60 – 120 – 4 x 15 – STRAND – bos – duin -wad – DIJK – DORP – BERG

Maandelijks archief: april 1997

Uitslag 60 km 1997

De Zestig van Texel

31 maart 1997

 

60 KM – WEDSTRIJD+PRESTATIE  (VROUWEN)

1

Birgit Lennartz

V

Siegburg (D)

1.05.27

2.08.24

3.17.44

4.35.57

2

Plonie Scheringa

V55

Beverwijk

1.14.05

2.20.45

3.35.11

5.06.13

3

Ria Buiten

V40

Biddinghuizen

1.16.12

2.30.02

3.50.08

5.23.06

4

Toos Koevoets

V35

Schiedam

1.38.09

3.07.20

4.36.30

6.04.39

 

 

 

                                           

 

 

 

 

 

60 KM WEDSTRIJD + PRESTATIE (MANNEN)

 

                                      

 

                                   

 

 

 

 

1

Edward de Ruiter

M

Groningen

1.01.04

1.56.34

2.56.48

4.07.24

2

Rut Zoutman

M

Monster

1.05.38

2.03.51

3.06.33

4.15.40

3

Jan van Dijken

M

Peize

1.05.12

2.03.54

3.07.35

4.17.37

4

Jaap Vis

M40

Groningen

1.05.12

2.03.54

3.07.25

4.20.53

5

Roel Keizer

M45

Apeldoorn

1.05.12

2.05.02

3.13.35

4.25.46

6

Johan Luyben

M45

Balkbrug

1.05.12

2.04.09

3.11.26

4.34.00

7

Jan Romeijn

M40

Eerbeek

1.15.11

2.22.07

3.27.12

4.37.21

8

Andr vd Vliert

M

Den Haag

1.06.34

2.08.30

3.17.36

4.40.30

9

Simon Pols

M40

Duivendrecht

1.08.31

2.16.02

3.26.03

4.43.21

10

Karl Graf

M45

Goch (D)

1.12.59

2.19.04

3.29.38

4.47.39

11

Johan van Litsenburg

M40

Veldhoven

1.13.53

2.16.40

3.26.02

4.50.19

12

Henk Mentink

M45

Ermelo

1.13.25

2.16.28

3.29.38

4.53.10

13

Hans Pleijster

M

Hoofddorp

1.05.12

2.06.58

3.24.10

4.54.34

14

Peter Lissenberg

M45

Werkhoven

1.12.59

2.19.07

3.29.38

4.55.06

15

Bjrn Grass

M

Bad Driburg (D)

1.08.31

2.17.11

3.35.11

4.57.21

16

Theo van Vliet

M50

Hoorn

1.14.12

2.22.53

3.36.56

4.57.28

17

Jan Veltman

M50

Apeldoorn

1.14.12

2.19.45

3.31.42

4.57.49

18

Jos Broersen

M45

Alphen a/d Rijn

1.14.05

2.20.51

3.34.55

4.57.58

19

Geordie Klein

M

Den Helder

1.15.22

2.22.53

3.36.00

4.58.00

20

Peter Godschalk

M

Roosendaal

1.19.50

2.28.18

3.39.20

4.59.11

21

Hans Sielias

M45

Apeldoorn

1.15.22

2.22.48

3.35.40

5.02.56

22

Lex de Boer

M45

Avenhorn

1.14.27

2.21.20

3.32.20

5.03.38

23

Jan Streunding

M40

Winschoten

1.14.27

2.22.53

3.38.15

5.04.02

24

Ad Peltenburg

M45

Zoetermeer

1.13.12

2.19.23

3.34.29

5.06.15

25

Ronald Kessenich

M50

Amersfoort

1.20.38

2.31.41

3.48.45

5.07.12

26

Jan Schinkel

M40

Benschop

1.14.12

2.23.23

3.37.22

5.08.06

27

Andreas Jger

M

Wunstorf (D)

 

2.34.32

3.45.11

5.09.07

28

Sietze Houwen

M45

Zuidbroek

1.22.21

2.34.32

3.48.45

5.09.22

29

Jeroen Cosijnse

M

Eindhoven

1.18.10

2.26.38

3.38.20

5.09.46

30

Douwe Thesing

M40

Zaandam

1.22.21

2.34.32

3.51.15

5.11.38

31

Rob Brouwer

M50

Delft

1.14.12

2.23.28

3.39.20

5.12.22

32

Stefan Schlett

M

Kleinostheim(D)

 

2.24.54

3.42.40

5.13.27

33

Edo Nugteren

M40

Hoofddorp

1.15.11

2.24.39

3.42.10

5.14.01

34

Henk Hoekert

M45

Hulshorst

1.15.11

2.25.37

3.44.53

5.17.41

35

Peter Boltjes

M

Winschoten

1.14.27

2.22.53

3.40.25

5.18.55

36

Eugne Beeldsnijder

M50

Delft

1.14.12

2.23.28

3.45.20

5.21.49

37

Detlev Knig

M45

Gouda

1.19.05

2.31.41

3.50.15

5.22.51

38

Frits Soeters

M45

Emmen

1.19.05

2.31.32

3.49.49

5.30.13

39

Jacob Visser

M50

Heerenveen

1.19.50

2.35.53

3.40.31

5.31.41

40

Kees Albers

M45

Gouda

1.21.15

2.37.16

3.59.35

5.33.47

41

Henk Bekkering

M45

Apeldoorn

1.20.31

2.29.43

3.53.55

5.34.03

42

Rob Erkens

M

Maarheeze

1.22.21

2.42.04

4.32.30

5.34.27

43

Cor Butter

M50

Callantsoog

1.22.54

2.37.41

3.59.00

5.35.25

44

Hans Nieuwenhuijse

M50

Amsterdam

1.18.28

2.32.22

4.00.40

5.35.42

45

Ad Voortman

M45

Den Ham (Ov)

1.31.17

2.50.04

4.11.40

5.38.25

46

Cor van der Hoek

M40

Brummen

1.22.54

2.38.14

4.04.04

5.40.54

47

Kees Keizer

M45

Nunspeet

1.18.47

2.32.10

3.58.05

5.41.42

48

Rudi Ten

M60

Leeuwarden

1.22.34

2.37.41

4.01.16

5.41.54

49

Ben van Ittersum

M

Amersfoort

1.20.38

2.32.37

3.59.35

5.43.35

50

Rainer Wachsmann

M

Mnster (D)

1.30.05

2.47.59

4.13.46

5.45.32

51

Uwe Schwensfeier

M40

Haltern(D)

1.30.01

2.47.59

4.13.46

5.45.51

52

Koos Rademaker

M50

Zeist

1.22.54

2.37.59

4.09.59

5.48.02

53

Herman Euverman

M40

Zwolle

1.27.17

2.46.42

4.12.43

5.48.41

54

Rien van Tuil

M45

Dordrecht

1.32.38

2.53.30

4.21.26

5.49.43

55

Herbert Hausmann

M45

Wrzburg (D)

1.30.53

2.49.27

4.16.15

5.50.39

56

Oskar van Rijswijk

M40

Schiedam

1.36.18

3.03.32

4.32.20

5.55.26

57

Allard Schmidt

M

Amersfoort

1.20.38

2.31.41

 

5.56.53

58

Timo van Kempen

M

Haarlem

1.20.00

2.36.59

4.06.32

5.57.41

59

Edsel Sambro

M45

Heerenveen

1.19.50

2.35.53

4.00.31

5.58.51

60

Klaas v.d. Kooij

M50

Damwoude

1.26.07

2.46.08

4.14.14

5.59.01

61

Paul van der Gouw

M

Apeldoorn

1.31.17

2.54.30

4.22.55

6.03.44

62

Cornelis van Dongen

M45

Barendrecht

1.25.22

2.49.30

4.23.48

6.04.11

63

Hans v.d. Steen

M50

Ridderkerk

1.30.53

2.55.11

4.27.06

6.09.12

64

Richard van Klooster

M

Leusden

1.34.38

3.01.12

4.34.26

6.10.59

65

Rob Froonhoff

M

Amersfoort

1.23.33

2.41.25

4.21.26

6.11.27

66

Jan Landman

M45

Papendrecht

1.31.17

2.54.39

4.31.02

6.14.09

67

Jrgen Rotthues

M

Velen (D)

1.14.12

2.22.38

3.48.23

6.15.11

68

Ton Epskamp

M40

Amstelveen

1.23.33

2.42.54

4.16.44

6.15.25

69

Henk Mollema

M50

Den Haag

1.31.49

2.58.41

4.32.20

6.16.16

70

Ben Remmers

M40

Apeldoorn

1.31.17

2.54.20

4.28.38

6.17.42

71

Roel Ribbink

M50

Dieren

1.20.31

2.31.41

3.49.49

6.17.52

72

Herman Carlebur

M

Eindhoven

1.32.32

2.56.50

4.32.04

6.22.49

73

Jan van der Hoek

M45

St. Annaparochie

1.26.07

2.46.09

4.22.25

6.23.03

74

Herman Poort

M50

Zwolle

1.32.11

2.55.49

4.26.52

6.24.35

75

Fred Zegwaard

M45

Nieuwerkerk a/d IJssel

1.25.22

2.44.16

4.22.29

6.30.15

76

Ben Mol

M45

Hellevoetsluis

1.30.53

2.58.11

4.32.20

6.30.53

77

Jan Boomsma

M45

Bennebroek

1.23.54

2.47.56

4.42.38

6.33.47

78

Ferdinand Huisman

M

Rotterdam

1.24.08

2.49.20

4.38.24

6.46.43

79

Freek van der Hoek

M50

Ursem

1.29.43

3.01.28

4.52.20

6.55.40

 

Uitslag estafette 1997

4 X 15 KM VROUWEN
1 Restaurant ’t Pruttelhuus 1:03:59 2:09:45 3:28:11 4:38:04
Ingrid van Lubek 24 Den Burg 1:03:59
Colinda Brouwer 31 Oosterend 1:05:46
Ingrid Uitgeest 34 De Koog 1:18:26
Natascha v.d. Vis 26 Oosterend 1:09:53
2 Noordkop dames 1 1:13:54 2:22:59 3:36:02 4:51:08
Dula Brandsma 42 Den Helder 1:13:54
Serena Oldeboom 16 Breezand 1:09:05
Miranda Oosterbaan 26 Den Helder 1:13:03
Marja Mulder 39 Den Helder 1:15:06
3 Lionitas/Paashazen 1:17:40 2:26:36 3:55:26 5:04:19
Liesbeth Steenbergen 30 Makkum 1:17:40
Inge van Schaick 35 Leeuwarden 1:08:56
Marijke de Boer 32 Leeuwarden 1:28:50
Frouke Feenstra 34 Leeuwarden 1:08:53
4 Noordkop dames 4 1:17:51 2:35:31 3:51:10 5:13:29
Annelies Beijer 43 Den Helder 1:17:51
Sonja Oldeboom 39 Breezand 1:17:40
Sabina Tant 27 Ewijcksluis 1:15:39
Liesbeth Menke 37 Den Helder 1:22:19
5 Lady Funrunners
via Hanneke Coffeng 1:20:24 2:40:28 3:59:30 5:16:17
Hanneke Mes 28 Midwoud 1:20:24
Carla Vriend 34 Enkhuizen 1:20:04
Hanneke Coffeng 33 Blokker 1:19:02
Nelly Kempenaar 41 Hoorn 1:16:47
6 Noordkop dames 2 1:26:01 2:44:31 4:03:08 5:24:21
Elly de Vos 46 Den Helder 1:26:01
An Tigchelaar 51 Den Helder 1:18:30
Sjanneke Mulder 39 Den Helder 1:18:37
Anniek Reiff 40 Den Helder 1:21:13
7 Noordkop dames 3 1:22:29 2:44:17 4:06:36 5:31:48
Corina Baas 34 Den Helder 1:22:29
Mirelle Voorthuizen 27 Den Helder 1:21:48
Irina Wilms 23 Den Helder 1:22:19
Jopie Biersteker 47 Den Helder 1:25:12
8 Noordkop-Suomi 1:19:42 2:42:19 3:55:39
Annelies Tesselaar 36 Zandvoort 1:19:42
Marianne Tesselaar 33 Den Helder 1:22:37
Linda Vlaming 25 Anna Paulowna 1:13:20
Ingrid Snijder 35 Den Helder
4 X 15 KM – MANNEN
1 VSB Runningteam 1 1:00:19 1:48:40 2:44:44 3:40:30
Jan van Ammers 51 Zaandam 1:00:19
Johan ten Kate 32 Meppel 0:48:21
Bob de Dood 28 Landsmeer 0:56:04
Ritske Boerman 36 Winsum 0:55:46
2 Gelre 1 1:02:38 1:53:41 2:51:30 3:49:15
Jan Strijker 44 Brummen 1:02:38
Dirk van Raalte 27 Arnhem 0:51:03
Niels v.d. Geest 27 Diemen 0:57:49
Paul Swart 31 Velp 0:57:45
3 Lionitas B-team 1:02:22 1:55:35 3:08:02 4:14:43
Jelle Kazimier 24 Leeuwarden 1:02:22
Lammert Odinga 29 Leeuwarden 0:53:13
Rudy Sinnema 31 Leeuwarden 1:12:27
Gerrit Kramer 32 Bolsward 1:06:41
4 Triathlon Team 1:03:48 2:03:50 3:05:18 4:15:42
Robert Bakker 16 De Koog 1:03:48
Jan Dankers 16 Den Burg 1:00:02
Sjef van Santvoort 17 Nuenen 1:01:28
Jeroen Huizinga 18 Oosterend 1:10:24
5 Cupfighters 1:05:23 2:15:23 3:17:33 4:20:54
Minne Goënga 32 Den Hoorn 1:05:23
Gerrit Liefers 34 Wapenveld 1:10:00
Loek van Vliet 45 Den Burg 1:02:10
Jan Zijm 40 Den Burg 1:03:21
6 Tsjernobyl-vaders 1:05:34 2:07:09 3:09:33 4:22:06
Epco Oosterheerd 32 Maarssen 1:05:34
Henk de Vries 35 Maarssen 1:01:35
Bert Pont 36 Maarssen 1:02:24
Ries Leijen 50 Maarssen 1:12:33
7 AV Startbaan 1:11:46 2:15:38 3:22:42 4:23:43
Piet v.d. Berg 41 Ouderkerk a/d Amstel 1:11:46
Theo Schuurman 43 Amstelveen 1:03:52
Cor Verlaan 47 Uithoorn 1:07:04
Gerard v. Breukelen 45 Ouderkerk a/d Amstel 1:01:01
8 Lionitas 1:05:55 2:08:25 3:16:35 4:23:48
Gert Piet v.d. Bogert 26 Leeuwarden 1:05:55
Johan Meinsma 31 Leeuwarden 1:02:30
Klaas Jan Huizing 32 Leeuwarden 1:08:10
Harold Hofenk 23 Leeuwarden 1:07:13
9 Lionitas A-team 1:09:27 2:17:20 3:19:55 4:32:52
Peter Klaver 46 Leeuwarden 1:09:27
Jaap v.d. Zee 44 Leeuwarden 1:07:53
Nico Hoekstra 34 Leeuwarden 1:02:35
Kees Versprille 43 Burgum 1:12:57
10 KLM Road Runners (2) 1:06:20 2:15:01 3:20:33 4:34:39
Ren Volkers 34 Amstelveen 1:06:20
Nicole Volkers 33 Amstelveen 1:08:41
Ruud Schouten 47 Amstelveen 1:05:32
Peter v.d. Veldt 35 Amstelveen 1:14:06
11 De Veenlopers 1:04:20 2:08:31 3:15:38 4:35:10
Johan Baas 39 Mijdrecht 1:04:20
Bert van Diemen 39 Vinkeveen 1:04:11
Peter van ’t Veld 38 Mijdrecht 1:07:07
Claudia Woerden 24 Mijdrecht 1:19:32
12 Rotisserie 1:18:00 2:28:04 3:37:00 4:46:06
Eddy Zegers 33 Oosterend 1:18:00
Guido Betsema 29 Den Burg 1:10:04
Rinus Kooger 44 Den Burg 1:08:56
Tony v.d. Vis 34 Den Burg 1:09:06
13 KLM Road Runners (1) 1:09:02 2:13:17 3:29:22 4:47:27
Hans van Soest 43 Amstelveen 1:09:02
Andr Hoogland 35 Amstelveen 1:04:15
Frans Adriaanse 61 Amstelveen 1:16:05
Wim Roozendaal 41 Amstelveen 1:18:05
14 Visser’s bouwbedrijf 1:08:06 2:20:22 3:31:00 4:48:44
Menno Goënga 34 Den Burg 1:08:06
Henk Vroom 37 Den Burg 1:12:16
Hans Dijker 34 Den Burg 1:10:38
Dirk Eelman 51 Oosterend 1:17:44
15 Noordkop Nieuwediep 1:18:26 2:27:00 3:34:49 4:49:03
Hans Brandsma 42 Den Helder 1:18:26
Rob Hoogenbosch 35 Den Helder 1:08:34
Alfred de Boer 46 Den Helder 1:07:49
Ben Reiff 44 Den Helder 1:14:14
16 Jakohama 1:08:16 2:16:15 3:36:30 4:47:42
Jan van Dijk 49 Oosterend 1:08:16
Martin Birkenhger 60 Oosterend 1:07:59
Hans Timmer 34 Woudrichem 1:20:15
Ko Timmer 43 Wolphaartsdijk 1:11:12
17 Funrunners (2) 1:21:11 2:29:39 3:36:22 4:49:10
Jan Kempenaar 40 Hoorn 1:21:11
Joris Wal 43 Hoorn 1:08:28
Hans Holthuijsen 41 Zwaag 1:06:43
Maarten Verbeek 35 Hoorn 1:12:48
18 Noordkop Drie 1:14:12 2:19:28 3:33:05 4:51:42
Jack Ouwens 40 Den Helder 1:14:12
Anno v.d. Bosch 32 Den Helder 1:05:16
Ron van Dongen 36 Den Helder 1:13:37
Stanley Elphick 57 Den Helder 1:18:37
19 Zeehondjes Ecoblaren Team 1:13:54 2:18:51 3:31:20 4:55:49
Lidewij van Katwijk 28 Den Burg 1:13:54
Pierre Bonnet 36 Den Burg 1:04:57
Erik Bogaard 28 Den Burg 1:12:29
Ingrid Fontijn 38 Oudeschild 1:24:29
20 Team AV ’34 1:12:09 2:34:28 3:49:30 4:56:33
Minke Hilgenberg 42 Apeldoorn 1:12:09
Rudi Doornbos 45 Apeldoorn 1:22:19
Paul Dettmers 37 Apeldoorn 1:15:02
Tom Wassink 45 Apeldoorn 1:07:03
21 AV Monnickendam (4) 1:00:08 2:18:07 3:39:30 4:58:06
Jan v.d. Peet 39 Monnickendam 1:00:08
Bea Compier 32 Monnickendam 1:17:59
Bert van Goor 50 Monnickendam 1:21:23
Henny Gerritsen 48 Monnickendam 1:18:36
22 TX 68 1:20:57 2:27:33 3:47:55 4:59:32
Pieter Aris v.d. Vis 37 Oosterend 1:20:57
Rob Arensman 38 Oosterend 1:06:36
Guus v.d. Water 37 Zeewolde 1:20:22
Ron Eelman 39 De Waal 1:11:37
23 Boltex 1:16:31 2:19:10 3:32:30 4:59:48
Willem Daman 49 Broek o/Langedijk 1:16:31
Ralph Grabowski 32 Den Burg 1:02:39
Gerard Appelman 47 De Waal 1:13:20
Jaap van Vooren 56 Den Burg 1:27:18
24 Funrunners (3) 1:19:09 2:28:18 3:43:00 5:01:27
Wim Nijveld 50 Hoorn 1:19:09
Leo Petersen 51 Hoorn 1:09:09
Jan Kriekaard 55 Schellinkhout 1:14:42
Bert Kramer 48 Hoorn 1:18:27
25 Van Luijn 1:17:02 2:25:12 3:48:44 5:02:36
Johan van Luijn 45 Bunnik 1:17:02
Gerard van Luijn 43 Arcen 1:08:10
Lies de Greeff-v. Luijn 46 Bakel 1:23:32
Hans van Luijn 44 Didam 1:13:52
26 Ploeger & zonen 1:11:30 2:11:57 3:45:39 5:04:53
Erik van Zoonen 39 Oudeschild 1:11:30
Herman Ploeger 35 Den Burg 1:00:27
Tiemen v.d. Worp 28 De Cocksdorp 1:33:42
Henk Schraag Oosterend 1:19:14
27 Nauta Boek 1:14:31 2:26:45 3:43:00 5:07:21
Werner van der Meer 34 Den Burg 1:14:31
Henk Stevens 46 De Cocksdorp 1:12:14
Paul van Exel 34 De Cocksdorp 1:16:15
Daan Welboren 52 Den Hoorn 1:24:21
28 Gelre 2 1:14:12 2:20:00 3:32:30 5:09:07
Lini Strijker 46 Brummen 1:14:12
Michel Duits 28 Eerbeek 1:05:48
Ted van Blokland 36 Dieren 1:12:30
Hafida Salama 26 Dieren 1:36:37
29 AV Monnickendam (2) 1:06:22 2:33:14 3:39:18 5:09:18
Wim Heijenk 41 Monnickendam 1:06:22
Maudi Wijnholt 45 Monnickendam 1:26:52
Lodi Peeters 47 Monnickendam 1:06:04
Dick Stam 53 Monnickendam 1:30:00
30 AAV ’36 (gemengd team) 1:16:43 2:30:53 3:46:22 5:14:38
Tinus de Horde 56 Alphen a/d Rijn 1:16:43
Kees de Kloet 57 Alphen a/d Rijn 1:14:10
Gr Wenker 45 Alphen a/d Rijn 1:15:29
Lida Mattie 45 Oude Wetering 1:28:16
‚\\Pagina
31 De Jager 1:09:17 2:25:30 3:41:20 5:16:23
Rob Teisman 39 De Cocksdorp 1:09:17
Mel Rijsdijk 75 Utrecht 1:16:13
Corrie de Jager 41 De Cocksdorp 1:15:50
Cees de Jager 75 Utrecht 1:35:03
32 VSB Running Team 2 1:18:00 2:19:01 3:52:58 5:17:13
Adri van Delft 44 Groot-Ammers 1:18:00
Rik Rademaker 29 Zeist 1:01:01
Brigitta Boerman 30 Winsum 1:33:57
Ger Mastenbroek 52 Houten 1:24:15
33 Ruud vd Zweers informatorium 1:16:21 2:26:05 3:42:53 5:18:46
Rob Strietman 37 Schagen 1:16:21
Frans de Buyzer 39 Alkmaar 1:09:44
Willem Tolman 38 Alkmaar 1:16:48
Ron Greven 39 Alkmaar 1:35:53
34 Lionitas/MP 1:22:29 2:38:20 4:01:17 5:18:57
Dirk v.d. Veer 35 Leeuwarden 1:22:29
Martin Pannekoek 34 Leeuwarden 1:15:51
Feike Kievits 34 Leeuwarden 1:22:57
Paul Miedema 50 Leeuwarden 1:17:40
35 Dynamos 1:15:52 3:49:49 5:19:46
Henk Bruin 37 Hoofddorp 1:15:52
Jan Kees Bot Bloemendaal
Hein Steenkist 38 Haarlem 1:15:52
Gerard Versteeg 48 Haarlem 1:29:57
36 AVT-vrouwen 1:27:30 2:43:29 3:54:10 5:20:10
Corrie Witte 41 De Waal 1:27:30
Nancy Sieling 19 Den Burg 1:15:59
Gauke van Lingen 30 Den Burg 1:10:41
Judy Witte 47 Den Burg 1:26:00
37 AV Monnickendam (1) 1:17:27 2:28:40 3:47:00 5:22:44
Chiel Spaan 49 Monnickendam 1:17:27
Els Trienes 36 Monnickendam 1:11:13
Marijke Strikker 45 Monnickendam 1:18:20
Maaike Stam 52 Monnickendam 1:35:44
38 AV Monnickendam (3) 1:07:35 2:39:51 3:57:33 5:28:52
Frans Vermeer 45 Monnickendam 1:07:35
Marianne Witte 45 Monnickendam 1:32:16
Ada Peeters 41 Monnickendam 1:17:42
Louise Christenhuis 42 Monnickendam 1:31:19
39 De Hardloopmeiden Texel 1:06:00 2:31:28 3:52:20 5:30:19
Sido Martens 1:06:00
Ina Gerritsen 50 Den Burg 1:25:28
Laurien Bakker 38 Den Burg 1:20:52
Anneke Hoogenbosch 37 Den Burg 1:37:59
40 Galerie Fi-donc animatie kunst 1:20:01 2:47:31 4:07:44 5:32:43
Kees Visser 33 Alkmaar 1:20:01
Els de Jager 49 Den Hoorn 1:27:30
Aly Wiersma 23 Alkmaar 1:20:13
Faizel Joemrati 23 Bergen 1:24:59
41 IJsclub Haarlem 0:00:00 2:42:42 4:10:30 5:34:22
Fred Kroon 54 Hillegom
Mieke Gunsing 44 Haarlem 2:42:42
Els Harinck 43 Haarlem 4:10:30
Hellen van Veen 46 Haarlem 5:34:22
42 A-team 1:34:24 2:52:14 4:12:50 5:40:42
Carla Roeper 40 Den Burg 1:34:24
Marja Huiskamp 30 Den Burg 1:17:50
Ina van Sambeek 41 Den Burg 1:20:36
Erna Kuip 39 Den Burg 1:27:52
BIJZONDERE CATEGORIEEN (starten 1 uur eerder, om 10.35 uur)
De Acht van Texel 1:28:41 2:49:51 4:15:28 5:44:38
Josje vd Knepscheut 41 Den Burg
Carla Smit 39 Den Burg 1:28:41
Erna Hin 36 Den Burg
Marijke Stark 42 Oosterend 1:21:10
Annelies Graaf 44 Den Burg
Baukje Kedde 41 Den Burg 1:25:37
Elly Westdorp 45 Den Burg
Janny Lexmond 36 Den Burg 1:29:10
Foto’s 2019
Menu Categories
Facebook De Zestig van Texel
Foto’s 2019
Facebook De Zestig