60 – 120 – 4 x 15 – STRAND – bos – duin -wad – DIJK – DORP – BERG

Klik hier voor de uitslagen van de estafette in html met tussentijden en individuele prestatie

UITSLAGENLIJST – 4 X 15 KM ESTAFETTE
25-4-2011
Plts Naam Vereniging/Woonplts Uitsl Categ Turfveld Slufter PH Finish
1 De Kempen Noorderwijk (BEL) lft 1e Mrecr 59:19 1:51:07 2:44:58 3:44:36
Jo Pims 26 59:19
Tom Steenackers 23 51:48
Nick Renders 24 53:51
Vincent Bierinckx 21 59:38
2 AV Cialfo Epe Veessen 1e Mwed 1:02:01 1:56:35 2:53:03 3:55:00
Bas Mekking 33 1:02:01
Joris van de Meent 33 54:34
Jan van Ommen 40 56:28
Willem de Weerdt 55 1:01:57
3 De Belgen Noorderwijk (BEL) 1e Gem 1:01:36 1:55:37 2:51:13 3:57:36
Sus Renders 49 1:01:36
Gille Coekelbergs 44 0:54:01
Kristof Nevelsteens 27 0:55:36
Els Rens 27 1:06:23
4 AV Veluwe Apeldoorn 2e Mwed 1:02:43 2:00:34 2:57:51 4:00:16
Seran Nijkamp 25 1:02:43
Bas Kluizenaar 21 57:51
Eric Baten 43 57:17
Ronald Derksen 39 1:02:25
5 LG Hoorn 1 Hoorn Nh 3e Mwed 1:01:13 2:01:16 2:59:42 4:11:11
Sander Groot 39 1:01:13
Ronald Tromp 42 1:00:03
Koen Selie 22 58:26
Theo Quist 34 1:11:29
6 Noordkop masters Den Helder 4e Mwed 1:08:01 2:07:53 3:12:20 4:15:01
Ronald Lienos 35 1:08:01
Mats Smit 57 59:52
Ronald Jacobs 46 1:04:27
Raymond Koen 30 1:02:41
7 Klaas Joost AdJ De Bilt 5e Mwed 1:12:08 2:13:09 3:13:18 4:15:10
Bart Luijk 39 1:12:08
Ruud Moelands 33 1:01:01
Leonard Tersteeg 28 1:00:09
Michiel Mooibroek 36 1:01:52
8 One team Texel Den Burg 6e Mwed 1:00:02 2:01:45 3:08:22 4:21:29
Robert Bakker 30 1:00:02
Jan Zijm 52 1:01:43
Frits van der Gracht 51 1:06:37
Coen Schoonheden 42 1:13:07
9 Afslag Wolvega Wolvega 7e Mwed 1:09:48 2:13:23 3:19:04 4:22:43
Hans Versteeg 51 1:09:48
Heerke Postma 50 1:03:35
Stephan Versteeg 21 1:05:41
Stefan Postma 21 1:03:39
10 Hellas Triathlon 1 Utrecht 1e Vwed 1:08:48 2:16:20 3:17:39 4:26:11
Agnes Schipper 42 1:08:48
Anneke Steens 31 1:07:32
Edith Kortekaas 36 1:01:19
May Kerstens 34 1:08:32
11 AV Veluwe Hoog Soeren 8e Mwed 1:07:48 2:12:50 3:18:26 4:27:53
Jan Grashuis 41 1:07:48
Tonnie de Winter 46 1:05:02
Hans van Driel 50 1:05:36
Ton Berghout 35 1:09:27
12 Noordkop Den Helder 9e Mwed 1:10:26 2:15:17 3:18:07 4:28:58
Jan Koopman 39 1:10:26
Kees Visser 41 1:04:51
Peter ter Burg 48 1:02:50
Peter van Doorn 43 1:10:51
13 AV DOKEV 1 Anna Paulowna 10e Mwed 1:13:08 2:14:29 3:23:03 4:31:37
Aad Portegijs 47 1:13:08
Jan Kerkhof 50 1:01:21
Dirk Abbink 48 1:08:34
Theo van Graven 46 1:08:34
14 RLV 5 Elst Ut 2e Mrecr 1:14:57 2:22:13 3:25:24 4:34:27
Eric de Fluyter 39 1:14:57
Arjo van Hardeveld 43 1:07:16
Hans Wildeboer 44 1:03:11
Rob Bijl 44 1:09:03
15 AV Horror Oudemirdum 11e Mwed 1:05:43 2:22:33 3:29:29 4:38:50
Wabe Roskam 38 1:05:43
Janet Werkema 49 1:16:50
Henk Ruiter 48 1:06:56
Jappie Brandenburg 28 1:09:21
16 IMARES.NL Den Burg 3e Mrecr 1:14:44 2:17:31 3:29:01 4:39:12
Martin Baptist 39 1:14:44
Bram Couperus 47 1:02:47
Jeroen Jansen 35 1:11:30
Robbert Jak 47 1:10:11
17 De Hazen Hoogland 12e Mwed 1:10:14 2:22:51 3:26:47 4:44:36
Adrie van Graafeyland 58 1:10:14
Peter Hendriksen 57 1:12:37
Hans Bos 55 1:03:56
Marcel Brok 48 1:17:49
18 Texelse Boys Zeist 4e Mrecr 1:12:05 2:27:38 3:31:50 4:46:27
Patrick Witte 22 1:12:05
Marco Eerkes 23 1:15:33
Milco Kats 20 1:04:12
Jeroen Driehuis 25 1:14:37
19 De Gele Helm (Phoenix) Utrecht 13e Mwed 1:16:59 2:24:19 3:30:26 4:51:59
Martijn Estor 32 1:16:59
Ruud van Suijdam 40 1:07:20
Paul Kommeren 49 1:06:07
Edwin Marquart 43 1:21:33
20 Ecomare Den Burg 5e Mrecr 1:10:01 2:26:31 3:36:15 4:52:01
Pierre Bonnet 50 1:10:01
Anton Hurkens 55 1:16:30
Herman Ploeger 49 1:09:44
Quinten van Katwijk 36 1:15:46
21 Tik hem aan knecht De Rijp 6e Mrecr 1:12:00 2:10:00 3:24:08 4:52:27
Tom Stobbe 29 1:12:00
Rick Stobbe 28 0:58:00
Daan Stobbe 22 1:14:08
Cees Stobbe 54 1:28:19
22 Sattler KG Remscheid (GER) 7e Mrecr 1:23:18 2:18:49 3:29:17 4:54:16
22 1:23:18
Daniel Schürmann 28 0:55:31
Volker Fohrmeister 25 1:10:28
Heinz Haberecht 55 1:24:59
23 AV DOKEV 2 Anna Paulowna 2e Gem 1:13:20 2:22:09 3:34:02 4:55:25
Peter Keet 45 1:13:20
Dennis Buschman 43 1:08:49
Connie van der Lee 48 1:11:53
Cor Looijestein 58 1:21:23
24 Vlek Oosterend Nh 3e Gem 1:14:09 2:22:50 3:38:58 4:57:05
Peter Witte 39 1:14:09
Arnold Leijstra 37 1:08:41
Lize Vlaming 39 1:16:08
Ger Vlaming 42 1:18:07
25 Vermeertjes Elst Ut 4e Gem 1:21:48 2:48:18 3:51:53 5:01:40
Klaas Vermeer 58 1:21:48
Linda Nalis 25 1:26:30
David Vermeer 27 1:03:35
Martin Vermeer 26 1:09:47
26 Mixed double Oostwoud 5e Gem 1:12:28 2:22:28 3:38:33 5:02:05
Erwin Leblansch 38 1:12:28
Mirjam Ruiter 40 1:10:00
Monique Leblansch 34 1:16:05
Robbert van Meulem 43 1:23:32
27 RUN 4 FUN Hoorn Nh 8e Mrecr 1:18:01 2:33:08 3:41:53 5:03:15
Cor Bobeldijk 53 1:18:01
Cor Stevens 55 1:15:07
Marcel de Hart 35 1:08:45
Niels Molenaar 28 1:21:22
28 ATLON AV Edam 14e Mwed 1:17:25 2:31:15 3:48:31 5:04:09
Jan Steur 52 1:17:25
Peter Bakker 62 1:13:50
Michel Bien 34 1:17:16
Neal Keijzer 27 1:15:38
29 Phoenix Utrecht 2e Vwed 1:15:40 2:32:55 3:55:12 5:05:24
Dorien van der Schot 26 1:15:40
Linde Meijaard 43 1:17:15
Rianne Vlooswijk 33 1:22:17
Lia Wijnberger 42 1:10:12
30 Rondje-om Edam 15e Mwed 1:24:28 2:39:15 3:47:42 5:06:40
Erik Hartog AV Edam 44 1:24:28
Ton Mosch 45 1:14:47
Simon Kroon 42 1:08:27
Lody Peeters 60 1:18:58
31 Ladies team Bovenkarspel 3e Vwed 1:21:01 2:29:50 3:46:52 5:07:10
Mirjam Zuurbier Loopgroep Hoorn 51 1:21:01
Jacqueline Prins 41 1:08:49
Christel Brandhoff 42 1:17:02
Rita Quist 38 1:20:18
32 Hoorns Trots Venhuizen 16e Mwed 1:17:03 2:26:57 3:34:47 5:08:14
Jan Groot Loopgroep Hoorn 47 1:17:03
Sjaak van Diepen 48 1:09:54
Alex Gitzels 33 1:07:50
Jarno Meijers 32 1:33:27
33 OSG Hogeberg De Cocksdorp 9e Mrecr 1:05:13 2:21:40 3:49:27 5:08:47
Lutz Lohse 47 1:05:13
Ben Bakker 52 1:16:27
Arjan Polman 18 1:27:47
Jeroen Plag 48 1:19:20
34 Gremmen & Co De Cocksdorp 10e Mrecr 1:18:08 2:34:50 3:53:29 5:10:29
Maikel van der Gracht 20 1:18:08
Jan Gremmen 49 1:16:42
Thomas Gremmen 20 1:18:39
Sebastiaan Gremmen 21 1:17:00
35 Hobbelen? Krommenie 11e Mrecr 1:10:05 2:36:30 3:53:58 5:10:29
Bas Ranzijn 34 1:10:05
Barry Jonker 37 1:26:25
Peter Berkhout 39 1:17:28
Sander van den Belt 29 1:16:31
36 Hellas Triathlon 2 Utrecht (Hellas) 4e Vwed 1:20:26 2:47:24 3:58:01 5:11:05
Femke van Brussel-Visser 30 1:20:26
Jolien de Klein 28 1:26:58
Monica Görska 31 1:10:37
Floortje Gierman 25 1:13:04
37 AV DOKEV 4 Anna Paulowna 6e Gem 1:19:10 2:35:06 3:47:37 5:11:57
Arie Dijkshoorn 61 1:19:10
Martien Komen 50 1:15:56
Peter van Zwieten 54 1:12:31
Ilona Ploeger 37 1:24:20
38 Team Rozenburg Rozenburg Zh 12e Mrecr 1:26:57 2:38:58 3:51:59 5:12:47
Hans van Es 51 1:26:57
John Frijsen 44 1:12:01
Ronald Braak 46 1:13:01
Marc Doorduin 43 1:20:48
39 AV DOKEV 3 Anna Paulowna 13e Mrecr 1:14:13 2:29:45 3:48:24 5:12:47
Bart Kesteloo 56 1:14:13
Leen Duijzer 53 1:15:32
Hans Slaman 52 1:18:39
Dirk Beerse 42 1:24:23
40 AVT meisjes Oudeschild 5e Vwed 1:21:51 2:37:27 3:46:36 5:12:56
Natascha van der Vis 40 1:21:51
Ulrike Weirich 42 1:15:36
Margot van der Ven 43 1:09:09
Colinda van der Vis 43 1:26:20
41 OSG De Hogeberg Oudeschild 14e Mrecr 1:18:09 2:42:32 3:50:07 5:15:38
Martijn van Haren 17 1:18:09
Kevin van der Burg 18 1:24:23
Duco Trap 17 1:07:35
David van Logchem 16 1:25:31
42 Lekker Bezig Den Burg 7e Gem 1:10:16 2:22:55 3:48:33 5:15:48
Cees van der Land 31 1:10:16
Thomas Richter 43 1:12:39
Elizabeth Jones 27 1:25:38
Louis Peperzak 51 1:27:15
43 Snelle Meisjes Hoogland 6e Vwed 1:24:05 2:47:14 4:05:40 5:19:42
Gea Bos 53 1:24:05
Ali Veenstra 65 1:23:09
Anita Greefhorst 47 1:18:26
Susan Hagenvoort 48 1:14:02
44 De zwoegende zwagers Den Hoorn Texel 15e Mrecr 1:08:08 2:29:23 3:44:29 5:19:50
Sjoerd Groeskamp 26 1:08:08
Jos Roffel 42 1:21:15
Frank Groeskamp 43 1:15:06
Frank Groeskamp 43 1:35:21
45 Havik Hoorn Hoorn Nh 17e Mwed 1:16:23 2:30:43 3:47:16 5:21:26
Gerrit-Jan Scholtens Loopgroep Hoorn 52 1:16:23
Remco Vriend 43 1:14:20
Henk Weijerstrass 48 1:16:33
William de Jager 38 1:34:10
46 Korps marine brandweer Den Helder 16e Mrecr 1:23:45 2:32:11 3:58:23 5:22:26
Marchel Keppel 43 1:23:45
Dino Mureau 36 1:08:26
Ad Visscher 49 1:26:12
Danny Post 23 1:24:03
47 Kan beter Hoorn Nh 17e Mrecr 1:27:05 2:37:20 4:02:34 5:23:11
Rogier Hoekema 44 1:27:05
John Brandhoff 46 1:10:15
Jaap Wit 58 1:25:14
The Danenberg 56 1:20:37
48 40+ Hoorn Nh 18e Mwed 1:16:35 2:36:32 3:59:09 5:25:47
Martijn Mengerink Loopgroep Hoorn 40 1:16:35
Dirk Exalto 55 1:19:57
Corwin Exalto 25 1:22:37
John Temme 43 1:26:38
49 DRIL PK Bussum 18e Mrecr 1:23:38 2:42:12 3:55:58 5:25:50
Lieuwe Haanstra 50 1:23:38
Dick de Vries 51 1:18:34
Iddo de Ruijter 47 1:13:46
Richard de Vries 47 1:29:52
50 Paal 9 Den Hoorn Texel 19e Mrecr 1:15:53 2:34:21 4:04:27 5:27:14
Ron Broersma 41 1:15:53
Steven van Vliet 27 1:18:28
René Jager 39 1:30:06
Koen van der Meer 44 1:22:47
51 Schoorllopers Edam 8e Gem 1:24:21 2:39:27 4:01:13 5:29:37
Theo Mossel 57 1:24:21
Alie Zwarthoed 51 1:15:06
Tinie Zwarthoed 58 1:21:46
Cees Groot 46 1:28:24
52 Twente Top Enschede 1 9e Gem 1:20:22 2:49:04 3:59:21 5:29:48
Peter Brouwer 40 1:20:22
Patrick Haveman 27 1:28:42
Dirk Jan Zeedijk 55 1:10:17
Leonie Postma 32 1:30:27
53 RLV 4 Elst Ut 10e Gem 1:25:14 2:40:02 4:03:04 5:31:26
Helma Janssen 48 1:25:14
Rene van de Berge 48 1:14:48
Gert van Esse 46 1:23:02
Bertus Sasbrink 43 1:28:22
54 Toppers Hoorn Nh 11e Gem 1:24:42 2:39:14 3:53:08 5:31:50
Monique van Kilsdonk 27 1:24:42
Bas Mozes 39 1:14:32
Marco Schoen 45 1:13:54
Amber Schoen 42 1:38:42
55 Just Run 1 Almere 12e Gem 1:29:33 2:33:33 3:55:00 5:33:08
Frank Ydema 30 1:29:33
David Westdorp 35 1:04:00
Pia Soetebier 48 1:21:27
Jos de Grauw 47 1:38:08
56 Bremakker Den Burg 20e Mrecr 1:13:37 2:36:14 4:03:57 5:33:20
Benz van Heerwaarden 40 1:13:37
Berry Koning 36 1:22:37
Edgar Bakker 46 1:27:43
Bas Koelmans 40 1:29:23
57 Cifla voor 60 Nijmegen 1e Vrecr 1:32:52 2:41:16 4:06:25 5:33:38
Indra Bimmel 38 1:32:52
Josien van den Berg 51 1:08:24
Marianne Renckens 63 1:25:09
Mieke Toorenaar 64 1:27:13
58 12 Balcken Den Burg 21e Mrecr 1:22:05 2:40:23 4:08:39 5:35:13
Dave de Bruijn 30 1:22:05
Willian Blom 26 1:18:18
Bob Ran 26 1:28:16
Lennart Witte 30 1:26:34
59 B & B Accountants 1 Den Burg 22e Mrecr 1:23:51 2:44:47 4:09:05 5:35:38
Cees Jan de Jager 35 1:23:51
Lo Bremer 56 1:20:56
Arco Garritsen 47 1:24:18
Rob Zwetsloot 49 1:26:33
60 Gank Vrom Volendam 7e Vwed 1:30:15 2:48:48 4:04:29 5:38:03
Giséla Muhren AV Edam 41 1:30:15
Angelique Kroon 39 1:18:33
Hilly Jonk 56 1:15:41
Ineke van Boesschoten 52 1:33:34
61 Westend Boys Oosterend Nh 23e Mrecr 1:27:40 2:45:25 4:12:34 5:38:15
Frank Zethof 50 1:27:40
Henk Schraag 59 1:17:45
Marco Groen 40 1:27:09
Patrick Groen 36 1:25:41
62 Zandkoog De Koog 24e Mrecr 1:35:40 2:42:28 4:09:14 5:39:23
Henry Venema 34 1:35:40
Marnix de Witte 41 1:06:48
Robbert van den Bent 58 1:26:46
Frank Haasdijk 52 1:30:09
63 Cool Runnings Brühl (D) 25e Mrecr 1:29:36 2:47:07 4:14:54 5:39:55
Dirk Gassmüller 49 1:29:36
Manfred Zirfas 48 1:17:31
Rainer Grandt 46 1:27:47
Michael Schneider 47 1:25:01
64 Rabgroep Den Burg 26e Mrecr 1:16:28 2:54:53 4:15:22 5:40:39
Martien Witte 50 1:16:28
Daniël Oosterhof 26 1:38:25
Pieter Krugers 42 1:20:29
Paul Krugers 48 1:25:17
65 Jolinkies Den Burg 13e Gem 1:20:44 2:42:46 4:02:57 5:41:54
Bas Waterman 47 1:20:44
Connie Joling 44 1:22:02
Frida Joling 47 1:20:11
Femmieke Joling 48 1:38:57
66 De Kraaien Oosthuizen 27e Mrecr 1:26:29 2:52:59 4:15:56 5:43:20
Martin Pool 62 1:26:29
Ronald Heierler 62 1:26:30
Jan Kok 67 1:22:57
Fred Sinselmeijer 62 1:27:24
67 Gaan we doen Den Burg 14e Gem 1:20:39 2:45:20 4:10:58 5:43:25
Jelte van der Kooi 39 1:20:39
Louise van der Sluis 41 1:24:41
Monique Visch 37 1:25:38
Peter Visch 34 1:32:27
68 Team Noordkop Den Helder 15e Gem 1:27:08 2:48:58 4:12:12 5:43:27
Renata Vermeulen 42 1:27:08
Chris Vermeulen 43 1:21:50
André Struijk 44 1:23:14
Jan den IJzerman 54 1:31:15
69 ADHC Amsterdam 16e Gem 1:28:01 2:44:08 4:17:04 5:44:22
Klaas Gerssen 51 1:28:01
Alize Okel-Kooy 43 1:16:07
Walter Krijger 46 1:32:56
Nicole v.d. Meulen 38 1:27:18
70 Just Run 3 Almere 17e Gem 1:21:01 2:53:50 4:26:02 5:44:31
Paul Latour 50 1:21:01
Monique Donkersloot 49 1:32:49
Carla van der Meer 46 1:32:12
David Westdorp 35 1:18:29
71 Overkanters Egmond-Binnen 18e Gem 1:28:32 2:56:03 4:12:58 5:45:41
Erik van Zoonen 52 1:28:32
Guido Kaandorp 28 1:27:31
Jip van Zoonen 25 1:16:55
Laura Rosendahl Huber 32 1:32:43
72 Widiklahy-Hoogkerk Groningen 19e Gem 1:21:04 2:40:04 4:10:17 5:47:00
Wim Hummel 53 1:21:04
Dirk Schipper 56 1:19:00
Klara Hummel 53 1:30:13
Hijlke Veenstra 62 1:36:43
73 AV-Veluwe fun Apeldoorn 20e Gem 1:27:45 2:46:20 4:24:47 5:47:52
Lex van den Brink 42 1:27:45
Berry de Wied 47 1:18:35
Claudia de Wied 43 1:38:27
Henk Janssen 56 1:23:05
74 s.v. Diomedon Lepelstraat 21e Gem 1:18:39 2:52:09 4:26:25 5:47:54
Jan Suijkerbuijk 48 1:18:39
Betsy van Giels 53 1:33:30
Joke de Cock 53 1:34:16
Alie Suijkerbuijk 50 1:21:29
75 Pengel paashazen Amsterdam 28e Mrecr 1:27:22 3:00:30 4:21:59 5:48:01
Martijn van de Runstraat 39 1:27:22
Lesley Pengel 61 1:33:08
Piet de Jong 55 1:21:29
Jan Punt 46 1:26:02
76 Zou’t Wadt?! Den Hoorn Texel 22e Gem 1:13:09 2:21:56 4:08:20 5:48:05
Rene de Ruijter 44 1:13:09
Gauke van Lingen 44 1:08:47
Yvonne Vittali 41 1:46:24
Simon Lap 42 1:39:45
77 Strijker Brummen 2e Vrecr 1:44:24 2:59:12 4:27:43 5:48:19
Esther Strijker 28 1:44:24
Geertje van Schiffart 33 1:14:48
Gerda van Hattem 42 1:28:31
Anita Spieker 49 1:20:36
78 VTG/De Pappies Amstelveen 29e Mrecr 1:30:53 2:59:36 4:09:47 5:48:33
Thijs Fransen 32 1:30:53
Joris Schrama 32 1:28:43
Yvo Witte 31 1:10:11
Sjors Takes 33 1:38:46
79 Wright 3 Nieuw Vennep 30e Mrecr 1:26:01 2:45:08 4:13:37 5:49:14
Yves Gadouen 26 1:26:01
Xenophon Koukouvinos 31 1:19:07
Talitha Boom 33 1:28:29
Erik Scholten 24 1:35:37
80 van Dijken Oosterend Nh 31e Mrecr 1:32:11 2:52:28 4:16:24 5:49:22
Bart van Dijk 30 1:32:11
Sil van dijk 36 1:20:17
Robert van Dijk 41 1:23:56
Jan van Dijk 63 1:32:58
81 Enschede 2 Enschede 23e Gem 1:17:37 2:55:51 4:17:27 5:50:15
Eveline Reef 41 1:17:37
Agnes Haverman 24 1:38:14
Reinier Kreeft 43 1:21:36
Kirsten Postma 32 1:32:48
82 van Luijn Bunnik 32e Mrecr 1:28:36 2:58:42 4:20:23 5:51:13
Johan van Luijn 59 1:28:36
Martijn Peters 30 1:30:06
Hans van Luijn 58 1:21:41
Gerard van Luijn 56 1:30:50
83 RLV 1 Elst Ut 24e Gem 1:38:33 2:51:43 4:18:31 5:52:08
Eveline Borren 42 1:38:33
Tony Arisse 35 1:13:10
Ton van Ommen 53 1:26:48
Hanneke van de Berge 40 1:33:37
84 Geen idee Den Helder 25e Gem 1:20:00 2:49:43 3:58:43 5:53:18
Jan Kooy 42 1:20:00
Leon Hansen 55 1:29:43
Mirjam Gerssen 46 1:09:00
Brigitte Hoekstra 45 1:54:35
85 Veluwe vrouwen Apeldoorn 3e Vrecr 1:27:44 2:40:49 4:17:19 5:54:46
Ashley van de Leemkolk 23 1:27:44
Miriam Gazzah 34 1:13:05
Melanie de Bruine 40 1:36:30
Nelleke Evers 59 1:37:27
86 B&B Accountants 2 Den Burg 26e Mrecr 1:34:16 2:58:38 4:29:25 5:56:28
Aart Slegh 38 1:34:16
Markus Gersthage 41 1:24:22
Jan Kikkert 38 1:30:47
Arno Koot 41 1:27:03
87 Just Run 2 Almere 27e Gem 1:33:26 3:02:01 4:20:50 5:57:38
Peter Welters 44 1:33:26
Xander van den Berg 32 1:28:35
Joke Stroobach 32 1:18:49
Julia Romanova 41 1:36:48
88 De Venen Boys Wilnis 33e Mrecr 1:28:31 2:57:21 4:29:42 5:59:55
Joep Pothuizen 52 1:28:31
Rob Kuiper 56 1:28:50
Sjoerd v Wijngaarden 25 1:32:21
Johan Samsom 24 1:30:13
89 Polderbenen De Cocksdorp 28e Gem 1:13:31 2:53:27 4:19:36 6:00:28
Vincent de Boer 30 1:13:31
Sabine Beijert 35 1:39:56
Femmy Saal 33 1:26:09
Dirk Westdorp 33 1:40:52
90 Wolf Oosterend Nh 29e Gem 1:40:39 3:01:04 4:27:06 6:00:48
Jan Wolf 52 1:40:39
Janny Wolf 52 1:20:25
Hanneke Wolf 49 1:26:02
Lysanne Wolf 31 1:33:42
91 Corrielaties Den Burg 30e Gem 1:33:11 3:05:14 4:35:30 6:06:33
Andre Kooger 39 1:33:11
Jos Teisman 58 1:32:03
Peter Bakker 66 1:30:16
Corrie de Jager 55 1:31:03
92 Duurdouwers Hensbroek 19e Mwed 1:40:49 3:09:16 4:40:29 6:06:53
Cor Groet ARO ’88 60 1:40:49
Niek Wever 62 1:28:27
Maaike Wever 32 1:31:13
Jan van Duin 64 1:26:24
93 RLV 2 Elst Ut 31e Gem 1:37:00 2:59:02 4:39:49 6:07:13
Ria Perfors 52 1:37:00
Karel van de Berg 46 1:22:02
Michelle van Gestel 45 1:40:47
Gert de Fluiter 36 1:27:24
94 TRIMSLIM 1 Almere 34e Mrecr 1:35:05 2:56:45 4:39:21 6:07:13
Steven Poolman 52 1:35:05
Eric Betsman 46 1:21:40
Theo Balke 45 1:42:36
Vino Burgers 36 1:27:52
95 Dogger en co Den Burg 35e Mrecr 1:26:54 2:48:15 4:34:59 6:08:37
Pieter Dogger 26 1:26:54
Richard Bakker 59 1:21:21
Jan Dogger 61 1:46:44
Wouter Dogger 26 1:33:38
96 Tempus Fugit Doorn 36e Mrecr 1:22:17 2:40:07 4:15:17 6:08:38
Richard Vos 45 1:22:17
Hans Beyer 55 1:17:50
Roger Caubo 55 1:35:10
Ingmar van Beveren 35 1:53:21
97 Team Nelis Den Burg 37e Mrecr 1:38:29 3:06:55 4:32:11 6:09:43
Steven Bakker 42 1:38:29
Jan de Wit 47 1:28:26
Jacob van Heerwaarden 41 1:25:16
Leendert Eelman 43 1:37:32
98 Energieladies Rotterdam 4e Vrecr 1:39:57 3:01:28 4:30:27 6:10:03
Silvia Brechler 42 1:39:57
Gudy van Klaveren 47 1:21:31
Anne-Marie Bayirli 46 1:28:59
Joke Barendregt 47 1:39:36
99 Ermelo united Huissen 32e Gem 1:31:57 3:09:17 4:36:40 6:10:12
Yoran van Meeuwen 14 1:31:57
Jon van der Boom 70 1:37:20
Marloes Vermeulen 46 1:27:23
Patrick van Meeuwen 43 1:33:32
100 Tesselaartjes Den Burg 5e Vrecr 1:30:19 2:51:28 4:27:34 6:11:20
Simone Betsema 40 1:30:19
Rose Goslinga 48 1:21:09
Corrie Witte 55 1:36:06
Marijke Stark 55 1:43:46
101 Funrunners Zwaag 33e Gem 1:36:48 3:07:24 4:47:43 6:13:09
Nick Tijsmans 50 1:36:48
Ruud de Boer 49 1:30:36
Monique Hielkema 35 1:40:19
Co Kuip 47 1:25:26
102 Kust lopers Dortmund (GER) 38e Mrecr 1:23:56 2:43:51 4:19:02 6:16:23
51 1:23:56
Andreas Middendorf 52 1:19:55
Klaus Brinkmann 53 1:35:11
Roland Ackermann 52 1:57:21
103 Ik hou van Joke Gorredijk 34e Gem 1:27:54 3:00:27 4:28:43 6:16:43
Joke Cremer 53 1:27:54
Pieter Cremer 58 1:32:33
Roelof Cremer 59 1:28:16
Diewke Bakker 49 1:48:00
104 Colden Oldies Blokker 35e Gem 1:27:47 3:08:15 4:50:21 6:23:15
Ton Hollak 57 1:27:47
Carin van Bockxmeer 50 1:40:28
Juria Hollak 52 1:42:06
Marcel van der Haagen 52 1:32:54
105 Wright 1 Nieuw Vennep 36e Gem 1:29:17 3:05:08 4:44:44 6:23:25
Ralph Beentjes 29 1:29:17
Aly Wiersma 38 1:35:51
Jeremy Danel 26 1:39:36
Kees Visser 47 1:38:41
106 Coby’s Meiden Den Burg 8e Vwed 1:40:20 3:05:10 4:41:23 6:25:20
Lydia Verweij 57 1:40:20
Yvonne Agter 42 1:24:50
Jacqueline Aarts 44 1:36:13
Laurien Bakker 50 1:43:57
107 Hima Den Burg 37e Gem 1:37:15 3:21:12 4:46:25 6:26:04
Emiel Seegers 48 1:37:15
Annie Hin 51 1:43:57
Peter Hin 54 1:25:13
Roel Struick 49 1:39:39
108 De Venen Girls Wilnis 6e Vrecr 1:30:40 3:02:21 4:44:15 6:26:34
Gaby Pothuizen 25 1:30:40
Joyce Pothuizen 23 1:31:41
Withley Pothuizen 21 1:41:54
Leonieke Samsom 45 1:42:19
109 Niet mijn idee Haarlem 38e Gem 1:49:01 3:08:09 4:45:47 6:27:30
Wietse Baars 33 1:49:01
Nienke Baars 36 1:19:08
Lenna Aden 38 1:37:38
Joukje van Breda 36 1:41:43
110 Festina Lente Heerenveen 39e Gem 1:21:02 2:59:14 4:47:22 6:28:48
Laurens van Amstel 24 1:21:02
Nanda Cusiel 23 1:38:12
Ank Cusiel 45 1:48:08
Renske Hania 27 1:41:26
111 Valse vrienden Den Helder 40e Gem 1:43:01 3:09:46 4:40:14 6:30:12
Ada van der Plas 50 1:43:01
Ton Hoogenbosch 49 1:26:45
Ben Schuddeboom 56 1:30:28
Annie Flisijn 49 1:49:58
112 Team ME Amstelveen 41e Gem 1:31:18 3:11:53 4:40:09 6:32:09
Ton Epskamp 58 1:31:18
Plony Epskamp 56 1:40:35
Saskia Epskamp 30 1:28:16
Pascal Mantiri 36 1:52:00
Bijzondere Estafette teams
Agri en co Den Burg
Richard & Nico Kikkert 47/45 Mrecr 1:24:48 2:33:34 3:54:22 4:58:45
Gijs Gjaltema 43 1:24:48
Cock Groenendaal 45 1:08:46
Frits Bennink&JustHamming 46/48 1:20:48
1:04:23
OSG-Meiden Den Burg Vrecr 1:15:12 2:34:53 3:54:26 5:24:43
Karlijn/Anna 1:15:12
Carmen/Shannon 1:19:41
Marit/Eva 1:19:33
Jasmijn/Joyce 1:30:17
Agri en Co Den Burg Vrecr 1:21:50 2:44:42 4:27:18 5:58:57
Linda Tolsma 43 1:21:50
Annelies Kuiper & Barbara Lont 44/43 1:22:52
Marjo Hoornsman 43 1:42:36
Gea v. Gijssel en Evelyne 46/43 1:31:39
Aleid & Dick ‘s-Gravenhage Gem 1:19:00 2:52:18 4:32:02 6:13:37
Dick van der Klei 47 1:19:00
Aleid Pans 33 1:33:18
Dick van der Klei 47 1:39:44
Aleid Pans 33 1:41:35
Acht v Texel De Cocksdorp Vrecr 1:38:37 3:10:38 5:00:07 6:33:07
Wanda + Cora 42/38 1:38:37
Carla + Miranda 53/46 1:32:01
Annelies + Colinda 57/42 1:49:29
Jacqueline + Esther 37/46 1:33:00
EasyGoingGang Dortmund Apart 1:54:13 3:39:13 5:18:51 6:54:34
Thomas Rauschen 40 1:54:13
Detlev Schreiber/Harald Meyer 60/50 1:45:00
Tina Rux/Philipp Keist 46/18 1:39:38
Andreas Kerst/Mechtild Böker 51/39 1:35:43
Foto’s 2019
Facebook De Zestig