60 – 120 – 4 x 15 – STRAND – bos – duin -wad – DIJK – DORP – BERG

Maandelijks archief: april 2013

Snelste lopers 2013

  Club, Woonplaats Categorie 2013 2011 (2009)
Snelste   lopers 1e etappe (14.8 km)        
           
Bas Mekking AV Veluwe, Apeldoorn estafette mannen 0:57:21 0:59:19 (1:00:00)
Jaap Witte Noordkop Running Team, Den Burg estafette mannen 0:58:50 1:00:02 (1:00:18)
Ton Nugteren Paracentrum Texel estafette mannen 0:59:01 1:01:13 (1:04:43)
           
Femke Visser *Team Hellas, Utrecht estafette gemengd 1:10:18 1:08:48 (1:11:24)
Boukje Klaver Duurdouwers 2, Obdam estafette vrouwen 1:15:42 1:15:40 (1:12:26)
Dorien van der Schot Team 3.0, Utrecht estafette vrouwen 1:18:22 1:17:37 (1:13:52)
Kristine Kofman Hellas Triathlon, Utrecht estafette vrouwen 1:19:16    
           
Pieter Vermeesch (B) Houtland AC, De Haan (B) 60 km solo 1:02:09 1:03:04 (1:01:45)
Carola Schot Energie, Heerjansdam 60 km solo 1:13:21 1:22:11 (1:16:19)
           
Snelste   lopers 2e etappe(13.5 km)        
           
Raymond Koen Noordkop Running Team, Den Helder estafette mannen 0:51:19 0:51:48 (0:54:48)
Pim Quist Sterk konijn, Utrecht estafette mannen 0:54:07 0:54:01 (0:55:04)
Marijn de Jonge Hellas Angels, Utrecht estafette mannen 0:54:36 0:54:34 (0:55:54)
           
Joyce Vrijenhoek Hellas Triathlon, Utrecht estafette vrouwen 1:02:49 1:07:32 (1:06:11)
Karlijn van der Burg De BV, De Koog estafette gemengd 1:07:02 1:08:24 (1:08:36)
Janna Brand Team 3.0, Rotterdam estafette vrouwen 1:08:20 1:08:49 (1:09:48)
Monica Gorska *Team Hellas, Utrecht estafette gemengd 1:08:46    
Acacia Falkena De snelle meisjes, Amersfoort estafette vrouwen 1:09:05    
           
Pieter Vermeesch (B) Houtland AC, De Haan (B) 60 km solo 0:56:25 0:57:25 (0:53:42)
Carola Schot Energie, Heerjansdam 60 km solo 1:09:43 1:14:58 (1:10:34)
           
Snelste   lopers 3e etappe (15,1 km)        
           
Ronnie Duinkerken Sterk konijn, Rotterdam estafette mannen 0:54:26 0:53:51 (0:58:23)
Jaco Lamgerak Hellas Angels, Utrecht estafette mannen 0:57:41 0:55:36 (0:59:14)
Arnoud Ritsma AV Lycurgus, Krommenie estafette mannen 0:58:15 0:56:28 (1:01:41)
           
Lia Wijnbergen Team 3.0, Arnhem estafette vrouwen 1:03:19 1:01:19 (1:03:31)
Giséla Mühren AV Edam, Edam estafette vrouwen 1:13:48 1:09:09 (1:05:52)
Jacqueline Oosterweegel Jan Strijker Dames, Brummen estafette vrouwen 1:14:29 1:10:37 (1:09:11)
           
Pieter Vermeesch (B) Houtland AC, De Haan (B) 60 km solo 0:57:35 1:00:25 (0:58:27)
Angeli de Koning Maasland 60 km solo 1:15:30 1:22:58 (1:12:30)
           
Snelste   lopers 4e etappe (16.8 km)        
           
Bernard te Boekhorst Sterk konijn, Utrecht estafette mannen 0:57:20 0:59:38 (0:56:18)
Ben van Oeveren Hellas Angels, Utrecht estafette mannen 0:59:02 1:01:52 (1:03:39)
Yunis Sittan Noordkop Running Team, Den Helder estafette mannen 0:59:35 1:01:57 (1:05:23)
           
Heleen Plaatzer Team 3.0, Nijmegen estafette vrouwen 1:03:19 1:06:23 (1:06:56)
Jasmijn van der Burg De BV, De Koog estafette gemengd 1:14:36 1:08:32 (1:13:14)
Marlinde Doorn Jan Strijker Dames, Brummen estafette vrouwen 1:17:55 1:10:12 (1:18:36)
Ashley van de Leemkolk *AV Veluwe Ladies, Apeldoorn estafette vrouwen 1:22:20    
           
Pieter Vermeesch (B) Houtland AC, De Haan (B) 60 km solo 1:07:03 1:11:33 (1:15:50)
Anita Joziasse AV ’56, Goes 60 km solo 1:22:10 1:33:33 (1:32:57)

Uitslag estafette 2013

Naam GJ Teamnaam Cat Trvld Slftr PH Finisch Eindtijd
                                
1 Bart Luik 72 Sterk konijn ver van Mwed 1e 1:02:26 1:56:33 2:50:59 3:48:16
Pim Quist 79 Sterk konijn ver van Mwed 0:54:07
Ronnie Duinkerken 73 Sterk konijn ver van Mwed 0:54:26
Bernard te Boekhorst 72 Sterk konijn ver van Mwed 0:57:20
2 Jaap Witte 82 Noordkop Running Tea Mwed 2e 0:58:00 1:49:19 2:50:08 3:50:31
Raymond Koen 81 Noordkop Running Tea Mwed 0:51:19
Jan-Arie Portegijs 92 Noordkop Running Tea Mwed 1:00:49
Yunis Stitan 89 Noordkop Running Tea Mwed 0:59:35
3 Marco Glastra 72 Hellas Angels Mwed 3e 0:59:35 1:54:11 2:52:02 3:51:03
Marijn de Jonge 87 Hellas Angels Mwed 0:54:36
Jaco Lamgerak 86 Hellas Angels Mwed 0:57:51
Ben van Oeveren 85 Hellas Angels Mwed 0:59:02
4 Ron Kuijer 64 AV Lycurgus Mwed 4e 1:01:01 1:56:59 2:55:14 3:54:55
Dirk Klaassen 68 AV Lycurgus Mwed 0:55:58
Arnoud Ritsma 67 AV Lycurgus Mwed 0:58:15
Harald van Doorn 64 AV Lycurgus Mwed 0:59:42
5 Bas Mekking 77 Av Veluwe Dreamteam Mwed 5e 0:57:21 1:59:44 3:02:11 4:04:28
Hans van Driel 59 Av Veluwe Dreamteam Mwed 1:02:23
Mynko Peterink 71 Av Veluwe Dreamteam Mwed 1:02:27
Ronald Derksen 71 Av Veluwe Dreamteam Mwed 1:02:18
6 Fred Spruit 71 Loopgroep Hoorn Mwed 6e 1:04:18 2:05:31 3:05:27 4:07:44
Ronald Tromp 68 Loopgroep Hoorn Mwed 1:01:13
Wouter Ebbing 69 Loopgroep Hoorn Mwed 0:59:56
Sander Groot 75 Loopgroep Hoorn Mwed 1:02:19
7 Mark Bleekemolen 77 Hylas Mwed 7e 1:05:02 2:07:13 3:06:12 4:09:15
Tom Bellord 86 Hylas Mwed 1:02:11
Patrick Moeskops 76 Hylas Mwed 0:58:59
Egon van der Peet 56 Hylas Mwed 1:03:05
8 Ton Nugteren 62 Loopgroep Paracentru Mrecr 1e 0:59:01 1:58:42 3:05:11 4:11:25
Fouad Fertoute 73 Loopgroep Paracentru Mrecr 0:59:41
Tjalle den Ouden 80 Loopgroep Paracentru Mrecr 1:06:29
Arnoud Ens 86 Loopgroep Paracentru Mrecr 1:06:14
9 Wouter Ribbink 79 Jan Strijker Heren Mwed 8e 1:08:08 2:10:50 3:16:08 4:21:11
Harry de Bruyn 68 Jan Strijker Heren Mwed 1:02:42
Rob Ribbink 76 Jan Strijker Heren Mwed 1:05:18
Nick Buick Jan Strijker Heren Mwed 1:05:04
10 Robert Bakker 80 Trainingsgroep Texel Mwed 9e 1:01:24 2:06:17 3:13:44 4:21:46
Jan Zijm 57 Trainingsgroep Texel Mwed 1:04:53
Frits v.d. Gracht 58 Trainingsgroep Texel Mwed 1:07:27
Coen Schoonheden 68 Trainingsgroep Texel Mwed 1:08:03
11 Hans Rebers 80 Team Trommel Mwed 10e 1:01:19 4:22:09
Bram van Dongen 79 Team Trommel Mwed
Willem Dudok 79 Team Trommel Mwed
Arnout Baas 81 Team Trommel Mwed
12 Bas de Kluizenaar 87 Veluws wild Mwed 11e 1:04:46 2:21:34 3:23:39 4:23:21
Seran Nijkamp 82 Veluws wild Mwed 1:16:48
Frank de Graeff 74 Veluws wild Mwed 1:02:05
Jelmer van Leeningen 88 Veluws wild Mwed 11:43:00
13 Peter van Doorn 67 Noordkop Runners Mwed 12e 1:05:06 2:08:13 3:13:15 4:27:45
Jan Koopman 71 Noordkop Runners Mwed 1:03:07
Daniël Spijker 79 Noordkop Runners Mwed 1:05:02
Claudia Geldermans 78 Noordkop Runners Mwed 1:14:31
14 Femke Visser 82 Team Hellas Gem 1e 1:10:18 2:19:04 3:24:17 4:28:02
Monica Gorska 79 Team Hellas Gem 1:08:46
Aram van Brussel 84 Team Hellas Gem 1:05:13
Jeroen Swildens 78 Team Hellas Gem 1:03:45
15 Michael Dirkzwager 68 Lekker Hobbelen Mrecr 2e 1:13:19 2:18:21 3:22:36 4:28:43
Tonny Teunissen 66 Lekker Hobbelen Mrecr 1:05:02
Sander van den Belt 82 Lekker Hobbelen Mrecr 1:04:15
Bas Ranzijn 76 Lekker Hobbelen Mrecr 1:06:09
16 Maikel v.d. Gracht 90 Trainingsgroep Texel Mrecr 3e 1:07:03 2:09:38 3:17:22 4:29:43
Ger Vlaming 68 Trainingsgroep Texel Mrecr 1:02:35
David van Logchem 94 Trainingsgroep Texel Mrecr 1:07:44
Martijn van Haaren 93 Trainingsgroep Texel Mrecr 1:12:23
17 Pierre Bonnet 60 Stichting Texels Mus Mrecr 4e 1:08:07 2:05:14 3:17:03 4:30:35
Cees van de Land Stichting Texels Mus Mrecr 0:57:07
Herman Ploeger 61 Stichting Texels Mus Mrecr 1:11:49
Jeroen Smits Stichting Texels Mus Mrecr 1:13:34
18 Janna Brand Team 3.0 Vwed 1e 1:18:22 2:26:42 3:30:01 4:32:41
Dorien van der Schot Team 3.0 Vwed 1:08:20
Lia Wijnbergen Team 3.0 Vwed 1:03:19
Heleen Plaatzer Team 3.0 Vwed 1:02:41
19 Nikay en Wessel 97 OSG De Hogeberg Mrecr 5e 1:09:10 2:25:43 3:28:47 4:32:43
Stijn en Rob 97 OSG De Hogeberg Mrecr 1:16:33
Joop en Jelle 97 OSG De Hogeberg Mrecr 1:03:04
Hessel en Cor 97 OSG De Hogeberg Mrecr 1:03:57
20 Bram Couperus 63 IMARES Mrecr 6e 1:07:17 2:10:33 3:25:01 4:33:00
Andries Kamstra 61 IMARES Mrecr 1:03:16
Jeroen Jansen 75 IMARES Mrecr 1:14:28
Robbert Jak 63 IMARES Mrecr 1:08:00
21 J Brandenburg 83 AV Horror Mwed 13e 1:18:02 2:18:44 3:31:11 4:34:13
W Roskamp 77 AV Horror Mwed 1:00:42
Andries Koenen 54 AV Horror Mwed 1:12:27
Folkert Jellesma 72 AV Horror Mwed 1:03:03
22 Hans Wildeboer 68 RLV mannen Mrecr 7e 1:08:38 2:16:45 3:18:01 4:34:45
Eric de Fluiter 71 RLV mannen Mrecr 1:08:07
Rob Bijl 65 RLV mannen Mrecr 1:01:16
Arjo van Hardeveld 67 RLV mannen Mrecr 1:16:46
23 Geart van der Zee 75 Lionitas Mwed 14e 1:09:44 2:14:40 3:28:19 4:36:08
Jelle Kazimier 74 Lionitas Mwed 1:04:56
Klaas Jan Huizing 64 Lionitas Mwed 1:13:39
Johan Meinsma 65 Lionitas Mwed 1:07:50
24 Adrian Verkaart 61 De BV Gem 2e 1:01:22 2:08:24 3:22:06 4:36:40
Jasmijn van der Burg 95 De BV Gem 1:07:02
Karlijn van der Burg 93 De BV Gem 1:13:42
Ruben Verkaart 88 De BV Gem 1:14:36
25 Jasper Commandeur 77 Bassie Mrecr 8e 1:05:42 2:09:57 3:10:08 4:38:00
Elske Salemink 69 Bassie Mrecr 1:04:15
Jan Aarnoutse 68 Bassie Mrecr 1:00:11
Werner Halter 74 Bassie Mrecr 1:27:53
26 Nico Kikkert 66 Zandlopers Mrecr 9e 1:09:45 2:11:31 3:27:25 4:38:40
Gijs Gjaltema 66 Zandlopers Mrecr 1:01:46
Cock Groenendaal 67 Zandlopers Mrecr 1:15:54
Just Hamming/Richard vd W 64 Zandlopers Mrecr 1:11:16
27 Ruud van Suijdam 70 De Gele Helm Mwed 15e 1:10:17 2:19:51 3:27:40 4:39:06
Martijn Estor 78 De Gele Helm Mwed 1:09:34
Paul Kommeren 61 De Gele Helm Mwed 1:07:49
Edwin Marquart 67 De Gele Helm Mwed 1:11:28
28 Startnummer E3021 TurboDokev Mrecr 10e 1:04:30 2:13:26 3:29:56 4:41:53
Startnummer E3022 TurboDokev Mrecr 1:08:56
Startnummer E3023 TurboDokev Mrecr 1:16:30
Startnumer E3024 TurboDokev Mrecr 1:11:59
29 Jeroen Meijer 82 WBD strijders Mrecr 11e 1:05:29 2:11:39 3:18:55 4:42:31
Bart Meijer 88 WBD strijders Mrecr 1:06:10
Bas de Ruiter 81 WBD strijders Mrecr 1:07:16
Laura Metz 82 WBD strijders Mrecr 1:23:37
30 Andre Brouw 76 Hercules Mrecr 12e 1:11:14 2:25:19 3:37:51 4:49:03
Leon Goor 60 Hercules Mrecr 1:14:05
Maarten Danckaarts 86 Hercules Mrecr 1:12:32
Niels Anders 83 Hercules Mrecr 1:11:13
31 Startnummer E1181 Let’s go 2 Mrecr 13e 1:10:54 2:21:56 3:34:51 4:54:11
Startnummer E1182 Let’s go 2 Mrecr 1:11:02
Startnummer E1183 Let’s go 2 Mrecr 1:12:55
Startnummer E1184 Let’s go 2 Mrecr 1:19:22
32 Gerard Rikken 62 Let’s Go 1 Mrecr 14e 1:14:08 2:21:41 3:34:50 4:54:11
Gerard van Bunschoten 63 Let’s Go 1 Mrecr 1:07:33
Dennis Peters 75 Let’s Go 1 Mrecr 1:13:09
Rob van Breemen 78 Let’s Go 1 Mrecr 1:19:23
33 Timo Perger 62 Papillon Mrecr 15e 1:23:33 2:24:18 3:40:31 4:54:35
Cor Bobeldijk 58 Papillon Mrecr 1:00:45
Harry Stam 58 Papillon Mrecr 1:16:13
Gerrit-Jan Scholtens 58 Papillon Mrecr 1:14:05
34 Elke Schemmann 68 Hellas Triathlon Vro Vrec 1e 1:19:16 2:22:05 3:39:54 4:56:25
Joyce Vrijenhoek 86 Hellas Triathlon Vro Vrec 1:02:49
Inge Savelkoul 87 Hellas Triathlon Vro Vrec 1:17:49
Kristine Kofman 85 Hellas Triathlon Vro Vrec 1:16:32
35 Lutz Lohse 64 OSG docenten Mrecr 16e 1:02:31 2:11:55 3:30:08 4:56:28
Ben Krause 64 OSG docenten Mrecr 1:09:24
Jeroen Plag 63 OSG docenten Mrecr 1:18:13
Ben Bakker 58 OSG docenten Mrecr 1:26:22
36 Ton Mosch 63 Rondje-om Mrecr 17e 1:17:45 2:29:55 3:40:54 4:57:01
Erik Hartog 66 Rondje-om Mrecr 1:12:10
Cor Pauws 66 Rondje-om Mrecr 1:10:59
Simon Kroon 68 Rondje-om Mrecr 1:16:09
37 Martien Witte 60 RAB Beton Mrecr 18e 1:11:01 2:20:03 3:38:25 4:58:31
Jimmy Krugers 95 RAB Beton Mrecr 1:09:02
Pieter Krugers 68 RAB Beton Mrecr 1:18:22
Paul Krugers 62 RAB Beton Mrecr 1:20:07
38 Mark Stobbe 85 Eyefreight Mrecr 19e 1:05:07 2:24:02 3:34:48 5:01:38
Oene Stobbe 55 Eyefreight Mrecr 1:18:55
Ron Stobbe 62 Eyefreight Mrecr 1:10:46
Piet Roskam 57 Eyefreight Mrecr 1:26:51
39 Ramona Banda 79 Gaan we doen Mrecr 20e 1:26:00 2:35:20 3:44:25 5:03:32
Peter Visch 76 Gaan we doen Mrecr 1:09:20
Danny Quadvlieg 77 Gaan we doen Mrecr 1:09:05
Thomas Richter 67 Gaan we doen Mrecr 1:19:09
40 Rogier Hoekema 67 Krasse knarren Mrecr 21e 1:14:49 2:26:32 3:52:34 5:05:56
Theo Danenberg 58 Krasse knarren Mrecr 1:11:43
Jaap Wit 48 Krasse knarren Mrecr 1:26:02
Alex Gitzels 77 Krasse knarren Mrecr 1:13:23
41 Ingeborg Tiecken 70 Let’s Go 3 Gem 3e 1:21:26 2:34:44 3:50:06 1:20:37 5:10:41
Mirjan Thijssen-Tax 70 Let’s Go 3 Gem 1:13:18
Harm Kersten 69 Let’s Go 3 Gem 1:15:22
Marco Thijssen 68 Let’s Go 3 Gem 1:20:37
42 Rob Arensman 58 TESO Gem 4e 1:28:43 2:39:13 3:56:49 5:12:06
Franck van den Broeck 65 TESO Gem 1:10:30
Dave de Bruijn 72 TESO Gem 1:17:36
David Chivall 63 TESO Gem 1:15:19
43 Sabine Lengger 83 BGC-NIOZ Gem 5e 5:13:14
Dorien Kool 82 BGC-NIOZ Gem
Rachel Thomas 81 BGC-NIOZ Gem
Meinard Tiessen 81 BGC-NIOZ Gem 1:17:14
44 Gerco Aberson 69 Nasimato Gem 6e 1:19:52 2:32:50 3:46:22 5:13:48
Natascha van der Vis 70 Nasimato Gem 1:12:58
Margot van der Ven 66 Nasimato Gem 1:13:32
Toon Schoenmaker 58 Nasimato Gem 1:27:28
45 Froukje Mijnen 89 40+ Mrecr 22e 1:10:23 2:39:05 3:46:29 5:14:25
Corwin Exalto 86 40+ Mrecr 1:28:42
Dirk Exalto 55 40+ Mrecr 1:07:24
Martijn Mengerink 70 40+ Mrecr 1:27:56
46 Leon Hanssen 55 ADHC 1 Gem 7e 1:21:39 2:36:28 4:01:35 5:14:34
Brigitte van Graafeijland 65 ADHC 1 Gem 1:14:49
Alize Okel-Kooy 67 ADHC 1 Gem 1:25:07
Walter Krijger 65 ADHC 1 Gem 1:13:00
47 Aad Gankema 52 Pizzarunners Olympus Mwed 16e 1:15:07 2:29:39 3:52:54 5:15:06
Maarten Jung 56 Pizzarunners Olympus Mwed 1:14:32
Kees van den Bos 61 Pizzarunners Olympus Mwed 1:23:15
Sieto de Vreeze 67 Pizzarunners Olympus Mwed 1:22:13
48 Bas Waterham 63 Jolinkies Gem 8e 1:17:17 2:43:24 4:03:51 5:16:21
Femmieke Joling 62 Jolinkies Gem 1:26:07
Connie Joling 66 Jolinkies Gem 1:20:27
Gerrit Joling 64 Jolinkies Gem 1:12:33
49 Lini Strijker 50 Jan Strijker Dames Vwed 2e 1:23:12 2:45:57 4:00:26 5:18:19
Esther Strijker 82 Jan Strijker Dames Vwed 1:22:45
Jacqueline Oosterweegel 59 Jan Strijker Dames Vwed 1:14:29
Marlinde Doorn 80 Jan Strijker Dames Vwed 1:17:55
50 Markus Gersthage 69 B & B van der Vis en Mrecr 23e 1:21:01 2:27:23 3:54:41 5:18:31
Cees-Jan de Jager 75 B & B van der Vis en Mrecr 1:06:22
Markus Gersthage 69 B & B van der Vis en Mrecr 1:27:18
Cees-Jan de Jager 75 B & B van der Vis en Mrecr 1:23:52
51 Angelique Kroon 72 AV Edam dames Vwed 3e 1:21:04 2:37:55 3:51:43 5:18:52
Ineke van Boesschoten 59 AV Edam dames Vwed 1:16:51
Giséla Mühren 69 AV Edam dames Vwed 1:13:48
Hilly Jonk 55 AV Edam dames Vwed 1:27:10
52 Richard Ooms 72 Lopen met 10 tenen Mrecr 24e 1:23:22 2:37:07 3:53:35 5:21:51
Jean-Marc Bouwman 70 Lopen met 10 tenen Mrecr 1:13:45
Ruud Groenhuijzen 61 Lopen met 10 tenen Mrecr 1:16:28
Hans Oostring 64 Lopen met 10 tenen Mrecr 1:28:18
53 Gauke van Lingen 67 W8 FF! Gem 9e 1:14:36 2:28:15 3:54:56 5:22:37
Siebold van Breukelen 64 W8 FF! Gem 1:13:39
Yvonne Vittali 70 W8 FF! Gem 1:26:41
Simon Lap 68 W8 FF! Gem 1:27:43
54 Leo Hofland 52 Tante Bep’s fab four Gem 10e 1:11:06 2:33:29 4:12:03 5:25:37
Arco van Noppen 66 Tante Bep’s fab four Gem 1:22:23
Marët Roeper 67 Tante Bep’s fab four Gem 1:38:34
Niek Akerboom 70 Tante Bep’s fab four Gem 1:13:35
55 Marian Hoekstra 71 Anna Paulowna Gem 11e 1:24:05 2:40:27 4:00:25 5:27:16
Leen Duijzer 57 Anna Paulowna Gem 1:16:22
Dennis Buschman 67 Anna Paulowna Gem 1:19:58
Martien Komen 61 Anna Paulowna Gem 1:26:52
56 Dirk Jan Roeleven 61 Team “Knip” Mrecr 25e 1:30:37 2:47:04 4:02:56 5:27:36
Peter Witkam 64 Team “Knip” Mrecr 1:16:27
Mikel Knippenberg 80 Team “Knip” Mrecr 1:15:52
Arjan Kroon 81 Team “Knip” Mrecr 1:24:42
57 Marnix de Witte 69 Zandkoog runners 1 Mrecr 26e 1:14:29 2:34:37 3:54:54 5:27:48
Henri Venema 76 Zandkoog runners 1 Mrecr 1:20:08
Frank Haasdijk 58 Zandkoog runners 1 Mrecr 1:20:17
Robbert van den Bent 55 Zandkoog runners 1 Mrecr 1:32:55
58 Mathijs en Anna 97 OSG De Hogeberg Vrec 2e 1:17:25 2:32:24 3:54:11 5:28:03
Eva en Leo 97 OSG De Hogeberg Vrec 1:14:59
Lucie Veeger 97 OSG De Hogeberg Vrec 1:21:47
Marit Zijm 97 OSG De Hogeberg Vrec 1:33:54
59 Boukje Klaver 61 Duurdouwers 2 Vwed 3e 1:15:42 2:35:06 3:55:59 5:28:15
Elly Groet 52 Duurdouwers 2 Vwed 1:19:24
Margareth Rood 63 Duurdouwers 2 Vwed 1:20:53
Truus Doekes 50 Duurdouwers 2 Vwed 1:32:18
60 Hanneke van den Berge 71 RLV mix Gem 12e 1:22:13 2:30:39 3:51:43 5:28:26
Gert de Fluiter 69 RLV mix Gem 1:08:26
Thea van Dam 68 RLV mix Gem 1:21:04
Rob Perfors 56 RLV mix Gem 1:36:44
61 Stephanie van de Burgt Just Run 1 Gem 13e 1:19:46 2:29:09 4:00:41 5:28:28
Startnummer E3082 Just Run 1 Gem 1:09:23
Remco van de Wetering Just Run 1 Gem 1:31:32
Startnummer E3084 Just Run 1 Gem 1:27:49
62 Maarten Meyer 85 1337 Mrecr 27e 1:30:52 2:48:12 4:03:43 5:28:35
Rick Ensink 84 1337 Mrecr 1:17:20
Frederik Frankenhuis 86 1337 Mrecr 1:15:31
Mathijs Varkevisser 83 1337 Mrecr 1:24:54
63 Hans van Es 59 Team Rozenburg Mrecr 28e 1:21:16 2:39:29 4:06:57 5:28:54
John Frijsen 66 Team Rozenburg Mrecr 1:18:13
Marc Doorduin 67 Team Rozenburg Mrecr 1:27:28
Ronald Braak 64 Team Rozenburg Mrecr 1:21:58
64 Jan van Rijn 87 Kapot Moeilijk Mrecr 29e 1:16:24 2:31:23 3:54:02 5:30:06
Jurriaan Rot 87 Kapot Moeilijk Mrecr 1:14:59
Jan van Rijn 87 Kapot Moeilijk Mrecr 1:22:39
Jurriaan Rot 87 Kapot Moeilijk Mrecr 1:36:05
65 Thomas van Steen 92 1923 Gem 14e 1:25:24 2:35:12 4:07:18 5:30:18
Trudy Buren 55 1923 Gem 1:09:48
Kees Keijser 57 1923 Gem 1:32:06
Bas Adams 65 1923 Gem 1:23:01
66 Tjeerd Oppedijk 68 De Koele Dijk Ridder Gem 15e 1:13:24 2:36:09 4:04:50 5:31:23
Klaas Regts 61 De Koele Dijk Ridder Gem 1:22:45
Kitty Koelman 72 De Koele Dijk Ridder Gem 1:28:41
Leontien Ridder 62 De Koele Dijk Ridder Gem 1:26:34
67 Rob Dragt 67 Team Noordkop Mrecr 30e 1:24:05 2:43:43 4:04:08 5:33:02
Nathalie Dragt 69 Team Noordkop Mrecr 1:19:38
Crhis Vermeulen 66 Team Noordkop Mrecr 1:20:25
Wouter van Onzenoord Team Noordkop Mrecr 1:28:55
68 Klaas Gerssen 59 ADHC 2 Gem 16e 1:18:24 2:38:23 3:52:29 5:33:20
Hella Borggreve 73 ADHC 2 Gem 1:19:59
Jan Kooy 68 ADHC 2 Gem 1:14:06
Mirjam Gerssen 65 ADHC 2 Gem 1:40:53
69 Startnummer E1601 Van Dijken Mrecr 31e 1:27:05 2:36:36 3:58:25 5:33:26
Startnummer E1602 Van Dijken Mrecr 1:09:31
Startnummer E1603 Van Dijken Mrecr 1:21:49
Startnummer E1604 Van Dijken Mrecr 1:35:02
70 Angelique Wolsing 67 De Snelle Meisjes Vwed 4e 1:19:41 2:28:46 4:11:09 5:33:35
Acacia Falkena 72 De Snelle Meisjes Vwed 1:09:05
Anita Greefhorst 64 De Snelle Meisjes Vwed 1:42:23
Ali Veenstra 45 De Snelle Meisjes Vwed 1:22:28
71 Paul van Exel 63 Voedingspraktijk Tex Mrecr 32e 1:18:26 2:31:37 4:03:00 5:33:46
Hans van Exel 69 Voedingspraktijk Tex Mrecr 1:13:11
Werner van der meer 62 Voedingspraktijk Tex Mrecr 1:31:23
Ruben Kooijman 82 Voedingspraktijk Tex Mrecr 1:30:48
72 Frank Groeskamp Zwaluwen Mrecr 33e 1:21:52 2:42:13 4:08:27 5:34:06
Erik Wuis Zwaluwen Mrecr 1:20:21
Ronald Biesboer Zwaluwen Mrecr 1:26:14
Joop Rommets Zwaluwen Mrecr 1:25:41
73 William Janson 59 Het polderteam Gem 17e 1:30:45 2:50:52 4:15:28 5:34:23
Roel Engeltjes 59 Het polderteam Gem 1:20:07
Ellen Duin 81 Het polderteam Gem 1:24:36
Diana Janson 61 Het polderteam Gem 1:18:56
74 Joep Pothuizen 58 Team de Ronde Venen Gem 18e 1:19:28 2:28:41 3:58:38 5:35:56
Sjoerd van Wijngaarden 85 Team de Ronde Venen Gem 1:09:13
Johan Samsom 86 Team de Ronde Venen Gem 1:29:57
Joyce Pothuizen 87 Team de Ronde Venen Gem 1:37:20
75 Martin Pool 45 De Kraaien Oosthuize Mwed 17e 1:23:29 2:43:44 4:09:19 5:36:24
Ben Bruidegom 45 De Kraaien Oosthuize Mwed 1:20:15
Ronald Heijeler 54 De Kraaien Oosthuize Mwed 1:25:35
Jan KoK 43 De Kraaien Oosthuize Mwed 1:27:07
76 Frans Kleemans 53 Atledo Gem 19e 1:25:47 2:49:19 4:13:12 5:37:08
Cor Keune 54 Atledo Gem 1:23:32
Jacqueline Post 66 Atledo Gem 1:23:53
Thomas Bernard 66 Atledo Gem 1:23:58
77 Bas Koelmans 70 Bremakker Runningtea Mrecr 34e 1:13:46 2:42:37 4:10:39 5:37:18
Ton de Haan 64 Bremakker Runningtea Mrecr 1:28:51
Marcel van Benthum 63 Bremakker Runningtea Mrecr 1:28:02
Arnold Leijstra 73 Bremakker Runningtea Mrecr 1:26:41
78 René van Den Berge 62 RLV Gem 20e 1:21:32 2:43:04 4:04:45 5:37:30
Ria Perfors 58 RLV Gem 1:21:32
Beppie van der Weijden 65 RLV Gem 1:21:41
Gert van Esse 65 RLV Gem 1:32:46
79 Hans Groen 52 Veluwe Fun Gem 21e 1:27:08 2:31:53 4:04:47 5:37:48
Lex van den Brink 69 Veluwe Fun Gem 1:04:45
Harald Seynaeve 70 Veluwe Fun Gem 1:32:54
Wilma Groen 56 Veluwe Fun Gem 1:33:03
80 Kees Bruins Slot 60 DRIL PK Mrecr 35e 1:21:27 2:35:25 4:03:41 5:38:31
Richard de Vries 63 DRIL PK Mrecr 1:13:58
Iddo de Ruiter 61 DRIL PK Mrecr 1:28:16
Lieuwe Haanstra 60 DRIL PK Mrecr 1:34:50
81 Amber Schoen 68 GAZELLIG 2 Gem 22e 1:30:43 2:40:36 4:05:12 5:38:44
Jacqueline Prins 70 GAZELLIG 2 Gem 1:09:53
Co Kuip 63 GAZELLIG 2 Gem 1:24:36
Moniek van Kilsdonk 83 GAZELLIG 2 Gem 1:33:34
82 Anja van Arum 65 GAZELLIG 1 Gem 23e 1:30:38 2:40:35 4:05:11 5:38:45
Marco Schoen 65 GAZELLIG 1 Gem 1:09:57
Hans van Arum 60 GAZELLIG 1 Gem 1:24:36
Rita Quist 73 GAZELLIG 1 Gem 1:33:35
83 Indra Bimmel 72 Cifla Vrec 3e 1:28:13 2:41:44 4:07:15 5:39:02
Josien van de Berg 59 Cifla Vrec 1:13:31
Marian Renckens 47 Cifla Vrec 1:25:31
Mieke Toorenaar 47 Cifla Vrec 1:31:49
84 Pieter Cremer 52 Voor Linda Mrecr 36e 1:29:31 3:00:34 4:16:43 5:39:06
Erik Schippers 79 Voor Linda Mrecr 1:31:03
Eize Cremer 54 Voor Linda Mrecr 1:16:09
Linda Rozema 83 Voor Linda Mrecr 1:22:24
85 Benz van Heerwaarden 71 Bremakker Runningtea Mrecr 37e 1:25:19 2:50:21 4:20:18 5:40:17
Noemi Frontana 94 Bremakker Runningtea Mrecr 1:25:02
Berry Koning 65 Bremakker Runningtea Mrecr 1:29:57
Edgar Bakker 65 Bremakker Runningtea Mrecr 1:20:01
86 Nico Schriek 52 AV De Spartaan 1 Gem 24e 1:28:59 2:41:53 4:04:31 5:40:18
Hans Burgemeister 50 AV De Spartaan 1 Gem 1:12:54
Gerda Wassenaar 56 AV De Spartaan 1 Gem 1:22:38
Til Duineveld 52 AV De Spartaan 1 Gem 1:35:48
87 Margreth de Vries-Blank 68 Team Margreth Mrecr 38e 1:11:44 2:40:24 3:51:59 5:40:29
William Kooy 63 Abbekerk Mrecr 1:28:40
Alex Kok 77 Abbekerk Mrecr 1:11:35
Niels Betten 76 Abbekerk Mrecr 1:18:31
88 Tineke Haitsma 69 WZK Tri-team Gem 25e 1:28:32 2:53:37 4:18:53 5:40:30
Diana Ruygrok 68 WZK Tri-team Gem 1:25:05
Caroline van Weerlee 67 WZK Tri-team Gem 1:25:16
Andre Akerboom 60 WZK Tri-team Gem 1:21:39
89 Andrea Roosken 63 De Sprinters Gem 26e 1:19:03 2:57:07 4:17:23 5:42:20
John Roosken 60 De Sprinters Gem 1:38:04
Nadia Roosken 93 De Sprinters Gem 1:20:16
Martien Spoelstra 63 De Sprinters Gem 1:24:59
90 Eric Kerklaan 52 HRR loopgroep Eric K Mwed 18e 1:19:20 2:36:47 3:57:33 5:42:32
Evert van Nieuwenhuizen 57 HRR loopgroep Eric K Mwed 1:17:27
Michiel Brouwer 60 HRR loopgroep Eric K Mwed 1:20:46
Bart Dankloff 72 HRR loopgroep Eric K Mwed 1:45:00
91 Jeremy Danel 84 Wright Medical 2 Gem 27e 1:36:13 2:51:39 5:43:29
Ralph Beentjes 81 Wright Medical 2 Gem 1:15:26
Kees Visser 63 Wright Medical 2 Gem
Aly Wiersma 72 Wright Medical 2 Gem
92 Arno Koot 69 B & B van der Vis en Mrecr 39e 1:17:22 2:33:23 4:11:05 5:43:57
Rob Zwetsloot 61 B & B van der Vis en Mrecr 1:16:01
Arco Garritsen 64 B & B van der Vis en Mrecr 1:37:42
Lo Bremer 55 B & B van der Vis en Mrecr 1:32:54
93 Piet Luken 50 Duurdouwers 1 Mwed 19e 1:28:31 2:44:28 4:05:30 5:44:11
Peter Bakker 62 Duurdouwers 1 Mwed 1:15:57
Jan van Duin 46 Duurdouwers 1 Mwed 1:21:02
Cor Groet 50 Duurdouwers 1 Mwed
94 Rinus Hoogteijling 60 RLV Gem 28e 1:21:42 2:37:58 4:02:52 1:42:31 5:45:21
Tony Arisen 76 RLV Gem 1:16:16
Ton van Ommen 58 RLV Gem 1:24:54
brigitte-Anne 51 RLV Gem 1:42:31
95 Startnummer E3231 Travelrunners Gem 29e 1:23:02 5:46:21
Startnummer E3232 Travelrunners Gem
Startnummer E3233 Travelrunners Gem
Startnummer E3234 Travelrunners Gem 1:36:47
96 Peter Broersen 55 BBBJ Gem 30e 1:18:35 2:42:38 4:06:40 5:47:23
Wilma Bakker 66 BBBJ Gem 1:24:03
Albertina Bakker 67 BBBJ Gem 1:24:02
Peter de Jong 62 BBBJ Gem 1:40:45
97 René Jager 72 Paal 9 Mrecr 40e 1:17:21 2:50:18 4:20:08 5:47:37
Job Witte 91 Paal 9 Mrecr 1:32:57
Anton Witte 59 Paal 9 Mrecr 1:29:50
Koen van der Meer 65 Paal 9 Mrecr 1:27:31
98 Jan Verschuur 67 Loopgroep Spier 1 Gem 31e 1:25:18 2:45:36 4:10:17 5:48:05
Else Tepper 61 Loopgroep Spier 1 Gem 1:20:18
Marcel Bakker 58 Loopgroep Spier 1 Gem 1:24:41
Rudy van der Wijk 59 Loopgroep Spier 1 Gem 1:37:50
99 Theo van Gastel 48 Van Gastel Mrecr 41e 1:21:48 2:36:33 4:20:51 5:49:07
Martijn van Gastel 74 Van Gastel Mrecr 1:14:45
Sander van Gastel 75 Van Gastel Mrecr 1:44:18
Marc Schuller 78 Van Gastel Mrecr 1:28:18
100 Hans Beijer 55 Tempus fugit Mrecr 42e 1:25:25 2:52:24 4:33:05 5:49:22
Richard Vos 65 Tempus fugit Mrecr 1:26:59
Roger Caubo 55 Tempus fugit Mrecr 1:40:41
Ingmar van Beveren 77 Tempus fugit Mrecr 1:16:18
101 Paul Riteco 59 De valse vrienden Gem 32e 1:29:55 2:54:00 4:29:56 5:49:30
Ysbrand Haagsma 50 De valse vrienden Gem 1:24:05
Annie Flisijn 62 De valse vrienden Gem 1:35:56
Ben Schuddeboom 54 De valse vrienden Gem 1:19:36
102 Joukje van Breda 74 Niet mijn idee Gem 33e 1:25:48 2:51:36 4:18:45 5:49:40
Lenna Aden 73 Niet mijn idee Gem 1:25:48
Carlos van der Aa 76 Niet mijn idee Gem 1:27:09
Wietse Baars 77 Niet mijn idee Gem 1:30:57
103 Gudy van Klaveren 63 Energie ladies Vrec 4e 1:28:00 2:56:13 4:20:45 5:49:42
Silvia Brecher 68 Energieladies Vrec 1:28:13
Astrid Schimmel 75 Energieladies Vrec 1:24:32
Marian Putter 70 Energieladies Vrec 1:28:58
104 Ton Hollak 53 Hoorn 4 Gem 34e 1:19:16 3:04:20 4:22:31 5:50:18
Jurria Hollak 57 Hoorn 4 Gem 1:45:04
Silvia Arntz 66 Hoorn 4 Gem 1:18:11
René Arntz 68 Hoorn 4 Gem 1:27:49
105 Sébastien Threstran 79 Wright Medical 1 Mrecr 43e 1:23:03 2:43:26 4:12:07 5:50:46
Victor Bernardo 68 Wright Medical 1 Mrecr 1:20:23
Pauline Schouten 74 Wright Medical 1 Mrecr 1:28:41
Daphne van der Geest 76 Wright Medical 1 Mrecr 1:38:41
106 Jos Duineveld 50 AV De Spartaan 2 Gem 35e 1:28:33 2:46:17 4:15:04 5:52:15
Nico Warmerdam 42 AV De Spartaan 2 Gem 1:17:44
Gusti de Schipper 52 AV De Spartaan 2 Gem 1:28:47
Hans Adriaanse 55 AV De Spartaan 2 Gem 1:37:12
107 Geert van de Hurk 64 Dijkenloopteam 3 Mrecr 44e 1:37:41 3:05:55 4:31:57 5:52:24
William Smits 64 Dijkenloopteam 3 Mrecr 1:28:14
Johan van Ooijen 64 Dijkenloopteam 3 Mrecr 1:26:02
Theo van Elk 64 Dijkenloopteam 3 Mrecr 1:20:29
108 Maikel te Boekhorst 92 De meeuw Mrecr 45e 1:33:43 2:46:40 4:16:11 5:52:42
Ronnie te Boekhorst 90 De meeuw Mrecr 1:12:57
Ineke te Boekhorst 61 De meeuw Mrecr 1:29:31
Andre te Boekhorst 57 De meeuw Mrecr 1:36:32
109 Aart de With 57 De Beerenschieters Gem 36e 1:23:22 2:51:10 4:30:06 5:54:18
Marlene de With 62 De Beerenschieters Gem 1:27:48
Teuni Schinkel 57 De Beerenschieters Gem 1:38:56
Jos Maton 64 De Beerenschieters Gem 1:24:14
110 Aart Slegh 73 Buurman & Buurman Mrecr 46e 1:35:31 2:55:58 4:18:35 5:55:48
Florian Julius 84 Buurman & Buurman Mrecr 1:20:27
Startnummer E1593 Buurman & Buurman Mrecr 1:22:37
Startnummer E1594 Buurman & Buurman Mrecr 1:37:14
111 Paula van Wijk 65 AV Veluwe Ladies Vrec 5e 1:31:44 3:04:28 4:35:19 5:57:38
Simone Middelveld 68 AV Veluwe Ladies Vrec 1:32:44
Iris Sielias 72 AV Veluwe Ladies Vrec 1:30:51
Ashley van de Leemkolk 87 AV Veluwe Ladies Vrec 1:22:20
112 Startnummer E3211 Travelrunners Gem 37e 1:26:48 2:47:39 4:17:34 5:58:11
Startnummer E3212 Travelrunners Gem 1:20:51
Startnummer E3213 Travelrunners Gem 1:29:55
Startnummer E3214 Travelrunners Gem 1:40:39
113 Silve Schoorl 88 Zandkoog runners 2 Vrec 6e 1:21:50 2:53:08 4:15:39 6:00:44
Martine Bosma 63 Zandkoog runners 2 Vrec 1:31:18
Anneke Pronk 82 Zandkoog runners 2 Vrec 1:22:31
Theda Niehoff 66 Zandkoog runners 2 Vrec 1:45:07
114 Startnummer E3221 Travelrunners Gem 38e 1:25:11 2:49:30 4:27:20 6:02:56
Startnummer E3222 Travelrunners Gem 1:24:19
Startnummer E3223 Travelrunners Gem 1:37:50
Startnummer E3224 Travelrunners Gem 1:35:38
115 HA Spoor 63 Doorzetters Vwed 6e 1:29:20 2:58:37 4:30:44 6:03:21
P. van Dijk 70 Doorzetters Vwed 1:29:17
H.A. Damman 55 Doorzetters Vwed 1:32:07
K. Weijers 79 Doorzetters Vwed 1:32:39
116 Annelies Hollak 66 Hollak/van der zijde Gem 39e 1:37:03 3:13:46 4:34:54 6:03:44
Tim van der Zijden 80 Hollak/van der zijde Gem 1:36:43
Rob Hollak 59 Hollak/van der zijde Gem 1:21:08
Elly van der Zijden 52 Hollak/van der zijde Gem 1:28:51
117 Adri Mors 75 Westend runners Mrecr 47e 1:39:50 3:13:36 4:40:26 6:03:52
Kristien Schraag 84 Westend runners Mrecr 1:33:46
Henk Schraag 52 Westend runners Mrecr 1:26:50
Patrick Groen 75 Westend runners Mrecr 1:23:26
118 Linda Tolsma 67 Zandlopers Vrec 7e 1:13:48 2:47:48 4:30:52 6:05:36
Barbara Lont 68 Zandlopers Vrec 1:34:00
Gea van Gijssel 65 Zandlopers Vrec 1:43:04
Evelyne Straatman 66 Zandlopers Vrec 1:34:46
119 Ivonne Agter 68 Coby`s meiden Vwed 7e 1:26:10 2:51:40 4:35:48 6:07:17
Jacqueline Aarts 66 Coby`s meiden Vwed 1:25:30
Cora Kuiper 72 Coby`s meiden Vwed 1:44:08
Laurien Bakker 59 Coby`s meiden Vwed 1:31:31
120 Emiel Seegers 62 Timmerbedrijf Peter Gem 40e 1:33:24 2:57:06 4:20:52 6:08:52
Richard Bakker 52 Timmerbedrijf Peter Gem 1:23:42
Shannen Eijkhout 93 Timmerbedrijf Peter Gem 1:23:46
Annie Hin 60 Timmerbedrijf Peter Gem 1:48:02
121 Gerd-Jan Roos 59 De Klaplopers Gem 41e 1:34:53 3:04:56 4:50:06 6:09:23
Riny Roeper 60 De Klaplopers Gem 1:30:03
Jos Wessels 54 De Klaplopers Gem 1:45:10
Johan Roos 90 De Klaplopers Gem 1:19:18
122 Wim Hummel Hummeltjes Gem 42e 1:25:43 2:52:41 4:28:58 6:10:01
Rik Veenema Hummeltjes Gem 1:26:58
Klara Hummel Hummeltjes Gem 1:36:17
Gera Hummel Hummeltjes Gem 1:41:04
123 Dirk Schipper 54 De suikerbietjes Mrecr 48e 1:25:44 2:52:42 4:29:00 6:10:01
Roelof Olthof 53 De suikerbietjes Mrecr 1:26:58
Hylke Veenstra 49 De suikerbietjes Mrecr 1:36:18
Liewe Werkman 48 De suikerbietjes Mrecr 1:41:04
124 Cees Zijm 50 Corrielaties Gem 43e 1:34:02 3:04:41 4:35:40 6:10:07
Jos Teisman 52 Corrielaties Gem 1:30:39
Pieter-Jan Kooger 63 Corrielaties Gem 1:30:59
Corrie de Jager 55 Corrielaties Gem 1:34:28
125 Heike Steinzen 64 Bocholter Duinlopers Gem 44e 1:24:13 2:50:13 4:28:29 6:11:17
Sandra Biermann 71 Bocholter Duinlopers Gem 1:26:00
Meret Steinzen 99 Bocholter Duinlopers Gem 1:38:16
Drik Gross-Heynck 70 Bocholter Duinlopers Gem 1:42:51
126 Jord Kuiken 70 TexelEnergie Mrecr 49e 1:29:02 2:57:25 4:36:19 6:11:51
Johan Bresser 62 TexelEnergie Mrecr 1:28:23
Greetje van den Ban 62 TexelEnergie Mrecr 1:38:54
Job Stierman 61 TexelEnergie Mrecr 1:35:33
127 Betsy van Giels 57 Diomedon Gem 45e 1:11:01 2:54:49 4:36:16 6:11:51
Joke de Kock 58 Diomedon Gem 1:43:48
Alie Suijkerbuijk 60 Diomedon Gem 1:41:27
Jan Suijkerbuijk 63 Diomedon Gem 1:35:37
128 Margareth Koning 66 Viscircus Gebr Konin Gem 46e 1:40:14 3:18:33 4:49:13 6:12:15
Marga Tuijp 62 Viscircus Gebr Konin Gem 1:38:19
Marianne Smits 66 Viscircus Gebr Konin Gem 1:30:40
Jan Koning 65 Viscircus Gebr Konin Gem 1:23:04
129 Henk Bond 65 Circus Running Team Gem 47e 1:40:14 3:18:32 4:49:12 6:12:17
Gina Koning 65 Circus Running Team Gem 1:38:18
Lida Kwakman 61 Circus Running Team Gem 1:30:40
Theo Koning 62 Circus Running Team Gem 1:23:06
130 Lida Ritzer 61 Runners 2 Gem 48e 1:38:15 3:12:26 5:00:34 6:16:24
Henri Ritzer 58 Runners 2 Gem 1:34:11
Ellie Rijnbergen 58 Runners 2 Gem 1:48:08
Joop Rijnbergen 57 Runners 2 Gem 1:45:51
131 Ed Schouten 53 Zo gedaan! Gem 49e 1:31:08 3:02:30 4:33:30 6:22:07
Wim Kruithof 48 Zo gedaan! Gem 1:31:22
Hanneke Snel 62 Zo gedaan! Gem 1:31:00
Miriam Krabshuis 58 Zo gedaan! Gem 1:48:39
132 Femie Willems 57 Hellas Stars Gem 50e 1:26:33 3:24:55 4:50:45 6:23:26
Hans van Oort 52 Hellas Stars Gem 1:58:22
Harry Boerma 63 Hellas Stars Gem 1:25:50
Verele de Vreede 61 Hellas Stars Gem 1:32:42
133 Marcel Gerrits 68 Team Pinguin Gem 51e 1:29:49 3:28:42 5:09:56 6:23:38
Marieke van Horssen 69 Team Pinguin Gem 1:58:53
Ginie Gerrits 64 Team Pinguin Gem 1:41:14
Sebastiaan Munter 77 Team Pinguin Gem 1:13:44
134 Caroline Klouwer 65 De Volendammers Gem 52e 1:40:14 3:18:33 4:49:12 6:24:07
Jan Jonk 51 De Volendammers Gem 1:38:19
Lucie Schulzer 60 De Volendammers Gem 1:30:39
Wim Jonk 49 De Volendammers Gem 1:34:57
135 Clementine de Wit 68 Barbers Vrec 8e 1:30:26 3:01:37 4:44:34 6:26:43
Anna Noordeloos 66 Barbers Vrec 1:31:11
Herma Bijpost 71 Barbers Vrec 1:42:57
Ellen Berger 62 Barbers Vrec 1:42:11
136 Startnummer E3601 TBO-Texel Gem 53e 1:33:56 3:13:36 4:54:24 6:27:48
Startnummer E3602 TBO-Texel Gem 1:39:40
Startnummer E3603 TBO-Texel Gem 1:40:48
Startnummer E3604 TBO-Texel Gem 1:33:25
137 Godehard Hoevels 66 Kölle rennt 2 Gem 54e 1:24:56 2:44:26 4:28:55 6:28:07
Martin Nussbaum 58 Kölle rennt 2 Gem 1:19:30
Doro Nussbaum 61 Kölle rennt 2 Gem 1:44:29
Paul Nussbaum 99 Kölle rennt 2 Gem 1:59:14
138 Lothar Segeler 54 Kölle rennt 1 Gem 55e 1:24:59 2:44:26 4:28:55 6:28:08
Rainer Dölle 62 Kölle rennt 1 Gem 1:19:27
Sibylle Segeler 61 Kölle rennt 1 Gem 1:44:29
Anton Segeler 99 Kölle rennt 1 Gem 1:59:14
139 Ed Hillenaar Just Run 3 Gem 56e 1:19:04 3:19:32 4:37:35 6:32:32
Corrina Gepken-Streelder 67 Just Run 3 Gem 2:00:28
Ed Hillenaar Just Run 3 Gem 1:18:03
Yvonne van den Berg 57 Just Run 3 Gem 1:54:58
140 Rianne Christ 64 Dijkenloopteam 1 Vrec 9e 1:19:56 2:57:11 4:17:07 6:36:12
Adrienne van Kerkhof 64 Dijkenloopteam 1 Vrec 1:37:15
Marian Gerrits 56 Dijkenloopteam 1 Vrec 1:19:56
Erica van Hulst 66 Dijkenloopteam 1 Vrec 2:19:05
141 Maria Franken 67 Dijkenloopteam 4 Gem 57e 1:46:51 3:09:18 4:44:23 6:36:12
Helma Op den Camp 64 Dijkenloopteam 4 Gem 1:22:27
John Op den Camp 57 Dijkenloopteam 4 Gem 1:35:05
Evert Christ 65 Dijkenloopteam 4 Gem 1:51:49
142 Hans de Kleine 51 Dijkenloopteam 2 Mrecr 50e 1:35:14 1:31:55 6:36:12
Alex van Kerkhof 57 Dijkenloopteam 2 Mrecr
Bas van Hulst 65 Dijkenloopteam 2 Mrecr 1:35:14
Frank Laurant 68 Dijkenloopteam 2 Mrecr 1:31:55
143 Bianca Stijl 71 Oostzaanse meiden Gem 58e 1:47:46 3:16:54 4:51:03 6:40:25
Cynthia Abel 72 Oostzaanse meiden Gem 1:29:08
Rene Mans 67 Oostzaanse meiden Gem 1:34:09
Isabelle Mans 73 Oostzaanse meiden Gem 1:49:23
144 José Huisman 49 De 8 van Texel Vrec 10e 1:47:56 3:20:46 5:01:05 6:43:12
Gitta Rommets 64 De 8 van Texel Vrec
Miranda Grabowski 64 De 8 van Texel Vrec 1:32:50
Annemiek van Atteveldt 48 De 8 van Texel Vrec
Colinda Vlaming 66 De 8 van Texel Vrec 1:40:19
Carla Smit 57 De 8 van Texel Vrec
Annelies Graaf 53 De 8 van Texel Vrec 1:42:09
Judy Witte 49 De 8 van Texel Vrec

Uitslag 60 km 2013

plts Naam Woonplaats Gbjr vlg Cat. Trfvld Slftr PH Finish
1 Pieter Vermeesch De Haan (BEL) 1976 1e M35 1:02:09 1:58:34 2:56:09 4:03:12
  tijd per etappe           0:56:25 0:57:35 1:07:03
2 Pieter Mans Arnhem 1979 1e M 1:02:16 1:59:30 3:01:58 4:09:22
              0:57:14 1:02:28 1:07:24
3 Pascal van Gouda 1972 1e M40 1:02:16 1:59:30 3:01:58 4:10:17
              0:57:14 1:02:28 1:08:19
4 Luc Krotwaar Eindhoven 1968 1e M45 1:05:04 2:04:59 3:09:01 4:18:24
              0:59:55 1:04:02 1:09:23
5 Ton Verbaandert Veldhoven 1969 2e M40 1:03:16 2:01:46 3:04:29 4:22:10
              0:58:30 1:02:43 1:17:41
6 Leo Smets Olen (BEL) 1964 2e M45 1:03:54 2:03:44 3:09:43 4:29:49
              0:59:50 1:05:59 1:20:06
7 Michiel Otten Tilburg 1968 3e M40 1:05:05 2:03:34 3:09:43 4:33:58
              0:58:29 1:06:09 1:24:15
8 Filip Detiege Beauvechain (BEL) 1974 2e M35 1:05:05 2:03:44 3:10:25 4:34:53
              0:58:39 1:06:41 1:24:28
9 Han Wolsing Amersfoort 1965 3e M45 1:06:30 2:09:24 3:18:15 4:35:51
              1:02:54 1:08:51 1:17:36
10 Jan Albert Veenema Sneek 1974 3e M35 1:07:24 2:10:18 3:18:48 4:36:02
              1:02:54 1:08:30 1:17:14
11 Richard Dijkhuizen Uitgeest 1972 4e M40 1:11:31 2:16:51 3:23:56 4:40:44
              1:05:20 1:07:05 1:16:48
12 Bram van Rijswijk Hapert 1981 2e M 1:05:05 2:07:08 3:18:25 4:41:47
              1:02:03 1:11:17 1:23:22
13 Maurits Heikoop Nieuwerkerk a.d. Ijssel 1972 5e M40 1:10:20 2:14:20 3:25:34 4:44:11
              1:04:00 1:11:14 1:18:37
14 Bertil Krukkert Nijverdal 1965 4e M45 1:08:10 2:14:15 3:25:36 4:44:28
              1:06:05 1:11:21 1:18:52
15 Bernard Roelen Utrecht 1968 6e M40 1:14:15 2:23:25 3:34:35 4:45:43
              1:09:10 1:11:10 1:11:08
16 Alfred Roelen Hillegom 1968 7e M40 1:13:05 2:20:01 3:32:10 4:45:46
              1:06:56 1:12:09 1:13:36
17 Edward Pechler Groningen 1965 5e M45 1:09:04 2:15:45 3:29:08 4:46:51
              1:06:41 1:13:23 1:17:43
18 Vincent Verboven s Hertogenbosch 1970 8e M40 1:15:57 2:23:57 3:35:25 4:50:14
              1:08:00 1:11:28 1:14:49
19 Cor van Baar Hoofddorp 1961 1e M50 1:11:31 2:17:05 3:28:45 4:50:33
              1:05:34 1:11:40 1:21:48
20 Edward de Leng Koudekerke 1962 2e M50 1:07:24 2:13:13 3:27:10 4:51:15
              1:05:49 1:13:57 1:24:05
21 Mark van den Driessche Eeklo(BEL) 1979 3e M 1:09:39 2:13:32 3:24:14 4:52:09
              1:03:53 1:10:42 1:27:55
22 Peter Ligthart Hasselt 1964 6e M45 1:11:33 2:17:55 3:30:49 4:53:19
              1:06:22 1:12:54 1:22:30
23 Jacques Wijfje Harmelen 1970 9e M40 1:12:08 2:18:08 3:30:42 4:55:03
              1:06:00 1:12:34 1:24:21
24 Remco Schellingerhout Gastel 1971 10e M40 1:11:33 2:18:41 3:32:10 4:55:15
              1:07:08 1:13:29 1:23:05
25 Jeroen Stolk Giessenburg 1980 4e M 1:16:18 2:24:58 3:38:52 4:55:39
              1:08:40 1:13:54 1:16:47
26 Jan Willem Schutte Den Helder 1959 3e M50 1:08:19 2:14:36 3:29:05 4:56:15
              1:06:17 1:14:29 1:27:10
27 Leon Nillessen Groesbeek 1966 7e M45 1:16:49 2:24:58 3:38:52 4:57:05
              1:08:09 1:13:54 1:18:13
28 Richard Lemstra Herbaijum 1974 4e M35 1:14:24 2:21:45 3:35:35 4:57:59
              1:07:21 1:13:50 1:22:24
29 Menno Heijstek s Hertogenbosch 1969 11e M40 1:11:34 2:18:54 3:35:58 5:02:24
              1:07:20 1:17:04 1:26:26
30 Henry Verbugt Griendtsveen 1962 4e M50 1:16:20 2:26:14 3:42:11 5:06:23
              1:09:54 1:15:57 1:24:12
31 Wim Ritsema Dieren 1964 8e M45 1:08:07 2:14:34 3:30:05 5:06:57
              1:06:27 1:15:31 1:36:52
32 Jeroen Machielsen Nijverdal 1966 9e M45 1:11:32 2:16:51 3:29:33 5:07:34
              1:05:19 1:12:42 1:38:01
33 Eric Crombaghs Eindhoven 1977 5e M35 1:15:58 2:23:59 3:40:15 5:08:10
              1:08:01 1:16:16 1:27:55
34 Johan de Jong Haren 1970 12e M40 1:16:20 2:26:09 3:42:36 5:08:13
              1:09:49 1:16:27 1:25:37
35 Sjaak Betjes Krommenie 1968 10e M45 1:13:23 2:22:37 3:39:27 5:08:20
              1:09:14 1:16:50 1:28:53
36 Carola Schot Heerjansdam 1968 1e V40 1:13:21 2:23:04 3:40:53 5:08:57
              1:09:43 1:17:49 1:28:04
37 Aart Peter Baan Hendrik Ido Ambacht 1968 13e M40 1:06:46 2:11:48 3:28:05 5:08:58
              1:05:02 1:16:17 1:40:53
38 Ivo Ruijter Landsmeer 1974 6e M35 1:11:27 2:18:54 3:36:12 5:09:24
              1:07:27 1:17:18 1:33:12
39 Albert Hingstman Amsterdam 1957 1e M55 1:19:11 2:28:43 3:43:35 5:09:45
              1:09:32 1:14:52 1:26:10
40 Anton Slagers Eelderwolde 1967 11e M45 1:16:20 2:26:08 3:42:24 5:10:15
              1:09:48 1:16:16 1:27:51
41 Simon Luckett Haarlem 1961 5e M50 1:10:03 2:18:16 3:37:23 5:11:14
              1:08:13 1:19:07 1:33:51
42 Wim Scholtens Winschoten 1966 12e M45 1:20:17 2:31:48 3:47:18 5:11:55
              1:11:31 1:15:30 1:24:37
43 Marc Westendorp Haaksbergen 1973 7e M35 1:17:02 2:26:06 3:42:13 5:12:25
              1:09:04 1:16:07 1:30:12
44 Gerard van der Laan Diemen 1971 14e M40 1:20:40 2:31:47 3:47:18 5:14:33
              1:11:07 1:15:31 1:27:15
45 Anita Joziasse Goes 1962 1e V50 1:21:33 2:34:36 3:52:27 5:14:37
              1:13:03 1:17:51 1:22:10
46 Bastiaan de Wild Callantsoog 1969 15e M40 1:20:02 2:32:05 3:51:08 5:14:48
              1:12:03 1:19:03 1:23:40
47 Marjolein Bil Utrecht 1985 1e V 1:15:57 2:28:31 3:47:11 5:14:50
              1:12:34 1:18:40 1:27:39
48 Frank Heijmink Alphen a.d. Rijn 1964 13e M45 1:06:45 2:13:34 3:35:35 5:14:51
              1:06:49 1:22:01 1:39:16
49 François Flisijn Julianadorp 1963 14e M45 1:16:36 2:28:06 3:46:42 5:15:47
              1:11:30 1:18:36 1:29:05
50 Cor van Emmerik Epe 1973 8e M35 1:17:36 2:28:51 3:48:46 5:15:50
              1:11:15 1:19:55 1:27:04
51 Ruud de Wert Eindhoven 1974 9e M35 1:19:20 2:33:10 3:53:44 5:16:55
              1:13:50 1:20:34 1:23:11
52 Patrick Diederich Hobscheid (LUX) 1964 15e M45 1:19:39 2:32:26 3:51:26 5:17:10
              1:12:47 1:19:00 1:25:44
53 Gert Evers Loenen (Gld) 1962 6e M50 1:19:42 2:31:47 3:47:52 5:17:11
              1:12:05 1:16:05 1:29:19
54 Angeli de Koning Maasland 1963 2e V40 1:19:52 2:31:48 3:47:18 5:17:33
              1:11:56 1:15:30 1:30:15
55 Ansgar Lenfers Hannover (GER) 1968 16e M40 1:18:40 2:28:22 3:49:12 5:19:09
              1:09:42 1:20:50 1:29:57
56 Teun Geurts Schoenmakers Rosmalen 1976 10e M35 1:21:43 2:33:54 3:52:35 5:20:23
              1:12:11 1:18:41 1:27:48
57 John Rodewijk Oude Wetering 1958 2e M55 1:14:43 2:27:00 3:47:47 5:20:58
              1:12:17 1:20:47 1:33:11
58 Henk Weijerstrass Zwaag 1961 7e M50 1:18:26 2:30:00 3:48:12 5:21:00
              1:11:34 1:18:12 1:32:48
59 Wout Heslinga Utrecht 1958 8e M50 1:16:21 2:26:08 3:45:52 5:22:02
              1:09:47 1:19:44 1:36:10
60 Silvia Verhoeven Etten Leur 1963 3e V40 1:20:18 2:34:20 3:53:09 5:22:14
              1:14:02 1:18:49 1:29:05
61 Chris van Sonsbeek Appeltern 1962 9e M50 1:21:16 2:35:44 3:55:58 5:22:55
              1:14:28 1:20:14 1:26:57
62 Jan Knopert Zwolle 1964 16e M45 1:22:16 2:34:36 3:55:04 5:22:55
              1:12:20 1:20:28 1:27:51
63 Matthew Arensman Middelharnis 1983 5e M 1:21:55 2:35:33 3:54:51 5:22:55
              1:13:38 1:19:18 1:28:04
64 Rob van Noordt Monster 1964 17e M45 1:19:52 2:32:10 3:53:22 5:23:21
              1:12:18 1:21:12 1:29:59
65 Fitzgerald Krudde Almere 1967 18e M45 1:19:22 2:34:29 3:54:01 5:23:45
              1:15:07 1:19:32 1:29:44
66 Mark de Boer Rotterdam 1968 17e M40 1:18:21 2:37:18 4:01:32 5:23:57
              1:18:57 1:24:14 1:22:25
67 Timo Berkenbosch Zwolle 1972 18e M40 1:21:10 2:34:26 3:53:08 5:24:01
              1:13:16 1:18:42 1:30:53
68 Guido Banda Den Burg 1967 19e M45 1:13:27 2:23:04 3:41:20 5:24:10
              1:09:37 1:18:16 1:42:50
69 Gerard Verveer Barendrecht 1960 10e M50 1:21:13 2:35:37 3:56:12 5:24:50
              1:14:24 1:20:35 1:28:38
70 René Schoen Assendelft 1965 20e M45 1:18:01 2:32:42 3:55:10 5:26:23
              1:14:41 1:22:28 1:31:13
71 Dave Boone Kruiningen 1988 6e M 1:11:43 2:18:08 3:33:33 5:26:51
              1:06:25 1:15:25 1:53:18
72 Arnold Bredewolt Veessen 1972 19e M40 1:20:18 2:34:36 3:56:00 5:26:52
              1:14:18 1:21:24 1:30:52
73 Ilonka Betjes Langeberg Krommenie 1972 4e V40 1:17:40 2:29:57 3:52:07 5:27:16
              1:12:17 1:22:10 1:35:09
74 Jaring de Groot Burgum 1966 21e M45 1:23:36 2:37:26 3:59:36 5:30:01
              1:13:50 1:22:10 1:30:25
75 Menno Komduur ’s Gravenhage 1976 11e M35 1:20:02 2:32:07 3:55:06 5:30:14
              1:12:05 1:22:59 1:35:08
76 Ralph van Schendel Arnhem 1973 12e M35 1:21:13 2:34:10 3:56:51 5:30:39
              1:12:57 1:22:41 1:33:48
77 Paul Streep Capelle a.d. Ijssel 1951 1e M60 1:14:43 2:28:57 3:54:14 5:31:25
              1:14:14 1:25:17 1:37:11
78 Simon Pols Duivendrecht 1952 2e M60 1:21:09 2:35:39 3:57:29 5:31:34
              1:14:30 1:21:50 1:34:05
79 René Bosch Vorden 1968 20e M40 1:18:05 2:28:42 3:51:52 5:32:21
              1:10:37 1:23:10 1:40:29
80 Erik Stam Egmond Binnen 1967 22e M45 1:20:20 2:33:21 3:54:51 5:32:41
              1:13:01 1:21:30 1:37:50
81 Ties van Elst Pijnacker 1961 11e M50 1:22:33 2:41:11 4:04:04 5:32:52
              1:18:38 1:22:53 1:28:48
82 Bart Eigenhuis Soest 1967 23e M45 1:18:20 2:31:16 3:55:01 5:33:27
              1:12:56 1:23:45 1:38:26
83 Dennis di Bartolo Den Helder 1975 13e M35 1:21:28 2:35:53 4:00:41 5:34:17
              1:14:25 1:24:48 1:33:36
84 Jan van der Veer Assendelft 1968 21e M40 1:13:23 2:22:37 3:39:27 5:34:46
              1:09:14 1:16:50 1:55:19
85 Eric van den Ber Hoogkarspel 1974 14e M35 1:21:21 2:35:40 3:59:45 5:35:03
              1:14:19 1:24:05 1:35:18
86 Wienny Kersten Ooij 1957 3e M55 1:21:38 2:37:36 3:57:18 5:35:44
              1:15:58 1:19:42 1:38:26
87 Tom Vandenbrande Leuven (BEL) 1971 22e M40 1:18:39 2:29:06 3:56:51 5:36:24
              1:10:27 1:27:45 1:39:33
88 Marc Jansz Almere 1962 12e M50 1:15:47 2:29:09 3:56:09 5:37:23
              1:13:22 1:27:00 1:41:14
89 Bo Andersen ’s Gravenhage 1958 13e M50 1:21:39 2:35:54 4:01:01 5:37:57
              1:14:15 1:25:07 1:36:56
90 Johannes de Boer It Heidenskip 1963 14e M50 1:22:15 2:35:40 3:58:49 5:38:27
              1:13:25 1:23:09 1:39:38
91 Christiaan van Meurs Nijverdal 1975 15e M35 1:21:15 2:34:36 3:55:57 5:38:40
              1:13:21 1:21:21 1:42:43
92 Wouter Zondervan Amersfoort 1967 24e M45 1:16:57 2:27:48 3:56:02 5:38:46
              1:10:51 1:28:14 1:42:44
93 Jacco Feenstra Rotterdam 1975 16e M35 1:22:15 2:39:00 4:00:42 5:38:52
              1:16:45 1:21:42 1:38:10
94 Martin de Munnik Zwolle 1969 23e M40 1:23:14 2:40:39 4:06:17 5:39:04
              1:17:25 1:25:38 1:32:47
95 Arnaud Vincent Rotterdam 1965 25e M45 1:26:42 2:46:05 4:09:33 5:39:19
              1:19:23 1:23:28 1:29:46
96 Katia Ganda Zaandam 1979 2e V 1:17:49 2:36:10 4:02:42 5:39:38
              1:18:21 1:26:32 1:36:56
97 Robert van den Boom Bladel 1966 26e M45 1:23:20 2:41:06 4:04:35 5:39:40
              1:17:46 1:23:29 1:35:05
98 Peter van Meerveld ’s Hertogenbosch 1973 24e M40 1:25:55 2:44:33 4:10:08 5:40:47
              1:18:38 1:25:35 1:30:39
99 Hans Wilmink Bennekom 1952 3e M60 1:23:22 2:40:39 4:07:39 5:41:27
              1:17:17 1:27:00 1:33:48
100 Pieter Meesters Nijverdal 1964 27e M45 1:25:14 2:42:33 4:06:17 5:41:34
              1:17:19 1:23:44 1:35:17
101 Marcel Jager Bladel 1959 15e M50 1:23:38 2:41:50 4:06:14 5:42:07
              1:18:12 1:24:24 1:35:53
102 Rob Broeren Schiedam 1952 4e M60 1:22:16 2:39:01 4:04:34 5:42:44
              1:16:45 1:25:33 1:38:10
103 Janine Timmer Amsterdam 1982 3e V 1:25:11 2:42:29 4:06:14 5:42:58
              1:17:18 1:23:45 1:36:44
104 Bob Stultiens Weert 1964 28e M45 1:25:27 2:47:16 4:12:42 5:43:12
              1:21:49 1:25:26 1:30:30
105 Endymion Kasanardjo Eindhoven 1969 25e M40 1:20:55 2:39:11 4:05:52 5:45:30
              1:18:16 1:26:41 1:39:38
106 Gerry Visser Borne 1963 5e V40 1:25:13 2:42:39 4:09:11 5:45:46
              1:17:26 1:26:32 1:36:35
107 Andre Buitenhek Voorhout 1965 29e M45 1:24:59 2:42:22 4:07:22 5:45:56
              1:17:23 1:25:00 1:38:34
108 Michel Groeneveld Capelle a.d. IJssel 1969 26e M40 1:27:06 2:42:21 4:05:30 5:46:08
              1:15:15 1:23:09 1:40:38
109 Erik Leibbrand Den Helder 1964 30e M45 1:25:56 2:44:09 4:09:26 5:46:09
              1:18:13 1:25:17 1:36:43
110 Robin Tak Hoofddorp 1968 27e M40 1:29:23 2:47:21 4:10:43 5:46:16
              1:17:58 1:23:22 1:35:33
111 Hans Beyer Vlaardingen 1964 31e M45 1:22:28 2:38:41 4:06:38 5:46:34
              1:16:13 1:27:57 1:39:56
112 Wilko van Asseldonk Eindhoven 1959 16e M50   1:23:34 4:09:54 5:47:13
              1:23:34 2:46:20 1:37:19
113 Fernand Vermeesch De Haan (BEL) 1949 5e M60 1:25:42 2:46:05 4:10:02 5:47:23
              1:20:23 1:23:57 1:37:21
114 Richard Maquelin Capelle a.d. IJssel 1956 4e M55 1:25:01 2:41:06 4:03:27 5:47:25
              1:16:05 1:22:21 1:43:58
115 Jan Schinkel Benschop 1953 6e M60 1:21:40 2:39:39 4:08:02 5:47:43
              1:17:59 1:28:23 1:39:41
116 Ab Schinkel Benschop 1956 5e M55 1:21:40 2:39:38 4:08:04 5:47:43
              1:17:58 1:28:26 1:39:39
117 Dimitri Heuckeroth Zaandam 1971 28e M40 1:20:36 2:33:46 4:02:11 5:47:55
              1:13:10 1:28:25 1:45:44
118 Richard Dreijer Diemen 1978 7e M 1:27:51 2:42:30 4:09:35 5:47:58
              1:14:39 1:27:05 1:38:23
119 Lex de Boer Avenhorn 1947 1e M65 1:22:16 2:39:16 4:06:16 5:48:15
              1:17:00 1:27:00 1:41:59
120 Joeri Schepers Aalter (BEL) 1971 29e M40 1:26:41 2:46:32 4:13:49 5:50:13
              1:19:51 1:27:17 1:36:24
121 Serge Thill Hobscheid (LUX) 1971 30e M40 1:19:40 2:32:56 4:01:53 5:50:27
              1:13:16 1:28:57 1:48:34
122 Bob Klappe Hoorn Nh 1967 32e M45 1:27:23 2:45:23 4:12:24 5:50:39
              1:18:00 1:27:01 1:38:15
123 Ruud Kok Apeldoorn 1956 6e M55 1:25:11 2:45:15 4:13:22 5:51:18
              1:20:04 1:28:07 1:37:56
124 Marcel Beijer Amsterdam 1974 17e M35 1:20:20 2:35:56 4:04:15 5:51:23
              1:15:36 1:28:19 1:47:08
125 Matthieu Magielsen Den Helder 1975 18e M35 1:29:22 2:48:25 4:12:29 5:51:33
              1:19:03 1:24:04 1:39:04
126 Gerard Schulpen Kinrooi (BEL) 1966 33e M45 1:26:10 2:42:29 4:12:43 5:51:44
              1:16:19 1:30:14 1:39:01
127 Robert Vink Zevenhuizen Zh 1952 7e M60 1:18:20 2:33:42 4:02:54 5:52:44
              1:15:22 1:29:12 1:49:50
128 Jaap Alberda van Ekenstei Staphorst 1951 8e M60 1:20:45 2:39:36 4:08:03 5:52:56
              1:18:51 1:28:27 1:44:53
129 Nico Maijer Vinkeveen 1958 17e M50 1:19:10 2:34:27 4:00:16 5:53:50
              1:15:17 1:25:49 1:53:34
130 Hans Sielias Dinxperlo 1952 9e M60 1:27:44 2:48:05 4:15:01 5:53:55
              1:20:21 1:26:56 1:38:54
131 Tom Hendriks Hoofddorp 1957 7e M55 1:26:42 2:46:13 4:21:57 5:54:29
              1:19:31 1:35:44 1:32:32
132 Silvio Teunissen Bolsward 1970 31e M40 1:23:18 2:44:32 4:12:53 5:55:02
              1:21:14 1:28:21 1:42:09
133 Joop Majoor Huizen 1959 18e M50 1:25:15 2:43:59 4:12:55 5:55:06
              1:18:44 1:28:56 1:42:11
134 Tom Maessen Zoetermeer 1969 32e M40 1:28:04 2:46:36 4:11:37 5:55:17
              1:18:32 1:25:01 1:43:40
135 Ad Suijkerbuijk Steenbergen Nb 1960 19e M50 1:25:00 2:46:41 4:10:06 5:55:33
              1:21:41 1:23:25 1:45:27
136 Erik Smeele Zwolle 1973 33e M40 1:26:38 2:44:07 4:11:19 5:55:44
              1:17:29 1:27:12 1:44:25
137 Rienk Scholtemeijer Almere 1970 34e M40 1:27:24 2:47:26 4:16:51 5:55:50
              1:20:02 1:29:25 1:38:59
138 Anno van den Bosch Den Helder 1965 34e M45 1:30:29 2:52:33 4:19:13 5:56:15
              1:22:04 1:26:40 1:37:02
139 Jeroen Ras ’s Gravenhage 1972 35e M40 1:25:03 2:42:30 4:11:19 5:56:32
              1:17:27 1:28:49 1:45:13
140 Frank van Eijck Doetinchem 1968 36e M40 1:21:59 2:42:11 4:16:32 5:57:08
              1:20:12 1:34:21 1:40:36
141 Jeroen Leijnse ’s Gravenhage 1968 37e M40 1:23:22 2:42:13 4:12:21 5:57:10
              1:18:51 1:30:08 1:44:49
142 Alex Michiels Brugge (BEL) 1964 35e M45 1:29:11 2:47:31 4:14:48 5:57:46
              1:18:20 1:27:17 1:42:58
143 Dirk Verhaeghe Oostende (BEL) 1966 36e M45 1:29:11 2:47:31 4:15:37 5:57:46
              1:18:20 1:28:06 1:42:09
144 Gerwin van de Veen Bunschoten Spakenbur 1976 19e M35 1:21:21 2:38:08 4:10:10 5:58:04
              1:16:47 1:32:02 1:47:54
145 Jurre Onrust Oostzaan 1981 8e M 1:25:47 2:44:33 4:13:21 5:58:11
              1:18:46 1:28:48 1:44:50
146 Danny Hajos Den Helder 1967 37e M45 1:27:19 2:46:45 4:16:28 5:58:19
              1:19:26 1:29:43 1:41:51
147 Ronald Hoogenboom Naaldwijk 1964 38e M45 1:27:53 2:45:51 4:13:20 5:58:21
              1:17:58 1:27:29 1:45:01
148 Bart Lodewijks Gent (BEL) 1972 38e M40 1:22:14 2:38:55 4:14:45 5:58:29
              1:16:41 1:35:50 1:43:44
149 Carsten Plitt Duisburg (GER) 1966 39e M45 1:30:26 2:52:15 4:23:51 5:58:31
              1:21:49 1:31:36 1:34:40
150 Herman Ebbekink Winschoten 1955 8e M55 1:20:18 2:31:48 4:05:44 5:58:51
              1:11:30 1:33:56 1:53:07
151 Ignas Dϋmmer Assen 1966 40e M45 1:14:55 2:27:13 4:10:23 5:59:18
              1:12:18 1:43:10 1:48:55
152 Tobias Lundgren Amsterdam 1973 39e M40 1:27:56 2:51:10 4:22:22 5:59:37
              1:23:14 1:31:12 1:37:15
153 Fred van Nieuwkerk Rijnsburg 1952 10e M60 1:22:14 2:42:49 4:19:25 5:59:55
              1:20:35 1:36:36 1:40:30
154 Jeroen Erkelens Amstelveen 1956 9e M55 1:21:09 2:35:41 4:05:23 6:00:16
              1:14:32 1:29:42 1:54:53
155 Cor Mandigers Eindhoven 1958 20e M50 1:25:14 2:44:32 4:13:52 6:00:42
              1:19:18 1:29:20 1:46:50
156 Nico Koppe Bergambacht 1970 40e M40 1:30:10 2:51:00 4:20:46 6:01:14
              1:20:50 1:29:46 1:40:28
157 Ronald de Ridder Lopik 1966 41e M45 1:30:10 2:51:01 4:20:45 6:01:14
              1:20:51 1:29:44 1:40:29
158 Jan Prins Assen 1964 42e M45 1:28:07 2:46:41 4:15:37 6:01:28
              1:18:34 1:28:56 1:45:51
159 Remco van der Velden Schiedam 1968 41e M40 1:30:12 2:50:40 4:20:26 6:01:31
              1:20:28 1:29:46 1:41:05
160 Jan Schipper Lellens 1963 43e M45 1:30:36 2:55:26 4:24:31 6:02:04
              1:24:50 1:29:05 1:37:33
161 Henry Okkersen Schimmert 1945 2e M65 1:26:34 2:47:14 4:16:42 6:02:04
              1:20:40 1:29:28 1:45:22
162 Bart Oranje Zwolle 1964 44e M45 1:30:03 2:51:01 4:19:36 6:02:11
              1:20:58 1:28:35 1:42:35
163 Rogier Thomas Ijsselstein 1973 20e M35 1:23:08 2:42:51 4:16:32 6:02:26
              1:19:43 1:33:41 1:45:54
164 Jacolien Schreuder Haarlem 1965 6e V40 1:33:52 2:57:38 4:25:37 6:02:52
              1:23:46 1:27:59 1:37:15
165 Gerbrand Reijnoudt Renswoude 1983 9e M 1:32:38 2:56:17 4:25:33 6:03:10
              1:23:39 1:29:16 1:37:37
166 Kees Silvis Barendrecht 1948 11e M60 1:25:03 2:45:33 4:13:22 6:03:25
              1:20:30 1:27:49 1:50:03
167 Wim Wuestenenk Creil 1956 10e M55 1:27:06 2:50:23 4:21:21 6:03:31
              1:23:17 1:30:58 1:42:10
168 David van Toor Appeltern 1953 12e M60 1:27:24 2:48:04 4:16:24 6:03:31
              1:20:40 1:28:20 1:47:07
169 Marcel Struyk Middelburg 1976 21e M35 1:32:38 2:57:14 4:29:48 6:03:43
              1:24:36 1:32:34 1:33:55
170 Luc De Jaeger Braet Watervliet (BEL) 1957 11e M55 1:27:23 2:49:39 4:23:20 6:03:54
              1:22:16 1:33:41 1:40:34
171 Marijke Krutzen Heiloo 1962 2e V50 1:27:19 2:50:34 4:19:15 6:04:05
              1:23:15 1:28:41 1:44:50
172 Ewout Schiferli ’s Gravenhage 1980 10e M 1:28:08 2:47:34 4:19:40 6:04:35
              1:19:26 1:32:06 1:44:55
173 Albert Jan Remijn Veenendaal 1979 11e M 1:31:21 2:56:31 4:30:20 6:04:40
              1:25:10 1:33:49 1:34:20
174 Marco Bena Brandini Den Helder 1963 45e M45 1:31:20 2:54:03 4:21:40 6:05:17
              1:22:43 1:27:37 1:43:37
175 Jan vd Star Den Burg 1951 13e M60 1:24:51 2:44:58 4:18:22 6:05:20
              1:20:07 1:33:24 1:46:58
176 Ed Boonders Landsmeer 1962 21e M50 1:32:38 2:56:19 4:25:33 6:05:25
              1:23:41 1:29:14 1:39:52
177 Christophe Verhaeghe Zwijnaarde (BEL) 1975 22e M35 1:30:02 2:54:02 4:25:49 6:06:00
              1:24:00 1:31:47 1:40:11
178 Jacob van der Meulen Wassenaar 1965 46e M45 1:25:14 2:44:39 4:19:37 6:06:04
              1:19:25 1:34:58 1:46:27
179 Arnold Van den Berg Castricum 1968 47e M45 1:22:16 2:39:10 4:10:11 6:06:09
              1:16:54 1:31:01 1:55:58
180 Paul van Gastel Loon op Zand 1980 12e M 1:32:04 2:55:24 4:25:27 6:06:34
              1:23:20 1:30:03 1:41:07
181 Thijs Claassens Tilburg 1982 13e M 1:32:04 2:55:25 4:25:26 6:06:34
              1:23:21 1:30:01 1:41:08
182 Koos Rademaker Amersfoort 1945 3e M65 1:27:19 2:49:47 4:19:30 6:07:29
              1:22:28 1:29:43 1:47:59
183 Ron van Overhagen Benschop 1965 48e M45 1:21:39 2:39:38 4:08:04 6:07:40
              1:17:59 1:28:26 1:59:36
184 Wally van Laarhoven Veldhoven 1969 7e V40 1:30:35 2:55:52 4:28:52 6:07:42
              1:25:17 1:33:00 1:38:50
185 Winni van den Berg Venlo 1957 12e M55 1:24:08 2:45:07 4:22:02 6:08:37
              1:20:59 1:36:55 1:46:35
186 Bert van Orden Ede 1966 49e M45 1:30:36 2:57:13 4:29:56 6:08:42
              1:26:37 1:32:43 1:38:46
187 Onno Oudewortel Wijdewormer 1965 50e M45 1:28:51 2:50:35 4:23:56 6:08:47
              1:21:44 1:33:21 1:44:51
188 Martin Kampman Holten 1966 51e M45 1:23:23 2:47:54 4:19:04 6:08:56
              1:24:31 1:31:10 1:49:52
189 Jack Ouwens Den Helder 1956 13e M55 1:31:38 2:54:43 4:25:42 6:09:11
              1:23:05 1:30:59 1:43:29
190 Paul Aarts Tilburg 1959 22e M50 1:30:34 2:53:29 4:27:50 6:09:15
              1:22:55 1:34:21 1:41:25
191 Ronald van Ingen Apeldoorn 1964 52e M45 1:25:13 2:45:28 4:18:17 6:09:33
              1:20:15 1:32:49 1:51:16
192 Rob Jodies Beusichem 1962 23e M50 1:25:55 2:47:20 4:19:01 6:09:40
              1:21:25 1:31:41 1:50:39
193 Jeannet Leppink de Haan Zwolle 1968 8e V40 1:30:02 2:51:00 4:19:36 6:09:43
              1:20:58 1:28:36 1:50:07
194 Monika Hille Almere 1953 3e V50 1:33:15 2:58:58 4:33:04 6:09:49
              1:25:43 1:34:06 1:36:45
195 Ralph Zijlma Almere 1976 23e M35 1:29:46 2:52:09 4:25:17 6:09:56
              1:22:23 1:33:08 1:44:39
196 Bart de Vries Groningen 1963 53e M45 1:30:04 2:55:26 4:24:58 6:10:17
              1:25:22 1:29:32 1:45:19
197 Danny Meeus Nijlen (BEL) 1961 24e M50 1:21:30 2:40:05 4:15:28 6:10:48
              1:18:35 1:35:23 1:55:20
198 Seppo Spaapen Purmerend 1970 42e M40 1:30:12 2:55:45 4:28:34 6:10:49
              1:25:33 1:32:49 1:42:15
199 Jorien van den Doel Vlaardingen 1962 4e V50 1:33:02 2:58:46 4:29:31 6:10:59
              1:25:44 1:30:45 1:41:28
200 Hans van Ginneken Dordrecht 1960 25e M50 1:27:53 2:53:15 4:30:06 6:12:20
              1:25:22 1:36:51 1:42:14
201 Peter Boltjes Winschoten 1960 26e M50 1:23:52 2:46:06 4:19:11 6:12:38
              1:22:14 1:33:05 1:53:27
202 Monique Kramer Schagen 1963 9e V40 1:30:24 2:55:44 4:28:48 6:12:51
              1:25:20 1:33:04 1:44:03
203 Peter Heiβing Kalkar (GER) 1966 54e M45 1:32:44 2:58:31 4:29:10 6:13:10
              1:25:47 1:30:39 1:44:00
204 Cees van Reemst Enschede 1953 14e M60 1:32:09 2:59:21 4:29:49 6:13:20
              1:27:12 1:30:28 1:43:31
205 Hanneke Verheul Assen 1955 5e V50 1:29:09 2:53:25 4:26:22 6:13:36
              1:24:16 1:32:57 1:47:14
206 Jeffrey Severijn Utrecht 1973 24e M35 1:29:07 2:52:41 4:27:21 6:13:42
              1:23:34 1:34:40 1:46:21
207 Ron van Liempd Amsterdam 1973 43e M40 1:22:14 2:38:55 4:16:01 6:13:47
              1:16:41 1:37:06 1:57:46
208 Gerwin Mimpen Sliedrecht 1962 27e M50 1:27:07 2:47:46 4:24:14 6:13:52
              1:20:39 1:36:28 1:49:38
209 Ingmar Leliveld Charlottesville (USA) 1968 44e M40 1:35:50 3:05:51 4:38:53 6:14:50
              1:30:01 1:33:02 1:35:57
210 Martin Brudereck Bedburg Hau (GER) 1966 55e M45 1:31:44 2:55:33 4:28:54 6:15:03
              1:23:49 1:33:21 1:46:09
211 Casper de Vries Zaandam 1978 14e M 1:36:06 3:05:58 4:38:43 6:15:03
              1:29:52 1:32:45 1:36:20
212 Vincent Kalkman Warmond 1976 25e M35 1:32:44 2:56:07 4:29:47 6:15:13
              1:23:23 1:33:40 1:45:26
213 Bé Meerman Enschede 1957 14e M55 1:25:12 2:46:38 4:21:17 6:15:48
              1:21:26 1:34:39 1:54:31
214 Joop Wijnhoud Zwolle 1962 28e M50 1:26:41 2:44:07 4:23:37 6:15:54
              1:17:26 1:39:30 1:52:17
215 Minke Hilgenberg Apeldoorn 1954 15e M55 1:27:44 2:49:03 4:23:41 6:15:54
              1:21:19 1:34:38 1:52:13
216 Edwin van Oosterhout Zwolle 1966 56e M45 1:28:30 2:51:12 4:26:06 6:16:25
              1:22:42 1:34:54 1:50:19
217 Marcel Zwiers Bunnik 1971 45e M40 1:21:19 2:39:26 4:17:32 6:16:26
              1:18:07 1:38:06 1:58:54
218 Lee Jaas Strassen Strassen (LUX) 1952 15e M60 1:26:46 2:47:48 4:18:18 6:16:38
              1:21:02 1:30:30 1:58:20
219 Mo Idrissi Heemskerk 1952 16e M60 1:40:33 3:13:55 4:42:25 6:16:50
              1:33:22 1:28:30 1:34:25
220 Johan van Litsenburg Duizel 1952 17e M60 1:30:35 2:55:52 4:31:37 6:16:51
              1:25:17 1:35:45 1:45:14
221 Aede Bakker Kiel Windeweer 1963 57e M45 1:27:24 2:53:22 4:32:27 6:17:50
              1:25:58 1:39:05 1:45:23
222 Roel Kleine Hoogeveen 1966 58e M45 1:33:48 2:59:50 4:31:43 6:18:05
              1:26:02 1:31:53 1:46:22
223 Ronald Tertoolen Vlaardingen 1963 59e M45 1:30:13 2:51:44 4:28:54 6:18:26
              1:21:31 1:37:10 1:49:32
224 Siebe Postuma Rotterdam 1966 60e M45 1:28:39 2:53:10 4:23:32 6:18:39
              1:24:31 1:30:22 1:55:07
225 Jan Bogaard Wezep 1951 18e M60 1:26:37 2:47:24 4:24:52 6:19:13
              1:20:47 1:37:28 1:54:21
226 Bob Verbrugge Zoetermeer 1957 16e M55 1:32:42 2:56:18 4:28:26 6:19:26
              1:23:36 1:32:08 1:51:00
227 Harold Oeverhaus Emmeloord 1972 46e M40 1:27:06 2:50:23 4:21:24 6:19:28
              1:23:17 1:31:01 1:58:04
228 Theo Kuiper Voorschoten 1961 29e M50 1:30:35 2:52:48 4:25:00 6:19:29
              1:22:13 1:32:12 1:54:29
229 Marc van Meenen Geel (BEL) 1962 30e M50 1:26:03 2:47:23 4:23:30 6:20:17
              1:21:20 1:36:07 1:56:47
230 Hennie van Velzen Honselersdijk 1966 61e M45 1:35:00 3:04:23 4:37:09 6:20:45
              1:29:23 1:32:46 1:43:36
231 Margot Baars Houten 1959 6e V50 1:34:08 2:59:20 4:32:22 6:20:53
              1:25:12 1:33:02 1:48:31
232 Henk Veldkamp Oosterhesselen 1955 17e M55 1:33:48 2:59:50 4:33:52 6:21:03
              1:26:02 1:34:02 1:47:11
233 Freddie Kruisselbrink Almelo 1963 62e M45 1:27:31 2:48:53 4:24:30 6:21:05
              1:21:22 1:35:37 1:56:35
234 Frank Gl\’e4smann Klinghamme Wuppertal (GER) 1960 31e M50 1:32:05 3:08:22 4:45:58 6:21:29
              1:36:17 1:37:36 1:35:31
235 Leon Geeraets Venlo 1970 47e M40 1:24:09 2:45:11 4:22:03 6:21:34
              1:21:02 1:36:52 1:59:31
236 Gabriele Grohmann Troisdorf (GER) 1965 10e V40 1:33:11 3:02:23 4:38:06 6:21:49
              1:29:12 1:35:43 1:43:43
237 Frank Polzius Stolberg (GER) 1965 63e M45 1:31:38 3:01:08 4:34:30 6:21:50
              1:29:30 1:33:22 1:47:20
238 Sipke Zeldenrust Woudsend 1966 64e M45 1:25:02 2:44:05 4:19:11 6:22:23
              1:19:03 1:35:06 2:03:12
239 Pieter den Edel Wassenaar 1973 26e M35 1:32:40 2:59:39 4:33:33 6:22:59
              1:26:59 1:33:54 1:49:26
240 Ruud Fokker Lelystad 1961 32e M50 1:33:04 2:59:19 4:33:37 6:23:07
              1:26:15 1:34:18 1:49:30
241 Ron Fokker Almere 1955 18e M55 1:33:15 2:59:06 4:33:34 6:23:07
              1:25:51 1:34:28 1:49:33
242 Thierry van Groen Gorredijk 1978 15e M 1:32:52 2:59:54 4:34:12 6:23:23
              1:27:02 1:34:18 1:49:11
243 Rinus van der Wal Heemskerk 1964 65e M45 1:40:34 3:13:56 4:42:25 6:23:50
              1:33:22 1:28:29 1:41:25
244 Fred van der Roest Hilversum 1967 66e M45 1:34:19 3:02:28 4:35:38 6:24:21
              1:28:09 1:33:10 1:48:43
245 Remko Boer Barendrecht 1975 27e M35 1:28:39 2:53:10 4:31:42 6:24:43
              1:24:31 1:38:32 1:53:01
246 Ben Bol s Gravenhage 1966 67e M45 1:29:05 2:53:53 4:30:45 6:24:48
              1:24:48 1:36:52 1:54:03
247 Frank Niessen Oosterhout 1957 19e M55 1:35:18 3:02:57 4:36:58 6:25:04
              1:27:39 1:34:01 1:48:06
248 Marja van den Burg Ter Heijde 1962 7e V50 1:35:45 3:06:29 4:43:08 6:25:20
              1:30:44 1:36:39 1:42:12
249 Hans Verhoeven Eindhoven 1958 33e M50 1:31:37 2:57:43 4:29:52 6:25:35
              1:26:06 1:32:09 1:55:43
250 Michael Wissler Nuenen 1981 16e M 1:23:40 2:43:41 4:25:25 6:26:44
              1:20:01 1:41:44 2:01:19
251 Joop Kuiper Ugchelen 1960 34e M50 1:26:35 2:47:47 4:29:09 6:26:54
              1:21:12 1:41:22 1:57:45
252 Ben Schell Noordwijk 1956 20e M55 1:34:24 3:01:14 4:38:40 6:27:05
              1:26:50 1:37:26 1:48:25
253 Michiel de Kremer Noordwijk 1973 48e M40 1:34:24 3:01:15 4:38:41 6:27:05
              1:26:51 1:37:26 1:48:24
254 Renata Vermeulen Den Helder 1968 11e V40 1:33:29 3:00:46 4:37:30 6:27:07
              1:27:17 1:36:44 1:49:37
255 Bas Dessens Vlaardingen 1970 49e M40 1:34:31 3:01:20 4:39:55 6:27:26
              1:26:49 1:38:35 1:47:31
256 Erik Haartmans Eindhoven 1968 68e M45 1:28:56 2:53:33 4:32:58 6:27:36
              1:24:37 1:39:25 1:54:38
257 Anthony van den Berg Vlissingen 1968 69e M45 1:35:01 3:05:37 4:39:05 6:27:43
              1:30:36 1:33:28 1:48:38
258 Marcel Veldhuis Heemskerk 1969 50e M40 1:32:26 2:58:36 4:36:48 6:27:59
              1:26:10 1:38:12 1:51:11
259 Iris Heuckeroth Staphorst 1977 4e V 1:35:01 3:10:34 4:49:47 6:28:04
              1:35:33 1:39:13 1:38:17
260 Rodger Hulsebos Veenendaal 1971 51e M40 1:35:02 3:10:49 4:49:47 6:28:06
              1:35:47 1:38:58 1:38:19
261 Jeroen van Hees Culemborg 1973 28e M35 1:40:21 3:09:04 4:46:15 6:28:09
              1:28:43 1:37:11 1:41:54
262 André Feenstra Gouda 1951 19e M60 1:31:43 2:59:44 4:40:13 6:28:45
              1:28:01 1:40:29 1:48:32
263 Mark Slaman Amsterdam 1960 35e M50 1:36:41 3:05:20 4:41:53 6:28:51
              1:28:39 1:36:33 1:46:58
264 Frits van der Lubben Zoetermeer 1958 36e M50 1:35:04 3:04:54 4:38:41 6:28:53
              1:29:50 1:33:47 1:50:12
265 Hessel de Boer Leeuwarden 1955 21e M55 1:36:59 3:08:14 4:44:03 6:30:01
              1:31:15 1:35:49 1:45:58
266 Jan Broers Zwartebroek 1956 22e M55 1:30:19 3:03:06 4:40:08 6:30:21
              1:32:47 1:37:02 1:50:13
267 Sigrid Jahn ’s Gravenhage 1964 12e V40 1:37:45 3:09:13 4:43:07 6:30:23
              1:31:28 1:33:54 1:47:16
268 Gerrit de Bruin Bleiswijk 1954 23e M55 1:28:10 2:56:30 4:36:18 6:30:52
              1:28:20 1:39:48 1:54:34
269 Veerle Beernaert Bissegem (BEL) 1969 13e V40 1:39:46 3:10:46 4:46:40 6:31:22
              1:31:00 1:35:54 1:44:42
270 Marc D’Herde Nivelles (BEL) 1965 70e M45 1:29:04 2:53:43 4:31:00 6:31:23
              1:24:39 1:37:17 2:00:23
271 Martin Leusink Duiven 1963 71e M45 1:35:59 3:03:25 4:40:37 6:31:29
              1:27:26 1:37:12 1:50:52
272 Hannah Wielenga Odijk 1970 14e V40 1:37:01 3:07:15 4:43:20 6:31:53
              1:30:14 1:36:05 1:48:33
273 Hilda Mulder Hoogeveen 1969 15e V40 1:33:26 2:59:50 4:37:09 6:32:00
              1:26:24 1:37:19 1:54:51
274 Pieter Locher Amsterdam 1957 24e M55 1:28:40 2:56:21 4:38:05