:13 2:50:59 4:02:19 11:51:47
tijden per etappe 1:30:13 1:20:46 1:11:20
Ronny A. Samuel Amsterdam M 1:35:36 3:02:10 4:16:53 5:48:36 7:22:58 9:03:48 10:42:59 12:20:31
tijden per etappe 1:35:36 1:26:34 1:14:43 1:31:43 1:34:22 1:40:50 1:39:11 1:37:34
Sharon Gayter Guisborough V 1:36:38 3:00:17 4:18:08 5:52:08 7:30:06 9:05:23 10:40:57 12:24:03
tijden per etappe 1:36:38 1:23:39 1:17:51 1:34:00 1:37:58 1:35:17 1:35:34 1:43:09
Robert Boersma Purmerend M 1:20:32 2:33:31 3:39:06 4:57:23 6:50:55 8:24:00 10:23:21 12:29:21
tijden per etappe 1:20:32 1:12:59 1:05:35 1:18:17 1:53:32 1:33:05 1:59:21 2:06:02
Piet Abma Oud-Vossemeer M 1:35:46 3:01:28 4:16:01 5:47:01 7:29:07 9:02:36 10:42:08 12:30:07
tijden per etappe 1:35:46 1:25:42 1:14:33 1:31:00 1:42:06 1:33:29 1:39:32 1:48:01
John Bouwens Alphen a.d. Rijn M 1:35:16 3:00:52 4:16:53 5:47:03 7:28:28 9:05:49 10:44:23 12:30:35
tijden per etappe 1:35:16 1:25:36 1:16:01 1:30:10 1:41:25 1:37:21 1:38:34 1:46:13
Léonie van den Haak Amsterdam V 1:36:49 3:01:28 4:18:14 5:50:53 7:37:35 9:12:24 10:44:25 12:30:35
tijden per etappe 1:36:49 1:24:39 1:16:46 1:32:39 1:46:42 1:34:49 1:32:01 1:46:12
Niko Adam Reutlingen M 1:34:55 2:57:49 4:27:05 5:44:59 7:28:38 9:05:51 10:46:34 12:31:19
tijden per etappe 1:34:55 1:22:54 1:29:16 1:17:54 1:43:39 1:37:13 1:40:43 1:44:47
Rainer Koch Dettelbach M 1:20:32 2:35:32 3:39:06 4:57:00 6:22:10 7:58:07 10:14:00 12:31:58
tijden per etappe 1:20:32 1:15:00 1:03:34 1:17:54 1:25:10 1:35:57 2:15:53 2:18:01
Erwin Borrias Amsterdam M 1:35:00 3:02:20 4:20:34 5:49:55 7:21:37 8:55:41 10:38:09 12:34:50
tijden per etappe 1:35:00 1:27:20 1:18:14 1:29:21 1:31:42 1:34:04 1:42:28 1:56:42
Richard van der Klis Zoetermeer M 1:36:49 3:01:28 4:18:24 5:50:53 7:37:34 9:12:23 10:48:06 12:35:53
tijden per etappe 1:36:49 1:24:39 1:16:56 1:32:29 1:46:41 1:34:49 1:35:43 1:47:48
Luc de Jaeger-Braet Watervliet M 1:35:07 3:03:13 4:21:58 5:58:54 7:43:20 9:18:03 10:54:01 12:37:51
tijden per etappe 1:35:07 1:28:06 1:18:45 1:36:56 1:44:26 1:34:43 1:35:58 1:43:53
Ernst Daniel Alphen a.d. Rijn M 1:30:17 2:50:59 4:03:29 5:37:24 7:29:51 9:15:25 10:56:39 12:55:52
tijden per etappe 1:30:17 1:20:42 1:12:30 1:33:55 1:52:27 1:45:34 1:41:14 1:59:15

 

Uitslag 60 km 2011

klik hier voor de uitslagen van de 60 km in html

met tussentijden ook van de uitvallers en atleten die buiten de tijd gefinisht zijn

  Naam Woonplaats cat Turfvld Slufter Slufter PH PH Finish Finish
1 Luc Krotwaar Eindhoven M40 1:03:04 58:19 2:01:23 1:00:58 3:02:21 1:11:48 4:14:08
2 Pascal van Norden Gouda M 1:03:54 58:11 2:02:05 1:02:56 3:05:01 1:11:33 4:16:33
3 Olivier Jacques Purmerend M40 1:04:38 57:48 2:02:26 1:03:46 3:06:12 1:12:17 4:18:27
4 Pieter Mans Almelo M 1:04:37 57:25 2:02:02 1:00:25 3:02:27 1:22:08 4:24:33
5 Jan van der Marel Aarlanderveen M40 1:04:49 58:18 2:03:07 1:03:26 3:06:33 1:19:28 4:25:59
6 Ronnie Duinkerken Rotterdam M 1:08:00 1:02:59 2:10:59 1:07:11 3:18:10 1:18:24 4:36:33
7 Elbert Voogt Beekbergen M50 1:06:03 1:02:01 2:08:04 1:09:01 3:17:05 1:23:34 4:40:37
8 Jo schoonbroodt Maastricht M60+ 1:10:38 1:04:21 2:14:59 1:08:33 3:23:32 1:23:43 4:47:14
9 Gert Mertens Schoten M45 1:12:11 1:07:23 2:19:34 1:09:13 3:28:47 1:20:49 4:49:35
10 Edward de Leng Koudekerke M45 1:08:57 1:05:52 2:14:49 1:12:24 3:27:13 1:25:16 4:52:27
11 Alfred Roelen Hillegom M40 1:15:42 1:07:03 2:22:45 1:12:34 3:35:19 1:17:54 4:53:11
12 Patrick Vervaet Sint Jansteen M 1:14:36 1:05:54 2:20:30 1:11:20 3:31:50 1:21:54 4:53:42
13 Stefan van der Pal Leeuwarden M 1:12:28 1:06:04 2:18:32 1:12:22 3:30:54 1:24:45 4:55:37
14 Karl Bleijenberg Benschop M50 1:13:08 1:07:29 2:20:37 1:13:02 3:33:39 1:22:08 4:55:46
15 Jan Albert Veenema Sneek M 1:12:28 1:06:04 2:18:32 1:12:21 3:30:53 1:27:33 4:58:25
16 Bernard Roelen Utrecht M40 1:15:43 1:08:14 2:23:57 1:11:21 3:35:18 1:23:23 4:58:41
17 Jason van der Burgt Amsterdam M40 1:19:30 1:11:09 2:30:39 1:13:15 3:43:54 1:18:31 5:02:24
18 Wim Bart Knol ‘s-Gravenhage M45 1:12:55 1:06:40 2:19:35 1:14:06 3:33:41 1:33:32 5:07:11
19 Henk Derks Haarlem M55 1:15:30 1:12:00 2:27:30 1:13:43 3:41:13 1:27:56 5:09:08
20 Maurits Heikoop Nieuwerkerk ad IJssel M 1:16:40 1:06:31 2:23:11 1:12:14 3:35:25 1:35:23 5:10:46
21 Mark de Boer Rotterdam M40 1:14:11 1:11:54 2:26:05 1:17:37 3:43:42 1:27:46 5:11:27
22 Henry Verbugt Griendtsveen M45 1:16:15 1:09:35 2:25:50 1:20:52 3:46:42 1:28:50 5:15:31
23 Guus Van Veen Wassenaar M40 1:15:25 1:10:31 2:25:56 1:21:01 3:46:57 1:29:53 5:16:49
24 Martijn Schakelaar Hattem M 1:23:50 1:11:27 2:35:17 1:16:06 3:51:23 1:26:43 5:18:04
25 Hans van Renselaar Hattem M45 1:23:50 1:11:27 2:35:17 1:16:06 3:51:23 1:26:43 5:18:05
26 Christian Bakker Nijmegen M40 1:15:27 1:08:57 2:24:24 1:19:29 3:43:53 1:36:53 5:20:45
27 Jendo Visser Deventer M 1:15:42 1:09:08 2:24:50 1:19:59 3:44:49 1:38:59 5:23:46
28 Marco Jong Bovenkarspel M40 1:14:55 1:09:27 2:24:22 1:18:19 3:42:41 1:42:11 5:24:50
29 Andy Roodenburg Rotterdam M40 1:17:32 1:10:09 2:27:41 1:17:19 3:45:00 1:41:17 5:26:16
30 Michiel Diependaal Velserbroek M45 1:21:54 1:14:31 2:36:25 1:20:37 3:57:02 1:30:45 5:27:46
31 Jan Muller Sprundel M45 1:23:55 1:16:09 2:40:04 1:20:17 4:00:21 1:27:34 5:27:54
32 Kees van Tilburg Den Helder M55 1:17:10 1:11:38 2:28:48 1:22:23 3:51:11 1:40:05 5:31:15
33 Marcel Zwiers Bunnik M40 1:22:39 1:15:29 2:38:08 1:20:52 3:59:00 1:33:56 5:32:55
34 Chantal van der Geest Utrecht Vtm39 1:22:11 1:14:58 2:37:09 1:22:58 4:00:07 1:33:33 5:33:39
35 Roy Gorres Hoorn Nh M45 1:17:54 1:12:34 2:30:28 1:22:18 3:52:46 1:41:16 5:34:00
36 Michel Entius Alkmaar M40 1:11:58 1:03:50 2:15:48 1:18:38 3:34:26 2:01:38 5:36:03
37 Peter Derk Wekx Haarlem M 1:17:25 1:12:02 2:29:27 1:19:06 3:48:33 1:48:28 5:36:59
38 Friedhelm Weidenhaupt Brühl M45 1:19:22 1:11:00 2:30:22 1:26:20 3:56:42 1:40:21 5:37:02
39 Jupp Tippmann Brühl M45 1:19:22 1:11:00 2:30:22 1:26:21 3:56:43 1:40:21 5:37:03
40 Jos Gerritsen Huissen M45 1:20:29 1:15:36 2:36:05 1:20:39 3:56:44 1:40:32 5:37:14
41 Ansgar Lenfers Hannover M40 1:16:20 1:09:42 2:26:02 1:16:56 3:42:58 1:56:26 5:39:24
42 Leon Nillessen Groesbeek M40 1:24:42 1:14:35 2:39:17 1:25:12 4:04:29 1:35:01 5:39:29
43 Harry Suyker ‘s-Gravenhage M50 1:26:04 1:18:30 2:44:34 1:22:55 4:07:29 1:33:37 5:41:04
44 Simon Luckett Haarlem M45 1:11:31 1:11:41 2:23:12 1:34:06 3:57:18 1:44:48 5:42:04
45 Marjolein Bil Utrecht Vtm39 1:23:54 1:16:53 2:40:47 1:24:22 4:05:09 1:39:32 5:44:40
46 Hans Spieker Deventer M50 1:18:28 1:14:51 2:33:19 1:31:24 4:04:43 1:44:52 5:49:34
47 Gert Evers Loenen Gld M45 1:25:50 1:17:15 2:43:05 1:29:11 4:12:16 1:37:53 5:50:06
48 Jaap Alberda van Ekenstei Staphorst M60+ 1:20:16 1:18:43 2:38:59 1:27:52 4:06:51 1:43:37 5:50:27
49 Peter Koens Laren Nh M45 1:32:28 1:21:36 2:54:04 1:24:27 4:18:31 1:32:01 5:50:32
50 Sjaak Betjes Krommenie M40 1:23:51 1:16:29 2:40:20 1:25:06 4:05:26 1:45:23 5:50:47
51 John Collingham Haarlem M 1:28:30 1:17:44 2:46:14 1:24:37 4:10:51 1:41:00 5:51:50
52 Maarten Schön Goirle M 1:32:24 1:21:43 2:54:07 1:23:10 4:17:17 1:35:21 5:52:37
53 Wim Ritsema Dieren M45 1:14:50 1:12:42 2:27:32 1:29:03 3:56:35 1:56:58 5:53:31
54 Nitish Zuidema Utrecht M40 1:25:44 1:16:00 2:41:44 1:28:19 4:10:03 1:43:39 5:53:40
55 Paul Koorn Amsterdam M45 1:22:54 1:15:25 2:38:19 1:22:19 4:00:38 1:53:52 5:54:29
56 Endymion Kasanardjo Eindhoven M40 1:25:00 1:19:19 2:44:19 1:27:56 4:12:15 1:42:25 5:54:39
57 Jan Schinkel Benschop M55 1:21:55 1:17:57 2:39:52 1:24:51 4:04:43 1:50:14 5:54:56
58 Hermina van Dijk Franeker V40 1:25:57 1:19:09 2:45:06 1:28:24 4:13:30 1:42:07 5:55:36
59 Johan van Splunter Westerland M45 1:33:33 1:24:47 2:58:20 1:25:39 4:23:59 1:32:02 5:56:00
60 Jeroen Tiebie Callantsoog M40 1:33:07 1:21:31 2:54:38 1:25:17 4:19:55 1:36:07 5:56:00
61 Hans-Jan Rijbering Landsmeer M 1:32:28 1:22:30 2:54:58 1:23:32 4:18:30 1:37:45 5:56:13
62 Lex de Boer Avenhorn M60+ 1:25:40 1:20:41 2:46:21 1:27:59 4:14:20 1:42:16 5:56:34
63 Renko Fiks Hoogerheide M 1:29:13 1:21:29 2:50:42 1:30:38 4:21:20 1:35:25 5:56:44
64 Ritchie Limaheluw Leeuwarden M 1:27:00 1:20:04 2:47:04 1:28:17 4:15:21 1:42:19 5:57:39
65 Gé Sinnige Heemskerk M55 1:28:39 1:20:34 2:49:13 1:28:26 4:17:39 1:40:25 5:58:02
66 Martine Hofstede Rotterdam V40 1:29:58 1:21:22 2:51:20 1:27:38 4:18:58 1:40:39 5:59:35
67 Michael Damm Naarden M50 1:23:52 1:19:13 2:43:05 1:29:49 4:12:54 1:47:23 6:00:16
68 Ignas Dümmer Assen M40 1:17:47 1:12:41 2:30:28 1:26:43 3:57:11 2:04:00 6:01:09
69 Bonno Odijk Puttershoek M45 1:29:22 1:26:35 2:55:57 1:27:31 4:23:28 1:38:33 6:01:59
70 Silvia Verhoeven Etten-Leur V40 1:29:09 1:20:04 2:49:13 1:27:32 4:16:45 1:46:09 6:02:53
71 Francois Flisijn Den Helder M45 1:29:06 1:22:57 2:52:03 1:29:19 4:21:22 1:41:45 6:03:05
72 Henry Okkersen Schimmert M60+ 1:27:22 1:20:37 2:47:59 1:30:21 4:18:20 1:45:46 6:04:05
73 Matthijs van Boxtel Vlaardingen M45 1:22:55 1:16:27 2:39:22 1:37:24 4:16:46 1:47:20 6:04:05
74 Inge Smit Zwaag V40 1:26:16 1:20:13 2:46:29 1:30:21 4:16:50 1:47:19 6:04:08
75 Anita Joziasse Goes V40 1:22:36 1:17:37 2:40:13 1:31:43 4:11:56 1:52:28 6:04:22
76 Herman Kuijer Terneuzen M50 1:29:39 1:22:18 2:51:57 1:27:01 4:18:58 1:47:55 6:06:52
77 Gerry Visser Borne V40 1:27:42 1:22:32 2:50:14 1:31:59 4:22:13 1:45:19 6:07:32
78 Marcel Jager Bladel M50 1:28:20 1:19:53 2:48:13 1:27:36 4:15:49 1:52:01 6:07:48
79 Silvio Teunissen Bolsward M40 1:30:34 1:24:07 2:54:41 1:31:47 4:26:28 1:41:25 6:07:52
80 Jean-Pierre Gendrault Zeist M60+ 1:26:17 1:21:14 2:47:31 1:34:16 4:21:47 1:46:39 6:08:25
81 Rogier Thomas IJsselstein Ut M 1:27:10 1:18:48 2:45:58 1:30:51 4:16:49 1:51:38 6:08:26
82 Kees Bisdonk Den Helder M45 1:20:34 1:13:03 2:33:37 1:37:38 4:11:15 1:58:13 6:09:28
83 Majet Spoelder Amersfoort Vtm39 1:30:34 1:27:23 2:57:57 1:29:20 4:27:17 1:42:18 6:09:33
84 Johan van Litsenburg Duizel M55 1:25:45 1:18:49 2:44:34 1:35:48 4:20:22 1:49:31 6:09:51
85 Els Annegarn Amsterdam V50+ 1:33:33 1:28:05 3:01:38 1:28:14 4:29:52 1:40:09 6:09:59
86 Kees Timmermans Hoogeloon M50 1:25:45 1:17:56 2:43:41 1:34:29 4:18:10 1:52:49 6:10:56
87 Christian Boer Barendrecht M 1:32:12 1:25:18 2:57:30 1:30:49 4:28:19 1:42:53 6:11:10
88 Patrick Diederich Hobscheid M45 1:28:39 1:18:50 2:47:29 1:27:34 4:15:03 1:56:17 6:11:19
89 Bob Stultiens Weert M45 1:30:47 1:24:35 2:55:22 1:30:55 4:26:17 1:45:44 6:12:00
90 Frans Vermeer Monnickendam M55 1:27:51 1:24:21 2:52:12 1:34:21 4:26:33 1:45:51 6:12:24
91 Anno van den Bosch Den Helder M45 1:29:08 1:22:56 2:52:04 1:31:03 4:23:07 1:49:19 6:12:24
92 Edwin Otto Purmerend M40 1:26:20 1:24:08 2:50:28 1:30:09 4:20:37 1:52:27 6:13:03
93 Wilma Dierx Amsterdam V40 1:32:56 1:26:53 2:59:49 1:31:19 4:31:08 1:43:10 6:14:15
94 Remko Boer Barendrecht M 1:32:11 1:25:18 2:57:29 1:30:50 4:28:19 1:46:25 6:14:42
95 Ron Nagtzaam Puttershoek M40 1:25:17 1:18:02 2:43:19 1:32:27 4:15:46 1:58:57 6:14:42
96 Rinus van der Wal Heemskerk M45 1:34:54 1:18:18 2:53:12 1:26:30 4:19:42 1:55:31 6:15:12
97 Paul van Os Ede Gld M50 1:20:02 1:15:46 2:35:48 1:35:11 4:10:59 2:04:31 6:15:29
98 Mieke Hekkers Deventer V40 1:32:09 1:25:04 2:57:13 1:35:07 4:32:20 1:43:21 6:15:40
99 Marco Davelaar Veenendaal M 1:32:24 1:23:42 2:56:06 1:29:49 4:25:55 1:49:53 6:15:48
100 Danny Hajos Den Helder M40 1:26:34 1:15:51 2:42:25 1:31:55 4:14:20 2:01:40 6:15:58
101 Ignar van Haren Nijmegen M50 1:38:18 1:29:05 3:07:23 1:29:34 4:36:57 1:39:10 6:16:06
102 Marco Bena Brandini Den Helder M45 1:36:20 1:23:34 2:59:54 1:28:59 4:28:53 1:48:05 6:16:57
103 Coen Boxtart Zutphen M40 1:24:28 1:18:09 2:42:37 1:32:08 4:14:45 2:02:53 6:17:37
104 Geert Ceuppens Duffel M 1:23:41 1:16:16 2:39:57 1:32:54 4:12:51 2:05:49 6:18:38
105 Jaap vd Berg Soest M50 1:28:39 1:23:51 2:52:30 1:25:47 4:18:17 2:00:48 6:19:04
106 Joeri Schepers Aalter M 1:37:04 1:24:57 3:02:01 1:30:19 4:32:20 1:47:42 6:20:00
107 Theo van Vliet Hoorn Nh M60+ 1:35:21 1:27:09 3:02:30 1:31:32 4:34:02 1:46:06 6:20:07
108 Matthew Arensman Middelharnis M 1:34:23 1:26:12 3:00:35 1:34:30 4:35:05 1:45:07 6:20:11
109 Jacob van der Meulen Wassenaar M45 1:25:44 1:21:30 2:47:14 1:37:26 4:24:40 1:55:55 6:20:34
110 John de Breij IJsselstein Ut M40 1:27:10 1:18:47 2:45:57 1:35:52 4:21:49 1:58:47 6:20:35
111 Jan Bogaard Wezep M55 1:32:08 1:25:25 2:57:33 1:34:30 4:32:03 1:48:35 6:20:37
112 Bob Klappe Hoorn Nh M40 1:33:34 1:24:22 2:57:56 1:34:50 4:32:46 1:47:55 6:20:40
113 Chris Bezemer Krimpen aan de Lek M45 1:28:39 1:22:41 2:51:20 1:36:05 4:27:25 1:55:33 6:22:57
114 Jan Grobben Hengelo Ov M45 1:26:16 1:20:13 2:46:29 1:40:13 4:26:42 1:56:20 6:23:00
115 Gordon Abraham Arnhem M50 1:32:02 1:25:42 2:57:44 1:33:29 4:31:13 1:51:56 6:23:07
116 Gonne Golliard Delft V40 1:35:21 1:27:13 3:02:34 1:31:08 4:33:42 1:49:30 6:23:10
117 Joachim Golliard Delft M 1:35:21 1:27:14 3:02:35 1:31:06 4:33:41 1:49:31 6:23:10
118 Monika Hille Almere V50+ 1:33:34 1:30:12 3:03:46 1:34:51 4:38:37 1:44:52 6:23:27
119 Wout Heslinga Utrecht M50 1:33:35 1:26:59 3:00:34 1:33:30 4:34:04 1:49:52 6:23:55
120 Klaas Alberda v Ekenstein Staphorst M 1:26:35 1:19:34 2:46:09 1:34:20 4:20:29 2:03:45 6:24:13
121 Remco Schellingerhout Eindhoven M40 1:16:33 1:13:11 2:29:44 1:39:10 4:08:54 2:15:48 6:24:41
122 Ronald Brouwer Apeldoorn M55 1:28:29 1:21:28 2:49:57 1:30:36 4:20:33 2:04:58 6:25:30
123 Ilonka Betjes Krommenie Vtm39 1:33:03 1:29:23 3:02:26 1:33:55 4:36:21 1:49:30 6:25:49
124 Maria Diederich-Heck Hobscheid V40 1:34:58 1:28:25 3:03:23 1:37:22 4:40:45 1:45:13 6:25:56
125 Carine Binsfeld Keispelt V40 1:33:48 1:29:24 3:03:12 1:34:29 4:37:41 1:49:33 6:27:13
126 Esther Devilee Leiden V40 1:32:06 1:29:03 3:01:09 1:38:00 4:39:09 1:48:39 6:27:47
127 David Schäfer Troisdorf M 1:32:15 1:23:57 2:56:12 1:35:38 4:31:50 1:56:02 6:27:50
128 Thijs Claassens Tilburg M 1:33:21 1:25:01 2:58:22 1:36:39 4:35:01 1:53:29 6:28:29
129 Willem Boerkamp Amsterdam M55 1:34:48 1:25:18 3:00:06 1:37:25 4:37:31 1:51:02 6:28:32
130 Carsten Plitt Duisburg M40 1:36:17 1:27:36 3:03:53 1:37:06 4:40:59 1:48:45 6:29:41
131 Arnold Vandenberg Castricum M40 1:25:58 1:18:30 2:44:28 1:46:42 4:31:10 1:59:17 6:30:25
132 Jet Klomp Ulft V40 1:34:10 1:25:56 3:00:06 1:38:31 4:38:37 1:51:59 6:30:35
133 Mark Zwart Egmond aan Zee M 1:24:48 1:19:01 2:43:49 1:54:20 4:38:09 1:52:40 6:30:48
134 Ingrid IJsebaert Hulst V40 1:29:39 1:23:48 2:53:27 1:51:16 4:44:43 1:46:08 6:30:49
135 Jan vd Star Den Burg M60+ 1:29:52 1:26:08 2:56:00 1:41:38 4:37:38 1:53:32 6:31:08
136 Marit Janse Fenton V50+ 1:34:10 1:33:14 3:07:24 1:35:36 4:43:00 1:49:32 6:32:30
137 Hans Vugts Breda M50 1:31:20 1:19:45 2:51:05 1:34:33 4:25:38 2:06:54 6:32:31
138 Godehard Hoevels Köln M45 1:32:15 1:22:00 2:54:15 1:32:11 4:26:26 2:06:19 6:32:43
139 Paul van der Horst Groesbeek M45 1:26:55 1:19:40 2:46:35 1:41:57 4:28:32 2:04:14 6:32:44
140 Jan Pieters Dordrecht M50 1:34:39 1:42:30 3:17:09   3:17:09   6:32:44
141 André Feenstra Gouda M55 1:37:40 1:27:22 3:05:02 1:39:30 4:44:32 1:48:14 6:32:45
142 Udo Wegmann Veitshöchheim M50 1:31:40 1:28:29 3:00:09 1:43:16 4:43:25 1:49:36 6:32:59
143 Guus Hageman Midwoud M55 1:26:18 1:19:49 2:46:07 1:39:12 4:25:19 2:08:37 6:33:55
144 Ruud de Vries Kerkrade M50 1:38:20 1:31:25 3:09:45 1:39:26 4:49:11 1:45:10 6:34:20
145 Hennie van Velzen Honselersdijk M40 1:34:38 1:31:42 3:06:20 1:38:55 4:45:15 1:49:25 6:34:39
146 Martin Kampman Holten M40 1:29:22 1:23:38 2:53:00 1:36:52 4:29:52 2:04:50 6:34:42
147 Adi Graaf Nijmegen M40 1:28:29 1:20:11 2:48:40 1:33:42 4:22:22 2:12:21 6:34:42
148 Joop Wijnhoud Zwolle M45 1:27:41 1:25:28 2:53:09 1:41:59 4:35:08 1:59:48 6:34:55
149 Ruud Kok Apeldoorn M50 1:21:29 1:19:26 2:40:55 1:53:11 4:34:06 2:00:51 6:34:55
150 Dick Stam Maarssen M45 1:33:35 1:26:58 3:00:33 1:33:30 4:34:03 2:01:11 6:35:13
151 Koos Rademaker Amersfoort M60+ 1:25:25 1:23:07 2:48:32 1:43:16 4:31:48 2:03:46 6:35:33
152 Ruud Fokker Lelystad M50 1:29:09 1:21:51 2:51:00 1:39:39 4:30:39 2:05:02 6:35:39
153 Pieter den Edel Wassenaar M 1:36:41 1:30:36 3:07:17 1:36:38 4:43:55 1:51:50 6:35:44
154 Fred van Nieuwkerk Rijnsburg M55 1:24:48 1:20:39 2:45:27 1:37:31 4:22:58 2:13:13 6:36:10
155 MOnique Kramer Schagen V40 1:34:34 1:27:39 3:02:13 1:40:14 4:42:27 1:53:51 6:36:17
156 Paula IJzerman IJmuiden Vtm39 1:34:45 1:26:28 3:01:13 1:43:47 4:45:00 1:51:18 6:36:18
157 Rik Plakke Zutphen M40 1:31:33 1:21:19 2:52:52 1:38:56 4:31:48 2:04:40 6:36:26
158 Simone Thorwesten Waltrop V40 1:39:18 1:35:56 3:15:14 1:40:10 4:55:24 1:41:10 6:36:32
159 Ingrid Peperkamp Rotterdam V40 1:37:10 1:31:02 3:08:12 1:38:15 4:46:27 1:50:36 6:37:01
160 Frits van der Lubben Zoetermeer M50 1:29:58 1:21:58 2:51:56 1:30:47 4:22:43 2:14:44 6:37:25
161 Ronald Tertoolen Vlaardingen M45 1:31:08 1:37:01 3:08:09 1:35:55 4:44:04 1:53:29 6:37:31
162 John Rodewijk Oude Wetering M50 1:25:58 1:22:47 2:48:45 1:58:33 4:47:18 1:51:21 6:38:37
163 Hein van Holsteijn Rhenen M60+ 1:27:56 1:26:20 2:54:16 1:42:55 4:37:11 2:01:39 6:38:47
164 Rinus Reijngoudt Terneuzen M50 1:30:30 1:21:40 2:52:10 1:38:45 4:30:55 2:08:06 6:38:59
165 Rob Teisman De Cocksdorp M50 1:29:46 1:28:45 2:58:31 1:42:39 4:41:10 1:58:20 6:39:29
166 Henk van Wijhe Deventer M45 1:25:37 1:18:45 2:44:22 1:52:09 4:36:31 2:03:46 6:40:15
167 Chris Dol Stadskanaal M45 1:34:04 1:25:31 2:59:35 1:43:14 4:42:49 1:57:42 6:40:30
168 Jeffrey Severijn Utrecht M 1:37:50 1:29:43 3:07:33 1:43:20 4:50:53 1:50:00 6:40:52
169 Gina Heuser Ridderkerk V50+ 1:39:02 1:29:52 3:08:54 1:40:41 4:49:35 1:51:46 6:41:20
170 Ilona stevens Malden V40 1:36:10 1:27:39 3:03:49 1:42:35 4:46:24 1:55:17 6:41:40
171 Fred van der Roest Hilversum M40 1:34:22 1:25:14 2:59:36 1:42:57 4:42:33 1:59:17 6:41:48
172 Bert van Orden Ede Gld M40 1:36:10 1:27:39 3:03:49 1:40:42 4:44:31 1:58:01 6:42:31
173 Frans Fobbe Barendrecht M40 1:27:26 1:21:30 2:48:56 1:36:20 4:25:16 2:17:41 6:42:56
174 Irene van Wijk Amsterdam V50+ 1:33:21 1:27:29 3:00:50 1:45:22 4:46:12 1:56:57 6:43:07
175 Roel Kleine Hoogeveen M45 1:35:17 1:26:20 3:01:37 1:38:22 4:39:59 2:03:23 6:43:20
176 Arjan Griffioen Hoogezand M40 1:34:44 1:29:58 3:04:42 1:45:54 4:50:36 1:53:12 6:43:46
177 Gerard Bartelsman Purmerend M45 1:37:49 1:29:58 3:07:47 1:40:02 4:47:49 1:56:14 6:44:01
178 Jakob Hartman Veenendaal M50 1:39:46 1:32:07 3:11:53 1:38:02 4:49:55 1:54:12 6:44:06
179 Peter Heißing Kalkar M45 1:39:31 1:29:13 3:08:44 1:36:58 4:45:42 1:59:32 6:45:12
180 Johan Barnard ‘s-Gravenhage M50 1:34:48 1:25:22 3:00:10 1:44:49 4:44:59 2:00:15 6:45:12
181 Ralph Zijlma Almere M 1:35:41 1:26:49 3:02:30 1:42:46 4:45:16 2:01:36 6:46:50
182 Jacob Visser Heerenveen M60+ 1:40:23 1:36:08 3:16:31 1:38:23 4:54:54 1:52:24 6:47:16
183 Hajo Jonker De Rijp M40 1:32:55 1:24:31 2:57:26 1:50:08 4:47:34 2:00:06 6:47:38
184 Martijn Ooms Zwolle M 1:35:24 1:31:14 3:06:38 1:49:01 4:55:39 1:52:31 6:48:09
185 Dick de Vries Schagen M55 1:41:00 1:27:46 3:08:46 1:37:15 4:46:01 2:02:22 6:48:21
186 Martin Leusink Duiven M45 1:34:55 1:22:20 2:57:15 1:37:05 4:34:20 2:14:03 6:48:21
187 Arend van Gestel Veenendaal M40 1:41:41 1:30:54 3:12:35 1:43:58 4:56:33 1:53:02 6:49:34
188 Frans Pothoven Veenendaal M 1:41:40 1:30:54 3:12:34 1:43:57 4:56:31 1:53:03 6:49:34
189 Herman Martens Ommen M60+ 1:34:34 1:29:41 3:04:15 1:43:35 4:47:50 2:02:11 6:49:59
190 Jeroen Smits Den Burg M40 1:36:11 1:29:00 3:05:11 1:40:54 4:46:05 2:03:58 6:50:01
191 Nina Wolters Waltrop Vtm39 1:39:18 1:35:58 3:15:16 1:42:16 4:57:32 1:52:39 6:50:09
192 Mark Schoonhoven Rotterdam M45 1:40:17 1:31:00 3:11:17 1:44:47 4:56:04 1:54:29 6:50:32
193 Ronald Hoogenboom Naaldwijk M45 1:32:15 1:21:35 2:53:50 1:47:36 4:41:26 2:09:10 6:50:34
194 Jacqueline van Os Poortvliet V40 1:38:18 1:30:23 3:08:41 1:37:51 4:46:32 2:04:21 6:50:51
195 Ton van Os Poortvliet M40 1:38:18 1:30:22 3:08:40 1:37:50 4:46:30 2:04:23 6:50:52
196 Anita Vosman Mersch V40 1:41:24 1:32:20 3:13:44 1:41:35 4:55:19 1:56:23 6:51:41
197 Minke Hilgenberg Apeldoorn M55 1:27:46 1:24:49 2:52:35 2:00:45 4:53:20 1:58:37 6:51:55
198 Frouwkje Herder Ravenswoud V50+ 1:37:00 1:34:48 3:11:48 1:47:47 4:59:35 1:53:02 6:52:36
199 Peter Ickert Niederkrüchten M45 1:34:10 1:32:08 3:06:18 1:45:49 4:52:07 2:00:42 6:52:47
200 Marja van den Burg Ter Heijde V40 1:39:31 1:36:50 3:16:21 1:44:36 5:00:57 1:52:19 6:53:15
201 Hans van Ginneken Dordrecht M50 1:37:43 1:30:55 3:08:38 1:44:00 4:52:38 2:00:40 6:53:16
202 Elly Groet-Beers Hensbroek V50+ 1:36:34 1:37:42 3:14:16 1:43:21 4:57:37 1:55:55 6:53:30
203 Hans Prins Veenendaal M40 1:41:41 1:30:54 3:12:35 1:43:58 4:56:33 1:57:20 6:53:51
204 Ron Fokker Almere M55 1:33:34 1:30:12 3:03:46 1:44:03 4:47:49 2:06:07 6:53:55
205 Edwin Castelein Arnhem M45 1:32:23 1:27:00 2:59:23 1:36:58 4:36:21 2:17:42 6:54:02
206 Georg Kannengießer Friedrichsthal M40 1:36:45 1:37:11 3:13:56 1:43:29 4:57:25 1:56:45 6:54:08
207 André Boom Haarlem M55 1:35:34 1:31:52 3:07:26 1:54:03 5:01:29 1:52:55 6:54:23
208 Aede Bakker Kiel Windeweer M45 1:30:15 1:28:18 2:58:33 1:53:04 4:51:37 2:02:51 6:54:25
209 Ron Aret Gouda M50 1:40:57 1:27:41 3:08:38 1:41:01 4:49:39 2:06:06 6:55:44
210 Maarten van Randeraat Uitgeest M40 1:36:35 1:29:45 3:06:20 1:45:34 4:51:54 2:03:57 6:55:49
211 Johan Bundervoet Sleidinge M60+ 1:33:42 1:28:39 3:02:21 1:47:31 4:49:52 2:06:00 6:55:51
212 Fred Kamp Rottevalle M45 1:34:24 1:26:01 3:00:25 1:47:18 4:47:43 6:55:59 6:55:59
213 Frits Soeters Noord-Sleen M60+ 1:36:29 1:30:30 3:06:59 1:40:14 4:47:13 2:08:59 6:56:11
214 Herman Holterman Hengelo Ov M55 1:44:07 1:33:37 3:17:44 1:40:32 4:58:16 1:58:16 6:56:30
215 Jan Broers Nijkerkerveen M50 1:41:10 1:37:24 3:18:34 1:42:49 5:01:23 1:55:18 6:56:39
216 Eric Ariens Hoofddorp M45 1:38:53 1:30:31 3:09:24 1:45:17 4:54:41 2:02:27 6:57:06
217 Siebolt de Boer Nijmegen M45 1:46:13 1:40:32 3:26:45 1:38:48 5:05:33 1:51:45 6:57:17
218 Yvonne van Druenen Nijmegen V50+ 1:42:24 1:39:52 3:22:16 1:41:21 5:03:37 1:53:48 6:57:23
219 Dirk van Kessel Geldermalsen M40 1:39:45 1:32:11 3:11:56 1:46:55 4:58:51 1:59:24 6:58:15
220 Tom van der Veldt Haarlem M40 1:41:40 1:31:27 3:13:07 1:42:22 4:55:29 2:02:56 6:58:23
221 Hans Hoffs Arnhem M55 1:40:30 1:32:11 3:12:41 1:43:44 4:56:25 2:02:08 6:58:31
222 Annelies van Strater Oegstgeest Vtm39 1:48:05 1:35:23 3:23:28 1:44:12 5:07:40 1:51:34 6:59:12
223 Gerda Peeters Venray V50+ 1:45:58 1:41:48 3:27:46 1:43:33 5:11:19 1:48:17 6:59:34
224 Herman Euverman Zwolle M55 1:39:50 1:31:22 3:11:12 1:44:53 4:56:05 2:03:38 6:59:43
225 Ingrid Koopman Utrecht V50+ 1:42:32 1:35:33 3:18:05 1:48:57 5:07:02 1:53:32 7:00:33
226 Bas de Loos Wormerveer M 1:34:13 1:28:09 3:02:22 1:54:58 4:57:20 2:03:25 7:00:43
227 Cees Bouma Biddinghuizen M40 1:39:29 1:29:19 3:08:48 1:45:56 4:54:44 2:08:18 7:03:01
228 Piet Schreurs Heibloem M55 1:33:15 1:28:31 3:01:46 1:52:04 4:53:50 2:10:05 7:03:53
229 Theo Kuiper Voorschoten M45 1:37:32 1:29:06 3:06:38 1:47:57 4:54:35 2:12:18 7:06:52
230 Willem Staal Zeist M45 1:49:24 1:38:34 3:27:58 1:41:12 5:09:10 1:58:06 7:07:16
231 Pieter Locher Amsterdam M50 1:36:36 1:38:36 3:15:12 1:48:55 5:04:07 2:03:27 7:07:32
232 Nico Achterberg Veenendaal M50 1:42:54 1:37:46 3:20:40 1:44:25 5:05:05 2:02:58 7:08:02
233 Theo Reus Veenendaal M60+ 1:42:52 1:37:47 3:20:39 1:44:25 5:05:04 2:02:59 7:08:02
234 Ton Cusiel Heerenveen M55 1:39:48 1:33:36 3:13:24 1:42:34 4:55:58 2:13:16 7:09:12
235 Martin Grootveld Warnsveld M50 1:34:55 1:32:41 3:07:36 1:53:22 5:00:58 2:08:22 7:09:18
236 Rob de Lange Naarden M45 1:39:16 1:34:36 3:13:52 1:47:11 5:01:03 2:08:47 7:09:48
237 Walter Schul Brühl M45 1:36:03 1:30:18 3:06:21 1:53:20 4:59:41 2:10:45 7:10:25
238 Marc Van Meenen Geel M45 1:25:14 1:20:07 2:45:21 1:53:36 4:38:57    
239 Arnoud Ens Utrecht M 1:30:23 1:22:12 2:52:35 2:00:45 4:53:20    
240 Eelco Bakker Amsterdam M 1:35:25 1:31:14 3:06:39 1:49:01 4:55:40    
241 Irene Kok Apeldoorn Vtm39 1:39:53 1:35:36 3:15:29 1:43:06 4:58:35    
242 Hessel de Boer Leeuwarden M55 1:39:55 1:32:12 3:12:07 1:47:52 4:59:59    
243 Nico Hagen Enschede M45 1:39:26 1:36:09 3:15:35 1:50:00 5:05:35    
244 Nellie van der Made Assen V50+ 1:34:54 1:30:34 3:05:28 2:01:42 5:07:10    
245 Jan Prins Assen M45 1:36:19 1:30:05 3:06:24 2:00:48 5:07:12    
246 Frank Fuhr Den Helder M 1:29:44 1:29:54 2:59:38 2:07:42 5:07:20    
247 René Langeslag Almere M45 1:43:25 1:36:13 3:19:38 1:50:58 5:10:36    
248 Frans Nettekoven Amsterdam M55 1:36:15 1:37:25 3:13:40 1:58:05 5:11:45    
249 Cor de Boer Hoofddorp M55 1:41:15 1:36:09 3:17:24 1:54:39 5:12:03    
250 John de Boer De Meern M40 1:37:49 1:32:48 3:10:37 2:01:35 5:12:12    
251 Stefan Bayens Amsterdam M40 1:45:34 1:35:05 3:20:39 1:51:47 5:12:26    
252 Seppo Spaapen Purmerend M40 1:39:23 1:38:50 3:18:13 1:55:18 5:13:31    
253 Yvonne Sant Heemskerk V40 1:45:45 1:45:08 3:30:53 1:45:56 5:16:49    
254 Michiel Vullings Amsterdam M 1:44:48 1:41:30 3:26:18 1:54:02 5:20:20    
255 Julia Suwelack Muenster V50+ 1:41:34 1:44:09 3:25:43 1:59:28 5:25:11    
256 Denny Schreefel Nieuwegein M55 1:48:32 1:45:09 3:33:41 2:00:24 5:34:05    
257 Hans Weeber Ter Heijde M60+ 1:48:33 2:00:20 3:48:53 2:25:11 6:14:04    
258 John Damen Tegelen M50 1:57:06 2:04:51 4:01:57 2:12:08 6:14:05    
259 Michel Buijck Biervliet M 1:05:05 1:02:31 2:07:36 1:22:13 3:29:49    
260 Marc Vanderlinden Brussel M50 1:13:12 1:06:14 2:19:26 1:10:52 3:30:18    
261 Leo Tolboom ‘s-Gravenhage M45 1:24:41 1:17:14 2:41:55 1:24:19 4:06:14    
262 Hendrik van der Meiden De Rijp M45 1:21:44 1:27:00 2:48:44 1:27:52 4:16:36    
263 Wander Bod Stokkum M50 1:27:02 1:21:26 2:48:28 1:35:51 4:24:19    
264 Nico Maijer Vinkeveen M50 1:22:14 1:17:00 2:39:14 1:50:56 4:30:10    
265 Kees Greidanus Bilthoven M50 1:29:34 1:22:55 2:52:29 1:39:41 4:32:10    
266 Ad Peltenburg Zoetermeer M60+ 1:34:23 1:26:11 3:00:34 1:34:31 4:35:05    
267 Bob Verbrugge Zoetermeer M50 1:29:34 1:21:59 2:51:33 1:47:29 4:39:02    
268 Ad Suijkerbuijk Steenbergen Nb M50 1:34:23 1:28:02 3:02:25 1:38:18 4:40:43    
269 Vok de Wit Zijdewind M50 1:29:11 1:26:29 2:55:40 1:48:17 4:43:57    
270 Andries Welles Lippenhuizen M40 1:33:39 1:26:28 3:00:07 1:51:45 4:51:52    
271 Han Ordelman Den Helder M45 1:30:02 1:29:10 2:59:12 2:02:42 5:01:54    
272 Christian Pfluegler Münster M40 1:44:02 1:35:47 3:19:49 1:51:41 5:11:30    
273 Math Kemps Venlo M50 1:42:51 1:37:29 3:20:20 2:01:40 5:22:00    
274 Marco Bol Huizen M 1:40:19 1:44:32 3:24:51 1:58:45 5:23:36    
275 Wibo Veenstra Assen M50 1:43:10 1:40:02 3:23:12 2:01:41 5:24:53    
276 Jan van der Blom Doetinchem M60+ 1:46:41 1:37:59 3:24:40 2:03:47 5:28:27    
277 Eric Ries Strassen M45 1:43:33 1:40:57 3:24:30 2:05:03 5:29:33    
278 Marc Papanikitas Mortsel M40 1:03:39 59:43 2:03:22        
279 Aart-Peter Baan Hendrik-Ido-Ambacht M40 1:05:52 1:02:53 2:08:45        
280 Erik van der Velden Den Burg M40 1:10:38 1:06:08 2:16:46        
281 Theo Franchimon Den Burg M50 1:20:00 1:10:38 2:30:38        
282 Jan Strijker Brummen M55 1:22:54 1:16:24 2:39:18        
283 Bram Bakker Bloemendaal M45 1:23:55 1:17:24 2:41:19        
284 Rene Nijkamp Emst M45 1:22:54 1:21:52 2:44:46        
285 Marcel Wierenga Oegstgeest M 1:25:44 1:19:40 2:45:24        
286 Petra Domhof Harreveld V40 1:25:57 1:20:23 2:46:20        
287 Arnold Bredewolt Veessen M 1:23:49 1:23:42 2:47:31        
288 Jan Koning Volendam M45 1:26:18 1:22:43 2:49:01        
289 Walter Blom Edam M45 1:26:19 1:22:45 2:49:04        
290 Han Frenken Stein Lb M45 1:26:57 1:25:37 2:52:34        
291 Eric Koens Purmerend M40 1:32:47 1:21:12 2:53:59        
292 Bé Meerman Enschede M50 1:30:46 1:24:43 2:55:29        
293 Rob Rooijackers Schagen M55 1:25:41 1:29:56 2:55:37        
294 Bertus van Elburg Nijverdal M55 1:31:33 1:25:30 2:57:03        
295 Jan Streunding Winschoten M50 1:26:40 1:32:42 2:59:22        
296 Eric Knipscheer Dinxperlo M40 1:32:22 1:27:40 3:00:02        
297 Frans van Huizen Velp Gld M55 1:32:15 1:28:04 3:00:19        
298 Peter Boltjes Winschoten M50 1:28:09 1:32:25 3:00:34        
299 Henk Veldkamp Oosterhesselen M55 1:35:17 1:26:20 3:01:37        
300 Dinant Bruiss Enschede M50 1:34:22 1:30:07 3:04:29        
301 Wim Nobel Lekkerkerk M50 1:36:34 1:28:42 3:05:16        
302 Jean-Pierre Schmitz Luxembourg M50 1:33:56 1:32:42 3:06:38        
303 Lee Jaas Strassen M55 1:33:56 1:32:42 3:06:38        
304 Frank Polzius Stolberg M45 1:37:10 1:31:03 3:08:13        
305 Jean-Antoin vd Rijzen Huijbergen M40 1:37:31 1:31:36 3:09:07        
306 Klaas Laan Amsterdam M50 1:38:16 1:31:21 3:09:37        
307 John Kommer Zierikzee M40 1:34:52 1:35:43 3:10:35        
308 Gilbert van Dam Bergen op Zoom M 1:37:32 1:33:17 3:10:49        
309 Gerrit de Bruin Bleiswijk M55 1:37:22 1:33:59 3:11:21        
310 Leon Verbugt Asten M45 1:32:25 1:39:51 3:12:16        
311 Onno Oudewortel Wijdewormer M45 1:41:39 1:34:44 3:16:23        
312 Ed Roos Middenbeemster M40 1:38:47 1:38:07 3:16:54        
313 Edwin van der Meer Utrecht M40 1:42:32 1:35:33 3:18:05        
314 Robert Teunisse Purmerend M 1:41:39 1:36:34 3:18:13        
315 Sjaak Schipper Groningen M60+ 1:40:30 1:38:27 3:18:57        
316 Margot Baars Houten V50+ 1:40:49 1:38:26 3:19:15        
317 Volker Grohmann Troisdorf M40 1:40:51 1:41:17 3:22:08        
318 Gerard Berkvens Someren M50 1:38:37 1:43:32 3:22:09        
319 Inge van Oijen Liempde V40 1:43:05 1:40:21 3:23:26        
320 Wietze Jonker Luxwoude M55 1:40:23 1:45:05 3:25:28        
321 Gert van Beek Arnhem M45 1:42:47 1:43:23 3:26:10        
322 Kiek van den Tweel Bemmel V40 1:46:13 1:43:07 3:29:20        
323 Marco Hartman Wildervank M 1:43:34 1:56:58 3:40:32        
324 Rose-Minke Schure Zeist Vtm39 1:42:48 1:59:33 3:42:21        
325 Jake Leopard Veenendaal M45 1:46:38 1:58:54 3:45:32        
326 Annette Voets Apeldoorn V50+ 1:25:02            
327 Ronald van Ingen Apeldoorn M45 1:28:29            
328 Jan Abma Bennekom M45 1:29:07            
329 Ruud Veldhuis Heemskerk M55 1:36:35            
330 Jan van Westerlaak Amsterdam M50 1:36:46            
331 Rolf Soldaat Amsterdam Zuidoost M40 1:37:37            
332 Koen de Vries Vlissingen M50 1:37:56            
333 Fred Kroon Kerkrade M50 1:38:21            
334 Cor van der Hoek Brummen M55 1:38:52            
335 Sabine Schäfer Troisdorf V40 1:40:03            
336 Hans Joachim Girulat Bochum M60+ 1:41:31            
337 Angela Veld Culemborg V50+ 1:43:04            
338 Jolle de Boer Hellum M55 1:48:49            
339 André Blaauw Weener M45 1:52:11            


Uitslag estafette 2011

Klik hiervoor de uitslagen van de estafettein html met tussentijden en individuele prestatie

  UITSLAGENLIJST – 4 X 15 KM ESTAFETTE              
  25-4-2011              
Plts Naam Vereniging/Woonplts   Uitsl Categ Turfveld Slufter PH Finish
1 De Kempen Noorderwijk (BEL) lft 1e Mrecr 59:19 1:51:07 2:44:58 3:44:36
  Jo Pims   26     59:19      
  Tom Steenackers   23       51:48    
  Nick Renders   24         53:51  
  Vincent Bierinckx   21           59:38
                   
2 AV Cialfo Epe Veessen   1e Mwed 1:02:01 1:56:35 2:53:03 3:55:00
  Bas Mekking   33     1:02:01      
  Joris van de Meent   33       54:34    
  Jan van Ommen   40         56:28  
  Willem de Weerdt   55           1:01:57
                   
3 De Belgen Noorderwijk (BEL)   1e Gem 1:01:36 1:55:37 2:51:13 3:57:36
  Sus Renders   49     1:01:36      
  Gille Coekelbergs   44       0:54:01    
  Kristof Nevelsteens   27         0:55:36  
  Els Rens   27           1:06:23
                   
4 AV Veluwe Apeldoorn   2e Mwed 1:02:43 2:00:34 2:57:51 4:00:16
  Seran Nijkamp   25     1:02:43      
  Bas Kluizenaar   21       57:51    
  Eric Baten   43         57:17  
  Ronald Derksen   39           1:02:25
                   
5 LG Hoorn 1 Hoorn Nh   3e Mwed 1:01:13 2:01:16 2:59:42 4:11:11
  Sander Groot   39     1:01:13      
  Ronald Tromp   42       1:00:03    
  Koen Selie   22         58:26  
  Theo Quist   34           1:11:29
                   
6 Noordkop masters Den Helder   4e Mwed 1:08:01 2:07:53 3:12:20 4:15:01
  Ronald Lienos   35     1:08:01      
  Mats Smit   57       59:52    
  Ronald Jacobs   46         1:04:27  
  Raymond Koen   30           1:02:41
                   
7 Klaas Joost AdJ De Bilt   5e Mwed 1:12:08 2:13:09 3:13:18 4:15:10
  Bart Luijk   39     1:12:08      
  Ruud Moelands   33       1:01:01    
  Leonard Tersteeg   28         1:00:09  
  Michiel Mooibroek   36           1:01:52
                   
8 One team Texel Den Burg   6e Mwed 1:00:02 2:01:45 3:08:22 4:21:29
  Robert Bakker   30     1:00:02      
  Jan Zijm   52       1:01:43    
  Frits van der Gracht   51         1:06:37  
  Coen Schoonheden   42           1:13:07
                   
9 Afslag Wolvega Wolvega   7e Mwed 1:09:48 2:13:23 3:19:04 4:22:43
  Hans Versteeg   51     1:09:48      
  Heerke Postma   50       1:03:35    
  Stephan Versteeg   21         1:05:41  
  Stefan Postma   21           1:03:39
                   
10 Hellas Triathlon 1 Utrecht   1e Vwed 1:08:48 2:16:20 3:17:39 4:26:11
  Agnes Schipper   42     1:08:48      
  Anneke Steens   31       1:07:32    
  Edith Kortekaas   36         1:01:19  
  May Kerstens   34           1:08:32
                   
11 AV Veluwe Hoog Soeren   8e Mwed 1:07:48 2:12:50 3:18:26 4:27:53
  Jan Grashuis   41     1:07:48      
  Tonnie de Winter   46       1:05:02    
  Hans van Driel   50         1:05:36  
  Ton Berghout   35           1:09:27
                   
12 Noordkop Den Helder   9e Mwed 1:10:26 2:15:17 3:18:07 4:28:58
  Jan Koopman   39     1:10:26      
  Kees Visser   41       1:04:51    
  Peter ter Burg   48         1:02:50  
  Peter van Doorn   43           1:10:51
                   
13 AV DOKEV 1 Anna Paulowna   10e Mwed 1:13:08 2:14:29 3:23:03 4:31:37
  Aad Portegijs   47     1:13:08      
  Jan Kerkhof   50       1:01:21    
  Dirk Abbink   48         1:08:34  
  Theo van Graven   46           1:08:34
                   
14 RLV 5 Elst Ut   2e Mrecr 1:14:57 2:22:13 3:25:24 4:34:27
  Eric de Fluyter   39     1:14:57      
  Arjo van Hardeveld   43       1:07:16    
  Hans Wildeboer   44         1:03:11  
  Rob Bijl   44           1:09:03
                   
15 AV Horror Oudemirdum   11e Mwed 1:05:43 2:22:33 3:29:29 4:38:50
  Wabe Roskam   38     1:05:43      
  Janet Werkema   49       1:16:50    
  Henk Ruiter   48         1:06:56  
  Jappie Brandenburg   28           1:09:21
                   
16 IMARES.NL Den Burg   3e Mrecr 1:14:44 2:17:31 3:29:01 4:39:12
  Martin Baptist   39     1:14:44      
  Bram Couperus   47       1:02:47    
  Jeroen Jansen   35         1:11:30  
  Robbert Jak   47           1:10:11
                   
17 De Hazen Hoogland   12e Mwed 1:10:14 2:22:51 3:26:47 4:44:36
  Adrie van Graafeyland   58     1:10:14      
  Peter Hendriksen   57       1:12:37    
  Hans Bos   55         1:03:56  
  Marcel Brok   48           1:17:49
                   
18 Texelse Boys Zeist   4e Mrecr 1:12:05 2:27:38 3:31:50 4:46:27
  Patrick Witte   22     1:12:05      
  Marco Eerkes   23       1:15:33    
  Milco Kats   20         1:04:12  
  Jeroen Driehuis   25           1:14:37
                   
19 De Gele Helm (Phoenix) Utrecht   13e Mwed 1:16:59 2:24:19 3:30:26 4:51:59
  Martijn Estor   32     1:16:59      
  Ruud van Suijdam   40       1:07:20    
  Paul Kommeren   49         1:06:07  
  Edwin Marquart   43           1:21:33
                   
20 Ecomare Den Burg   5e Mrecr 1:10:01 2:26:31 3:36:15 4:52:01
  Pierre Bonnet   50     1:10:01      
  Anton Hurkens   55       1:16:30    
  Herman Ploeger   49         1:09:44  
  Quinten van Katwijk   36           1:15:46
                   
21 Tik hem aan knecht De Rijp   6e Mrecr 1:12:00 2:10:00 3:24:08 4:52:27
  Tom Stobbe   29     1:12:00      
  Rick Stobbe   28       0:58:00    
  Daan Stobbe   22         1:14:08  
  Cees Stobbe   54           1:28:19
                   
22 Sattler KG Remscheid (GER)   7e Mrecr 1:23:18 2:18:49 3:29:17 4:54:16
      22     1:23:18      
  Daniel Schürmann   28       0:55:31    
  Volker Fohrmeister   25         1:10:28  
  Heinz Haberecht   55           1:24:59
                   
23 AV DOKEV 2 Anna Paulowna   2e Gem 1:13:20 2:22:09 3:34:02 4:55:25
  Peter Keet   45     1:13:20      
  Dennis Buschman   43       1:08:49    
  Connie van der Lee   48         1:11:53  
  Cor Looijestein   58           1:21:23
                   
24 Vlek Oosterend Nh   3e Gem 1:14:09 2:22:50 3:38:58 4:57:05
  Peter Witte   39     1:14:09      
  Arnold Leijstra   37       1:08:41    
  Lize Vlaming   39         1:16:08  
  Ger Vlaming   42           1:18:07
                   
25 Vermeertjes Elst Ut   4e Gem 1:21:48 2:48:18 3:51:53 5:01:40
  Klaas Vermeer   58     1:21:48      
  Linda Nalis   25       1:26:30    
  David Vermeer   27         1:03:35  
  Martin Vermeer   26           1:09:47
                   
26 Mixed double Oostwoud   5e Gem 1:12:28 2:22:28 3:38:33 5:02:05
  Erwin Leblansch   38     1:12:28      
  Mirjam Ruiter   40       1:10:00    
  Monique Leblansch   34         1:16:05  
  Robbert van Meulem   43           1:23:32
                   
27 RUN 4 FUN Hoorn Nh   8e Mrecr 1:18:01 2:33:08 3:41:53 5:03:15
  Cor Bobeldijk   53     1:18:01      
  Cor Stevens   55       1:15:07    
  Marcel de Hart   35         1:08:45  
  Niels Molenaar   28           1:21:22
                   
28 ATLON AV Edam   14e Mwed 1:17:25 2:31:15 3:48:31 5:04:09
  Jan Steur   52     1:17:25      
  Peter Bakker   62       1:13:50    
  Michel Bien   34         1:17:16  
  Neal Keijzer   27           1:15:38
                   
29 Phoenix Utrecht   2e Vwed 1:15:40 2:32:55 3:55:12 5:05:24
  Dorien van der Schot   26     1:15:40      
  Linde Meijaard   43       1:17:15    
  Rianne Vlooswijk   33         1:22:17  
  Lia Wijnberger   42           1:10:12
                   
30 Rondje-om Edam   15e Mwed 1:24:28 2:39:15 3:47:42 5:06:40
  Erik Hartog AV Edam 44     1:24:28      
  Ton Mosch   45       1:14:47    
  Simon Kroon   42         1:08:27  
  Lody Peeters   60           1:18:58
                   
31 Ladies team Bovenkarspel   3e Vwed 1:21:01 2:29:50 3:46:52 5:07:10
  Mirjam Zuurbier Loopgroep Hoorn 51     1:21:01      
  Jacqueline Prins   41       1:08:49    
  Christel Brandhoff   42         1:17:02  
  Rita Quist   38           1:20:18
                   
32 Hoorns Trots Venhuizen   16e Mwed 1:17:03 2:26:57 3:34:47 5:08:14
  Jan Groot Loopgroep Hoorn 47     1:17:03      
  Sjaak van Diepen   48       1:09:54    
  Alex Gitzels   33         1:07:50  
  Jarno Meijers   32           1:33:27
                   
33 OSG Hogeberg De Cocksdorp   9e Mrecr 1:05:13 2:21:40 3:49:27 5:08:47
  Lutz Lohse   47     1:05:13      
  Ben Bakker   52       1:16:27    
  Arjan Polman   18         1:27:47  
  Jeroen Plag   48           1:19:20
                   
34 Gremmen & Co De Cocksdorp   10e Mrecr 1:18:08 2:34:50 3:53:29 5:10:29
  Maikel van der Gracht   20     1:18:08      
  Jan Gremmen   49       1:16:42    
  Thomas Gremmen   20         1:18:39  
  Sebastiaan Gremmen   21           1:17:00
                   
35 Hobbelen? Krommenie   11e Mrecr 1:10:05 2:36:30 3:53:58 5:10:29
  Bas Ranzijn   34     1:10:05      
  Barry Jonker   37       1:26:25    
  Peter Berkhout   39         1:17:28  
  Sander van den Belt   29           1:16:31
                   
36 Hellas Triathlon 2 Utrecht (Hellas)   4e Vwed 1:20:26 2:47:24 3:58:01 5:11:05
  Femke van Brussel-Visser   30     1:20:26      
  Jolien de Klein   28       1:26:58    
  Monica Görska   31         1:10:37  
  Floortje Gierman   25           1:13:04
                   
37 AV DOKEV 4 Anna Paulowna   6e Gem 1:19:10 2:35:06 3:47:37 5:11:57
  Arie Dijkshoorn   61     1:19:10      
  Martien Komen   50       1:15:56    
  Peter van Zwieten   54         1:12:31  
  Ilona Ploeger   37           1:24:20
                   
38 Team Rozenburg Rozenburg Zh   12e Mrecr 1:26:57 2:38:58 3:51:59 5:12:47
  Hans van Es   51     1:26:57      
  John Frijsen   44       1:12:01    
  Ronald Braak   46         1:13:01  
  Marc Doorduin   43           1:20:48
                   
39 AV DOKEV 3 Anna Paulowna   13e Mrecr 1:14:13 2:29:45 3:48:24 5:12:47
  Bart Kesteloo   56     1:14:13      
  Leen Duijzer   53       1:15:32    
  Hans Slaman   52         1:18:39  
  Dirk Beerse   42           1:24:23
                   
40 AVT meisjes Oudeschild   5e Vwed 1:21:51 2:37:27 3:46:36 5:12:56
  Natascha van der Vis   40     1:21:51      
  Ulrike Weirich   42       1:15:36    
  Margot van der Ven   43         1:09:09  
  Colinda van der Vis   43           1:26:20
                   
41 OSG De Hogeberg Oudeschild   14e Mrecr 1:18:09 2:42:32 3:50:07 5:15:38
  Martijn van Haren   17     1:18:09      
  Kevin van der Burg   18       1:24:23    
  Duco Trap   17         1:07:35  
  David van Logchem   16           1:25:31
                   
42 Lekker Bezig Den Burg   7e Gem 1:10:16 2:22:55 3:48:33 5:15:48
  Cees van der Land   31     1:10:16      
  Thomas Richter   43       1:12:39    
  Elizabeth Jones   27         1:25:38  
  Louis Peperzak   51           1:27:15
                   
43 Snelle Meisjes Hoogland   6e Vwed 1:24:05 2:47:14 4:05:40 5:19:42
  Gea Bos   53     1:24:05      
  Ali Veenstra   65       1:23:09    
  Anita Greefhorst   47         1:18:26  
  Susan Hagenvoort   48           1:14:02
                   
44 De zwoegende zwagers Den Hoorn Texel   15e Mrecr 1:08:08 2:29:23 3:44:29 5:19:50
  Sjoerd Groeskamp   26     1:08:08      
  Jos Roffel   42       1:21:15    
  Frank Groeskamp   43         1:15:06  
  Frank Groeskamp   43           1:35:21
                   
45 Havik Hoorn Hoorn Nh   17e Mwed 1:16:23 2:30:43 3:47:16 5:21:26
  Gerrit-Jan Scholtens Loopgroep Hoorn 52     1:16:23      
  Remco Vriend   43       1:14:20    
  Henk Weijerstrass   48         1:16:33  
  William de Jager   38           1:34:10
                   
46 Korps marine brandweer Den Helder   16e Mrecr 1:23:45 2:32:11 3:58:23 5:22:26
  Marchel Keppel   43     1:23:45      
  Dino Mureau   36       1:08:26    
  Ad Visscher   49         1:26:12  
  Danny Post   23           1:24:03
                   
47 Kan beter Hoorn Nh   17e Mrecr 1:27:05 2:37:20 4:02:34 5:23:11
  Rogier Hoekema   44     1:27:05      
  John Brandhoff   46       1:10:15    
  Jaap Wit   58         1:25:14  
  The Danenberg   56           1:20:37
                   
48 40+ Hoorn Nh   18e Mwed 1:16:35 2:36:32 3:59:09 5:25:47
  Martijn Mengerink Loopgroep Hoorn 40     1:16:35      
  Dirk Exalto   55       1:19:57    
  Corwin Exalto   25         1:22:37  
  John Temme   43           1:26:38
                   
49 DRIL PK Bussum   18e Mrecr 1:23:38 2:42:12 3:55:58 5:25:50
  Lieuwe Haanstra   50     1:23:38      
  Dick de Vries   51       1:18:34    
  Iddo de Ruijter   47         1:13:46  
  Richard de Vries   47           1:29:52
                   
50 Paal 9 Den Hoorn Texel   19e Mrecr 1:15:53 2:34:21 4:04:27 5:27:14
  Ron Broersma   41     1:15:53      
  Steven van Vliet   27       1:18:28    
  René Jager   39         1:30:06  
  Koen van der Meer   44           1:22:47
                   
51 Schoorllopers Edam   8e Gem 1:24:21 2:39:27 4:01:13 5:29:37
  Theo Mossel   57     1:24:21      
  Alie Zwarthoed   51       1:15:06    
  Tinie Zwarthoed   58         1:21:46  
  Cees Groot   46           1:28:24
                   
52 Twente Top Enschede 1   9e Gem 1:20:22 2:49:04 3:59:21 5:29:48
  Peter Brouwer   40     1:20:22      
  Patrick Haveman   27       1:28:42    
  Dirk Jan Zeedijk   55         1:10:17  
  Leonie Postma   32           1:30:27
                   
53 RLV 4 Elst Ut   10e Gem 1:25:14 2:40:02 4:03:04 5:31:26
  Helma Janssen   48     1:25:14      
  Rene van de Berge   48       1:14:48    
  Gert van Esse   46         1:23:02  
  Bertus Sasbrink   43           1:28:22
                   
54 Toppers Hoorn Nh   11e Gem 1:24:42 2:39:14 3:53:08 5:31:50
  Monique van Kilsdonk   27     1:24:42      
  Bas Mozes   39       1:14:32    
  Marco Schoen   45         1:13:54  
  Amber Schoen   42           1:38:42
                   
55 Just Run 1 Almere   12e Gem 1:29:33 2:33:33 3:55:00 5:33:08
  Frank Ydema   30     1:29:33      
  David Westdorp   35       1:04:00    
  Pia Soetebier   48         1:21:27  
  Jos de Grauw   47           1:38:08
                   
56 Bremakker Den Burg   20e Mrecr 1:13:37 2:36:14 4:03:57 5:33:20
  Benz van Heerwaarden   40     1:13:37      
  Berry Koning   36       1:22:37    
  Edgar Bakker   46         1:27:43  
  Bas Koelmans   40           1:29:23
                   
57 Cifla voor 60 Nijmegen   1e Vrecr 1:32:52 2:41:16 4:06:25 5:33:38
  Indra Bimmel   38     1:32:52      
  Josien van den Berg   51       1:08:24    
  Marianne Renckens   63         1:25:09  
  Mieke Toorenaar   64           1:27:13
                   
58 12 Balcken Den Burg   21e Mrecr 1:22:05 2:40:23 4:08:39 5:35:13
  Dave de Bruijn   30     1:22:05      
  Willian Blom   26       1:18:18    
  Bob Ran   26         1:28:16  
  Lennart Witte   30           1:26:34
                   
59 B & B Accountants 1 Den Burg   22e Mrecr 1:23:51 2:44:47 4:09:05 5:35:38
  Cees Jan de Jager   35     1:23:51      
  Lo Bremer   56       1:20:56    
  Arco Garritsen   47         1:24:18  
  Rob Zwetsloot   49           1:26:33
                   
60 Gank Vrom Volendam   7e Vwed 1:30:15 2:48:48 4:04:29 5:38:03
  Giséla Muhren AV Edam 41     1:30:15      
  Angelique Kroon   39       1:18:33    
  Hilly Jonk   56         1:15:41  
  Ineke van Boesschoten   52           1:33:34
                   
61 Westend Boys Oosterend Nh   23e Mrecr 1:27:40 2:45:25 4:12:34 5:38:15
  Frank Zethof   50     1:27:40      
  Henk Schraag   59       1:17:45    
  Marco Groen   40         1:27:09  
  Patrick Groen   36           1:25:41
                   
62 Zandkoog De Koog   24e Mrecr 1:35:40 2:42:28 4:09:14 5:39:23
  Henry Venema   34     1:35:40      
  Marnix de Witte   41       1:06:48    
  Robbert van den Bent   58         1:26:46  
  Frank Haasdijk   52           1:30:09
                   
63 Cool Runnings Brühl (D)   25e Mrecr 1:29:36 2:47:07 4:14:54 5:39:55
  Dirk Gassmüller   49     1:29:36      
  Manfred Zirfas   48       1:17:31    
  Rainer Grandt   46         1:27:47  
  Michael Schneider   47           1:25:01
                   
64 Rabgroep Den Burg   26e Mrecr 1:16:28 2:54:53 4:15:22 5:40:39
  Martien Witte   50     1:16:28      
  Daniël Oosterhof   26       1:38:25    
  Pieter Krugers   42         1:20:29  
  Paul Krugers   48           1:25:17
                   
65 Jolinkies Den Burg   13e Gem 1:20:44 2:42:46 4:02:57 5:41:54
  Bas Waterman   47     1:20:44      
  Connie Joling   44       1:22:02    
  Frida Joling   47         1:20:11  
  Femmieke Joling   48           1:38:57
                   
66 De Kraaien Oosthuizen   27e Mrecr 1:26:29 2:52:59 4:15:56 5:43:20
  Martin Pool   62     1:26:29      
  Ronald Heierler   62       1:26:30    
  Jan Kok   67         1:22:57  
  Fred Sinselmeijer   62           1:27:24
                   
67 Gaan we doen Den Burg   14e Gem 1:20:39 2:45:20 4:10:58 5:43:25
  Jelte van der Kooi   39     1:20:39      
  Louise van der Sluis   41       1:24:41    
  Monique Visch   37         1:25:38  
  Peter Visch   34           1:32:27
                   
68 Team Noordkop Den Helder   15e Gem 1:27:08 2:48:58 4:12:12 5:43:27
  Renata Vermeulen   42     1:27:08      
  Chris Vermeulen   43       1:21:50    
  André Struijk   44         1:23:14  
  Jan den IJzerman   54           1:31:15
                   
69 ADHC Amsterdam   16e Gem 1:28:01 2:44:08 4:17:04 5:44:22
  Klaas Gerssen   51     1:28:01      
  Alize Okel-Kooy   43       1:16:07    
  Walter Krijger   46         1:32:56  
  Nicole v.d. Meulen   38           1:27:18
                   
70 Just Run 3 Almere   17e Gem 1:21:01 2:53:50 4:26:02 5:44:31
  Paul Latour   50     1:21:01      
  Monique Donkersloot   49       1:32:49    
  Carla van der Meer   46         1:32:12  
  David Westdorp   35           1:18:29
                   
71 Overkanters Egmond-Binnen   18e Gem 1:28:32 2:56:03 4:12:58 5:45:41
  Erik van Zoonen   52     1:28:32      
  Guido Kaandorp   28       1:27:31    
  Jip van Zoonen   25         1:16:55  
  Laura Rosendahl Huber   32           1:32:43
                   
72 Widiklahy-Hoogkerk Groningen   19e Gem 1:21:04 2:40:04 4:10:17 5:47:00
  Wim Hummel   53     1:21:04      
  Dirk Schipper   56       1:19:00    
  Klara Hummel   53         1:30:13  
  Hijlke Veenstra   62           1:36:43
                   
73 AV-Veluwe fun Apeldoorn   20e Gem 1:27:45 2:46:20 4:24:47 5:47:52
  Lex van den Brink   42     1:27:45      
  Berry de Wied   47       1:18:35    
  Claudia de Wied   43         1:38:27  
  Henk Janssen   56           1:23:05
                   
74 s.v. Diomedon Lepelstraat   21e Gem 1:18:39 2:52:09 4:26:25 5:47:54
  Jan Suijkerbuijk   48     1:18:39      
  Betsy van Giels   53       1:33:30    
  Joke de Cock   53         1:34:16  
  Alie Suijkerbuijk   50           1:21:29
                   
75 Pengel paashazen Amsterdam   28e Mrecr 1:27:22 3:00:30 4:21:59 5:48:01
  Martijn van de Runstraat   39     1:27:22      
  Lesley Pengel   61       1:33:08    
  Piet de Jong   55         1:21:29  
  Jan Punt   46           1:26:02
                   
76 Zou’t Wadt?! Den Hoorn Texel   22e Gem 1:13:09 2:21:56 4:08:20 5:48:05
  Rene de Ruijter   44     1:13:09      
  Gauke van Lingen   44       1:08:47    
  Yvonne Vittali   41         1:46:24  
  Simon Lap   42           1:39:45
                   
77 Strijker Brummen   2e Vrecr 1:44:24 2:59:12 4:27:43 5:48:19
  Esther Strijker   28     1:44:24      
  Geertje van Schiffart   33       1:14:48    
  Gerda van Hattem   42         1:28:31  
  Anita Spieker   49           1:20:36
                   
78 VTG/De Pappies Amstelveen   29e Mrecr 1:30:53 2:59:36 4:09:47 5:48:33
  Thijs Fransen   32     1:30:53      
  Joris Schrama   32       1:28:43    
  Yvo Witte   31         1:10:11  
  Sjors Takes   33           1:38:46
                   
79 Wright 3 Nieuw Vennep   30e Mrecr 1:26:01 2:45:08 4:13:37 5:49:14
  Yves Gadouen   26     1:26:01      
  Xenophon Koukouvinos   31       1:19:07    
  Talitha Boom   33         1:28:29  
  Erik Scholten   24           1:35:37
                   
80 van Dijken Oosterend Nh   31e Mrecr 1:32:11 2:52:28 4:16:24 5:49:22
  Bart van Dijk   30     1:32:11      
  Sil van dijk   36       1:20:17    
  Robert van Dijk   41         1:23:56  
  Jan van Dijk   63           1:32:58
                   
81 Enschede 2 Enschede   23e Gem 1:17:37 2:55:51 4:17:27 5:50:15
  Eveline Reef   41     1:17:37      
  Agnes Haverman   24       1:38:14    
  Reinier Kreeft   43         1:21:36  
  Kirsten Postma   32           1:32:48
                   
82 van Luijn Bunnik   32e Mrecr 1:28:36 2:58:42 4:20:23 5:51:13
  Johan van Luijn   59     1:28:36      
  Martijn Peters   30       1:30:06    
  Hans van Luijn   58         1:21:41  
  Gerard van Luijn   56           1:30:50
                   
83 RLV 1 Elst Ut   24e Gem 1:38:33 2:51:43 4:18:31 5:52:08
  Eveline Borren   42     1:38:33      
  Tony Arisse   35       1:13:10    
  Ton van Ommen   53         1:26:48  
  Hanneke van de Berge   40           1:33:37
                   
84 Geen idee Den Helder   25e Gem 1:20:00 2:49:43 3:58:43 5:53:18
  Jan Kooy   42     1:20:00      
  Leon Hansen   55       1:29:43    
  Mirjam Gerssen   46         1:09:00  
  Brigitte Hoekstra   45           1:54:35
                   
85 Veluwe vrouwen Apeldoorn   3e Vrecr 1:27:44 2:40:49 4:17:19 5:54:46
  Ashley van de Leemkolk   23     1:27:44      
  Miriam Gazzah   34       1:13:05    
  Melanie de Bruine   40         1:36:30  
  Nelleke Evers   59           1:37:27
                   
86 B&B Accountants 2 Den Burg   26e Mrecr 1:34:16 2:58:38 4:29:25 5:56:28
  Aart Slegh   38     1:34:16      
  Markus Gersthage   41       1:24:22    
  Jan Kikkert   38         1:30:47  
  Arno Koot   41           1:27:03
                   
87 Just Run 2 Almere   27e Gem 1:33:26 3:02:01 4:20:50 5:57:38
  Peter Welters   44     1:33:26      
  Xander van den Berg   32       1:28:35    
  Joke Stroobach   32         1:18:49  
  Julia Romanova   41           1:36:48
                   
88 De Venen Boys Wilnis   33e Mrecr 1:28:31 2:57:21 4:29:42 5:59:55
  Joep Pothuizen   52     1:28:31      
  Rob Kuiper   56       1:28:50    
  Sjoerd v Wijngaarden   25         1:32:21  
  Johan Samsom   24           1:30:13
                   
89 Polderbenen De Cocksdorp   28e Gem 1:13:31 2:53:27 4:19:36 6:00:28
  Vincent de Boer   30     1:13:31      
  Sabine Beijert   35       1:39:56    
  Femmy Saal   33         1:26:09  
  Dirk Westdorp   33           1:40:52
                   
90 Wolf Oosterend Nh   29e Gem 1:40:39 3:01:04 4:27:06 6:00:48
  Jan Wolf   52     1:40:39      
  Janny Wolf   52       1:20:25    
  Hanneke Wolf   49         1:26:02  
  Lysanne Wolf   31           1:33:42
                   
91 Corrielaties Den Burg   30e Gem 1:33:11 3:05:14 4:35:30 6:06:33
  Andre Kooger   39     1:33:11      
  Jos Teisman   58       1:32:03    
  Peter Bakker   66         1:30:16  
  Corrie de Jager   55           1:31:03
                   
92 Duurdouwers Hensbroek   19e Mwed 1:40:49 3:09:16 4:40:29 6:06:53
  Cor Groet ARO ’88 60     1:40:49      
  Niek Wever   62       1:28:27    
  Maaike Wever   32         1:31:13  
  Jan van Duin   64           1:26:24
                   
93 RLV 2 Elst Ut   31e Gem 1:37:00 2:59:02 4:39:49 6:07:13
  Ria Perfors   52     1:37:00      
  Karel van de Berg   46       1:22:02    
  Michelle van Gestel   45         1:40:47  
  Gert de Fluiter   36           1:27:24
                   
94 TRIMSLIM 1 Almere   34e Mrecr 1:35:05 2:56:45 4:39:21 6:07:13
  Steven Poolman   52     1:35:05      
  Eric Betsman   46       1:21:40    
  Theo Balke   45         1:42:36  
  Vino Burgers   36           1:27:52
                   
95 Dogger en co Den Burg   35e Mrecr 1:26:54 2:48:15 4:34:59 6:08:37
  Pieter Dogger   26     1:26:54      
  Richard Bakker   59       1:21:21    
  Jan Dogger   61         1:46:44  
  Wouter Dogger   26           1:33:38
                   
96 Tempus Fugit Doorn   36e Mrecr 1:22:17 2:40:07 4:15:17 6:08:38
  Richard Vos   45     1:22:17      
  Hans Beyer   55       1:17:50    
  Roger Caubo   55         1:35:10  
  Ingmar van Beveren   35           1:53:21
                   
97 Team Nelis Den Burg   37e Mrecr 1:38:29 3:06:55 4:32:11 6:09:43
  Steven Bakker   42     1:38:29      
  Jan de Wit   47       1:28:26    
  Jacob van Heerwaarden   41         1:25:16  
  Leendert Eelman   43           1:37:32
                   
98 Energieladies Rotterdam   4e Vrecr 1:39:57 3:01:28 4:30:27 6:10:03
  Silvia Brechler   42     1:39:57      
  Gudy van Klaveren   47       1:21:31    
  Anne-Marie Bayirli   46         1:28:59  
  Joke Barendregt   47           1:39:36
                   
99 Ermelo united Huissen   32e Gem 1:31:57 3:09:17 4:36:40 6:10:12
  Yoran van Meeuwen   14     1:31:57      
  Jon van der Boom   70       1:37:20    
  Marloes Vermeulen   46         1:27:23  
  Patrick van Meeuwen   43           1:33:32
                   
100 Tesselaartjes Den Burg   5e Vrecr 1:30:19 2:51:28 4:27:34 6:11:20
  Simone Betsema   40     1:30:19      
  Rose Goslinga   48       1:21:09    
  Corrie Witte   55         1:36:06  
  Marijke Stark   55           1:43:46
                   
101 Funrunners Zwaag   33e Gem 1:36:48 3:07:24 4:47:43 6:13:09
  Nick Tijsmans   50     1:36:48      
  Ruud de Boer   49       1:30:36    
  Monique Hielkema   35         1:40:19  
  Co Kuip   47           1:25:26
                   
102 Kust lopers Dortmund (GER)   38e Mrecr 1:23:56 2:43:51 4:19:02 6:16:23
      51     1:23:56      
  Andreas Middendorf   52       1:19:55    
  Klaus Brinkmann   53         1:35:11  
  Roland Ackermann   52           1:57:21
                   
103 Ik hou van Joke Gorredijk   34e Gem 1:27:54 3:00:27 4:28:43 6:16:43
  Joke Cremer   53     1:27:54      
  Pieter Cremer   58       1:32:33    
  Roelof Cremer   59         1:28:16  
  Diewke Bakker   49           1:48:00
                   
104 Colden Oldies Blokker   35e Gem 1:27:47 3:08:15 4:50:21 6:23:15
  Ton Hollak   57     1:27:47      
  Carin van Bockxmeer   50       1:40:28    
  Juria Hollak   52         1:42:06  
  Marcel van der Haagen   52           1:32:54
                   
105 Wright 1 Nieuw Vennep   36e Gem 1:29:17 3:05:08 4:44:44 6:23:25
  Ralph Beentjes   29     1:29:17      
  Aly Wiersma   38       1:35:51    
  Jeremy Danel   26         1:39:36  
  Kees Visser   47           1:38:41
                   
106 Coby’s Meiden Den Burg   8e Vwed 1:40:20 3:05:10 4:41:23 6:25:20
  Lydia Verweij   57     1:40:20      
  Yvonne Agter   42       1:24:50    
  Jacqueline Aarts   44         1:36:13  
  Laurien Bakker   50           1:43:57
                   
107 Hima Den Burg   37e Gem 1:37:15 3:21:12 4:46:25 6:26:04
  Emiel Seegers   48     1:37:15      
  Annie Hin   51       1:43:57    
  Peter Hin   54         1:25:13  
  Roel Struick   49           1:39:39
                   
108 De Venen Girls Wilnis   6e Vrecr 1:30:40 3:02:21 4:44:15 6:26:34
  Gaby Pothuizen   25     1:30:40      
  Joyce Pothuizen   23       1:31:41    
  Withley Pothuizen   21         1:41:54  
  Leonieke Samsom   45           1:42:19
                   
109 Niet mijn idee Haarlem   38e Gem 1:49:01 3:08:09 4:45:47 6:27:30
  Wietse Baars   33     1:49:01      
  Nienke Baars   36       1:19:08    
  Lenna Aden   38         1:37:38  
  Joukje van Breda   36           1:41:43
                   
110 Festina Lente Heerenveen   39e Gem 1:21:02 2:59:14 4:47:22 6:28:48
  Laurens van Amstel   24     1:21:02      
  Nanda Cusiel   23       1:38:12    
  Ank Cusiel   45         1:48:08  
  Renske Hania   27           1:41:26
                   
111 Valse vrienden Den Helder   40e Gem 1:43:01 3:09:46 4:40:14 6:30:12
  Ada van der Plas   50     1:43:01      
  Ton Hoogenbosch   49       1:26:45    
  Ben Schuddeboom   56         1:30:28  
  Annie Flisijn   49           1:49:58
                   
112 Team ME Amstelveen   41e Gem 1:31:18 3:11:53 4:40:09 6:32:09
  Ton Epskamp   58     1:31:18      
  Plony Epskamp   56       1:40:35    
  Saskia Epskamp   30         1:28:16  
  Pascal Mantiri   36           1:52:00
                   
  Bijzondere Estafette teams                
                   
  Agri en co Den Burg              
  Richard & Nico Kikkert   47/45   Mrecr 1:24:48 2:33:34 3:54:22 4:58:45
  Gijs Gjaltema   43     1:24:48      
  Cock Groenendaal   45       1:08:46    
  Frits Bennink&JustHamming   46/48         1:20:48  
                  1:04:23
                   
  OSG-Meiden Den Burg     Vrecr 1:15:12 2:34:53 3:54:26 5:24:43
  Karlijn/Anna         1:15:12      
  Carmen/Shannon           1:19:41    
  Marit/Eva             1:19:33  
  Jasmijn/Joyce               1:30:17
                   
  Agri en Co Den Burg     Vrecr 1:21:50 2:44:42 4:27:18 5:58:57
  Linda Tolsma   43     1:21:50      
  Annelies Kuiper & Barbara Lont   44/43       1:22:52    
  Marjo Hoornsman   43         1:42:36  
  Gea v. Gijssel en Evelyne   46/43           1:31:39
                   
  Aleid & Dick ‘s-Gravenhage     Gem 1:19:00 2:52:18 4:32:02 6:13:37
  Dick van der Klei   47     1:19:00      
  Aleid Pans   33       1:33:18    
  Dick van der Klei   47         1:39:44  
  Aleid Pans   33           1:41:35
                   
  Acht v Texel De Cocksdorp     Vrecr 1:38:37 3:10:38 5:00:07 6:33:07
  Wanda + Cora   42/38     1:38:37      
  Carla + Miranda   53/46       1:32:01    
  Annelies + Colinda   57/42         1:49:29  
  Jacqueline + Esther   37/46           1:33:00
                   
  EasyGoingGang Dortmund     Apart 1:54:13 3:39:13 5:18:51 6:54:34
  Thomas Rauschen   40     1:54:13      
  Detlev Schreiber/Harald Meyer   60/50       1:45:00    
  Tina Rux/Philipp Keist   46/18         1:39:38  
  Andreas Kerst/Mechtild Böker   51/39           1:35:43

Uitslag etafette 2009 vrouwen

Estafette 4×15 km VROUWEN – 10e De Zestig van Texel, 13 april 2009
plaats & lft Turfveld Slufter Prins H. Finish
1 AV Phoenix Utrecht 1:20:05 2:29:53 3:33:24 4:40:20
Rianne Vlooswijk 1:20:05
Sandra Meeuwsen 43 1:09:48
Marjolein Secreve 32 1:03:31
Lia Wijnberger 40 1:06:56
2 AV Daventria 1906 Deventer 1:11:24 2:17:35 3:26:46 4:48:32
Irene Kalter 40 1:11:24
Willemijn van Lier 37 1:06:11
Kitty van der Veen 48 1:09:11
Anita Spieker 46 1:21:47
3 Gank Vrom Volendam 1:18:56 2:32:14 3:38:06 4:51:16
Hilly Jonk 54 1:18:56
Roos Bakker 56 1:13:14
Angéla de Boer 24 1:05:52
Angelique Keijzer 41 1:13:14
4 Loopgroep Hoorn 2 Bovenkarspel 1:12:27 2:25:09 3:36:14 5:02:48
Miriam Zuurbier 51 1:12:27
Christel Brandhoff 40 1:12:38
Denise Baas 38 1:11:05
Paola van Stralen 36 1:26:38
5 AV Rijnsoever Katwijk Zh 1:17:35 2:26:15 3:42:58 5:06:49
Ada van der Meulen 44 1:17:35
Leny van der PLas 58 1:08:36
Mylene Riemens 35 1:16:43
Yvonne Zwanenburg 46 1:23:55
6 4 snelle meisjes Hoogland 1:14:17 2:25:39 3:42:02 5:09:02
Acacia Falkena 36 1:14:17
Ali Veenstra 63 1:11:18
Martha Meijer 55 1:16:23
Anita Greefhorst 44 1:27:05
7 Coby’s meiden Den Burg 1:30:23 2:53:06 4:13:14 5:51:16
Lydia Verweij 55 1:30:23
Jacqueline Aarts 42 1:22:39
Yvonne Agter 40 1:20:08
Laurien Bakker 49 1:38:08
8 D(T)exelse meiden Oosterend Nh 1:32:49 2:48:30 4:19:10 5:53:48
Marijke Stark 54 1:32:49
Rose Goslinga 46 1:15:37
Corrie Witte 53 1:30:40
Marjan Hogerheijde 48 1:34:44
9 Ladies 4 Running Krommenie 1:32:45 2:57:26 4:27:44 6:04:20
Karin van Muijden 39 1:32:45
Tanja van Muijden 37 1:24:37
Petra Faber 38 1:30:18
Yvonne Verhagen 41 1:36:41
De Acht van Texel
(1 uur eerder gestart) De Cocksdorp 1:38:43 3:02:22 4:45:33 6:24:55
Marianne Hilhorst/Cora Kuiper 1:38:43
Jacqueline Hegeman/Carla Smit 1:23:35
Colinda Vlaming/Anneke Hoogenbosch 1:43:11
Annelies Graaf/Joyce Vlaming 1:39:28

Uitslag estafatte 2009 mannen, vrouwen en gemengd

Estafette 4×15 km MANNEN – 10e De Zestig van Texel, 13 april 2009
(en gemengde teams)
plaats & lft Turfveld Slufter Prins H. Finish
1 SSG Königswinter Königswinter 1:04:43 2:04:56 3:03:19 4:09:03
Thomas Mauel 43 1:04:43
Klaus Müller 64 1:00:09
Max Ehlers 39 58:23
Mathias Stephan 45 1:05:49
2 Loopgroep Hoorn 1 Hoorn Nh 1:00:19 1:57:33 3:03:29 4:11:02
Sander Groot 33 1:00:19
Chris Willemink 24 57:10
Jarno Meijers 30 1:05:56
Koen Selie 22 1:07:38
3 Noordkop Masters Den Helder 1:07:31 2:08:47 3:10:42 4:19:45
Erik Leibrand 35 1:07:31
Henk Kooijman 57 1:01:12
Mats Smit 55 1:01:55
Ronald Jacobs 44 1:09:08
4 AV Phoenix Utrecht 1:12:36 2:20:59 3:23:54 4:20:07
Ruud van Suijdam 38 1:12:36
Martijn Estor 32 1:08:19
Edwin Marquart 40 1:02:55
Bernard te Boekhorst 37 0:56:18
5 Trainingsgroep Texel Den Burg 1:06:54 2:02:52 3:09:52 4:20:15
Robert Bakker 28 1:06:54
Coen Schoonheden 40 55:54
Frits v.d. Gracht 49 1:07:00
Jan Zijm 51 1:10:27
6 Jong veluwe Apeldoorn 1:00:01 2:21:24 3:20:38 4:24:12
Tonnie Stouten 43 1:00:01
Iris Sielias 36 1:21:19
Mario Diks 36 59:14
Tonnie Stouten 43 1:03:39
7 De Hoornse Broeders Zwaagdijk 1:15:36 2:15:04 3:16:41 4:30:31
Robbert van Meulem 40 1:15:36
Rob de Vrieze 37 59:24
Alex Gitzels 31 1:01:37
Erwin Le Blansch 36 1:13:55
8 De Hazen Hoogland 1:13:31 2:11:56 3:22:22 4:31:24
Peter Hendriksen 55 1:13:31
Hans Bos 53 58:21
Marcel Brok 46 1:10:26
Adrie van Graafeijland 56 1:09:07
9 NBC Eelman & Partners Den Burg 1:11:03 2:20:47 3:26:05 4:35:37
Jan Koopman 37 1:11:03
Edwin de Wit 36 1:09:40
René Triest 56 1:05:18
Peter van Doorn 41 1:09:37
10 Imares.nl Den Burg 1:05:25 2:13:00 3:27:59 4:39:02
Martin Baptist 37 1:05:25
Bram Couperus 45 1:07:31
Martin Pastoors 1:14:59
Robbert Jak 45 1:11:08
11 Rab Betoncentrale Oudeschild 1:09:14 2:12:30 3:19:23 4:40:44
Patrick Witte 20 1:09:14
Martien Witte 48 1:03:12
Gauke van Lingen 41 1:06:53
Paul Krugers 46 1:21:26
12 Ecomare Den Burg 1:11:44 2:19:20 3:30:34 4:41:35
Mark Bakelaar 44 1:11:44
Ben Krause 44 1:07:32
Anton Hurkens 53 1:11:14
Pierre Bonnet 48 1:11:07
13 De Strijkers Brummen 1:09:01 2:18:52 3:25:37 4:43:55
Jan Strijker 56 1:09:01
Lini Strijker 58 1:09:47
Henk Wijhe 43 1:06:45
Maarten Strijker 32 1:18:24
14 Just Run  1 Almere 1:07:22 2:15:40 3:28:52 4:45:13
David Westdorp 33 1:07:22
Richard Hoogvorst 33 1:08:14
Hans Hofmans 44 1:13:12
Frank Ydema 28 1:16:25
15 De Vermeertjes Veenendaal 1:18:28 2:34:04 3:35:45 4:45:50
Klaas Vermeer 56 1:18:28
Cora Vermeer 51 1:15:32
David Vermeer 25 1:01:41
Martin Vermeer 24 1:10:09
16 RLV 1 Veenendaal 1:15:38 2:10:46 3:26:16 4:46:29
Arjo van Hardeveld 40 1:15:38
Rob Bijl 42 55:04
Rene van de Berge 43 1:15:30
Eric de Fluiter 37 1:20:18
17 ATLON ‘gank vrom ‘ Edam 1:08:14 2:15:58 3:24:35 4:47:51
Rob Mol 25 1:08:14
Peter Bakker 60 1:07:40
Jan Steur 51 1:08:37
Eric Hartog 33 1:23:21
18 Tusega Hoorn Nh 1:19:35 2:23:13 3:32:28 4:48:01
Jos van Bocxkmeer 53 1:19:35
Gerrit-Jan Scholtens 50 1:03:34
Cor Bobeldijk 51 1:09:15
Henk Weijerstrass 47 1:15:38
19 De Schoorlgroep Edam 1:14:28 2:26:16 3:40:46 4:52:56
Theo Mossel 55 1:14:28
Alie Zwarthoed 48 1:11:44
Tinie Zwarthoed 56 1:14:30
Johan Buys 42 1:12:16
20 Rijnsoever Toppers Katwijk Zh 1:07:25 2:12:18 3:26:47 4:53:51
Leen van Rijn 54 1:07:25
Gertjan van der Meij 46 1:04:49
Theo van der Plas 53 1:14:29
Wim Zwanenburg 49 1:27:09
21 Nog een rondje Den Burg 1:14:31 2:23:38 3:40:16 4:53:55
Lennart Witte 28 1:14:31
Florian Julius 1:09:03
Yvo Witte 29 1:16:38
Dave de Bruijn 27 1:13:44
22 Running family Oosterend Nh 1:17:27 2:26:00 3:36:16 4:55:46
Natascha van der Vis 38 1:17:27
Dirk Vinke 61 1:08:29
Colinda van der Vis 43 1:10:16
Edgar Klippel 36 1:19:35
23 Billy op Texel Gorredijk 1:05:06 2:07:21 3:20:15 4:55:58
Kevin Damstra 25 1:05:06
Duco  Zijlstra 51 1:02:11
Duco  Zijlstra 51 1:12:54
Jan van der Hoek 57 1:35:47
24 RLV Dreamteam Veenendaal 1:16:53 2:23:25 3:39:42 4:58:00
Dagmar vd Vendel 23 1:16:53
Chris Versteegen 59 1:06:28
Tony Ariesen 35 1:16:17
Bram Boekee 49 1:18:23
25 Gremmen & Kraay De Koog 1:12:56 2:31:34 3:46:30 5:00:12
Jan Gremmen 49 1:12:56
Eldin Honingh 17 1:18:34
Siebold van Breukelen 45 1:14:56
Sebastiaan Gremmen 19 1:13:46
26 Hague Road Runners ‘s-Gravenhage 1:14:07 2:13:55 3:34:17 5:00:30
Floris Kneefel 38 1:14:07
Jan Willem Six 47 59:44
Ineke Schnitzler 57 1:20:22
Paulien Wijnvoord 48 1:26:17
27 De Nederduitsers Den Burg 1:10:06 2:25:17 3:40:17 5:00:38
Arnoud Ens 43 1:10:06
Daniëlle Brouwer 31 1:15:07
Louis Peperzak 45 1:15:00
Thomas Richter 40 1:20:25
28 Pengel Paashazen 1 Amsterdam 1:15:33 2:25:37 3:39:32 5:00:51
Reginald Janki 1:15:33
Reginald Janki 1:10:00
Peter Bartels 56 1:13:55
Jan Punt 44 1:21:23
29 Tikhemaanknecht De Rijp 1:21:14 2:28:37 3:41:57 5:03:42
Daan Stobbe 21 1:21:14
Tom Stobbe 28 1:07:19
Cees Stobbe 52 1:13:20
Rick Stobbe 26 1:21:49
30 OSG de Hogeberg Den Hoorn Texel 1:12:42 2:23:46 3:58:55 5:04:14
Jeroen Plag 45 1:12:42
Ben Bakker 50 1:11:00
Remco de Jong 44 1:35:09
Lutz Lohse 45 1:05:23
31 B&B vd Vis en den Boer Den Burg 1:09:11 2:11:50 3:35:29 5:04:45
Jeroen Smits 42 1:09:11
Arco Garritsen 45 1:02:35
Maikel van der Gracht 18 1:23:39
Rob Zwetsloot 47 1:29:21
32 Van Luijn Bunnik 1:16:37 2:31:36 3:49:24 5:07:24
Hans van Luijn 56 1:16:37
Johan van Luijn 57 1:14:55
Gerard van Luijn 54 1:17:48
Rik van Luijn 24 1:18:06
33 Biddinghuizen-2 Biddinghuizen 1:20:40 2:23:08 3:31:23 5:12:12
Frans de Vries 51 1:20:40
Martijn de Vries 18 1:02:24
Chris Faber 50 1:08:15
Monique Luenen 39 1:40:54
34 Paal 9 Den Hoorn Texel 1:13:41 2:23:28 3:52:13 5:12:27
Ron Broersma 39 1:13:41
Steven van Vliet 24 1:09:43
René Jager 36 1:28:45
Koen van der Meer 43 1:20:20
35 De Texelse artsen De Koog 1:17:46 2:27:39 3:51:36 5:14:14
Robbert van den Bent 56 1:17:46
Frank Haasdijk 50 1:09:49
Michiel Pam 55 1:23:57
Marnix de Witte 39 1:22:43
36 DRIL PK2 Gieten 1:18:21 2:30:09 3:45:14 5:15:06
Iddo de Ruijter 45 1:18:21
Dick de Vries 49 1:11:44
Lieuwe Haanstra 49 1:15:05
Sibbelien van Laere 44 1:29:57
37 Fjouwer fan ‘e Jouwer Joure 1:14:08 2:34:44 3:58:14 5:16:06
Eddie Huisman 48 1:14:08
Marjan Huisman 47 1:20:32
Jantine Huisman 18 1:23:30
Jelle de Jong 54 1:17:57
38 Vier vrij vette veteranen Hoorn Nh 1:13:29 2:20:03 3:42:54 5:16:08
Theo Danenberg 53 1:13:29
Rogier Hoekema 41 1:06:30
Lou Coevert 63 1:22:51
Jaap Wit 60 1:33:19
39 De Lujo’s Den Burg 1:37:30 2:51:16 4:03:57 5:16:14
Francien Peterse 28 1:37:30
Toon Schoenmaker 51 1:13:42
Lukas Jonkers 29 1:12:41
Cees van der Land 29 1:12:22
40 RLV Team 2 Veenendaal 1:19:10 2:31:06 3:48:08 5:16:51
Maaike van Reenen 29 1:19:10
Helma Janssen 46 1:11:52
Gert van Esse 43 1:17:02
Jacob van den Brink 44 1:28:48
41 NIOZ-Speedy sloths Den Burg 1:32:48 2:52:24 4:01:16 5:16:58
Isla Castaneda 31 1:32:48
Angela Pitcher 28 1:19:32
Maarten Klunder 28 1:08:52
Claire Evans 30 1:15:47
42 De Overkanters Egmond-Binnen 1:15:31 2:28:00 3:59:10 5:17:41
Erik van Zoonen 51 1:15:31
Jip van Zoonen 23 1:12:25
Ingrid Fontijn 50 1:31:10
Eva van Zoonen 24 1:18:36
43 Corrielaties Den Burg 1:13:53 2:31:23 3:50:43 5:17:45
Ulrike Weirich 40 1:13:53
Jos Teysman 56 1:17:26
Corrie de Jager 53 1:19:20
Jon Bons 58 1:27:06
44 De zwoegende zwagers Den Hoorn Texel 1:26:43 2:42:34 3:58:38 5:20:28
Richard Koopman 38 1:26:43
Pascal Riemens 34 1:15:47
Sjoerd Groeskamp 24 1:16:04
Frank Groeskamp 41 1:21:55
45 WOLF Den Burg 1:22:26 2:40:13 3:52:01 5:20:48
Jasper Erhart 18 1:22:26
Lysan Wolf 30 1:17:43
Hanneke Wolf 48 1:11:48
Jan Wolf 52 1:28:51
46 Biddinghuizen 1 Biddinghuizen 1:13:35 2:24:14 3:59:30 5:20:56
Albert de Vries 1:13:35
Rick Vlaming 45 1:10:35
Hans Gootjes 49 1:35:16
Esther Vlaming 42 1:21:31
47 Fast Forward Dortmund (D) 1:14:13 2:09:05 4:06:21 5:23:33
Udo Kaiser 55 1:14:13
Daniel Schürmann 27 54:48
Tina Rux 44 1:57:16
Heinz Haberecht 54 1:17:17
48 Team Rozenburg Rozenburg Zh 1:22:08 2:35:09 3:59:47 5:23:37
John Frijsen 42 1:22:08
Ronald Braak 44 1:12:57
Hans van Es 49 1:24:38
Marc Doorduin 41 1:23:55
49 AV-Veluwe funteam Apeldoorn 1:15:44 2:45:52 4:05:26 5:23:48
Lex van den Brink 38 1:15:44
Henk Janssen 53 1:30:04
Berry de Wied 38 1:19:34
Claudia de Wied 38 1:18:28
50 Team Noordkop Den Helder 1:27:40 2:37:43 3:55:39 5:24:28
Chris Vermeulen 42 1:27:40
Mart Delacour 52 1:09:59
Edwin Wasch 48 1:17:56
Sandra Vos 44 1:28:54
51 Ooijt ….. Ooij 1:15:31 2:36:59 4:00:09 5:24:40
Maria Hopman 45 1:15:31
Henk van IJzendoorn 54 1:21:24
Ingrid Hund-Scheepers 38 1:23:10
Jeroen Hund 41 1:24:36
52 De Monstertjes Hoorn Nh 1:10:39 2:49:29 4:02:04 5:25:09
Martijn Mengerink 38 1:10:39
Jurria Hollak 51 1:38:46
John Temme 40 1:12:35
Ton Hollak 56 1:23:11
53 Jozefschool Den Burg 1:12:11 2:30:54 3:49:51 5:25:12
Sido Overdijk 46 1:12:11
Trijntsje Postma 45 1:18:39
Albert Scholl 49 1:18:57
Simon Lap 40 1:35:26
54 Berseppers Elst Utr 1:18:22 2:35:25 3:59:16 5:26:00
Rob Perfors 53 1:18:22
Hanneke van den Berge 38 1:16:59
Jeltje van Hardeveld 55 1:23:51
Frank Zethof 45 1:26:49
55 De loopjongens Den Burg 1:15:17 2:41:31 3:55:50 5:26:11
Wouter Dogger 24 1:15:17
Jan Dogger 59 1:26:10
Bruno Ens 53 1:14:19
Pieter Dogger 24 1:30:27
56 TESO 1 Den Burg 1:25:22 2:53:02 4:15:45 5:26:21
Kees Dros 46 1:25:22
John Galesloot 40 1:27:36
Kees Visser 45 1:22:43
Richard Bijpost 38 1:10:41
57 The Jolinkies Den Burg 1:26:56 2:24:31 3:39:17 5:27:09
Connie Joling 41 1:26:56
Gerrit Joling 44 57:31
Frida Joling 44 1:14:46
Femmieke Joling 45 1:47:56
58 De Kraaien Oosthuizen 1:21:57 2:33:55 3:58:57 5:27:56
Ben Bruidegom 61 1:21:57
Ronald Heijeler 61 1:11:54
Jan Kok 65 1:25:02
Martin Pool 61 1:29:04
59 Team Nelis Den Burg 1:15:44 2:36:08 3:56:48 5:31:38
Arnold Leijstra 36 1:15:44
Jan de Wit 45 1:20:20
Leendert Eelman 40 1:20:40
Steven Bakker 40 1:34:56
60 Pengel Paashazen 2 Amsterdam 1:25:45 2:44:24 3:55:10 5:31:47
Piet de Jong 1:25:45
Gert Esselink 1:18:35
Ashok Jodha 50 1:10:46
Lesley Pengel 59 1:36:42
61 Semafour Amsterdam 1:27:53 2:39:52 4:01:13 5:34:00
Bob Ran 23 1:27:53
Angel Leygraaf 39 1:11:55
Willian Blom 23 1:21:21
Co Vermuë 49 1:32:52
62 Bremakker Runningteam Den Burg 1:06:14 2:26:41 4:05:15 5:36:01
Dolf Oosterbeek 1:06:14
Ralph Koning 38 1:20:23
Ilonka de Boer 39 1:38:34
Berry Koning 35 1:30:51
63 Ermelo Connectie Huissen 1:18:28 2:45:32 4:09:15 5:37:34
Marloes Vermeulen 1:18:28
Ron Vastenburg 50 1:27:00
Johan van der Boon 67 1:23:43
Patrick van Meeuwen 40 1:28:23
64 Gaan we doen Den Burg 1:15:10 2:39:10 3:53:06 5:39:07
Jelte van der Kooi 38 1:15:10
Louise van der Sluis 1:23:56
Peter Visch 33 1:13:56
Francien Dijt 37 1:46:06
65 Paal 28 Abcoude 1:25:06 2:48:35 3:59:32 5:39:16
Henk Vlastra 44 1:25:06
Marije Langedijk 38 1:23:25
Janneke Horn 41 1:10:57
Trudy Buren 33 1:39:49
66 Geen idee Den Helder 1:33:14 2:56:34 4:08:54 5:39:23
Alize Okel-Kooy 41 1:33:14
Annie Top-Glas 53 1:23:16
Léon Hanssen 1:12:20
Jan Kooy 40 1:30:35
67 TESO 2 Den Burg 1:21:56 2:50:34 4:17:36 5:41:41
Alex Cofino 47 1:21:56
Els de Jager 61 1:28:34
Bram v.d. Beek 58 1:27:02
Jeroen Rumping 27 1:24:10
68 Dreamteam B&B Den Burg 1:37:49 2:59:03 4:32:38 5:45:56
Marco Bezoet de Bie 46 1:37:49
Edwin Ooijevaar 1:21:10
Sabine Beijert 34 1:33:35
Michel Kromhout 34 1:13:24
69 DRIL PK1 Houten
Kees Bruins Slot 47 1:33:00 2:59:57 4:15:44 5:46:44
Marjolein van Laere 41 1:26:53
Dick van der Helm 41 1:15:47
Heleen Kleijn 38 1:31:07
70 Kustpark Runners Dortmund (D) 1:20:14 2:34:39 4:01:47 5:48:17
Andreas Kerst 49 1:20:14
Andreas Middendorf 48 1:14:21
Holger Hahn 50 1:27:08
Klaus Brinkmann 50 1:46:35
71 Poseidon Haarlem 1:30:23 2:48:45 4:18:25 5:50:00
Suzanne Fisher 31 1:30:23
Wietse Baars 31 1:18:18
Laura Fisher 29 1:29:40
Nienke Baars 34 1:30:41
72 Pothuizen Wilnis 1:21:03 2:45:44 4:20:16 5:50:12
Johan Samsom 1:21:03
Sjoerd van Wijngaarden 1:24:37
Rob Kuiper 1:34:32
Joep Pothuizen 51 1:30:00
73 Groningen Zuidhorn 1:38:15 3:01:25 4:18:01 5:51:55
Loek Mensinga 60 1:38:15
Helen Drijfhout 63 1:23:06
Ben de Graaf 58 1:16:36
Frans de Vries 63 1:33:59
74 Ranzijn Krommenie 1:32:29 2:50:56 4:12:39 5:55:50
Bas Ranzijn 32 1:32:29
Sven Ranzijn 35 1:18:23
Peter Berkhout 38 1:21:43
Ronald Schotman 32 1:43:17
75 Uitdaging nr.3 Den Hoorn Texel 1:13:55 2:53:21 4:17:39 6:00:06
René de Ruijter 42 1:13:55
Yvonne Vittali 39 1:39:22
Richard Borst 42 1:24:18
Stefan Krofft 35 1:42:32
76 DeZestigRond Hoorn Nh 1:34:18 2:52:09 4:19:31 6:01:34
Jan de Weerd 60 1:34:18
Johan Bommerson 44 1:17:47
Elly Been 58 1:27:22
Anja Bobeldijk 51 1:42:08
77 Attila Houten 1:37:51 3:01:43 4:27:08 6:02:23
Claus van Santen 51 1:37:51
Marie-Bernadette Meulenbr 53 1:23:48
Fred Geers 59 1:25:25
Ank Jacobs 58 1:35:20
78 Tour de Rabou Apeldoorn 1:25:44 2:55:14 4:36:43 6:03:46
Frank Slijper 50 1:25:44
Louis Rabou 48 1:29:26
Frans van der Linden 43 1:41:29
Ursula Rabou 43 1:27:07
79 Van Dijk Oosterend Nh 1:29:50 2:59:00 4:32:47 6:05:54
Robert van Dijk 38 1:29:50
Lieneke van Dijk 35 1:29:06
Marco Eelman 27 1:33:47
Bart van Dijk 26 1:33:13
80 Van alles wat Maarssen 1:28:26 2:52:09 4:29:52 6:07:57
Dirk Exalto 54 1:28:26
Silvia van Zijl 41 1:23:39
Marino Schuurman 50 1:37:43
Carin van Bockxmeer 47 1:38:10
81 IA-team Dronten 1:30:19 3:04:08 4:44:16 6:11:05
Niels Balk 31 1:30:19
Marjolijn Balk-Laroo 31 1:33:45
Sandra Balk-Gerritsen 31 1:40:08
Richard Balk 37 1:26:53
82 Team ME Amstelveen 1:47:25 3:20:44 4:45:55 6:21:52
Saskia Epskamp 28 1:47:25
Plony Epskamp 54 1:33:15
George Mantiri 54 1:25:11
Pascal Mantiri 34 1:36:03
83 Timmerbedrijf Peter Hin Den Burg 1:32:16 3:08:13 4:36:09 6:25:02
Emiel Seegers 46 1:32:16
Muriel Mast 36 1:35:53
Peter Hin 52 1:27:56
Annie Hin 48 1:48:57
Estafette 4×15 km VROUWEN – 10e De Zestig van Texel, 13 april 2009
plaats & lft Turfveld Slufter Prins H. Finish
1 AV Phoenix Utrecht 1:20:05 2:29:53 3:33:24 4:40:20
Rianne Vlooswijk 1:20:05
Sandra Meeuwsen 43 1:09:48
Marjolein Secreve 32 1:03:31
Lia Wijnberger 40 1:06:56
2 AV Daventria 1906 Deventer 1:11:24 2:17:35 3:26:46 4:48:32
Irene Kalter 40 1:11:24
Willemijn van Lier 37 1:06:11
Kitty van der Veen 48 1:09:11
Anita Spieker 46 1:21:47
3 Gank Vrom Volendam 1:18:56 2:32:14 3:38:06 4:51:16
Hilly Jonk 54 1:18:56
Roos Bakker 56 1:13:14
Angéla de Boer 24 1:05:52
Angelique Keijzer 41 1:13:14
4 Loopgroep Hoorn 2 Bovenkarspel 1:12:27 2:25:09 3:36:14 5:02:48
Miriam Zuurbier 51 1:12:27
Christel Brandhoff 40 1:12:38
Denise Baas 38 1:11:05
Paola van Stralen 36 1:26:38
5 AV Rijnsoever Katwijk Zh 1:17:35 2:26:15 3:42:58 5:06:49
Ada van der Meulen 44 1:17:35
Leny van der PLas 58 1:08:36
Mylene Riemens 35 1:16:43
Yvonne Zwanenburg 46 1:23:55
6 4 snelle meisjes Hoogland 1:14:17 2:25:39 3:42:02 5:09:02
Acacia Falkena 36 1:14:17
Ali Veenstra 63 1:11:18
Martha Meijer 55 1:16:23
Anita Greefhorst 44 1:27:05
7 Coby’s meiden Den Burg 1:30:23 2:53:06 4:13:14 5:51:16
Lydia Verweij 55 1:30:23
Jacqueline Aarts 42 1:22:39
Yvonne Agter 40 1:20:08
Laurien Bakker 49 1:38:08
8 D(T)exelse meiden Oosterend Nh 1:32:49 2:48:30 4:19:10 5:53:48
Marijke Stark 54 1:32:49
Rose Goslinga 46 1:15:37
Corrie Witte 53 1:30:40
Marjan Hogerheijde 48 1:34:44
9 Ladies 4 Running Krommenie 1:32:45 2:57:26 4:27:44 6:04:20
Karin van Muijden 39 1:32:45
Tanja van Muijden 37 1:24:37
Petra Faber 38 1:30:18
Yvonne Verhagen 41 1:36:41
De Acht van Texel
(1 uur eerder gestart) De Cocksdorp 1:38:43 3:02:22 4:45:33 6:24:55
Marianne Hilhorst/Cora Kuiper 1:38:43
Jacqueline Hegeman/Carla Smit 1:23:35
Colinda Vlaming/Anneke Hoogenbosch 1:43:11
Annelies Graaf/Joyce Vlaming 1:39:28

Uitslag 120 km 2009

nr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Cat 1e ronde Turfveld Slufter PH Finish Tijd
1 Jan-Albert Lantink Borne 1958 1e M 4:46:21 1:13:06 1:09:38 1:14:09 1:23:57 9:47:03
2 Olivier Jacques Purmerend (FRA) 1967 2e M 4:48:08 1:19:55 1:10:33 1:18:33 1:27:36 10:04:38
3 Robert Boersma Purmerend 1968 3e M 4:48:08 1:21:43 1:23:33 1:23:12 1:32:25 10:28:53
4 Geert Stynen Turnhout (BEL) 1969 4e M 4:58:58 1:25:09 1:18:21 1:20:57 1:32:51 10:36:08
5 Wouter Hamelinck Merelbeke (BEL) 1982 5e M 4:56:58 1:22:58 1:12:09 1:22:58 1:50:17 10:45:13
6 Jeffry Oonk Rhenen 1971 6e M 4:50:18 1:28:15 1:19:09 1:25:50 1:42:14 10:45:38
7 Michael Irrgang Troisdorf (GER) 1964 7e M 5:09:44 1:37:31 1:24:37 1:30:09 1:40:23 11:22:15
8 Gerald Baudek Bad Nauheim (GER) 1966 8e M 5:17:50 1:34:27 1:25:11 1:29:58 1:38:59 11:26:17
9 Dik Jagersma Groningen 1954 9e M 5:26:51 1:25:28 1:18:59 1:28:05 1:47:35 11:26:49
10 Wim Callens Hulste (BEL) 1966 10e M 5:25:01 1:31:33 1:22:06 1:27:46 1:40:31 11:26:49
11 Henk Doorten Assen 1963 11e M 5:26:40 1:34:15 1:26:42 1:42:51 1:54:04 12:04:24
12 John Bouwens Alphen aan den Rijn 1955 12e M 5:44:33 1:32:21 1:31:03 1:33:40 1:49:10 12:10:40
13 Luc de Jaeger-Braet Watervliet (BEL) 1957 13e M 1:27:59 1:32:38 1:40:00 12:22:29
14 Mik Borsten Amersfoort 1962 14e M 5:35:44 1:36:43 1:34:15 1:43:04 1:54:27 12:24:05
15 Monique Muhlen Bridel (LUX) 1952 1e V 5:57:39 1:38:26 1:27:23 1:37:26 1:54:52 12:35:38
16 Ernst Daniël Alphen aan den Rijn 1955 15e M 5:45:33 1:50:46 1:29:22 1:42:03 1:54:14 12:41:50
17 Henk Harenberg Eibergen 1963 16e M 5:59:38 1:41:28 1:34:03 1:38:25 1:58:32 12:51:57
18 Tom Hendriks Hoofddorp 1957 17e M 5:35:14 1:36:42 1:28:05 2:01:07 2:14:28 12:55:28
Guus van Veen Wassenaar 1967 M 5:45:10 1:53:39 1:40:50 2:04:12 1:44:52 >13
Majet Spoelder Amersfoort 1971 V 1:43:33 1:36:34 1:57:21 >13

Uitslag 60 km 2009

De Zestig van Texel  uitslagenlijst 60 km 13-4-09
Woonplaats
nr Naam Vereniging Cat Turfveld Slufter PH Finish Tijd
1 Marc Papanikitas Mortsel (BEL) 1e M40 1:01:45 53:54 58:27 1:15:50 4:09:54
2 Thomas Miedema Amsterdam 1e Msen 1:01:45 53:42 59:03 1:23:49 4:18:17
3 Jan v d  Marel  Aarlanderveen 2e M40 1:03:12 56:14 1:02:50 1:17:05 4:19:19
4 Gino Cassier Wilrijk (BEL) 1e M35 1:04:47 59:53 1:06:28 1:18:35 4:29:41
5 Peter Palmans Neerpelt (BEL) 1e M45 1:07:30 1:00:22 1:06:33 1:16:15 4:30:38
6 Mark Westerhof Eerbeek 3e M40 1:09:03 1:01:21 1:10:19 1:19:50 4:40:31
7 Edward de Leng Koudekerke 2e M45 1:07:30 1:00:22 1:09:17 1:25:22 4:42:30
8 Erik v d Velden Den Burg 2e M35 1:07:30 1:00:22 1:09:11 1:27:53 4:44:55
9 Bernard Roelen Utrecht 4e M40 1:16:03 1:06:01 1:09:26 1:17:21 4:48:50
10 Jaap Vis Groningen 1e M50 1:12:14 1:03:35 1:11:41 1:22:43 4:50:11
11 Simon Luckett Haarlem (GBR) 3e M45 1:08:31 1:02:11 1:12:02 1:33:17 4:56:00
12 Veron Lust Purmerend 4e M45 1:03:22 56:06 1:09:26 1:47:26 4:56:20
13 Jürg Just Münster (GER) 5e M40 1:15:39 1:04:49 1:11:49 1:27:00 4:59:16
14 Jan Cornelissen Hippolytushoef 5e M45 1:15:55 1:06:52 1:11:28 1:26:30 5:00:43
15 Arnold Koers Deventer 6e M45 1:13:48 1:06:06 1:17:21 1:25:34 5:02:47
16 Rob Brekelmans Vught 6e M40 1:19:14 5:02:47
17 Mark van den Driessche Kaprijke (BEL) 2e Msen 1:11:20 1:00:37 1:13:03 1:39:52 5:04:50
18 Peter ter Burg Den Helder 7e M45 1:11:00 1:02:32 1:11:44 1:41:13 5:06:27
19 Peter van Ravenswaaij Groningen 8e M45 1:15:36 1:05:35 1:14:00 1:31:45 5:06:55
20 Kees van Tilburg Den Helder 1e M55 1:15:55 1:06:52 1:13:23 1:31:26 5:07:35
21 Bart Eigenhuis Soest 7e M40 1:09:55 1:02:39 1:17:25 1:38:16 5:08:13
22 Leon Nillessen Groesbeek 8e M40 1:20:14 1:09:27 1:14:06 1:24:54 5:08:40
23 Anton Slagers Eelderwolde 9e M40 1:15:35 1:04:54 1:13:23 1:35:08 5:08:59
24 Lex de Boer Avenhorn 1e M60 1:13:27 1:06:28 1:14:23 1:34:56 5:09:13
25 Piet Abma Oud Vossemeer 9e M45 1:15:16 1:07:22 1:17:02 1:30:04 5:09:43
26 Rik van Zwol Schagen 10e M45 1:14:38 1:06:35 1:16:29 1:32:13 5:09:54
27 Karl Bleijenberg Benschop 11e M45 1:12:15 1:05:14 1:13:35 1:40:04 5:11:06
28 André Schaap Leiderdorp 3e Msen 1:15:15 1:04:06 1:15:00 1:39:02 5:13:23
29 Rene Mossel Volendam 4e Msen 1:13:27 1:07:17 1:19:33 1:33:33 5:13:48
30 Ruud Jonk Volendam 5e Msen 1:13:27 1:07:17 1:19:32 1:33:33 5:13:48
31 Wim Derksen ‘s-Gravenhage 2e M55 1:15:36 1:08:55 1:17:50 1:31:46 5:14:05
32 Dirk van Puymbroeck Schriek (BEL) 3e M55 1:15:56 1:08:58 1:23:02 1:27:40 5:15:34
33 Erwin Verreyt Linden (BEL) 10e M40 1:19:16 1:10:09 1:16:16 1:31:39 5:17:19
34 Marcel Wierenga Oegstgeest 6e Msen 1:20:34 1:11:34 1:17:38 1:28:43 5:18:27
35 Erwin Borrias Amsterdam 11e M40 1:20:07 1:09:35 1:17:36 1:32:31 5:19:49
36 John Rodewijk Oude Wetering 2e M50 1:20:34 1:11:44 1:17:45 1:29:58 5:20:00
37 Marc van Gelder Rhenen 12e M45 1:20:08 1:09:38 1:17:38 1:33:31 5:20:53
38 Dick Veerman Volendam 3e M35 1:20:36 1:09:17 1:19:26 1:32:05 5:21:23
39 Rob Teisman De Cocksdorp 3e M50 1:20:24 1:12:04 1:18:00 1:32:11 5:22:37
40 Peter Suijkerbuijk Steenbergen Nb 4e M50 1:17:34 1:10:11 1:21:15 1:34:48 5:23:46
41 Jan Koning Volendam 13e M45 1:19:51 1:10:33 1:19:47 1:34:00 5:24:11
42 Mark de Boer Rotterdam 12e M40 1:12:14 1:07:46 1:18:16 1:46:21 5:24:35
43 Koos Rademaker Amersfoort 2e M60 1:18:04 1:12:22 1:23:14 1:31:59 5:25:38
44 Egid Neutelings Meerssen 5e M50 1:16:14 1:09:28 1:17:13 1:44:04 5:26:58
45 Johan van Litsenburg Duizel 4e M55 1:16:15 1:07:49 1:21:24 1:43:39 5:29:06
46 Michiel Diependaal Velserbroek 14e M45 1:15:16 1:06:12 1:21:38 1:46:21 5:29:26
47 Kurt Haverbeke Adegem (BEL) 13e M40 1:19:17 1:11:42 1:19:11 1:39:31 5:29:40
48 Edward Pechler Groningen 14e M40 1:19:14 1:10:49 1:21:12 1:38:30 5:29:43
49 Ignas Dümmer Assen 15e M40 1:12:14 1:05:24 1:21:04 1:51:04 5:29:44
50 Jan Schinkel Benschop 5e M55 1:16:12 1:10:22 1:23:34 1:39:38 5:29:45
51 Inge Tijsmans Zwaag 1e V4049 1:20:55 1:12:30 1:20:48 1:35:50 5:30:02
52 Paul Koorn Amsterdam 15e M45 1:23:41 1:14:03 1:19:42 1:32:49 5:30:14
53 Albert Hingstman Amsterdam 6e M50 1:18:51 1:11:03 1:19:19 1:41:54 5:31:05
54 Annette Voets Apeldoorn 1e V50+ 1:16:19 1:11:09 1:26:06 1:39:09 5:32:42
55 Onno Pouw Leusden 16e M45 1:13:26 1:07:13 1:22:19 1:50:30 5:33:27
56 Bas Mekking Veessen 7e Msen 1:12:01 59:35:00 1:16:03 2:06:36 5:34:13
57 Karel Vos Assen 7e M50 1:26:58 1:13:56 1:21:08 1:32:37 5:34:37
58 Ruud Kok Apeldoorn 8e M50 1:12:01 1:03:49 1:36:11 1:42:49 5:34:48
59 Ruud Fokker Lelystad 17e M45 1:25:44 1:15:23 1:22:21 1:31:22 5:34:49
60 Vok de Wit Zijdewind 9e M50 1:23:42 1:10:44 1:16:54 1:44:26 5:35:43
61 Dennis Boom Doetinchem 16e M40 1:26:48 1:14:22 1:19:29 1:35:17 5:35:56
62 Walter Blom Edam 17e M40 1:20:48 1:09:37 1:20:49 1:45:16 5:36:29
63 Erik Smeele Zwolle 4e M35 1:23:21 1:13:06 1:23:37 1:36:58 5:37:02
64 Sipke Zeldenrust Woudsend 18e M40 1:21:10 1:12:03 1:19:57 1:44:11 5:37:20
65 Frans Vermeer Monnickendam 6e M55 1:20:36 1:15:34 1:23:45 1:38:09 5:38:03
66 Guus Hageman Midwoud 10e M50 1:20:55 1:12:29 1:20:49 1:44:14 5:38:26
67 Louis Dam Assendelft 18e M45 1:23:29 1:10:59 1:22:30 1:43:00 5:39:56
68 Gabriele Grohmann Troisdorf (GER) 2e V4049 1:26:57 1:16:14 1:26:24 1:32:57 5:42:30
69 Renske Vermeulen Putten 3e V4049 1:23:50 1:16:46 1:24:37 1:37:23 5:42:36
70 Jean-pierre Gendrault Zeist 3e M60 1:22:17 1:19:38 1:23:22 1:37:28 5:42:44
71 Gerrie Boersma Twijzel 19e M40 1:27:06 1:15:58 1:22:18 1:37:30 5:42:50
72 Willibrord Schuurman Olst 11e M50 1:17:49 1:14:11 1:27:29 1:43:26 5:42:52
73 Henry Okkersen Schimmert 4e M60 1:20:34 1:11:12 1:17:53 1:53:56 5:43:33
74 Diana Rutjes Millingen a/d Rijn 1e Vtm39 1:19:51 1:10:34 1:25:22 1:48:02 5:43:49
75 Tom Mol Volendam 19e M45 1:20:50 1:09:35 1:20:45 1:52:56 5:44:05
76 François Flisijn Den Helder 20e M45 1:23:18 1:13:39 1:23:31 1:43:58 5:44:25
77 Bob Verbrugge Zoetermeer 12e M50 1:27:00 1:15:44 1:22:25 1:39:57 5:45:04
78 Gerry Visser Borne 4e V4049 1:23:18 1:14:52 1:25:38 1:41:28 5:45:14
79 Rinus Reijngoudt Terneuzen 13e M50 1:23:19 1:11:57 1:25:41 1:44:35 5:45:30
80 Nico Maijer Vinkeveen 14e M50 1:22:50 1:12:51 1:21:30 1:48:58 5:46:07
81 Joop Wijnhoud Zwolle 21e M45 1:23:21 1:13:07 1:24:01 1:45:48 5:46:15
82 Henk Mullekes ‘s-Gravenhage 15e M50 1:23:23 1:14:21 1:22:49 1:46:23 5:46:55
83 Yannick Lefebvre Edam 5e M35 1:24:02 1:16:06 1:26:27 1:40:27 5:47:00
84 Torsten Hirschberger Hannover (GER) 22e M45 1:19:58 1:13:50 1:28:58 1:44:27 5:47:12
85 Ernst Jan Vermeulen Putten 23e M45 1:23:51 1:16:46 1:24:40 1:42:38 5:47:53
86 Jan Bogaard Wezep 7e M55 1:26:58 1:15:59 1:25:06 1:40:12 5:48:13
87 Mark Zwart Egmond aan Zee 8e Msen 1:21:36 1:15:02 1:31:31 1:40:45 5:48:53
88 Godehard Hoevels Köln (GER) 20e M40 1:22:59 1:13:39 1:23:25 1:49:36 5:49:38
89 Henry Rijkenberg Purmerend 16e M50 1:29:07 1:17:46 1:24:10 1:39:02 5:50:05
90 Fred van Nieuwkerk Rijnsburg 8e M55 1:21:32 1:14:56 1:26:38 1:47:21 5:50:26
91 Petra Domhof Harreveld 5e V4049 1:28:14 1:13:54 1:24:24 1:43:55 5:50:26
92 Heidi Gielen Neerpelt (BEL) 6e V4049 1:29:46 1:16:50 1:21:42 1:42:53 5:51:09
93 Jan de Vries Eindhoven 9e M55 1:22:10 1:15:26 1:26:57 1:47:41 5:52:13
94 Joop Schwalbach Oostzaan 24e M45 1:22:10 1:16:00 1:32:08 1:42:09 5:52:25
95 Pieter Anjema Veenendaal 5e M60 1:27:25 1:18:46 1:25:16 1:41:09 5:52:35
96 Theo van Vliet Hoorn Nh 6e M60 1:27:42 1:19:35 1:26:47 1:38:40 5:52:42
97 Bart Kesteloo Anna Paulowna 17e M50 1:27:07 1:15:37 1:24:47 1:45:29 5:52:59
98 Sjoerd Slaaf Groningen 10e M55 1:19:58 1:16:46 1:29:47 1:46:38 5:53:07
99 Jacqueline Rabou La Santa (Tinajo) 7e V4049 1:21:26 1:16:19 1:27:09 1:48:37 5:53:29
100 Kees Lauriks Amsterdam 11e M55 1:23:22 1:14:54 1:27:47 1:47:59 5:54:02
101 IJme Woensdregt Groningen 21e M40 1:26:28 1:16:24 1:26:06 1:45:46 5:54:43
102 Udo Wegmann Veitshoechheim (GER) 18e M50 1:24:30 1:18:19 1:28:16 1:44:15 5:55:20
103 Wilma Dierx Amsterdam 8e V4049 1:32:30 1:21:03 1:25:51 1:36:11 5:55:34
104 Johan van Steen Duivendrecht 12e M55 1:27:29 1:17:41 1:30:17 1:40:13 5:55:38
105 Marco Veerman Volendam 6e M35 1:23:11 1:16:52 1:30:36 1:45:09 5:55:46
106 Theo Schilder Volendam 7e M35 1:23:11 1:16:51 1:30:37 1:45:08 5:55:46
107 Paul Wiering Diemen 19e M50 1:21:26 1:15:45 1:25:59 1:52:41 5:55:50
108 Eite Everts Rhenen 22e M40 1:19:11 1:11:40 1:25:09 1:59:56 5:55:54
109 Ronald Brouwer Apeldoorn 20e M50 1:23:18 1:13:15 1:23:45 1:56:03 5:56:20
110 Jan Prins Assen 25e M45 1:26:15 1:14:59 1:25:03 1:50:39 5:56:55
111 Dimitri Heuckeroth Zaandam 8e M35 1:22:37 1:15:12 1:28:27 1:50:59 5:57:13
112 Simon Smidt Assen 23e M40 1:26:32 1:14:26 1:29:25 1:47:03 5:57:25
113 Han van den Berg Zwolle 9e M35 1:27:41 1:16:58 1:27:59 1:45:00 5:57:36
114 Silvio Teunissen Bolsward 10e M35 1:23:58 1:17:11 1:27:07 1:49:30 5:57:46
115 Peter Koens Laren Nh 24e M40 1:31:20 1:24:50 1:23:58 1:37:43 5:57:50
116 Henk Abma Wageningen 21e M50 1:23:19 1:13:53 1:22:29 1:58:55 5:58:35
117 Martin Büchter Hennef (GER) 26e M45 1:26:15 1:15:19 1:24:23 1:52:39 5:58:35
118 Ad Peltenburg Zoetermeer 13e M55 1:26:28 1:16:20 1:28:04 1:48:02 5:58:53
119 Henjo de Looper Zeewolde 27e M45 1:27:41 1:21:45 1:29:25 1:40:31 5:59:21
120 Jakob Hartman Veenendaal 28e M45 1:27:25 1:18:49 1:26:34 1:46:41 5:59:28
121 André Koeslag Amersfoort 22e M50 1:23:50 1:14:18 1:26:19 1:55:04 5:59:30
122 Alfred Schoen Purmerend 23e M50 1:22:56 1:15:46 1:31:33 1:49:37 5:59:51
123 Irene van Wijk Amsterdam 2e V50+ 1:27:15 1:19:26 1:28:42 1:44:35 5:59:57
124 Jan Abma Ede Gld 25e M40 1:25:09 1:16:48 1:24:35 1:53:34 6:00:04
125 Henk Derks Haarlem 24e M50 1:27:54 1:22:54 1:31:27 1:38:13 6:00:27
126 Elly Groet – Beers Hensbroek 3e V50+ 1:27:41 1:22:04 1:29:06 1:42:08 6:00:58
127 Klaas Laan Amsterdam 25e M50 1:29:46 1:20:37 1:27:09 1:43:32 6:01:02
128 Rene Nijkamp Emst 29e M45 1:20:56 1:15:49 1:28:12 1:56:57 6:01:51
129 Hans Sielias Apeldoorn 14e M55 1:26:27 1:20:21 1:30:15 1:44:49 6:01:52
130 Marianne Vlaming Amstelveen 2e Vtm39 1:23:51 1:18:11 1:30:30 1:49:44 6:02:14
131 Agnes De Causmaecker Lembeke (BEL) 4e V50+ 1:36:40 1:27:20 1:26:17 1:32:04 6:02:20
132 Aart Goosensen Haaksbergen 15e M55 1:26:59 1:15:43 1:27:05 1:52:43 6:02:29
133 Siebolt de Boer Oosterhout (Nijmegen 30e M45 1:28:15 1:17:22 1:27:14 1:51:06 6:03:57
134 Jeron Boellaard Haarlem 11e M35 1:26:33 1:17:37 1:31:10 1:48:48 6:04:06
135 Patrick Mesens Langdorp (BEL) 26e M40 1:28:43 1:16:47 1:26:57 1:51:41 6:04:07
136 Gerda Damen Janssen Bemmel 5e V50+ 1:28:15 1:23:24 1:32:57 1:40:34 6:05:09
137 Arnold Bredewolt Veessen 12e M35 1:28:16 1:20:13 1:32:06 1:45:14 6:05:47
138 Nellie van der Made Assen 6e V50+ 1:29:49 1:19:21 1:31:19 1:45:22 6:05:50
139 Rob Rooijackers Schagen 16e M55 1:23:29 1:16:55 1:32:20 1:53:24 6:06:06
140 Eric Koens Purmerend 27e M40 1:16:30 1:11:28 1:44:01 1:54:45 6:06:43
141 Arjan Griffioen Hoogezand 28e M40 1:29:21 1:18:42 1:31:10 1:48:01 6:07:12
142 Thijm Konter Raalte 17e M55 1:28:08 1:20:27 1:30:19 1:49:33 6:08:26
143 Peter van Splunder Woerden 29e M40 1:27:44 1:19:58 1:30:02 1:50:58 6:08:41
144 Mieke Hekkers Deventer 9e V4049 1:29:20 1:19:55 1:32:09 1:47:46 6:09:09
145 Jeroen Renes Maarsbergen 13e M35 1:36:30 1:23:31 1:30:51 1:38:25 6:09:15
146 Jan van Katwijk Rhoon 26e M50 1:23:42 1:22:54 1:30:16 1:52:40 6:09:30
147 Martine Hofstede Rotterdam 10e V4049 1:27:43 1:21:48 1:33:12 1:47:30 6:10:12
148 Jack Ouwens Den Helder 27e M50 1:26:59 1:19:36 1:31:24 1:52:41 6:10:38
149 Jean-Antoin van de Rijzen Huijbergen 14e M35 1:30:18 1:20:22 1:30:19 1:49:56 6:10:53
150 Martin Slootweg Wassenaar 30e M40 1:31:35 1:20:16 1:26:35 1:52:41 6:11:06
151 Hans Nuijts Almere 31e M45 1:27:28 1:19:17 1:29:48 1:54:54 6:11:26
152 Ruud Veldhuis Heemskerk 28e M50 1:24:04 1:15:45 1:33:00 1:58:43 6:11:30
153 Hans Rijpert Biddinghuizen 31e M40 1:32:45 1:21:11 1:30:41 1:46:57 6:11:33
154 Rob Drost Veenendaal 32e M40 1:26:58 1:17:12 1:31:10 1:56:24 6:11:43
155 Peter Boltjes Winschoten 32e M45 1:24:39 1:16:53 1:31:29 1:59:09 6:12:08
156<