60 KM – 120 KM – 4 x 15 KM – Strand – Bos – Duin – Wad – Dijk – Dorp – Berg

Deelnemende estafetteteams 2019

Startnr. Starttijd Teamnaam Naam startnummer Plaats
E-101 11:35 Noordkop running team NRT Den Helder
E-102 11:35 Wageningen Marine Research WMR Den Helder
E-103 11:35 BUVOVV 1 BUVOVV 1 Assen
E-104 11:35 Trainingsgroep Texel TEXELGROEP Den Burg
E-105 11:35 Team Nairobi 1 TEAM NAIROBI  Assen
E-110 11:35 Let’s Go 5 LET’S GO 5 Groesbeek
E-106 11:35 Noordkop Runners SV NOORDKOP Den Helder
E-107 11:35 De Gele Helm DE GELE HELM Utrecht
E-108 11:35 De Hylas Toppers << HYLAS >> Alkmaar
E-133 11:35 Let’s go 4 LET’S GO 4 Groesbeek
E-109 11:35 Team ex Tex EX TEX Hilversum
E-121 11:35 Zandlopers ZANDLOPERS Texel
E-111 11:35 Team Ruim-Tuin RUIM-TUIN Huizen
E-112 11:35 Lionitas LIONITAS Leeuwarden
E-113 11:35 Oring runners ALBERT Odoorn
E-114 11:35 #Geenwegterug GRD Den Helder
E-115 11:35 Werknaam – niet vergeten 1 WERKNAAM 1 Utrecht
E-116 11:35 AVEdam AVEDAM Edam
E-117 11:35 Tijgers TIJGERS Amstelveen
E-118 11:35 Texels Mooiste TEXELSMOOISTE Sint Pancras
E-119 11:35 Team Rozenburg TEAMROZENBURG Rozenburg
E-120 11:35 De Neven DE NEVEN Texel
E-122 11:35 Paal 9 PAAL 9 Den Hoorn
E-124 11:35 HAHA HAHA Middenbeemster
E-125 11:35 Loopie loopie LOOPIE LOOPIE Alkmaar
E-126 11:35 Let’ Go3 LET’S GO3 Groesbeek
E-127 11:35 Team Brabo TEAM BRABO Boxmeer
E-128 11:35 Running Almere 2 RA 2 Almere
E-129 11:35 De Geuzen DE GEUZEN texel
E-130 11:35 Zwaluwen ZWALUWEN Den Hoorn, Texel
E-131 11:35 Let´s Go 1 Groesbeek LET´S GO 1 Groesbeek
E-140 11:35 Bremakker Running Team 1 BREMAKKER RT1 Den Burg
E-132 11:35 CVI Texel CVI TEXEL Den Burg
E-123 11:35 Bremakker Running Team 2 BREMAKKER RT2 Den Burg
E-134 11:05 Dinsdaglopers DINSDAGLOPERS Varsenare, België
E-135 11:05 TEAM KALKMAN TEAM KALKMAN  Leiden 
E-136 11:05 Van Dijk VAN DIJK Oosterend
E-137 11:05 Gemiste Kans IK GING VAST Leiden
E-139 11:05 Heeren van NU HEEREN VAN NU Amsterdam
E-141 11:05 Van Braak Accountants Drachten VBA DRACHTEN DRACHTEN
E-142 11:05 3Mond 3MOND Amsterdam
E-143 11:05 Crazy Runners  CRAZY RUNNERS Utrecht
E-144 11:05 Loopgroep Hoorn LG HOORN Hoorn
E-145 11:05 Letsgo team 2 LETSGO Groesbeek
E-146 11:05 Zwammers Leiden FOMAFOMA Leiden
E-147 11:05 Blue-Mountain A-Team BLUE-MOUNTAIN Groningen
E-138 10:35 LHG LHG IJsselstein
E-148 10:35 De Kraaien NEDERLAND Oosthuizen
E-149 10:35 Just in time JUST IN TIME Doorn
E-150 10:35 AV Heerenveen (start 10.35?) AV. HR.VEEN Heerenveen
E-601 11:35 Californië CALIFORNIE Groessen
E-209 11:35 Loopgroep Sneek Dames LG SNEEK &#9792; Sneek
E-210 11:35 Pink Panters PINK PANTERS Den Burg
E-203 11:35 AV Edam dames AV EDAM Volendam
E-207 11:35 Ray’s Angel RAY’S ANGELS Den Helder
E-202 11:35 ZDR 2 ZDR 2 Zaltbommel
E-208 11:35 Nea Seals NEA SEALS Kwadijk
E-201 11:35 ZDR 1 ZDR 1 Zaltommel
E-204 11:35 MaWiLaLa WEESPERS Weesp
E-205 11:35 Smit bitches SMIT BITCHES Den helder
E-304 11:35 LGB LGB Bunschoten
E-326 11:35 Texel, here we come HERE WE COME Amsterdam
E-320 11:35 Apeluiders APELUIDERS IJsselstein Ut
E-324 11:35 BUVOVV 2 BUVOVV 2 Assen
E-356 11:35 Werknaam – niet vergeten 2 WERKNAAM 2 Utrecht
E-318 11:35 Quinty’s QUINTY’S De Koog
E-360 11:35 Ecomare ECOMARE De Koog
E-315 11:35 Exalto.biz EXALTO.BIZ Zwaag
E-334 11:35 Team Sielias TEAM SIELIAS Apeldoorn
E-349 11:35 De Noabers DE NOABERS Oldenzaal
E-364 11:35 That’s another cook ANOTHER COOK Oudeschild
E-361 11:35 AV Triathlon team 1  TRIATHLON  1 Amersfoort
E-323 11:35 Texeleventz TEXELEVENTZ Den Burg
E-350 11:35 Bijna Tessels BIJNA TESSELS Den Burg
E-317 11:35 Geen punt bij Verweij TEAM VERWEIJ Den Burg
E-328 11:35 Jolinkies JOLINKIES Zuidwolde
E-333 11:35 DRILPK DRILPK Houten
E-338 11:35 Broers+ BROERS+ Den Burg
E-322 11:35 Fysio Burgwal 1 FYSIOBURGWAL1 Texel
E-363 11:35 AV Triathlon team 3 TRIATHLON 3 Amersfoort
E-347 11:35 Team Schagen  TEAM SCHAGEN  Schagen 
E-362 11:35 AV Triathlon team 2 TRIATHLON 2  Amersfoort
E-306 11:35 Loopgroep HRR Eric Kerklaan ERIC’S TEAM Scheveningen
E-308 11:35 Running Almere 1 RA 1 Almere
E-319 11:35 Bocholter Duinlopers BOCHOLTER DL Bocholt
E-331 11:35 Team ramp RAMP Haarlem
E-343 11:35 Team DTC DTC 1 Heerhugowaard
E-309 11:35 Te hard! TE HARD! Oosterend
E-314 11:35 Omnyacc Texel OMNYACC TEXEL Den Burg
E-348 11:35 Run 4 Fun RUN 4 FUN Nieuw Vennep
E-374 11:35 Niet Mijn Idee NIET MYN IDEE Utrecht
E-313 11:05 HoHa Runners Gulpen HOHA RUNNERS Gulpen
E-316 11:05 Elinkwijk 2.0 ELINKWIJK 2.0 Utrecht
E-321 11:05 Team Jarig GEFELICITEERD Groningen
E-325 11:05 Diomedon DIOMEDON Steenbergen
E-327 11:05 ADHC ADHC Almere
E-329 11:05 De M & M ‘s M&M’S Haarlem
E-341 11:05 Move-Runners 1 MOVE-RUNNERS  Hoogwoud
E-342 11:05 Move-Runners 2 MOVE-RUNNERS  Hoogwoud
E-345 11:05 Zandlopers ZANDLOPERS Zaandam
E-357 11:05 Rotjeknor ROTJEKNOR Rotterdam
E-371 11:05 Koenstra’s 1 KOENSTRA’S 1 Zeist
E-372 11:05 Koenstra’s 2 KOENSTRA’S 2 Zeist
E-375 11:05 Team Arjan TEAM ARJAN Zaandam
E-365 11:05 Osterkaninchen PAASKONIJN Arnhem
E-346 11:05 Terug naar de Start TRG NR D STRT Den Burg
E-366 11:05 Loopgroep Sneek 6 LG SNEEK 6 Sneek
E-369 11:05 Loopgroep Sneek 2 LG SNEEK 2 Sneek
E-370 11:05 Loopgroep Sneek 4 LG SNEEK 4 Sneek
E-373 11:05 Loopgroep Sneek team 5 SNEEK 5 Sneek
E-367 11:05 Loopgroep Sneek 3 LG SNEEK 3 Sneek
E-368 11:05 Loopgroep Sneek 1 LG SNEEK 1 Sneek
E-307 11:05 Wadlopers  WADLOPERS Nijverdal 
E-330 11:05 De Bakmiddels BAMI Gieten
E-336 11:05 De gezellige lopers GEZELLIGERS Nieuw vennep
E-339 11:05 Hollandse Rading Runners HOLLANDRADING Hollandse Rading
E-340 11:05 BodyRun BODYRUN IJsselstein
E-355 11:05 AV Wieringermeer 5 AVW 5 Wieringerwerf
E-310 10:35 Ed 1 FRIENDS 1 Texel
E-311 10:’35 Friends 2 FRIENDS 2 Texel
E-332 11:05 Van Braak Accountants Texel VBA TEXEL Den Burg
E-337 11:05 Zandhazen ZANDHAZEN Zaandam
E-351 11:05 AV Wieringermeer 1 AVW 1 Wieringerwerf
E-352 11:05 AV Wieringermeer 2 AVW 2 Wieringerwerf
E-353 11:05 AV Wieringermeer 3 AVW 3 Wieringerwerf
E-354 11:05 AV Wieringermeer 4 AVW 4 Wieringerwerf
E-301 10:35 Lekker Lopen 1 LEKKERLOPEN 1 Millingen a/d Rijn
E-302 10:35 Lekker Lopen 2 LEKKERLOPEN 2 Millingen a/d Rijn
E-303 10:35 Lekker Lopen 3 LEKKERLOPEN 3 Millingen aan de Rijn
E-344 10:35 TX21 TX21 Oosterend Texel
E-305 10:35 The Dancing Queens DANCING QUEEN ‘t Harde
E-312 10:35 Zes uurtjes Texel DUIVELEIN Duizel
E-602 11:35 Californië mix CALIFORNIE MIX Groessen
E-401 10:35 De8vanTexel1 DE8VANTEXEL Den Burg
E-402 10:35 De8vanTexel2 DE8VANTEXEL Den Burg
E-411 11:05 RAB 8 (1) RAB 8 Texel
E-412 11:05 RAB 8 (2) RAB 8 Texel
Foto’s 2017
Menu Categories
Archief
Facebook De Zestig van Texel