60 – 120 – 4 x 15 – STRAND – bos – duin -wad – DIJK – DORP – BERG

Maandelijks archief: april 2017

Verslag Jan v.d. Meulen

DE VOLGENDE KEER KIES IK EEN LOOP ROND EEN KLEINER EILAND     

De Zestig van Texel: ik vond het geweldig! Alhoewel als ik de volgende keer rondom een eiland ga lopen, ik Schiermonnikoog zou uitkiezen. Ik vond 60 km toch best wel ver. Lees verder

Estafette uitslag 2017 met tussentijden

De Zestig van Texel | Texel | 17-04-2017   
Estafette 60 Kilometer – Uitslag per Categorie   
!!!Let op: Onvolledige registratie bij Tussenpunt 2! Slufter  
Mannen
Plts Team Cat Turfveld Slufter PH Finish
1 Loopreizen.nl M 1 1:10:35 2:51:30 3:50:36
1:10:35 1:40:55 0:59:06
2 Av Veluwe dreamteam M 2 1:02:05 2:55:12 3:58:18
1:02:05 1:53:07 1:03:06
3 #Hellasloopboost1 M 3 1:03:58 2:55:43 3:58:33
1:03:58 1:51:45 1:02:50
4 Noordkop Runningteam M 4 1:02:58 1:51:45 3:59:55
1:02:58 0:48:47 2:08:10
5 Hellas Angels M 5 1:07:01 2:58:11 4:00:48
1:07:01 1:51:10 1:02:37
6 #Hellasloopboost2 M 6 1:06:03 2:58:12 4:09:31
1:06:03 1:52:09 1:11:19
7 Trainingsgroep Texel 2 M 8 1:17:11 3:20:30 4:23:40
1:17:11 2:03:19 1:03:10
8 Duurdouwers 1 M 9 1:06:13 3:06:21 4:28:19
1:06:13 2:00:08 1:21:58
9 Bouwcenter RAB M 10 1:13:18 3:20:34 4:34:44
1:13:18 2:07:16 1:14:10
10 Loopgroep Sneek 8 M 11 1:10:15 3:18:04 4:34:58
1:10:15 2:07:49 1:16:54
11 Hylas M 12 1:06:14 3:26:54 4:35:42
1:06:14 2:20:40 1:08:48
12 Noordkop Runners M 13 1:08:49 3:23:54 4:37:38
1:08:49 2:15:05 1:13:44
13 Team Bassie M 14 1:14:45 3:22:53 4:38:24
1:14:45 2:08:08 1:15:31
14 Let’s GO DBK M 15 1:10:28 3:22:03 4:41:42
1:10:28 2:11:35 1:19:39
15 Hylas2 M 16 1:06:05 3:26:54 4:41:49
1:06:05 2:20:49 1:14:55
16 Trainingsgroep Texel 1 M 17 1:10:50 3:31:30 4:46:12
1:10:50 2:20:40 1:14:42
17 EXTEX M 20 1:20:57 2:33:26 3:36:05 4:50:49
1:20:57 1:12:29 1:02:39 1:14:44
18 The White Kenyans M 21 1:09:10 3:28:21 4:52:08
1:09:10 2:19:11 1:23:47
19 Lionitas M 23 1:24:14 2:32:45 3:36:01 4:56:04
1:24:14 1:08:31 1:03:16 1:20:03
20 Wageningen Marine Research M 24 1:28:07 2:32:35 3:44:10 4:57:24
1:28:07 1:04:28 1:11:35 1:13:14
21 Veluws Geweld M 26 1:14:55 3:34:22 5:01:57
1:14:55 2:19:27 1:27:35
22 Zandlopers M 27 1:13:26 3:44:36 5:02:22
1:13:26 2:31:10 1:17:46
23 Lucky Loser M 28 1:23:44 2:47:28 3:57:36 5:02:53
1:23:44 1:23:44 1:10:08 1:05:17
24 Veluwe blauwe M 29 1:18:43 3:44:17 5:02:58
1:18:43 2:25:34 1:18:41
25 Ruim-Tuin M 30 1:22:52 2:42:18 3:50:52 5:03:15
1:22:52 1:19:26 1:08:34 1:12:23
26 Loopgroep Sneek 1 M 31 1:19:28 2:32:21 3:38:08 5:06:03
1:19:28 1:12:53 1:05:47 1:27:55
27 Loopgroep Hilly M 32 1:12:57 3:40:02 5:07:25
1:12:57 2:27:05 1:27:23
28 Bremakkeer Runningteam 2 M 36 1:17:50 3:48:58 5:12:22
1:17:50 2:31:08 1:23:24
29 Top Team Leusden M 37 1:27:43 2:40:42 3:52:29 5:13:43
1:27:43 1:12:59 1:11:47 1:21:14
30 3Mond M 38 1:18:25 3:56:52 5:14:28
1:18:25 2:38:27 1:17:36
31 Friends of Ed 3 M 39 1:23:02 2:40:01 3:48:17 5:14:44
1:23:02 1:16:59 1:08:16 1:26:27
32 Van Braak Accountants Texel M 40 1:07:52 3:20:09 5:16:23
1:07:52 2:12:17 1:56:14
33 Let’s Go 9 M 41 1:23:14 2:39:23 3:59:22 5:16:34
1:23:14 1:16:09 1:19:59 1:17:12
34 AV Heerenveen M 42 1:17:50 3:46:56 5:17:07
1:17:50 2:29:06 1:30:11
35 Team Rozenburg M 46 1:25:18 3:58:53 5:22:08
1:25:18 2:33:35 1:23:15
36 De Leukels M 49 1:19:23 3:58:59 5:24:24
1:19:23 2:39:36 1:25:25
37 Zandkoog Runners 1 M 50 1:17:29 4:01:09 5:24:27
1:17:29 2:43:40 1:23:18
38 Tijgers M 52 1:30:17 2:46:02 4:11:28 5:26:17
1:30:17 1:15:45 1:25:26 1:14:49
39 Let’s Go 8 M 53 1:18:32 3:51:21 5:26:37
1:18:32 2:32:49 1:35:16
40 Die Hard Diesels M 56 1:20:29 3:59:42 5:28:00
1:20:29 2:39:13 1:28:18
41 Run4Fun M 61 1:32:39 4:11:56 5:33:25
1:32:39 2:39:17 1:21:29
42 Let’s Go 10 M 63 1:26:58 4:04:44 5:34:05
1:26:58 2:37:46 1:29:21
43 Paal 9 M 66 1:28:35 4:03:38 5:36:46
1:28:35 2:35:03 1:33:08
44 Van Dijk M 68 1:27:45 4:01:32 5:37:23
1:27:45 2:33:47 1:35:51
45 DRIL PK M 72 1:28:02 4:06:53 5:38:45
1:28:02 2:38:51 1:31:52
46 Aquilo M 73 1:24:30 4:07:26 5:39:36
1:24:30 2:42:56 1:32:10
47 HC JMVS M 75 1:27:16 2:40:32 4:09:34 5:39:57
1:27:16 1:13:16 1:29:02 1:30:23
48 CVI Texel M 76 1:29:14 4:04:05 5:40:22
1:29:14 2:34:51 1:36:17
49 Running Junkies Venlo M 77 1:13:46 4:15:13 5:41:38
1:13:46 3:01:27 1:26:25
50 Just Run 1 M 89 2:03:06 3:10:31 4:27:33 5:45:46
2:03:06 1:07:25 1:17:02 1:18:13
51 Zwaluwen M 92 1:27:01 4:14:46 5:46:30
1:27:01 2:47:45 1:31:44
52 Contente Mensen M 96 1:26:57 4:24:58 5:49:00
1:26:57 2:58:01 1:24:02
53 Let’s Go 6 M 99 1:32:15 4:17:58 5:51:45
1:32:15 2:45:43 1:33:47
54 Slaslakken M 101 1:27:36 4:14:46 5:53:06
1:27:36 2:47:10 1:38:20
55 Haddekik Donderdagavond M 103 1:26:37 4:17:38 5:53:22
1:26:37 2:51:01 1:35:44
56 Alida-runners M 120 1:39:59 3:08:02 4:37:11 6:03:28
1:39:59 1:28:03 1:29:09 1:26:17
57 De Kraaien M 123 1:39:02 4:30:31 6:04:14
1:39:02 2:51:29 1:33:43
58 Loopgroep Sneek 4 M 125 1:29:01 4:23:49 6:05:26
1:29:01 2:54:48 1:41:37
59 Loopgroep Sneek 2 M 133 1:31:41 4:23:37 6:10:27
1:31:41 2:51:56 1:46:50
60 Eldad bv M 134 1:28:58 4:33:24 6:10:28
1:28:58 3:04:26 1:37:04
61 De Watlopers M 135 1:32:38 4:36:37 6:10:50
1:32:38 3:03:59 1:34:13
62 Just in time M 140 1:37:54 2:59:51 4:32:17 6:11:58
1:37:54 1:21:57 1:32:26 1:39:41
Vrouwen
Plts Team Cat PltsTot Turfveld Slufter PH Finish
1 #Hellasloopboost4 V 19 1:14:38 3:34:41 4:47:38
1:14:38 2:20:03 1:12:57
2 AV Edam dames V 51 1:27:22 2:41:05 4:02:36 5:25:26
1:27:22 1:13:43 1:21:31 1:22:50
3 Ray’s Angels V 74 1:22:55 4:06:33 5:39:43
1:22:55 2:43:38 1:33:10
4 Let’s Go 4 V 85 1:29:25 4:12:33 5:43:33
1:29:25 2:43:08 1:31:00
5 Pink Panters V 97 1:23:43 4:25:33 5:50:11
1:23:43 3:01:50 1:24:38
6 Eilandhoppers V 106 1:34:18 3:04:36 4:31:25 5:55:39
1:34:18 1:30:18 1:26:49 1:24:14
7 Duurdouwers 2 V 114 1:31:02 2:58:55 4:28:31 6:00:43
1:31:02 1:27:53 1:29:36 1:32:12
8 Zandlopers V 126 1:26:17 4:24:38 6:06:50
1:26:17 2:58:21 1:42:12
9 Loopgroep Sneek 6 V 141 1:40:48 2:57:36 4:31:57 6:14:42
1:40:48 1:16:48 1:34:21 1:42:45
10 Let’s Go 3 V 142 1:23:35 4:18:51 6:15:57
1:23:35 2:55:16 1:57:06
11 Zandkoog Runners 2 V 147 1:44:10 3:08:58 4:46:02 6:27:03
1:44:10 1:24:48 1:37:04 1:41:01
12 Grazy girls V 149 1:31:27 4:41:34 6:27:36
1:31:27 3:10:07 1:46:02
13 ZDR V 152 1:34:07 4:40:55 6:35:57
1:34:07 3:06:48 1:55:02
14 Kaakelvreugd V 153 1:49:38 5:02:47 6:37:47
1:49:38 3:13:09 1:35:00
15 Pompebleadjes V 155 1:32:38 6:51:58
1:32:38 5:19:20
Gemengd 
Plts Team Cat PltsTot Turfveld Slufter PH Finish
1 #Hellasloopboost3 G 7 1:02:32 3:05:23 4:10:54
1:02:32 2:02:51 1:05:31
2 De Scholekster Texel G 18 1:09:16 3:35:44 4:47:15
1:09:16 2:26:28 1:11:31
3 De Gele Helm G 22 1:15:11 3:34:03 4:52:49
1:15:11 2:18:52 1:18:46
4 Ken net G 25 1:13:32 2:31:46 3:42:21 5:01:39
1:13:32 1:18:14 1:10:35 1:19:18
5 Paul’s ploeg G 33 1:15:19 2:32:51 3:42:36 5:09:03
1:15:19 1:17:32 1:09:45 1:26:27
6 Duo Penotti G 34 1:20:00 2:35:33 3:52:08 5:09:38
1:20:00 1:15:33 1:16:35 1:17:30
7 Bremakker Runningteam 1 G 35 1:24:36 3:46:25 5:12:16
1:24:36 2:21:49 1:25:51
8 Hoe lang nog? G 43 3:39:41 5:19:15
3:39:41 1:39:34
9 Let’s Go 1 G 44 1:19:15 3:56:30 5:20:27
1:19:15 2:37:15 1:23:57
10 Jemolope G 45 1:19:12 2:37:10 4:05:00 5:22:07
1:19:12 1:17:58 1:27:50 1:17:07
11 Lekker Hobbelen G 47 1:18:33 3:54:54 5:23:49
1:18:33 2:36:21 1:28:55
12 Quinty’s G 48 1:30:50 4:05:43 5:24:20
1:30:50 2:34:53 1:18:37
13 Let’s Go 7 G 54 1:24:03 2:36:42 4:01:00 5:26:50
1:24:03 1:12:39 1:24:18 1:25:50
14 Exalto.biz G 55 1:14:41 2:30:29 3:55:33 5:27:26
1:14:41 1:15:48 1:25:04 1:31:53
15 Smitskoeriers runners G 57 1:27:14 3:58:22 5:28:11
1:27:14 2:31:08 1:29:49
16 Van Grieken G 58 1:32:49 3:58:40 5:30:35
1:32:49 2:25:51 1:31:55
17 Lichtlopen 4 G 59 1:17:45 4:13:00 5:31:54
1:17:45 2:55:15 1:18:54
18 HRR Loopgroep Eric Kerklaan G 60 1:20:28 4:00:13 5:32:31
1:20:28 2:39:45 1:32:18
19 Hans en de Grietjes G 62 1:23:21 4:02:42 5:33:29
1:23:21 2:39:21 1:30:47
20 Family Runners G 64 1:31:27 2:57:07 4:26:08 5:35:11
1:31:27 1:25:40 1:29:01 1:09:03
21 Four Tops G 65 1:20:10 4:06:08 5:35:26
1:20:10 2:45:58 1:29:18
22 Fysioburgwal 1 G 67 1:31:45 4:05:36 5:37:16
1:31:45 2:33:51 1:31:40
23 Lichtlopen 2 G 69 1:17:45 4:05:49 5:38:26
1:17:45 2:48:04 1:32:37
24 Lichtlopen 3 G 70 1:20:58 4:07:15 5:38:26
1:20:58 2:46:17 1:31:11
25 De Sprinters G 71 1:53:02 3:24:21 4:00:11 5:38:40
1:53:02 1:31:19 0:35:50 1:38:29
26 Te hard van stapel lopen! G 78 1:36:41 4:15:19 5:41:39
1:36:41 2:38:38 1:26:20
27 Duurdouwers 3 G 79 1:20:13 4:01:27 5:42:40
1:20:13 2:41:14 1:41:13
28 Kinderopvang de Pepermolen G 80 1:20:31 4:06:30 5:42:40
1:20:31 2:45:59 1:36:10
29 Lichtlopen 1 G 81 1:19:02 4:02:47 5:42:51
1:19:02 2:43:45 1:40:04
30 Die Hards G 82 1:26:45 4:11:53 5:42:53
1:26:45 2:45:08 1:31:00
31 Adriaan G 83 1:39:54 3:01:40 4:13:26 5:43:21
1:39:54 1:21:46 1:11:46 1:29:55
32 Daar doen we het voor! G 84 1:23:43 4:15:45 5:43:27
1:23:43 2:52:02 1:27:42
33 Loopgroep Sneek 3 G 86 1:31:31 4:06:09 5:44:04
1:31:31 2:34:38 1:37:55
34 DTC G 87 1:29:54 4:12:30 5:44:24
1:29:54 2:42:36 1:31:54
35 Team Vaassen G 88 1:29:47 4:15:56 5:45:25
1:29:47 2:46:09 1:29:29
36 Lekker Lopen 1 G 90 1:13:47 4:01:13 5:46:03
1:13:47 2:47:26 1:44:50
37 Loopgroep Sneek 5 G 91 1:31:42 4:15:11 5:46:08
1:31:42 2:43:29 1:30:57
38 Oring runners G 93 1:29:45 4:20:54 5:46:58
1:29:45 2:51:09 1:26:04
39 Jolinkies G 94 1:23:31 4:17:43 5:48:01
1:23:31 2:54:12 1:30:18
40 Let’s Go 5 G 95 1:29:25 4:16:25 5:48:14
1:29:25 2:47:00 1:31:49
41 Kico Runners G 98 1:13:48 4:19:57 5:51:33
1:13:48 3:06:09 1:31:36
42 FGK Runners G 100 1:18:01 4:28:45 5:52:14
1:18:01 3:10:44 1:23:29
43 Barbers G 102 1:38:26 3:04:28 4:43:34 5:53:12
1:38:26 1:26:02 1:39:06 1:09:38
44 Ed & friends 2 G 104 1:33:09 4:20:39 5:54:44
1:33:09 2:47:30 1:34:05
45 Rainbow BUTT Monkeys G 105 1:43:15 2:58:08 4:26:53 5:55:06
1:43:15 1:14:53 1:28:45 1:28:13
46 Kölle rennt 2 G 107 1:22:54 4:15:50 5:56:07
1:22:54 2:52:56 1:40:17
47 Kölle rennt 1 G 108 1:22:54 4:15:50 5:56:07
1:22:54 2:52:56 1:40:17
48 Bikkels G 109 1:24:46 2:56:59 4:20:03 5:57:37
1:24:46 1:32:13 1:23:04 1:37:34
49 Slakjes G 110 1:28:43 4:03:22 5:57:43
1:28:43 2:34:39 1:54:21
50 De Koele Dijkridders G 111 1:49:55 3:06:33 4:27:00 5:58:49
1:49:55 1:16:38 1:20:27 1:31:49
51 Bocholter Duinlopers G 112 1:23:07 4:22:34 5:58:52
1:23:07 2:59:27 1:36:18
52 Loopgroep Sneek 7 G 113 1:35:31 2:59:34 4:27:18 6:00:27
1:35:31 1:24:03 1:27:44 1:33:09
53 Mapudak lopers G 115 1:28:40 4:17:10 6:01:20
1:28:40 2:48:30 1:44:10
54 Fifty fifty G 116 1:33:45 2:58:19 4:18:44 6:01:28
1:33:45 1:24:34 1:20:25 1:42:44
55 Diomedon G 117 1:22:23 4:20:13 6:02:25
1:22:23 2:57:50 1:42:12
56 Slow Coffee G 118 1:27:58 2:58:48 4:27:38 6:03:15
1:27:58 1:30:50 1:28:50 1:35:37
57 Team Kalkman G 119 1:18:33 4:26:57 6:03:27
1:18:33 3:08:24 1:36:30
58 Toms Angels G 121 1:30:48 4:19:01 6:03:31
1:30:48 2:48:13 1:44:30
59 Move-Runners G 122 1:40:23 4:30:20 6:03:50
1:40:23 2:49:57 1:33:30
60 ADHC G 124 1:48:22 3:07:10 4:32:52 6:05:03
1:48:22 1:18:48 1:25:42 1:32:11
61 Van der Voort G 127 1:38:23 4:16:22 6:07:07
1:38:23 2:37:59 1:50:45
62 Omnyacc Texel G 128 1:38:13 4:34:49 6:07:17
1:38:13 2:56:36 1:32:28
63 Hoornse gele rakkers 1 G 129 1:32:34 3:04:52 4:33:22 6:07:50
1:32:34 1:32:18 1:28:30 1:34:28
64 Hoornse gele rakkers 2 G 130 1:27:14 2:58:19 4:33:22 6:07:50
1:27:14 1:31:05 1:35:03 1:34:28
65 Wadlopers G 131 1:47:44 4:40:55 6:09:35
1:47:44 2:53:11 1:28:40
66 Hoornse Gele Rakkers 3 G 132 1:26:14 2:58:19 4:33:23 6:10:25
1:26:14 1:32:05 1:35:04 1:37:02
67 Juf Lia’s Otters G 136 1:49:27 4:34:08 6:11:34
1:49:27 2:44:41 1:37:26
68 Driemteam G 137 1:44:00 4:39:30 6:11:37
1:44:00 2:55:30 1:32:07
69 Let’s Go 2 G 138 1:44:16 4:46:31 6:11:39
1:44:16 3:02:15 1:25:08
70 Parellooprunners 1 G 139 1:20:15 4:38:44 6:11:57
1:20:15 3:18:29 1:33:13
71 ZOZ Loopteam G 143 1:32:13 4:26:19 6:19:09
1:32:13 2:54:06 1:52:50
72 Lekker Lopen5 G 144 1:41:40 3:11:02 6:21:21
1:41:40 1:29:22 3:10:19
73 Lekker Lopen 2 G 145 1:18:24 2:56:53 4:41:43 6:23:36
1:18:24 1:38:29 1:44:50 1:41:53
74 Team 50-50 2.0 G 146 1:34:30 3:17:19 4:39:45 6:26:30
1:34:30 1:42:49 1:22:26 1:46:45
75 Florin G 148 1:18:47 4:25:45 6:27:35
1:18:47 3:06:58 2:01:50
76 VEM G 150 1:50:09 3:28:03 4:53:16 6:31:22
1:50:09 1:37:54 1:25:13 1:38:06
77 Ed & friends 1 G 154 2:06:34 3:30:15 4:56:21 6:44:56
2:06:34 1:23:41 1:26:06 1:48:35
78 Hamann-family-de G 156 1:28:56 4:32:33 6:52:05
1:28:56 3:03:37 2:19:32
79 OSM 2 G 157 1:44:28 5:03:47 6:53:34
1:44:28 3:19:19 1:49:47
80 OSM 1 G 158 1:30:51 5:03:47 6:53:34
1:30:51 3:32:56 1:49:47
81 OSM 3 G 159 1:45:32 5:03:46 6:53:35
1:45:32 3:18:14 1:49:49
Apart 
Plts Team Cat PltsTot Turfveld Slufter PH Finish
1 De Acht van Texel 1 A 151 1:44:54 4:54:42 6:34:49
1:44:54 3:09:48 1:40:07

Uitslagen 2017

Uitslagen De Zestig van Texel    
Den Burg – Maandag 17 april 2017    
klik hier voor uitslag 60 in mylabs

met tussentijden

klik hier voor uitslag 120 in mylabs

met tussentijden

MAN, 120 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Werner Roels 1978 Ekeren 9:50:29
2 Rombout Breedveld 1967 Amsterdam 10:39:19
3 Geert Ceuppens 1973 Duffel 11:20:08
4 Jan Muller 1964 Achilles 11:26:20
5 Peter Palmans 1962 Neerpelt 11:39:25
6 Steven Vanmolecot 1979 Bredene 11:50:56
7 Jan Spitael 1964 AAA 11:56:24
8 Simon Luckett 1961 KAV Holland 12:20:38
9 François Flisijn 1963 MarathonPlus 12:24:13
10 Vincent Kalkman 1976 MarathonPlus 12:24:35
11 Peter de Krijger 1963 MarathonPlus 12:34:42
12 John Bouwens 1955 AAV ’36 12:35:45
13 Karl Bleijenberg 1959 Benschop 12:40:02
14 Bas Haasnoot 1975 Rijnsoever 12:42:20
15 Albert Heikens 1960 ATC ’75 12:44:39
16 Nitish Zuidema 1967 U-Track 12:45:57
17 Tom van der Veldt 1968 Haarlem 12:49:23
18 Alex Michiels 1964 Brugge 12:52:42
VROUW, 120 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Maartje Bastings 1984 Lutry 11:21:45
2 Linda Voets 1981 Loopgroep Aart Stigter 12:06:37
3 Wilma Dierx 1966 Loopgroep Aart Stigter 12:38:49
M, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Huub van Noorden 1988 No-Limits 4:08:47
2 Dexter Knights 1984 Oosterhout Nb 5:23:11
3 Allard Lambers 1989 Haag Atletiek 5:24:50
4 Gerard van Heerde 1984 Nijmegen 5:24:57
5 Stefan Kern 1986 Zuidhorn 5:27:25
6 Maarten Bening 1986 Haag Atletiek 5:31:47
7 Arjan Kranenburg 1984 Oost-Souburg 5:35:04
8 Steven Schless 1992 Rotterdam 5:36:47
9 Thomas Bakker 1987 Utrecht 5:38:51
10 Volker Fohrmeister 1985 Lünen 5:45:13
11 Patrick Witte 1988 Ede Gld 5:45:35
12 Willem Vrijlandt 1984 Zevenhuizen Zh 5:46:04
13 Teun van der Linden 1985 Leiden 5:47:17
14 Danny Sijtzel 1985 Almere 5:47:53
15 Robbie Voortje 1984 De Kwakel 5:49:54
16 Rob van den Elzen 1989 Erp 5:50:28
17 Nicolai Smakman 1989 Broek op Langedijk 5:50:32
18 Sonny Teunissen 1992 Bolsward 5:53:15
19 Sietse van der Weijde 1982 Alkmaar 5:54:31
20 Gerben Oevermans 1990 Ridderkerk 5:57:53
21 Frans Brouwer 1984 Amsterdam 5:59:02
22 Martijn van den Boogaard 1986 Spijkenisse 6:01:50
23 Daan Wilms van Kersbergen 1985 Amsterdam 6:03:03
24 Thijs Claassens 1982 Heiloo 6:03:18
25 Addie van der Vleuten 1990 Generaal Michaelis 6:03:55
26 Jeroen Hijzelendoorn 1985 Zeist 6:10:26
27 Jurriaan Rot 1987 Nijmegen 6:11:47
28 Johannes van der Kooi 1982 Haarlem 6:12:19
29 Dierks Duarte 1982 Utrecht 6:12:23
30 Raymond Steenvoorden 1985 De Spartaan 6:12:41
31 Sander van Steenis 1983 ‘s-Gravenhage 6:13:27
32 Robin Jonkers 1984 Olympia Halsteren 6:15:56
33 Vincent Weening 1984 Almere 6:17:55
34 Tom Bollen 1983 Almelo 6:23:00
35 Stefan Le Belle 1984 Amsterdam 6:26:12
36 Soufiane Abarkani 1984 Amsterdam 6:31:26
37 Jesper Onrust 1985 Oostzaan 6:39:03
38 Fernando Knosp 1982 Wormerveer 6:45:00
39 Kevin Austermann 1984 DAK 6:45:04
40 Jelmer Brouwer 1984 Zwolle 6:46:11
41 Klaas Alberda van Ekenstein 1983 Staphorst 6:46:35
M35, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Cees van der Land 1979 Allendale town 4:17:59
2 Mark vanden Driessche 1979 Eeklo 4:51:39
3 Dennis van der Kleij 1979 Delfgauw 5:03:29
4 Alex Bergsma 1977 AV Heerenveen 5:17:58
5 Rudy Kaptein 1979 Rotterdam 5:21:29
6 Axel Homborg 1980 Castricum 5:22:23
7 Wim Vermeersch 1978 Assebroek 5:29:43
8 Roel Groen 1979 Turnhout 5:35:09
9 Willard Rietberg 1980 Amsterdam 5:36:51
10 Jeroen Wit 1978 Amsterdam 5:43:08
11 Jos van de Pol 1978 Leusden 5:46:03
12 Clemont Struik 1978 Amersfoort 5:46:10
13 Jorik Zeemering 1977 Grootebroek 5:46:35
14 Chris van de Bruinhorst 1978 Hylas 5:48:28
15 Paul Zwetsloot 1977 Oegstgeest 5:48:50
16 Arjan Nomen 1977 Stolwijk 5:50:20
17 Gustaaf Verhagen 1977 Eelde 5:54:15
18 Maarten Koesman 1978 Zwolle 5:58:23
19 Onno den Otter 1978 Zaandijk 6:02:05
20 Ton Schellekens 1980 Beverwijk 6:02:54
21 Jacco Altena 1979 Bolsward 6:08:17
22 René de Jager 1978 Sportlust/Loopgroep de Za 6:11:30
23 Boris Knobbe 1982 Amsterdam 6:11:49
24 Jeroen de Boer 1979 Julianadorp 6:16:21
25 Marwin Achenbach 1980 Dortmund 6:17:30
26 Martin Stein 1978 Volendam 6:19:16
27 Tsjeard Hofstra 1981 Wommels 6:21:19
28 Roy Kersten 1978 Budel 6:26:32
29 Joost Saanen 1978 Budel 6:26:33
30 Jaap Trouw 1979 Leiderdorp 6:27:04
31 Luc Palmen 1979 Sweikhuizen 6:35:54
32 Marcel Kemp 1981 MarathonPlus 6:37:00
33 Bart Zuidgeest 1977 Vlaardingen 6:38:12
34 Dirk Bakker 1981 Hylas 6:38:51
35 Jens Weber 1979 Kiel 6:52:50
M40, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Pascal van Norden 1972 AV Gouda 4:06:26
2 Ralph Apeldoorn 1976 DEM 4:36:57
3 Sander Turnhout 1974 Nijmegen 4:45:35
4 Martijn Schakelaar 1974 BB lopers 4:47:45
5 Jan Albert Veenema 1974 Horror 5:00:05
6 Jeroen ten Klooster 1974 Loopgroep Aart Stigter 5:14:25
7 Laurenz Boer 1974 Niekerk Grootegast 5:15:38
8 Dharma Maharjan 1973 Den Burg 5:20:22
9 Iwan Van Kooten 1972 Veenendaal 5:25:37
10 Jeffry de Ridder 1976 Dordrecht 5:34:44
11 Pieter den Edel 1973 WZK Tri Team Wassenaar 5:45:17
12 Daan Verboven 1974 Rossum Gld 5:48:19
13 Jacco Feenstra 1975 Rotterdam Atletiek 5:52:36
14 David Engel 1973 Tilburg Road Runners 5:53:23
15 Ron de Moel 1975 Hylas 5:53:40
16 Tom Scholte 1972 ‘s-Gravenhage 5:55:34
17 Dennis Peters 1975 Groesbeek 5:56:21
18 Guido Mols 1975 Krimpen aan den IJssel 5:57:01
19 Richard Spijkers 1974 Berkel-Enschot 5:57:26
20 Mark Bruurs 1976 Rijen 5:57:26
21 Erwin Wit 1975 Loopgroep Hoorn 5:57:29
22 Pieter Bloemberg 1976 Groessen 5:57:49
23 John Franssen 1976 Merkelbeek 5:58:16
24 Martijn van Veenendaal 1975 IJsselstein Ut 5:59:19
25 Erik Smeele 1973 Zwolle 6:01:02
26 Joost Peschier 1975 Leiden 6:06:54
27 Andree Mensink 1972 DAK 6:08:56
28 Michiel Elich 1974 Zeist 6:10:37
29 Koen van der Kooy 1972 Rotterdam 6:11:18
30 Pascal Priem 1974 Uitgeest 6:13:41
31 Vincent Borgonjen 1972 Haarlem 6:18:06
32 Arne Fransman 1974 Amsterdam 6:19:30
33 Anton Koonstra 1972 Zeist 6:20:30
34 Jan-Mark van der Molen 1974 Veenendaal 6:21:29
35 Paul Timmers 1976 Roosendaal 6:24:06
36 Barry Seegers 1972 Arnhem 6:25:19
37 Niels Scholtens 1974 Hoek van Holland 6:27:24
38 Ralph Zijlma 1976 Almere 6:28:23
39 Michel Nieswaag 1976 Uitgeest 6:31:33
40 Wim Haringsma 1972 Horror 6:31:58
41 Matthieu Magielsen 1975 Noordkop 6:33:04
42 Marcel Loer 1972 Aquilo 6:33:08
43 Lambert Koonstra 1976 Arnhem 6:34:48
44 Marcel Voogt 1974 Vlaardingen 6:38:11
45 Nico Swart 1977 Groningen 6:38:16
46 Leon Holleman 1973 Passaat 6:39:19
47 Anton-Jan Thijssen 1974 Amsterdam 6:39:33
48 Patrick van de Veerdonk 1974 Spiridon 6:42:52
49 Alex de Lange 1972 Balk 6:47:29
50 Sander Althoff 1975 Groenlo 6:49:16
51 Jan van der Meulen 1972 Huissen 6:50:00
52 Marc van Lubek 1975 Meppel 6:55:15
M45, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Gino Casier 1972 Wilrijk 4:30:17
2 Evert van Veldhuizen 1968 GVAC 5:10:59
3 Fred Reijnen 1971 Helmond 5:12:17
4 Gerard van der Laan 1971 Feniks 5:16:10
5 Remko Nagtegaal 1968 Texel 5:19:00
6 Sjaak Betjes 1968 Lycurgus 5:20:23
7 Ronald Tromp 1968 Loopgroep Hoorn 5:28:01
8 Arnold Vermeulen 1969 ‘s-Gravenhage 5:35:32
9 Jeroen Leijnse 1968 MarathonPlus 5:44:10
10 Pepijn van Rooij 1970 Nuenen 5:44:16
11 Luc Van Laenen 1972 Rijkevorsel 5:45:50
12 Gert-Jan Vlaar 1970 Leiden 5:49:08
13 Jan-Paul Klein Poelhuis 1967 AV Haaksbergen 5:49:22
14 Marcus Kintzel 1969 Mülheim 5:51:15
15 Gerwin Jansen 1971 Oldenzaal 5:53:32
16 Michel Bertelkamp 1971 Ciko ’66 5:54:39
17 Edwin Looijmans 1971 Tilburg 5:55:59
18 Dirk Draaisma 1968 Loopgroep Hoorn 5:57:30
19 Ronald Schoorlemmer 1968 Vleuten 5:57:44
20 Eric Flaton 1970 Pijnacker 5:57:48
21 Michel Groeneveld 1969 Capelle aan den IJssel 5:59:02
22 Leon Bisschops 1969 Scheldesport 6:02:05
23 Ben Timmer 1967 ATC ’75 6:02:45
24 Erik Tolhoek 1967 Krimpen aan den IJssel 6:06:34
25 Frank van Westerop 1969 Heerhugowaard 6:07:21
26 Marc de Bruin 1969 Nieuwkuijk 6:08:56
27 Toine Tax 1969 Nijmegen 6:11:11
28 Erik Ariesen 1968 Veenendaal 6:11:16
29 Leon Geeraets 1970 Dutch Runners 6:11:32
30 Bert van de Wateringen 1971 Purmerend 6:11:57
31 André van der Plas 1968 Rijnsoever 6:13:08
32 Wilco Hoogendoorn 1967 PAC 6:15:42
33 Rik Koolwijk 1968 Schagen 6:19:20
34 René Overduijn 1969 Almere 6:19:58
35 Stephan Dijkstra 1969 Hercules 6:20:05
36 Durk Haitsma 1970 Franeker 6:20:09
37 Simon Hoogenkamp 1969 Doorn 6:21:32
38 Robert Gijsen 1969 IJsselstein Ut 6:21:38
39 Erik Overbeek 1970 Hoofddorp 6:21:41
40 Andre Marrenga 1968 Noordkop 6:23:11
41 Harry Reinders 1969 Oldenzaal 6:27:38
42 Hans van Sonsbeek 1972 GVAC 6:31:03
43 Henk Braker 1969 Nijverdal 6:34:49
44 Leslie Helleman 1968 Numansdorp 6:35:43
45 Peter Tijsen 1967 Anna Paulowna 6:36:11
46 Marc Koelewijn 1968 Lycurgus 6:36:20
47 Jeroen du Mortier 1969 Vlaardingen 6:38:12
48 Bernd Kipper 1968 Quierschied 6:39:18
49 Jean-marc Bouman 1970 Loopgroep Hoorn 6:40:50
50 Ron Daalhuizen 1967 IJsselstein Ut 6:40:51
51 Peter van Lierop 1967 AV Weert 6:41:35
52 Peter Weijer 1970 Winsum Fr 6:41:45
53 Walter Bruinsma 1970 Loopgroep Leeuwarden 6:42:29
54 Bas Dessens 1970 Vlaardingen 6:43:30
55 Marcel Gerrits 1968 LAAC Twente 6:43:37
56 Gereon Baum 1971 Ratingen 6:44:35
57 Gabor Magyar 1971 Amersfoort 6:46:27
58 Harald Mulder 1967 Hengelo Ov 6:48:42
59 René Verkade 1967 Maassluis 6:58:17
60 Harry van Noord 1967 Almere 6:58:19
M50, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Leo Smets 1964 Olen 4:45:31
2 Dick Elzenga 1966 Veluwe 4:47:18
3 Edward de Leng 1962 Dynamica 4:56:00
4 Peter Ligthart 1964 BB lopers 4:58:14
5 Nico Krijgsman 1963 Lycurgus 4:58:42
6 Wim Nieuwenhuijse 1965 Phoenix 4:59:27
7 Marc Laeven 1964 Statina 5:01:04
8 Eric Bartholomeeusen  1964 Brecht 5:02:33
9 Ron Höfte 1962 LAAC Twente 5:14:08
10 Arthur Hulstkamp 1966 Rotterdam 5:16:20
11 Emile Nales 1967 Groningen Atletiek 5:23:33
12 Leon Nillessen 1966 Groesbeek 5:24:57
13 Olaf Bohe 1964 Waltrop 5:27:38
14 Hans van Renselaar 1965 De Gemzen 5:31:21
15 Fitzgerald Krudde 1967 Almere 5:33:23
16 Louis Dam 1962 Zaanland 5:33:57
17 Carsten Plitt 1966 Duisburg 5:43:19
18 Martin Michels 1966 Leunen 5:46:09
19 Sjon Vos 1964 Dordrecht 5:49:08
20 Rob van Noordt 1964 Olympus ’70 5:49:54
21 Wessel Kranghand 1966 HAC ’63 5:53:31
22 Roel Kleine 1966 HAC ’63 5:53:31
23 Bart van Noorden 1965 Yerseke 5:57:30
24 Gerwin Mimpen 1962 Passaat 5:57:58
25 Jaap de Graaf 1964 Wijckel 5:57:58
26 Jan de Rond 1965 Ederveen 6:01:26
27 René Schoen 1965 Lycurgus 6:03:53
28 Andre Buitenhek 1965 NSL 6:08:21
29 Hennie van Velzen 1966 MarathonPlus 6:08:35
30 Remco Visser 1963 Joure 6:10:30
31 Daan Flapper 1966 Amsterdam 6:12:30
32 Auke Nauta 1965 Altena Road Runners 6:13:25
33 Moma Marrabou 1962 Amsterdam 6:13:42
34 Peter Boer 1963 Passaat 6:14:22
35 Johan Zeilstra 1965 Amsterdam 6:15:22
36 Ed Harreman 1966 Capelle aan den IJssel 6:17:14
37 Ron van Overhagen 1965 Benschop 6:18:14
38 Bob Tensen 1967 Haarlem 6:18:22
39 Jehannes de Boer 1963 It Heidenskip 6:19:12
40 Pieter van Zijl 1965 VAV 6:20:35
41 Hans Stougie 1964 Kortenhoef 6:21:02
42 René Langeslag 1963 Almere 6:21:58
43 Mik Borsten 1962 Loopgroep Aart Stigter 6:22:22
44 Joop Wijnhoud 1962 Zwolle 6:27:14
45 Mart van de Kamp 1963 AV Gouda 6:27:23
46 Egbert Top 1965 MarathonPlus 6:31:32
47 Arjan Griffioen 1966 Dutch Runners 6:32:08
48 Aede Bakker 1963 MarathonPlus 6:32:27
49 Siebe Postuma 1966 Rotterdam 6:32:52
50 Tonnie Scheutjens 1966 Tilburg 6:35:02
51 Ger Caubo 1963 Oirsbeek 6:35:54
52 Rob Mannens 1963 Hoensbroek 6:35:54
53 Harry Bleeker 1965 Aquilo 6:36:02
54 Paul Bogmans 1966 Veldhoven 6:39:04
55 Erik Verboeket 1962 Emmen 6:39:53
56 Dirk de Groot 1962 Rotterdam 6:40:45
57 Nanne van der Veer 1964 Horror 6:43:09
58 Gert Bunschoten 1965 Maarssen 6:49:03
59 Jürgen Roy 1962 Schwalmtal 6:55:54
60 Rob Koopmans 1964 Julianadorp 6:56:20
61 Andre Kerbof 1965 AV Heerenveen 6:56:51
62 Roland Riedel 1963 Weidenhahn 6:56:57
63 Peter Heißing 1966 Kalkar 6:58:42
M55, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
2 Jan-Willem Schutte 1959 Noordkop 5:11:31
3 Cor van Baar 1961 Haarlemmermeer 5:11:59
4 Leon Swennen 1960 Bilzen 5:27:39
5 Bernard van den Berg 1960 Triathlon 5:28:53
6 Miel Piso 1958 RRZ 5:41:39
7 Erik Brandsema 1957 Loopgroep PK 5:51:36
8 Gijs de Heus 1960 Vleuten 5:58:55
9 Nick Raadschelders 1960 RRZ 6:02:59
10 Nico Maijer 1958 Vinkeveen 6:03:43
11 Frits Berkhout 1961 Rotterdam Running Ambassa 6:03:50
12 Marc Van Meenen 1962 Geel 6:08:21
13 Jacob van der Leij 1958 Friesland 6:11:11
14 Ton van Ede 1958 De Klomp 6:15:01
15 John Ossendorp 1957 Loopgroep Aart Stigter 6:15:35
16 Theo Kuiper 1961 Voorschoten 6:16:15
17 Rinus Reijngoudt 1959 Scheldesport 6:24:29
18 Henk Meppelink 1961 Gramsbergen 6:25:06
19 Cor van der Blom 1958 De Kieviten 6:25:49
20 Ernst Jan Vermeulen 1960 Putten 6:28:01
21 Cor Koeleman 1960 Amsterdam 6:29:20
22 Hans van Ginneken 1960 Parthenon 6:31:40
23 Alex Jager 1961 Roden 6:32:35
24 Roland Ritter 1960 Hamm 6:33:49
25 Ruud Fokker 1961 avVN 6:39:18
26 Martien Slagt 1961 Hilversum 6:39:25
27 Koen de Vries 1957 Dynamica 6:39:40
28 Albert Hingstman 1957 AV ’23 6:41:21
29 Wolfgang Bernath 1959 Waldbreitbach 6:48:35
30 Frits van der Lubben 1958 RRZ 6:49:20
31 Martin Boode 1960 Hoorn Nh 6:50:56
32 Rob van Pelt 1961 Den Hoorn Zh 6:51:07
33 Wouter Bouw 1959 Gym vr Door Sport tot Vri 6:52:47
34 Hugo du Mez 1958 Hercules 6:53:09
35 Aad Oosterom 1960 Berkenwoude 6:54:22
36 Ton van den Berg 1959 Hylas 6:55:18
M60, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dik Jagersma 1954 Friesland 5:34:56
2 Coos Diepenbroek 1956 Lent 5:42:53
3 Theo Wegdam 1956 Beweegpunt Hof van Twente 5:50:08
4 Jan Oomkens 1954 Tuil 5:58:24
5 Cees van Amsterdam 1954 Julianadorp 6:10:53
6 Ron Bakker 1956 MarathonPlus 6:18:15
7 Meine Hoitsma 1956 Friesland 6:18:46
8 Mo Idrissi 1952 MarathonPlus 6:20:16
9 Henk van Gerven 1957 Atletiek Oirschot 6:21:46
10 Henny Mulder 1956 Harderwijk 6:33:25
11 Dick Baggerman 1957 De Kieviten 6:34:08
12 Jan Broers 1956 Zwartebroek 6:36:47
13 Gast Oth 1953 Saeul 6:39:00
14 Jan Post 1955 NSL 6:43:58
15 Jan Schinkel 1953 Benschop 6:45:38
16 Dirk Klatt 1956 Montabaur 6:46:55
17 Pieter Locher 1957 Amsterdam 6:51:14
18 Hessel de Boer 1955 Friesland 6:53:22
19 Ubel Dijk 1955 MarathonPlus 6:57:15
20 Reinhold Krämer 1954 Hachenburg 6:58:04
21 Gerard Cuijpers 1952 Vitesse ’08 6:59:00
M65+, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lex de Boer 1947 Loopgroep Hoorn 6:12:54
2 Pieter Anjema 1948 Veenendaal 6:23:25
3 Jaap Alberda v. Ekenstein 1951 Staphorst 6:38:47
VSEN, 60 KILOMETER  
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Belinda Hall 1982 Geneva 4:59:38
2 Bertine de Vries 1980 MarathonPlus 5:37:58
3 Jolien van Hooff 1988 Utrecht 5:38:51
4 Anne Groenewege 1980 Rotterdam Atletiek 5:52:17
5 Lisa-Maria Kipper 1988 Quierschied 6:15:36
6 Marlies Achenbach 1985 Dortmund 6:17:30
7 Lineke van der Sneppen 1981 Breda 6:36:48
8 Lianne Vos 1987 Alkmaar 6:39:06
9 Nicole Aaij 1978 Rijnsaterwoude 6:44:14
10 Manon Dirksen 1989 AV ’34 6:44:14
V40, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Corine Spaans 1976 Eindhoven 5:13:20
2 Autilia Stapper 1967 Maasdam 5:47:06
3 Naomi Hendriksen 1974 Hylas 5:50:48
4 Marieke van Loon 1971 De Koplopers 5:59:30
5 Simone Guikema 1970 Amsterdam 6:00:04
6 Christl Foekema 1969 Triathlon 6:02:02
7 Veerle Beernaert 1969 Bissegem 6:06:33
8 Nathalie Dragt 1969 Noordkop 6:12:29
9 Ilonka Betjes-Langeberg 1972 Lycurgus 6:12:38
10 Caroline Dijkstra 1970 Loopgroep Aart Stigter 6:15:51
11 Angela Schulingkamp 1974 Aquilo 6:16:02
12 Gea Hut 1970 Loopgroep Nienoord 6:21:08
13 Sonja Bohmann 1972 Mülheim 6:23:01
14 Lisenka Beenders 1971 ‘s-Gravenhage 6:23:33
15 Suzanne Wartenbergh 1975 Haarlem 6:23:46
16 Yvonne Rosenkamp 1967 Salland 6:24:06
17 Inge Lens 1974 Rijkevorsel 6:24:57
18 Anke Striezenau 1970 Leusden 6:31:56
19 Danielle Gillissen 1973 Dordrecht 6:35:31
20 José van der Lijke 1975 Horror 6:38:56
21 Roelina Adema 1975 Horror 6:38:56
22 Cindy Coolen 1975 GVAC 6:40:36
23 Hilde Ottevaere 1975 Beerse 6:42:42
24 Ulrike Samsel 1969 Saarbrücken 6:43:39
25 Marian Bakker 1973 Bergambacht 6:44:48
26 Petra Kerkhove 1974 Amsterdam 6:45:35
27 Lorna McInnes 1973 Reeuwijk 6:46:51
28 Tamara van der Leij 1974 Drachten 6:48:57
29 Ina Oortwijn 1967 Aquilo 6:52:18
30 Carola van Tol 1973 Distance Runners Voorhout 6:53:00
31 Corine Dieterman 1971 Aquilo 6:55:09
32 Angelique Jansen 1970 Middelburg 6:57:00
V50, 60 KILOMETER 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ida Verduin-Boone 1958 Schagen 5:44:10
2 Silvia Verhoeven 1963 Achilles 5:46:21
3 Karin de Wit 1965 Breezand 5:47:28
4 Annie Oostenbrink 1964 Friesland 6:03:07
5 Monique Kramer 1963 TAS ’82 6:06:58
6 Gerry Visser 1963 LAAC Twente 6:09:34
7 Anita Kleijweg 1966 De Lier 6:11:29
8 Gillian Butler-Damon 1963 Trecho 6:13:04
9 Irene van Wijk 1952 AV ’23 6:18:47
10 Anita Spieker 1962 MarathonPlus 6:24:10
11 Renske Vermeulen 1963 Putten 6:28:01
12 Monique de Roder 1962 Nijkerkerveen 6:29:58
13 Sigrid Hoffmann 1965 Weidenhahn 6:33:28
14 Gina Heuser 1960 Ridderkerk 6:45:36
15 Iris Bergmann 1961 Nottuln 6:59:01
M4X15, MANNEN 4X15 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Loopreizen.nl Barendrecht 3:50:36
2 Av Veluwe dreamteam Apeldoorn 3:58:18
3 #Hellasloopboost1 Utrecht 3:58:33
4 Hellas Angels Utrecht 4:00:48
5 #Hellasloopboost2 Utrecht 4:09:31
6 AV Heerenveen Heerenveen 4:17:07
7 Trainingsgroep Texel 2 Den Burg 4:23:40
8 Duurdouwers 1 Obdam 4:28:19
9 Veluws Geweld Apeldoorn 4:31:57
10 Veluwe blauwe Apeldoorn 4:32:58
11 Loopgroep Sneek 8 Sneek 4:34:58
12 Hylas Alkmaar 4:35:42
13 Noordkop Runners Den Helder 4:37:38
14 Team Bassie Bussum 4:38:24
15 Aquilo Winschoten 4:39:36
16 Let’s GO DBK Nijmegen 4:41:42
17 Hylas2 Alkmaar 4:41:49
18 3Mond Driemond 4:44:28
19 Trainingsgroep Texel 1 Den Burg 4:46:12
20 Van Braak Accountants Texel Den Burg 4:46:23
21 EXTEX Hilversum 4:50:49
22 Let’s Go 6 Groesbeek 4:51:45
23 Team Rozenburg Rozenburg 4:52:08
24 The White Kenyans Den Burg 4:52:08
25 De Leukels Hachenburg 4:54:24
26 Zandkoog Runners 1 Den Burg 4:54:27
27 Lionitas Leeuwarden 4:56:04
28 Let’s Go 8 Groesbeek 4:56:37
29 Wageningen Marine Research Den Helder 4:57:24
30 Die Hard Diesels Den Helder 4:58:00
31 Zandlopers Texel 5:02:22
32 Lucky Loser GERMANY (ZE) 5:02:53
33 Ruim-Tuin Huizen 5:03:15
34 Run4Fun Heerhugowaard 5:03:25
35 Let’s Go 10 Nijmegen/Groesbeek 5:04:05
36 De Kraaien Oosthuizen 5:04:14
37 Loopgroep Sneek 1 Sneek 5:06:03
38 Paal 9 Den Hoorn 5:06:46
39 Van Dijk Oosterend (Texel) 5:07:23
40 Loopgroep Hilly Edam 5:07:25
41 DRIL PK Bussum 5:08:45
42 CVI Texel Den Burg 5:10:22
43 Eldad bv Ede 5:10:28
44 De Watlopers Utrecht 5:10:50
45 Running Junkies Venlo Venlo 5:11:38
46 Bremakkeer Runningteam 2 Den Burg 5:12:22
47 Top Team Leusden Leusden 5:13:43
48 Friends of Ed 3 Leiden 5:14:44
49 Just Run 1 Almere 5:15:46
50 Zwaluwen Den Hoorn 5:16:30
51 Let’s Go 9 Groesbeek 5:16:34
52 Contente Mensen Eersel 5:19:00
53 Slaslakken Amsterdam 5:23:06
54 Haddekik Donderdagavond Maarssen 5:23:22
55 Tijgers Zuidoostbeemster 5:26:17
56 Limoncelloop Texel 5:29:59
57 Alida-runners Donderen 5:33:28
58 Loopgroep Sneek 4 Sneek 5:35:26
59 HC JMVS Utrecht 5:39:57
60 Loopgroep Sneek 2 Sneek 5:40:27
61 Just in time Doorn 5:41:58
V4X15, VROUWEN 4X15 
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 #Hellasloopboost4 Utrecht 4:47:38
2 Ray’s Angels Den Helder 5:09:43
3 Let’s Go 4 Groesbeek 5:13:33
4 Pink Panters Den Burg 5:20:11
5 AV Edam dames Volendam 5:25:26
6 Eilandhoppers Leusden 5:25:39
7 Grazy girls Drunen 5:27:36
8 Duurdouwers 2 Obdam 5:30:43
9 ZDR Zaltbommel 5:35:57
10 Zandlopers Texel 5:36:50
11 Kaakelvreugd De Koog 5:37:47
12 Loopgroep Sneek 6 Sneek 5:44:42
13 Let’s Go 3 Groesbeek 5:45:57
14 Pompebleadjes Utrecht 5:51:58
15 Zandkoog Runners 2 Den Burg 5:57:03

Winnaars alle edities

     Op verbetering van parkoers-records

 staan premies van 250 Euro (zie de rode tijden) 

  60 km mannen  
     
2019 Wouter Decock (B) 3:55:39
2017 Pascal van Norden 4:06:26
2015 Iwan Kamminga 3:59:29
2013 Pieter Vermeesch (B) 4:03:12
2011 Luc Krotwaar 4:14:08
2009 Marc Papanikitas (B) 4:09:59
2007 Jan van der Marel 4:09:49
2005 Marc Papanikitas (B) 3:59:17
2003 Veron Lust 4:12:32
2001 Veron Lust 4:10:46
1999 Jan Vandendriessche (B) 3:57:35
1997 Edward de Ruiter 4:07:24
1995 Gerrit van Rotterdam 3:57:16
1993 Aad Butter 4:01:14
1991 Aad Butter 4:01:41
60 km vrouwen
2019 Hinke Schokker 4:36:33
2017 Belinda Hall 4:59:38
2015 Irene Kinnegim 4:42:14
2013 Carola Schot 5:08:57
2011 Chantal van der Geest 5:33:39
2009 Inge Tijsmans 5:30:07
2007 Annette Voets 5:07:10
2005 Inez Jacquemart (B) 5:09:02
2003 Inez Jacquemart (B) 5:07:01
2001 Prisca Vis 5:37:35
1999 Linda Valent 5:46:31
1997 Birgit Lennartz (D) 4:35:57
1995 Bettina Reimers (D) 5:26:53
1993 Letteke Broekman 5:28:59
1991 Letteke Broekman 4:57:35
120 km mannen sinds 1993
2019 Geert Ceuppes (B)  9:50:15
2017 Werner Roels  9:50:29
2015 Paul Giblin (UK)  9:24:15
2013 Jan-Albert Lantink  9:30:39
2011 Jan-Albert Lantink  9:43:02
2009 Jan-Albert Lantink     9:47:03
2007 Edward de Ruiter 10:05:43
2005 Wim Bart Knol  9:53:48
2003 Wim Bart Knol  9:44:43
2001 Paul Beckers (B)  9:49:48
1999 Guus Smit 10:01:16
1997 Dirk Westerduin  9:23:30
1995 Ron Teunisse   9:52:38
1993 Ron Teunisse  9:47:38
120 km vrouwen sinds 1997
2019 Irene Kinnegim 10:02:44
2017 Maartje Bastings 11:21:45
2015 Leonie van der Haak 10:47:00
2013 Wilma Dierx 11:56:59
2011 Sharon Gayter (UK) 12:24:03
2009 Monique Muhlen (L) 12:35:38
2007 Ida Verduin-Boone 11:34:50
2005 Elke Streicher (D) 11:33:40
2003 Lies Heijnen 12:46:11
2001 Ria Buiten 14:10:34
1999 Anke Drescher (D) 10:55:44
1997 Anke Drescher (D) 10:59:58
 
4 x 15 km mannen
2019 Noordkop Running Team 4:00:42
2017 Loopreizen.nl 3:50:36
2015  Hellas Angels 3:43:35
2013 Sterk Konijn 3:48:16
2011 De Kempen (B) 3:44:34
2009 SSG Königswinter (D) 4:09:05
2007 AV Veluwe 3:52:22
2005 AV Veluwe 3:43:12
2003 Ciko ’66 Sterrenteam 3:43:26
2001 AV Rijnsoever 4:00:57
1999 AV Rijnsoever 3:53:43
1997 VSB Runningteam 3:40:30
1995 SV Noordkop Atletiek 3:36:06
1993 SV Noordkop Atletiek 3:37:54
1991 Gl. Atl. Wipperfürth (D) 3:31:37
 
4 x 15 km vrouwen
2019 Pink Panther 5:16:39
2017 #Hellasloopboost4 4:47:38
2015 Arnhemse meisjes 4:14:53
2013  Team 3 4:32:41
2011 Hellas Triathlon 4:26:11
2009 AV Phoenix 4:40:22
2007 AV Phoenix 4:27:24
2005 Loopgroep Hoorn 4:42:02
2003 Haag Atletiek 4:48:51
2001 Haag Atletiek 4:44:10
1999 Haag Atletiek 4:43:14
1997 Triathlon Texel 4:38:04
1995 SV Noordkop Atletiek 4:32:28
1993 Olympus ’70 4:30:13
1991 SV Noordkop Atletiek 4:47:19

 

Foto’s 2019
Menu Categories
Facebook De Zestig van Texel
Foto’s 2019
Facebook De Zestig