60 KM – 120 KM – 4 x 15 KM – Strand – Bos – Duin – Wad – Dijk – Dorp – Berg

Uitslagen

1 3 4 5

Uitslag estafette 1993

 

Estafette 4×15 km – 2e De Zestig van Texel 12 april 1993
MANNEN WEDSTRIJD
naam woonplaats lft Bcue Sl val Kr Keet Finish
15,4 km 14,2 km 15,4 km 15,35 km
1 SV Noordkop 1 55:00 1:49:29 2:45:09 3:37:54
Jean-Paul Driessen Den Helder 23 55:00
Hans v d Wal Den Helder 30 54:29
Marinus Siemons Den Helder 31 55:40
Rick Kranenburg Den Helder 28 52:45
2 Runningteam VSB Bank 1 1:00:10 1:58:57 2:55:36 3:44:42
Ad Breedijk Houten 39 1:00:10
Jolanda Homminga Houten 33 58:47
Jan van Ammers Houten 47 56:39
Johan ten Kate Houten 26 49:06
3 AV Startbaan 57:12 1:55:00 2:54:31 3:48:25
Chris v.d. Neut Amstelveen 31 57:12
Norbert Eelman Amstelveen 22 57:48
Loek Berbee Amstelveen 43 59:31
Cor Olieman Amstelveen 21 53:54
4 Olympus 70 A 1:07:48 2:12:34 3:21:50 4:32:55
Jan Koene Wateringen 41 1:07:48
Gerard van Luik Wateringen 41 1:04:46
Aad Tieleman Den Haag 34 1:09:16
Joep Zuidewind Monster 19 1:11:05
5 Vitesse 1:01:35 2:07:55 3:29:20 4:33:57
Rino Hendrichs Utrecht 28 1:01:35
Hans Blaauwbroek Utrecht 30 1:06:20
Mieke Hekenkamp Utrecht 30 1:21:25
Paul de Ridder Utrecht 29 1:04:37
4 x 15 km DAMES WEDSTRIJD
naam woonplaats lft Ecomare Sl val Kr Keet Finish
1 Olympus 70 dames 1:11:34 2:19:52 3:28:11 4:30:13
Pam Smid Den Helder 40 1:11:34
Nel Vreugdenhil Hoek van Holland 35 1:08:18
Patra van Marrewijk De Lier 35 1:08:19
Carla Ophorst Honselerdijk 35 1:02:02
2 SV Noordkop dames 1 1:09:14 2:17:42 3:26:05 4:36:14
Hetty Everhardus Den Helder 28 1:09:14
Sija Pepping Den Helder 19 1:08:28
Annelies Beijer Den Helder 29 1:08:23
Hannie van der weide Den Helder 34 1:10:09
3 AV Texel dames 1:16:28 2:28:18 3:45:51 5:01:16
Marijke Stark Oosterend 38 1:16:28
Mirjam Arkenbout Den Burg 33 1:11:50
Nel Bruining Den Burg 47 1:17:33
Coby Bakelaar Den Burg 46 1:15:25
4 SV Noordkop dames 2 1:20:32 2:38:27 3:57:48 5:17:01
Martha van de Meche Den Helder 39 1:20:32
Sandra Segers Den Helder 1:17:55
Miranda Oosterbaan Den Helder 23 1:19:21
Wietske ten Velde Den Helder 38 1:19:13
4 x 15 PRESTATIE
naam woonplaats lft Ecomare Sl val Kr Keet Finish
1 Goud Appeltje 57:52 1:51:27 2:55:50 4:00:51
Minne Goënga Den Burg 28 57:52
Jan Zijm Den Burg 36 53:35
Gert Pansier Den Burg 1:04:23
Simon Appel Oudeschild 44 1:05:01
2 Team Ploeger Bonnet 1:05:14 2:02:35 3:05:05 4:02:03
Herman Ploeger Den Burg 32 1:05:14
Remco Nagtegaal De Cocksdorp 24 57:21
Jeroen de Graaf Den Burg 1:02:30
Pierre Bonnet Den Burg 32 56:58
3 Team ING groep 1:00:02 2:06:20 3:06:52 4:12:00
Nico Kikkert Midlum 26 1:00:02
Richard v.d. Woude Doetichem 26 1:06:18
Gijs Gjalema Doetichem 26 1:00:32
Just Hamming Oud Beyerland 29 1:05:08
4 De Ljouwerts 57:36 2:04:15 3:11:08 4:17:05
L.Odinga Leeuwaarden 25 57:36
T. Kooistra Leeuwaarden 06:39
P. Klaver Leeuwaarden 42 1:06:53
T. Kooistra Leeuwaarden 1:05:57
5 Theadorahove 58:14 2:04:57 3:07:08 4:17:41
Rien Brouwer Oosterend 31 58:14
Eddy Zegers Oosterend 29 1:06:43
Tony van der Vis Den Burg 30 1:02:11
Rinus Kooger Den Burg 41 1:10:33
6 Team Waldesch 1:10:34 2:16:35 3:31:52 4:33:46
Wolfgang Fries Waldesch 37 1:10:34
Karin Schaaf Waldesch 41 1:06:01
Karin Kulzer Waldesch 52 1:15:17
Peter Schaaf Waldesch 42 1:01:54
7 Lionitas 2 1:12:48 2:18:18 3:25:00 4:35:20
Gert van der bogert Leeuwaarden 22 1:12:48
Nico Hoekstra Leeuwaarden 30 1:05:30
Jaen van der Zee Leeuwaarden 40 1:06:42
Benno van der Heide Leeuwaarden 37 1:10:20
8 KLM Roadrunners 1:05:40 2:16:14 3:29:56 4:37:21
Piet Stilting Almere-buiten 38 1:05:40
Jan Verbey Hoofddorp 42 1:10:34
André Hoogland Zwanenburg 29 1:13:42
Frans Adriaanse Badhoevendorp 57 1:07:25
9 Team Dohefresja 1:13:12 2:21:25 3:26:22 4:40:52
Willem Hart Den Helder 50 1:13:12
Leo Oost Den Helder 27 1:08:13
Henk Stevens De Cocksdorp 42 1:04:57
Sjaak Ransdorp Den Burg 45 1:14:30
10 Panlopers 1:13:04 2:20:18 3:27:42 4:41:15
Wim Koenen Wassenaar 41 1:13:04
Jan Voetberg Wassenaar 52 07:14
Pleun v.d. Dool Wassenaar 42 1:07:24
Frans Jansen Wassenaar 1:13:33
11 Kitzbühl 1:17:20 2:25:52 3:23:52 4:41:54
Adri Kranenburg Alkmaar 28 1:17:20
Darren McGarry Alkmaar 1:08:32
Henk Beentjes Alkmaar 58:00
Marga Beentjes Alkmaar 1:18:02
12 Le Berry 1:09:14 2:18:45 3:30:15 4:49:10
Werner v.d. Meer Den Burg 30 1:09:14
Paul van Exel De Cocksdorp 30 09:31
Daan Welboren Den Hoorn 1:11:30
Koos Ruiter Den Burg 40 1:18:55
13 Ster Appeltje 1:21:03 2:27:16 3:38:55 4:49:21
Corrie Witte De Waal 37 1:21:03
Gerard Appelman De Waal 43 1:06:13
Theo Takes Den Burg 48 1:11:39
Willem Daman Broek op Langendijk 45 1:10:26
14 Lionitas 1 1:08:35 2:11:10 3:29:13 4:53:20
Cor van Leeuwen Stiens 1:08:35
Eric Hoekstra Leeuwaarden 1:02:35
Feiek Kievits Leeuwaarden 1:18:03
Martien Pannekoek Leeuwaarden 1:24:07
15 Visser’s Bouwbedrijf 1:12:28 2:21:28 3:38:21 4:56:21
Dirk Eelman Den Burg 47 1:12:28
Henk Vroon Den Burg 33 1:09:00
Auke Rienstra Den Burg 24 1:16:53
Robert Visser Oudeschild 23 1:18:00
16 Thialf 1 1:11:38 2:16:43 3:46:35 4:59:25
Mebnno Pistorius Nijmegen 25 1:11:38
Frans Knorth Bemmel 15 1:05:05
Ingrid Kamerbeel Nijmegen 31 1:29:52
Oskar Pen Arnhem 23 1:12:50
17 Runningteam VSB Bank 2 1:14:36 2:25:12 3:31:36 4:59:48
Adri van Delft Hoofddorp 40 1:14:36
Martin Elsemuller Amstelveen 1:10:36
Johan Schonewelle Amstelveen 25 1:06:24
Rolf Spil Hoofddorp 1:28:12
18 Team De Jager 1:16:12 2:19:30 3:34:08 5:00:49
Mel Rijsdijk Utrecht 71 1:16:12
Rob Teisman De Cocksdorp 35 1:03:18
Corrie de Jager De Cocksdorp 37 1:14:38
Kees de Jager Utrecht 71 1:26:41
19 Thialf 2 1:06:26 2:25:19 3:51:43 5:03:17
Dick Caderius van Veen Arnhem 42 1:06:26
Jeroen Caderius van Veen Arnhem 16 1:18:53
Mieke van Yzendoorn Arnhem 41 1:26:24
Henk van Yzendoorn Arnhem 38 1:11:34
20 Rijkspolitie Texel 1:17:33 2:28:01 3:45:58 5:05:06
Nico Drenth Den Burg 35 1:17:33
Jan van der Meer De Koog 35 1:10:28
Adriaan Verkaart Den Burg 32 1:17:57
Ed Mooijen Den Burg 20 1:19:08
21 AV Texel gemengd 1:12:26 2:22:29 3:47:10 5:07:20
Jan Dogger Den Burg 39 1:12:26
Peter Bakker Den Burg 34 1:10:03
Ina van Sambeek Den Burg 44 1:24:41
Carla Roeper Den Burg 20 1:20:10
22 De Tadorna’s 1:16:50 2:39:14 3:44:10 5:11:49
Gijs Broere Den Burg 51 1:16:50
Ard Broere Amsterdam 27 1:22:24
Daniël Broere Amsterdam 26 1:04:56
Resa Broere Amsterdam 34 1:27:39
23 Team Fysio 1:16:10 2:41:15 4:01:40 5:13:23
Marjo Hoornsman Arnhem 25 1:16:10
Barbara Lont 1:25:05
Heleen Kruithof 1:20:25
Linda Tolsma Amsterdam 25 1:11:43
24 Triatlon Dames Texel 1:23:19 2:35:50 4:00:33 5:19:14
Mariska Koenders De Cocksdorp 1:23:19
Natscha vna der Vis Oosterend 1:12:31
Marieke Hollander Den Burg 1:24:43
Colinda Brouwer Oosterend 1:18:41
25 Runningteam VSB Bank 3 1:29:00 2:48:43 4:08:21 5:24:42
Kiki Hannema Houten 1:29:00
Casper van Doodeweerd Houten 36 1:19:43
Tineke van Ammers Houten 1:19:38
Ger Mastenbroek Houten 1:16:21
26 Team Pyramides 1:05:14 2:21:54 3:56:21 5:31:35
Kees Jan Kos 25 1:05:14
Pieter Madiol Santpoort 49 1:16:40
Koos van Bergen Heneg Santpoort 47 1:34:27
Joke van Bergen Heneg Santpoort 46 1:35:14
Bijzondere Prestatieteams (1 uur eerder gestart)
’n Koud Kunsie 1:31:47 3:03:04 4:26:47 5:51:50
Ina Gerritsen Den Burg 39 1:31:47
Anneke Hoogenbosch Den Burg 34 1:31:17
Lydia Verwey De Cocksdorp 44 1:23:43
Corrie Boon De Waal 20 1:25:03
Team Verpleeghuis 1:30:14 2:55:57 4:33:25 6:05:01
Jeanette ter Steege Den Hoorn 39 1:30:14
Bernard Wolf Oosterend 34 1:25:43
Vera Persoon Den Burg 44 1:37:28
Jan Klein Breteler Den Burg 20 1:31:36

 

 

Uitslag estafette 1991

Estafette 4×15 km – 1e De Zestig van Texel 1 april 1991
MANNEN WEDSTRIJD
naam woonplaats lft Ecomare Sl val Kr Keet Finish
1 Gl.Atl. Wipperfürth 1:04:43 1:49:21 2:34:45 3:31:37
Jörg Muller Wipperfürth 27 1:04:43
Robert Hausfeld Huckeswagen 23 44:38
Lothar Breitkopf Huckeswagen 22 45:24
Christian Fisher Halver 19 56:52
2 SV Noordkop 1 1:03:48 1:50:35 2:40:00 3:36:22
Gerard Huijnen Den Helder 37 1:03:48
Rick Kranenburg Den Helder 27 46:47
Hans v d Wal Den Helder 28 49:25
Marinus Siemons Den Helder 29 56:22
3 AV Rijsnoever 1:04:45 1:54:15 2:42:07 3:38:52
Erwin Jonker Katwijk 23 1:04:45
Leen van Rijn Katwijk 36 49:30
Jan Barnhoorn Katwijk 32 47:52
Dirk van Beelen Katwijk 35 56:45
4 Ramdrammers 1:03:37 1:51:04 2:47:10 3:40:42
Peter ter Burg Bunnik 27 1:03:37
Henk Girveld Utrecht 31 47:27
Walter Bergevoer Utrecht 27 56:06
Hans Bakker Vinkeveen 25 53:32
5 Mariniersteam 1:03:48 1:54:56 2:44:45 3:44:53
Jean Driessen Den Helder 22 1:03:48
Rene Driessen Den Helder 26 51:08
Richard Halkman Den Helder 22 49:49
Johan Driessen Den Helder 48 1:00:08
6 AV Dokev team 1 1:05:25 1:56:30 2:47:37 3:50:06
Marcel Zwart Wieringerwaard 1:05:25
Alco Port Wieringerwaard 18 51:05
Willem de Jong Anna Paulowna 36 51:07
Jan Kerkhof Anna Paulowna 30 1:02:29
7 Noordkop team 2 1:07:59 2:02:36 3:01:56 4:04:01
Menno Teunisse Den Helder 26 1:07:59
Louis Burggraff Den Helder 38 54:37
Joop Smit Den Helder 31 59:20
Jan Groot Den Helder 46 1:02:05
8 Noordkop team 3 1:17:43 2:10:32 3:01:56 4:04:01
Rein Wink Den Helder 44 1:17:43
Dick van der Weide Den Helder 38 52:49
Ronald Jacobs Den Helder 51:24
Jan Sevenhuisen Den Helder 46 1:02:05
9 Gl.Atl. Wipperfürth 2 Den Burg 1:05:15 2:10:32 3:02:30 4:05:30
Berud Feldhoff Frielingdorf 29 1:05:15
Sven Schafer Huckeswagen 19 1:05:17
Christiaan Wad Wipperfürth 17 51:58
Klaus Hausberg Huckeswagen 22 1:03:00
4 x 15 km DAMES WEDSTRIJD
naam woonplaats lft Ecomare Sl val Kr Keet Finish
1 Atletiek Noordkop dames 1 1:26:08 2:31:15 3:35:45 4:47:19
Truus van der Berg Den Helder 45 1:26:08
Annelies Beijer Den Helder 1:05:07
Elly Vos Den Helder 40 1:04:30
Sya Pepping Den Helder 40 1:11:34
2 Atletiek Noordkop dames 2 1:34:09 2:39:00 3:47:05 4:59:58
Bettina Woud Den Helder 28 1:34:09
Monique Wijker Den Helder 19 1:04:51
Joyce Rijkees Den Helder 29 1:08:05
Hetty Everhardus Den Helder 34 1:12:53
3 AV Dokev team 3 dames 1:31:48 2:41:42 3:46:00 5:06:28
Ria Kos Anna Paulowna 44 1:31:48
Marianne Hartog Anna Paulowna 43 1:09:54
Connie van der Lee Breezand 28 1:04:18
Loes van Duin Breezand 38 1:20:28
4 Atletiek Noordkop dames 3 1:34:33 2:41:40 3:51:05 5:08:03
Martha van de Meche Den Helder 37 1:34:33
Gerda Plas Den Helder 45 1:07:07
An Tigchelaar Julianadorp 45 1:09:25
Riky Harmens Den Helder 46 1:16:58
4 x 15 PRESTATIE
naam woonplaats lft Ecomare Sl val Kr Keet Finish
1 Team Berg. Gladz 1:10:18 1:58:47 2:45:22 3:44:26
Oliver Korden Berg.Glad.z 18 1:10:18
Mathias Kuck Berg.Glad.z 18 48:29
Hans Lefeld Berg.Glad.z 18 46:35
Mathias Born Berg.Glad.z 21 59:04
2 Team Leverkussen 1:12:15 2:05:10 3:02:08 4:03:03
Andreas Bockvinkel Leverkusen 19 1:12:15
Bolko vvon Unruh Leverkusen 17 52:55
Peter Bloch Leverkusen 17 56:58
Thomas Lang Leverkusen 17 1:00:55
3 Team Hoven Pansier 1:12:49 2:11:29 3:07:18 4:06:02
Albert Hoven Oosterend 41 1:12:49
Gert Pansier Den Burg 41 58:40
Simon Appel Oudeschild 42 55:49
Lutz Lohse Den Burg 27 58:44
4 Team Franchimon 1:06:52 2:01:38 3:04:54 4:08:13
Theo Franchimon Den Burg 41 1:06:52
Alexander Boks Den Hoorn 41 54:46
Ron van der Slikke Den Burg 42 1:03:16
Herman Ploeger Den Burg 27 1:03:19
5 Team Brouwer/Riteco 1:10:01 2:05:24 3:04:32 4:08:37
Rien Brouwer Oosterend 29 1:10:01
Tony van der Vis Oosterend 28 55:23
Eddy Zegers Oosterend 27 59:08
Marc Riteco Den Burg 23 1:04:05
6 AV Dokev team 2 1:13:45 2:10:23 3:07:17 4:12:26
Arie Dijkshoorn Breezand 41 1:13:45
Jacob van Duin Breezand 44 56:38
Ingrid van Lubek Den Burg 19 0:56:54
Wicher Adeboom Breezand 36 1:05:09
7 Team Rijsoever/Katwijk recreanten 1:14:48 2:08:36 3:07:54 4:12:33
Willem Boon Katwijk 44 1:14:48
Arnold Boers Katwijk 35 53:48
Leo van Duyvenbode Katwijk 24 0:59:18
Gerrit Vlieland Katwijk 37 1:04:39
8 Team Bakker van Vliet 1:18:09 2:18:42 3:13:54 4:19:34
Dirk Bakker Oudeschild 50 1:18:09
Roland Visser Den Burg 25 1:00:33
Han Wilmink Oosterend 0:55:12
Loek van Vliet Den Burg 40 1:05:40
9 1:25:50 2:25:02 3:23:16 4:23:28
Sven Rader Lossnitz 20 1:25:50
Sven Freitag Zwonitz 19 59:12
Mirko Henning Zwonitz 18 58:14
Heenning Smidt Lossnitz 23 1:00:12
10 Team SV Friesland 4 1:14:45 2:12:24 3:14:51 4:23:44
Ulke de Vlugt Suameer 41 1:14:45
Henk Kuijs Leewaarden 32 57:39
Herman Kattenberg Leewaarden 53 1:02:27
Kees Versprille Suameer 37 1:08:53
11 Team Goënga/Vinke 1:09:33 2:11:20 3:16:54 4:26:42
Minne Goënga Den Burg 26 1:09:33
Gerrit Lievers Wapenveld 28 1:01:47
Ko de Wolf Hindelopen 49 1:05:34
Cees Vinke Den Burg 55 1:09:48
12 Team Parcival 1:13:32 2:12:08 3:25:43 4:27:55
Ruud Segers Amsterdam 27 1:13:32
Peter Fagel Nijmegen 31 58:36
Erik Rijkers Utrecht 30 1:13:35
Erik Seerders Apeldoorn 25 1:02:12
13 KLM Road Runners 1 1:21:25 2:16:46 3:17:19 4:30:25
Wim Roozendaal Amstelveen 35 1:21:25
Joao da Luz Amsterdam 48 0:55:21
Afonso Ferretra Amsterdam 55 1:00:33
Johan Post Alphen a.d. Rijn 27 1:13:06
14 1:20:12 2:21:35 3:24:44 4:37:13
Machiel de Graaf Scheveningen 21 1:20:12
André Buitendijk Scheveningen 25 1:01:23
Peier de Graaf Scheveningen 23 1:03:09
Maarten de Zwart Scheveningen 20 1:12:29
15 WR12 1:30:31 2:33:47 3:35:25 4:43:14
Dirk Kranendonk Den Oever 42 1:30:31
Henk Mosk Schagen 62 1:03:16
Jan Mosk Alkmaar 36 1:01:38
Cor Mosk Den Oever 58 1:07:49
16 Team Stevens 1:26:02 2:28:50 3:28:16 4:43:33
Fred Braaksma Den Helder 43 1:26:02
Niels Koorn De Waal 30 1:02:48
Henk Stevens De Cocksdorp 40 0:59:26
Sjaak Ransdorp Den Burg 42 1:15:17
17 KLM Road Runner 2 1:16:18 2:22:59 3:30:05 4:46:44
Ben Fijma Hoofddorp 41 1:16:18
Rene Stokman Amstelveen 36 1:06:41
Dik Lindeman Amstelveen 39 1:07:06
Hank van Limpt Hoofddorp 49 1:16:39
18 Team Daman/Appelman 1:43:16 2:43:13 3:37:53 4:50:53
Fia Witte Den Haag 41 1:43:16
Willem Daman Den Burg 43 0:59:57
Willem Kuijper Oudeschild 38 0:54:40
Gerard Appelman De Waal 41 1:13:00
19 Team Yzendoorn/Nijmegen 1:06:08 2:41:42 3:52:05 5:09:04
Paul de Ruiter Nijmegen 38 1:06:08
Maria Hopman Nijmegen 28 1:35:34
Henk Yzerdoorn Nijmegen 36 1:10:23
Ingrid Kamerbeek Nijmegen 29 1:16:59
20 Team Texel 5 1:42:57 3:01:18 4:19:52 5:48:59
Corrie Witte De Waal 35 1:42:57
Ina van Sambeek Den Burg 35 1:18:21
Anneke Hoogenbosch Den Burg 32 1:18:34
Natascha van der Vis Oosterend 20 1:29:07
21 Team Texel 6 1:43:02 3:01:18 4:19:40 5:48:59
Jan Kuijper Den Burg 39 1:43:02
Carla Roeper Den Burg 34 1:18:16
Ina Gerritsen Den Burg 44 1:18:22
Henk Maas Den Burg 20 1:29:19
8 x 7.5 km PRESTATIE
Vrouwenloopgroep 1:33:55 2:47:41 4:04:05 5:46:15
Jeannet ter Steege Den Hoorn 30
Mieke Legierse Oosterend 39 1:33:55
Lenie Steffen Den Burg 45
Alie Schuitema Oosterend 30 1:13:46
Kisteman/Kooger Den Burg 40
Jane Kl. Breteler Den Burg 43 1:16:24
Ellen Timmer Oudeschild 26
Carla Smit Den Burg 33 1:42:10

Uitslag 60 km 1991

 

De Zestig van Texel – 1 april 1991
60 KM – WEDSTRIJD Lft Woonplaats Eindtijd
1 Aad Butter 30 Heemskerk 4.01.41
2 Wim Akkermans 33 Vught 4.02.52
3 Ron Teunisse 38 Castricum 4.19.47
4 Joop Keizer 49 Scharwoude 4.27.01
5 Wim Lammers 48 Malden 4.28.09
6 Rinus Groen 34 Apeldoorn 4.30.00
7 Jaap Vis 34 Groningen 4.38.19
8 Karel Berkhout 41 Den Bosch 4.42.45
9 Helmut Pohlmann 54 Steinhagen (D) 4.46.31
10 Gerard Ridder 47 Amsterdam 4.51.20
11 Paul Oude Vrielink 27 Groningen 4.52.20
12 Jack Kamminga 36 Blaricum 4.52.39
13 Gerrit Immel 37 Groningen 4.52.50
14 Cees Verhagen 30 Vlaardingen 4.55.07
15 Letteke Broekman 41 Waddinxveen 4.57.35
16 Bert Nieland Veendam 5.00.56
17 Ede Staal 48 Veendam 5.01.30
18 Ronald Buld 26 Rotterdam 5.04.06
19 Heilko Doornbusch 43 Veendam 5.05.30
20 Rob Tieleman 26 Nieuw-Lekkerland 5.11.18
21 Ubel Dijk 35 Groningen 5.12.50
22 Huib Nieborg 43 Sappemeer 5.13.06
23 Jan Knippenberg 43 Texel 5.19.48
24 Ton Boerebach 46 Akersloot 5.21.38
25 Piet Wijker 54 Akersloot 5.21.38
26 Eelke Wijnia 45 Hardegarijp 5.24.44
27 Henk van Roon 43 Kockengen 6.01.23
28 Jos Hopman 52 Eindhoven 6.09.04
29 Gerrit Glas 63 Den Haag 6.10.09
30 Hans Thijssen 34 Alphen ad Rijn 6.15.51
31 Frans Be-Tjoen-Swan 47 Amsterdam 6.35.52
60 KM – PRESTATIE Lft Woonplaats Eindtijd
1 Dik Hartemink 39 Malden 4.41.10
2 Gijs v d Stoop 30 Den Helder 4.41.42
3 Bram van der Bijl 25 Halfweg 4.45.29
4 Bert Roeterdink 37 Epse 4.55.37
5 Martin Feijen 35 Den Haag 4.56.29
6 Gradus Buitenhuis 30 Hilversum 4.57.48
7 Geert v d Veen 37 Joure 5.15.54
8 Tom Keij 27 Arnhem 5.18.17
9 Karin Schaaf 39 Koblenz (D) 5.18.31
10 Guus Smit 26 Voorschoten 5.19.12
11 Thijs Lambers 36 Weert 5.26.47
12 Peter Klos 52 Joure 5.45.32
13 Rob Froonhoff 24 Leusden 6.35.42

 

1 3 4 5
Foto’s 2017
Menu Categories
Archief
Facebook De Zestig van Texel