60 – 120 – 4 x 15 – STRAND – bos – duin -wad – DIJK – DORP – BERG

Maandelijks archief: november 2016

Uitslag 60 km 2015

  Naam Woonplaats Land Cat Tussen 2 Tussen 3 Tussen 4 Netto tijd
          Turfveld Slufter Pr Hdrik Finish
1 Iwan Kamminga Nieuwe Pekela NED M35 1:00:04 1:55:19 2:54:55 3:59:29
          1:00:04 55:15 59:36 1:04:34
2 Pascal van Norden Gouda NED M40 1:00:04 1:55:19 2:54:54 4:00:23
          1:00:04 55:15 59:35 1:05:29
3 Huub van Noorden ‘s-Heer Abtskerke NED M 59:52 1:54:02 2:53:52 4:00:57
          59:52 54:10 0:59:50 1:07:05
4 Tim Pleijte Zoutelande NED M 1:00:04 1:55:19 2:54:56 4:04:51
          1:00:04 0:55:15 0:59:37 1:09:55
5 Ralph Apeldoorn Heemskerk NED M35 1:06:57 2:08:14 3:12:10 4:18:25
          1:06:57 1:01:17 1:03:56 1:06:15
6 Werner Roels Ekeren BEL M35 1:02:50 2:00:59 3:04:03 4:21:13
          1:02:50 58:09 1:03:04 1:17:10
7 German Silva Martinez Amsterdam NED M45 59:58 1:54:03 2:54:41 4:22:35
          59:58 0:54:05 1:00:38 1:27:54
8 Robert Willemse Berkel en Rodenrijs NED M45 1:03:13 1:59:54 3:04:52 4:24:30
          1:03:13 0:56:41 1:04:58 1:19:38
9 Leo Smets Olen BEL M50 1:00:04 1:58:38 3:07:49 4:25:01
          1:00:04 0:58:34 1:09:11 1:17:12
10 Marco Geldof Middelburg NED M45 1:02:43 1:59:54 3:05:29 4:25:37
          1:02:43 0:57:11 1:05:35 1:20:08
11 Harry de Boer Noorden NED M50 1:06:01 2:04:29 3:10:40 4:26:23
          1:06:01 0:58:28 1:06:11 1:15:43
12 Kees van Helmond Made NED M45 1:07:13 2:08:13 3:13:08 4:28:47
          1:07:13 1:01:00 1:04:55 1:15:39
13 Stefan van der Pols Vogelenzang NED M45 1:06:56 2:08:19 3:13:20 4:30:29
          1:06:56 1:01:23 1:05:01 1:17:09
14 Martijn Schakelaar Hattem NED M40 1:07:42 2:08:19 3:14:50 4:31:44
          1:07:42 1:00:37 1:06:31 1:16:54
15 Michel Buijck Middelburg NED M35 1:06:58 2:08:20 3:16:34 4:33:38
          1:06:58 1:01:22 1:08:14 1:17:04
16 Jan Albert Veenema Sneek NED M40 1:07:00 2:08:20 3:16:35 4:34:36
          1:07:00 1:01:20 1:08:15 1:18:01
17 David Hemstede Vught NED M35 1:03:46 2:02:30 3:08:39 4:35:24
          1:03:46 0:58:44 1:06:09 1:26:45
18 Jeroen Machielsen Nijverdal NED M45 1:06:59 2:08:20 3:16:48 4:36:35
          1:06:59 1:01:21 1:08:28 1:19:47
19 Peter Rietveld Bemmel NED M35 1:05:51 2:04:30 3:15:00 4:38:54
          1:05:51 0:58:39 1:10:30 1:23:54
20 Mark Vanden Driessche Eeklo BEL M35 1:05:49 2:04:22 3:13:14 4:39:28
          1:05:49 0:58:33 1:08:52 1:26:14
21 Vincent Verboven ‘s-Hertogenbosch NED M45 1:12:26 2:18:17 3:28:33 4:40:07
          1:12:26 1:05:51 1:10:16 1:11:34
22 Edward de Leng Koudekerke NED M50 1:06:58 2:08:26 3:19:54 4:41:37
          1:06:58 1:01:28 1:11:28 1:21:43
23 Stefan Staartjes Almere NED M 1:17:02 2:20:00 3:24:04 4:41:58
          1:17:02 1:02:58 1:04:04 1:17:54
24 Irene Kinnegim Voorschoten NED V40 1:06:15 2:09:00 3:20:27 4:42:14
          1:06:15 1:02:45 1:11:27 1:21:47
25 Filip Lijnen Eindhoven NED M45 1:12:27 2:18:17 3:28:33 4:43:21
          1:12:27 1:05:50 1:10:16 1:14:48
26 Fernand Clees Noerdange LUX M45 1:09:46 2:14:15 3:26:01 4:43:32
          1:09:46 1:04:29 1:11:46 1:17:31
27 Jan-Willem Schutte Den Helder NED M55 1:06:06 2:08:29 3:20:35 4:45:37
          1:06:06 1:02:23 1:12:06 1:25:02
28 Bernard Roelen Utrecht NED M45 1:14:11 2:21:37 3:32:53 4:48:40
          1:14:11 1:07:26 1:11:16 1:15:47
29 Dick Elzenga Eerbeek NED M45 1:08:46 2:12:32 3:25:01 4:49:02
          1:08:46 1:03:46 1:12:29 1:24:01
30 Elbert Voogt Beekbergen NED M55 1:07:11 2:12:45 3:25:35 4:49:03
          1:07:11 1:05:34 1:12:50 1:23:28
31 Robert Bakker Den Burg NED M 1:12:01 2:16:27 3:26:35 4:50:38
          1:12:01 1:04:26 1:10:08 1:24:03
32 Johan de Jong Haren Gn NED M40 1:09:56 2:15:06 3:27:02 4:51:22
          1:09:56 1:05:10 1:11:56 1:24:20
33 Alfred Roelen Hillegom NED M45 1:13:46 2:20:54 3:32:53 4:51:25
          1:13:46 1:07:08 1:11:59 1:18:32
34 Menno Heijstek ‘s-Hertogenbosch NED M45 1:13:14 2:19:29 3:29:44 4:51:31
          1:13:14 1:06:15 1:10:15 1:21:47
35 Christian Bakker Nijmegen NED M45 1:15:55 2:23:20 3:35:38 4:53:49
          1:15:55 1:07:25 1:12:18 1:18:11
36 Hans van Loon Vught NED M 1:14:14 2:21:08 3:34:48 4:54:00
          1:14:14 1:06:54 1:13:40 1:19:12
37 Nico Krijgsman Krommenie NED M50 1:12:40 2:18:32 3:32:51 4:56:31
          1:12:40 1:05:52 1:14:19 1:23:40
38 Gerard Verveer Barendrecht NED M50 1:14:27 2:21:29 3:35:33 4:57:30
          1:14:27 1:07:02 1:14:04 1:21:57
39 Timo Berkenbosch Zwolle NED M40 1:14:06 2:20:54 3:34:54 4:57:49
          1:14:06 1:06:48 1:14:00 1:22:55
40 Dick Veerman Volendam NED M45 1:15:56 2:23:53 3:37:14 4:59:11
          1:15:56 1:07:57 1:13:21 1:21:57
41 Anton Slagers Eelderwolde NED M45 1:14:20 2:21:22 3:35:41 4:59:14
          1:14:20 1:07:02 1:14:19 1:23:33
42 Michiel Otten Tilburg NED M45 1:06:59 2:08:19 3:31:03 4:59:26
          1:06:59 1:01:20 1:22:44 1:28:23
43 Peter Mijsberg Veghel NED M45 1:15:54 2:23:23 3:38:14 4:59:42
          1:15:54 1:07:29 1:14:51 1:21:28
44 Leon Nillessen Groesbeek NED M45 1:16:06 2:23:23 3:38:12 4:59:42
          1:16:06 1:07:17 1:14:49 1:21:30
45 Cor van Baar Hoofddorp NED M50 1:12:16 2:17:41 3:31:10 4:59:55
          1:12:16 1:05:25 1:13:29 1:28:45
46 Marjan Oostinga Eelde NED V40 1:12:28 2:19:16 3:33:36 5:01:27
          1:12:28 1:06:48 1:14:20 1:27:51
47 Marco Jong Bovenkarspel NED M45 1:11:47 2:16:29 3:31:07 5:01:43
          1:11:47 1:04:42 1:14:38 1:30:36
48 Leon Swennen Bilzen BEL M50 1:13:23 2:21:25 3:36:38 5:03:09
          1:13:23 1:08:02 1:15:13 1:26:31
49 Willem van t Veer Wormer NED M40 1:06:56 2:08:20 3:20:50 5:03:57
          1:06:56 1:01:24 1:12:30 1:43:07
50 Hans van Renselaar Hattem NED M50 1:13:49 2:21:03 3:33:37 5:06:07
          1:13:49 1:07:14 1:12:34 1:32:30
51 Gert-Jan Haze Driebergen-Rijsenburg NED M40 1:14:18 2:21:28 3:38:27 5:06:15
          1:14:18 1:07:10 1:16:59 1:27:48
52 Ruud de Wert Eindhoven NED M40 1:13:57 2:21:34 3:38:14 5:06:15
          1:13:57 1:07:37 1:16:40 1:28:01
53 Frank Wiebes Enschede NED M45 1:12:36 2:21:08 3:38:46 5:06:45
          1:12:36 1:08:32 1:17:38 1:27:59
54 Theo Woldberg Amsterdam NED M55 1:15:52 2:24:11 3:39:56 5:07:49
          1:15:52 1:08:19 1:15:45 1:27:53
55 Marcel Derksen Loenen Gld NED M45 1:18:45 2:28:23 3:42:09 5:08:59
          1:18:45 1:09:38 1:13:46 1:26:50
56 Albert van Ramshorst Sneek NED M50 1:14:20 2:22:24 3:42:57 5:10:57
          1:14:20 1:08:04 1:20:33 1:28:00
57 Leo Martens Geldrop NED M40 1:16:14 2:26:26 3:39:41 5:11:39
          1:16:14 1:10:12 1:13:15 1:31:58
58 Wim Ritsema Dieren NED M50 1:09:47 2:15:06 3:35:06 5:12:03
          1:09:47 1:05:19 1:20:00 1:36:57
59 Arenda Scherpenkate Bornerbroek NED V 1:14:30 2:25:18 3:43:05 5:12:05
          1:14:30 1:10:48 1:17:47 1:29:00
60 Alwin de Jong Alphen aan den Rijn NED M35 1:14:18 2:22:27 3:39:21 5:12:19
          1:14:18 1:08:09 1:16:54 1:32:58
61 Emile Nales Groningen NED M45 1:17:01 2:28:23 3:46:54 5:14:10
          1:17:01 1:11:22 1:18:31 1:27:16
62 Sjaak Betjes Krommenie NED M45 1:14:22 2:22:07 3:39:13 5:15:29
          1:14:22 1:07:45 1:17:06 1:36:16
63 Roger Mars Rotterdam NED M40 1:18:15 2:32:47 3:49:22 5:15:48
          1:18:15 1:14:32 1:16:35 1:26:26
64 Ruud van der Wal Apeldoorn NED M35 1:03:21 2:05:11 3:23:44 5:16:01
          1:03:21 1:01:50 1:18:33 1:52:17
65 Rienk Scholtemeijer Almere NED M40 1:15:57 2:25:41 3:43:17 5:16:19
          1:15:57 1:09:44 1:17:36 1:33:02
66 Wilko van Asseldonk Eindhoven NED M55 1:20:15 2:31:26 3:50:06 5:16:31
          1:20:15 1:11:11 1:18:40 1:26:25
67 Harry Eilander Dedemsvaart NED M40 1:13:58 2:21:30 3:38:06 5:16:34
          1:13:58 1:07:32 1:16:36 1:38:28
68 Arnold Bredewolt Epe NED M40 1:16:07 2:27:45 3:47:30 5:17:00
          1:16:07 1:11:38 1:19:45 1:29:30
69 Maurice Pieterson Leiderdorp NED M40 1:20:16 2:32:12 3:51:04 5:17:12
          1:20:16 1:11:56 1:18:52 1:26:08
70 Marten Bolt Zwolle NED M50 1:13:57 2:22:37 3:43:04 5:17:38
          1:13:57 1:08:40 1:20:27 1:34:34
71 Bernard van den Berg Leusden NED M55 1:17:01 2:28:38 3:49:49 5:17:47
          1:17:01 1:11:37 1:21:11 1:27:58
72 Ylona Kruis Ysbrechtum NED V40 1:14:20 2:22:28 3:43:00 5:18:30
          1:14:20 1:08:08 1:20:32 1:35:30
73 Hans van der Steen Leeuwarden NED M55 1:18:05 2:29:23 3:47:09 5:21:03
          1:18:05 1:11:18 1:17:46 1:33:54
74 Wolter de Lange Steenwijk NED M35     3:40:30 5:21:21
                1:40:51
75 Karl Bleijenberg Benschop NED M55 1:12:31 2:22:49 3:43:28 5:22:26
          1:12:31 1:10:18 1:20:39 1:38:58
76 Pascal Smit ‘s-Gravenhage NED M40 1:20:16 2:32:18 3:53:15 5:22:55
          1:20:16 1:12:02 1:20:57 1:29:40
77 Peter van den Elshout Schijndel NED M50 1:28:28 2:52:12 4:27:13 5:23:06
          1:28:28 1:23:44 1:35:01 0:55:53
78 Hayo den Boeft Gouda NED M45 1:12:26 2:21:56 3:44:35 5:24:54
          1:12:26 1:09:30 1:22:39 1:40:19
79 Dirk-Jan de Jong Heukelum NED M45 1:21:59 2:36:30 3:57:44 5:25:29
          1:21:59 1:14:31 1:21:14 1:27:45
80 Arne Geerlings Viersel BEL M35 1:20:47 2:32:31 3:53:13 5:26:54
          1:20:47 1:11:44 1:20:42 1:33:41
81 Jan Mooij Akersloot NED M 1:22:11 2:36:15 3:57:51 5:27:31
          1:22:11 1:14:04 1:21:36 1:29:40
82 Marcel Zwiers Bunnik NED M40 1:18:25 2:33:23 3:51:03 5:27:41
          1:18:25 1:14:58 1:17:40 1:36:38
83 Gerwin Mimpen Sliedrecht NED M50 1:22:19 2:36:29 3:57:43 5:28:00
          1:22:19 1:14:10 1:21:14 1:30:17
84 Jan Dubelaar Nederhorst den Berg NED M50 1:21:49 2:36:29 3:57:01 5:28:19
          1:21:49 1:14:40 1:20:32 1:31:18
85 Ewout Schiferli ‘s-Gravenhage NED M35 1:21:41 2:34:19 3:55:23 5:28:27
          1:21:41 1:12:38 1:21:04 1:33:04
86 Coos Diepenbroek Lent NED M55 1:21:56 2:36:27 3:57:42 5:29:05
          1:21:56 1:14:31 1:21:15 1:31:23
87 Gert Evers Loenen Gld NED M50 1:16:07 2:27:44 3:48:10 5:30:22
          1:16:07 1:11:37 1:20:26 1:42:12
88 Georges Conter Beckerich LUX M60 1:18:06 2:28:34 3:50:42 5:30:22
          1:18:06 1:10:28 1:22:08 1:39:40
89 Ralph van Schendel Arnhem NED M40 1:18:19 2:29:45 3:53:46 5:30:24
          1:18:19 1:11:26 1:24:01 1:36:38
90 Paul van der Horst Groesbeek NED M45 1:21:57 2:36:27 3:57:43 5:30:24
          1:21:57 1:14:30 1:21:16 1:32:41
91 Alex Michiels Brugge BEL M50 1:21:10 2:36:15 3:57:42 5:31:32
          1:21:10 1:15:05 1:21:27 1:33:50
92 Rob van Noordt Monster NED M50 1:14:19 2:22:48 3:45:48 5:31:46
          1:14:19 1:08:29 1:23:00 1:45:58
93 José Vicente Zaandam NED M45 1:13:56 2:22:39 3:45:26 5:32:13
          1:13:56 1:08:43 1:22:47 1:46:47
94 Mik Borsten Amersfoort NED M50 1:18:26 2:32:40 3:57:14 5:33:30
          1:18:26 1:14:14 1:24:34 1:36:16
95 Henk van Dijk Almere NED M45 1:21:40 2:33:50 3:55:47 5:34:05
          1:21:40 1:12:10 1:21:57 1:38:18
96 Ton Hoogakker Hoofddorp NED M55 1:22:15 2:37:52 3:57:34 5:34:08
          1:22:15 1:15:37 1:19:42 1:36:34
97 Henk Weijerstrass Zwaag NED M50 1:14:55 2:23:21 3:46:32 5:34:11
          1:14:55 1:08:26 1:23:11 1:47:39
98 Peter Mulder Hoogeveen NED M40 1:24:33 2:39:52 3:59:43 5:34:12
          1:24:33 1:15:19 1:19:51 1:34:29
99 Danny Sijtzel Almere NED M 1:24:15 2:39:11 4:01:12 5:34:36
          1:24:15 1:14:56 1:22:01 1:33:24
100 Thijs Claassens Tilburg NED M 1:21:46 2:36:26 3:57:42 5:35:06
          1:21:46 1:14:40 1:21:16 1:37:24
101 Martijn Hueskes Arnhem NED M35 1:17:11 2:27:45 3:50:51 5:35:25
          1:17:11 1:10:34 1:23:06 1:44:34
102 Fitzgerald Krudde Almere NED M45 1:15:08 2:23:54 3:48:16 5:35:27
          1:15:08 1:08:46 1:24:22 1:47:11
103 Jan Schipper Lellens NED M50 1:24:01 2:41:18 4:02:14 5:35:34
          1:24:01 1:17:17 1:20:56 1:33:20
104 Frans Klaassen Bergschenhoek NED M50 1:22:22 2:36:28 3:57:45 5:36:24
          1:22:22 1:14:06 1:21:17 1:38:39
105 Marc VAN MEENEN Geel BEL M50 1:16:02 2:25:10 3:48:12 5:36:29
          1:16:02 1:09:08 1:23:02 1:48:17
106 Joop Kuiper Ugchelen NED M55 1:20:10 2:32:21 3:54:56 5:37:09
          1:20:10 1:12:11 1:22:35 1:42:13
107 Rinus van der Wal Heemskerk NED M50 1:25:06 2:38:59 3:58:26 5:37:51
          1:25:06 1:13:53 1:19:27 1:39:25
108 Durk Bouma Oppenhuizen NED M55 1:16:22 2:28:11 3:54:22 5:38:23
          1:16:22 1:11:49 1:26:11 1:44:01
109 Marthel IJkelenstam Leerdam NED M40 1:18:13 2:28:38 3:55:01 5:38:45
          1:18:13 1:10:25 1:26:23 1:43:44
110 Jehannes de Boer It Heidenskip NED M50 1:20:11 2:34:13 3:57:13 5:39:06
          1:20:11 1:14:02 1:23:00 1:41:53
111 Janine Timmer Amsterdam NED V 1:24:36 2:41:53 4:04:37 5:39:13
          1:24:36 1:17:17 1:22:44 1:34:36
112 Nathalie Dragt Den Helder NED V40 1:24:15 2:39:16 4:04:15 5:39:40
          1:24:15 1:15:01 1:24:59 1:35:25
113 Eric Helmantel Eelde NED M50 1:21:52 2:34:44 3:59:29 5:39:49
          1:21:52 1:12:52 1:24:45 1:40:20
114 Raoul Huisman Apeldoorn NED M45 1:20:11 2:32:04 3:54:48 5:40:15
          1:20:11 1:11:53 1:22:44 1:45:27
115 Daniele Raach Noerdange LUX V40 1:18:04 2:31:31 4:00:50 5:41:10
          1:18:04 1:13:27 1:29:19 1:40:20
116 Pieter den Edel Wassenaar NED M40 1:25:21 2:44:22 4:09:12 5:41:45
          1:25:21 1:19:01 1:24:50 1:32:33
117 Remco van der Velden Schiedam NED M45 1:26:35 2:44:25 4:09:00 5:41:48
          1:26:35 1:17:50 1:24:35 1:32:48
118 Hans Wilmink Bennekom NED M60 1:21:57 2:36:28 3:58:41 5:42:37
          1:21:57 1:14:31 1:22:13 1:43:56
119 Mario Dingemans Loon op Zand NED M45 1:28:02 2:45:21 4:04:38 5:42:56
          1:28:02 1:17:19 1:19:17 1:38:18
120 Gerry Visser Borne NED V50 1:22:36 2:39:16 4:03:36 5:43:19
          1:22:36 1:16:40 1:24:20 1:39:43
121 Jeroen Leijnse ‘s-Gravenhage NED M45 1:27:38 2:44:18 4:08:03 5:43:35
          1:27:38 1:16:40 1:23:45 1:35:32
122 Rik van Zwol Schagen NED M50 1:22:02 2:37:52 4:03:47 5:44:24
          1:22:02 1:15:50 1:25:55 1:40:37
123 Jetse Stoorvogel Wageningen NED M45 1:26:36 2:45:35 4:09:11 5:44:28
          1:26:36 1:18:59 1:23:36 1:35:17
124 Frank van Eijck Doetinchem NED M45 1:23:08 2:38:58 4:03:48 5:45:05
          1:23:08 1:15:50 1:24:50 1:41:17
125 Erik Schippers Leeuwarden NED M35 1:18:05 2:29:21 3:53:44 5:45:07
          1:18:05 1:11:16 1:24:23 1:51:23
126 Mark van Gerven Uitgeest NED M45 1:25:14 2:41:17 4:07:10 5:45:59
          1:25:14 1:16:03 1:25:53 1:38:49
127 Eric de Haan Uitgeest NED M50 1:25:13 2:41:17 4:07:11 5:46:00
          1:25:13 1:16:04 1:25:54 1:38:49
128 Marco Havelaar Egmond-Binnen NED M50 1:25:15 2:41:17 4:07:12 5:46:00
          1:25:15 1:16:02 1:25:55 1:38:48
129 Bob Verbrugge Zoetermeer NED M55 1:28:39 2:47:43 4:12:43 5:46:01
          1:28:39 1:19:04 1:25:00 1:33:18
130 Peter Onderwater Hoofddorp NED M45 1:24:09 2:42:36 4:11:48 5:46:17
          1:24:09 1:18:27 1:29:12 1:34:29
131 Ingrid IJsebaert Hulst NED V40 1:28:27 2:46:08 4:13:03 5:46:31
          1:28:27 1:17:41 1:26:55 1:33:28
132 Ton Wareman Heelsum NED M50 1:26:28 2:43:16 4:10:30 5:46:53
          1:26:28 1:16:48 1:27:14 1:36:23
133 Hans Beyer Vlaardingen NED M50 1:27:19 2:44:28 4:13:43 5:47:02
          1:27:19 1:17:09 1:29:15 1:33:19
134 Yvonne Rosenkamp Raalte NED V40 1:22:07 2:38:48 4:06:26 5:47:04
          1:22:07 1:16:41 1:27:38 1:40:38
135 Koen de Vries Vlissingen NED M55 1:21:25 2:36:39 4:05:29 5:47:39
          1:21:25 1:15:14 1:28:50 1:42:10
136 Bé Meerman Enschede NED M55 1:29:01 2:46:10 4:10:13 5:47:58
          1:29:01 1:17:09 1:24:03 1:37:45
137 Fernand Vermeesch De Haan BEL M65+ 1:22:00 2:36:29 4:00:34 5:48:05
          1:22:00 1:14:29 1:24:05 1:47:31
138 Jan Koning Volendam NED M50 1:22:00 2:39:21 4:06:11 5:48:16
          1:22:00 1:17:21 1:26:50 1:42:05
139 Marcel Kemp Woerden NED M 1:25:35 2:42:34 4:07:08 5:48:17
          1:25:35 1:16:59 1:24:34 1:41:09
140 Roel Kleine Hoogeveen NED M45 1:28:39 2:48:17 4:14:05 5:48:37
          1:28:39 1:19:38 1:25:48 1:34:32
141 Wessel Kranghand Hoogeveen NED M45 1:29:18 2:48:17 4:14:04 5:48:37
          1:29:18 1:18:59 1:25:47 1:34:33
142 Hans Schoonackers Adegem BEL M45 1:21:11 2:43:48 4:13:38 5:48:39
          1:21:11 1:22:37 1:29:50 1:35:01
143 Peter Jonkheer Lisse NED M60 1:29:29 2:50:21 4:14:50 5:48:44
          1:29:29 1:20:52 1:24:29 1:33:54
144 Gerrie Boersma Twijzel NED M50 1:24:15 2:43:19 4:10:56 5:49:15
          1:24:15 1:19:04 1:27:37 1:38:19
145 René Bosch Vorden NED M45 1:21:54 2:38:59 4:04:23 5:49:40
          1:21:54 1:17:05 1:25:24 1:45:17
146 Raf Verschueren Itegem BEL M 1:25:53 2:44:29 4:10:18 5:49:59
          1:25:53 1:18:36 1:25:49 1:39:41
147 Marcel Jager Bladel NED M55 1:24:33 2:42:30 4:07:09 5:50:20
          1:24:33 1:17:57 1:24:39 1:43:11
148 Mo Idrissi Heemskerk NED M60 1:28:28 2:47:27 4:12:37 5:50:33
          1:28:28 1:18:59 1:25:10 1:37:56
149 Anita Joziasse/Iris Heuckeroth (37) Goes NED V50 1:26:13 2:50:46 4:27:07 5:51:16
          1:26:13 1:24:33 1:36:21 1:24:09
150 Pim Langenberg Nijmegen NED M40 1:26:13 2:50:45 4:27:08 5:51:21
          1:26:13 1:24:32 1:36:23 1:24:13
151 Toine Bos Moordrecht NED M 1:30:39 2:49:44 4:15:00 5:51:22
          1:30:39 1:19:05 1:25:16 1:36:22
152 Jorik Zeemering Amstelveen NED M35 1:22:17 2:37:27 4:08:15 5:51:30
          1:22:17 1:15:10 1:30:48 1:43:15
153 Jaap de Graaf Wijckel NED M50 1:25:31 2:45:48 4:14:12 5:51:58
          1:25:31 1:20:17 1:28:24 1:37:46
154 Jan Willem Krijgsman Bennebroek NED M50 1:25:46 2:45:12 4:13:27 5:52:19
          1:25:46 1:19:26 1:28:15 1:38:52
155 Martijn van Emmerik Almere NED M40 1:25:19 2:42:48 4:09:47 5:52:22
          1:25:19 1:17:29 1:26:59 1:42:35
156 Bart de Vries Groningen NED M50 1:24:38 2:41:42 4:08:33 5:52:35
          1:24:38 1:17:04 1:26:51 1:44:02
157 John Rodewijk Oude Wetering NED M55 1:21:25 2:38:01 4:06:33 5:52:35
          1:21:25 1:16:36 1:28:32 1:46:02
158 Johan van Eyk Maarssen NED M40 1:26:08 2:42:34 4:10:59 5:53:36
          1:26:08 1:16:26 1:28:25 1:42:37
159 Hans Vogel Haarlem NED M55 1:25:16 2:41:03 4:06:43 5:53:40
          1:25:16 1:15:47 1:25:40 1:46:57
160 Karin de Wit Breezand NED V40 1:28:28 2:50:18 4:17:03 5:53:45
          1:28:28 1:21:50 1:26:45 1:36:42
161 Roland Boussemaere Knokke-Heist BEL M65+ 1:24:36 2:42:34 4:08:07 5:54:05
          1:24:36 1:17:58 1:25:33 1:45:58
162 Ralph Zijlma Almere NED M35 1:24:44 2:42:20 4:08:46 5:54:07
          1:24:44 1:17:36 1:26:26 1:45:21
163 Richard Maquelin Capelle aan den IJssel NED M55 1:24:37 2:41:30 4:07:52 5:54:12
          1:24:37 1:16:53 1:26:22 1:46:20
164 Klaas Abrahams Hoorn Nh NED M60 1:26:53 2:47:36 4:14:57 5:54:23
          1:26:53 1:20:43 1:27:21 1:39:26
165 Jurriaan Rot Leiden NED M 1:30:54 2:50:37 4:15:57 5:54:25
          1:30:54 1:19:43 1:25:20 1:38:28
166 Gertjan Lahuis Twello NED M40 1:33:05 2:52:02 4:18:45 5:54:32
          1:33:05 1:18:57 1:26:43 1:35:47
167 Gerrit Bouhuis Utrecht NED M45 1:22:32 2:40:03 4:12:49 5:54:46
          1:22:32 1:17:31 1:32:46 1:41:57
168 Fred van der Roest Hilversum NED M45 1:26:44 2:44:38 4:11:41 5:55:47
          1:26:44 1:17:54 1:27:03 1:44:06
169 Roelof uit Beijerse Schipluiden NED M40 1:25:09 2:41:19 4:10:00 5:55:51
          1:25:09 1:16:10 1:28:41 1:45:51
170 Bart van Gelder Tilburg NED M35 1:28:02 2:45:37 4:12:57 5:56:37
          1:28:02 1:17:35 1:27:20 1:43:40
171 Hans Dickhout Nijmegen NED M60 1:28:29 2:46:11 4:15:10 5:57:38
          1:28:29 1:17:42 1:28:59 1:42:28
172 Frank Gläsmann-Klinghammer Wuppertal GER M50 1:22:45 2:41:07 4:14:12 5:57:49
          1:22:45 1:18:22 1:33:05 1:43:37
173 Carin Donk Amsterdam NED V40 1:24:37 2:44:29 4:15:55 5:58:05
          1:24:37 1:19:52 1:31:26 1:42:10
174 Bastiaan Winkelaar Kampen NED M 1:30:36 2:46:58 4:10:23 5:58:09
          1:30:36 1:16:22 1:23:25 1:47:46
175 Lex de Boer Avenhorn NED M65+ 1:24:38 2:43:33 4:13:55 5:58:09
          1:24:38 1:18:55 1:30:22 1:44:14
176 Ron Daalhuizen IJsselstein Ut NED M45 1:29:29 2:56:37 4:22:37 5:58:13
          1:29:29 1:27:08 1:26:00 1:35:36
177 Martin Michels Leunen NED M45 1:29:28 2:56:36 4:22:36 5:58:13
          1:29:28 1:27:08 1:26:00 1:35:37
178 Bob van der Weg Ouwsterhaule NED M45 1:12:21 2:19:20 4:27:35 5:58:17
          1:12:21 1:06:59 2:08:15 1:30:42
179 Naomi Hendriksen Alkmaar NED V40 1:26:21 2:46:11 4:14:36 5:58:25
          1:26:21 1:19:50 1:28:25 1:43:49
180 Rodger Hulsebos Veenendaal NED M40 1:30:54 2:50:19 4:15:26 5:58:53
          1:30:54 1:19:25 1:25:07 1:43:27
181 Ruud Fokker Lelystad NED M50 1:29:20 2:47:29 4:14:50 5:58:55
          1:29:20 1:18:09 1:27:21 1:44:05
182 Michael Schmidt Groningen NED M45 1:28:45 2:49:02 4:18:48 5:58:58
          1:28:45 1:20:17 1:29:46 1:40:10
183 Ad Suijkerbuijk Steenbergen Nb NED M50 1:23:20 2:37:58 4:05:22 5:59:05
          1:23:20 1:14:38 1:27:24 1:53:43
184 Jerzy Kasemier Groningen NED M35 1:28:12 2:49:32 4:18:48 5:59:12
          1:28:12 1:21:20 1:29:16 1:40:24
185 Torsten Lange Harsefeld GER M45 1:20:05 2:37:50 4:10:51 5:59:14
          1:20:05 1:17:45 1:33:01 1:48:23
186 Eddy van der Geest Heemskerk NED M45 1:22:39 2:39:00 4:09:44 5:59:20
          1:22:39 1:16:21 1:30:44 1:49:36
187 Aede Bakker Kiel-Windeweer NED M50 1:25:03 2:45:49 4:14:38 5:59:46
          1:25:03 1:20:46 1:28:49 1:45:08
188 Cris Simons Haaren NED M45 1:34:13 2:56:56 4:23:20 6:00:56
          1:34:13 1:22:43 1:26:24 1:37:36
189 Christl Foekema Leusden NED V40 1:29:58 2:51:58 4:19:28 6:02:13
          1:29:58 1:22:00 1:27:30 1:42:45
190 Darius Bargi ‘s-Gravenhage NED M50 1:24:47 2:50:02 4:22:52 6:04:21
          1:24:47 1:25:15 1:32:50 1:41:29
191 Marco Boerlage ‘s-Gravenhage NED M55 1:20:51 2:38:47 4:12:53 6:04:23
          1:20:51 1:17:56 1:34:06 1:51:30
192 Jochum Roorda Leeuwarden NED M55 1:29:32 2:52:02 4:19:58 6:04:43
          1:29:32 1:22:30 1:27:56 1:44:45
193 Mark Slaman Amsterdam NED M50 1:29:28 2:53:21 4:23:45 6:05:19
          1:29:28 1:23:53 1:30:24 1:41:34
194 Vincent Kalkman Warmond NED M35 1:21:24 2:36:34 4:04:14 6:05:26
          1:21:24 1:15:10 1:27:40 2:01:12
195 Hannah Wielenga Odijk NED V40 1:36:06 3:00:02 4:28:37 6:05:48
          1:36:06 1:23:56 1:28:35 1:37:11
196 Carla van Dijk Eindhoven NED V40 1:32:00 2:58:11 4:26:55 6:06:01
          1:32:00 1:26:11 1:28:44 1:39:06
197 Marinus F de Groot Kampen NED M55 1:30:38 2:46:58 4:10:18 6:06:06
          1:30:38 1:16:20 1:23:20 1:55:48
198 Erik Overbeek Hoofddorp NED M40 1:24:08 2:42:36 4:18:15 6:06:37
          1:24:08 1:18:28 1:35:39 1:48:22
199 Wouter Bouw Peize NED M55 1:22:20 2:37:13 4:04:30 6:06:41
          1:22:20 1:14:53 1:27:17 2:02:11
200 Arie van Ham Anna Paulowna NED M50 1:26:59 2:49:10 4:20:23 6:07:20
          1:26:59 1:22:11 1:31:13 1:46:57
201 Ronald Nieuwenhuijse Amsterdam NED M45 1:24:13 2:44:28 4:15:57 6:07:54
          1:24:13 1:20:15 1:31:29 1:51:57
202 Jonathan Wisgerhof Veenendaal NED M 1:25:11 2:43:26 4:18:11 6:08:00
          1:25:11 1:18:15 1:34:45 1:49:49
203 Gijs Bruijnes Meerkerk NED M50 1:34:25 3:00:37 4:31:06 6:08:14
          1:34:25 1:26:12 1:30:29 1:37:08
204 Liesbeth vd Haak Rijnsburg NED V50 1:45:33 3:34:41 5:43:07 6:08:21
          1:45:33 1:49:08 2:08:26 0:25:14
205 Anno van den Bosch Den Helder NED M50 1:29:34 2:55:36 4:25:40 6:08:26
          1:29:34 1:26:02 1:30:04 1:42:46
206 Lisa Kipper Quierschied GER V 1:31:06 2:52:20 4:27:48 6:08:49
          1:31:06 1:21:14 1:35:28 1:41:01
207 Alexander van der Veen Oostzaan NED M40 1:33:12 2:57:41 4:27:16 6:09:35
          1:33:12 1:24:29 1:29:35 1:42:19
208 Irene van Wijk Amsterdam NED V50 1:28:43 2:51:05 4:22:19 6:09:56
          1:28:43 1:22:22 1:31:14 1:47:37
209 Mark Hilberts Nederhorst den Berg NED M40 1:26:29 2:44:56 4:19:30 6:10:08
          1:26:29 1:18:27 1:34:34 1:50:38
210 Irma de Leeuw Hilversum NED V50 1:29:25 2:50:11 4:20:40 6:10:09
          1:29:25 1:20:46 1:30:29 1:49:29
211 Bettina Geisemeier Versmold GER V50 1:31:08 2:58:16 4:28:11 6:10:22
          1:31:08 1:27:08 1:29:55 1:42:11
212 Gea Hut Leek NED V40 1:26:30 2:51:45 4:25:56 6:10:26
          1:26:30 1:25:15 1:34:11 1:44:30
213 Klaas Jan van der Kooi Burgum NED M45 1:31:57 2:58:06 4:27:49 6:10:55
          1:31:57 1:26:09 1:29:43 1:43:06
214 Ronald Hofman Holten NED M40 1:29:32 2:51:16 4:23:22 6:11:43
          1:29:32 1:21:44 1:32:06 1:48:21
215 Martin Kampman Holten NED M45 1:29:31 2:51:17 4:23:21 6:11:44
          1:29:31 1:21:46 1:32:04 1:48:23
216 Wim Wuestenenk Creil NED M55 1:28:57 2:52:40 4:27:50 6:12:29
          1:28:57 1:23:43 1:35:10 1:44:39
217 Jeroen Kuyper Purmerend NED M45 1:33:36 2:58:38 4:29:56 6:12:54
          1:33:36 1:25:02 1:31:18 1:42:58
218 Sonny Teunissen Bolsward NED M 1:32:04 2:55:10 4:27:46 6:13:05
          1:32:04 1:23:06 1:32:36 1:45:19
219 Robert Jan Eggens Eelde NED M40 1:28:44 2:49:26 4:19:36 6:13:31
          1:28:44 1:20:42 1:30:10 1:53:55
220 Harm Kuipers Haarlem NED M45 1:29:37 2:52:14 4:25:56 6:13:38
          1:29:37 1:22:37 1:33:42 1:47:42
221 Betty van Zoelen Haarlem NED V40 1:31:59 2:54:38 4:25:35 6:13:38
          1:31:59 1:22:39 1:30:57 1:48:03
222 Gerard Bartelsman Purmerend NED M50 1:29:36 2:51:39 4:25:10 6:13:42
          1:29:36 1:22:03 1:33:31 1:48:32
223 Joop Wijnhoud Zwolle NED M50 1:32:43 2:57:35 4:27:35 6:13:45
          1:32:43 1:24:52 1:30:00 1:46:10
224 Jean Charles Rogers ‘s-Gravenhage NED M35 1:22:47 2:35:42 4:19:05 6:14:14
          1:22:47 1:12:55 1:43:23 1:55:09
225 Marc Klunder Spijkenisse NED M40 1:29:05 2:51:36 4:23:59 6:14:27
          1:29:05 1:22:31 1:32:23 1:50:28
226 Lineke van der Sneppen Terheijden NED V 1:33:31 2:59:06 4:32:02 6:14:29
          1:33:31 1:25:35 1:32:56 1:42:27
227 Esther Sweeris Rockanje NED V40 1:25:42 2:45:10 4:19:35 6:14:37
          1:25:42 1:19:28 1:34:25 1:55:02
228 Danny van’t Verlaat Uithoorn NED M40 1:29:50 2:54:25 4:22:35 6:14:42
          1:29:50 1:24:35 1:28:10 1:52:07
229 Peter Witlox Haaren NED M60 1:34:19 3:03:53 4:34:42 6:14:49
          1:34:19 1:29:34 1:30:49 1:40:07
230 Jaap Alberda van Ekenstein Staphorst NED M60 1:22:18 2:43:25 4:16:19 6:15:03
          1:22:18 1:21:07 1:32:54 1:58:44
231 Huub Keizers Delft NED M45 1:23:04 2:42:31 4:17:15 6:15:07
          1:23:04 1:19:27 1:34:44 1:57:52
232 Maaike Bakker Nederhorst den Berg NED V 1:28:31 2:50:43 4:24:23 6:15:07
          1:28:31 1:22:12 1:33:40 1:50:44
233 Silvio Teunissen Bolsward NED M40 1:32:05 2:55:11 4:27:45 6:15:10
          1:32:05 1:23:06 1:32:34 1:47:25
234 Ronald Langenus Mechelen BEL M55 1:23:59 2:44:12 4:16:30 6:15:54
          1:23:59 1:20:13 1:32:18 1:59:24
235 Roland Ritter Hamm GER M50 1:27:59 2:50:08 4:23:16 6:16:49
          1:27:59 1:22:09 1:33:08 1:53:33
236 Wilbert Derksen Groesbeek NED M45 1:21:56 2:36:28 4:03:22 6:16:56
          1:21:56 1:14:32 1:26:54 2:13:34
237 Gerrit Nillessen Groesbeek NED M65+ 1:29:49 2:52:38 4:22:10 6:16:56
          1:29:49 1:22:49 1:29:32 1:54:46
238 Renata Vermeulen Den Helder NED V40 1:26:58 2:49:10 4:24:35 6:16:56
          1:26:58 1:22:12 1:35:25 1:52:21
239 Fred Nieuwesteeg Loenen aan de Vecht NED M55 1:31:53 2:54:11 4:26:09 6:17:11
          1:31:53 1:22:18 1:31:58 1:51:02
240 FJP Nieuwenhuis Katwijk Zh NED M55 1:34:02 2:59:42 4:36:15 6:17:18
          1:34:02 1:25:40 1:36:33 1:41:03
241 Martien Slagt Hilversum NED M50 1:24:36 2:42:23 4:16:28 6:17:24
          1:24:36 1:17:47 1:34:05 2:00:56
242 Hans Sielias Dinxperlo NED M60 1:30:00 2:51:39 4:26:34 6:17:24
          1:30:00 1:21:39 1:34:55 1:50:50
243 Robert Gijsen IJsselstein Ut NED M45 1:35:19 3:01:57 4:36:19 6:17:36
          1:35:19 1:26:38 1:34:22 1:41:17
244 Ruud Wissenburg ‘s-Gravenhage NED M45 1:30:29 2:53:45 4:22:30 6:17:51
          1:30:29 1:23:16 1:28:45 1:55:21
245 Bob Stultiens Weert NED M50 1:32:41 3:07:32 4:37:15 6:18:03
          1:32:41 1:34:51 1:29:43 1:40:48
246 Theo Kuiper Voorschoten NED M50 1:28:33 2:50:53 4:22:53 6:18:35
          1:28:33 1:22:20 1:32:00 1:55:42
247 Martijn van Veenendaal IJsselstein Ut NED M35 1:30:51 2:52:45 4:24:03 6:18:46
          1:30:51 1:21:54 1:31:18 1:54:43
248 Jan Willem Nota IJsselstein Ut NED M40 1:30:51 2:52:46 4:24:05 6:18:46
          1:30:51 1:21:55 1:31:19 1:54:41
249 Arie Hoogendonk Maassluis NED M45 1:30:13 2:52:08 4:24:41 6:19:24
          1:30:13 1:21:55 1:32:33 1:54:43
250 Edgar Smit Amsterdam NED M40 1:28:04 2:51:36 4:26:02 6:19:27
          1:28:04 1:23:32 1:34:26 1:53:25
251 Durk Polet Burgum NED M45 1:31:56 2:58:10 4:27:43 6:19:55
          1:31:56 1:26:14 1:29:33 1:52:12
252 Danny Hajos Den Helder NED M45 1:29:25 2:53:57 4:30:39 6:19:56
          1:29:25 1:24:32 1:36:42 1:49:17
253 Anke Striezenau Leusden NED V40 1:32:43 3:00:06 4:33:33 6:20:31
          1:32:43 1:27:23 1:33:27 1:46:58
254 Carsten Plitt Duisburg GER M45 1:30:13 2:54:22 4:26:46 6:20:34
          1:30:13 1:24:09 1:32:24 1:53:48
255 Frits van der Lubben Zoetermeer NED M55 1:32:33 2:57:03 4:28:50 6:20:37
          1:32:33 1:24:30 1:31:47 1:51:47
256 Caroline van der Veldt Haarlem NED V40 1:31:07 2:56:23 4:28:29 6:20:39
          1:31:07 1:25:16 1:32:06 1:52:10
257 Ron van Overhagen Benschop NED M45 1:33:10 2:58:04 4:31:00 6:20:43
          1:33:10 1:24:54 1:32:56 1:49:43
258 Sandra Stienen Rijen NED V40 1:35:47 3:04:09 4:36:32 6:21:12
          1:35:47 1:28:22 1:32:23 1:44:40
259 Simon Hoogenkamp Doorn NED M45 1:31:03 2:53:21 4:22:22 6:21:21
          1:31:03 1:22:18 1:29:01 1:58:59
260 Frans van der Velde Tollebeek NED M50 1:28:57 2:52:40 4:27:45 6:21:29
          1:28:57 1:23:43 1:35:05 1:53:44
261 Ron Fokker Almere NED M55 1:30:48 2:54:54 4:30:16 6:21:30
          1:30:48 1:24:06 1:35:22 1:51:14
262 Jan Schinkel Benschop NED M60 1:33:10 2:58:05 4:31:22 6:21:37
          1:33:10 1:24:55 1:33:17 1:50:15
263 René Overduijn Almere NED M45 1:24:28 2:41:40 4:15:36 6:22:04
          1:24:28 1:17:12 1:33:56 2:06:28
264 Sjaak Schipper Groningen NED M65+ 1:45:39 3:34:42 5:43:01 6:22:15
          1:45:39 1:49:03 2:08:19 0:39:14
265 Ron Aret Gouda NED M50 1:33:16 2:58:16 4:31:03 6:22:27
          1:33:16 1:25:00 1:32:47 1:51:24
266 Roel Wessels Amsterdam NED M50 1:30:50 2:52:53 4:27:46 6:22:40
          1:30:50 1:22:03 1:34:53 1:54:54
267 MOnique Kramer Schagen NED V50 1:28:46 2:52:12 4:28:37 6:23:28
          1:28:46 1:23:26 1:36:25 1:54:51
268 Bruno Vandenborre Brasschaat BEL M50 1:30:51 2:54:41 4:29:44 6:23:44
          1:30:51 1:23:50 1:35:03 1:54:00
269 Joop Marcelis Sassenheim NED M50 1:29:30 2:50:09 4:25:08 6:23:45
          1:29:30 1:20:39 1:34:59 1:58:37
270 Marijke Krutzen De Meern NED V50 1:27:34 2:47:31 4:25:11 6:23:48
          1:27:34 1:19:57 1:37:40 1:58:37
271 Paul Aarts Tilburg NED M55 1:31:29 2:53:39 4:23:23 6:24:03
          1:31:29 1:22:10 1:29:44 2:00:40
272 Bart Lipsch Venlo NED M 1:28:38 2:48:18 4:23:07 6:24:19
          1:28:38 1:19:40 1:34:49 2:01:12
273 Rick Verbree Amsterdam NED M45 1:21:58 2:39:19 4:19:31 6:24:22
          1:21:58 1:17:21 1:40:12 2:04:51
274 Jeroen Backer Den Burg NED M 1:31:03 2:54:28 4:33:23 6:24:31
          1:31:03 1:23:25 1:38:55 1:51:08
275 Rene Langeslag Almere NED M50 1:31:33 2:56:57 4:32:09 6:24:31
          1:31:33 1:25:24 1:35:12 1:52:22
276 Iwan Sombroek Uitgeest NED M35 1:34:44 3:02:28 4:36:06 6:24:36
          1:34:44 1:27:44 1:33:38 1:48:30
277 Jeroen van Els ‘s-Gravenhage NED M35 1:30:53 2:57:03 4:32:08 6:24:54
          1:30:53 1:26:10 1:35:05 1:52:46
278 Mario Reibestein ‘s-Gravenhage NED M45 1:30:54 2:56:58 4:32:06 6:24:54
          1:30:54 1:26:04 1:35:08 1:52:48
279 Bernd Kipper Quierschied GER M45 1:31:05 2:54:44 4:27:49 6:24:57
          1:31:05 1:23:39 1:33:05 1:57:08
280 Sanne Eeren Groesbeek NED V 1:33:02 2:57:38 4:33:12 6:25:34
          1:33:02 1:24:36 1:35:34 1:52:22
281 Marieke Janssen Milsbeek NED V 1:33:02 2:57:38 4:32:04 6:25:34
          1:33:02 1:24:36 1:34:26 1:53:30
282 Richard Keppel Alkmaar NED M45 1:27:33 2:47:32 4:30:06 6:25:36
          1:27:33 1:19:59 1:42:34 1:55:30
283 Tom Scholte ‘s-Gravenhage NED M40 1:25:14 2:41:15 4:14:08 6:25:53
          1:25:14 1:16:01 1:32:53 2:11:45
284 Georg Kannengießer Friedrichsthal GER M45 1:35:08 3:04:11 4:40:40 6:26:21
          1:35:08 1:29:03 1:36:29 1:45:41
285 Johan Barnard ‘s-Gravenhage NED M55 1:35:45 3:04:09 4:40:36 6:27:16
          1:35:45 1:28:24 1:36:27 1:46:40
286 Dennis Huijbers Maarheeze NED M35 1:40:06 3:04:04 4:36:02 6:27:28
          1:40:06 1:23:58 1:31:58 1:51:26
287 Jeroen van Vuuren Amsterdam NED M35 1:33:12 2:58:11 4:35:12 6:27:51
          1:33:12 1:24:59 1:37:01 1:52:39
288 Ina Oortwijn Annerveenschekanaal NED V40 1:35:46 3:05:48 4:42:32 6:28:06
          1:35:46 1:30:02 1:36:44 1:45:34
289 Michiel de Kremer Noordwijk Zh NED M40 1:34:03 3:00:15 4:40:42 6:28:10
          1:34:03 1:26:12 1:40:27 1:47:28
290 Oscar Minjon Winkel NED M45 1:35:48 3:05:16 4:52:51 6:28:18
          1:35:48 1:29:28 1:47:35 1:35:27
291 Hans van Klaveren Rotterdam NED M50 1:35:17 3:02:15 4:36:26 6:28:36
          1:35:17 1:26:58 1:34:11 1:52:10
292 Patrick Vos Kampen NED M40 1:31:36 2:52:53 4:30:28 6:28:58
          1:31:36 1:21:17 1:37:35 1:58:30
293 Hans van Ginneken Dordrecht NED M50 1:28:18 2:51:26 4:33:04 6:29:06
          1:28:18 1:23:08 1:41:38 1:56:02
294 Udo Wegmann Veitshöchheim GER M55 1:29:32 2:56:28 4:32:50 6:30:23
          1:29:32 1:26:56 1:36:22 1:57:33
295 Wilfred Schrombgens Steyl NED M45 1:28:37 2:48:15 4:25:32 6:30:42
          1:28:37 1:19:38 1:37:17 2:05:10
296 Dinant Bruiss Enschede NED M55 1:35:04 3:01:22 4:38:10 6:31:06
          1:35:04 1:26:18 1:36:48 1:52:56
297 Fekke Fekkes Koudum NED M45 1:30:50 2:55:25 4:37:02 6:31:15
          1:30:50 1:24:35 1:41:37 1:54:13
298 Peter van Sint Annaland Apeldoorn NED M45 1:25:19 2:47:35 4:32:14 6:31:36
          1:25:19 1:22:16 1:44:39 1:59:22
299 Remco van den Brink Tienhoven Ut NED M35 1:32:52 2:59:37 4:33:43 6:32:11
          1:32:52 1:26:45 1:34:06 1:58:28
300 Mark Schoonhoven Rotterdam NED M45 1:29:30 2:53:13 4:36:02 6:32:32
          1:29:30 1:23:43 1:42:49 1:56:30
301 Rob Jodies Beusichem NED M50 1:29:35 2:50:19 4:31:29 6:32:44
          1:29:35 1:20:44 1:41:10 2:01:15
302 Bert van Orden Ede Gld NED M45 1:35:39 3:02:18 4:38:14 6:33:01
          1:35:39 1:26:39 1:35:56 1:54:47
303 Roberto van Steijn Purmerend NED M40 1:33:26 2:59:44 4:37:56 6:33:33
          1:33:26 1:26:18 1:38:12 1:55:37
304 Eric Hulman Heeten NED M50 1:35:45 3:05:17 4:42:33 6:33:38
          1:35:45 1:29:32 1:37:16 1:51:05
305 Jan Devacht Zedelgem BEL M55 1:29:30 2:54:59 4:30:33 6:33:46
          1:29:30 1:25:29 1:35:34 2:03:13
306 Pieter Stegeman Elp NED M50 1:18:47 2:32:22 4:18:52 6:33:57
          1:18:47 1:13:35 1:46:30 2:15:05
307 Leon Geeraets Venlo NED M45 1:26:55 2:47:53 4:26:03 6:34:22
          1:26:55 1:20:58 1:38:10 2:08:19
308 Frits Bovenberg Oegstgeest NED M45 1:22:49 2:46:42 4:34:33 6:34:43
          1:22:49 1:23:53 1:47:51 2:00:10
309 Jan Meijning Amsterdam NED M50 1:34:59 3:04:12 4:42:31 6:34:51
          1:34:59 1:29:13 1:38:19 1:52:20
310 Dick Abee Winschoten NED M55 1:35:44 3:10:33 4:50:47 6:34:53
          1:35:44 1:34:49 1:40:14 1:44:06
311 Angela Schulingkamp Nieuwe Pekela NED V40 1:35:47 3:10:32 4:50:48 6:34:53
          1:35:47 1:34:45 1:40:16 1:44:05
312 Anton van der Aa Eersel NED M40 1:24:35 2:48:19 4:29:57 6:35:12
          1:24:35 1:23:44 1:41:38 2:05:15
313 Tonny Kiburg Amsterdam NED M45 1:32:00 2:58:13 4:37:40 6:35:13
          1:32:00 1:26:13 1:39:27 1:57:33
314 Jeroen Kouwenberg Venlo NED M50 1:28:37 2:48:20 4:34:07 6:35:29
          1:28:37 1:19:43 1:45:47 2:01:22
315 Piet Boelens Kollumerzwaag NED M60 1:32:34 2:58:43 4:38:06 6:35:35
          1:32:34 1:26:09 1:39:23 1:57:29
316 Lianne Vos Alkmaar NED V 1:31:05 2:55:23 4:32:31 6:35:49
          1:31:05 1:24:18 1:37:08 2:03:18
317 Sierd Sikkema Roosendaal NED M40 1:31:05 2:55:22 4:32:30 6:35:51
          1:31:05 1:24:17 1:37:08 2:03:21
318 Jeroen van den Heuvel ‘s-Gravenhage NED M40 1:36:30 3:03:11 4:41:19 6:35:58
          1:36:30 1:26:41 1:38:08 1:54:39
319 Gina Heuser Ridderkerk NED V50 1:34:53 3:03:59 4:41:50 6:36:01
          1:34:53 1:29:06 1:37:51 1:54:11
320 Henk Derudder Ieper BEL M40 1:34:52 3:01:50 4:39:59 6:36:02
          1:34:52 1:26:58 1:38:09 1:56:03
321 Marja van den Burg Ter Heijde NED V50 1:34:39 3:02:17 4:39:24 6:36:38
          1:34:39 1:27:38 1:37:07 1:57:14
322 Hessel de Boer Leeuwarden NED M55 1:34:28 3:01:53 4:36:45 6:36:54
          1:34:28 1:27:25 1:34:52 2:00:09
323 Dino Dierks Duarte Utrecht NED M 1:36:50 3:00:29 4:43:40 6:37:44
          1:36:50 1:23:39 1:43:11 1:54:04
324 John van Rhee Baarlo Lb NED M50 1:40:37 3:11:05 4:49:12 6:39:18
          1:40:37 1:30:28 1:38:07 1:50:06
325 Jan Broers Zwartebroek NED M55 1:32:42 3:00:08 4:37:17 6:39:22
          1:32:42 1:27:26 1:37:09 2:02:05
326 Theo Jansen Bergen op Zoom NED M50 1:35:41 3:02:30 4:37:01 6:39:55
          1:35:41 1:26:49 1:34:31 2:02:54
327 Corine Dieterman Scheemda NED V40 1:34:38 3:01:52 4:43:27 6:40:35
          1:34:38 1:27:14 1:41:35 1:57:08
328 Martin Cornet Wijdewormer NED M45 1:34:32 3:00:36 4:40:44 6:41:16
          1:34:32 1:26:04 1:40:08 2:00:32
329 Ben Schell Noordwijk Zh NED M55 1:34:02 2:59:43 4:40:42 6:42:35
          1:34:02 1:25:41 1:40:59 2:01:53
330 Jan Fokke Oosterhof Nijmegen NED M40 1:22:22 2:47:30 4:34:51 6:42:38
          1:22:22 1:25:08 1:47:21 2:07:47
331 Jan Pieters Dordrecht NED M55 1:31:00 2:59:01 4:35:09 6:43:04
          1:31:00 1:28:01 1:36:08 2:07:55
332 Ed Harreman Capelle aan den IJssel NED M45 1:36:47 3:03:54 4:36:28 6:43:11
          1:36:47 1:27:07 1:32:34 2:06:43
333 Erik Heemskerk Bergschenhoek NED M50 1:36:47 3:03:54 4:36:28 6:43:11
          1:36:47 1:27:07 1:32:34 2:06:43
334 Carsten Rothe Bad Saarow GER M50 1:29:35 2:57:57 4:38:23 6:43:15
          1:29:35 1:28:22 1:40:26 2:04:52
335 Ubel Dijk Wanneperveen NED M55 1:38:00 3:08:18 4:48:40 6:43:21
          1:38:00 1:30:18 1:40:22 1:54:41
336 Erik Verboeket Emmen NED M50 1:25:32 2:50:43 4:42:36 6:44:44
          1:25:32 1:25:11 1:51:53 2:02:08
337 Lisette Wouters Bilzen BEL V50 1:36:48 3:07:40 4:46:44 6:45:26
          1:36:48 1:30:52 1:39:04 1:58:42
338 Birte Siebe Rödinghausen GER V 1:31:42 2:59:12 4:44:01 6:45:55
          1:31:42 1:27:30 1:44:49 2:01:54
339 Rik Plakke Zutphen NED M45 1:39:12 3:07:38 4:48:38 6:46:00
          1:39:12 1:28:26 1:41:00 1:57:22
340 Johanna van der Schaft Amsterdam NED V50 1:34:33 3:02:06 4:46:08 6:46:08
          1:34:33 1:27:33 1:44:02 2:00:00
341 Emer Borger ‘s-Gravenhage NED M 1:38:59 3:08:33 4:46:45 6:46:10
          1:38:59 1:29:34 1:38:12 1:59:25
342 Mikel Knippenberg De Cocksdorp NED M 1:35:37 3:03:38 4:48:38 6:46:32
          1:35:37 1:28:01 1:45:00 1:57:54
343 Johan Zeilstra Amsterdam NED M50 1:35:39 3:03:39 4:48:39 6:46:33
          1:35:39 1:28:00 1:45:00 1:57:54
344 Paul Jaspers Bergen Nh NED M45 1:35:39 3:03:38 4:48:38 6:46:36
          1:35:39 1:27:59 1:45:00 1:57:58
345 Gerrit de Bruin Bleiswijk NED M60 1:35:03 3:03:52 4:44:22 6:46:55
          1:35:03 1:28:49 1:40:30 2:02:33
346 Thierry van Groen Gorredijk NED M35 1:37:57 3:08:40 4:49:25 6:47:43
          1:37:57 1:30:43 1:40:45 1:58:18
347 Herman Geritz Midlum NED M55 1:36:04 3:08:40 4:49:49 6:47:45
          1:36:04 1:32:36 1:41:09 1:57:56
348 Martijn Bakker Amsterdam NED M40 1:35:39 3:03:41 4:48:40 6:48:07
          1:35:39 1:28:02 1:44:59 1:59:27
349 Wim Krijnen Berkel en Rodenrijs NED M55 1:42:12 3:15:48 4:56:30 6:48:13
          1:42:12 1:33:36 1:40:42 1:51:43
350 Carla Salet Maarssen NED V50 1:36:08 3:08:32 4:49:11 6:48:15
          1:36:08 1:32:24 1:40:39 1:59:04
351 André Struijk Den Helder NED M45 1:29:45 3:01:30 4:44:28 6:48:31
          1:29:45 1:31:45 1:42:58 2:04:03
352 Klaas Alberda van Ekenstein Staphorst NED M 1:33:03 3:00:02 4:42:17 6:48:47
          1:33:03 1:26:59 1:42:15 2:06:30
353 George Daams/John Linschoten(47) Rotterdam NED M65+ 1:33:36 2:58:09 4:38:59 6:49:23
          1:33:36 1:24:33 1:40:50 2:10:24
354 Monika Hille Almere NED V50 1:34:25 3:07:27 4:50:59 6:50:46
          1:34:25 1:33:02 1:43:32 1:59:47
355 Ruth Langemeijer Amsterdam NED V40 1:31:40 2:59:52 4:45:51 6:51:19
          1:31:40 1:28:12 1:45:59 2:05:28
356 Johan van Litsenburg Duizel NED M60 1:38:14 3:12:09 4:51:38 6:51:25
          1:38:14 1:33:55 1:39:29 1:59:47
357 Erik Tolhoek Krimpen aan den IJssel NED M45 1:40:34 3:13:24 4:51:21 6:51:39
          1:40:34 1:32:50 1:37:57 2:00:18
358 Marian Bakker Bergambacht NED V40 1:40:34 3:13:46 4:55:45 6:52:07
          1:40:34 1:33:12 1:41:59 1:56:22
359 Keimpe Wiersma Leeuwarden NED M50 1:34:59 3:04:13 4:46:13 6:52:31
          1:34:59 1:29:14 1:42:00 2:06:18
360 Jan Bogaard Wezep NED M60 1:29:57 2:54:21 4:36:23 6:52:59
          1:29:57 1:24:24 1:42:02 2:16:36
361 Pieter Locher Amsterdam NED M55 1:26:15 2:51:49 4:38:22 6:53:30
          1:26:15 1:25:34 1:46:33 2:15:08
362 Marc van Lubek Meppel NED M35 1:40:49 3:09:22 4:51:09 6:53:47
          1:40:49 1:28:33 1:41:47 2:02:38
363 Ineke Plant Groningen NED V50 1:37:09 3:08:32 4:51:07 6:53:55
          1:37:09 1:31:23 1:42:35 2:02:48
364 Barry Agterberg Vleuten NED M 1:33:50 3:02:49 4:50:31 6:54:02
          1:33:50 1:28:59 1:47:42 2:03:31
365 Monique de Roder Nijkerkerveen NED V50 1:28:44 2:57:06 4:48:15 6:54:40
          1:28:44 1:28:22 1:51:09 2:06:25
366 Ronald Nuijten Dordrecht NED M40 1:33:39 3:01:54 4:44:55 6:55:02
          1:33:39 1:28:15 1:43:01 2:10:07
367 Lenard Onderwater Sassenheim NED M40 1:36:18 3:08:21 4:50:42 6:55:20
          1:36:18 1:32:03 1:42:21 2:04:38
368 Marc Koelewijn Heemskerk NED M45 1:37:42 3:06:03 4:48:31 6:55:59
          1:37:42 1:28:21 1:42:28 2:07:28
369 Johan Wander Nagele NED M50 1:35:47 3:07:53 4:51:10 6:56:04
          1:35:47 1:32:06 1:43:17 2:04:54
370 Hilde Ottevaere Vosselaar BEL V 1:34:48 3:05:22 4:42:28 6:56:16
          1:34:48 1:30:34 1:37:06 2:13:48
371 Jef Sneyders Beerse BEL M55 1:34:49 3:04:27 4:41:57 6:56:17
          1:34:49 1:29:38 1:37:30 2:14:20
372 Cor Koeleman Amsterdam NED M50 1:35:38 3:03:40 4:49:27 6:56:18
          1:35:38 1:28:02 1:45:47 2:06:51
373 Ids Hoogland Apeldoorn NED M50 1:29:35 2:58:35 4:47:05 6:57:02
          1:29:35 1:29:00 1:48:30 2:09:57
374 Rutger Brouwer Tiel NED M 1:19:58 2:47:10 4:34:51 6:57:23
          1:19:58 1:27:12 1:47:41 2:22:32
375 Gerard Berkvens Someren NED M55 1:34:43 3:09:43 4:58:18 6:57:24
          1:34:43 1:35:00 1:48:35 1:59:06
376 Ans van de Pasch Venlo NED V50 1:39:49 3:13:45 4:55:51 6:57:28
          1:39:49 1:33:56 1:42:06 2:01:37
377 Marcel Jansen Someren NED M45 1:34:19 3:05:59 4:52:47 6:57:39
          1:34:19 1:31:40 1:46:48 2:04:52
378 Ine Kusters Venlo NED V50 1:34:42 3:02:04 4:49:41 6:57:45
          1:34:42 1:27:22 1:47:37 2:08:04
379 Nol Janssen Gendt NED M60 1:36:24 3:11:19 4:58:06 6:58:01
          1:36:24 1:34:55 1:46:47 1:59:55
380 Hans Koeleman Amsterdam NED M55 1:35:37 3:03:39 4:49:27 6:58:30
          1:35:37 1:28:02 1:45:48 2:09:03
381 Ingrid Koopman Utrecht NED V50 1:38:26 3:13:33 4:59:17 6:59:04
          1:38:26 1:35:07 1:45:44 1:59:47
382 Diana Smeets Stein Lb NED V40 1:40:40 3:13:47 5:00:23 6:59:48
          1:40:40 1:33:07 1:46:36 1:59:25
383 Jack Kusters Venlo NED M50 1:34:43 3:02:03 4:49:41 7:00:11
          1:34:43 1:27:20 1:47:38 2:10:30
384 Arne Persiel Stelle GER M45 1:35:29 3:06:12 4:58:16 7:00:34
          1:35:29 1:30:43 1:52:04 2:02:18

Snelste lopers 2015

Snelste lopers De Zestig van Texel 2015    
    versie 1 nov 2016    
         
Estafette mannen (wedstrijdstart 11:35)    
         
Snelste lopers 1e etappe (14,6 km)    
         
Maico Suijkerbuijk 56.50 NSAV ’t Haasje, Nijmegen    
Marijn de Jonge 56.57 Hellas Angels, Utrecht    
Kees Karregat 58.27 AV Edam    
         
Estafette vrouwen (wedstrijdstart 11:35)    
         
Lia Wijnberger 1.03.09 Arnhemse Meisjes    
Hilly Jonk 1.17.44 AV Edam    
Lucie Veeger 1.25.13 Pink Panters, Texel    
         
Estafette mannen Snelste lopers 2e etappe (13,5 km)  
         
Peter Res 52.03 Hellas Angels, Utrecht    
Eric van Santen 52.15 AV Edam    
Seran Nijkamp 52.52 Veluws Geweld, Apeldoorn  
         
Estafette vrouwen        
Manon Mensink 1.01.10 Arnhemse Meisjes    
Angelique Kroon 1.10.12 AV Edam    
Margareth Rood-Overman 1.15.47 Duurdouwers ARO’88, Obdam   
         
Estafette mannen Snelste lopers 3e etappe (15,1 km)  
         
Marco Glastra 54.18 Hellas Angels, Utrecht    
Ton Koning 55.47 AV Edam    
Guido Klaasen 57.24 Lycurgus, Krommenie    
         
Estafette vrouwen        
Anita Greefhorst 1.01.03 De snelle meisjes, Amersfoort  
Floortje Gierman 1.02.12 Arnhemse Meisjes    
Ineke van Boesschoten 1.19.30 AV Edam    
         
Estafette mannen Snelste lopers 4e etappe (16,8 km)  
         
Bram van Dongen 59.55 Team Trommel, Utrecht    
Ben van Oeveren 1.00.19 Hellas Angels, Utrecht    
Jelmer van Leeningen 1.01.18 Veluws Geweld, Apeldoorn  
         
Sandra de Jonge 1.08.24 Arnhemse Meisjes    
Martha Meijer 1.22.53 De snelle meisjes, Amersfoort  
Giséla Mühren 1.25.10 AV Edam    
         
Einduitslag mannen estafette   Einduitslag vrouwen estafette
      (nieuw parcoursrecord)  
Hellas Angels 3.43.35   Arnhemse Meisjes 4.14.53
AV Edam 3.47.54   AV Edam 5.12.34
Veluws Geweld 3.55.50   De snelle meisjes 5.16.50
Buiten mededinging liep een snel Helders/Texels duo mee in de estafette.   
Texelaar Jaap Witte was heel snel: de 2e etappe in 50.19 en de 4e etappe in 58.12  
         
Ultraloop mannen (start 10:35)   Ultraloop vrouwen (start 10:35)
         
 Snelste lopers 1e etappe (14,6 km) 
         
Huub van Noorden 59.52   Irene Kinnegim 1.06.15
German Silva Martinez 59.58   Marjan Oostinga 1.12.28
Iwan Kamminga, 60.04   Ylona Kruis 1.14.20
Pascal van Norden,        
Tim Pleijte,        
en Leo Smets        
         
 Snelste lopers 2e etappe (13,5 km) 
         
German Silva Martinez 54.05   Irene Kinnegim 1.02.45
Huub van Noorden 54.10   Marjan Oostinga 1.06.48
Iwan Kamminga, 55.15   Ylona Kruis 1.08.08
Pascal van Norden,        
en Tim Pleijte        
         
 Snelste lopers 3e etappe (15,1 km) 
         
Pascal van Norden 59.35   Irene Kinnegim 1.11.27
Iwan Kamminga 59.36   Marjan Oostinga 1.14.20
Tim Pleijte 59.37   Arenda Scherpenkate 1.17.47
         
 Snelste lopers 4e etappe (16,8 km) 
         
Iwan Kamminga 1.04.34   Irene Kinnegim 1.21.47
Pascal van Norden 1.05.29   Marjan Oostinga 1.27.51
Ralph Apeldoorn 1.06.15   Arenda Scherpenkate 1.29.00
         
Einduitslag 60 km mannen   Einduitslag 60 km vrouwen
         
Iwan Kamminga 3.59.29   Irene Kinnegim 4.42.14
Pascal van Norden 4.00.23   Marjan Oostinga 5.01.27
Huub van Noorden 4.00.57   Arenda Scherpenkate 5.12.05
Foto’s 2019
Menu Categories
Facebook De Zestig van Texel
Foto’s 2019
Facebook De Zestig