60 – 120 – 4 x 15 – STRAND – bos – duin -wad – DIJK – DORP – BERG

Maandelijks archief: mei 2011

Uitslag 120 km 2011

Naam Woonplaats Cat PH Slufter Turfveld NIOZ Turfveld Slufter PH Finish
Jan-Albert Lantink Borne M 1:08:55 2:12:38 3:14:55 4:28:55 5:45:03 6:59:45 8:18:59 9:43:02
tijden per etappe 1:08:55 1:03:43 1:02:17 1:14:00 1:16:08 1:14:42 1:19:14 1:24:05
Peter Palmans Neerpelt M 1:20:32 2:35:32 3:42:32 5:01:55 6:25:11 7:43:54 9:08:58 10:49:55
tijden per etappe 1:20:32 1:15:00 1:07:00 1:19:23 1:23:16 1:18:43 1:25:04 1:40:59
Geert Stynen Turnhout M 1:20:32 2:36:16 3:45:11 5:06:55 6:30:37 7:51:52 9:16:08 10:52:10
tijden per etappe 1:20:32 1:15:44 1:08:55 1:21:44 1:23:42 1:21:15 1:24:16 1:36:04
Pat Leysen Hoogstraten M 1:30:34 2:51:14 4:00:53 5:23:31 6:53:18 8:19:50 9:55:18 11:32:29
tijden per etappe 1:30:34 1:20:40 1:09:39 1:22:38 1:29:47 1:26:32 1:35:28 1:37:13
Rut Zoutman Monster M 1:20:32 2:35:15 3:43:21 5:02:06 6:36:42 8:13:29 9:50:12 11:39:05
tijden per etappe 1:20:32 1:14:43 1:08:06 1:18:45 1:34:36 1:36:47 1:36:43 1:48:55
Jan Nabuurs Stevensbeek M 1:30:13 2:50:59 4:02:19 11:51:47
tijden per etappe 1:30:13 1:20:46 1:11:20
Ronny A. Samuel Amsterdam M 1:35:36 3:02:10 4:16:53 5:48:36 7:22:58 9:03:48 10:42:59 12:20:31
tijden per etappe 1:35:36 1:26:34 1:14:43 1:31:43 1:34:22 1:40:50 1:39:11 1:37:34
Sharon Gayter Guisborough V 1:36:38 3:00:17 4:18:08 5:52:08 7:30:06 9:05:23 10:40:57 12:24:03
tijden per etappe 1:36:38 1:23:39 1:17:51 1:34:00 1:37:58 1:35:17 1:35:34 1:43:09
Robert Boersma Purmerend M 1:20:32 2:33:31 3:39:06 4:57:23 6:50:55 8:24:00 10:23:21 12:29:21
tijden per etappe 1:20:32 1:12:59 1:05:35 1:18:17 1:53:32 1:33:05 1:59:21 2:06:02
Piet Abma Oud-Vossemeer M 1:35:46 3:01:28 4:16:01 5:47:01 7:29:07 9:02:36 10:42:08 12:30:07
tijden per etappe 1:35:46 1:25:42 1:14:33 1:31:00 1:42:06 1:33:29 1:39:32 1:48:01
John Bouwens Alphen a.d. Rijn M 1:35:16 3:00:52 4:16:53 5:47:03 7:28:28 9:05:49 10:44:23 12:30:35
tijden per etappe 1:35:16 1:25:36 1:16:01 1:30:10 1:41:25 1:37:21 1:38:34 1:46:13
Léonie van den Haak Amsterdam V 1:36:49 3:01:28 4:18:14 5:50:53 7:37:35 9:12:24 10:44:25 12:30:35
tijden per etappe 1:36:49 1:24:39 1:16:46 1:32:39 1:46:42 1:34:49 1:32:01 1:46:12
Niko Adam Reutlingen M 1:34:55 2:57:49 4:27:05 5:44:59 7:28:38 9:05:51 10:46:34 12:31:19
tijden per etappe 1:34:55 1:22:54 1:29:16 1:17:54 1:43:39 1:37:13 1:40:43 1:44:47
Rainer Koch Dettelbach M 1:20:32 2:35:32 3:39:06 4:57:00 6:22:10 7:58:07 10:14:00 12:31:58
tijden per etappe 1:20:32 1:15:00 1:03:34 1:17:54 1:25:10 1:35:57 2:15:53 2:18:01
Erwin Borrias Amsterdam M 1:35:00 3:02:20 4:20:34 5:49:55 7:21:37 8:55:41 10:38:09 12:34:50
tijden per etappe 1:35:00 1:27:20 1:18:14 1:29:21 1:31:42 1:34:04 1:42:28 1:56:42
Richard van der Klis Zoetermeer M 1:36:49 3:01:28 4:18:24 5:50:53 7:37:34 9:12:23 10:48:06 12:35:53
tijden per etappe 1:36:49 1:24:39 1:16:56 1:32:29 1:46:41 1:34:49 1:35:43 1:47:48
Luc de Jaeger-Braet Watervliet M 1:35:07 3:03:13 4:21:58 5:58:54 7:43:20 9:18:03 10:54:01 12:37:51
tijden per etappe 1:35:07 1:28:06 1:18:45 1:36:56 1:44:26 1:34:43 1:35:58 1:43:53
Ernst Daniel Alphen a.d. Rijn M 1:30:17 2:50:59 4:03:29 5:37:24 7:29:51 9:15:25 10:56:39 12:55:52
tijden per etappe 1:30:17 1:20:42 1:12:30 1:33:55 1:52:27 1:45:34 1:41:14 1:59:15

 

Uitslag 60 km 2011

klik hier voor de uitslagen van de 60 km in html

met tussentijden ook van de uitvallers en atleten die buiten de tijd gefinisht zijn

  Naam Woonplaats cat Turfvld Slufter Slufter PH PH Finish Finish
1 Luc Krotwaar Eindhoven M40 1:03:04 58:19 2:01:23 1:00:58 3:02:21 1:11:48 4:14:08
2 Pascal van Norden Gouda M 1:03:54 58:11 2:02:05 1:02:56 3:05:01 1:11:33 4:16:33
3 Olivier Jacques Purmerend M40 1:04:38 57:48 2:02:26 1:03:46 3:06:12 1:12:17 4:18:27
4 Pieter Mans Almelo M 1:04:37 57:25 2:02:02 1:00:25 3:02:27 1:22:08 4:24:33
5 Jan van der Marel Aarlanderveen M40 1:04:49 58:18 2:03:07 1:03:26 3:06:33 1:19:28 4:25:59
6 Ronnie Duinkerken Rotterdam M 1:08:00 1:02:59 2:10:59 1:07:11 3:18:10 1:18:24 4:36:33
7 Elbert Voogt Beekbergen M50 1:06:03 1:02:01 2:08:04 1:09:01 3:17:05 1:23:34 4:40:37
8 Jo schoonbroodt Maastricht M60+ 1:10:38 1:04:21 2:14:59 1:08:33 3:23:32 1:23:43 4:47:14
9 Gert Mertens Schoten M45 1:12:11 1:07:23 2:19:34 1:09:13 3:28:47 1:20:49 4:49:35
10 Edward de Leng Koudekerke M45 1:08:57 1:05:52 2:14:49 1:12:24 3:27:13 1:25:16 4:52:27
11 Alfred Roelen Hillegom M40 1:15:42 1:07:03 2:22:45 1:12:34 3:35:19 1:17:54 4:53:11
12 Patrick Vervaet Sint Jansteen M 1:14:36 1:05:54 2:20:30 1:11:20 3:31:50 1:21:54 4:53:42
13 Stefan van der Pal Leeuwarden M 1:12:28 1:06:04 2:18:32 1:12:22 3:30:54 1:24:45 4:55:37
14 Karl Bleijenberg Benschop M50 1:13:08 1:07:29 2:20:37 1:13:02 3:33:39 1:22:08 4:55:46
15 Jan Albert Veenema Sneek M 1:12:28 1:06:04 2:18:32 1:12:21 3:30:53 1:27:33 4:58:25
16 Bernard Roelen Utrecht M40 1:15:43 1:08:14 2:23:57 1:11:21 3:35:18 1:23:23 4:58:41
17 Jason van der Burgt Amsterdam M40 1:19:30 1:11:09 2:30:39 1:13:15 3:43:54 1:18:31 5:02:24
18 Wim Bart Knol ‘s-Gravenhage M45 1:12:55 1:06:40 2:19:35 1:14:06 3:33:41 1:33:32 5:07:11
19 Henk Derks Haarlem M55 1:15:30 1:12:00 2:27:30 1:13:43 3:41:13 1:27:56 5:09:08
20 Maurits Heikoop Nieuwerkerk ad IJssel M 1:16:40 1:06:31 2:23:11 1:12:14 3:35:25 1:35:23 5:10:46
21 Mark de Boer Rotterdam M40 1:14:11 1:11:54 2:26:05 1:17:37 3:43:42 1:27:46 5:11:27
22 Henry Verbugt Griendtsveen M45 1:16:15 1:09:35 2:25:50 1:20:52 3:46:42 1:28:50 5:15:31
23 Guus Van Veen Wassenaar M40 1:15:25 1:10:31 2:25:56 1:21:01 3:46:57 1:29:53 5:16:49
24 Martijn Schakelaar Hattem M 1:23:50 1:11:27 2:35:17 1:16:06 3:51:23 1:26:43 5:18:04
25 Hans van Renselaar Hattem M45 1:23:50 1:11:27 2:35:17 1:16:06 3:51:23 1:26:43 5:18:05
26 Christian Bakker Nijmegen M40 1:15:27 1:08:57 2:24:24 1:19:29 3:43:53 1:36:53 5:20:45
27 Jendo Visser Deventer M 1:15:42 1:09:08 2:24:50 1:19:59 3:44:49 1:38:59 5:23:46
28 Marco Jong Bovenkarspel M40 1:14:55 1:09:27 2:24:22 1:18:19 3:42:41 1:42:11 5:24:50
29 Andy Roodenburg Rotterdam M40 1:17:32 1:10:09 2:27:41 1:17:19 3:45:00 1:41:17 5:26:16
30 Michiel Diependaal Velserbroek M45 1:21:54 1:14:31 2:36:25 1:20:37 3:57:02 1:30:45 5:27:46
31 Jan Muller Sprundel M45 1:23:55 1:16:09 2:40:04 1:20:17 4:00:21 1:27:34 5:27:54
32 Kees van Tilburg Den Helder M55 1:17:10 1:11:38 2:28:48 1:22:23 3:51:11 1:40:05 5:31:15
33 Marcel Zwiers Bunnik M40 1:22:39 1:15:29 2:38:08 1:20:52 3:59:00 1:33:56 5:32:55
34 Chantal van der Geest Utrecht Vtm39 1:22:11 1:14:58 2:37:09 1:22:58 4:00:07 1:33:33 5:33:39
35 Roy Gorres Hoorn Nh M45 1:17:54 1:12:34 2:30:28 1:22:18 3:52:46 1:41:16 5:34:00
36 Michel Entius Alkmaar M40 1:11:58 1:03:50 2:15:48 1:18:38 3:34:26 2:01:38 5:36:03
37 Peter Derk Wekx Haarlem M 1:17:25 1:12:02 2:29:27 1:19:06 3:48:33 1:48:28 5:36:59
38 Friedhelm Weidenhaupt Brühl M45 1:19:22 1:11:00 2:30:22 1:26:20 3:56:42 1:40:21 5:37:02
39 Jupp Tippmann Brühl M45 1:19:22 1:11:00 2:30:22 1:26:21 3:56:43 1:40:21 5:37:03
40 Jos Gerritsen Huissen M45 1:20:29 1:15:36 2:36:05 1:20:39 3:56:44 1:40:32 5:37:14
41 Ansgar Lenfers Hannover M40 1:16:20 1:09:42 2:26:02 1:16:56 3:42:58 1:56:26 5:39:24
42 Leon Nillessen Groesbeek M40 1:24:42 1:14:35 2:39:17 1:25:12 4:04:29 1:35:01 5:39:29
43 Harry Suyker ‘s-Gravenhage M50 1:26:04 1:18:30 2:44:34 1:22:55 4:07:29 1:33:37 5:41:04
44 Simon Luckett Haarlem M45 1:11:31 1:11:41 2:23:12 1:34:06 3:57:18 1:44:48 5:42:04
45 Marjolein Bil Utrecht Vtm39 1:23:54 1:16:53 2:40:47 1:24:22 4:05:09 1:39:32 5:44:40
46 Hans Spieker Deventer M50 1:18:28 1:14:51 2:33:19 1:31:24 4:04:43 1:44:52 5:49:34
47 Gert Evers Loenen Gld M45 1:25:50 1:17:15 2:43:05 1:29:11 4:12:16 1:37:53 5:50:06
48 Jaap Alberda van Ekenstei Staphorst M60+ 1:20:16 1:18:43 2:38:59 1:27:52 4:06:51 1:43:37 5:50:27
49 Peter Koens Laren Nh M45 1:32:28 1:21:36 2:54:04 1:24:27 4:18:31 1:32:01 5:50:32
50 Sjaak Betjes Krommenie M40 1:23:51 1:16:29 2:40:20 1:25:06 4:05:26 1:45:23 5:50:47
51 John Collingham Haarlem M 1:28:30 1:17:44 2:46:14 1:24:37 4:10:51 1:41:00 5:51:50
52 Maarten Schön Goirle M 1:32:24 1:21:43 2:54:07 1:23:10 4:17:17 1:35:21 5:52:37
53 Wim Ritsema Dieren M45 1:14:50 1:12:42 2:27:32 1:29:03 3:56:35 1:56:58 5:53:31
54 Nitish Zuidema Utrecht M40 1:25:44 1:16:00 2:41:44 1:28:19 4:10:03 1:43:39 5:53:40
55 Paul Koorn Amsterdam M45 1:22:54 1:15:25 2:38:19 1:22:19 4:00:38 1:53:52 5:54:29
56 Endymion Kasanardjo Eindhoven M40 1:25:00 1:19:19 2:44:19 1:27:56 4:12:15 1:42:25 5:54:39
57 Jan Schinkel Benschop M55 1:21:55 1:17:57 2:39:52 1:24:51 4:04:43 1:50:14 5:54:56
58 Hermina van Dijk Franeker V40 1:25:57 1:19:09 2:45:06 1:28:24 4:13:30 1:42:07 5:55:36
59 Johan van Splunter Westerland M45 1:33:33 1:24:47 2:58:20 1:25:39 4:23:59 1:32:02 5:56:00
60 Jeroen Tiebie Callantsoog M40 1:33:07 1:21:31 2:54:38 1:25:17 4:19:55 1:36:07 5:56:00
61 Hans-Jan Rijbering Landsmeer M 1:32:28 1:22:30 2:54:58 1:23:32 4:18:30 1:37:45 5:56:13
62 Lex de Boer Avenhorn M60+ 1:25:40 1:20:41 2:46:21 1:27:59 4:14:20 1:42:16 5:56:34
63 Renko Fiks Hoogerheide M 1:29:13 1:21:29 2:50:42 1:30:38 4:21:20 1:35:25 5:56:44
64 Ritchie Limaheluw Leeuwarden M 1:27:00 1:20:04 2:47:04 1:28:17 4:15:21 1:42:19 5:57:39
65 Gé Sinnige Heemskerk M55 1:28:39 1:20:34 2:49:13 1:28:26 4:17:39 1:40:25 5:58:02
66 Martine Hofstede Rotterdam V40 1:29:58 1:21:22 2:51:20 1:27:38 4:18:58 1:40:39 5:59:35
67 Michael Damm Naarden M50 1:23:52 1:19:13 2:43:05 1:29:49 4:12:54 1:47:23 6:00:16
68 Ignas Dümmer Assen M40 1:17:47 1:12:41 2:30:28 1:26:43 3:57:11 2:04:00 6:01:09
69 Bonno Odijk Puttershoek M45 1:29:22 1:26:35 2:55:57 1:27:31 4:23:28 1:38:33 6:01:59
70 Silvia Verhoeven Etten-Leur V40 1:29:09 1:20:04 2:49:13 1:27:32 4:16:45 1:46:09 6:02:53
71 Francois Flisijn Den Helder M45 1:29:06 1:22:57 2:52:03 1:29:19 4:21:22 1:41:45 6:03:05
72 Henry Okkersen Schimmert M60+ 1:27:22 1:20:37 2:47:59 1:30:21 4:18:20 1:45:46 6:04:05
73 Matthijs van Boxtel Vlaardingen M45 1:22:55 1:16:27 2:39:22 1:37:24 4:16:46 1:47:20 6:04:05
74 Inge Smit Zwaag V40 1:26:16 1:20:13 2:46:29 1:30:21 4:16:50 1:47:19 6:04:08
75 Anita Joziasse Goes V40 1:22:36 1:17:37 2:40:13 1:31:43 4:11:56 1:52:28 6:04:22
76 Herman Kuijer Terneuzen M50 1:29:39 1:22:18 2:51:57 1:27:01 4:18:58 1:47:55 6:06:52
77 Gerry Visser Borne V40 1:27:42 1:22:32 2:50:14 1:31:59 4:22:13 1:45:19 6:07:32
78 Marcel Jager Bladel M50 1:28:20 1:19:53 2:48:13 1:27:36 4:15:49 1:52:01 6:07:48
79 Silvio Teunissen Bolsward M40 1:30:34 1:24:07 2:54:41 1:31:47 4:26:28 1:41:25 6:07:52
80 Jean-Pierre Gendrault Zeist M60+ 1:26:17 1:21:14 2:47:31 1:34:16 4:21:47 1:46:39 6:08:25
81 Rogier Thomas IJsselstein Ut M 1:27:10 1:18:48 2:45:58 1:30:51 4:16:49 1:51:38 6:08:26
82 Kees Bisdonk Den Helder M45 1:20:34 1:13:03 2:33:37 1:37:38 4:11:15 1:58:13 6:09:28
83 Majet Spoelder Amersfoort Vtm39 1:30:34 1:27:23 2:57:57 1:29:20 4:27:17 1:42:18 6:09:33
84 Johan van Litsenburg Duizel M55 1:25:45 1:18:49 2:44:34 1:35:48 4:20:22 1:49:31 6:09:51
85 Els Annegarn Amsterdam V50+ 1:33:33 1:28:05 3:01:38 1:28:14 4:29:52 1:40:09 6:09:59
86 Kees Timmermans Hoogeloon M50 1:25:45 1:17:56 2:43:41 1:34:29 4:18:10 1:52:49 6:10:56
87 Christian Boer Barendrecht M 1:32:12 1:25:18 2:57:30 1:30:49 4:28:19 1:42:53 6:11:10
88 Patrick Diederich Hobscheid M45 1:28:39 1:18:50 2:47:29 1:27:34 4:15:03 1:56:17 6:11:19
89 Bob Stultiens Weert M45 1:30:47 1:24:35 2:55:22 1:30:55 4:26:17 1:45:44 6:12:00
90 Frans Vermeer Monnickendam M55 1:27:51 1:24:21 2:52:12 1:34:21 4:26:33 1:45:51 6:12:24
91 Anno van den Bosch Den Helder M45 1:29:08 1:22:56 2:52:04 1:31:03 4:23:07 1:49:19 6:12:24
92 Edwin Otto Purmerend M40 1:26:20 1:24:08 2:50:28 1:30:09 4:20:37 1:52:27 6:13:03
93 Wilma Dierx Amsterdam V40 1:32:56 1:26:53 2:59:49 1:31:19 4:31:08 1:43:10 6:14:15
94 Remko Boer Barendrecht M 1:32:11 1:25:18 2:57:29 1:30:50 4:28:19 1:46:25 6:14:42
95 Ron Nagtzaam Puttershoek M40 1:25:17 1:18:02 2:43:19 1:32:27 4:15:46 1:58:57 6:14:42
96 Rinus van der Wal Heemskerk M45 1:34:54 1:18:18 2:53:12 1:26:30 4:19:42 1:55:31 6:15:12
97 Paul van Os Ede Gld M50 1:20:02 1:15:46 2:35:48 1:35:11 4:10:59 2:04:31 6:15:29
98 Mieke Hekkers Deventer V40 1:32:09 1:25:04 2:57:13 1:35:07 4:32:20 1:43:21 6:15:40
99 Marco Davelaar Veenendaal M 1:32:24 1:23:42 2:56:06 1:29:49 4:25:55 1:49:53 6:15:48
100 Danny Hajos Den Helder M40 1:26:34 1:15:51 2:42:25 1:31:55 4:14:20 2:01:40 6:15:58
101 Ignar van Haren Nijmegen M50 1:38:18 1:29:05 3:07:23 1:29:34 4:36:57 1:39:10 6:16:06
102 Marco Bena Brandini Den Helder M45 1:36:20 1:23:34 2:59:54 1:28:59 4:28:53 1:48:05 6:16:57
103 Coen Boxtart Zutphen M40 1:24:28 1:18:09 2:42:37 1:32:08 4:14:45 2:02:53 6:17:37
104 Geert Ceuppens Duffel M 1:23:41 1:16:16 2:39:57 1:32:54 4:12:51 2:05:49 6:18:38
105 Jaap vd Berg Soest M50 1:28:39 1:23:51 2:52:30 1:25:47 4:18:17 2:00:48 6:19:04
106 Joeri Schepers Aalter M 1:37:04 1:24:57 3:02:01 1:30:19 4:32:20 1:47:42 6:20:00
107 Theo van Vliet Hoorn Nh M60+ 1:35:21 1:27:09 3:02:30 1:31:32 4:34:02 1:46:06 6:20:07
108 Matthew Arensman Middelharnis M 1:34:23 1:26:12 3:00:35 1:34:30 4:35:05 1:45:07 6:20:11
109 Jacob van der Meulen Wassenaar M45 1:25:44 1:21:30 2:47:14 1:37:26 4:24:40 1:55:55 6:20:34
110 John de Breij IJsselstein Ut M40 1:27:10 1:18:47 2:45:57 1:35:52 4:21:49 1:58:47 6:20:35
111 Jan Bogaard Wezep M55 1:32:08 1:25:25 2:57:33 1:34:30 4:32:03 1:48:35 6:20:37
112 Bob Klappe Hoorn Nh M40 1:33:34 1:24:22 2:57:56 1:34:50 4:32:46 1:47:55 6:20:40
113 Chris Bezemer Krimpen aan de Lek M45 1:28:39 1:22:41 2:51:20 1:36:05 4:27:25 1:55:33 6:22:57
114 Jan Grobben Hengelo Ov M45 1:26:16 1:20:13 2:46:29 1:40:13 4:26:42 1:56:20 6:23:00
115 Gordon Abraham Arnhem M50 1:32:02 1:25:42 2:57:44 1:33:29 4:31:13 1:51:56 6:23:07
116 Gonne Golliard Delft V40 1:35:21 1:27:13 3:02:34 1:31:08 4:33:42 1:49:30 6:23:10
117 Joachim Golliard Delft M 1:35:21 1:27:14 3:02:35 1:31:06 4:33:41 1:49:31 6:23:10
118 Monika Hille Almere V50+ 1:33:34 1:30:12 3:03:46 1:34:51 4:38:37 1:44:52 6:23:27
119 Wout Heslinga Utrecht M50 1:33:35 1:26:59 3:00:34 1:33:30 4:34:04 1:49:52 6:23:55
120 Klaas Alberda v Ekenstein Staphorst M 1:26:35 1:19:34 2:46:09 1:34:20 4:20:29 2:03:45 6:24:13
121 Remco Schellingerhout Eindhoven M40 1:16:33 1:13:11 2:29:44 1:39:10 4:08:54 2:15:48 6:24:41
122 Ronald Brouwer Apeldoorn M55 1:28:29 1:21:28 2:49:57 1:30:36 4:20:33 2:04:58 6:25:30
123 Ilonka Betjes Krommenie Vtm39 1:33:03 1:29:23 3:02:26 1:33:55 4:36:21 1:49:30 6:25:49
124 Maria Diederich-Heck Hobscheid V40 1:34:58 1:28:25 3:03:23 1:37:22 4:40:45 1:45:13 6:25:56
125 Carine Binsfeld Keispelt V40 1:33:48 1:29:24 3:03:12 1:34:29 4:37:41 1:49:33 6:27:13
126 Esther Devilee Leiden V40 1:32:06 1:29:03 3:01:09 1:38:00 4:39:09 1:48:39 6:27:47
127 David Schäfer Troisdorf M 1:32:15 1:23:57 2:56:12 1:35:38 4:31:50 1:56:02 6:27:50
128 Thijs Claassens Tilburg M 1:33:21 1:25:01 2:58:22 1:36:39 4:35:01 1:53:29 6:28:29
129 Willem Boerkamp Amsterdam M55 1:34:48 1:25:18 3:00:06 1:37:25 4:37:31 1:51:02 6:28:32
130 Carsten Plitt Duisburg M40 1:36:17 1:27:36 3:03:53 1:37:06 4:40:59 1:48:45 6:29:41
131 Arnold Vandenberg Castricum M40 1:25:58 1:18:30 2:44:28 1:46:42 4:31:10 1:59:17 6:30:25
132 Jet Klomp Ulft V40 1:34:10 1:25:56 3:00:06 1:38:31 4:38:37 1:51:59 6:30:35
133 Mark Zwart Egmond aan Zee M 1:24:48 1:19:01 2:43:49 1:54:20 4:38:09 1:52:40 6:30:48
134 Ingrid IJsebaert Hulst V40 1:29:39 1:23:48 2:53:27 1:51:16 4:44:43 1:46:08 6:30:49
135 Jan vd Star Den Burg M60+ 1:29:52 1:26:08 2:56:00 1:41:38 4:37:38 1:53:32 6:31:08
136 Marit Janse Fenton V50+ 1:34:10 1:33:14 3:07:24 1:35:36 4:43:00 1:49:32 6:32:30
137 Hans Vugts Breda M50 1:31:20 1:19:45 2:51:05 1:34:33 4:25:38 2:06:54 6:32:31
138 Godehard Hoevels Köln M45 1:32:15 1:22:00 2:54:15 1:32:11 4:26:26 2:06:19 6:32:43
139 Paul van der Horst Groesbeek M45 1:26:55 1:19:40 2:46:35 1:41:57 4:28:32 2:04:14 6:32:44
140 Jan Pieters Dordrecht M50 1:34:39 1:42:30 3:17:09   3:17:09   6:32:44
141 André Feenstra Gouda M55 1:37:40 1:27:22 3:05:02 1:39:30 4:44:32 1:48:14 6:32:45
142 Udo Wegmann Veitshöchheim M50 1:31:40 1:28:29 3:00:09 1:43:16 4:43:25 1:49:36 6:32:59
143 Guus Hageman Midwoud M55 1:26:18 1:19:49 2:46:07 1:39:12 4:25:19 2:08:37 6:33:55
144 Ruud de Vries Kerkrade M50 1:38:20 1:31:25 3:09:45 1:39:26 4:49:11 1:45:10 6:34:20
145 Hennie van Velzen Honselersdijk M40 1:34:38 1:31:42 3:06:20 1:38:55 4:45:15 1:49:25 6:34:39
146 Martin Kampman Holten M40 1:29:22 1:23:38 2:53:00 1:36:52 4:29:52 2:04:50 6:34:42
147 Adi Graaf Nijmegen M40 1:28:29 1:20:11 2:48:40 1:33:42 4:22:22 2:12:21 6:34:42
148 Joop Wijnhoud Zwolle M45 1:27:41 1:25:28 2:53:09 1:41:59 4:35:08 1:59:48 6:34:55
149 Ruud Kok Apeldoorn M50 1:21:29 1:19:26 2:40:55 1:53:11 4:34:06 2:00:51 6:34:55
150 Dick Stam Maarssen M45 1:33:35 1:26:58 3:00:33 1:33:30 4:34:03 2:01:11 6:35:13
151 Koos Rademaker Amersfoort M60+ 1:25:25 1:23:07 2:48:32 1:43:16 4:31:48 2:03:46 6:35:33
152 Ruud Fokker Lelystad M50 1:29:09 1:21:51 2:51:00 1:39:39 4:30:39 2:05:02 6:35:39
153 Pieter den Edel Wassenaar M 1:36:41 1:30:36 3:07:17 1:36:38 4:43:55 1:51:50 6:35:44
154 Fred van Nieuwkerk Rijnsburg M55 1:24:48 1:20:39 2:45:27 1:37:31 4:22:58 2:13:13 6:36:10
155 MOnique Kramer Schagen V40 1:34:34 1:27:39 3:02:13 1:40:14 4:42:27 1:53:51 6:36:17
156 Paula IJzerman IJmuiden Vtm39 1:34:45 1:26:28 3:01:13 1:43:47 4:45:00 1:51:18 6:36:18
157 Rik Plakke Zutphen M40 1:31:33 1:21:19 2:52:52 1:38:56 4:31:48 2:04:40 6:36:26
158 Simone Thorwesten Waltrop V40 1:39:18 1:35:56 3:15:14 1:40:10 4:55:24 1:41:10 6:36:32
159 Ingrid Peperkamp Rotterdam V40 1:37:10 1:31:02 3:08:12 1:38:15 4:46:27 1:50:36 6:37:01
160 Frits van der Lubben Zoetermeer M50 1:29:58 1:21:58 2:51:56 1:30:47 4:22:43 2:14:44 6:37:25
161 Ronald Tertoolen Vlaardingen M45 1:31:08 1:37:01 3:08:09 1:35:55 4:44:04 1:53:29 6:37:31
162 John Rodewijk Oude Wetering M50 1:25:58 1:22:47 2:48:45 1:58:33 4:47:18 1:51:21 6:38:37
163 Hein van Holsteijn Rhenen M60+ 1:27:56 1:26:20 2:54:16 1:42:55 4:37:11 2:01:39 6:38:47
164 Rinus Reijngoudt Terneuzen M50 1:30:30 1:21:40 2:52:10 1:38:45 4:30:55 2:08:06 6:38:59
165 Rob Teisman De Cocksdorp M50 1:29:46 1:28:45 2:58:31 1:42:39 4:41:10 1:58:20 6:39:29
166 Henk van Wijhe Deventer M45 1:25:37 1:18:45 2:44:22 1:52:09 4:36:31 2:03:46 6:40:15
167 Chris Dol Stadskanaal M45 1:34:04 1:25:31 2:59:35 1:43:14 4:42:49 1:57:42 6:40:30
168 Jeffrey Severijn Utrecht M 1:37:50 1:29:43 3:07:33 1:43:20 4:50:53 1:50:00 6:40:52
169 Gina Heuser Ridderkerk V50+ 1:39:02 1:29:52 3:08:54 1:40:41 4:49:35 1:51:46 6:41:20
170 Ilona stevens Malden V40 1:36:10 1:27:39 3:03:49 1:42:35 4:46:24 1:55:17 6:41:40
171 Fred van der Roest Hilversum M40 1:34:22 1:25:14 2:59:36 1:42:57 4:42:33 1:59:17 6:41:48
172 Bert van Orden Ede Gld M40 1:36:10 1:27:39 3:03:49 1:40:42 4:44:31 1:58:01 6:42:31
173 Frans Fobbe Barendrecht M40 1:27:26 1:21:30 2:48:56 1:36:20 4:25:16 2:17:41 6:42:56
174 Irene van Wijk Amsterdam V50+ 1:33:21 1:27:29 3:00:50 1:45:22 4:46:12 1:56:57 6:43:07
175 Roel Kleine Hoogeveen M45 1:35:17 1:26:20 3:01:37 1:38:22 4:39:59 2:03:23 6:43:20
176 Arjan Griffioen Hoogezand M40 1:34:44 1:29:58 3:04:42 1:45:54 4:50:36 1:53:12 6:43:46
177 Gerard Bartelsman Purmerend M45 1:37:49 1:29:58 3:07:47 1:40:02 4:47:49 1:56:14 6:44:01
178 Jakob Hartman Veenendaal M50 1:39:46 1:32:07 3:11:53 1:38:02 4:49:55 1:54:12 6:44:06
179 Peter Heißing Kalkar M45 1:39:31 1:29:13 3:08:44 1:36:58 4:45:42 1:59:32 6:45:12
180 Johan Barnard ‘s-Gravenhage M50 1:34:48 1:25:22 3:00:10 1:44:49 4:44:59 2:00:15 6:45:12
181 Ralph Zijlma Almere M 1:35:41 1:26:49 3:02:30 1:42:46 4:45:16 2:01:36 6:46:50
182 Jacob Visser Heerenveen M60+ 1:40:23 1:36:08 3:16:31 1:38:23 4:54:54 1:52:24 6:47:16
183 Hajo Jonker De Rijp M40 1:32:55 1:24:31 2:57:26 1:50:08 4:47:34 2:00:06 6:47:38
184 Martijn Ooms Zwolle M 1:35:24 1:31:14 3:06:38 1:49:01 4:55:39 1:52:31 6:48:09
185 Dick de Vries Schagen M55 1:41:00 1:27:46 3:08:46 1:37:15 4:46:01 2:02:22 6:48:21
186 Martin Leusink Duiven M45 1:34:55 1:22:20 2:57:15 1:37:05 4:34:20 2:14:03 6:48:21
187 Arend van Gestel Veenendaal M40 1:41:41 1:30:54 3:12:35 1:43:58 4:56:33 1:53:02 6:49:34
188 Frans Pothoven Veenendaal M 1:41:40 1:30:54 3:12:34 1:43:57 4:56:31 1:53:03 6:49:34
189 Herman Martens Ommen M60+ 1:34:34 1:29:41 3:04:15 1:43:35 4:47:50 2:02:11 6:49:59
190 Jeroen Smits Den Burg M40 1:36:11 1:29:00 3:05:11 1:40:54 4:46:05 2:03:58 6:50:01
191 Nina Wolters Waltrop Vtm39 1:39:18 1:35:58 3:15:16 1:42:16 4:57:32 1:52:39 6:50:09
192 Mark Schoonhoven Rotterdam M45 1:40:17 1:31:00 3:11:17 1:44:47 4:56:04 1:54:29 6:50:32
193 Ronald Hoogenboom Naaldwijk M45 1:32:15 1:21:35 2:53:50 1:47:36 4:41:26 2:09:10 6:50:34
194 Jacqueline van Os Poortvliet V40 1:38:18 1:30:23 3:08:41 1:37:51 4:46:32 2:04:21 6:50:51
195 Ton van Os Poortvliet M40 1:38:18 1:30:22 3:08:40 1:37:50 4:46:30 2:04:23 6:50:52
196 Anita Vosman Mersch V40 1:41:24 1:32:20 3:13:44 1:41:35 4:55:19 1:56:23 6:51:41
197 Minke Hilgenberg Apeldoorn M55 1:27:46 1:24:49 2:52:35 2:00:45 4:53:20 1:58:37 6:51:55
198 Frouwkje Herder Ravenswoud V50+ 1:37:00 1:34:48 3:11:48 1:47:47 4:59:35 1:53:02 6:52:36
199 Peter Ickert Niederkrüchten M45 1:34:10 1:32:08 3:06:18 1:45:49 4:52:07 2:00:42 6:52:47
200 Marja van den Burg Ter Heijde V40 1:39:31 1:36:50 3:16:21 1:44:36 5:00:57 1:52:19 6:53:15
201 Hans van Ginneken Dordrecht M50 1:37:43 1:30:55 3:08:38 1:44:00 4:52:38 2:00:40 6:53:16
202 Elly Groet-Beers Hensbroek V50+ 1:36:34 1:37:42 3:14:16 1:43:21 4:57:37 1:55:55 6:53:30
203 Hans Prins Veenendaal M40 1:41:41 1:30:54 3:12:35 1:43:58 4:56:33 1:57:20 6:53:51
204 Ron Fokker Almere M55 1:33:34 1:30:12 3:03:46 1:44:03 4:47:49 2:06:07 6:53:55
205 Edwin Castelein Arnhem M45 1:32:23 1:27:00 2:59:23 1:36:58 4:36:21 2:17:42 6:54:02
206 Georg Kannengießer Friedrichsthal M40 1:36:45 1:37:11 3:13:56 1:43:29 4:57:25 1:56:45 6:54:08
207 André Boom Haarlem M55 1:35:34 1:31:52 3:07:26 1:54:03 5:01:29 1:52:55 6:54:23
208 Aede Bakker Kiel Windeweer M45 1:30:15 1:28:18 2:58:33 1:53:04 4:51:37 2:02:51 6:54:25
209 Ron Aret Gouda M50 1:40:57 1:27:41 3:08:38 1:41:01 4:49:39 2:06:06 6:55:44
210 Maarten van Randeraat Uitgeest M40 1:36:35 1:29:45 3:06:20 1:45:34 4:51:54 2:03:57 6:55:49
211 Johan Bundervoet Sleidinge M60+ 1:33:42 1:28:39 3:02:21 1:47:31 4:49:52 2:06:00 6:55:51
212 Fred Kamp Rottevalle M45 1:34:24 1:26:01 3:00:25 1:47:18 4:47:43 6:55:59 6:55:59
213 Frits Soeters Noord-Sleen M60+ 1:36:29 1:30:30 3:06:59 1:40:14 4:47:13 2:08:59 6:56:11
214 Herman Holterman Hengelo Ov M55 1:44:07 1:33:37 3:17:44 1:40:32 4:58:16 1:58:16 6:56:30
215 Jan Broers Nijkerkerveen M50 1:41:10 1:37:24 3:18:34 1:42:49 5:01:23 1:55:18 6:56:39
216 Eric Ariens Hoofddorp M45 1:38:53 1:30:31 3:09:24 1:45:17 4:54:41 2:02:27 6:57:06
217 Siebolt de Boer Nijmegen M45 1:46:13 1:40:32 3:26:45 1:38:48 5:05:33 1:51:45 6:57:17
218 Yvonne van Druenen Nijmegen V50+ 1:42:24 1:39:52 3:22:16 1:41:21 5:03:37 1:53:48 6:57:23
219 Dirk van Kessel Geldermalsen M40 1:39:45 1:32:11 3:11:56 1:46:55 4:58:51 1:59:24 6:58:15
220 Tom van der Veldt Haarlem M40 1:41:40 1:31:27 3:13:07 1:42:22 4:55:29 2:02:56 6:58:23
221 Hans Hoffs Arnhem M55 1:40:30 1:32:11 3:12:41 1:43:44 4:56:25 2:02:08 6:58:31
222 Annelies van Strater Oegstgeest Vtm39 1:48:05 1:35:23 3:23:28 1:44:12 5:07:40 1:51:34 6:59:12
223 Gerda Peeters Venray V50+ 1:45:58 1:41:48 3:27:46 1:43:33 5:11:19 1:48:17 6:59:34
224 Herman Euverman Zwolle M55 1:39:50 1:31:22 3:11:12 1:44:53 4:56:05 2:03:38 6:59:43
225 Ingrid Koopman Utrecht V50+ 1:42:32 1:35:33 3:18:05 1:48:57 5:07:02 1:53:32 7:00:33
226 Bas de Loos Wormerveer M 1:34:13 1:28:09 3:02:22 1:54:58 4:57:20 2:03:25 7:00:43
227 Cees Bouma Biddinghuizen M40 1:39:29 1:29:19 3:08:48 1:45:56 4:54:44 2:08:18 7:03:01
228 Piet Schreurs Heibloem M55 1:33:15 1:28:31 3:01:46 1:52:04 4:53:50 2:10:05 7:03:53
229 Theo Kuiper Voorschoten M45 1:37:32 1:29:06 3:06:38 1:47:57 4:54:35 2:12:18 7:06:52
230 Willem Staal Zeist M45 1:49:24 1:38:34 3:27:58 1:41:12 5:09:10 1:58:06 7:07:16
231 Pieter Locher Amsterdam M50 1:36:36 1:38:36 3:15:12 1:48:55 5:04:07 2:03:27 7:07:32
232 Nico Achterberg Veenendaal M50 1:42:54 1:37:46 3:20:40 1:44:25 5:05:05 2:02:58 7:08:02
233 Theo Reus Veenendaal M60+ 1:42:52 1:37:47 3:20:39 1:44:25 5:05:04 2:02:59 7:08:02
234 Ton Cusiel Heerenveen M55 1:39:48 1:33:36 3:13:24 1:42:34 4:55:58 2:13:16 7:09:12
235 Martin Grootveld Warnsveld M50 1:34:55 1:32:41 3:07:36 1:53:22 5:00:58 2:08:22 7:09:18
236 Rob de Lange Naarden M45 1:39:16 1:34:36 3:13:52 1:47:11 5:01:03 2:08:47 7:09:48
237 Walter Schul Brühl M45 1:36:03 1:30:18 3:06:21 1:53:20 4:59:41 2:10:45 7:10:25
238 Marc Van Meenen Geel M45 1:25:14 1:20:07 2:45:21 1:53:36 4:38:57    
239 Arnoud Ens Utrecht M 1:30:23 1:22:12 2:52:35 2:00:45 4:53:20    
240 Eelco Bakker Amsterdam M 1:35:25 1:31:14 3:06:39 1:49:01 4:55:40    
241 Irene Kok Apeldoorn Vtm39 1:39:53 1:35:36 3:15:29 1:43:06 4:58:35    
242 Hessel de Boer Leeuwarden M55 1:39:55 1:32:12 3:12:07 1:47:52 4:59:59    
243 Nico Hagen Enschede M45 1:39:26 1:36:09 3:15:35 1:50:00 5:05:35    
244 Nellie van der Made Assen V50+ 1:34:54 1:30:34 3:05:28 2:01:42 5:07:10    
245 Jan Prins Assen M45 1:36:19 1:30:05 3:06:24 2:00:48 5:07:12    
246 Frank Fuhr Den Helder M 1:29:44 1:29:54 2:59:38 2:07:42 5:07:20    
247 René Langeslag Almere M45 1:43:25 1:36:13 3:19:38 1:50:58 5:10:36    
248 Frans Nettekoven Amsterdam M55 1:36:15 1:37:25 3:13:40 1:58:05 5:11:45    
249 Cor de Boer Hoofddorp M55 1:41:15 1:36:09 3:17:24 1:54:39 5:12:03    
250 John de Boer De Meern M40 1:37:49 1:32:48 3:10:37 2:01:35 5:12:12    
251 Stefan Bayens Amsterdam M40 1:45:34 1:35:05 3:20:39 1:51:47 5:12:26    
252 Seppo Spaapen Purmerend M40 1:39:23 1:38:50 3:18:13 1:55:18 5:13:31    
253 Yvonne Sant Heemskerk V40 1:45:45 1:45:08 3:30:53 1:45:56 5:16:49    
254 Michiel Vullings Amsterdam M 1:44:48 1:41:30 3:26:18 1:54:02 5:20:20    
255 Julia Suwelack Muenster V50+ 1:41:34 1:44:09 3:25:43 1:59:28 5:25:11    
256 Denny Schreefel Nieuwegein M55 1:48:32 1:45:09 3:33:41 2:00:24 5:34:05    
257 Hans Weeber Ter Heijde M60+ 1:48:33 2:00:20 3:48:53 2:25:11 6:14:04    
258 John Damen Tegelen M50 1:57:06 2:04:51 4:01:57 2:12:08 6:14:05    
259 Michel Buijck Biervliet M 1:05:05 1:02:31 2:07:36 1:22:13 3:29:49    
260 Marc Vanderlinden Brussel M50 1:13:12 1:06:14 2:19:26 1:10:52 3:30:18    
261 Leo Tolboom ‘s-Gravenhage M45 1:24:41 1:17:14 2:41:55 1:24:19 4:06:14    
262 Hendrik van der Meiden De Rijp M45 1:21:44 1:27:00 2:48:44 1:27:52 4:16:36    
263 Wander Bod Stokkum M50 1:27:02 1:21:26 2:48:28 1:35:51 4:24:19    
264 Nico Maijer Vinkeveen M50 1:22:14 1:17:00 2:39:14 1:50:56 4:30:10    
265 Kees Greidanus Bilthoven M50 1:29:34 1:22:55 2:52:29 1:39:41 4:32:10    
266 Ad Peltenburg Zoetermeer M60+ 1:34:23 1:26:11 3:00:34 1:34:31 4:35:05    
267 Bob Verbrugge Zoetermeer M50 1:29:34 1:21:59 2:51:33 1:47:29 4:39:02    
268 Ad Suijkerbuijk Steenbergen Nb M50 1:34:23 1:28:02 3:02:25 1:38:18 4:40:43    
269 Vok de Wit Zijdewind M50 1:29:11 1:26:29 2:55:40 1:48:17 4:43:57    
270 Andries Welles Lippenhuizen M40 1:33:39 1:26:28 3:00:07 1:51:45 4:51:52    
271 Han Ordelman Den Helder M45 1:30:02 1:29:10 2:59:12 2:02:42 5:01:54    
272 Christian Pfluegler Münster M40 1:44:02 1:35:47 3:19:49 1:51:41 5:11:30    
273 Math Kemps Venlo M50 1:42:51 1:37:29 3:20:20 2:01:40 5:22:00    
274 Marco Bol Huizen M 1:40:19 1:44:32 3:24:51 1:58:45 5:23:36    
275 Wibo Veenstra Assen M50 1:43:10 1:40:02 3:23:12 2:01:41 5:24:53    
276 Jan van der Blom Doetinchem M60+ 1:46:41 1:37:59 3:24:40 2:03:47 5:28:27    
277 Eric Ries Strassen M45 1:43:33 1:40:57 3:24:30 2:05:03 5:29:33    
278 Marc Papanikitas Mortsel M40 1:03:39 59:43 2:03:22        
279 Aart-Peter Baan Hendrik-Ido-Ambacht M40 1:05:52 1:02:53 2:08:45        
280 Erik van der Velden Den Burg M40 1:10:38 1:06:08 2:16:46        
281 Theo Franchimon Den Burg M50 1:20:00 1:10:38 2:30:38        
282 Jan Strijker Brummen M55 1:22:54 1:16:24 2:39:18        
283 Bram Bakker Bloemendaal M45 1:23:55 1:17:24 2:41:19        
284 Rene Nijkamp Emst M45 1:22:54 1:21:52 2:44:46        
285 Marcel Wierenga Oegstgeest M 1:25:44 1:19:40 2:45:24        
286 Petra Domhof Harreveld V40 1:25:57 1:20:23 2:46:20        
287 Arnold Bredewolt Veessen M 1:23:49 1:23:42 2:47:31        
288 Jan Koning Volendam M45 1:26:18 1:22:43 2:49:01        
289 Walter Blom Edam M45 1:26:19 1:22:45 2:49:04        
290 Han Frenken Stein Lb M45 1:26:57 1:25:37 2:52:34        
291 Eric Koens Purmerend M40 1:32:47 1:21:12 2:53:59        
292 Bé Meerman Enschede M50 1:30:46 1:24:43 2:55:29        
293 Rob Rooijackers Schagen M55 1:25:41 1:29:56 2:55:37        
294 Bertus van Elburg Nijverdal M55 1:31:33 1:25:30 2:57:03        
295 Jan Streunding Winschoten M50 1:26:40 1:32:42 2:59:22        
296 Eric Knipscheer Dinxperlo M40 1:32:22 1:27:40 3:00:02        
297 Frans van Huizen Velp Gld M55 1:32:15 1:28:04 3:00:19        
298 Peter Boltjes Winschoten M50 1:28:09 1:32:25 3:00:34        
299 Henk Veldkamp Oosterhesselen M55 1:35:17 1:26:20 3:01:37        
300 Dinant Bruiss Enschede M50 1:34:22 1:30:07 3:04:29        
301 Wim Nobel Lekkerkerk M50 1:36:34 1:28:42 3:05:16        
302 Jean-Pierre Schmitz Luxembourg M50 1:33:56 1:32:42 3:06:38        
303 Lee Jaas Strassen M55 1:33:56 1:32:42 3:06:38        
304 Frank Polzius Stolberg M45 1:37:10 1:31:03 3:08:13        
305 Jean-Antoin vd Rijzen Huijbergen M40 1:37:31 1:31:36 3:09:07        
306 Klaas Laan Amsterdam M50 1:38:16 1:31:21 3:09:37        
307 John Kommer Zierikzee M40 1:34:52 1:35:43 3:10:35        
308 Gilbert van Dam Bergen op Zoom M 1:37:32 1:33:17 3:10:49        
309 Gerrit de Bruin Bleiswijk M55 1:37:22 1:33:59 3:11:21        
310 Leon Verbugt Asten M45 1:32:25 1:39:51 3:12:16        
311 Onno Oudewortel Wijdewormer M45 1:41:39 1:34:44 3:16:23        
312 Ed Roos Middenbeemster M40 1:38:47 1:38:07 3:16:54        
313 Edwin van der Meer Utrecht M40 1:42:32 1:35:33 3:18:05        
314 Robert Teunisse Purmerend M 1:41:39 1:36:34 3:18:13        
315 Sjaak Schipper Groningen M60+ 1:40:30 1:38:27 3:18:57        
316 Margot Baars Houten V50+ 1:40:49 1:38:26 3:19:15        
317 Volker Grohmann Troisdorf M40 1:40:51 1:41:17 3:22:08        
318 Gerard Berkvens Someren M50 1:38:37 1:43:32 3:22:09        
319 Inge van Oijen Liempde V40 1:43:05 1:40:21 3:23:26        
320 Wietze Jonker Luxwoude M55 1:40:23 1:45:05 3:25:28        
321 Gert van Beek Arnhem M45 1:42:47 1:43:23 3:26:10        
322 Kiek van den Tweel Bemmel V40 1:46:13 1:43:07 3:29:20        
323 Marco Hartman Wildervank M 1:43:34 1:56:58 3:40:32        
324 Rose-Minke Schure Zeist Vtm39 1:42:48 1:59:33 3:42:21        
325 Jake Leopard Veenendaal M45 1:46:38 1:58:54 3:45:32        
326 Annette Voets Apeldoorn V50+ 1:25:02            
327 Ronald van Ingen Apeldoorn M45 1:28:29            
328 Jan Abma Bennekom M45 1:29:07            
329 Ruud Veldhuis Heemskerk M55 1:36:35            
330 Jan van Westerlaak Amsterdam M50 1:36:46            
331 Rolf Soldaat Amsterdam Zuidoost M40 1:37:37            
332 Koen de Vries Vlissingen M50 1:37:56            
333 Fred Kroon Kerkrade M50 1:38:21            
334 Cor van der Hoek Brummen M55 1:38:52            
335 Sabine Schäfer Troisdorf V40 1:40:03            
336 Hans Joachim Girulat Bochum M60+ 1:41:31            
337 Angela Veld Culemborg V50+ 1:43:04            
338 Jolle de Boer Hellum M55 1:48:49            
339 André Blaauw Weener M45 1:52:11            


Uitslag estafette 2011

Klik hier voor de uitslagen van de estafette in html met tussentijden en individuele prestatie

UITSLAGENLIJST – 4 X 15 KM ESTAFETTE
25-4-2011
Plts Naam Vereniging/Woonplts Uitsl Categ Turfveld Slufter PH Finish
1 De Kempen Noorderwijk (BEL) lft 1e Mrecr 59:19 1:51:07 2:44:58 3:44:36
Jo Pims 26 59:19
Tom Steenackers 23 51:48
Nick Renders 24 53:51
Vincent Bierinckx 21 59:38
2 AV Cialfo Epe Veessen 1e Mwed 1:02:01 1:56:35 2:53:03 3:55:00
Bas Mekking 33 1:02:01
Joris van de Meent 33 54:34
Jan van Ommen 40 56:28
Willem de Weerdt 55 1:01:57
3 De Belgen Noorderwijk (BEL) 1e Gem 1:01:36 1:55:37 2:51:13 3:57:36
Sus Renders 49 1:01:36
Gille Coekelbergs 44 0:54:01
Kristof Nevelsteens 27 0:55:36
Els Rens 27 1:06:23
4 AV Veluwe Apeldoorn 2e Mwed 1:02:43 2:00:34 2:57:51 4:00:16
Seran Nijkamp 25 1:02:43
Bas Kluizenaar 21 57:51
Eric Baten 43 57:17
Ronald Derksen 39 1:02:25
5 LG Hoorn 1 Hoorn Nh 3e Mwed 1:01:13 2:01:16 2:59:42 4:11:11
Sander Groot 39 1:01:13
Ronald Tromp 42 1:00:03
Koen Selie 22 58:26
Theo Quist 34 1:11:29
6 Noordkop masters Den Helder 4e Mwed 1:08:01 2:07:53 3:12:20 4:15:01
Ronald Lienos 35 1:08:01
Mats Smit 57 59:52
Ronald Jacobs 46 1:04:27
Raymond Koen 30 1:02:41
7 Klaas Joost AdJ De Bilt 5e Mwed 1:12:08 2:13:09 3:13:18 4:15:10
Bart Luijk 39 1:12:08
Ruud Moelands 33 1:01:01
Leonard Tersteeg 28 1:00:09
Michiel Mooibroek 36 1:01:52
8 One team Texel Den Burg 6e Mwed 1:00:02 2:01:45 3:08:22 4:21:29
Robert Bakker 30 1:00:02
Jan Zijm 52 1:01:43
Frits van der Gracht 51 1:06:37
Coen Schoonheden 42 1:13:07
9 Afslag Wolvega Wolvega 7e Mwed 1:09:48 2:13:23 3:19:04 4:22:43
Hans Versteeg 51 1:09:48
Heerke Postma 50 1:03:35
Stephan Versteeg 21 1:05:41
Stefan Postma 21 1:03:39
10 Hellas Triathlon 1 Utrecht 1e Vwed 1:08:48 2:16:20 3:17:39 4:26:11
Agnes Schipper 42 1:08:48
Anneke Steens 31 1:07:32
Edith Kortekaas 36 1:01:19
May Kerstens 34 1:08:32
11 AV Veluwe Hoog Soeren 8e Mwed 1:07:48 2:12:50 3:18:26 4:27:53
Jan Grashuis 41 1:07:48
Tonnie de Winter 46 1:05:02
Hans van Driel 50 1:05:36
Ton Berghout 35 1:09:27
12 Noordkop Den Helder 9e Mwed 1:10:26 2:15:17 3:18:07 4:28:58
Jan Koopman 39 1:10:26
Kees Visser 41 1:04:51
Peter ter Burg 48 1:02:50
Peter van Doorn 43 1:10:51
13 AV DOKEV 1 Anna Paulowna 10e Mwed 1:13:08 2:14:29 3:23:03 4:31:37
Aad Portegijs 47 1:13:08
Jan Kerkhof 50 1:01:21
Dirk Abbink 48 1:08:34
Theo van Graven 46 1:08:34
14 RLV 5 Elst Ut 2e Mrecr 1:14:57 2:22:13 3:25:24 4:34:27
Eric de Fluyter 39 1:14:57
Arjo van Hardeveld 43 1:07:16
Hans Wildeboer 44 1:03:11
Rob Bijl 44 1:09:03
15 AV Horror Oudemirdum 11e Mwed 1:05:43 2:22:33 3:29:29 4:38:50
Wabe Roskam 38 1:05:43
Janet Werkema 49 1:16:50
Henk Ruiter 48 1:06:56
Jappie Brandenburg 28 1:09:21
16 IMARES.NL Den Burg 3e Mrecr 1:14:44 2:17:31 3:29:01 4:39:12
Martin Baptist 39 1:14:44
Bram Couperus 47 1:02:47
Jeroen Jansen 35 1:11:30
Robbert Jak 47 1:10:11
17 De Hazen Hoogland 12e Mwed 1:10:14 2:22:51 3:26:47 4:44:36
Adrie van Graafeyland 58 1:10:14
Peter Hendriksen 57 1:12:37
Hans Bos 55 1:03:56
Marcel Brok 48 1:17:49
18 Texelse Boys Zeist 4e Mrecr 1:12:05 2:27:38 3:31:50 4:46:27
Patrick Witte 22 1:12:05
Marco Eerkes 23 1:15:33
Milco Kats 20 1:04:12
Jeroen Driehuis 25 1:14:37
19 De Gele Helm (Phoenix) Utrecht 13e Mwed 1:16:59 2:24:19 3:30:26 4:51:59
Martijn Estor 32 1:16:59
Ruud van Suijdam 40 1:07:20
Paul Kommeren 49 1:06:07
Edwin Marquart 43 1:21:33
20 Ecomare Den Burg 5e Mrecr 1:10:01 2:26:31 3:36:15 4:52:01
Pierre Bonnet 50 1:10:01
Anton Hurkens 55 1:16:30
Herman Ploeger 49 1:09:44
Quinten van Katwijk 36 1:15:46
21 Tik hem aan knecht De Rijp 6e Mrecr 1:12:00 2:10:00 3:24:08 4:52:27
Tom Stobbe 29 1:12:00
Rick Stobbe 28 0:58:00
Daan Stobbe 22 1:14:08
Cees Stobbe 54 1:28:19
22 Sattler KG Remscheid (GER) 7e Mrecr 1:23:18 2:18:49 3:29:17 4:54:16
22 1:23:18
Daniel Schürmann 28 0:55:31
Volker Fohrmeister 25 1:10:28
Heinz Haberecht 55 1:24:59
23 AV DOKEV 2 Anna Paulowna 2e Gem 1:13:20 2:22:09 3:34:02 4:55:25
Peter Keet 45 1:13:20
Dennis Buschman 43 1:08:49
Connie van der Lee 48 1:11:53
Cor Looijestein 58 1:21:23
24 Vlek Oosterend Nh 3e Gem 1:14:09 2:22:50 3:38:58 4:57:05
Peter Witte 39 1:14:09
Arnold Leijstra 37 1:08:41
Lize Vlaming 39 1:16:08
Ger Vlaming 42 1:18:07
25 Vermeertjes Elst Ut 4e Gem 1:21:48 2:48:18 3:51:53 5:01:40
Klaas Vermeer 58 1:21:48
Linda Nalis 25 1:26:30
David Vermeer 27 1:03:35
Martin Vermeer 26 1:09:47
26 Mixed double Oostwoud 5e Gem 1:12:28 2:22:28 3:38:33 5:02:05
Erwin Leblansch 38 1:12:28
Mirjam Ruiter 40 1:10:00
Monique Leblansch 34 1:16:05
Robbert van Meulem 43 1:23:32
27 RUN 4 FUN Hoorn Nh 8e Mrecr 1:18:01 2:33:08 3:41:53 5:03:15
Cor Bobeldijk 53 1:18:01
Cor Stevens 55 1:15:07
Marcel de Hart 35 1:08:45
Niels Molenaar 28 1:21:22
28 ATLON AV Edam 14e Mwed 1:17:25 2:31:15 3:48:31 5:04:09
Jan Steur 52 1:17:25
Peter Bakker 62 1:13:50
Michel Bien 34 1:17:16
Neal Keijzer 27 1:15:38
29 Phoenix Utrecht 2e Vwed 1:15:40 2:32:55 3:55:12 5:05:24
Dorien van der Schot 26 1:15:40
Linde Meijaard 43 1:17:15
Rianne Vlooswijk 33 1:22:17
Lia Wijnberger 42 1:10:12
30 Rondje-om Edam 15e Mwed 1:24:28 2:39:15 3:47:42 5:06:40
Erik Hartog AV Edam 44 1:24:28
Ton Mosch 45 1:14:47
Simon Kroon 42 1:08:27
Lody Peeters 60 1:18:58
31 Ladies team Bovenkarspel 3e Vwed 1:21:01 2:29:50 3:46:52 5:07:10
Mirjam Zuurbier Loopgroep Hoorn 51 1:21:01
Jacqueline Prins 41 1:08:49
Christel Brandhoff 42 1:17:02
Rita Quist 38 1:20:18
32 Hoorns Trots Venhuizen 16e Mwed 1:17:03 2:26:57 3:34:47 5:08:14
Jan Groot Loopgroep Hoorn 47 1:17:03
Sjaak van Diepen 48 1:09:54
Alex Gitzels 33 1:07:50
Jarno Meijers 32 1:33:27
33 OSG Hogeberg De Cocksdorp 9e Mrecr 1:05:13 2:21:40 3:49:27 5:08:47
Lutz Lohse 47 1:05:13
Ben Bakker 52 1:16:27
Arjan Polman 18 1:27:47
Jeroen Plag 48 1:19:20
34 Gremmen & Co De Cocksdorp 10e Mrecr 1:18:08 2:34:50 3:53:29 5:10:29
Maikel van der Gracht 20 1:18:08
Jan Gremmen 49 1:16:42
Thomas Gremmen 20 1:18:39
Sebastiaan Gremmen 21 1:17:00
35 Hobbelen? Krommenie 11e Mrecr 1:10:05 2:36:30 3:53:58 5:10:29
Bas Ranzijn 34 1:10:05
Barry Jonker 37 1:26:25
Peter Berkhout 39 1:17:28
Sander van den Belt 29 1:16:31
36 Hellas Triathlon 2 Utrecht (Hellas) 4e Vwed 1:20:26 2:47:24 3:58:01 5:11:05
Femke van Brussel-Visser 30 1:20:26
Jolien de Klein 28 1:26:58
Monica Görska 31 1:10:37
Floortje Gierman 25 1:13:04
37 AV DOKEV 4 Anna Paulowna 6e Gem 1:19:10 2:35:06 3:47:37 5:11:57
Arie Dijkshoorn 61 1:19:10
Martien Komen 50 1:15:56
Peter van Zwieten 54 1:12:31
Ilona Ploeger 37 1:24:20
38 Team Rozenburg Rozenburg Zh 12e Mrecr 1:26:57 2:38:58 3:51:59 5:12:47
Hans van Es 51 1:26:57
John Frijsen 44 1:12:01
Ronald Braak 46 1:13:01
Marc Doorduin 43 1:20:48
39 AV DOKEV 3 Anna Paulowna 13e Mrecr 1:14:13 2:29:45 3:48:24 5:12:47
Bart Kesteloo 56 1:14:13
Leen Duijzer 53 1:15:32
Hans Slaman 52 1:18:39
Dirk Beerse 42 1:24:23
40 AVT meisjes Oudeschild 5e Vwed 1:21:51 2:37:27 3:46:36 5:12:56
Natascha van der Vis 40 1:21:51
Ulrike Weirich 42 1:15:36
Margot van der Ven 43 1:09:09
Colinda van der Vis 43 1:26:20
41 OSG De Hogeberg Oudeschild 14e Mrecr 1:18:09 2:42:32 3:50:07 5:15:38
Martijn van Haren 17 1:18:09
Kevin van der Burg 18 1:24:23
Duco Trap 17 1:07:35
David van Logchem 16 1:25:31
42 Lekker Bezig Den Burg 7e Gem 1:10:16 2:22:55 3:48:33 5:15:48
Cees van der Land 31 1:10:16
Thomas Richter 43 1:12:39
Elizabeth Jones 27 1:25:38
Louis Peperzak 51 1:27:15
43 Snelle Meisjes Hoogland 6e Vwed 1:24:05 2:47:14 4:05:40 5:19:42
Gea Bos 53 1:24:05
Ali Veenstra 65 1:23:09
Anita Greefhorst 47 1:18:26
Susan Hagenvoort 48 1:14:02
44 De zwoegende zwagers Den Hoorn Texel 15e Mrecr 1:08:08 2:29:23 3:44:29 5:19:50
Sjoerd Groeskamp 26 1:08:08
Jos Roffel 42 1:21:15
Frank Groeskamp 43 1:15:06
Frank Groeskamp 43 1:35:21
45 Havik Hoorn Hoorn Nh 17e Mwed 1:16:23 2:30:43 3:47:16 5:21:26
Gerrit-Jan Scholtens Loopgroep Hoorn 52 1:16:23
Remco Vriend 43 1:14:20
Henk Weijerstrass 48 1:16:33
William de Jager 38 1:34:10
46 Korps marine brandweer Den Helder 16e Mrecr 1:23:45 2:32:11 3:58:23 5:22:26
Marchel Keppel 43 1:23:45
Dino Mureau 36 1:08:26
Ad Visscher 49 1:26:12
Danny Post 23 1:24:03
47 Kan beter Hoorn Nh 17e Mrecr 1:27:05 2:37:20 4:02:34 5:23:11
Rogier Hoekema 44 1:27:05
John Brandhoff 46 1:10:15
Jaap Wit 58 1:25:14
The Danenberg 56 1:20:37
48 40+ Hoorn Nh 18e Mwed 1:16:35 2:36:32 3:59:09 5:25:47
Martijn Mengerink Loopgroep Hoorn 40 1:16:35
Dirk Exalto 55 1:19:57
Corwin Exalto 25 1:22:37
John Temme 43 1:26:38
49 DRIL PK Bussum 18e Mrecr 1:23:38 2:42:12 3:55:58 5:25:50
Lieuwe Haanstra 50 1:23:38
Dick de Vries 51 1:18:34
Iddo de Ruijter 47 1:13:46
Richard de Vries 47 1:29:52
50 Paal 9 Den Hoorn Texel 19e Mrecr 1:15:53 2:34:21 4:04:27 5:27:14
Ron Broersma 41 1:15:53
Steven van Vliet 27 1:18:28
René Jager 39 1:30:06
Koen van der Meer 44 1:22:47
51 Schoorllopers Edam 8e Gem 1:24:21 2:39:27 4:01:13 5:29:37
Theo Mossel 57 1:24:21
Alie Zwarthoed 51 1:15:06
Tinie Zwarthoed 58 1:21:46
Cees Groot 46 1:28:24
52 Twente Top Enschede 1 9e Gem 1:20:22 2:49:04 3:59:21 5:29:48
Peter Brouwer 40 1:20:22
Patrick Haveman 27 1:28:42
Dirk Jan Zeedijk 55 1:10:17
Leonie Postma 32 1:30:27
53 RLV 4 Elst Ut 10e Gem 1:25:14 2:40:02 4:03:04 5:31:26
Helma Janssen 48 1:25:14
Rene van de Berge 48 1:14:48
Gert van Esse 46 1:23:02
Bertus Sasbrink 43 1:28:22
54 Toppers Hoorn Nh 11e Gem 1:24:42 2:39:14 3:53:08 5:31:50
Monique van Kilsdonk 27 1:24:42
Bas Mozes 39 1:14:32
Marco Schoen 45 1:13:54
Amber Schoen 42 1:38:42
55 Just Run 1 Almere 12e Gem 1:29:33 2:33:33 3:55:00 5:33:08
Frank Ydema 30 1:29:33
David Westdorp 35 1:04:00
Pia Soetebier 48 1:21:27
Jos de Grauw 47 1:38:08
56 Bremakker Den Burg 20e Mrecr 1:13:37 2:36:14 4:03:57 5:33:20
Benz van Heerwaarden 40 1:13:37
Berry Koning 36 1:22:37
Edgar Bakker 46 1:27:43
Bas Koelmans 40 1:29:23
57 Cifla voor 60 Nijmegen 1e Vrecr 1:32:52 2:41:16 4:06:25 5:33:38
Indra Bimmel 38 1:32:52
Josien van den Berg 51 1:08:24
Marianne Renckens 63 1:25:09
Mieke Toorenaar 64 1:27:13
58 12 Balcken Den Burg 21e Mrecr 1:22:05 2:40:23 4:08:39 5:35:13
Dave de Bruijn 30 1:22:05
Willian Blom 26 1:18:18
Bob Ran 26 1:28:16
Lennart Witte 30 1:26:34
59 B & B Accountants 1 Den Burg 22e Mrecr 1:23:51 2:44:47 4:09:05 5:35:38
Cees Jan de Jager 35 1:23:51
Lo Bremer 56 1:20:56
Arco Garritsen 47 1:24:18
Rob Zwetsloot 49 1:26:33
60 Gank Vrom Volendam 7e Vwed 1:30:15 2:48:48 4:04:29 5:38:03
Giséla Muhren AV Edam 41 1:30:15
Angelique Kroon 39 1:18:33
Hilly Jonk 56 1:15:41
Ineke van Boesschoten 52 1:33:34
61 Westend Boys Oosterend Nh 23e Mrecr 1:27:40 2:45:25 4:12:34 5:38:15
Frank Zethof 50 1:27:40
Henk Schraag 59 1:17:45
Marco Groen 40 1:27:09
Patrick Groen 36 1:25:41
62 Zandkoog De Koog 24e Mrecr 1:35:40 2:42:28 4:09:14 5:39:23
Henry Venema 34 1:35:40
Marnix de Witte 41 1:06:48
Robbert van den Bent 58 1:26:46
Frank Haasdijk 52 1:30:09
63 Cool Runnings Brühl (D) 25e Mrecr 1:29:36 2:47:07 4:14:54 5:39:55
Dirk Gassmüller 49 1:29:36
Manfred Zirfas 48 1:17:31
Rainer Grandt 46 1:27:47
Michael Schneider 47 1:25:01
64 Rabgroep Den Burg 26e Mrecr 1:16:28 2:54:53 4:15:22 5:40:39
Martien Witte 50 1:16:28
Daniël Oosterhof 26 1:38:25
Pieter Krugers 42 1:20:29
Paul Krugers 48 1:25:17
65 Jolinkies Den Burg 13e Gem 1:20:44 2:42:46 4:02:57 5:41:54
Bas Waterman 47 1:20:44
Connie Joling 44 1:22:02
Frida Joling 47 1:20:11
Femmieke Joling 48 1:38:57
66 De Kraaien Oosthuizen 27e Mrecr 1:26:29 2:52:59 4:15:56 5:43:20
Martin Pool 62 1:26:29
Ronald Heierler 62 1:26:30
Jan Kok 67 1:22:57
Fred Sinselmeijer 62 1:27:24
67 Gaan we doen Den Burg 14e Gem 1:20:39 2:45:20 4:10:58 5:43:25
Jelte van der Kooi 39 1:20:39
Louise van der Sluis 41 1:24:41
Monique Visch 37 1:25:38
Peter Visch 34 1:32:27
68 Team Noordkop Den Helder 15e Gem 1:27:08 2:48:58 4:12:12 5:43:27
Renata Vermeulen 42 1:27:08
Chris Vermeulen 43 1:21:50
André Struijk 44 1:23:14
Jan den IJzerman 54 1:31:15
69 ADHC Amsterdam 16e Gem 1:28:01 2:44:08 4:17:04 5:44:22
Klaas Gerssen 51 1:28:01
Alize Okel-Kooy 43 1:16:07
Walter Krijger 46 1:32:56
Nicole v.d. Meulen 38 1:27:18
70 Just Run 3 Almere 17e Gem 1:21:01 2:53:50 4:26:02 5:44:31
Paul Latour 50 1:21:01
Monique Donkersloot 49 1:32:49
Carla van der Meer 46 1:32:12
David Westdorp 35 1:18:29
71 Overkanters Egmond-Binnen 18e Gem 1:28:32 2:56:03 4:12:58 5:45:41
Erik van Zoonen 52 1:28:32
Guido Kaandorp 28 1:27:31
Jip van Zoonen 25 1:16:55
Laura Rosendahl Huber 32 1:32:43
72 Widiklahy-Hoogkerk Groningen 19e Gem 1:21:04 2:40:04 4:10:17 5:47:00
Wim Hummel 53 1:21:04
Dirk Schipper 56 1:19:00
Klara Hummel 53 1:30:13
Hijlke Veenstra 62 1:36:43
73 AV-Veluwe fun Apeldoorn 20e Gem 1:27:45 2:46:20 4:24:47 5:47:52
Lex van den Brink 42 1:27:45
Berry de Wied 47 1:18:35
Claudia de Wied 43 1:38:27
Henk Janssen 56 1:23:05
74 s.v. Diomedon Lepelstraat 21e Gem 1:18:39 2:52:09 4:26:25 5:47:54
Jan Suijkerbuijk 48 1:18:39
Betsy van Giels 53 1:33:30
Joke de Cock 53 1:34:16
Alie Suijkerbuijk 50 1:21:29
75 Pengel paashazen Amsterdam 28e Mrecr 1:27:22 3:00:30 4:21:59 5:48:01
Martijn van de Runstraat 39 1:27:22
Lesley Pengel 61 1:33:08
Piet de Jong 55 1:21:29
Jan Punt 46 1:26:02
76 Zou’t Wadt?! Den Hoorn Texel 22e Gem 1:13:09 2:21:56 4:08:20 5:48:05
Rene de Ruijter 44 1:13:09
Gauke van Lingen 44 1:08:47
Yvonne Vittali 41 1:46:24
Simon Lap 42 1:39:45
77 Strijker Brummen 2e Vrecr 1:44:24 2:59:12 4:27:43 5:48:19
Esther Strijker 28 1:44:24
Geertje van Schiffart 33 1:14:48
Gerda van Hattem 42 1:28:31
Anita Spieker 49 1:20:36
78 VTG/De Pappies Amstelveen 29e Mrecr 1:30:53 2:59:36 4:09:47 5:48:33
Thijs Fransen 32 1:30:53
Joris Schrama 32 1:28:43
Yvo Witte 31 1:10:11
Sjors Takes 33 1:38:46
79 Wright 3 Nieuw Vennep 30e Mrecr 1:26:01 2:45:08 4:13:37 5:49:14
Yves Gadouen 26 1:26:01
Xenophon Koukouvinos 31 1:19:07
Talitha Boom 33 1:28:29
Erik Scholten 24 1:35:37
80 van Dijken Oosterend Nh 31e Mrecr 1:32:11 2:52:28 4:16:24 5:49:22
Bart van Dijk 30 1:32:11
Sil van dijk 36 1:20:17
Robert van Dijk 41 1:23:56
Jan van Dijk 63 1:32:58
81 Enschede 2 Enschede 23e Gem 1:17:37 2:55:51 4:17:27 5:50:15
Eveline Reef 41 1:17:37
Agnes Haverman 24 1:38:14
Reinier Kreeft 43 1:21:36
Kirsten Postma 32 1:32:48
82 van Luijn Bunnik 32e Mrecr 1:28:36 2:58:42 4:20:23 5:51:13
Johan van Luijn 59 1:28:36
Martijn Peters 30 1:30:06
Hans van Luijn 58 1:21:41
Gerard van Luijn 56 1:30:50
83 RLV 1 Elst Ut 24e Gem 1:38:33 2:51:43 4:18:31 5:52:08
Eveline Borren 42 1:38:33
Tony Arisse 35 1:13:10
Ton van Ommen 53 1:26:48
Hanneke van de Berge 40 1:33:37
84 Geen idee Den Helder 25e Gem 1:20:00 2:49:43 3:58:43 5:53:18
Jan Kooy 42 1:20:00
Leon Hansen 55 1:29:43
Mirjam Gerssen 46 1:09:00
Brigitte Hoekstra 45 1:54:35
85 Veluwe vrouwen Apeldoorn 3e Vrecr 1:27:44 2:40:49 4:17:19 5:54:46
Ashley van de Leemkolk 23 1:27:44
Miriam Gazzah 34 1:13:05
Melanie de Bruine 40 1:36:30
Nelleke Evers 59 1:37:27
86 B&B Accountants 2 Den Burg 26e Mrecr 1:34:16 2:58:38 4:29:25 5:56:28
Aart Slegh 38 1:34:16
Markus Gersthage 41 1:24:22
Jan Kikkert 38 1:30:47
Arno Koot 41 1:27:03
87 Just Run 2 Almere 27e Gem 1:33:26 3:02:01 4:20:50 5:57:38
Peter Welters 44 1:33:26
Xander van den Berg 32 1:28:35
Joke Stroobach 32 1:18:49
Julia Romanova 41 1:36:48
88 De Venen Boys Wilnis 33e Mrecr 1:28:31 2:57:21 4:29:42 5:59:55
Joep Pothuizen 52 1:28:31
Rob Kuiper 56 1:28:50
Sjoerd v Wijngaarden 25 1:32:21
Johan Samsom 24 1:30:13
89 Polderbenen De Cocksdorp 28e Gem 1:13:31 2:53:27 4:19:36 6:00:28
Vincent de Boer 30 1:13:31
Sabine Beijert 35 1:39:56
Femmy Saal 33 1:26:09
Dirk Westdorp 33 1:40:52
90 Wolf Oosterend Nh 29e Gem 1:40:39 3:01:04 4:27:06 6:00:48
Jan Wolf 52 1:40:39
Janny Wolf 52 1:20:25
Hanneke Wolf 49 1:26:02
Lysanne Wolf 31 1:33:42
91 Corrielaties Den Burg 30e Gem 1:33:11 3:05:14 4:35:30 6:06:33
Andre Kooger 39 1:33:11
Jos Teisman 58 1:32:03
Peter Bakker 66 1:30:16
Corrie de Jager 55 1:31:03
92 Duurdouwers Hensbroek 19e Mwed 1:40:49 3:09:16 4:40:29 6:06:53
Cor Groet ARO ’88 60 1:40:49
Niek Wever 62 1:28:27
Maaike Wever 32 1:31:13
Jan van Duin 64 1:26:24
93 RLV 2 Elst Ut 31e Gem 1:37:00 2:59:02 4:39:49 6:07:13
Ria Perfors 52 1:37:00
Karel van de Berg 46 1:22:02
Michelle van Gestel 45 1:40:47
Gert de Fluiter 36 1:27:24
94 TRIMSLIM 1 Almere 34e Mrecr 1:35:05 2:56:45 4:39:21 6:07:13
Steven Poolman 52 1:35:05
Eric Betsman 46 1:21:40
Theo Balke 45 1:42:36
Vino Burgers 36 1:27:52
95 Dogger en co Den Burg 35e Mrecr 1:26:54 2:48:15 4:34:59 6:08:37
Pieter Dogger 26 1:26:54
Richard Bakker 59 1:21:21
Jan Dogger 61 1:46:44
Wouter Dogger 26 1:33:38
96 Tempus Fugit Doorn 36e Mrecr 1:22:17 2:40:07 4:15:17 6:08:38
Richard Vos 45 1:22:17
Hans Beyer 55 1:17:50
Roger Caubo 55 1:35:10
Ingmar van Beveren 35 1:53:21
97 Team Nelis Den Burg 37e Mrecr 1:38:29 3:06:55 4:32:11 6:09:43
Steven Bakker 42 1:38:29
Jan de Wit 47 1:28:26
Jacob van Heerwaarden 41 1:25:16
Leendert Eelman 43 1:37:32
98 Energieladies Rotterdam 4e Vrecr 1:39:57 3:01:28 4:30:27 6:10:03
Silvia Brechler 42 1:39:57
Gudy van Klaveren 47 1:21:31
Anne-Marie Bayirli 46 1:28:59
Joke Barendregt 47 1:39:36
99 Ermelo united Huissen 32e Gem 1:31:57 3:09:17 4:36:40 6:10:12
Yoran van Meeuwen 14 1:31:57
Jon van der Boom 70 1:37:20
Marloes Vermeulen 46 1:27:23
Patrick van Meeuwen 43 1:33:32
100 Tesselaartjes Den Burg 5e Vrecr 1:30:19 2:51:28 4:27:34 6:11:20
Simone Betsema 40 1:30:19
Rose Goslinga 48 1:21:09
Corrie Witte 55 1:36:06
Marijke Stark 55 1:43:46
101 Funrunners Zwaag 33e Gem 1:36:48 3:07:24 4:47:43 6:13:09
Nick Tijsmans 50 1:36:48
Ruud de Boer 49 1:30:36
Monique Hielkema 35 1:40:19
Co Kuip 47 1:25:26
102 Kust lopers Dortmund (GER) 38e Mrecr 1:23:56 2:43:51 4:19:02 6:16:23
51 1:23:56
Andreas Middendorf 52 1:19:55
Klaus Brinkmann 53 1:35:11
Roland Ackermann 52 1:57:21
103 Ik hou van Joke Gorredijk 34e Gem 1:27:54 3:00:27 4:28:43 6:16:43
Joke Cremer 53 1:27:54
Pieter Cremer 58 1:32:33
Roelof Cremer 59 1:28:16
Diewke Bakker 49 1:48:00
104 Colden Oldies Blokker 35e Gem 1:27:47 3:08:15 4:50:21 6:23:15
Ton Hollak 57 1:27:47
Carin van Bockxmeer 50 1:40:28
Juria Hollak 52 1:42:06
Marcel van der Haagen 52 1:32:54
105 Wright 1 Nieuw Vennep 36e Gem 1:29:17 3:05:08 4:44:44 6:23:25
Ralph Beentjes 29 1:29:17
Aly Wiersma 38 1:35:51
Jeremy Danel 26 1:39:36
Kees Visser 47 1:38:41
106 Coby’s Meiden Den Burg 8e Vwed 1:40:20 3:05:10 4:41:23 6:25:20
Lydia Verweij 57 1:40:20
Yvonne Agter 42 1:24:50
Jacqueline Aarts 44 1:36:13
Laurien Bakker 50 1:43:57
107 Hima Den Burg 37e Gem 1:37:15 3:21:12 4:46:25 6:26:04
Emiel Seegers 48 1:37:15
Annie Hin 51 1:43:57
Peter Hin 54 1:25:13
Roel Struick 49 1:39:39
108 De Venen Girls Wilnis 6e Vrecr 1:30:40 3:02:21 4:44:15 6:26:34
Gaby Pothuizen 25 1:30:40
Joyce Pothuizen 23 1:31:41
Withley Pothuizen 21 1:41:54
Leonieke Samsom 45 1:42:19
109 Niet mijn idee Haarlem 38e Gem 1:49:01 3:08:09 4:45:47 6:27:30
Wietse Baars 33 1:49:01
Nienke Baars 36 1:19:08
Lenna Aden 38 1:37:38
Joukje van Breda 36 1:41:43
110 Festina Lente Heerenveen 39e Gem 1:21:02 2:59:14 4:47:22 6:28:48
Laurens van Amstel 24 1:21:02
Nanda Cusiel 23 1:38:12
Ank Cusiel 45 1:48:08
Renske Hania 27 1:41:26
111 Valse vrienden Den Helder 40e Gem 1:43:01 3:09:46 4:40:14 6:30:12
Ada van der Plas 50 1:43:01
Ton Hoogenbosch 49 1:26:45
Ben Schuddeboom 56 1:30:28
Annie Flisijn 49 1:49:58
112 Team ME Amstelveen 41e Gem 1:31:18 3:11:53 4:40:09 6:32:09
Ton Epskamp 58 1:31:18
Plony Epskamp 56 1:40:35
Saskia Epskamp 30 1:28:16
Pascal Mantiri 36 1:52:00
Bijzondere Estafette teams
Agri en co Den Burg
Richard & Nico Kikkert 47/45 Mrecr 1:24:48 2:33:34 3:54:22 4:58:45
Gijs Gjaltema 43 1:24:48
Cock Groenendaal 45 1:08:46
Frits Bennink&JustHamming 46/48 1:20:48
1:04:23
OSG-Meiden Den Burg Vrecr 1:15:12 2:34:53 3:54:26 5:24:43
Karlijn/Anna 1:15:12
Carmen/Shannon 1:19:41
Marit/Eva 1:19:33
Jasmijn/Joyce 1:30:17
Agri en Co Den Burg Vrecr 1:21:50 2:44:42 4:27:18 5:58:57
Linda Tolsma 43 1:21:50
Annelies Kuiper & Barbara Lont 44/43 1:22:52
Marjo Hoornsman 43 1:42:36
Gea v. Gijssel en Evelyne 46/43 1:31:39
Aleid & Dick ‘s-Gravenhage Gem 1:19:00 2:52:18 4:32:02 6:13:37
Dick van der Klei 47 1:19:00
Aleid Pans 33 1:33:18
Dick van der Klei 47 1:39:44
Aleid Pans 33 1:41:35
Acht v Texel De Cocksdorp Vrecr 1:38:37 3:10:38 5:00:07 6:33:07
Wanda + Cora 42/38 1:38:37
Carla + Miranda 53/46 1:32:01
Annelies + Colinda 57/42 1:49:29
Jacqueline + Esther 37/46 1:33:00
EasyGoingGang Dortmund Apart 1:54:13 3:39:13 5:18:51 6:54:34
Thomas Rauschen 40 1:54:13
Detlev Schreiber/Harald Meyer 60/50 1:45:00
Tina Rux/Philipp Keist 46/18 1:39:38
Andreas Kerst/Mechtild Böker 51/39 1:35:43
Foto’s 2019
Menu Categories
Facebook De Zestig van Texel
Foto’s 2019
Facebook De Zestig