60 – 120 – 4 x 15 – STRAND – bos – duin -wad – DIJK – DORP – BERG

Maandelijks archief: april 2015

Estafette uitslag 2015 met tussentijden

  Naam Woonplaats uitslag cat Turfveld Slufter PH Finish eindtijd
1 Hellas Angels Utrecht 1e M4x15 54:51 52:03 54:18 1:00:19 3:43:35
2 AV Edam Edam 2e M4x15 56:24 52:15 55:47 1:01:26 3:47:54
3 Veluws  geweld Apeldoorn 3e M4x15 1:00:08 52:52 59:29 1:01:18 3:55:50
4 Natural Born Runners – Go Amsterdam 4e M4x15 1:03:56 54:34 1:05:25 55:21 4:01:36
5 Lucurgus Krommenie 5e M4x15 59:34 59:23 57:24 1:05:45 4:04:11
6 Team  Trommel Utrecht 6e M4x15 57:36 1:04:03 1:01:10 59:57 4:04:55
7 NSAV ’t Haasje Nijmegen 7e M4x15 54:51 1:02:28 4:08:10
8 Hylas  1 Alkmaar 8e M4x15 1:00:04 54:22 1:02:23 1:11:32 4:10:37
9 Arnhemse  Meisjes Arnhem 1e V4x15 1:00:43 1:01:10 1:02:12 1:08:24 4:14:53
10 Noordkop Runners Den  Helder 9e M4x15 1:02:09 1:00:32 1:05:28 1:04:50 4:15:13
11 Team WY Advocaten Purmerend 10e M4x15 1:00:50 1:01:15 1:02:26 1:09:02 4:15:41
12 Team Bassie Bussum 11e M4x15 1:05:44 57:19 1:04:29 1:07:44 4:17:50
13 Trainingsgroep Texel 1 DenBurg 12e M4x15 1:06:16 57:51 1:08:17 1:05:35 4:20:24
14 Noordkop  master Den  Helder 13e M4x15 1:06:01 1:01:48 59:52 1:13:16 4:23:30
15 De neven Den  Burg 14e M4x15 1:06:21 1:05:13 1:08:31 1:04:50 4:27:26
16 Vitalis  1 Groningen 15e M4x15 59:13 1:01:06 1:10:48 1:14:37 4:27:55
17 De   Koplopers Schagen 16e M4x15 1:06:20 1:00:45 1:05:58 1:14:17 4:29:53
18 AV  De  Sprinter Meppel 17e M4x15 1:07:42 59:12 1:04:36 1:19:36 4:33:57
19 Trainingsgroep Texel 1 Den  Burg 18e M4x15 1:08:13 1:05:02 1:07:22 1:12:37 4:36:00
20 Av Veluwe Dreamteam Apeldoorn 19e M4x15 1:05:07 1:02:13 1:03:51 1:22:59 4:36:34
21 Let’s Go  7 Groesbeek 20e M4x15 59:42 1:00:40 1:19:18 1:15:25 4:37:21
22 De  Gele  Helm Arnhem 21e M4x15 1:10:30 1:05:26 1:16:51 1:02:54 4:38:20
23 Zandlopers    M Den  Burg 22e M4x15 1:04:44 1:01:20 1:18:38 1:12:52 4:40:01
24 Hylas Alkmaar 23e M4x15 1:04:34 1:08:30 1:13:43 1:11:17 4:40:35
25 IMARES Texel 24e M4x15 1:14:06 1:01:30 1:15:00 1:10:34 4:44:13
26 TurboDokev Anna  Paulowna 25e M4x15 1:02:30 1:02:21 1:16:53 1:20:43 4:44:53
27 Extex Hilversum 1e Gem 1:08:48 1:07:03 1:14:06 1:13:11 4:45:43
28 FC  de  kraombokse Venlo 26e M4x15 1:01:01 1:06:53 1:17:15 1:19:18 4:46:43
29 Let’s Go  1 Groesbeek 27e M4x15 1:07:30 1:10:08 1:10:18 1:16:32 4:47:03
30 Anna Leeuwarden 28e M4x15 1:03:37 1:02:37 1:15:12 1:23:47 4:47:34
31 Let’s Go  3 Groesbeek 29e M4x15 1:05:19 1:05:43 1:08:14 1:26:37 4:48:22
32 Lisette’s mannenteam Eindhoven 30e M4x15 1:14:19 1:04:50 1:03:48 1:23:15 4:49:04
33 Family  Runners Dortmund 2e Gem 1:04:36 1:06:39 1:25:09 1:12:13 4:50:55
34 De Jongens Utrecht 31e M4x15 1:12:06 59:30 1:22:59 1:13:42 4:51:16
35 DREAM   ON IJsselsein 32e M4x15 1:12:13 1:09:13 1:13:54 1:14:06 4:52:13
36 Duinkonijn Edam 33e M4x15 1:08:51 1:07:09 1:20:38 1:14:59 4:54:15
37 Gaan   we   doen Den  Burg 34e M4x15 1:08:30 1:13:22 1:07:19 1:24:00 4:55:37
38 Lindeboom runners Den burg 35e M4x15 1:11:19 1:06:57 1:12:30 1:22:20 4:55:52
39 Loopgroep  sneek  1 Sneek 36e M4x15 1:03:30 1:07:27 1:15:04 1:27:29 4:55:56
40 AV de Sprinter II Meppel 37e M4x15 1:14:38 1:05:50 1:05:41 1:27:48 4:56:54
41 Bremakker  Running  Team  1 Den  Burg 38e M4x15 1:09:54 1:08:38 1:16:26 1:19:53 4:57:38
42 Pekken Driemond 39e M4x15 1:10:16 1:15:44 1:17:05 1:14:12 4:59:57
43 Banda / Schoenmaker Den  Burg 40e M4x15 1:06:44 1:17:29 1:20:39 1:14:26 5:01:50
44 Av  horror Sneek 41e M4x15 1:08:38 1:10:05 1:13:04 1:28:29 5:03:10
45 Rlv 2 Veenendaal 42e M4x15 1:08:14 1:05:28 1:09:06 1:40:21 5:05:52
46 Rlv 1 Veenendaal 43e M4x15 1:00:22 1:13:48 1:09:08 1:40:20 5:05:52
47 Just  Run  1 Almere 44e M4x15 1:06:39 1:18:37 1:09:19 1:29:33 5:06:47
48 OMNYACC Texel DEN BURG 45e M4x15 1:04:18 1:05:39 1:29:12 1:30:22 5:11:53
49 Av edam dames volendam 2e V4x15 1:14:42 1:10:12 1:19:30 1:25:10 5:12:34
50 ’t Jasper Sport Asten 46e M4x15 1:15:14 1:14:55 1:12:31 1:27:12 5:13:09
51 VeDrHuPo Leusden 47e M4x15 1:24:29 1:15:33 1:06:59 1:23:23 5:13:47
52 Niet mijn idee Utrecht 48e M4x15 1:19:40 1:13:12 1:05:53 1:31:43 5:13:49
53 Borrrrsten Texel 3e Gem 1:14:58 1:11:10 1:21:03 1:26:07 5:15:56
54 Jolinkies Zuidwolde 4e Gem 1:07:01 1:22:51 1:14:14 1:29:55 5:16:24
55 Paal  9 Den Hoorn 49e M4x15 1:24:41 1:05:53 1:19:18 1:23:04 5:16:28
56 De  snelle  meisjes Amersfoort 3e V4x15 1:31:49 1:17:42 1:01:03 1:22:53 5:16:50
57 Loopgroep  Spier  2 Hoogeveen 50e M4x15 1:16:29 1:16:28 1:14:32 1:26:37 5:17:04
58 Natural Born Runners – Bl Amsterdam 5e Gem 1:12:34 1:17:27 1:14:56 1:29:42 5:17:25
59 LBC Utrecht 51e M4x15 1:12:20 1:31:08 1:16:21 1:14:41 5:17:58
60 ADHC 1 Den  Helder 52e M4x15 1:13:06 1:21:27 1:11:21 1:30:54 5:19:47
61 Strend Oosterend 6e Gem 1:05:03 1:14:47 1:25:59 1:31:21 5:19:50
62 Jasper  sport  2 Asten  Someren 53e M4x15 1:19:15 1:07:33 1:25:40 1:25:37 5:21:22
63 Let’s Go  4 Groesbeek 4e V4x15 1:15:23 1:13:06 1:20:19 1:29:31 5:21:36
64 Schanaonen Breda 54e M4x15 1:16:53 1:17:07 1:18:17 1:26:35 5:22:07
65 Loopgroep  Sneek  2 Sneek 55e M4x15 1:16:28 1:14:51 1:17:13 1:31:36 5:23:09
66 Hoornse gele rakkers 3 Hoorn 7e Gem 1:05:11 1:06:10 1:32:23 1:37:04 5:23:36
67 De  Meisjes Utrecht 5e V4x15 1:19:49 1:20:00 1:15:14 1:26:45 5:25:06
68 HEMA Texel Den  Burg 56e M4x15 1:15:45 1:23:34 1:22:19 1:20:58 5:25:49
69 Zandkoog runners 1 Den  Burg 57e M4x15 1:09:56 1:19:05 1:30:33 1:25:37 5:27:58
70 RUN  N  LIVE Bovenkarspel 8e Gem 1:12:34 1:13:38 1:28:23 1:31:07 5:28:40
71 Doorzetters Anna  Paulowna 6e V4x15 1:20:32 1:22:32 1:06:30 1:36:13 5:29:21
72 Net op tijd Den  Helder 58e M4x15 1:17:30 1:15:18 1:21:24 1:32:04 5:29:22
73 Aurora  Borealis Castricum 59e M4x15 1:28:33 1:16:40 1:09:09 1:32:09 5:29:54
74 Van  Gastel Loon  op  Zand 60e M4x15 1:18:45 1:14:14 1:26:06 1:27:38 5:30:19
75 Exalto.biz Hoorn 61e M4x15 1:14:00 1:19:52 1:22:05 1:32:28 5:31:45
76 De J Dorpers Julianadorp 62e M4x15 1:16:41 1:28:55 5:32:32
77 Muggen023 Haarlem 63e M4x15 1:12:42 1:26:14 1:22:34 1:28:34 5:32:42
78 Westend  runners Oosterend 64e M4x15 1:26:13 1:22:17 1:11:30 1:29:24 5:32:42
79 Lets’s Go  5 Groesbeek 9e Gem 1:16:47 1:10:29 1:33:39 1:28:56 5:33:09
80 DRIL PK Bussum 65e M4x15 1:22:24 1:17:57 1:20:45 1:30:21 5:34:51
81 De Koele Dijk Ridders de Bilt 10e Gem 1:12:49 1:17:41 5:35:03
82 Van  Grieken Utrecht 66e M4x15 1:34:39 1:18:18 1:35:21 1:03:49 5:35:56
83 Snitsers Sneek 11e Gem 1:11:17 1:20:32 1:21:07 1:40:16 5:36:08
84 Goede morgen, De Waal 67e M4x15 1:19:09 1:15:45 1:23:48 1:34:42 5:36:48
85 Van  Overmeeren Delft 68e M4x15 1:23:30 1:14:29 1:26:31 1:29:14 5:37:17
86 Duurdouwers  2  ARO,88 Obdam 69e M4x15 1:22:22 1:13:35 5:37:41
87 Pink Panters Texel 7e V4x15 1:22:23 1:26:35 5:37:46
88 A.v. DOKEV Anna  Paulowna 70e M4x15 1:17:16 1:15:52 1:29:13 1:32:20 5:38:11
89 Run for Rio Wassenaar 71e M4x15 1:24:51 1:10:48 1:22:52 1:36:21 5:38:15
90 Run for Rio Wassenaar 72e M4x15 1:22:19 1:15:17 5:38:15
91 Bremakker  Running  Team  2 Den  Burg 73e M4x15 1:13:24 1:18:36 5:40:31
92 De   Veenmollen Wilnis 74e M4x15 1:19:45 1:26:24 1:36:05 5:40:44
93 Quality 2 Bergschenhoek 12e Gem 1:18:26 1:26:48 1:25:44 1:27:23 5:41:05
94 Energie  Ladies Rotterdam 8e V4x15 1:18:29 1:18:39 1:25:58 1:34:42 5:41:05
95 Travelrunners Zuidhorn 75e M4x15 1:16:36 1:25:16 1:22:40 1:33:44 5:41:34
96 Quality  Movement Bergschenhoek 76e M4x15 1:18:25 1:26:48 1:25:44 1:28:13 5:41:56
97 De Wadlopers Amsterdam 13e Gem 1:19:13 1:09:25 1:31:45 1:38:13 5:41:57
98 Tempus Fugit Doorn 77e M4x15 1:23:03 1:29:30 5:42:03
99 Veluws  Blond Apeldoorn 9e V4x15 1:16:34 1:15:24 1:24:27 5:43:14
100 Van Dijk Oosterend 78e M4x15 1:24:11 1:21:07 1:19:52 1:35:48 5:44:31
101 Hoornse gele rakkers 1 Hoorn 79e M4x15 1:17:21 1:30:49 1:19:15 1:33:57 5:44:42
102 Hoornse gele rakkers 2 Hoorn 80e M4x15 1:17:22 1:30:48 1:19:13 1:33:58 5:44:42
103 Zwaluwen Den  Hoorn,  Texel 81e M4x15 1:20:07 1:18:36 5:45:20
104 Lampenloetjes Barendrecht 14e Gem 1:26:58 1:15:49 1:23:27 1:36:22 5:46:04
105 Corrielaties De Waal – Texel 82e M4x15 1:12:28 1:25:55 1:37:38 1:27:32 5:46:09
106 Au  revoir Nieuw-Vennep 83e M4x15 1:31:04 1:15:28 1:25:56 1:31:28 5:46:54
107 Zandlopers   V Den  Burg 10e V4x15 1:12:41 1:26:30 1:33:08 1:32:01 5:47:14
108 AV Jos Kager Assurantiën Den  Burg 84e M4x15 1:15:34 1:13:53 1:34:04 1:40:47 5:47:31
109 Travelrunners1 Zuidhorn 85e M4x15 1:25:22 1:22:13 1:20:49 1:35:43 5:47:32
110 De  slakjes Almere 86e M4x15 1:09:27 1:17:13 1:31:25 1:46:47 5:47:37
111 Van  Luijn Bunnik 87e M4x15 1:25:33 1:20:57 1:26:24 1:31:34 5:47:51
112 Let’s Go  6 Groesbeek 88e M4x15 1:22:11 1:23:50 1:25:22 1:33:09 5:47:52
113 DeviervanAlkmaar Alkmaar 89e M4x15 1:08:02 1:18:53 1:32:18 1:44:43 5:48:25
114 Barbers den burg texel 11e V4x15 1:26:52 1:36:48 5:49:41
115 Let’s Go  2 Groesbeek 15e Gem 1:15:06 1:31:04 1:27:07 1:33:44 5:50:21
116 Eric’s Team Den Haag 90e M4x15 1:21:50 1:14:46 1:31:29 1:39:05 5:50:39
117 C.I.V. Team Oudeschild 16e Gem 1:18:14 1:34:48 1:45:24 5:51:03
118 Politie Texel Den  Burg 91e M4x15 1:31:03 1:08:46 1:38:20 1:29:32 5:51:17
119 Chippendales Oostvoorne 92e M4x15 1:15:04 1:10:42 1:39:40 1:44:09 5:52:05
120 Das  Kleine  Wunder Amsterdam 17e Gem 1:29:46 1:18:35 1:19:56 1:41:55 5:53:53
121 Team Trui duivendrecht 93e M4x15 1:20:37 1:19:43 1:32:11 1:38:04 5:54:00
122 De  Kraaien Oosthuizen 94e M4x15 1:27:09 1:16:40 1:25:50 1:41:20 5:54:27
123 Hoorntjes Hoorn 18e Gem 1:18:43 1:31:14 5:55:37
124 ’t Jagertje Bussum 95e M4x15 1:26:40 1:15:30 1:20:30 1:49:54 5:56:05
125 Diomedon Steenbrgen 19e Gem 1:33:09 59:40 1:27:12 1:52:40 5:56:11
126 Zandkoog runners 2 Den  Burg 12e V4x15 1:24:53 1:20:32 1:34:03 1:33:48 5:56:44
127 Duurdouwers  1  ARO’88 Obdam 13e V4x15 1:28:16 1:15:47 5:58:38
128 AVZ4 Zaandam 20e Gem 1:16:51 1:18:19 1:14:22 2:06:08 5:58:46
129 De  Zussen  van  Bruggen Rotterdam 14e V4x15 1:24:27 1:24:11 1:32:45 1:34:58 5:59:54
130 Abovo Oudeschild 21e Gem 1:27:56 1:36:20 1:30:13 1:22:04 6:00:02
131 Veluwekraamzorg Apeldoorn 22e Gem 1:29:44 1:23:16 6:00:40
132 WOZATEX 3 Tilburg 23e Gem 1:33:04 1:15:58 1:28:01 1:40:07 6:00:40
133 De   Overkanters Kampen 24e Gem 1:20:35 1:31:35 6:01:32
134 De  kaaskoppen Alkmaar 25e Gem 1:24:48 1:26:02 1:26:10 1:41:38 6:01:53
135 Qshelletjes Heerenveen 26e Gem 1:30:32 1:27:21 1:29:58 1:31:49 6:03:09
136 Juf Lia’s Otters Nieuwkoop 27e Gem 1:24:59 1:30:46 1:29:56 1:36:20 6:05:30
137 Melle’s Favorieten Vleuten 28e Gem 1:39:16 1:27:29 1:20:51 6:06:01
138 Coby`s meiden den burg 15e V4x15 1:25:54 1:24:34 1:21:46 1:50:24 6:06:09
139 Andiamo Duivendrecht 96e M4x15 1:22:55 1:34:35 1:41:12 6:06:49
140 De LAMA’s Nijverdal 29e Gem 1:31:26 1:31:57 6:06:57
141 Grunners Groningen 30e Gem 1:19:56 1:30:24 1:45:53 6:07:51
142 Ed  and  friends Oudeschild 31e Gem 1:44:47 1:23:06 1:32:43 6:08:26
143 6  uurtjes  Texel Duizel 32e Gem 1:37:42 1:30:40 1:34:09 1:22:56 6:09:01
144 Koelle rennt 1 Duitsland 97e M4x15 1:24:44 1:37:59 1:39:42 6:09:23
145 WOZATEX 1 Tilburg 33e Gem 1:20:00 1:28:34 1:37:44 1:40:16 6:09:56
146 Koelle rennt 2 Duitsland 98e M4x15 1:24:43 1:38:00 1:41:10 6:10:51
147 Team  Turenhout De Koog 34e Gem 1:17:27 1:24:59 1:26:21 1:58:51 6:10:57
148 De  Galloways Tegelen 35e Gem 1:38:29 1:34:17 6:12:44
149 TESO Texelstroom Den Hoorn 99e M4x15 1:11:39 1:23:10 1:34:45 2:01:13 6:13:48
150 Loopgroep  Sneek  3 Sneek 36e Gem 1:28:58 1:31:21 6:14:14
151 Aflopende  zaak Heemstede 37e Gem 1:31:58 1:27:43 1:24:54 1:46:39 6:14:42
152 Loopgroep  Sneek  4 Sneek 100e M4x15 1:29:12 1:19:55 6:15:21
153 Just  Run  2 Almere 101e M4x15 1:13:26 1:20:55 1:45:16 1:52:52 6:15:27
154 Team PK Amsterdam 38e Gem 1:27:01 1:32:05 1:47:06 6:16:56
155 Leijstra Den  Burg 102e M4x15 1:15:34 1:22:18 1:41:41 1:55:40 6:18:19
156 WOZATEX 2 Tilburg 39e Gem 1:36:03 1:32:25 6:18:53
157 Team  Staartjes Almere 40e Gem 1:33:39 1:38:36 6:19:46
158 Coco  Mangiare Hazerswoude-Rijndijk 41e Gem 1:28:58 1:36:12 1:46:29 6:20:23
159 Antilope Amstelveen 42e Gem 1:26:10 1:31:07 1:35:26 1:44:55 6:21:22
160 Natural Born Runners – Wh Amsterdam 43e Gem 1:27:19 1:27:03 1:31:27 1:53:30 6:22:48
161 Zaltbommelse  Dutch  Runner Zaltbommel 16e V4x15 1:16:29 1:22:04 1:46:47 1:55:53 6:24:11
162 De 8 van Texel 2 Den  Burg  Texel 17e V4x15 1:29:56 1:44:03 6:25:49

De Erepodia 2015

Erepodia De Zestig van Texel 6 april 2015 
    
120 km mannen    
1 Paul Giblin (GBR)   9.24.15
2 Daniel Oralek (CZE)   9.59.29
3 Christiaan van Meurs   10.39.30
       
120 km vrouwen    
1 Léonie van den Haak (nieuw parcoursrecord) 10.47.00
2 Mildred Haans   10.53.51
3 Jannet Lange   12.38.28
       
60 km Mannen (eerste 5 binnenkomend) 
1 Iwan Kamminga en 1e M35 3.59.29
2 Pascal van Norden en 1e M40 4.00.23
3 Huub van Noorden en 1e M 4.00.57
4 Tim Pleijte   4.04.51
5 Ralph Apeldoorn   4.18.25
       
60 km categoriewinnaars mannen    
  German Silva Martinez 1e M45 4.22.35
  Leo Smets (B) 1e M50 4.25.01
  Elbert Voogt 1e M55 4.49.03
  Georges Conter (LUX) 1e M60 5.30.22
  Fernand Vermeesch (B) 1e M65 5.48.05
       
60 km beste Texelse prestatie    
  Robert Bakker   4.50.38
       
60 km Vrouwen (eerste 5 binnenkomend)
1 Irene Kinnegim en 1e V40+V45 4.42.14
2 Marjan Oostinga   5.01.27
3 Arenda Scherpenkate en 1e V+V35 5.12.05
4 Ylona Kruis   5.18.30
5 Janine Timmer   5.39.13
       
60 km categoriewinnaars vrouwen    
  Gerry Visser 1e V50 5.43.19
       
4 x 15 km estafette Mannen  
1 Hellas Angels (Utrecht)   3.43.35
2 AV Edam   3.47.54
3 Veluws Geweld (Apeldoorn)   3.55.50
       
4 x 15 km beste Texels team    
  Trainingsgroep Texel 1   4.20.24
       
4 x 15 km estafette Vrouwen  
1 Arnhemse Meisjes (nieuw parcoursrecord) 4.14.53
2 AV Edam   5.12.34
3 De snelle meisjes (Amersfoort)   5.16.50
       
Het winnende mannenteam bestond uit:    
Marijn de Jonge, Peter Res, Marco Glastra en Ben van Oeveren
Het winnende vrouwenteam bestond uit:    
Lia Wijnberger, Manon Mensink, Floortje Gierman en Sandra de Jonge

De Zestig van Texel als estafette

De Zestig van Texel als estafette (2015)

Een verslag van vier etappes door de Loopgroep Sneek die met 4 teams mee deed aan De Zestig van Texel 2015. “Over een ding zijn we het eens: het was pittig, af en toe zelfs zwaar, maar o zo mooi. Het is een dag die niet snel zal worden vergeten.” Klik hier voor de link

Foto’s 2019
Menu Categories
Facebook De Zestig van Texel
Foto’s 2019
Facebook De Zestig