60 – 120 – 4 x 15 – STRAND – bos – duin -wad – DIJK – DORP – BERG
De Zestig van Texel | Texel |7-04-2019
Estafette 60 Kilometer – Uitslag per Categorie    download als pdf      bekijk hier in htm
Mannen  km 14,6 28,1 43,2 60,2
Plts StNr Team Cat Pl Tot 14,6 13,5 15,1 17,0
1 E-101 Noordkop running team M 1 1:02:03 1:59:26 2:58:51 4:00:42
1:02:03 0:57:23 1:56:48 1:01:51
2 E-107 De Gele Helm M 2 1:17:11 2:26:22 3:28:16 4:39:53
1:17:11 1:09:11 1:01:54 1:11:37
3 E-109 Team ex Tex M 3 1:08:23 2:20:16 3:27:50 4:46:02
1:08:23 1:11:53 1:07:34 1:18:12
4 E-103 BUVOVV 1 M 4 1:14:25 2:21:48 3:38:00 4:46:16
1:14:25 1:07:23 1:16:12 1:08:16
5 E-112 M 5 1:12:55 2:17:53 3:31:58 4:47:36
1:02:03 0:57:23 1:56:48 1:01:51
6 E-106 Noordkop Runners M 6 1:13:20 2:23:08 3:32:35 4:49:26
1:13:20 1:09:48 1:09:27 1:16:51
7 E-110 Let’s Go 5 M 7 1:01:38 2:06:13 3:25:42 4:58:16
1:01:38 1:04:35 1:19:29 1:32:34
8 E-104 Trainingsgroep Texel M 10 1:14:45 2:31:17 3:42:27 4:59:45
1:14:45 1:16:32 1:11:10 1:17:18
9 E-108 De Hylas Toppers M 12 1:09:18 2:24:30 3:36:20 5:00:38
1:09:18 1:15:12 1:11:50 1:24:18
10 E-324 BUVOVV 2 M 13 1:18:03 2:30:05 3:56:16 5:02:44
1:18:03 1:12:02 1:26:11 1:06:28
11 E-601 Team Californië M 14 1:13:06 2:20:34 3:39:15 5:03:35
1:13:06 1:07:28 1:18:41 1:24:20
12 E-105 Team Nairobi 1 M 15 1:13:33 2:20:32 3:43:17 5:04:54
1:13:33 1:06:59 1:22:45 1:21:37
13 E-102 Wageningen Marine Research M 16 1:21:57 2:24:10 3:32:42 5:06:49
1:21:57 1:02:13 1:08:32 1:34:07
14 E-111 Team Ruim-Tuin M 19 1:13:51 2:23:43 3:54:01 5:11:02
1:13:51 1:09:52 1:30:18 1:17:01
15 E-121 M 20 1:13:08 2:26:05 3:51:45 5:12:23
1:13:08 1:12:57 1:25:40 1:20:38
16 E-115 Werknaam – niet vergeten 1 M 21 1:16:10 2:25:44 3:47:53 5:13:50
1:16:10 1:09:34 1:22:09 1:25:57
17 E-116 AV Edam M 22 1:07:34 2:22:42 3:41:32 5:15:21
1:07:34 1:15:08 1:18:50 1:33:49
18 E-320 M 26 1:12:50 2:31:33 3:57:35 5:18:49
1:12:50 1:18:43 1:26:02 1:21:14
19 E-143 Crazy Runners M 27 1:19:57 2:39:08 3:56:45 5:20:15
1:19:57 1:19:11 1:17:37 1:23:30
20 E-119 Team Rozenburg M 31 1:24:20 2:43:09 4:00:59 5:25:37
1:24:20 1:18:49 1:17:50 1:24:38
21 E-114 M 32 1:25:46 2:46:45 4:12:12 5:26:02
1:25:46 1:20:59 1:25:27 1:13:50
22 E-142 M 33 1:23:46 2:52:25 4:08:30 5:27:16
1:23:46 1:28:39 1:16:05 1:18:46
23 E-128 Running Almere 2 M 35 1:24:06 2:47:03 4:05:50 5:28:52
1:24:06 1:22:57 1:18:47 1:23:02
24 E-125 Loopie loopie M 36 1:19:43 2:40:08 4:06:57 5:29:58
1:19:43 1:20:25 1:26:49 1:23:01
25 E-127 Team Brabo M 37 1:21:55 2:41:07 4:12:44 5:31:51
1:21:55 1:19:12 1:31:37 1:19:07
26 E-150 AV Heerenveen M 38 1:17:57 2:31:44 3:55:34 5:31:59
1:17:57 1:13:47 1:23:50 1:36:25
27 E-117 M 39 1:17:00 2:43:11 4:04:22 5:32:23
1:17:00 1:26:11 1:21:11 1:28:01
28 E-131 Let’s Go 1 Groesbeek M 40 1:27:38 2:36:42 3:51:49 5:32:25
1:27:38 1:09:04 1:15:07 1:40:36
29 E-135 Team Kalkman M 41 1:23:14 2:44:45 4:05:09 5:32:58
1:23:14 1:21:31 1:20:24 1:27:49
30 E-147 Blue-Mountain A-Team M 42 1:23:35 2:43:13 4:11:08 5:33:59
1:23:35 1:19:38 1:27:55 1:22:51
31 E-137 Gemiste kans M 43 1:23:47 2:34:11 4:10:37 5:35:03
1:23:47 1:10:24 1:36:26 1:24:26
32 E-139 Heeren van NU M 50 1:29:29 2:46:41 4:00:58 5:37:46
1:29:29 1:17:12 1:14:17 1:36:48
33 E-122 Paal 9 M 51 1:17:29 2:43:41 4:04:39 5:38:19
1:17:29 1:26:12 1:20:58 1:33:40
34 E-132 CVI Texel M 52 1:16:20 2:25:58 5:39:15
1:16:20 1:09:38 3:13:17
35 E-308 Running Almere 1 M 53 1:25:18 2:47:21 4:19:26 5:39:26
1:25:18 1:22:03 1:32:05 1:20:00
36 E-129 De Geuzen M 57 1:27:56 2:45:43 4:06:25 5:41:05
1:27:56 1:17:47 1:20:42 1:34:40
37 E-133 Let’s go 4 M 60 1:28:53 2:48:25 4:15:25 5:42:50
1:28:53 1:19:32 1:27:00 1:27:25
38 E-118 Texels Mooiste M 66 1:23:02 2:41:05 4:25:12 5:47:46
1:23:02 1:18:03 1:44:07 1:22:34
39 E-123 Bremakker Running Team 2 M 67 1:28:27 2:53:38 4:28:36 5:48:17
1:28:27 1:25:11 1:34:58 1:19:41
40 E-136 Van Dijk M 70 1:28:21 2:54:22 4:21:09 5:50:08
1:28:21 1:26:01 1:26:47 1:28:59
41 E-130 M 71 1:32:21 2:23:59 4:13:32 5:52:05
1:32:21 0:51:38 1:49:33 1:38:33
42 E-126 Let’s Go 3 M 73 1:28:54 2:48:19 4:38:11 5:53:07
1:28:54 1:19:25 1:49:52 1:14:56
43 E-145 Let’s go team 2 M 78 1:24:27 2:48:55 4:21:39 5:58:15
1:24:27 1:24:28 1:32:44 1:36:36
44 E-140 Bremakker Running Team 1 M 83 1:44:53 3:04:51 4:35:07 6:04:43
1:44:53 1:19:58 1:30:16 1:29:36
45 E-134 M 85 1:40:19 3:15:15 4:54:04 6:06:55
1:40:19 1:34:56 1:38:49 1:12:51
46 E-141 Van Braak Accountants Drachten M 91 1:36:31 3:21:30 4:39:00 6:10:32
1:36:31 1:44:59 1:17:30 1:31:32
47 E-124 M 95 1:26:12 2:53:00 4:24:34 6:13:49
1:26:12 1:26:48 1:31:34 1:49:15
48 E-366 Loopgroep Sneek 6 M 97 1:32:38 3:04:40 4:43:23 6:14:40
1:32:38 1:32:02 1:38:43 1:31:17
49 E-146 Zwammers Leiden M 106 1:42:06 3:11:12 5:17:15 6:25:08
1:42:06 1:29:06 2:06:03 1:07:53
50 E-149 Just in time M 112 1:35:12 2:57:47 4:34:50 6:33:56
1:35:12 1:22:35 1:37:03 1:59:06
51 E-148 De Kraaien M 116 1:37:39 3:14:34 4:47:19 6:39:11
1:37:39 1:36:55 1:32:45 1:51:52
52 E-138 M 118 1:41:33 3:11:40 4:51:52 6:41:37
1:41:33 1:30:07 1:40:12 1:49:45
53 E-144 Loopgroep Hoorn M 125 1:28:32 3:11:08 4:43:45 6:51:12
1:28:32 1:42:36 1:32:37 2:07:27
Vrouwen
Plts StNr Team Cat PltsTot
1 E-210 Pink Panters V 23 1:16:21 2:32:02 3:57:42 5:16:39
1:16:21 1:15:41 1:25:40 1:18:57
2 E-203 AV Edam dames V 28 1:17:56 2:40:11 3:59:09 5:22:25
1:17:56 1:22:15 1:18:58 1:23:16
3 E-209 Loopgroep Sneek Dames V 30 1:24:09 2:40:18 3:57:40 5:23:35
1:24:09 1:16:09 1:17:22 1:25:55
4 E-205 Smit bitches V 82 1:21:38 2:48:17 4:15:26 6:03:55
1:21:38 1:26:39 1:27:09 1:48:29
5 E-207 Ray’s Angels V 90 1:35:34 2:58:28 4:31:41 6:10:26
1:35:34 1:22:54 1:33:13 1:38:45
6 E-208 Nea Seals V 108 1:28:44 2:56:26 4:28:49 6:31:03
1:28:44 1:27:42 1:32:23 2:02:14
7 E-204 V 109 1:46:44 3:24:09 4:56:38 6:33:00
1:46:44 1:37:25 1:32:29 1:36:22
8 E-202 ZDR 2 V 122 1:50:08 3:35:36 5:05:33 6:48:15
1:50:08 1:45:28 1:29:57 1:42:42
9 E-201 ZDR 1 V 123 1:50:09 3:35:31 5:05:35 6:48:17
1:50:09 1:45:22 1:30:04 1:42:42
Gemengd
Plts StNr Team Cat PltsTot Finish
1 E-318 G 8 1:13:22 2:20:58 3:39:25 4:58:55
1:13:22 1:07:36 1:18:27 1:19:30
2 E-349 De Noabers G 9 1:06:28 2:08:02 3:33:57 4:59:06
1:06:28 1:01:34 1:25:55 1:25:09
3 E-304 G 11 1:14:54 2:20:23 3:29:34 5:00:02
1:14:54 1:05:29 1:09:11 1:30:28
4 E-362 AV Triathlon team 2 G 17 1:19:52 2:30:06 3:46:48 5:10:53
1:19:52 1:10:14 1:16:42 1:24:05
5 E-363 AV Triathlon 3 G 18 1:15:52 2:32:28 3:47:54 5:10:53
1:15:52 1:16:36 1:15:26 1:22:59
6 E-360 G 24 1:15:29 2:35:22 3:53:00 5:17:33
1:15:29 1:19:53 1:17:38 1:24:33
7 E-337 G 25 1:34:07 2:38:44 4:02:02 5:18:17
1:34:07 1:04:37 1:23:18 1:16:15
8 E-314 Omnyacc Texel G 29 1:08:59 2:16:54 3:52:53 5:22:44
1:08:59 1:07:55 1:35:59 1:29:51
9 E-323 G 34 1:16:17 2:35:46 3:49:38 5:27:47
1:16:17 1:19:29 1:13:52 1:38:09
10 E-350 Bijna Tessels G 44 1:25:50 2:40:37 3:54:11 5:35:09
1:25:50 1:14:47 1:13:34 1:40:58
11 E-328 G 45 1:21:31 2:41:51 4:15:16 5:35:46
1:21:31 1:20:20 1:33:25 1:20:30
12 E-602 Team Californië Mix G 46 1:16:58 2:44:27 4:09:29 5:36:00
1:16:58 1:27:29 1:25:02 1:26:31
13 E-374 Niet Mijn Idee G 47 1:22:53 2:44:00 4:17:43 5:36:17
1:22:53 1:21:07 1:33:43 1:18:34
14 E-306 Loopgroep HRR Eric Kerklaan G 48 1:31:29 2:48:25 4:12:17 5:36:19
1:31:29 1:16:56 1:23:52 1:24:02
15 E-309 Te hard! G 49 1:25:33 2:49:01 4:13:53 5:37:10
1:25:33 1:23:28 1:24:52 1:23:17
16 E-347 Team Schagen G 54 1:41:26 3:19:30 5:39:38
1:41:26 1:38:04 2:20:08
17 E-317 Geen punt bij Verweij G 55 1:23:53 2:37:41 3:52:24 5:40:04
1:23:53 1:13:48 1:14:43 1:47:40
18 E-352 AV Wieringermeer 2 G 56 1:20:46 2:55:48 4:25:00 5:41:02
1:20:46 1:35:02 1:29:12 1:16:02
19 E-361 AV Triathlon team 1 G 58 1:28:29 2:46:45 4:10:33 5:41:29
1:28:29 1:18:16 1:23:48 1:30:56
20 E-315 G 59 1:15:50 2:45:08 4:19:37 5:42:42
1:15:50 1:29:18 1:34:29 1:23:05
21 E-353 AV Wieringermeer 3 G 61 1:20:47 2:37:04 4:04:47 5:44:22
1:20:47 1:16:17 1:27:43 1:39:35
22 E-322 Fysio Burgwal 1 G 62 1:27:38 2:49:05 4:16:31 5:44:32
1:27:38 1:21:27 1:27:26 1:28:01
23 E-332 Van Braak Accountants Texel G 63 1:35:09 3:01:50 4:24:58 5:45:14
1:35:09 1:26:41 1:23:08 1:20:16
24 E-356 Werknaam – niet vergeten 2 G 64 1:16:11 2:29:53 4:02:59 5:47:00
1:16:11 1:13:42 1:33:06 1:44:01
25 E-333 G 65 1:23:40 2:49:18 4:14:36 5:47:30
1:23:40 1:25:38 1:25:18 1:32:54
26 E-340 G 68 1:35:39 3:00:37 4:31:01 5:48:48
1:35:39 1:24:58 1:30:24 1:17:47
27 E-364 That’s another cook G 69 1:24:50 2:43:31 4:19:27 5:49:00
1:24:50 1:18:41 1:35:56 1:29:33
28 E-316 Elinkwijk 2.0 G 72 1:36:04 3:00:48 4:34:23 5:53:07
1:36:04 1:24:44 1:33:35 1:18:44
29 E-313 HoHa Runners Gulpen G 74 1:27:01 3:00:50 4:27:55 5:53:41
1:27:01 1:33:49 1:27:05 1:25:46
30 E-357 G 75 1:55:03 3:05:15 4:32:13 5:54:55
1:55:03 1:10:12 1:26:58 1:22:42
31 E-346 Terug naar de Start G 76 1:43:35 3:12:20 4:46:32 5:56:34
1:43:35 1:28:45 1:34:12 1:10:02
32 E-370 Loopgroep Sneek 4 G 77 1:14:25 2:37:49 4:15:35 5:57:36
1:14:25 1:23:24 1:37:46 1:42:01
33 E-351 AV Wieringermeer 1 G 79 1:20:47 2:55:49 4:25:01 5:58:48
1:20:47 1:35:02 1:29:12 1:33:47
34 E-334 Team Sielias G 80 1:25:17 3:01:49 4:42:05 6:00:34
1:25:17 1:36:32 1:40:16 1:18:29
35 E-343 Team DTC G 81 1:22:07 2:38:09 4:24:13 6:02:03
1:22:07 1:16:02 1:46:04 1:37:50
36 E-339 Hollandse Rading Runners G 84 1:48:53 3:14:50 4:43:26 6:06:53
1:48:53 1:25:57 1:28:36 1:23:27
37 E-355 AV Wieringermeer 5 G 86 1:31:09 2:57:47 4:34:16 6:07:15
1:31:09 1:26:38 1:36:29 1:32:59
38 E-326 Texel, here we come G 87 1:36:23 2:50:40 4:19:59 6:07:18
1:36:23 1:14:17 1:29:19 1:47:19
39 E-331 Team ramp G 88 1:40:54 3:01:38 4:45:51 6:07:32
1:40:54 1:20:44 1:44:13 1:21:41
40 E-311 Friends 2 G 89 1:59:50 3:07:00 4:20:08 6:08:20
1:59:50 1:07:10 1:13:08 1:48:12
41 E-371 Koenstra’s 1 G 92 1:37:47 2:55:09 4:40:11 6:12:10
1:37:47 1:17:22 1:45:02 1:31:59
42 E-307 G 93 1:51:11 3:09:23 4:35:24 6:13:23
1:51:11 1:18:12 1:26:01 1:37:59
43 E-368 Loopgroep Sneek 1 G 94 1:23:57 2:48:51 4:43:12 6:13:46
1:23:57 1:24:54 1:54:21 1:30:34
44 E-369 Loopgroep Sneek 2 G 96 1:32:37 2:55:05 4:38:58 6:13:52
1:32:37 1:22:28 1:43:53 1:34:54
45 E-327 G 98 1:30:22 2:55:07 4:27:26 6:15:34
1:30:22 1:24:45 1:32:19 1:48:08
46 E-373 Loopgroep Sneek team 5 G 99 1:29:24 2:50:55 4:27:21 6:16:48
1:29:24 1:21:31 1:36:26 1:49:27
47 E-321 Team Jarig G 100 1:33:36 3:19:07 4:42:58 6:17:48
1:33:36 1:45:31 1:23:51 1:34:50
48 E-344 G 101 1:48:38 3:16:59 4:31:35 6:18:39
1:48:38 1:28:21 1:14:36 1:47:04
49 E-372 Koenstra’s 2 G 102 1:37:48 2:55:09 4:39:11 6:20:38
1:37:48 1:17:21 1:44:02 1:41:27
50 E-310 Ed 1 G 103 1:52:17 3:14:27 4:38:15 6:20:46
1:52:17 1:22:10 1:23:48 1:42:31
51 E-367 Loopgroep Sneek 3 G 104 1:25:49 2:54:24 4:39:00 6:22:21
1:25:49 1:28:35 1:44:36 1:43:21
52 E-354 AV Wieringermeer 4 G 105 1:38:54 3:01:07 4:39:27 6:22:43
1:38:54 1:22:13 1:38:20 1:43:16
53 E-325 G 107 1:44:44 3:24:27 5:07:53 6:29:40
1:44:44 1:39:43 1:43:26 1:21:47
54 E-305 The Dancing Queens G 110 1:37:37 3:03:06 4:40:35 6:33:12
1:37:37 1:25:29 1:37:29 1:52:37
55 E-375 Team Arjan G 111 1:33:26 2:56:15 4:29:15 6:33:37
1:33:26 1:22:49 1:33:00 2:04:22
56 E-348 Run 4 Fun G 113 1:38:24 3:11:27 4:46:37 6:34:57
1:38:24 1:33:03 1:35:10 1:48:20
57 E-336 De gezellige lopers G 114 1:38:24 3:09:35 4:46:10 6:36:23
1:38:24 1:31:11 1:36:35 1:50:13
58 E-329 De M & M’s G 115 1:34:46 3:04:52 4:45:35 6:39:02
1:34:46 1:30:06 1:40:43 1:53:27
59 E-341 Move-Runners 1 G 117 1:55:58 3:29:56 5:10:21 6:40:01
1:55:58 1:33:58 1:40:25 1:29:40
60 E-301 Lekker Lopen 1 G 120 1:30:46 3:01:23 4:55:27 6:45:34
1:30:46 1:30:37 1:54:04 1:50:07
61 E-302 Lekker Lopen 2 G 121 1:36:13 3:10:21 4:56:01 6:47:00
1:36:13 1:34:08 1:45:40 1:50:59
62 E-312 Zes uurtjes Texel G 124 1:52:50 3:32:05 4:56:51 6:50:04
1:52:50 1:39:15 1:24:46 1:53:13
63 E-342 Move-Runners 2 G 126 1:55:57 3:28:45 5:14:11 6:56:24
1:55:57 1:32:48 1:45:26 1:42:13
64 E-303 Lekker Lopen 3 G 128 1:36:31 4:58:36 7:04:04
1:36:31 3:22:05 2:05:28
Apart
Plts StNr Team Cat PltsTot Finish
1 E-402 De 8 van Texel 2 A 119 3:14:16 4:52:12 6:44:50
3:14:16 1:37:56 1:52:38
2 E-411 Rab 8 (1) A 127 1:46:20 3:27:53 5:13:04 7:03:03
1:46:20 1:41:33 1:45:11 1:49:59
Foto’s 2019
Facebook De Zestig