60 KM – 120 KM – 4 x 15 KM – Strand – Bos – Duin – Wad – Dijk – Dorp – Berg

Uitslagen 4 x 15

Uitslag estafette 2001

UITSLAGEN ESTAFETTE DE ZESTIG VAN TEXEL 21-10-2001
ESTAFETTE 4 x 15 MANNEN 1e etappe 2e etappe 3e etappe 4e etappe
pl naam lft plaats 14.5 km 13.4 km 16.8 km 15.3 km
1 Rijnsoever team 1 0:56:28 1:49:58 3:00:42 4:00:57
Wout Duyndam 46 Katwijk 0:56:28
Leen van Rijn 46 Katwijk 0:53:30
André Korpershoek 29 Katwijk 1:10:44
Werry Leunissen 35 Katwijk 1:00:15
2 Speedy’s A.V.M 1:04:55 2:00:09 3:00:00 4:04:20
Frans Vermeer 49 Monnickendam 1:04:55
Koen Leek 19 Monnickendam 0:55:14
Remco Ankringa 26 Monnickendam 0:59:51
Sacha Muhlebach 24 Monnickendam 1:04:20
3 Santini runners 40+ 1:09:12 2:05:38 3:14:12 4:17:18
Adri Tieleman Den Haag 1:09:12
Wim   Wubben 45 Monster 0:56:26
Rene van der Knaap 42 ’s Gravenzande 1:08:34
Anton van Spronsen 48 Monster 1:03:06
4 JVG AV34 1:05:13 2:15:13 3:19:08 4:20:08
Peter Machiels 44 Apeldoorn 1:05:13
René Nijkamp 38 Klarenbeek 1:10:00
Bert Smid 44 Apeldoorn 1:03:55
Jan Kiewiet 38 Apeldoorn 1:01:00
5 Santini runners 1:08:46 2:05:08 3:16:30 4:26:10
Mart van Marrewijk 60 Kwintsheul 1:08:46
Cees Wubben 52 Naaldwijk 0:56:22
Fred Korenman 51 Honselersdijk 1:11:22
Aad van Dijk 51 s Gravenzande 1:09:40
6 AV Edam 1:04:07 2:01:59 3:14:42 4:32:04
Jos Dekker 25 Volendam 1:04:07
Klaas Ettema 26 Edam 0:57:52
Sijmen Tol 26 Volendam 1:12:43
Dirk Zeedijk 45 Hengelo 1:17:22
7 Grootspraak 1:03:24 2:06:59 3:21:44 4:34:12
Eric van Oijen 37 Culemborg 1:03:24
Cees Kooman Oosterend 1:03:35
Mark Bakker 23 Groningen 1:14:45
Sander van Beek 24 Den Burg 1:12:28
8 Santini runners 45+ 1:10:25 2:13:46 3:30:22 4:37:02
Willem van Zijl 46 Poeldijk 1:10:25
Cees Duindam Wateringen 1:03:21
Peter Witkam Hoek van Holland 1:16:36
Bram Meier 48 Naaldwijk 1:06:40
9 Veteranen Texel 1:19:00 2:20:22 3:45:03 4:48:53
Koos Witte 49 Den Burg 1:19:00
Dirk Vinke 54 Den Burg 1:01:22
Frank Zethof 40 Den Burg 1:24:41
Jan Zijm 44 Den Burg 1:03:50
10 Jachthuis 1:15:25 2:16:34 3:40:20 4:55:38
Piet Kingma 45 Den Hoorn 1:15:25
Menno Goënga 38 Den Burg 1:01:09
Richard Bakker De Koog 1:23:46
Guido Betsema 32 Den Burg 1:15:18
11 RAB groep Texel 1:23:12 2:25:18 3:43:07 4:56:11
Cees Goslinga 37 Den Burg 1:23:12
Gauke van Lingen 33 Oudeschild 1:02:06
Martien Witte 40 Den Burg 1:17:49
Paul Krugers 38 Den Burg 1:13:04
12 Funrunners 1 1:09:32 2:17:18 3:40:10 4:58:33
Hans Holthuijsen 45 Zwaag 1:09:32
Maarten Verbeek 39 Hoorn 1:07:46
Wally Joris 47 Hoorn 1:22:52
Joost Hanstede 43 Hoorn 1:18:23
13 De Wijkers 1:07:48 2:32:32 3:52:58 5:03:36
Pieter Kramer 18 Beverwijk 1:07:48
Jan Kramer 48 Beverwijk 1:24:44
Harm Landman 46 Beverwijk 1:20:26
Wim Komen 50 Beverwijk 1:10:38
14 Ploeger en Zoonen 1:09:30 2:21:00 3:46:25 5:07:17
Herman Ploeger 40 1:09:30
Herman Ploeger 40 Den Burg 1:11:30
Jan van Dijk 54 Oosterend 1:25:25
Henk Schraag 48 Oosterend 1:20:52
15 Team Bolsward 1:14:34 2:21:30 3:41:25 5:09:34
Rob Burger 48 Bolsward 1:14:34
Jelco Hovinga 28 Bolsward 1:06:56
Martin Wynig 39 Bolsward 1:19:55
Wiebe Hovinga 54 Bolsward 1:28:09
16 Trim Men A.V.M 1:15:36 2:34:10 4:00:26 5:18:15
Dik Stam 57 Monnickendam 1:15:36
Bert van Goor 55 Monnickendam 1:18:34
Johan Tol 41 Monnickendam 1:26:16
Piet Segers 61 Monnickendam 1:17:49
17 T.T.A en R 1:17:40 2:33:32 3:55:59 5:22:27
Arie de Ridder 39 De Waal 1:17:40
Toon van Beek 51 Den Burg 1:15:52
Thomas Richter 34 Den Burg 1:22:27
Ruud Meedendorp 40 Den Burg 1:26:28
18 De Zwoegers van Hoorn 2 1:24:08 2:27:40 4:01:33 5:26:33
Dirk Exalto 46 Zwaag 1:24:08
Theo Danenberg 46 Hoorn 1:03:32
Johan Bommerson 35 Zwaag 1:33:53
Ed Meunier 60 Oosthuizen 1:25:00
19 De loopjongens 1:28:36 2:40:02 4:06:00 5:27:29
Eddy Zegers 37 Oosterend 1:28:36
John Daalder 32 Den Burg 1:11:26
Jan Dogger Den Burg 1:25:58
Rinus Kooger Den Burg 1:21:29
20 Boltex 1:17:09 2:30:18 4:03:16 5:30:57
Gerard Appelman 51 De Waal 1:17:09
Willem Daman 53 Broek op L’dijk 1:13:09
Pieter Jan Kooger 38 De Waal 1:32:58
Jaap van Vooren 60 Den Burg 1:27:41
ESTAFETTE 4 x 15 VROUWEN 1e etappe 2e etappe 3e etappe 4e etappe
pl naam lft plaats 14.5 km 13.4 km 16.8 km 15.3 km
1 Haag Atletiek 1:10:10 2:15:23 3:36:12 4:44:10
Marleen Westhoff 33 Den Haag 1:10:10
Monique van Embden 33 Den Haag 1:05:13
Ank Michels 40 Den Haag 1:20:49
Sylvia Dingemans 49 Den Haag 1:07:58
2 Rijnsoever team 2 – dames 1:10:50 2:14:30 3:36:14 4:56:25
Marja van Leeuwen 42 Katwijk 1:10:50
` Lenie v.d. Plas 51 Katwijk 1:03:40
Yvon Zwanenburg 39 Katwijk 1:21:44
Anja Kralt 32 Katwijk 1:20:11
3 Santini runners dames 1:11:17 2:28:45 3:47:28 5:03:46
Anneke Starrenburg 43 Honselersdijk 1:11:17
Cora Klumpers 39 Kwintsheul 1:17:28
Petra van Marrewijk 44 s Gravenzande 1:18:43
Pamela Smidt 48 Hoek van Holland 1:16:18
4 De meiden van Cees en Co 1:17:40 2:30:55 3:58:35 5:32:33
Jeanette ter Steege 41 Den Hoorn 1:17:40
Laurien Bakker 42 Den Burg 1:13:15
Lydia Verweij 47 De Cocksdorp 1:27:40
Ina van Sambeek 45 Den Burg 1:33:58
5 De Oorzaak 1:23:12 2:43:34 4:21:05 5:47:17
Mirjam Arkenbout 41 Den Burg 1:23:12
Rose Goslinga 38 Den Burg 1:20:22
Corrie Appelman 45 De Waal 1:37:31
Dini Binsbergen 65 Oosterend 1:26:12
6 First Ladies AVM 1:20:34 2:46:35 4:29:25 5:49:25
Charlotte Lablans 48 Monnickendam 1:20:34
Grietje Vogel 40 Marken 1:26:01
Maaike Stam 57 Monnickendam 1:42:50
Petra Tol 38 Monnickendam 1:20:00
ESTAFETTE 4 X 15 GEMENGDE TEAMS
1 Vooruyt/mix 0:58:33 2:05:58 3:16:41 4:36:19
John Boogaard 37 Bovenkarspel 0:58:33
Bas Waterham 38 Doetinchem 1:07:25
Gerrit Joling 36 Zuidwolde 1:10:43
Connie Joling 34 Den Burg 1:19:38
2 Road Runners Zoetermeer 1:08:46 2:09:22 3:39:18 4:48:34
Joyce Dijkhuizen Zoetermeer 1:08:46
Miel Piso 43 Zoetermeer 1:00:36
Jan Moggré 46 Zoetermeer 1:29:56
Miel Piso 43 Zoetermeer 1:09:16
3 Plantaris Alkemade 1:09:12 2:14:30 3:38:18 4:49:26
Trudy Rotteveel 30 1:09:12
Wilm van Bekkum 39 Oude Wetering 1:05:18
Fred Onderwater 35 Roelofsardensveen 1:23:48
Jan van der Veer 46 Oude Wetering 1:11:08
4 De sjees van Kees 1:11:44 2:20:50 3:45:30 4:51:52
Peter Fagel 41 Nijmegen 1:11:44
Ria Heijnen 52 Nijmegen 1:09:06
Tiny Delisse 53 Nijmegen 1:24:40
Kees Rooyen 52 Nijmegen 1:06:22
5 AV Texel 1:05:52 2:24:00 3:48:32 5:02:52
Pierre Bonnet 40 Den Burg 1:05:52
Bettina Löscher 34 Den Burg 1:18:08
Judith Bleijswijk 35 Den Burg 1:24:32
Margot van der Ven 34 Oosterend 1:14:20
6 Dubbelgangers 1:19:46 2:32:50 3:55:00 5:16:15
Kees Visser 38 Nieuw-Vennep 1:19:46
Ruud van der Meulen 25 Schoonhoven 1:13:04
Jeroen Star 22 Schoonhoven 1:22:10
Aly Wiersma 28 Alkmaar 1:21:15
7 De Jager 1:06:44 2:13:56 3:41:35 5:17:41
Rob Teisman De Cocksdorp 1:06:44
Ben Bakker Den Hoorn 1:07:12
Corrie de Jager De Cocksdorp 1:27:39
Els de Jager Den Hoorn
Cees de Jager 80 Utrecht 1:36:06
8 Gouwzeelopers A.V.M 1:17:08 2:37:57 3:59:22 5:18:51
Chiel Spaan 54 Monnickendam 1:17:08
Martin Sluijmers 49 Monnickendam 1:20:49
Jan van Zaanen 45 Broek in W’land 1:21:25
Annemiek Knuwer 49 Monnickendam 1:19:29
9 Troet Runners AVM 1:15:35 2:22:30 4:06:25 5:31:27
Ronald Nooy 50 Monnickendam 1:15:35
Jaap Honingh 47 Monnickendam 1:06:55
Rick McCarroll 47 Monnickendam 1:43:55
Petra Lievendag 31 Monnickendam 1:25:02
10 Sportschool Texel 1:15:53 2:33:20 3:56:31 5:31:58
Jan van der Star 50 Den Burg 1:15:53
Annie Hin 41 Den Burg 1:17:27
Emile Seegers 39 Den Burg 1:23:11
Lenie Kiewiet 44 Oosterend 1:35:27
11 Speeltoren trimmers A.V.M 1:15:35 2:28:58 4:15:25 5:35:55
Martin Cevat 36 Monnickendam 1:15:35
Just Out 49 Monnickendam 1:13:23
Marijke Strikker 49 Monnickendam 1:46:27
Rick van Zaanen 44 Broek in Waterl. 1:20:30
12 De Hogelandsters 1:21:17 2:38:50 4:06:02 5:37:19
Harry v.d. Poel 41 Eenrum 1:21:17
Hans Hiemstra 45 Uithuizermeeden 1:17:33
Rennie Bronkema 43 Winsum 1:27:12
Henk Langeveld 45 Winsum 1:31:17
13 De Doorstappers 1:21:59 2:32:06 4:22:34 5:37:36
Hans Appel 63 Hoorn 1:21:59
Lou Coevert 56 Lambertschaag 1:10:07
Carin van Boxmeer 40 Blokker 1:50:28
John Brandhof 37 Bovenkarspel 1:15:02
14 De Zwoegers van Hoorn 1 1:28:59 2:27:35 4:01:33 5:40:38
Hans de Roo 45 Koog a/d Zaan 1:28:59
Stan Liebrand 37 Hoorn 0:58:36
Rob Peschier 35 Hoorn 1:33:58
Anneke Reiss 40 Zwaag 1:39:05
15 Mega team 1:18:25 2:45:44 4:14:18 5:43:10
Martin Hin 44 Haarlem 1:18:25
Erna Hin 40 Den Burg 1:27:19
Ger Walstra 33 Haarlem 1:28:34
Annelies Graaf-Hin 48 Den Burg 1:28:52
16 Van Lien Sport 1:30:45 2:42:52 4:12:15 6:07:21
Aad v.d. Hamer 52 Barendrecht 1:30:45
John Tadij 41 Barendrecht 1:12:07
John Koert 49 Rotterdam 1:29:23
Anja van Dongen 53 Barendrecht 1:55:06
Bijzondere categorie – start een uur eerder
Acht van Texel 1:35:57 2:54:33 4:52:16 6:17:34
Carla Smit Den Burg
Dineke Dankers Den Hoorn 1.35.57
Lyda Bakker De Koog
Carla van Wijngaarden Den Burg 1:18:36
Carla Smit Den Burg
Elly Westdorp Den Burg
Anneke Hoogenbosch Den Burg 1:57:43
Anoeska Buijsman Den Burg
Samanta v.d. Berg 1:25:18

Uitslag estafette 1999

Pl Voor- en achternaam Lft Woonplaats Etappe Etappe Etappe Finish
1 2 3 tijd
15.4 km 14.3 km 15.0 km 60 km
ESTAFETTE 4 x 15 MANNEN    (5-4-1999)
1 AV Rijnsoever 1 58:06 1:53:42 2:54:20 3:53:43
Wout Duindam 44 Katwijk 58:06
Leen van Rijn 44 Katwijk 0:55:36
Pascal Walther 28 Katwijk 1:00:38
Peter Walen 31 Warmond 0:59:23
2 Vlaanderen 2002 1:02:39 2:01:03 3:01:48 3:58:16
Staf Nevelsteens 44 Booischot (B) 1:02:39
Paul van Oosterwyck 45 Lier (B) 0:58:24
Rony van Oosterwyck 44 Lier (B) 1:00:45
Sus Renders 40 Noorderwijk (B) 0:56:28
3 Gelre 1 run 2 day 1:03:30 2:06:25 3:00:34 3:58:43
Niels van Geest 29 Ellecom 1:03:30
Michel Duits 30 Eerbeek 1:02:55
Alex Scholten 37 Eerbeek 0:54:09
Gerard Limbeek 37 Dieren 0:58:09
4 Groep Lammert 1:04:39 1:59:56 3:00:42 4:03:42
Martijn Toering 26 Leeuwarden 1:04:39
Lammert Odinga 31 Leeuwarden 0:55:17
Wim de Bie 43 Dronrijp 1:00:46
Jelle Kazimier 24 Leeuwarden 1:03:00
5 Henk vd Scheur transportteam Apeldoorn 1:05:39 2:13:38 3:20:28 4:17:16
Herman Mol 39 Apeldoorn 1:05:39
Kees Kremer 40 Terwolde 1:07:59
Lex van den Brink 29 Apeldoorn 1:06:50
Hans van Driel 39 Apeldoorn 0:56:48
6 Sewaco-bedrijf 1:00:40 2:09:24 3:14:11 4:31:41
Menno Teunisse Den Helder 1:00:40
Fred Braaksma 51 Den Helder 1:08:44
Ron Bromlewe 41 Den Helder 1:04:47
Ruud Wilner 41 Den Hoorn 1:17:30
7 Lionitas: Drie Goeie en Ik 1:08:43 2:27:01 3:34:24 4:40:04
Johan Meinsma 33 Leeuwarden 1:08:43
Gert-Piet v.d. Bogert 26 Leeuwarden 1:18:18
Klaas Jan Huizinga 34 Leeuwarden 1:07:23
Harold Hofenk 25 Leeuwarden 1:05:40
8 AV Rijnsoever 2 1:19:00 2:24:12 3:35:58 4:49:20
Gerrit Vlieland 45 Katwijk 1:19:00
Arie Ruiter 34 Katwijk 1:05:12
Jacobus Vooys 44 Katwijk 1:11:46
Willem Zwanenburg 39 Katwijk 1:13:22
9 AP-team Tsjernobyl Fathers 2:25:32 3:39:36 4:55:06
Jaap van der Vinne 43 Maarssen ?
Ries Leyen 51 Maarssen 2:25:32
Bert Pont 35 Maarssen 1:14:04
Epko Oosterheerd 39 Maarssen 1:15:30
10 AV Startbaan 1
via Cor de Horde 1:07:17 2:20:44 3:34:24 4:56:02
Jeroen Erkelens 42 Amstelveen 1:07:17
Paul Tijsen 51 Amstelveen 1:13:27
Jaap Stolk 64 Amstelveen 1:13:40
John Zitvast 48 Amstelveen 1:21:38
4 X 15 KM – VROUWEN
1 Haag Atletiek 1:08:54 2:15:43 3:29:42 4:43:14
Sylvia Dingemans 47 Den Haag 1:08:54
Joke Keuning 38 Den Haag 1:06:49
Margreet Schouten 44 Den Haag 1:13:59
Ank Michels 38 Den Haag 1:13:32
2 Gelre 2 – dames Brummen 1:09:23 2:26:24 3:43:01 4:53:24
Gemma Hassink 39 De Steeg 1:09:23
Alie Ribbink 45 Dieren 1:17:01
Hafida Salama 29 Dieren 1:16:37
Lini Strijker 48 Brummen 1:10:23
3 De Paashazen 1:15:46 2:38:03 3:55:55 5:06:29
Inge van Schaick 37 Leeuwarden 1:15:46
Marijke de Boer 34 Leeuwarden 1:22:17
Jeltje van der Wal 47 Leeuwarden 1:17:52
Jacinta Fancel 35 Leeuwarden 1:10:34
4 Het Superteam 1:16:58 2:34:32 3:53:38 5:10:56
Martha Meijer 45 Amersfoort 1:16:58
Ali Veenstra 53 Leusden 1:17:34
Gea Bos 41 Hoogland 1:19:06
Anja v.d. Gugten 38 Amersfoort 1:17:18
5 Bouwcenter Rab 1:27:17 2:42:34 3:56:20 5:13:58
Annelies Tesselaar 38 Zandvoort 1:27:17
Ingrid Snijder 37 Den Helder 1:15:17
Annelies de Goed 37 Den Helder 1:13:46
Linda Vlaming 27 Den Helder 1:17:38
6 ATC – dames 1:10:24 2:21:00 3:50:38 5:15:15
Suus Bouwland 42 Eelde 1:10:24
Heleen Oterdoom 44 Donderen 1:10:36
Annemieke Stuit 29 Groningen 1:29:38
Gretta Hulzebos 32 Eelde 1:24:37
7 Team AAV ’36 1:23:23 2:41:07 4:06:22 5:37:48
Corry van Iperen 38 Alphen a/d Rijn 1:23:23
Ilona van Rheenen 47 Koudekerk a/d Rijn 1:17:44
Lida Mattie 47 Oude Wetering 1:25:15
Monique Hamaker 46 Alphen a/d Rijn 1:31:26
4 X 15 KM – RECREATIETEAMS
1 Hotel ’t Jachthuis – geel 59:26 1:55:23 2:59:00 4:00:22
Robert Bakker 18 De Koog 0:59:26
Erik Bakker 18 De Koog 0:55:57
Jan Dankers 18 Den Burg 1:03:37
Rien Brouwer 37 Oosterend 1:01:22
2 “Kassa” 1:07:32 2:03:05 3:05:17 4:05:03
Jan van der Veer 44 Oudewetering 1:07:32
Wilm van Bekkum 37 Oudewetering 0:55:33
Ad v.d. Marel 46 Oudewetering 1:02:12
John Jansen 35 Oudewetering 0:59:46
3 Team Hendrichs 1:09:31 2:17:27 3:20:36 4:31:59
Vincent Zweije 33 Utrecht 1:09:31
Ruud Clarijs 27 Bunnik 1:07:56
Marco Kouwenhoven 27 Utrecht 1:03:09
Rino Hendrichs 34 Utrecht 1:11:23
4 AV Startbaan 3 1:12:10 2:17:40 3:20:28 4:33:41
Jo Jannink 61 Amstelveen 1:12:10
Jan Sluys 51 Amstelveen 1:05:30
Theo Schuurman 45 Amstelveen 1:02:48
Piet v.d. Berg 43 Ouderkerk a/d Amstel 1:13:13
5 Familie-mix 57:37 2:01:55 3:20:47 4:35:57
John Boogaard 35 Bovenkarspel 57:37
Bas Waterham 36 Doetinchem 1:04:18
Connie Joling 32 Den Burg 1:18:52
Egbert Kats 31 Hoogeveen 1:15:10
6 t Jachthuis – wit 1:11:15 2:21:39 3:31:16 4:40:37
Piet Kingma 43 Den Hoorn 1:11:15
Richard Bakker 47 De Koog 1:10:24
Tony v.d. Vis 36 Den Burg 1:09:37
Menno Goënga 36 Den Burg 1:09:21
7 Rab/Eiland de Wild 1:15:50 2:24:18 3:38:33 4:43:11
Jan Groot 46 Avenhorn 1:15:50
Denis de Haan 32 Hoorn 1:08:28
Bas Peereboom 23 Alkmaar 1:14:15
Marcel Telman 27 Heerhugowaard 1:04:38
8 Zeevang Kraaien 1:13:48 2:23:10 3:31:27 4:45:25
Ben Bruidegom 51 Hobrede 1:13:48
Erik Hardorff 35 Oosthuizen 1:09:22
Martin Pool 50 Oosthuizen 1:08:17
Jan Kok 55 Oosthuizen 1:13:58
9 Fietssportief 1:16:11 2:25:15 3:38:29 4:48:46
Natascha van der Vis 28 Oosterend 1:16:11
René Guldemond 32 Den Burg 1:09:04
Robert Riewald 32 Den Burg 1:13:14
Gauke van Lingen 32 Den Burg 1:10:17
10 Fun Runners 4 1:14:30 2:25:59 3:36:58 4:49:15
Wal Joris 45 Hoorn 1:14:30
Joost Hanstede 42 Hoorn 1:11:29
Maarten Verbeek 37 Hoorn 1:10:59
Hans Holthuijsen 43 Zwaag 1:12:17
11 Three man and a lady 1:13:40 2:21:46 3:36:17 4:52:10
Leo Dirks 50 Hoorn 1:13:40
Dirk Exalto 43 Zwaag 1:08:06
Dénise Baas 28 Hoorn 1:14:31
Rogier Hoekema 31 Hoorn 1:15:53
12 Suomi 1:19:08 2:24:23 3:37:40 4:52:12
Ellen Kuipers 29 IJmuiden 1:19:08
Ton Verschoor 50 IJmuiden 1:05:15
Karl Stüsgen 39 IJmuiden 1:13:17
Chris Best 41 Haarlem 1:14:32
13 Bouwcenter Rab-Oudeschild 1:15:08 2:21:34 3:39:24 4:56:46
Paul Krugers 36 Den Burg 1:15:08
Martien Witte 38 De Waal 1:06:26
Cees Goslinga 36 Den Burg 1:17:50
Albert Scholl 38 Den Burg 1:17:22
14 Sikkes/Heibeek 1:13:09 2:20:22 3:31:13 4:58:26
Wiel Sikkes 42 Hellevoetsluis 1:13:09
Gerrit Heibeek 44 Brielle 1:07:13
Wiel Sikkes 42 Hellevoetsluis 1:10:51
Gerrit Heibeek 44 Brielle 1:27:13
15 Gelre 3 1:12:57 2:33:27 3:47:16 5:00:56
Ellenus Venema 29 De Steeg 1:12:57
Connie Vervelde 25 Spankeren 1:20:30
Edward Althof 36 Doesburg 1:13:49
Wopke Pol 38 Dieren 1:13:40
16 van de Kooy-Veenker 1:17:48 2:23:51 3:42:08 5:02:04
Klaas van der Kooij 52 Damwoude 1:17:48
Hugo Veenker 41 Damwoude 1:06:03
Klaas van der Kooij 52 Damwoude 1:18:17
Hugo Veenker 41 Damwoude 1:19:56
17 Van Luijn 1:10:48 2:24:57 3:46:26 5:03:23
Hans van Luijn 46 Didam 1:10:48
Gerard van Luijn 45 Arcen 1:14:09
Lies van Luijn 48 Bakel 1:21:29
Johan van Luijn 57 Bunnik 1:16:57
18 Jakohama 1:17:23 2:24:23 3:44:13 5:04:03
Ko Timmer 45 Wolphaartsdijk 1:17:23
Jan van Dijk 51 Oosterend (Texel) 1:07:00
Ruud Verstraaten ?? Breda 1:19:50
Guido Betsema 31 Den Burg 1:19:50
19 AV ’34 1:17:44 2:32:22 3:50:13 5:08:49
Maureen Meijlis 31 Eerbeek 1:17:44
Anton Cujé 32 Apeldoorn 1:14:38
Kees Heil     wijzigt 44 Apeldoorn 1:17:51
Joop Kuiper 39 Apeldoorn 1:18:36
20 Jansen/Linsen 1:13:16 2:43:49 4:03:12 5:09:25
Kees Jansen 52 Houten 1:13:16
Tonny Jansen-Sontrop 49 Houten 1:30:33
Francine Jansen 24 Eindhoven 1:19:23
Peter Linssen 26 Eindhoven 1:06:13
21 Nauta Boek 1:08:59 2:29:49 3:50:13 5:10:34
Pierre Bonnet 38 Den Burg 1:08:59
Bettina Löscher 32 Den Burg 1:20:50
Judith van Bleijswijk 33 Den Burg 1:20:24
Daan Welboren 54 Den Hoorn 1:20:21
22 AV Monnickendam 1 1:09:47 2:32:55 3:45:42 5:12:08
Harry van Schaik 52 Monnickendam 1:09:47
Maaike Stam 54 Monnickendam 1:23:08
Ronald Nooy 47 Monnickendam 1:12:47
Ada Peeters 43 Monnickendam 1:26:26
23 AV Monnickendam 4 1:16:11 2:02:49 3:38:29 5:12:48
Lody Peeters 49 Monnickendam 1:16:11
Sacha Muhlebach 21 Monnickendam 0:46:38
Grietje Vogel 38 Marken 1:35:40
Adriana Stam 36 Marken 1:34:19
24 Pompidou 1:20:02 2:37:31 3:58:24 5:13:46
Marco Sluis 29 Oudewater 1:20:02
Willeke van Buren 19 Schoonhoven 1:17:29
Warten van Loon 31 Schoonhoven 1:20:53
Ruud van der Meulen 20 Schoonhoven 1:15:22
25 De loopjongens 2:33:53 3:55:20 5:15:47
Ruud Cornelje 36 Den Helder ?
Rinus Kooger 45 Den Burg 2:33:53
Eddy Zegers 35 Oosterend 1:21:27
Jan Dogger 49 Den Burg 1:20:27
26 Boltex 1:08:54 2:31:16 4:00:18 5:16:27
Willem Daman 51 Broek op Langedijk 1:08:54
Kees van Eekelen 52 Broek op Langedijk 1:22:22
Pieter Jan Kooger De Waal 1:29:02
Gerard Appelman 49 De Waal 1:16:09
27 AV Monnickendam 2 1:17:05 2:16:35 3:52:26 5:16:48
Dik Stam 55 Monnickendam 1:17:05
Remco Ankringa 24 Monnickendam 0:59:30
Carla Straatman 45 Monnickendam 1:35:51
Marijke Strikker 47 Monnickendam 1:24:22
28 AVT Hazen 1:15:40 2:24:43 3:55:08 5:17:50
Erik van Zoonen 41 Oudeschild 1:15:40
Sierd Wouda 48 Den Burg 1:09:03
Donald de Vrind 44 Den Burg 1:30:25
Henk Schraag 47 Oosterend 1:22:42
29 RRZ 1:22:24 2:36:58 3:54:20 5:23:44
Frans van den Hengel 38 Zoetermeer 1:22:24
Jaap Visser 64 Zoetermeer 1:14:34
Leo van den Hengel 49 Zoetermeer 1:17:22
Cindy van den Hengel 38 Zoetermeer 1:29:24
30 Antilopers 1:09:44 2:43:36 4:08:44 5:24:16
Pieter Broekman 54 Waddinxveen 1:09:44
Martine Broekman 24 Soest 1:33:52
Arjan van Schoonhoven 23 Apeldoorn 1:25:08
Letteke Broekman-Geerling 49 Waddinxveen 1:15:32
31 AV Monnickendam 3 1:13:03 2:17:15 3:40:43 5:25:06
Els Trienes 39 Monnickendam 1:13:03
Jan de Wit 44 Monnickendam 1:04:12
Louise Christenhuis 44 Monnickendam 1:23:28
Marian Witte 47 Monnickendam 1:44:23
32 De Fi Doncies 1:22:51 2:41:33 3:56:50 5:31:51
Aly Wiersma 26 Alkmaar 1:22:51
Barbara Helversteijn 47 Alkmaar 1:18:42
Kees Visser 35 Alkmaar 1:15:17
Els de Jager 51 Den Hoorn (Texel) 1:35:01
33 De Wychertjes 1:28:02 2:36:19 3:55:50 5:32:00
Gerard Dieks 52 Wychen 1:28:02
Cees Wijtmans 57 Hernen 1:08:17
Rob Top 49 Wychen 1:19:31
Gerrie Wijtmans 51 Hernen 1:36:10
34 Team ‘De Jager’ 1:09:42 2:35:50 3:50:50 5:35:08
Rob Teisman 41 De Cocksdorp 1:09:42
Mel Rijsdijk 77 Utrecht 1:26:08
Corrie de Jager 43 De Cocksdorp 1:15:00
Cees de Jager 77 Utrecht 1:44:18
35 The Oase runners 1 1:10:56 2:34:11 4:03:20 5:37:36
Henk Bruin 39 Hoofddorp 1:10:56
André van Os 43 Hoofddorp 1:23:15
Hans de Neef 42 Haarlem 1:29:09
Bart van Doesburg 38 Heemstede 1:34:16
36 Team ‘HAAC’ 1:13:40 2:25:53 4:02:17 5:38:17
Armand Wester 33 Hoorn 1:13:40
Rob Pesschier 34 Hoorn 1:12:13
Chris Jongkees 37 Hoorn 1:36:24
Anneke Reiss 38 Zwaag 1:36:00
37 AV Startbaan 2 1:26:14 2:46:50 4:13:30 5:40:12
Jan de Horde 61 Amstelveen 1:26:14
Cor de Horde 53 Amstelveen 1:20:36
Ab Hooyer 40 Amstelveen 1:26:40
Ben van Grieken 70 Amstelveen 1:26:42
38 Prima Pinda 1:17:51 2:34:24 4:14:59 5:41:27
Edwin Peters 29 Utrecht 1:17:51
Ronald Egbers 28 Amsterdam 1:16:33
Jeroen Teppema 29 Sneek 1:40:35
Niels Auée 27 Utrecht 1:26:28
39 Dynamos 2 1:29:43 2:41:01 4:02:06 5:43:32
Jan Kees Bot 40 Bloemendaal 1:29:43
Marcel Vermaat 30 Haarlem 1:11:18
Patrick Vermaat 30 Haarlem 1:21:05
Pieter Wolters 35 Gouda 1:41:26
40 The Oase Runners 3 1:23:49 2:40:37 4:05:52 5:44:48
Jan Warmerdam 34 Haarlem 1:23:49
Jeanet Hollenberg 35 Heemstede 1:16:48
Peter v.d. Voorn 31 Spaarndam 1:25:15
Adrianne Denkers 31 Hoofddorp 1:38:56
41 The Chickens 2:11:59 4:00:07 5:45:18
Jan van der Ven 38 Amersfoort ?
Vincent Goan 38 Den Haag 2:11:59
Hedy van Ginkel 40 Amersfoort 1:48:08
Emelie Papenburg 30 Amersfoort 1:45:11
42 The Oase runners 2 1:26:30 2:43:21 4:16:30 5:46:55
Ronald Nijssen 37 Haarlem 1:26:30
Leon De Werker 35 Haarlem 1:16:51
Nicoline van Os 39 Hoofddorp 2:50:00
Lianne Niessen 34 Haarlem 1:30:25
43 DAAR GAAN ZE 1:18:19 2:43:02 4:25:46 6:01:26
Gijs Heutink 40 Zeist 1:18:19
Reinier Heutink 42 Voorburg 1:24:43
Chris Heutink 36 Amsterdam 1:42:44
Stef Heutink 31 Bussum 1:35:40
44 Dynamos I 1:32:30 3:06:02 4:39:37 6:19:07
Frank v.d. Poll 35 Haarlem 1:32:30
Gerard Versteeg 40 Haarlem 1:33:32
Marieke Rijpkema 35 Haarlem 1:33:35
Marieke Rijpkema? 35 Haarlem 1:39:30
BIJZONDERE CATEGORIEEN
(zijn 1 uur eerder gestart)
Team Runner’s World 1:09:28 2:17:12 3:31:28 4:34:56
Sido Martens ?? Leeuwarden 1:09:28
Kees Kooman ?? ?? 1:07:44
Ysbrand Visser ?? ?? 1:14:16
Ron Teunisse ?? Castricum 1:03:28
Vrouwen A.V. Texel 1:31:20 2:51:59 3:51:36 5:14:55
Marijke Stark 44 Oosterend 1:31:20
Corrie Witte 43 De Waal 1:20:39
Ingrid van Lubek 27 Den Burg 0:59:37
Mirjam Arkenbout 39 Den Burg 1:23:19
De Doordouwers 1:12:13 2:37:43 4:03:02 5:25:00
Hanne Hofmans 22 De Koog 1:12:13
Rose Goslinga 36 Den Burg 1:25:30
Erna Kuip 41 Den Burg 1:25:19
Laurien Bakker 39 Den Burg 1:21:58
De Acht van Texel *) 1:30:12 2:52:30 4:22:23 5:52:17
Josje vd Knepscheut 43 Den Burg
Ans Schraag 50 Den Burg 1:30:12
Carla Smit 41 Den Burg
Ina van Sambeek 43 Den Burg 1:22:18
Erna Hin 38 Den Burg
Annelies Graaf 46 Den Burg 1:29:53
Anneke Birkenhäger 57 Oosterend
Elly Westdorp 47 Den Burg 1:29:54
Het Snellenteam 1:28:29 3:19:48 4:41:00 6:05:31
Bert Snel 52 Eemnes 1:28:29
Bregtje Snel 18 Eemnes 1:51:19
Henny Snel 49 Eemnes 1:21:12
Bram Snel 22 Eemnes 1:24:31

Uitslag estafette 1997

4 X 15 KM VROUWEN
1 Restaurant ’t Pruttelhuus 1:03:59 2:09:45 3:28:11 4:38:04
Ingrid van Lubek 24 Den Burg 1:03:59
Colinda Brouwer 31 Oosterend 1:05:46
Ingrid Uitgeest 34 De Koog 1:18:26
Natascha v.d. Vis 26 Oosterend 1:09:53
2 Noordkop dames 1 1:13:54 2:22:59 3:36:02 4:51:08
Dula Brandsma 42 Den Helder 1:13:54
Serena Oldeboom 16 Breezand 1:09:05
Miranda Oosterbaan 26 Den Helder 1:13:03
Marja Mulder 39 Den Helder 1:15:06
3 Lionitas/Paashazen 1:17:40 2:26:36 3:55:26 5:04:19
Liesbeth Steenbergen 30 Makkum 1:17:40
Inge van Schaick 35 Leeuwarden 1:08:56
Marijke de Boer 32 Leeuwarden 1:28:50
Frouke Feenstra 34 Leeuwarden 1:08:53
4 Noordkop dames 4 1:17:51 2:35:31 3:51:10 5:13:29
Annelies Beijer 43 Den Helder 1:17:51
Sonja Oldeboom 39 Breezand 1:17:40
Sabina Tant 27 Ewijcksluis 1:15:39
Liesbeth Menke 37 Den Helder 1:22:19
5 Lady Funrunners
via Hanneke Coffeng 1:20:24 2:40:28 3:59:30 5:16:17
Hanneke Mes 28 Midwoud 1:20:24
Carla Vriend 34 Enkhuizen 1:20:04
Hanneke Coffeng 33 Blokker 1:19:02
Nelly Kempenaar 41 Hoorn 1:16:47
6 Noordkop dames 2 1:26:01 2:44:31 4:03:08 5:24:21
Elly de Vos 46 Den Helder 1:26:01
An Tigchelaar 51 Den Helder 1:18:30
Sjanneke Mulder 39 Den Helder 1:18:37
Anniek Reiff 40 Den Helder 1:21:13
7 Noordkop dames 3 1:22:29 2:44:17 4:06:36 5:31:48
Corina Baas 34 Den Helder 1:22:29
Mirelle Voorthuizen 27 Den Helder 1:21:48
Irina Wilms 23 Den Helder 1:22:19
Jopie Biersteker 47 Den Helder 1:25:12
8 Noordkop-Suomi 1:19:42 2:42:19 3:55:39
Annelies Tesselaar 36 Zandvoort 1:19:42
Marianne Tesselaar 33 Den Helder 1:22:37
Linda Vlaming 25 Anna Paulowna 1:13:20
Ingrid Snijder 35 Den Helder
4 X 15 KM – MANNEN
1 VSB Runningteam 1 1:00:19 1:48:40 2:44:44 3:40:30
Jan van Ammers 51 Zaandam 1:00:19
Johan ten Kate 32 Meppel 0:48:21
Bob de Dood 28 Landsmeer 0:56:04
Ritske Boerman 36 Winsum 0:55:46
2 Gelre 1 1:02:38 1:53:41 2:51:30 3:49:15
Jan Strijker 44 Brummen 1:02:38
Dirk van Raalte 27 Arnhem 0:51:03
Niels v.d. Geest 27 Diemen 0:57:49
Paul Swart 31 Velp 0:57:45
3 Lionitas B-team 1:02:22 1:55:35 3:08:02 4:14:43
Jelle Kazimier 24 Leeuwarden 1:02:22
Lammert Odinga 29 Leeuwarden 0:53:13
Rudy Sinnema 31 Leeuwarden 1:12:27
Gerrit Kramer 32 Bolsward 1:06:41
4 Triathlon Team 1:03:48 2:03:50 3:05:18 4:15:42
Robert Bakker 16 De Koog 1:03:48
Jan Dankers 16 Den Burg 1:00:02
Sjef van Santvoort 17 Nuenen 1:01:28
Jeroen Huizinga 18 Oosterend 1:10:24
5 Cupfighters 1:05:23 2:15:23 3:17:33 4:20:54
Minne Goënga 32 Den Hoorn 1:05:23
Gerrit Liefers 34 Wapenveld 1:10:00
Loek van Vliet 45 Den Burg 1:02:10
Jan Zijm 40 Den Burg 1:03:21
6 Tsjernobyl-vaders 1:05:34 2:07:09 3:09:33 4:22:06
Epco Oosterheerd 32 Maarssen 1:05:34
Henk de Vries 35 Maarssen 1:01:35
Bert Pont 36 Maarssen 1:02:24
Ries Leijen 50 Maarssen 1:12:33
7 AV Startbaan 1:11:46 2:15:38 3:22:42 4:23:43
Piet v.d. Berg 41 Ouderkerk a/d Amstel 1:11:46
Theo Schuurman 43 Amstelveen 1:03:52
Cor Verlaan 47 Uithoorn 1:07:04
Gerard v. Breukelen 45 Ouderkerk a/d Amstel 1:01:01
8 Lionitas 1:05:55 2:08:25 3:16:35 4:23:48
Gert Piet v.d. Bogert 26 Leeuwarden 1:05:55
Johan Meinsma 31 Leeuwarden 1:02:30
Klaas Jan Huizing 32 Leeuwarden 1:08:10
Harold Hofenk 23 Leeuwarden 1:07:13
9 Lionitas A-team 1:09:27 2:17:20 3:19:55 4:32:52
Peter Klaver 46 Leeuwarden 1:09:27
Jaap v.d. Zee 44 Leeuwarden 1:07:53
Nico Hoekstra 34 Leeuwarden 1:02:35
Kees Versprille 43 Burgum 1:12:57
10 KLM Road Runners (2) 1:06:20 2:15:01 3:20:33 4:34:39
Ren Volkers 34 Amstelveen 1:06:20
Nicole Volkers 33 Amstelveen 1:08:41
Ruud Schouten 47 Amstelveen 1:05:32
Peter v.d. Veldt 35 Amstelveen 1:14:06
11 De Veenlopers 1:04:20 2:08:31 3:15:38 4:35:10
Johan Baas 39 Mijdrecht 1:04:20
Bert van Diemen 39 Vinkeveen 1:04:11
Peter van ’t Veld 38 Mijdrecht 1:07:07
Claudia Woerden 24 Mijdrecht 1:19:32
12 Rotisserie 1:18:00 2:28:04 3:37:00 4:46:06
Eddy Zegers 33 Oosterend 1:18:00
Guido Betsema 29 Den Burg 1:10:04
Rinus Kooger 44 Den Burg 1:08:56
Tony v.d. Vis 34 Den Burg 1:09:06
13 KLM Road Runners (1) 1:09:02 2:13:17 3:29:22 4:47:27
Hans van Soest 43 Amstelveen 1:09:02
Andr Hoogland 35 Amstelveen 1:04:15
Frans Adriaanse 61 Amstelveen 1:16:05
Wim Roozendaal 41 Amstelveen 1:18:05
14 Visser’s bouwbedrijf 1:08:06 2:20:22 3:31:00 4:48:44
Menno Goënga 34 Den Burg 1:08:06
Henk Vroom 37 Den Burg 1:12:16
Hans Dijker 34 Den Burg 1:10:38
Dirk Eelman 51 Oosterend 1:17:44
15 Noordkop Nieuwediep 1:18:26 2:27:00 3:34:49 4:49:03
Hans Brandsma 42 Den Helder 1:18:26
Rob Hoogenbosch 35 Den Helder 1:08:34
Alfred de Boer 46 Den Helder 1:07:49
Ben Reiff 44 Den Helder 1:14:14
16 Jakohama 1:08:16 2:16:15 3:36:30 4:47:42
Jan van Dijk 49 Oosterend 1:08:16
Martin Birkenhger 60 Oosterend 1:07:59
Hans Timmer 34 Woudrichem 1:20:15
Ko Timmer 43 Wolphaartsdijk 1:11:12
17 Funrunners (2) 1:21:11 2:29:39 3:36:22 4:49:10
Jan Kempenaar 40 Hoorn 1:21:11
Joris Wal 43 Hoorn 1:08:28
Hans Holthuijsen 41 Zwaag 1:06:43
Maarten Verbeek 35 Hoorn 1:12:48
18 Noordkop Drie 1:14:12 2:19:28 3:33:05 4:51:42
Jack Ouwens 40 Den Helder 1:14:12
Anno v.d. Bosch 32 Den Helder 1:05:16
Ron van Dongen 36 Den Helder 1:13:37
Stanley Elphick 57 Den Helder 1:18:37
19 Zeehondjes Ecoblaren Team 1:13:54 2:18:51 3:31:20 4:55:49
Lidewij van Katwijk 28 Den Burg 1:13:54
Pierre Bonnet 36 Den Burg 1:04:57
Erik Bogaard 28 Den Burg 1:12:29
Ingrid Fontijn 38 Oudeschild 1:24:29
20 Team AV ’34 1:12:09 2:34:28 3:49:30 4:56:33
Minke Hilgenberg 42 Apeldoorn 1:12:09
Rudi Doornbos 45 Apeldoorn 1:22:19
Paul Dettmers 37 Apeldoorn 1:15:02
Tom Wassink 45 Apeldoorn 1:07:03
21 AV Monnickendam (4) 1:00:08 2:18:07 3:39:30 4:58:06
Jan v.d. Peet 39 Monnickendam 1:00:08
Bea Compier 32 Monnickendam 1:17:59
Bert van Goor 50 Monnickendam 1:21:23
Henny Gerritsen 48 Monnickendam 1:18:36
22 TX 68 1:20:57 2:27:33 3:47:55 4:59:32
Pieter Aris v.d. Vis 37 Oosterend 1:20:57
Rob Arensman 38 Oosterend 1:06:36
Guus v.d. Water 37 Zeewolde 1:20:22
Ron Eelman 39 De Waal 1:11:37
23 Boltex 1:16:31 2:19:10 3:32:30 4:59:48
Willem Daman 49 Broek o/Langedijk 1:16:31
Ralph Grabowski 32 Den Burg 1:02:39
Gerard Appelman 47 De Waal 1:13:20
Jaap van Vooren 56 Den Burg 1:27:18
24 Funrunners (3) 1:19:09 2:28:18 3:43:00 5:01:27
Wim Nijveld 50 Hoorn 1:19:09
Leo Petersen 51 Hoorn 1:09:09
Jan Kriekaard 55 Schellinkhout 1:14:42
Bert Kramer 48 Hoorn 1:18:27
25 Van Luijn 1:17:02 2:25:12 3:48:44 5:02:36
Johan van Luijn 45 Bunnik 1:17:02
Gerard van Luijn 43 Arcen 1:08:10
Lies de Greeff-v. Luijn 46 Bakel 1:23:32
Hans van Luijn 44 Didam 1:13:52
26 Ploeger & zonen 1:11:30 2:11:57 3:45:39 5:04:53
Erik van Zoonen 39 Oudeschild 1:11:30
Herman Ploeger 35 Den Burg 1:00:27
Tiemen v.d. Worp 28 De Cocksdorp 1:33:42
Henk Schraag Oosterend 1:19:14
27 Nauta Boek 1:14:31 2:26:45 3:43:00 5:07:21
Werner van der Meer 34 Den Burg 1:14:31
Henk Stevens 46 De Cocksdorp 1:12:14
Paul van Exel 34 De Cocksdorp 1:16:15
Daan Welboren 52 Den Hoorn 1:24:21
28 Gelre 2 1:14:12 2:20:00 3:32:30 5:09:07
Lini Strijker 46 Brummen 1:14:12
Michel Duits 28 Eerbeek 1:05:48
Ted van Blokland 36 Dieren 1:12:30
Hafida Salama 26 Dieren 1:36:37
29 AV Monnickendam (2) 1:06:22 2:33:14 3:39:18 5:09:18
Wim Heijenk 41 Monnickendam 1:06:22
Maudi Wijnholt 45 Monnickendam 1:26:52
Lodi Peeters 47 Monnickendam 1:06:04
Dick Stam 53 Monnickendam 1:30:00
30 AAV ’36 (gemengd team) 1:16:43 2:30:53 3:46:22 5:14:38
Tinus de Horde 56 Alphen a/d Rijn 1:16:43
Kees de Kloet 57 Alphen a/d Rijn 1:14:10
Gr Wenker 45 Alphen a/d Rijn 1:15:29
Lida Mattie 45 Oude Wetering 1:28:16
‚\\Pagina
31 De Jager 1:09:17 2:25:30 3:41:20 5:16:23
Rob Teisman 39 De Cocksdorp 1:09:17
Mel Rijsdijk 75 Utrecht 1:16:13
Corrie de Jager 41 De Cocksdorp 1:15:50
Cees de Jager 75 Utrecht 1:35:03
32 VSB Running Team 2 1:18:00 2:19:01 3:52:58 5:17:13
Adri van Delft 44 Groot-Ammers 1:18:00
Rik Rademaker 29 Zeist 1:01:01
Brigitta Boerman 30 Winsum 1:33:57
Ger Mastenbroek 52 Houten 1:24:15
33 Ruud vd Zweers informatorium 1:16:21 2:26:05 3:42:53 5:18:46
Rob Strietman 37 Schagen 1:16:21
Frans de Buyzer 39 Alkmaar 1:09:44
Willem Tolman 38 Alkmaar 1:16:48
Ron Greven 39 Alkmaar 1:35:53
34 Lionitas/MP 1:22:29 2:38:20 4:01:17 5:18:57
Dirk v.d. Veer 35 Leeuwarden 1:22:29
Martin Pannekoek 34 Leeuwarden 1:15:51
Feike Kievits 34 Leeuwarden 1:22:57
Paul Miedema 50 Leeuwarden 1:17:40
35 Dynamos 1:15:52 3:49:49 5:19:46
Henk Bruin 37 Hoofddorp 1:15:52
Jan Kees Bot Bloemendaal
Hein Steenkist 38 Haarlem 1:15:52
Gerard Versteeg 48 Haarlem 1:29:57
36 AVT-vrouwen 1:27:30 2:43:29 3:54:10 5:20:10
Corrie Witte 41 De Waal 1:27:30
Nancy Sieling 19 Den Burg 1:15:59
Gauke van Lingen 30 Den Burg 1:10:41
Judy Witte 47 Den Burg 1:26:00
37 AV Monnickendam (1) 1:17:27 2:28:40 3:47:00 5:22:44
Chiel Spaan 49 Monnickendam 1:17:27
Els Trienes 36 Monnickendam 1:11:13
Marijke Strikker 45 Monnickendam 1:18:20
Maaike Stam 52 Monnickendam 1:35:44
38 AV Monnickendam (3) 1:07:35 2:39:51 3:57:33 5:28:52
Frans Vermeer 45 Monnickendam 1:07:35
Marianne Witte 45 Monnickendam 1:32:16
Ada Peeters 41 Monnickendam 1:17:42
Louise Christenhuis 42 Monnickendam 1:31:19
39 De Hardloopmeiden Texel 1:06:00 2:31:28 3:52:20 5:30:19
Sido Martens 1:06:00
Ina Gerritsen 50 Den Burg 1:25:28
Laurien Bakker 38 Den Burg 1:20:52
Anneke Hoogenbosch 37 Den Burg 1:37:59
40 Galerie Fi-donc animatie kunst 1:20:01 2:47:31 4:07:44 5:32:43
Kees Visser 33 Alkmaar 1:20:01
Els de Jager 49 Den Hoorn 1:27:30
Aly Wiersma 23 Alkmaar 1:20:13
Faizel Joemrati 23 Bergen 1:24:59
41 IJsclub Haarlem 0:00:00 2:42:42 4:10:30 5:34:22
Fred Kroon 54 Hillegom
Mieke Gunsing 44 Haarlem 2:42:42
Els Harinck 43 Haarlem 4:10:30
Hellen van Veen 46 Haarlem 5:34:22
42 A-team 1:34:24 2:52:14 4:12:50 5:40:42
Carla Roeper 40 Den Burg 1:34:24
Marja Huiskamp 30 Den Burg 1:17:50
Ina van Sambeek 41 Den Burg 1:20:36
Erna Kuip 39 Den Burg 1:27:52
BIJZONDERE CATEGORIEEN (starten 1 uur eerder, om 10.35 uur)
De Acht van Texel 1:28:41 2:49:51 4:15:28 5:44:38
Josje vd Knepscheut 41 Den Burg
Carla Smit 39 Den Burg 1:28:41
Erna Hin 36 Den Burg
Marijke Stark 42 Oosterend 1:21:10
Annelies Graaf 44 Den Burg
Baukje Kedde 41 Den Burg 1:25:37
Elly Westdorp 45 Den Burg
Janny Lexmond 36 Den Burg 1:29:10

Uitslag estafette 1995

4 X 15 KM – WEDSTRIJD MANNEN
1 Noordkop 0:57:55 1:49:33 2:42:15 3:36:06
Ronald Balkema 28 Den Helder 0:57:55
Jean Paul Driessen 25 Den Helder 0:51:38
Gert Jan van Bemmel 32 Den Helder 0:52:42
Freddie Nijstad 29 Den Helder 0:53:51
2 VSB Running Team 1
G. Mastenbroek 0:58:44 1:47:09 2:44:47 3:49:28
Ton van Spronsen 40 Schiedam 0:58:44
Johan ten Kate 29 Meppel 0:48:25
Jan Kuys 48 Schiedam 0:57:38
Ritske Boerman 34 Winsum 1:04:41
3 AV Startbaan 1:01:37 1:57:58 2:56:45 3:55:02
Joost Lucassen 28 Amstelveen 1:01:37
Jeroen Amesz 22 Amstelveen 0:56:21
Norbert Eelman 24 Amstelveen 0:58:47
Duk Bekema 34 Weesp 0:58:17
4 LG Baunatal 1:05:46 2:02:00 3:02:10 3:59:10
Gerhard Kuauff 47 Fuldabruck(D) 1:05:46
Harald Lange 26 Calden(D) 0:56:14
Michael Erben 39 Baunatal(D) 1:00:10
Jurgen Thomas 25 Grebenstein(D) 0:57:00
4 X 15 KM – WEDSTRIJD VROUWEN
1 Noordkop dames 1 1:15:25 2:17:31 3:26:34 4:32:28
Annelies Beijer 41 Den Helder 1:15:25
Judy v.d. Berg 22 Den Helder 1:02:06
Ingrid Snijder 33 Den Helder 1:09:03
Hetty Everhardus 38 Den Helder 1:05:54
2 Noordkop dames 2 1:25:12 2:38:04 4:04:13 5:36:14
Joyce in ’t Veld 37 Den Helder 1:25:12
Miranda Oosterbaan 24 Den Helder 1:12:52
Diana Goudswaard 36 Den Helder 1:26:09
Marjan van Dam 39 Den Helder 1:32:01
PRESTATIE-TEAMS
1 De Lion-lopers I 1:07:08 2:08:39 3:08:00 4:14:54
Peter Klaver 44 Leeuwarden 1:07:08
Eric Cor Hoekstra 23 Den Haag 1:01:31
Jelle Kazimier 20 Leeuwarden 0:59:21
Jaan v.d. Zee 42 Leeuwarden 1:06:54
2 VSB Runningteam 2 1:13:27 2:11:50 3:13:49 4:17:08
Henk Mooij 41 Schiedam? 1:13:27
Koos Rademaker 49 Zeist 0:58:23
Frans Vermeulen 34 Weesp 1:01:59
Richard Hassink 30 Utrecht 1:03:19
3 Politie Texel 1:03:02 1:59:13 3:13:22 4:24:53
Simon Crans 39 Haarlem 1:03:02
Maarten Krom 36 Nieuwe Niedorp 0:56:11
Arie v.d. Burg 33 De Koog 1:14:09
Johannes Siebinga 38 De Koog 1:11:31
4 De Paashazen I 1:14:22 2:25:14 3:22:35 4:25:24
Henk van IJzendoorn 40 Berg en Dal 1:14:22
Oscar Pen 24 Arnhem 1:10:52
Sibrand Houtman 37 Nijmegen 0:57:21
Kees Degeling 34 Hoorn 1:02:49
5 Watlopers 1:08:08 2:11:55 3:17:47 4:55:23
Ed Dorsman 35 Nootdorp 1:08:08
Norbert Dankers 47 Den Burg 1:03:47
Jan van Dijk 47 Oosterend 1:05:52
anoniem Harlingen 1:37:36
6 Boltex 1:14:31 2:31:17 3:42:11 5:08:16
Gerard Appelman 45 De Waal 1:14:31
Jaap van Vooren 54 Den Burg 1:16:46
Wim Daman 47 Broek/Langedijk 1:10:54
Kees van Eekelen 48 Broek/Langedijk 1:26:05
7 PSOV ‘Marsdiep’ 1:11:08 2:33:11 3:55:52 5:11:17
Dirk Heykoop 34 Den Helder 1:11:08
Andre Goeman 36 Den Helder 1:22:03
Marco Mentink 29 Den Helder 1:22:41
Hans Booy 28 Den Helder 1:15:25
8 De Jager 1:23:06 2:26:33 3:43:04 5:15:20
Mel Rijsdijk 73 Utrecht 1:23:06
Rob Teisman 37 De Cocksdorp 1:03:27
Corrie de Jager 39 De Cocksdorp 1:16:31
Kees de Jager 73 Utrecht 1:32:16
9 Les Pyramides Overveen 1:06:02 2:19:37 3:58:25 5:21:58
Kees-Jan Kos 28 Amsterdam 1:06:02
Henk Opperveld 53 Haarlem 1:13:35
Koos v.Bergen Henegouwen 49 Santpoort 1:38:48
Cees Mossel 42 Heiloo 1:23:33
10 De Lion-lopers II 1:29:35 2:36:51 3:54:45 5:25:23
Feike Kievits 32 Leeuwarden 1:29:35
Kamel Loumi 17 Leeuwarden 1:07:16
Dirk v.d. Veer 33 Leeuwarden 1:17:54
Dick Jansen 35 Leeuwarden 1:30:38
11 VSB Runningteam 4
p/a G. Mastenbroek 1:27:38 2:33:07 4:08:10 5:36:10
Jouri Huigen 14 De Wijk 1:27:38
Rik Rademaker 34 Zeist 1:05:29
Anneke Rademaker 32 Zeist 1:35:03
Marijke Huigen 45 De Wijk 1:28:00
12 VSB Runningteam 3 1:27:38 2:49:40 4:16:03 5:37:12
Peter Huigen 40 De Wijk 1:27:38
Ed Sloof 34 Waddinxveen 1:22:02
Brigitta Gruisinga 26 Winsum 1:26:23
Sary Sloof 37 Waddinxveen 1:21:09
4 X 15 KM – TEXELSE TEAMS
1 Cupfighters 0:59:07 1:56:59 3:02:28 4:06:13
Minne Gonga 30 Den Burg 0:59:07
Ralph Grabowski 30 Den Burg 0:57:52
Mark Riteco 27 Den Burg 1:05:29
Loek van Vliet 43 Den Burg 1:03:45
2 Goud Appeltje 1:03:42 1:58:42 3:03:48 4:16:10
Remco Nagtegaal 26 De Cocksdorp 1:03:42
Jan Zijm 38 Den Burg 0:55:00
Gert Pansier 45 Den Burg 1:05:06
Simon Appel 46 Oudeschild 1:12:22
3 Theodorahoeve 1:07:26 2:12:09 3:10:54 4:24:33
Tony v.d. Vis 32 Den Burg 1:07:26
Rinus Kooger 43 Den Burg 1:04:43
Rien Brouwer 33 Oosterend 0:58:45
Eddy Zegers 31 Oosterend 1:13:39
4 Three women and the bets
p/a Colinda Brouwer 1:07:22 2:11:05 3:21:03 4:36:43
Ingrid van Lubek 23 Den Burg 1:07:22
Ronno Honingh 36 De Koog 1:03:43
Natascha v.d. Vis 24 Oosterend 1:09:58
Guido Betsema 26 Den Burg 1:15:40
5 In den Grooten Slock 1:12:10 2:25:25 3:38:08 4:45:53
Werner van der Meer 32 Den Burg 1:12:10
Nicol Schermer 35 Den Burg 1:13:15
Paul van Exel 32 De Cocksdorp 1:12:43
Henk Stevens 44 De Cocksdorp 1:07:45
6 Rotary 1:16:54 2:23:10 3:41:10 4:54:30
Jan Dogger 45 Den Burg 1:16:54
Peter Bakker 50 Den Burg 1:06:16
Jef v.d. Zel Zwaag 1:18:00
Han Wilmink 35 Oosterend 1:13:20
7 Skywalker 1:18:05 2:30:04 3:36:54 5:05:49
Hans Frank 37 De Koog 1:18:05
Robbert Visser 18 Den Burg 1:11:59
Bernard Klein Breteler 18 Den Burg 1:06:50
Robert Klein Breteler 20 Den Burg 1:28:55
8 AV Texel-vrouwen 1:25:09 2:38:37 3:54:25 5:11:51
Corrie Witte 39 De Waal 1:25:09
Marijke Stark 40 Oosterend 1:13:28
Lydia Verweij 41 De Cocksdorp 1:15:48
Tilly Eelman 49 Den Burg 1:17:26
9 Het A-team 1:28:35 2:46:28 4:05:42 5:14:29
Carla Roeper 38 Den Burg 1:28:35
Ina van Sambeek 39 Den Burg 1:17:53
Marja Huiskamp 28 Den Burg 1:19:14
Theo Boom 40 Oudeschild 1:08:47
BIJZONDERE CATEGORIEEN starten 1 uur eerder
De Acht van Texel 1:33:02 2:52:48 4:13:57 5:38:28
Bertha Bakker 45 Den Burg
Miranda Grabowski 30 Den Burg 1:33:02
Carla Smit 37 Den Burg
Josje vd Snepscheut 39 Den Burg 1:19:46
Ingrid Uitgeest 32 De Koog
Baukje Kedde 39 Den Burg 1:21:09
Nancy Sieling 17 Den Burg 1:24:31
Zoef de Haas 1:35:12 2:47:42 4:23:20 6:03:05
Corrie Boon 47 De Waal 1:35:12
Judith v. Bleijswijk 29 Den Burg 1:12:30
Vera Persoon 39 Den Burg 1:35:38
Anneke Hoogenbosch 36 Den Burg 1:39:45

Uitslag estafette 1993

 

Estafette 4×15 km – 2e De Zestig van Texel 12 april 1993
MANNEN WEDSTRIJD
naam woonplaats lft Bcue Sl val Kr Keet Finish
15,4 km 14,2 km 15,4 km 15,35 km
1 SV Noordkop 1 55:00 1:49:29 2:45:09 3:37:54
Jean-Paul Driessen Den Helder 23 55:00
Hans v d Wal Den Helder 30 54:29
Marinus Siemons Den Helder 31 55:40
Rick Kranenburg Den Helder 28 52:45
2 Runningteam VSB Bank 1 1:00:10 1:58:57 2:55:36 3:44:42
Ad Breedijk Houten 39 1:00:10
Jolanda Homminga Houten 33 58:47
Jan van Ammers Houten 47 56:39
Johan ten Kate Houten 26 49:06
3 AV Startbaan 57:12 1:55:00 2:54:31 3:48:25
Chris v.d. Neut Amstelveen 31 57:12
Norbert Eelman Amstelveen 22 57:48
Loek Berbee Amstelveen 43 59:31
Cor Olieman Amstelveen 21 53:54
4 Olympus 70 A 1:07:48 2:12:34 3:21:50 4:32:55
Jan Koene Wateringen 41 1:07:48
Gerard van Luik Wateringen 41 1:04:46
Aad Tieleman Den Haag 34 1:09:16
Joep Zuidewind Monster 19 1:11:05
5 Vitesse 1:01:35 2:07:55 3:29:20 4:33:57
Rino Hendrichs Utrecht 28 1:01:35
Hans Blaauwbroek Utrecht 30 1:06:20
Mieke Hekenkamp Utrecht 30 1:21:25
Paul de Ridder Utrecht 29 1:04:37
4 x 15 km DAMES WEDSTRIJD
naam woonplaats lft Ecomare Sl val Kr Keet Finish
1 Olympus 70 dames 1:11:34 2:19:52 3:28:11 4:30:13
Pam Smid Den Helder 40 1:11:34
Nel Vreugdenhil Hoek van Holland 35 1:08:18
Patra van Marrewijk De Lier 35 1:08:19
Carla Ophorst Honselerdijk 35 1:02:02
2 SV Noordkop dames 1 1:09:14 2:17:42 3:26:05 4:36:14
Hetty Everhardus Den Helder 28 1:09:14
Sija Pepping Den Helder 19 1:08:28
Annelies Beijer Den Helder 29 1:08:23
Hannie van der weide Den Helder 34 1:10:09
3 AV Texel dames 1:16:28 2:28:18 3:45:51 5:01:16
Marijke Stark Oosterend 38 1:16:28
Mirjam Arkenbout Den Burg 33 1:11:50
Nel Bruining Den Burg 47 1:17:33
Coby Bakelaar Den Burg 46 1:15:25
4 SV Noordkop dames 2 1:20:32 2:38:27 3:57:48 5:17:01
Martha van de Meche Den Helder 39 1:20:32
Sandra Segers Den Helder 1:17:55
Miranda Oosterbaan Den Helder 23 1:19:21
Wietske ten Velde Den Helder 38 1:19:13
4 x 15 PRESTATIE
naam woonplaats lft Ecomare Sl val Kr Keet Finish
1 Goud Appeltje 57:52 1:51:27 2:55:50 4:00:51
Minne Goënga Den Burg 28 57:52
Jan Zijm Den Burg 36 53:35
Gert Pansier Den Burg 1:04:23
Simon Appel Oudeschild 44 1:05:01
2 Team Ploeger Bonnet 1:05:14 2:02:35 3:05:05 4:02:03
Herman Ploeger Den Burg 32 1:05:14
Remco Nagtegaal De Cocksdorp 24 57:21
Jeroen de Graaf Den Burg 1:02:30
Pierre Bonnet Den Burg 32 56:58
3 Team ING groep 1:00:02 2:06:20 3:06:52 4:12:00
Nico Kikkert Midlum 26 1:00:02
Richard v.d. Woude Doetichem 26 1:06:18
Gijs Gjalema Doetichem 26 1:00:32
Just Hamming Oud Beyerland 29 1:05:08
4 De Ljouwerts 57:36 2:04:15 3:11:08 4:17:05
L.Odinga Leeuwaarden 25 57:36
T. Kooistra Leeuwaarden 06:39
P. Klaver Leeuwaarden 42 1:06:53
T. Kooistra Leeuwaarden 1:05:57
5 Theadorahove 58:14 2:04:57 3:07:08 4:17:41
Rien Brouwer Oosterend 31 58:14
Eddy Zegers Oosterend 29 1:06:43
Tony van der Vis Den Burg 30 1:02:11
Rinus Kooger Den Burg 41 1:10:33
6 Team Waldesch 1:10:34 2:16:35 3:31:52 4:33:46
Wolfgang Fries Waldesch 37 1:10:34
Karin Schaaf Waldesch 41 1:06:01
Karin Kulzer Waldesch 52 1:15:17
Peter Schaaf Waldesch 42 1:01:54
7 Lionitas 2 1:12:48 2:18:18 3:25:00 4:35:20
Gert van der bogert Leeuwaarden 22 1:12:48
Nico Hoekstra Leeuwaarden 30 1:05:30
Jaen van der Zee Leeuwaarden 40 1:06:42
Benno van der Heide Leeuwaarden 37 1:10:20
8 KLM Roadrunners 1:05:40 2:16:14 3:29:56 4:37:21
Piet Stilting Almere-buiten 38 1:05:40
Jan Verbey Hoofddorp 42 1:10:34
André Hoogland Zwanenburg 29 1:13:42
Frans Adriaanse Badhoevendorp 57 1:07:25
9 Team Dohefresja 1:13:12 2:21:25 3:26:22 4:40:52
Willem Hart Den Helder 50 1:13:12
Leo Oost Den Helder 27 1:08:13
Henk Stevens De Cocksdorp 42 1:04:57
Sjaak Ransdorp Den Burg 45 1:14:30
10 Panlopers 1:13:04 2:20:18 3:27:42 4:41:15
Wim Koenen Wassenaar 41 1:13:04
Jan Voetberg Wassenaar 52 07:14
Pleun v.d. Dool Wassenaar 42 1:07:24
Frans Jansen Wassenaar 1:13:33
11 Kitzbühl 1:17:20 2:25:52 3:23:52 4:41:54
Adri Kranenburg Alkmaar 28 1:17:20
Darren McGarry Alkmaar 1:08:32
Henk Beentjes Alkmaar 58:00
Marga Beentjes Alkmaar 1:18:02
12 Le Berry 1:09:14 2:18:45 3:30:15 4:49:10
Werner v.d. Meer Den Burg 30 1:09:14
Paul van Exel De Cocksdorp 30 09:31
Daan Welboren Den Hoorn 1:11:30
Koos Ruiter Den Burg 40 1:18:55
13 Ster Appeltje 1:21:03 2:27:16 3:38:55 4:49:21
Corrie Witte De Waal 37 1:21:03
Gerard Appelman De Waal 43 1:06:13
Theo Takes Den Burg 48 1:11:39
Willem Daman Broek op Langendijk 45 1:10:26
14 Lionitas 1 1:08:35 2:11:10 3:29:13 4:53:20
Cor van Leeuwen Stiens 1:08:35
Eric Hoekstra Leeuwaarden 1:02:35
Feiek Kievits Leeuwaarden 1:18:03
Martien Pannekoek Leeuwaarden 1:24:07
15 Visser’s Bouwbedrijf 1:12:28 2:21:28 3:38:21 4:56:21
Dirk Eelman Den Burg 47 1:12:28
Henk Vroon Den Burg 33 1:09:00
Auke Rienstra Den Burg 24 1:16:53
Robert Visser Oudeschild 23 1:18:00
16 Thialf 1 1:11:38 2:16:43 3:46:35 4:59:25
Mebnno Pistorius Nijmegen 25 1:11:38
Frans Knorth Bemmel 15 1:05:05
Ingrid Kamerbeel Nijmegen 31 1:29:52
Oskar Pen Arnhem 23 1:12:50
17 Runningteam VSB Bank 2 1:14:36 2:25:12 3:31:36 4:59:48
Adri van Delft Hoofddorp 40 1:14:36
Martin Elsemuller Amstelveen 1:10:36
Johan Schonewelle Amstelveen 25 1:06:24
Rolf Spil Hoofddorp 1:28:12
18 Team De Jager 1:16:12 2:19:30 3:34:08 5:00:49
Mel Rijsdijk Utrecht 71 1:16:12
Rob Teisman De Cocksdorp 35 1:03:18
Corrie de Jager De Cocksdorp 37 1:14:38
Kees de Jager Utrecht 71 1:26:41
19 Thialf 2 1:06:26 2:25:19 3:51:43 5:03:17
Dick Caderius van Veen Arnhem 42 1:06:26
Jeroen Caderius van Veen Arnhem 16 1:18:53
Mieke van Yzendoorn Arnhem 41 1:26:24
Henk van Yzendoorn Arnhem 38 1:11:34
20 Rijkspolitie Texel 1:17:33 2:28:01 3:45:58 5:05:06
Nico Drenth Den Burg 35 1:17:33
Jan van der Meer De Koog 35 1:10:28
Adriaan Verkaart Den Burg 32 1:17:57
Ed Mooijen Den Burg 20 1:19:08
21 AV Texel gemengd 1:12:26 2:22:29 3:47:10 5:07:20
Jan Dogger Den Burg 39 1:12:26
Peter Bakker Den Burg 34 1:10:03
Ina van Sambeek Den Burg 44 1:24:41
Carla Roeper Den Burg 20 1:20:10
22 De Tadorna’s 1:16:50 2:39:14 3:44:10 5:11:49
Gijs Broere Den Burg 51 1:16:50
Ard Broere Amsterdam 27 1:22:24
Daniël Broere Amsterdam 26 1:04:56
Resa Broere Amsterdam 34 1:27:39
23 Team Fysio 1:16:10 2:41:15 4:01:40 5:13:23
Marjo Hoornsman Arnhem 25 1:16:10
Barbara Lont 1:25:05
Heleen Kruithof 1:20:25
Linda Tolsma Amsterdam 25 1:11:43
24 Triatlon Dames Texel 1:23:19 2:35:50 4:00:33 5:19:14
Mariska Koenders De Cocksdorp 1:23:19
Natscha vna der Vis Oosterend 1:12:31
Marieke Hollander Den Burg 1:24:43
Colinda Brouwer Oosterend 1:18:41
25 Runningteam VSB Bank 3 1:29:00 2:48:43 4:08:21 5:24:42
Kiki Hannema Houten 1:29:00
Casper van Doodeweerd Houten 36 1:19:43
Tineke van Ammers Houten 1:19:38
Ger Mastenbroek Houten 1:16:21
26 Team Pyramides 1:05:14 2:21:54 3:56:21 5:31:35
Kees Jan Kos 25 1:05:14
Pieter Madiol Santpoort 49 1:16:40
Koos van Bergen Heneg Santpoort 47 1:34:27
Joke van Bergen Heneg Santpoort 46 1:35:14
Bijzondere Prestatieteams (1 uur eerder gestart)
’n Koud Kunsie 1:31:47 3:03:04 4:26:47 5:51:50
Ina Gerritsen Den Burg 39 1:31:47
Anneke Hoogenbosch Den Burg 34 1:31:17
Lydia Verwey De Cocksdorp 44 1:23:43
Corrie Boon De Waal 20 1:25:03
Team Verpleeghuis 1:30:14 2:55:57 4:33:25 6:05:01
Jeanette ter Steege Den Hoorn 39 1:30:14
Bernard Wolf Oosterend 34 1:25:43
Vera Persoon Den Burg 44 1:37:28
Jan Klein Breteler Den Burg 20 1:31:36

 

 

Uitslag estafette 1991

Estafette 4×15 km – 1e De Zestig van Texel 1 april 1991
MANNEN WEDSTRIJD
naam woonplaats lft Ecomare Sl val Kr Keet Finish
1 Gl.Atl. Wipperfürth 1:04:43 1:49:21 2:34:45 3:31:37
Jörg Muller Wipperfürth 27 1:04:43
Robert Hausfeld Huckeswagen 23 44:38
Lothar Breitkopf Huckeswagen 22 45:24
Christian Fisher Halver 19 56:52
2 SV Noordkop 1 1:03:48 1:50:35 2:40:00 3:36:22
Gerard Huijnen Den Helder 37 1:03:48
Rick Kranenburg Den Helder 27 46:47
Hans v d Wal Den Helder 28 49:25
Marinus Siemons Den Helder 29 56:22
3 AV Rijsnoever 1:04:45 1:54:15 2:42:07 3:38:52
Erwin Jonker Katwijk 23 1:04:45
Leen van Rijn Katwijk 36 49:30
Jan Barnhoorn Katwijk 32 47:52
Dirk van Beelen Katwijk 35 56:45
4 Ramdrammers 1:03:37 1:51:04 2:47:10 3:40:42
Peter ter Burg Bunnik 27 1:03:37
Henk Girveld Utrecht 31 47:27
Walter Bergevoer Utrecht 27 56:06
Hans Bakker Vinkeveen 25 53:32
5 Mariniersteam 1:03:48 1:54:56 2:44:45 3:44:53
Jean Driessen Den Helder 22 1:03:48
Rene Driessen Den Helder 26 51:08
Richard Halkman Den Helder 22 49:49
Johan Driessen Den Helder 48 1:00:08
6 AV Dokev team 1 1:05:25 1:56:30 2:47:37 3:50:06
Marcel Zwart Wieringerwaard 1:05:25
Alco Port Wieringerwaard 18 51:05
Willem de Jong Anna Paulowna 36 51:07
Jan Kerkhof Anna Paulowna 30 1:02:29
7 Noordkop team 2 1:07:59 2:02:36 3:01:56 4:04:01
Menno Teunisse Den Helder 26 1:07:59
Louis Burggraff Den Helder 38 54:37
Joop Smit Den Helder 31 59:20
Jan Groot Den Helder 46 1:02:05
8 Noordkop team 3 1:17:43 2:10:32 3:01:56 4:04:01
Rein Wink Den Helder 44 1:17:43
Dick van der Weide Den Helder 38 52:49
Ronald Jacobs Den Helder 51:24
Jan Sevenhuisen Den Helder 46 1:02:05
9 Gl.Atl. Wipperfürth 2 Den Burg 1:05:15 2:10:32 3:02:30 4:05:30
Berud Feldhoff Frielingdorf 29 1:05:15
Sven Schafer Huckeswagen 19 1:05:17
Christiaan Wad Wipperfürth 17 51:58
Klaus Hausberg Huckeswagen 22 1:03:00
4 x 15 km DAMES WEDSTRIJD
naam woonplaats lft Ecomare Sl val Kr Keet Finish
1 Atletiek Noordkop dames 1 1:26:08 2:31:15 3:35:45 4:47:19
Truus van der Berg Den Helder 45 1:26:08
Annelies Beijer Den Helder 1:05:07
Elly Vos Den Helder 40 1:04:30
Sya Pepping Den Helder 40 1:11:34
2 Atletiek Noordkop dames 2 1:34:09 2:39:00 3:47:05 4:59:58
Bettina Woud Den Helder 28 1:34:09
Monique Wijker Den Helder 19 1:04:51
Joyce Rijkees Den Helder 29 1:08:05
Hetty Everhardus Den Helder 34 1:12:53
3 AV Dokev team 3 dames 1:31:48 2:41:42 3:46:00 5:06:28
Ria Kos Anna Paulowna 44 1:31:48
Marianne Hartog Anna Paulowna 43 1:09:54
Connie van der Lee Breezand 28 1:04:18
Loes van Duin Breezand 38 1:20:28
4 Atletiek Noordkop dames 3 1:34:33 2:41:40 3:51:05 5:08:03
Martha van de Meche Den Helder 37 1:34:33
Gerda Plas Den Helder 45 1:07:07
An Tigchelaar Julianadorp 45 1:09:25
Riky Harmens Den Helder 46 1:16:58
4 x 15 PRESTATIE
naam woonplaats lft Ecomare Sl val Kr Keet Finish
1 Team Berg. Gladz 1:10:18 1:58:47 2:45:22 3:44:26
Oliver Korden Berg.Glad.z 18 1:10:18
Mathias Kuck Berg.Glad.z 18 48:29
Hans Lefeld Berg.Glad.z 18 46:35
Mathias Born Berg.Glad.z 21 59:04
2 Team Leverkussen 1:12:15 2:05:10 3:02:08 4:03:03
Andreas Bockvinkel Leverkusen 19 1:12:15
Bolko vvon Unruh Leverkusen 17 52:55
Peter Bloch Leverkusen 17 56:58
Thomas Lang Leverkusen 17 1:00:55
3 Team Hoven Pansier 1:12:49 2:11:29 3:07:18 4:06:02
Albert Hoven Oosterend 41 1:12:49
Gert Pansier Den Burg 41 58:40
Simon Appel Oudeschild 42 55:49
Lutz Lohse Den Burg 27 58:44
4 Team Franchimon 1:06:52 2:01:38 3:04:54 4:08:13
Theo Franchimon Den Burg 41 1:06:52
Alexander Boks Den Hoorn 41 54:46
Ron van der Slikke Den Burg 42 1:03:16
Herman Ploeger Den Burg 27 1:03:19
5 Team Brouwer/Riteco 1:10:01 2:05:24 3:04:32 4:08:37
Rien Brouwer Oosterend 29 1:10:01
Tony van der Vis Oosterend 28 55:23
Eddy Zegers Oosterend 27 59:08
Marc Riteco Den Burg 23 1:04:05
6 AV Dokev team 2 1:13:45 2:10:23 3:07:17 4:12:26
Arie Dijkshoorn Breezand 41 1:13:45
Jacob van Duin Breezand 44 56:38
Ingrid van Lubek Den Burg 19 0:56:54
Wicher Adeboom Breezand 36 1:05:09
7 Team Rijsoever/Katwijk recreanten 1:14:48 2:08:36 3:07:54 4:12:33
Willem Boon Katwijk 44 1:14:48
Arnold Boers Katwijk 35 53:48
Leo van Duyvenbode Katwijk 24 0:59:18
Gerrit Vlieland Katwijk 37 1:04:39
8 Team Bakker van Vliet 1:18:09 2:18:42 3:13:54 4:19:34
Dirk Bakker Oudeschild 50 1:18:09
Roland Visser Den Burg 25 1:00:33
Han Wilmink Oosterend 0:55:12
Loek van Vliet Den Burg 40 1:05:40
9 1:25:50 2:25:02 3:23:16 4:23:28
Sven Rader Lossnitz 20 1:25:50
Sven Freitag Zwonitz 19 59:12
Mirko Henning Zwonitz 18 58:14
Heenning Smidt Lossnitz 23 1:00:12
10 Team SV Friesland 4 1:14:45 2:12:24 3:14:51 4:23:44
Ulke de Vlugt Suameer 41 1:14:45
Henk Kuijs Leewaarden 32 57:39
Herman Kattenberg Leewaarden 53 1:02:27
Kees Versprille Suameer 37 1:08:53
11 Team Goënga/Vinke 1:09:33 2:11:20 3:16:54 4:26:42
Minne Goënga Den Burg 26 1:09:33
Gerrit Lievers Wapenveld 28 1:01:47
Ko de Wolf Hindelopen 49 1:05:34
Cees Vinke Den Burg 55 1:09:48
12 Team Parcival 1:13:32 2:12:08 3:25:43 4:27:55
Ruud Segers Amsterdam 27 1:13:32
Peter Fagel Nijmegen 31 58:36
Erik Rijkers Utrecht 30 1:13:35
Erik Seerders Apeldoorn 25 1:02:12
13 KLM Road Runners 1 1:21:25 2:16:46 3:17:19 4:30:25
Wim Roozendaal Amstelveen 35 1:21:25
Joao da Luz Amsterdam 48 0:55:21
Afonso Ferretra Amsterdam 55 1:00:33
Johan Post Alphen a.d. Rijn 27 1:13:06
14 1:20:12 2:21:35 3:24:44 4:37:13
Machiel de Graaf Scheveningen 21 1:20:12
André Buitendijk Scheveningen 25 1:01:23
Peier de Graaf Scheveningen 23 1:03:09
Maarten de Zwart Scheveningen 20 1:12:29
15 WR12 1:30:31 2:33:47 3:35:25 4:43:14
Dirk Kranendonk Den Oever 42 1:30:31
Henk Mosk Schagen 62 1:03:16
Jan Mosk Alkmaar 36 1:01:38
Cor Mosk Den Oever 58 1:07:49
16 Team Stevens 1:26:02 2:28:50 3:28:16 4:43:33
Fred Braaksma Den Helder 43 1:26:02
Niels Koorn De Waal 30 1:02:48
Henk Stevens De Cocksdorp 40 0:59:26
Sjaak Ransdorp Den Burg 42 1:15:17
17 KLM Road Runner 2 1:16:18 2:22:59 3:30:05 4:46:44
Ben Fijma Hoofddorp 41 1:16:18
Rene Stokman Amstelveen 36 1:06:41
Dik Lindeman Amstelveen 39 1:07:06
Hank van Limpt Hoofddorp 49 1:16:39
18 Team Daman/Appelman 1:43:16 2:43:13 3:37:53 4:50:53
Fia Witte Den Haag 41 1:43:16
Willem Daman Den Burg 43 0:59:57
Willem Kuijper Oudeschild 38 0:54:40
Gerard Appelman De Waal 41 1:13:00
19 Team Yzendoorn/Nijmegen 1:06:08 2:41:42 3:52:05 5:09:04
Paul de Ruiter Nijmegen 38 1:06:08
Maria Hopman Nijmegen 28 1:35:34
Henk Yzerdoorn Nijmegen 36 1:10:23
Ingrid Kamerbeek Nijmegen 29 1:16:59
20 Team Texel 5 1:42:57 3:01:18 4:19:52 5:48:59
Corrie Witte De Waal 35 1:42:57
Ina van Sambeek Den Burg 35 1:18:21
Anneke Hoogenbosch Den Burg 32 1:18:34
Natascha van der Vis Oosterend 20 1:29:07
21 Team Texel 6 1:43:02 3:01:18 4:19:40 5:48:59
Jan Kuijper Den Burg 39 1:43:02
Carla Roeper Den Burg 34 1:18:16
Ina Gerritsen Den Burg 44 1:18:22
Henk Maas Den Burg 20 1:29:19
8 x 7.5 km PRESTATIE
Vrouwenloopgroep 1:33:55 2:47:41 4:04:05 5:46:15
Jeannet ter Steege Den Hoorn 30
Mieke Legierse Oosterend 39 1:33:55
Lenie Steffen Den Burg 45
Alie Schuitema Oosterend 30 1:13:46
Kisteman/Kooger Den Burg 40
Jane Kl. Breteler Den Burg 43 1:16:24
Ellen Timmer Oudeschild 26
Carla Smit Den Burg 33 1:42:10
Foto’s 2017
Menu Categories
Archief
Facebook De Zestig van Texel