INFO 120 km

START

De 120 van Texel start (4:35/vanaf atletiekbaan AV Texel/in het donker) met 3 en 1/2 ronde tegen de klok in. Elke loper wordt aangeraden een eigen fietser en/of een GPS mee te nemen, en eigen drinken & eten voor die eerste ronde klaar te maken. Er is wel een mobiele verzorgingspost om de 15 km en er staan wat routepijlen. Voor de route van de eerste ronde klik : hier

Er is een beperkt aantal Texelse fietsers beschikbaar, die door de organisatie worden ingezet bij (buitenlandse) toppers. De 120 km lopers dienen al op de dag voor de wedstrijd op het eiland aanwezig te zijn en hun startnummer in de Stayokay op te halen.

Om deel te kunnen nemen aan de 120 km dien je een verzoek in :

VERZOEK TOT DEELNMAME DE 120 VAN TEXEL

Zie ook :

TOELATINGSEISEN DE120 VAN TEXEL 2026

Lopers die nog gaan proberen aan de toelatingseis te voldoen, kunnen zich inschrijven voor de 120 km. Wanneer de poging onverhoopt mislukt, kan men zich over laten zetten naar de 60 km. Daarnaast is er een beperkt aantal wildcards beschikbaar voor de 120 km-inschrijvers, die formeel niet aan één van de toelatingseisen hebben voldaan. Onderbouwde wildcard-verzoeken kunnen gericht worden aan : Henri Thunnissen 

Startnummers

De startnummers worden medio februari opgestuurd

Verzorging

Op de wisselpunten zijn verzorgingsposten met water, sportdrank en fruit

Fietsbegeleiding 

De fietser dient zich achter de loper te positioneren. Het is een fietser niet toegestaan om de deelnemer te pacen.

Op het strand is het niet mogelijk om  mee te fietsen

Massage, douche en bagage 

Bagagetassen (let op alleen voor hardloopbagage!) worden bij de start afgegeven in de daarvoor bestemde vrachtauto. De bagage wordt getransporteerd naar de Stayokay. Ultralopers kunnen in de Stayokay gebruik maken van de douches in 22 vrijgehouden kamers. Tevens is er voor hen in de Stayokay de (gratis) mogelijkheid van massage door Sido Sportmassage TX.

Busvervoer van Stayokay naar boot

Na afloop is er een mogelijkheid om met de bus naar de boot te reizen. 

Vertrek pendelbus  naar de boot: circa 17:30, 18:30 en 19:30 nabij de Stayokay