60 – 120 – 4 x 15 – STRAND – bos – duin -wad – DIJK – DORP – BERG

Maandelijks archief: april 2009

Uitslag 120 km 2009

nr Naam Vereniging/Woonplts GbJr Uitsl Cat 1e ronde Turfveld Slufter PH Finish Tijd
1 Jan-Albert Lantink Borne 1958 1e M 4:46:21 1:13:06 1:09:38 1:14:09 1:23:57 9:47:03
2 Olivier Jacques Purmerend (FRA) 1967 2e M 4:48:08 1:19:55 1:10:33 1:18:33 1:27:36 10:04:38
3 Robert Boersma Purmerend 1968 3e M 4:48:08 1:21:43 1:23:33 1:23:12 1:32:25 10:28:53
4 Geert Stynen Turnhout (BEL) 1969 4e M 4:58:58 1:25:09 1:18:21 1:20:57 1:32:51 10:36:08
5 Wouter Hamelinck Merelbeke (BEL) 1982 5e M 4:56:58 1:22:58 1:12:09 1:22:58 1:50:17 10:45:13
6 Jeffry Oonk Rhenen 1971 6e M 4:50:18 1:28:15 1:19:09 1:25:50 1:42:14 10:45:38
7 Michael Irrgang Troisdorf (GER) 1964 7e M 5:09:44 1:37:31 1:24:37 1:30:09 1:40:23 11:22:15
8 Gerald Baudek Bad Nauheim (GER) 1966 8e M 5:17:50 1:34:27 1:25:11 1:29:58 1:38:59 11:26:17
9 Dik Jagersma Groningen 1954 9e M 5:26:51 1:25:28 1:18:59 1:28:05 1:47:35 11:26:49
10 Wim Callens Hulste (BEL) 1966 10e M 5:25:01 1:31:33 1:22:06 1:27:46 1:40:31 11:26:49
11 Henk Doorten Assen 1963 11e M 5:26:40 1:34:15 1:26:42 1:42:51 1:54:04 12:04:24
12 John Bouwens Alphen aan den Rijn 1955 12e M 5:44:33 1:32:21 1:31:03 1:33:40 1:49:10 12:10:40
13 Luc de Jaeger-Braet Watervliet (BEL) 1957 13e M 1:27:59 1:32:38 1:40:00 12:22:29
14 Mik Borsten Amersfoort 1962 14e M 5:35:44 1:36:43 1:34:15 1:43:04 1:54:27 12:24:05
15 Monique Muhlen Bridel (LUX) 1952 1e V 5:57:39 1:38:26 1:27:23 1:37:26 1:54:52 12:35:38
16 Ernst Daniël Alphen aan den Rijn 1955 15e M 5:45:33 1:50:46 1:29:22 1:42:03 1:54:14 12:41:50
17 Henk Harenberg Eibergen 1963 16e M 5:59:38 1:41:28 1:34:03 1:38:25 1:58:32 12:51:57
18 Tom Hendriks Hoofddorp 1957 17e M 5:35:14 1:36:42 1:28:05 2:01:07 2:14:28 12:55:28
Guus van Veen Wassenaar 1967 M 5:45:10 1:53:39 1:40:50 2:04:12 1:44:52 >13
Majet Spoelder Amersfoort 1971 V 1:43:33 1:36:34 1:57:21 >13

Uitslag estafatte 2009 mannen, vrouwen en gemengd

Estafette 4×15 km MANNEN – 10e De Zestig van Texel, 13 april 2009
(en gemengde teams)
plaats & lft Turfveld Slufter Prins H. Finish
1 SSG Königswinter Königswinter 1:04:43 2:04:56 3:03:19 4:09:03
Thomas Mauel 43 1:04:43
Klaus Müller 64 1:00:09
Max Ehlers 39 58:23
Mathias Stephan 45 1:05:49
2 Loopgroep Hoorn 1 Hoorn Nh 1:00:19 1:57:33 3:03:29 4:11:02
Sander Groot 33 1:00:19
Chris Willemink 24 57:10
Jarno Meijers 30 1:05:56
Koen Selie 22 1:07:38
3 Noordkop Masters Den Helder 1:07:31 2:08:47 3:10:42 4:19:45
Erik Leibrand 35 1:07:31
Henk Kooijman 57 1:01:12
Mats Smit 55 1:01:55
Ronald Jacobs 44 1:09:08
4 AV Phoenix Utrecht 1:12:36 2:20:59 3:23:54 4:20:07
Ruud van Suijdam 38 1:12:36
Martijn Estor 32 1:08:19
Edwin Marquart 40 1:02:55
Bernard te Boekhorst 37 0:56:18
5 Trainingsgroep Texel Den Burg 1:06:54 2:02:52 3:09:52 4:20:15
Robert Bakker 28 1:06:54
Coen Schoonheden 40 55:54
Frits v.d. Gracht 49 1:07:00
Jan Zijm 51 1:10:27
6 Jong veluwe Apeldoorn 1:00:01 2:21:24 3:20:38 4:24:12
Tonnie Stouten 43 1:00:01
Iris Sielias 36 1:21:19
Mario Diks 36 59:14
Tonnie Stouten 43 1:03:39
7 De Hoornse Broeders Zwaagdijk 1:15:36 2:15:04 3:16:41 4:30:31
Robbert van Meulem 40 1:15:36
Rob de Vrieze 37 59:24
Alex Gitzels 31 1:01:37
Erwin Le Blansch 36 1:13:55
8 De Hazen Hoogland 1:13:31 2:11:56 3:22:22 4:31:24
Peter Hendriksen 55 1:13:31
Hans Bos 53 58:21
Marcel Brok 46 1:10:26
Adrie van Graafeijland 56 1:09:07
9 NBC Eelman & Partners Den Burg 1:11:03 2:20:47 3:26:05 4:35:37
Jan Koopman 37 1:11:03
Edwin de Wit 36 1:09:40
René Triest 56 1:05:18
Peter van Doorn 41 1:09:37
10 Imares.nl Den Burg 1:05:25 2:13:00 3:27:59 4:39:02
Martin Baptist 37 1:05:25
Bram Couperus 45 1:07:31
Martin Pastoors 1:14:59
Robbert Jak 45 1:11:08
11 Rab Betoncentrale Oudeschild 1:09:14 2:12:30 3:19:23 4:40:44
Patrick Witte 20 1:09:14
Martien Witte 48 1:03:12
Gauke van Lingen 41 1:06:53
Paul Krugers 46 1:21:26
12 Ecomare Den Burg 1:11:44 2:19:20 3:30:34 4:41:35
Mark Bakelaar 44 1:11:44
Ben Krause 44 1:07:32
Anton Hurkens 53 1:11:14
Pierre Bonnet 48 1:11:07
13 De Strijkers Brummen 1:09:01 2:18:52 3:25:37 4:43:55
Jan Strijker 56 1:09:01
Lini Strijker 58 1:09:47
Henk Wijhe 43 1:06:45
Maarten Strijker 32 1:18:24
14 Just Run  1 Almere 1:07:22 2:15:40 3:28:52 4:45:13
David Westdorp 33 1:07:22
Richard Hoogvorst 33 1:08:14
Hans Hofmans 44 1:13:12
Frank Ydema 28 1:16:25
15 De Vermeertjes Veenendaal 1:18:28 2:34:04 3:35:45 4:45:50
Klaas Vermeer 56 1:18:28
Cora Vermeer 51 1:15:32
David Vermeer 25 1:01:41
Martin Vermeer 24 1:10:09
16 RLV 1 Veenendaal 1:15:38 2:10:46 3:26:16 4:46:29
Arjo van Hardeveld 40 1:15:38
Rob Bijl 42 55:04
Rene van de Berge 43 1:15:30
Eric de Fluiter 37 1:20:18
17 ATLON ‘gank vrom ‘ Edam 1:08:14 2:15:58 3:24:35 4:47:51
Rob Mol 25 1:08:14
Peter Bakker 60 1:07:40
Jan Steur 51 1:08:37
Eric Hartog 33 1:23:21
18 Tusega Hoorn Nh 1:19:35 2:23:13 3:32:28 4:48:01
Jos van Bocxkmeer 53 1:19:35
Gerrit-Jan Scholtens 50 1:03:34
Cor Bobeldijk 51 1:09:15
Henk Weijerstrass 47 1:15:38
19 De Schoorlgroep Edam 1:14:28 2:26:16 3:40:46 4:52:56
Theo Mossel 55 1:14:28
Alie Zwarthoed 48 1:11:44
Tinie Zwarthoed 56 1:14:30
Johan Buys 42 1:12:16
20 Rijnsoever Toppers Katwijk Zh 1:07:25 2:12:18 3:26:47 4:53:51
Leen van Rijn 54 1:07:25
Gertjan van der Meij 46 1:04:49
Theo van der Plas 53 1:14:29
Wim Zwanenburg 49 1:27:09
21 Nog een rondje Den Burg 1:14:31 2:23:38 3:40:16 4:53:55
Lennart Witte 28 1:14:31
Florian Julius 1:09:03
Yvo Witte 29 1:16:38
Dave de Bruijn 27 1:13:44
22 Running family Oosterend Nh 1:17:27 2:26:00 3:36:16 4:55:46
Natascha van der Vis 38 1:17:27
Dirk Vinke 61 1:08:29
Colinda van der Vis 43 1:10:16
Edgar Klippel 36 1:19:35
23 Billy op Texel Gorredijk 1:05:06 2:07:21 3:20:15 4:55:58
Kevin Damstra 25 1:05:06
Duco  Zijlstra 51 1:02:11
Duco  Zijlstra 51 1:12:54
Jan van der Hoek 57 1:35:47
24 RLV Dreamteam Veenendaal 1:16:53 2:23:25 3:39:42 4:58:00
Dagmar vd Vendel 23 1:16:53
Chris Versteegen 59 1:06:28
Tony Ariesen 35 1:16:17
Bram Boekee 49 1:18:23
25 Gremmen & Kraay De Koog 1:12:56 2:31:34 3:46:30 5:00:12
Jan Gremmen 49 1:12:56
Eldin Honingh 17 1:18:34
Siebold van Breukelen 45 1:14:56
Sebastiaan Gremmen 19 1:13:46
26 Hague Road Runners ‘s-Gravenhage 1:14:07 2:13:55 3:34:17 5:00:30
Floris Kneefel 38 1:14:07
Jan Willem Six 47 59:44
Ineke Schnitzler 57 1:20:22
Paulien Wijnvoord 48 1:26:17
27 De Nederduitsers Den Burg 1:10:06 2:25:17 3:40:17 5:00:38
Arnoud Ens 43 1:10:06
Daniëlle Brouwer 31 1:15:07
Louis Peperzak 45 1:15:00
Thomas Richter 40 1:20:25
28 Pengel Paashazen 1 Amsterdam 1:15:33 2:25:37 3:39:32 5:00:51
Reginald Janki 1:15:33
Reginald Janki 1:10:00
Peter Bartels 56 1:13:55
Jan Punt 44 1:21:23
29 Tikhemaanknecht De Rijp 1:21:14 2:28:37 3:41:57 5:03:42
Daan Stobbe 21 1:21:14
Tom Stobbe 28 1:07:19
Cees Stobbe 52 1:13:20
Rick Stobbe 26 1:21:49
30 OSG de Hogeberg Den Hoorn Texel 1:12:42 2:23:46 3:58:55 5:04:14
Jeroen Plag 45 1:12:42
Ben Bakker 50 1:11:00
Remco de Jong 44 1:35:09
Lutz Lohse 45 1:05:23
31 B&B vd Vis en den Boer Den Burg 1:09:11 2:11:50 3:35:29 5:04:45
Jeroen Smits 42 1:09:11
Arco Garritsen 45 1:02:35
Maikel van der Gracht 18 1:23:39
Rob Zwetsloot 47 1:29:21
32 Van Luijn Bunnik 1:16:37 2:31:36 3:49:24 5:07:24
Hans van Luijn 56 1:16:37
Johan van Luijn 57 1:14:55
Gerard van Luijn 54 1:17:48
Rik van Luijn 24 1:18:06
33 Biddinghuizen-2 Biddinghuizen 1:20:40 2:23:08 3:31:23 5:12:12
Frans de Vries 51 1:20:40
Martijn de Vries 18 1:02:24
Chris Faber 50 1:08:15
Monique Luenen 39 1:40:54
34 Paal 9 Den Hoorn Texel 1:13:41 2:23:28 3:52:13 5:12:27
Ron Broersma 39 1:13:41
Steven van Vliet 24 1:09:43
René Jager 36 1:28:45
Koen van der Meer 43 1:20:20
35 De Texelse artsen De Koog 1:17:46 2:27:39 3:51:36 5:14:14
Robbert van den Bent 56 1:17:46
Frank Haasdijk 50 1:09:49
Michiel Pam 55 1:23:57
Marnix de Witte 39 1:22:43
36 DRIL PK2 Gieten 1:18:21 2:30:09 3:45:14 5:15:06
Iddo de Ruijter 45 1:18:21
Dick de Vries 49 1:11:44
Lieuwe Haanstra 49 1:15:05
Sibbelien van Laere 44 1:29:57
37 Fjouwer fan ‘e Jouwer Joure 1:14:08 2:34:44 3:58:14 5:16:06
Eddie Huisman 48 1:14:08
Marjan Huisman 47 1:20:32
Jantine Huisman 18 1:23:30
Jelle de Jong 54 1:17:57
38 Vier vrij vette veteranen Hoorn Nh 1:13:29 2:20:03 3:42:54 5:16:08
Theo Danenberg 53 1:13:29
Rogier Hoekema 41 1:06:30
Lou Coevert 63 1:22:51
Jaap Wit 60 1:33:19
39 De Lujo’s Den Burg 1:37:30 2:51:16 4:03:57 5:16:14
Francien Peterse 28 1:37:30
Toon Schoenmaker 51 1:13:42
Lukas Jonkers 29 1:12:41
Cees van der Land 29 1:12:22
40 RLV Team 2 Veenendaal 1:19:10 2:31:06 3:48:08 5:16:51
Maaike van Reenen 29 1:19:10
Helma Janssen 46 1:11:52
Gert van Esse 43 1:17:02
Jacob van den Brink 44 1:28:48
41 NIOZ-Speedy sloths Den Burg 1:32:48 2:52:24 4:01:16 5:16:58
Isla Castaneda 31 1:32:48
Angela Pitcher 28 1:19:32
Maarten Klunder 28 1:08:52
Claire Evans 30 1:15:47
42 De Overkanters Egmond-Binnen 1:15:31 2:28:00 3:59:10 5:17:41
Erik van Zoonen 51 1:15:31
Jip van Zoonen 23 1:12:25
Ingrid Fontijn 50 1:31:10
Eva van Zoonen 24 1:18:36
43 Corrielaties Den Burg 1:13:53 2:31:23 3:50:43 5:17:45
Ulrike Weirich 40 1:13:53
Jos Teysman 56 1:17:26
Corrie de Jager 53 1:19:20
Jon Bons 58 1:27:06
44 De zwoegende zwagers Den Hoorn Texel 1:26:43 2:42:34 3:58:38 5:20:28
Richard Koopman 38 1:26:43
Pascal Riemens 34 1:15:47
Sjoerd Groeskamp 24 1:16:04
Frank Groeskamp 41 1:21:55
45 WOLF Den Burg 1:22:26 2:40:13 3:52:01 5:20:48
Jasper Erhart 18 1:22:26
Lysan Wolf 30 1:17:43
Hanneke Wolf 48 1:11:48
Jan Wolf 52 1:28:51
46 Biddinghuizen 1 Biddinghuizen 1:13:35 2:24:14 3:59:30 5:20:56
Albert de Vries 1:13:35
Rick Vlaming 45 1:10:35
Hans Gootjes 49 1:35:16
Esther Vlaming 42 1:21:31
47 Fast Forward Dortmund (D) 1:14:13 2:09:05 4:06:21 5:23:33
Udo Kaiser 55 1:14:13
Daniel Schürmann 27 54:48
Tina Rux 44 1:57:16
Heinz Haberecht 54 1:17:17
48 Team Rozenburg Rozenburg Zh 1:22:08 2:35:09 3:59:47 5:23:37
John Frijsen 42 1:22:08
Ronald Braak 44 1:12:57
Hans van Es 49 1:24:38
Marc Doorduin 41 1:23:55
49 AV-Veluwe funteam Apeldoorn 1:15:44 2:45:52 4:05:26 5:23:48
Lex van den Brink 38 1:15:44
Henk Janssen 53 1:30:04
Berry de Wied 38 1:19:34
Claudia de Wied 38 1:18:28
50 Team Noordkop Den Helder 1:27:40 2:37:43 3:55:39 5:24:28
Chris Vermeulen 42 1:27:40
Mart Delacour 52 1:09:59
Edwin Wasch 48 1:17:56
Sandra Vos 44 1:28:54
51 Ooijt ….. Ooij 1:15:31 2:36:59 4:00:09 5:24:40
Maria Hopman 45 1:15:31
Henk van IJzendoorn 54 1:21:24
Ingrid Hund-Scheepers 38 1:23:10
Jeroen Hund 41 1:24:36
52 De Monstertjes Hoorn Nh 1:10:39 2:49:29 4:02:04 5:25:09
Martijn Mengerink 38 1:10:39
Jurria Hollak 51 1:38:46
John Temme 40 1:12:35
Ton Hollak 56 1:23:11
53 Jozefschool Den Burg 1:12:11 2:30:54 3:49:51 5:25:12
Sido Overdijk 46 1:12:11
Trijntsje Postma 45 1:18:39
Albert Scholl 49 1:18:57
Simon Lap 40 1:35:26
54 Berseppers Elst Utr 1:18:22 2:35:25 3:59:16 5:26:00
Rob Perfors 53 1:18:22
Hanneke van den Berge 38 1:16:59
Jeltje van Hardeveld 55 1:23:51
Frank Zethof 45 1:26:49
55 De loopjongens Den Burg 1:15:17 2:41:31 3:55:50 5:26:11
Wouter Dogger 24 1:15:17
Jan Dogger 59 1:26:10
Bruno Ens 53 1:14:19
Pieter Dogger 24 1:30:27
56 TESO 1 Den Burg 1:25:22 2:53:02 4:15:45 5:26:21
Kees Dros 46 1:25:22
John Galesloot 40 1:27:36
Kees Visser 45 1:22:43
Richard Bijpost 38 1:10:41
57 The Jolinkies Den Burg 1:26:56 2:24:31 3:39:17 5:27:09
Connie Joling 41 1:26:56
Gerrit Joling 44 57:31
Frida Joling 44 1:14:46
Femmieke Joling 45 1:47:56
58 De Kraaien Oosthuizen 1:21:57 2:33:55 3:58:57 5:27:56
Ben Bruidegom 61 1:21:57
Ronald Heijeler 61 1:11:54
Jan Kok 65 1:25:02
Martin Pool 61 1:29:04
59 Team Nelis Den Burg 1:15:44 2:36:08 3:56:48 5:31:38
Arnold Leijstra 36 1:15:44
Jan de Wit 45 1:20:20
Leendert Eelman 40 1:20:40
Steven Bakker 40 1:34:56
60 Pengel Paashazen 2 Amsterdam 1:25:45 2:44:24 3:55:10 5:31:47
Piet de Jong 1:25:45
Gert Esselink 1:18:35
Ashok Jodha 50 1:10:46
Lesley Pengel 59 1:36:42
61 Semafour Amsterdam 1:27:53 2:39:52 4:01:13 5:34:00
Bob Ran 23 1:27:53
Angel Leygraaf 39 1:11:55
Willian Blom 23 1:21:21
Co Vermuë 49 1:32:52
62 Bremakker Runningteam Den Burg 1:06:14 2:26:41 4:05:15 5:36:01
Dolf Oosterbeek 1:06:14
Ralph Koning 38 1:20:23
Ilonka de Boer 39 1:38:34
Berry Koning 35 1:30:51
63 Ermelo Connectie Huissen 1:18:28 2:45:32 4:09:15 5:37:34
Marloes Vermeulen 1:18:28
Ron Vastenburg 50 1:27:00
Johan van der Boon 67 1:23:43
Patrick van Meeuwen 40 1:28:23
64 Gaan we doen Den Burg 1:15:10 2:39:10 3:53:06 5:39:07
Jelte van der Kooi 38 1:15:10
Louise van der Sluis 1:23:56
Peter Visch 33 1:13:56
Francien Dijt 37 1:46:06
65 Paal 28 Abcoude 1:25:06 2:48:35 3:59:32 5:39:16
Henk Vlastra 44 1:25:06
Marije Langedijk 38 1:23:25
Janneke Horn 41 1:10:57
Trudy Buren 33 1:39:49
66 Geen idee Den Helder 1:33:14 2:56:34 4:08:54 5:39:23
Alize Okel-Kooy 41 1:33:14
Annie Top-Glas 53 1:23:16
Léon Hanssen 1:12:20
Jan Kooy 40 1:30:35
67 TESO 2 Den Burg 1:21:56 2:50:34 4:17:36 5:41:41
Alex Cofino 47 1:21:56
Els de Jager 61 1:28:34
Bram v.d. Beek 58 1:27:02
Jeroen Rumping 27 1:24:10
68 Dreamteam B&B Den Burg 1:37:49 2:59:03 4:32:38 5:45:56
Marco Bezoet de Bie 46 1:37:49
Edwin Ooijevaar 1:21:10
Sabine Beijert 34 1:33:35
Michel Kromhout 34 1:13:24
69 DRIL PK1 Houten
Kees Bruins Slot 47 1:33:00 2:59:57 4:15:44 5:46:44
Marjolein van Laere 41 1:26:53
Dick van der Helm 41 1:15:47
Heleen Kleijn 38 1:31:07
70 Kustpark Runners Dortmund (D) 1:20:14 2:34:39 4:01:47 5:48:17
Andreas Kerst 49 1:20:14
Andreas Middendorf 48 1:14:21
Holger Hahn 50 1:27:08
Klaus Brinkmann 50 1:46:35
71 Poseidon Haarlem 1:30:23 2:48:45 4:18:25 5:50:00
Suzanne Fisher 31 1:30:23
Wietse Baars 31 1:18:18
Laura Fisher 29 1:29:40
Nienke Baars 34 1:30:41
72 Pothuizen Wilnis 1:21:03 2:45:44 4:20:16 5:50:12
Johan Samsom 1:21:03
Sjoerd van Wijngaarden 1:24:37
Rob Kuiper 1:34:32
Joep Pothuizen 51 1:30:00
73 Groningen Zuidhorn 1:38:15 3:01:25 4:18:01 5:51:55
Loek Mensinga 60 1:38:15
Helen Drijfhout 63 1:23:06
Ben de Graaf 58 1:16:36
Frans de Vries 63 1:33:59
74 Ranzijn Krommenie 1:32:29 2:50:56 4:12:39 5:55:50
Bas Ranzijn 32 1:32:29
Sven Ranzijn 35 1:18:23
Peter Berkhout 38 1:21:43
Ronald Schotman 32 1:43:17
75 Uitdaging nr.3 Den Hoorn Texel 1:13:55 2:53:21 4:17:39 6:00:06
René de Ruijter 42 1:13:55
Yvonne Vittali 39 1:39:22
Richard Borst 42 1:24:18
Stefan Krofft 35 1:42:32
76 DeZestigRond Hoorn Nh 1:34:18 2:52:09 4:19:31 6:01:34
Jan de Weerd 60 1:34:18
Johan Bommerson 44 1:17:47
Elly Been 58 1:27:22
Anja Bobeldijk 51 1:42:08
77 Attila Houten 1:37:51 3:01:43 4:27:08 6:02:23
Claus van Santen 51 1:37:51
Marie-Bernadette Meulenbr 53 1:23:48
Fred Geers 59 1:25:25
Ank Jacobs 58 1:35:20
78 Tour de Rabou Apeldoorn 1:25:44 2:55:14 4:36:43 6:03:46
Frank Slijper 50 1:25:44
Louis Rabou 48 1:29:26
Frans van der Linden 43 1:41:29
Ursula Rabou 43 1:27:07
79 Van Dijk Oosterend Nh 1:29:50 2:59:00 4:32:47 6:05:54
Robert van Dijk 38 1:29:50
Lieneke van Dijk 35 1:29:06
Marco Eelman 27 1:33:47
Bart van Dijk 26 1:33:13
80 Van alles wat Maarssen 1:28:26 2:52:09 4:29:52 6:07:57
Dirk Exalto 54 1:28:26
Silvia van Zijl 41 1:23:39
Marino Schuurman 50 1:37:43
Carin van Bockxmeer 47 1:38:10
81 IA-team Dronten 1:30:19 3:04:08 4:44:16 6:11:05
Niels Balk 31 1:30:19
Marjolijn Balk-Laroo 31 1:33:45
Sandra Balk-Gerritsen 31 1:40:08
Richard Balk 37 1:26:53
82 Team ME Amstelveen 1:47:25 3:20:44 4:45:55 6:21:52
Saskia Epskamp 28 1:47:25
Plony Epskamp 54 1:33:15
George Mantiri 54 1:25:11
Pascal Mantiri 34 1:36:03
83 Timmerbedrijf Peter Hin Den Burg 1:32:16 3:08:13 4:36:09 6:25:02
Emiel Seegers 46 1:32:16
Muriel Mast 36 1:35:53
Peter Hin 52 1:27:56
Annie Hin 48 1:48:57
Estafette 4×15 km VROUWEN – 10e De Zestig van Texel, 13 april 2009
plaats & lft Turfveld Slufter Prins H. Finish
1 AV Phoenix Utrecht 1:20:05 2:29:53 3:33:24 4:40:20
Rianne Vlooswijk 1:20:05
Sandra Meeuwsen 43 1:09:48
Marjolein Secreve 32 1:03:31
Lia Wijnberger 40 1:06:56
2 AV Daventria 1906 Deventer 1:11:24 2:17:35 3:26:46 4:48:32
Irene Kalter 40 1:11:24
Willemijn van Lier 37 1:06:11
Kitty van der Veen 48 1:09:11
Anita Spieker 46 1:21:47
3 Gank Vrom Volendam 1:18:56 2:32:14 3:38:06 4:51:16
Hilly Jonk 54 1:18:56
Roos Bakker 56 1:13:14
Angéla de Boer 24 1:05:52
Angelique Keijzer 41 1:13:14
4 Loopgroep Hoorn 2 Bovenkarspel 1:12:27 2:25:09 3:36:14 5:02:48
Miriam Zuurbier 51 1:12:27
Christel Brandhoff 40 1:12:38
Denise Baas 38 1:11:05
Paola van Stralen 36 1:26:38
5 AV Rijnsoever Katwijk Zh 1:17:35 2:26:15 3:42:58 5:06:49
Ada van der Meulen 44 1:17:35
Leny van der PLas 58 1:08:36
Mylene Riemens 35 1:16:43
Yvonne Zwanenburg 46 1:23:55
6 4 snelle meisjes Hoogland 1:14:17 2:25:39 3:42:02 5:09:02
Acacia Falkena 36 1:14:17
Ali Veenstra 63 1:11:18
Martha Meijer 55 1:16:23
Anita Greefhorst 44 1:27:05
7 Coby’s meiden Den Burg 1:30:23 2:53:06 4:13:14 5:51:16
Lydia Verweij 55 1:30:23
Jacqueline Aarts 42 1:22:39
Yvonne Agter 40 1:20:08
Laurien Bakker 49 1:38:08
8 D(T)exelse meiden Oosterend Nh 1:32:49 2:48:30 4:19:10 5:53:48
Marijke Stark 54 1:32:49
Rose Goslinga 46 1:15:37
Corrie Witte 53 1:30:40
Marjan Hogerheijde 48 1:34:44
9 Ladies 4 Running Krommenie 1:32:45 2:57:26 4:27:44 6:04:20
Karin van Muijden 39 1:32:45
Tanja van Muijden 37 1:24:37
Petra Faber 38 1:30:18
Yvonne Verhagen 41 1:36:41
De Acht van Texel
(1 uur eerder gestart) De Cocksdorp 1:38:43 3:02:22 4:45:33 6:24:55
Marianne Hilhorst/Cora Kuiper 1:38:43
Jacqueline Hegeman/Carla Smit 1:23:35
Colinda Vlaming/Anneke Hoogenbosch 1:43:11
Annelies Graaf/Joyce Vlaming 1:39:28

Uitslag etafette 2009 vrouwen

Estafette 4×15 km VROUWEN – 10e De Zestig van Texel, 13 april 2009
plaats & lft Turfveld Slufter Prins H. Finish
1 AV Phoenix Utrecht 1:20:05 2:29:53 3:33:24 4:40:20
Rianne Vlooswijk 1:20:05
Sandra Meeuwsen 43 1:09:48
Marjolein Secreve 32 1:03:31
Lia Wijnberger 40 1:06:56
2 AV Daventria 1906 Deventer 1:11:24 2:17:35 3:26:46 4:48:32
Irene Kalter 40 1:11:24
Willemijn van Lier 37 1:06:11
Kitty van der Veen 48 1:09:11
Anita Spieker 46 1:21:47
3 Gank Vrom Volendam 1:18:56 2:32:14 3:38:06 4:51:16
Hilly Jonk 54 1:18:56
Roos Bakker 56 1:13:14
Angéla de Boer 24 1:05:52
Angelique Keijzer 41 1:13:14
4 Loopgroep Hoorn 2 Bovenkarspel 1:12:27 2:25:09 3:36:14 5:02:48
Miriam Zuurbier 51 1:12:27
Christel Brandhoff 40 1:12:38
Denise Baas 38 1:11:05
Paola van Stralen 36 1:26:38
5 AV Rijnsoever Katwijk Zh 1:17:35 2:26:15 3:42:58 5:06:49
Ada van der Meulen 44 1:17:35
Leny van der PLas 58 1:08:36
Mylene Riemens 35 1:16:43
Yvonne Zwanenburg 46 1:23:55
6 4 snelle meisjes Hoogland 1:14:17 2:25:39 3:42:02 5:09:02
Acacia Falkena 36 1:14:17
Ali Veenstra 63 1:11:18
Martha Meijer 55 1:16:23
Anita Greefhorst 44 1:27:05
7 Coby’s meiden Den Burg 1:30:23 2:53:06 4:13:14 5:51:16
Lydia Verweij 55 1:30:23
Jacqueline Aarts 42 1:22:39
Yvonne Agter 40 1:20:08
Laurien Bakker 49 1:38:08
8 D(T)exelse meiden Oosterend Nh 1:32:49 2:48:30 4:19:10 5:53:48
Marijke Stark 54 1:32:49
Rose Goslinga 46 1:15:37
Corrie Witte 53 1:30:40
Marjan Hogerheijde 48 1:34:44
9 Ladies 4 Running Krommenie 1:32:45 2:57:26 4:27:44 6:04:20
Karin van Muijden 39 1:32:45
Tanja van Muijden 37 1:24:37
Petra Faber 38 1:30:18
Yvonne Verhagen 41 1:36:41
De Acht van Texel
(1 uur eerder gestart) De Cocksdorp 1:38:43 3:02:22 4:45:33 6:24:55
Marianne Hilhorst/Cora Kuiper 1:38:43
Jacqueline Hegeman/Carla Smit 1:23:35
Colinda Vlaming/Anneke Hoogenbosch 1:43:11
Annelies Graaf/Joyce Vlaming 1:39:28

Erepodia van De Zestig

10e De Zestig van Texel 13 april 2009

In totaal kregen 21 ultralopers een of meer prijzen en werden ook 7 estafetteteams in het zonnetje gezet

 
120 km mannen
   
1 Jan-Albert Lantink 9.47.03  
2 Olivier Jacques (F)

10.04.38

 
3 Robert Boersma 10.28.53  
       
       
  120 km vrouwen    
1 Monique Muhlen (L)

12.35.38

 
       
       
  60 km mannen    
1 Marc Papanikitas (B) 4.09.59 1e M40
2 Thomas Miedema 4.18.22 1e Msen
3 Jan van der Mare 4.19.24  
4 Gino Cassier (B) 4.29.46 1e M35
5 Peter Palmans (B) 4.30.43 1e M45
6 Mark Westerhof 4.40.36  
7 Edward de Leng 4.42.35  
8 Erik van der Velden 4.45.00  
 
Nauta wisselbeker voor de beste Texelaar
   
9 Bernard Roelen 4.48.55  
10 Jaap Vis 4.50.16 1e M50
       
  Kees van Tilburg 5.07.40 1e M55
  Lex de Boer 5.09.18 1e M60
       
  Rob Teisman 5.22.42  
 

Schapenroosterbokaal voor

de meest markante Texelse prestatie

     
  60 km vrouwen    
1 Inge Tijsmans 5.30.07 1e V40-49
2 Annette Voets 5.32.47 1e V50+
3 Gabriele Grohmann (D) 5.42.35  
5 Diana Rutjes 5.43.54 1e Vsen-V35
       
  4 x 15 km mannen    
1 SSG Konigswinter (D) 4.09.06  
2 Loopgroep Hoorn 1 4.11.05  
3 Noordkop Masters 4.19.48  
       
  Trainingsgroep Texel 4.20.17  
  Nauta wisselbeker voor het beste Texelse team
       
  4 x 15 km vrouwen    
1 AV Phoenix 4.40.23  
2 AV Daventria 1906 4.48.35  
3 Gank Vrom 4.51.19  
       
       

Verslagen en foto’s 2009

De Zestig van Texel van 13 april 2009

Link foto’s van Arco de Graaf, een ruime selectie van ruim 700 foto’s

Link naar foto’s Gerard Appelman ook estafette

Adrie van Dijk van 159 foto’s kun je zien via deze link.

Uitslag 60 km 2009

De Zestig van Texel  uitslagenlijst 60 km 13-4-09
Woonplaats
nr Naam Vereniging Cat Turfveld Slufter PH Finish Tijd
1 Marc Papanikitas Mortsel (BEL) 1e M40 1:01:45 53:54 58:27 1:15:50 4:09:54
2 Thomas Miedema Amsterdam 1e Msen 1:01:45 53:42 59:03 1:23:49 4:18:17
3 Jan v d  Marel  Aarlanderveen 2e M40 1:03:12 56:14 1:02:50 1:17:05 4:19:19
4 Gino Cassier Wilrijk (BEL) 1e M35 1:04:47 59:53 1:06:28 1:18:35 4:29:41
5 Peter Palmans Neerpelt (BEL) 1e M45 1:07:30 1:00:22 1:06:33 1:16:15 4:30:38
6 Mark Westerhof Eerbeek 3e M40 1:09:03 1:01:21 1:10:19 1:19:50 4:40:31
7 Edward de Leng Koudekerke 2e M45 1:07:30 1:00:22 1:09:17 1:25:22 4:42:30
8 Erik v d Velden Den Burg 2e M35 1:07:30 1:00:22 1:09:11 1:27:53 4:44:55
9 Bernard Roelen Utrecht 4e M40 1:16:03 1:06:01 1:09:26 1:17:21 4:48:50
10 Jaap Vis Groningen 1e M50 1:12:14 1:03:35 1:11:41 1:22:43 4:50:11
11 Simon Luckett Haarlem (GBR) 3e M45 1:08:31 1:02:11 1:12:02 1:33:17 4:56:00
12 Veron Lust Purmerend 4e M45 1:03:22 56:06 1:09:26 1:47:26 4:56:20
13 Jürg Just Münster (GER) 5e M40 1:15:39 1:04:49 1:11:49 1:27:00 4:59:16
14 Jan Cornelissen Hippolytushoef 5e M45 1:15:55 1:06:52 1:11:28 1:26:30 5:00:43
15 Arnold Koers Deventer 6e M45 1:13:48 1:06:06 1:17:21 1:25:34 5:02:47
16 Rob Brekelmans Vught 6e M40 1:19:14 5:02:47
17 Mark van den Driessche Kaprijke (BEL) 2e Msen 1:11:20 1:00:37 1:13:03 1:39:52 5:04:50
18 Peter ter Burg Den Helder 7e M45 1:11:00 1:02:32 1:11:44 1:41:13 5:06:27
19 Peter van Ravenswaaij Groningen 8e M45 1:15:36 1:05:35 1:14:00 1:31:45 5:06:55
20 Kees van Tilburg Den Helder 1e M55 1:15:55 1:06:52 1:13:23 1:31:26 5:07:35
21 Bart Eigenhuis Soest 7e M40 1:09:55 1:02:39 1:17:25 1:38:16 5:08:13
22 Leon Nillessen Groesbeek 8e M40 1:20:14 1:09:27 1:14:06 1:24:54 5:08:40
23 Anton Slagers Eelderwolde 9e M40 1:15:35 1:04:54 1:13:23 1:35:08 5:08:59
24 Lex de Boer Avenhorn 1e M60 1:13:27 1:06:28 1:14:23 1:34:56 5:09:13
25 Piet Abma Oud Vossemeer 9e M45 1:15:16 1:07:22 1:17:02 1:30:04 5:09:43
26 Rik van Zwol Schagen 10e M45 1:14:38 1:06:35 1:16:29 1:32:13 5:09:54
27 Karl Bleijenberg Benschop 11e M45 1:12:15 1:05:14 1:13:35 1:40:04 5:11:06
28 André Schaap Leiderdorp 3e Msen 1:15:15 1:04:06 1:15:00 1:39:02 5:13:23
29 Rene Mossel Volendam 4e Msen 1:13:27 1:07:17 1:19:33 1:33:33 5:13:48
30 Ruud Jonk Volendam 5e Msen 1:13:27 1:07:17 1:19:32 1:33:33 5:13:48
31 Wim Derksen ‘s-Gravenhage 2e M55 1:15:36 1:08:55 1:17:50 1:31:46 5:14:05
32 Dirk van Puymbroeck Schriek (BEL) 3e M55 1:15:56 1:08:58 1:23:02 1:27:40 5:15:34
33 Erwin Verreyt Linden (BEL) 10e M40 1:19:16 1:10:09 1:16:16 1:31:39 5:17:19
34 Marcel Wierenga Oegstgeest 6e Msen 1:20:34 1:11:34 1:17:38 1:28:43 5:18:27
35 Erwin Borrias Amsterdam 11e M40 1:20:07 1:09:35 1:17:36 1:32:31 5:19:49
36 John Rodewijk Oude Wetering 2e M50 1:20:34 1:11:44 1:17:45 1:29:58 5:20:00
37 Marc van Gelder Rhenen 12e M45 1:20:08 1:09:38 1:17:38 1:33:31 5:20:53
38 Dick Veerman Volendam 3e M35 1:20:36 1:09:17 1:19:26 1:32:05 5:21:23
39 Rob Teisman De Cocksdorp 3e M50 1:20:24 1:12:04 1:18:00 1:32:11 5:22:37
40 Peter Suijkerbuijk Steenbergen Nb 4e M50 1:17:34 1:10:11 1:21:15 1:34:48 5:23:46
41 Jan Koning Volendam 13e M45 1:19:51 1:10:33 1:19:47 1:34:00 5:24:11
42 Mark de Boer Rotterdam 12e M40 1:12:14 1:07:46 1:18:16 1:46:21 5:24:35
43 Koos Rademaker Amersfoort 2e M60 1:18:04 1:12:22 1:23:14 1:31:59 5:25:38
44 Egid Neutelings Meerssen 5e M50 1:16:14 1:09:28 1:17:13 1:44:04 5:26:58
45 Johan van Litsenburg Duizel 4e M55 1:16:15 1:07:49 1:21:24 1:43:39 5:29:06
46 Michiel Diependaal Velserbroek 14e M45 1:15:16 1:06:12 1:21:38 1:46:21 5:29:26
47 Kurt Haverbeke Adegem (BEL) 13e M40 1:19:17 1:11:42 1:19:11 1:39:31 5:29:40
48 Edward Pechler Groningen 14e M40 1:19:14 1:10:49 1:21:12 1:38:30 5:29:43
49 Ignas Dümmer Assen 15e M40 1:12:14 1:05:24 1:21:04 1:51:04 5:29:44
50 Jan Schinkel Benschop 5e M55 1:16:12 1:10:22 1:23:34 1:39:38 5:29:45
51 Inge Tijsmans Zwaag 1e V4049 1:20:55 1:12:30 1:20:48 1:35:50 5:30:02
52 Paul Koorn Amsterdam 15e M45 1:23:41 1:14:03 1:19:42 1:32:49 5:30:14
53 Albert Hingstman Amsterdam 6e M50 1:18:51 1:11:03 1:19:19 1:41:54 5:31:05
54 Annette Voets Apeldoorn 1e V50+ 1:16:19 1:11:09 1:26:06 1:39:09 5:32:42
55 Onno Pouw Leusden 16e M45 1:13:26 1:07:13 1:22:19 1:50:30 5:33:27
56 Bas Mekking Veessen 7e Msen 1:12:01 59:35:00 1:16:03 2:06:36 5:34:13
57 Karel Vos Assen 7e M50 1:26:58 1:13:56 1:21:08 1:32:37 5:34:37
58 Ruud Kok Apeldoorn 8e M50 1:12:01 1:03:49 1:36:11 1:42:49 5:34:48
59 Ruud Fokker Lelystad 17e M45 1:25:44 1:15:23 1:22:21 1:31:22 5:34:49
60 Vok de Wit Zijdewind 9e M50 1:23:42 1:10:44 1:16:54 1:44:26 5:35:43
61 Dennis Boom Doetinchem 16e M40 1:26:48 1:14:22 1:19:29 1:35:17 5:35:56
62 Walter Blom Edam 17e M40 1:20:48 1:09:37 1:20:49 1:45:16 5:36:29
63 Erik Smeele Zwolle 4e M35 1:23:21 1:13:06 1:23:37 1:36:58 5:37:02
64 Sipke Zeldenrust Woudsend 18e M40 1:21:10 1:12:03 1:19:57 1:44:11 5:37:20
65 Frans Vermeer Monnickendam 6e M55 1:20:36 1:15:34 1:23:45 1:38:09 5:38:03
66 Guus Hageman Midwoud 10e M50 1:20:55 1:12:29 1:20:49 1:44:14 5:38:26
67 Louis Dam Assendelft 18e M45 1:23:29 1:10:59 1:22:30 1:43:00 5:39:56
68 Gabriele Grohmann Troisdorf (GER) 2e V4049 1:26:57 1:16:14 1:26:24 1:32:57 5:42:30
69 Renske Vermeulen Putten 3e V4049 1:23:50 1:16:46 1:24:37 1:37:23 5:42:36
70 Jean-pierre Gendrault Zeist 3e M60 1:22:17 1:19:38 1:23:22 1:37:28 5:42:44
71 Gerrie Boersma Twijzel 19e M40 1:27:06 1:15:58 1:22:18 1:37:30 5:42:50
72 Willibrord Schuurman Olst 11e M50 1:17:49 1:14:11 1:27:29 1:43:26 5:42:52
73 Henry Okkersen Schimmert 4e M60 1:20:34 1:11:12 1:17:53 1:53:56 5:43:33
74 Diana Rutjes Millingen a/d Rijn 1e Vtm39 1:19:51 1:10:34 1:25:22 1:48:02 5:43:49
75 Tom Mol Volendam 19e M45 1:20:50 1:09:35 1:20:45 1:52:56 5:44:05
76 François Flisijn Den Helder 20e M45 1:23:18 1:13:39 1:23:31 1:43:58 5:44:25
77 Bob Verbrugge Zoetermeer 12e M50 1:27:00 1:15:44 1:22:25 1:39:57 5:45:04
78 Gerry Visser Borne 4e V4049 1:23:18 1:14:52 1:25:38 1:41:28 5:45:14
79 Rinus Reijngoudt Terneuzen 13e M50 1:23:19 1:11:57 1:25:41 1:44:35 5:45:30
80 Nico Maijer Vinkeveen 14e M50 1:22:50 1:12:51 1:21:30 1:48:58 5:46:07
81 Joop Wijnhoud Zwolle 21e M45 1:23:21 1:13:07 1:24:01 1:45:48 5:46:15
82 Henk Mullekes ‘s-Gravenhage 15e M50 1:23:23 1:14:21 1:22:49 1:46:23 5:46:55
83 Yannick Lefebvre Edam 5e M35 1:24:02 1:16:06 1:26:27 1:40:27 5:47:00
84 Torsten Hirschberger Hannover (GER) 22e M45 1:19:58 1:13:50 1:28:58 1:44:27 5:47:12
85 Ernst Jan Vermeulen Putten 23e M45 1:23:51 1:16:46 1:24:40 1:42:38 5:47:53
86 Jan Bogaard Wezep 7e M55 1:26:58 1:15:59 1:25:06 1:40:12 5:48:13
87 Mark Zwart Egmond aan Zee 8e Msen 1:21:36 1:15:02 1:31:31 1:40:45 5:48:53
88 Godehard Hoevels Köln (GER) 20e M40 1:22:59 1:13:39 1:23:25 1:49:36 5:49:38
89 Henry Rijkenberg Purmerend 16e M50 1:29:07 1:17:46 1:24:10 1:39:02 5:50:05
90 Fred van Nieuwkerk Rijnsburg 8e M55 1:21:32 1:14:56 1:26:38 1:47:21 5:50:26
91 Petra Domhof Harreveld 5e V4049 1:28:14 1:13:54 1:24:24 1:43:55 5:50:26
92 Heidi Gielen Neerpelt (BEL) 6e V4049 1:29:46 1:16:50 1:21:42 1:42:53 5:51:09
93 Jan de Vries Eindhoven 9e M55 1:22:10 1:15:26 1:26:57 1:47:41 5:52:13
94 Joop Schwalbach Oostzaan 24e M45 1:22:10 1:16:00 1:32:08 1:42:09 5:52:25
95 Pieter Anjema Veenendaal 5e M60 1:27:25 1:18:46 1:25:16 1:41:09 5:52:35
96 Theo van Vliet Hoorn Nh 6e M60 1:27:42 1:19:35 1:26:47 1:38:40 5:52:42
97 Bart Kesteloo Anna Paulowna 17e M50 1:27:07 1:15:37 1:24:47 1:45:29 5:52:59
98 Sjoerd Slaaf Groningen 10e M55 1:19:58 1:16:46 1:29:47 1:46:38 5:53:07
99 Jacqueline Rabou La Santa (Tinajo) 7e V4049 1:21:26 1:16:19 1:27:09 1:48:37 5:53:29
100 Kees Lauriks Amsterdam 11e M55 1:23:22 1:14:54 1:27:47 1:47:59 5:54:02
101 IJme Woensdregt Groningen 21e M40 1:26:28 1:16:24 1:26:06 1:45:46 5:54:43
102 Udo Wegmann Veitshoechheim (GER) 18e M50 1:24:30 1:18:19 1:28:16 1:44:15 5:55:20
103 Wilma Dierx Amsterdam 8e V4049 1:32:30 1:21:03 1:25:51 1:36:11 5:55:34
104 Johan van Steen Duivendrecht 12e M55 1:27:29 1:17:41 1:30:17 1:40:13 5:55:38
105 Marco Veerman Volendam 6e M35 1:23:11 1:16:52 1:30:36 1:45:09 5:55:46
106 Theo Schilder Volendam 7e M35 1:23:11 1:16:51 1:30:37 1:45:08 5:55:46
107 Paul Wiering Diemen 19e M50 1:21:26 1:15:45 1:25:59 1:52:41 5:55:50
108 Eite Everts Rhenen 22e M40 1:19:11 1:11:40 1:25:09 1:59:56 5:55:54
109 Ronald Brouwer Apeldoorn 20e M50 1:23:18 1:13:15 1:23:45 1:56:03 5:56:20
110 Jan Prins Assen 25e M45 1:26:15 1:14:59 1:25:03 1:50:39 5:56:55
111 Dimitri Heuckeroth Zaandam 8e M35 1:22:37 1:15:12 1:28:27 1:50:59 5:57:13
112 Simon Smidt Assen 23e M40 1:26:32 1:14:26 1:29:25 1:47:03 5:57:25
113 Han van den Berg Zwolle 9e M35 1:27:41 1:16:58 1:27:59 1:45:00 5:57:36
114 Silvio Teunissen Bolsward 10e M35 1:23:58 1:17:11 1:27:07 1:49:30 5:57:46
115 Peter Koens Laren Nh 24e M40 1:31:20 1:24:50 1:23:58 1:37:43 5:57:50
116 Henk Abma Wageningen 21e M50 1:23:19 1:13:53 1:22:29 1:58:55 5:58:35
117 Martin Büchter Hennef (GER) 26e M45 1:26:15 1:15:19 1:24:23 1:52:39 5:58:35
118 Ad Peltenburg Zoetermeer 13e M55 1:26:28 1:16:20 1:28:04 1:48:02 5:58:53
119 Henjo de Looper Zeewolde 27e M45 1:27:41 1:21:45 1:29:25 1:40:31 5:59:21
120 Jakob Hartman Veenendaal 28e M45 1:27:25 1:18:49 1:26:34 1:46:41 5:59:28
121 André Koeslag Amersfoort 22e M50 1:23:50 1:14:18 1:26:19 1:55:04 5:59:30
122 Alfred Schoen Purmerend 23e M50 1:22:56 1:15:46 1:31:33 1:49:37 5:59:51
123 Irene van Wijk Amsterdam 2e V50+ 1:27:15 1:19:26 1:28:42 1:44:35 5:59:57
124 Jan Abma Ede Gld 25e M40 1:25:09 1:16:48 1:24:35 1:53:34 6:00:04
125 Henk Derks Haarlem 24e M50 1:27:54 1:22:54 1:31:27 1:38:13 6:00:27
126 Elly Groet – Beers Hensbroek 3e V50+ 1:27:41 1:22:04 1:29:06 1:42:08 6:00:58
127 Klaas Laan Amsterdam 25e M50 1:29:46 1:20:37 1:27:09 1:43:32 6:01:02
128 Rene Nijkamp Emst 29e M45 1:20:56 1:15:49 1:28:12 1:56:57 6:01:51
129 Hans Sielias Apeldoorn 14e M55 1:26:27 1:20:21 1:30:15 1:44:49 6:01:52
130 Marianne Vlaming Amstelveen 2e Vtm39 1:23:51 1:18:11 1:30:30 1:49:44 6:02:14
131 Agnes De Causmaecker Lembeke (BEL) 4e V50+ 1:36:40 1:27:20 1:26:17 1:32:04 6:02:20
132 Aart Goosensen Haaksbergen 15e M55 1:26:59 1:15:43 1:27:05 1:52:43 6:02:29
133 Siebolt de Boer Oosterhout (Nijmegen 30e M45 1:28:15 1:17:22 1:27:14 1:51:06 6:03:57
134 Jeron Boellaard Haarlem 11e M35 1:26:33 1:17:37 1:31:10 1:48:48 6:04:06
135 Patrick Mesens Langdorp (BEL) 26e M40 1:28:43 1:16:47 1:26:57 1:51:41 6:04:07
136 Gerda Damen Janssen Bemmel 5e V50+ 1:28:15 1:23:24 1:32:57 1:40:34 6:05:09
137 Arnold Bredewolt Veessen 12e M35 1:28:16 1:20:13 1:32:06 1:45:14 6:05:47
138 Nellie van der Made Assen 6e V50+ 1:29:49 1:19:21 1:31:19 1:45:22 6:05:50
139 Rob Rooijackers Schagen 16e M55 1:23:29 1:16:55 1:32:20 1:53:24 6:06:06
140 Eric Koens Purmerend 27e M40 1:16:30 1:11:28 1:44:01 1:54:45 6:06:43
141 Arjan Griffioen Hoogezand 28e M40 1:29:21 1:18:42 1:31:10 1:48:01 6:07:12
142 Thijm Konter Raalte 17e M55 1:28:08 1:20:27 1:30:19 1:49:33 6:08:26
143 Peter van Splunder Woerden 29e M40 1:27:44 1:19:58 1:30:02 1:50:58 6:08:41
144 Mieke Hekkers Deventer 9e V4049 1:29:20 1:19:55 1:32:09 1:47:46 6:09:09
145 Jeroen Renes Maarsbergen 13e M35 1:36:30 1:23:31 1:30:51 1:38:25 6:09:15
146 Jan van Katwijk Rhoon 26e M50 1:23:42 1:22:54 1:30:16 1:52:40 6:09:30
147 Martine Hofstede Rotterdam 10e V4049 1:27:43 1:21:48 1:33:12 1:47:30 6:10:12
148 Jack Ouwens Den Helder 27e M50 1:26:59 1:19:36 1:31:24 1:52:41 6:10:38
149 Jean-Antoin van de Rijzen Huijbergen 14e M35 1:30:18 1:20:22 1:30:19 1:49:56 6:10:53
150 Martin Slootweg Wassenaar 30e M40 1:31:35 1:20:16 1:26:35 1:52:41 6:11:06
151 Hans Nuijts Almere 31e M45 1:27:28 1:19:17 1:29:48 1:54:54 6:11:26
152 Ruud Veldhuis Heemskerk 28e M50 1:24:04 1:15:45 1:33:00 1:58:43 6:11:30
153 Hans Rijpert Biddinghuizen 31e M40 1:32:45 1:21:11 1:30:41 1:46:57 6:11:33
154 Rob Drost Veenendaal 32e M40 1:26:58 1:17:12 1:31:10 1:56:24 6:11:43
155 Peter Boltjes Winschoten 32e M45 1:24:39 1:16:53 1:31:29 1:59:09 6:12:08
156 Hajo Jonker De Rijp 15e M35 1:16:47 1:13:49 1:35:58 2:06:47 6:13:19
157 Dinant Bruiss Enschede 29e M50 1:31:41 1:20:08 1:30:03 1:51:42 6:13:32
158 Albert Koedam Veenendaal 30e M50 1:29:36 1:19:57 1:33:50 1:50:12 6:13:34
159 Ingrid Peperkamp Kinderdijk 11e V4049 1:33:51 1:25:50 1:32:02 1:42:40 6:14:21
160 Cor Stel Winschoten 31e M50 1:33:52 1:23:27 1:31:04 1:46:51 6:15:13
161 Elke Dörnfeld Troisdorf (GER) 12e V4049 1:34:12 1:26:03 1:32:32 1:43:18 6:16:03
162 Veronie Versteegen Garrelsweer 7e V50+ 1:38:32 1:24:11 1:29:38 1:43:49 6:16:09
163 Léonie van den Haak Amsterdam 3e Vtm39 1:33:13 1:22:57 1:35:09 1:46:05 6:17:23
164 Gerwin van de Veen Bunschoten Spakenbur 9e Msen 1:23:19 1:14:26 1:30:21 2:09:41 6:17:44
165 Eric de Vries Deventer 18e M55 1:29:11 1:20:01 1:36:09 1:52:55 6:18:14
166 Hans Joachim Girulat Bochum (GER) 7e M60 1:35:23 1:23:58 1:32:10 1:47:17 6:18:47
167 Johan Bundervoet Sleidinge (BEL) 19e M55 1:27:15 1:21:53 1:32:44 1:57:24 6:19:14
168 Eric Bax Rijswijk Nb 33e M40 1:31:20 1:22:44 1:33:40 1:51:39 6:19:21
169 Wim Nobel Lekkerkerk 33e M45 1:32:23 1:23:49 1:30:15 1:53:03 6:19:29
170 Willem van Dam Bergschenhoek 34e M45 1:32:23 1:23:49 1:30:17 1:53:01 6:19:29
171 Mink vd Weg Sint Nicolaasga 32e M50 1:20:34 1:17:44 1:40:03 2:01:40 6:20:00
172 Wim de Graaff Leusden 34e M40 1:25:08 1:17:35 1:33:50 2:03:30 6:20:02
173 David Engel Tilburg 16e M35 1:21:05 1:17:06 1:37:10 2:04:46 6:20:06
174 Yvonne Sant Heemskerk 13e V4049 1:35:25 1:26:14 1:31:21 1:48:23 6:21:22
175 Bé Meerman Enschede 33e M50 1:27:19 1:13:50 1:25:40 2:14:36 6:21:24
176 Hans Havinga Almere 35e M45 1:30:01 1:19:07 1:33:55 1:59:32 6:22:34
177 Leo Bakker Millingen a/d Rijn 34e M50 1:33:44 1:22:00 1:31:36 1:55:16 6:22:35
178 Ron Fokker Almere 35e M50 1:34:21 1:25:19 1:31:51 1:51:15 6:22:44
179 Jacob Visser Heerenveen 8e M60 1:26:59 1:19:37 1:40:27 1:56:15 6:23:16
180 Johan Bekendam Drempt 36e M50 1:27:44 1:22:55 1:34:58 1:57:55 6:23:31
181 Christophe Vanhauwenhuyse Sint-lauriens (BEL) 35e M40 1:36:41 1:27:21 1:32:53 1:47:34 6:24:27
182 Raymond Barkman Rotterdam 36e M40 1:38:29 1:29:29 1:37:28 1:39:21 6:24:46
183 Jos Akkermans Hoofddorp 20e M55 1:32:08 1:20:52 1:37:34 1:54:27 6:25:00
184 Piet Borsboom Bergschenhoek 37e M40 1:28:20 1:21:23 1:36:44 1:58:48 6:25:14
185 Mo Idrissi Heemskerk 21e M55 1:34:03 1:26:25 1:34:55 1:50:04 6:25:26
186 Dick de Vries Schagen 22e M55 1:31:07 1:19:21 1:31:21 2:04:02 6:25:51
187 Jos Broersen Alphen aan den Rijn 23e M55 1:31:14 1:27:21 1:38:05 1:49:40 6:26:18
188 Rolf Soldaat Amsterdam Zuidoost 17e M35 1:32:38 1:23:32 1:33:35 1:57:25 6:27:08
189 Ronald Nieuwenhuijse Amsterdam 38e M40 1:27:35 1:17:10 1:33:10 2:10:53 6:28:47
190 Theo Reus Veenendaal 9e M60 1:36:07 1:29:01 1:36:15 1:48:13 6:29:35
191 Henk Diephuis Harderwijk 10e M60 1:33:29 1:25:01 1:33:39 1:57:47 6:29:56
192 Thomas Braun Münster (GER) 36e M45 1:29:21 1:21:20 1:29:21 2:09:56 6:29:57
193 Onno Oudewortel Wijdewormer 39e M40 1:35:26 1:28:41 1:35:54 1:50:11 6:30:11
194 Bertus Sasbrink Veenendaal 24e M55 1:30:39 1:22:39 1:32:30 2:04:58 6:30:45
195 Jan Broers Nijkerkerveen 37e M50 1:30:08 1:23:59 1:38:22 1:58:33 6:31:00
196 Rene Bergsma Amsterdam 38e M50 1:26:59 1:17:13 1:39:15 2:07:43 6:31:09
197 Harald Krauß Eppelheim (GER) 40e M40 1:30:30 1:21:20 1:38:27 2:01:17 6:31:32
198 Frouwkje Herder Ravenswoud 8e V50+ 1:32:35 1:25:03 1:36:43 1:57:19 6:31:39
199 Gerard Berkvens Someren 37e M45 1:35:18 1:26:28 1:37:31 1:55:13 6:34:29
200 Kurt Valckx Herentals (BEL) 41e M40 1:31:57 1:22:28 1:37:43 2:02:27 6:34:33
201 Frits van der Lubben Zoetermeer 39e M50 1:35:39 1:24:54 1:39:14 1:55:02 6:34:48
202 Fred van der Roest Hilversum 42e M40 1:35:33 1:26:06 1:33:05 2:00:07 6:34:50
203 Goof Lindijer Doorn 40e M50 1:36:01 1:27:57 1:35:49 1:56:13 6:35:59
204 Nico Achterberg Veenendaal 41e M50 1:31:28 1:21:38 1:28:35 2:14:26 6:36:06
205 Maurice van Rooijen Houten 18e M35 1:31:29 1:28:02 1:36:13 2:01:36 6:37:19
206 Seppo Spaapen Purmerend 19e M35 1:39:20 1:29:15 1:37:14 1:51:36 6:37:25
207 Lee Jaas Strassen (LUX) 25e M55 1:27:42 1:35:32 1:37:33 1:58:56 6:39:41
208 Jurn Hoeksema De Bilt 20e M35 1:36:43 1:26:27 1:38:39 1:57:58 6:39:45
209 Maaike Veeningen Amstelveen 4e Vtm39 1:35:33 1:26:22 1:38:24 1:59:50 6:40:07
210 Gerard van Veen Purmerend 42e M50 1:35:29 1:27:56 1:39:09 1:57:50 6:40:23
211 Wietze Jonker Luxwoude 43e M50 1:26:58 1:19:37 1:40:25 2:14:35 6:41:34
212 Geert Ceuppens Duffel (BEL) 21e M35 1:36:10 1:29:03 1:34:33 2:01:52 6:41:37
213 Math Kemps Venlo 44e M50 1:40:15 1:32:01 1:39:14 1:50:31 6:42:00
214 Julia Suwelack Münster (GER) 9e V50+ 1:34:18 1:25:52 1:36:15 2:05:44 6:42:07
215 Dagmar Großmann Münster (GER) 14e V4049 1:34:18 1:25:52 1:36:15 2:05:44 6:42:08
216 Peter de Rooij Heerhugowaard 38e M45 1:28:57 1:28:22 1:31:04 2:14:32 6:42:54
217 Henk Krabshuis Heemstede 45e M50 1:33:59 1:26:21 1:35:45 2:07:40 6:43:43
218 Cor van der Hoek Brummen 26e M55 1:31:38 1:26:02 1:39:13 2:07:52 6:44:44
219 Pieter van Zijl Ede Gld 43e M40 1:30:17 1:23:34 1:42:49 2:08:07 6:44:46
220 Chris Best Haarlem 46e M50 1:33:58 1:26:31 1:40:44 2:04:04 6:45:16
221 Ruud Kappe Breukelen Ut 10e Msen 1:30:17 1:29:38 1:38:43 2:06:43 6:45:19
222 Frank Fuhr Kiel (GER) 22e M35 1:23:55 1:23:32 1:51:09 2:07:04 6:45:38
223 Bob Stultiens Weert 44e M40 1:40:46 1:31:05 1:36:28 1:58:15 6:46:33
224 Johnny Dolfing Hoogeveen 11e Msen 1:38:29 1:26:33 1:41:43 2:01:25 6:48:10
225 Ted Buggeling Monster 39e M45 1:23:58 1:17:37 1:51:04 2:15:43 6:48:21
226 Bart Theunissen Sint Odilienberg 12e Msen 1:30:53 1:24:10 1:45:18 2:08:08 6:48:27
227 Martijn van Zummeren Tilburg 13e Msen 1:30:53 1:24:10 1:45:17 2:08:08 6:48:27
228 Gerrit Molenkamp Silvolde 47e M50 1:32:32 1:25:30 1:43:45 2:07:12 6:48:57
229 Edsel Sambro Heerenveen 27e M55 1:34:20 1:26:11 1:40:04 2:08:32 6:49:06
230 Rene Langeslag Almere 40e M45 1:35:38 1:29:44 1:38:55 2:04:58 6:49:14
231 Ineke Goosensen Haaksbergen 10e V50+ 1:43:13 1:36:43 1:41:45 1:48:06 6:49:46
232 Frits Soeters Noord Sleen 28e M55 1:35:04 1:27:24 1:35:35 2:12:32 6:50:34
233 Gerrit de Bruin Bleiswijk 48e M50 1:31:42 1:24:35 1:45:52 2:08:41 6:50:49
234 Rik Plakke Zutphen 45e M40 1:30:20 1:25:55 1:48:59 2:07:43 6:52:55
235 Virpi Komulainen Zevenbergschen Hoek 5e Vtm39 1:36:45 1:31:09 1:44:54 2:02:18 6:55:03
236 Fred Kamp Rottevalle 41e M45 1:27:57 1:17:44 1:47:22 2:22:12 6:55:14
237 Robert Teunisse Purmerend 23e M35 1:35:26 1:28:42 1:48:10 2:04:35 6:56:52
238 Henriette Klomp Ulft 15e V4049 1:31:19 1:24:48 1:49:03 2:13:24 6:58:32
239 Henri Wolters Hantumhuizen 11e M60 1:41:07 1:31:25 1:41:42 2:04:23 6:58:36
240 Hans Hoffs Arnhem 29e M55 1:41:07 1:31:25 1:41:43 2:04:23 6:58:37
241 John Damen Tegelen 42e M45 1:40:16 1:32:01 1:43:21 2:03:46 6:59:23
242 Uwe Lempken Duisburg (GER) 43e M45 1:36:55 1:28:51 1:40:02 2:13:41 6:59:28

interview Cees Timmer Helderse Courant

Het licht ’s morgens vroeg aan, het begin van een drukke dag

Cees Timmer over het parcours in Oosterend

Texel – Zondagnacht om vier uur zet hij het licht aan op de wielerbaan in Den Burg, dat een half uur later als startplaats fungeert voor de wedstrijd over 120 kilometer. En dan gaan de handen uit de mouwen. Voedselpakketten uitdelen, pijlen in de grond slaan, tussentijden noteren en de finish in goede banen lijden. Cees Timmer, die bij de allereerste ‘De Zestig van Texel’ al van de partij was en ook tijdens de tiende editie een flinke steen bijdraagt, levert op tweede paasdag zo zijn eigen sportieve prestatie.

Lees verder

De eerste 25 mannen

De eerste 25 mannen na 15 en na 60 km op Texel 2009

Interessant is weer het resultaat van het speurwerk wie de afzonderlijke etappes het snelst

hebben afgelegd. Het zal niet verbazen dat bij de ultralopers de twee koplopers

Thomas Miedema en Marc Papanikitas daarbij de eerste posities innemen.

Op de 1e etappe naar het Turfveld waren alleen

estafettelopers Tonnie Stouten (AV Veluwe) en Sander Groot (Loopgroep Hoorn) sneller.

Op de 2e etappenaar de Slufter waren Thomas Miedema en Marc Papanikitas echter

alle estafettelopers de baas. Op de 3e etappe naar Prins Hendrik was alleen Max Ehlers (39)

van het winnende team Königswinter 4 seconden sneller dan Marc Papanikitas.

Op de 4e etappe was bij de ultralopers de strijd gestreden en kon het tempo omlaag.

Over de nu langste etappe regeerde Bernhard te Boekhorst (AV Phoenix)

met een tijd van 56:18, meer dan 7 resp. 9 minuten voor Tonnie Stouten (1:03:39)

en plaatselijke topper Lutz Lohse (1:05:23).

Binnen de grote groep van 262 mannen die op de 60 km gestart zijn, kunnen weer interessante

patronen in het indelen van de krachten ontdekt worden. Hier wordt de vergelijking beperkt

tot de eerste 25 die doorkwamen op het Turfveld en de eerste 25 die over de streep

bij de Stayokay kwamen.

Lees verder

Foto’s van 60 en 120 (eerste ronde)

Om het voor begeleidende fietsers en lopers makkelijker te maken, zijn er foto’s gemaakt van de eerste ronde van de 120 km. Klik hier voor de diashow

Er zijn ook foto’s gemaakt van de ronde van 60 km wat tevens de tweede ronde is van de 120 km. Klik hier voor de diashow

Selecteer je een foto dan staat onderaan de beschrijving van welk punt het is.

Hieronder het keerpunt van de 120 km bij de veerhaven aan de westzijde

 

 

Foto’s 2019
Menu Categories
Facebook De Zestig van Texel
Foto’s 2019
Facebook De Zestig