60 – 120 – 4 x 15 – STRAND – bos – duin -wad – DIJK – DORP – BERG

Maandelijks archief: mei 2003

Uitslag 60 km 2003

21-4-2003
60 km vrouwen Cat Woonplaats turfveld slufter krassek. Finish
1 Inez Jacquemart Antwerpen (B) 1:12:19 2:20:02 3:45:32 5:07:01
2 Joke Keuning Den Haag 1:15:12 2:26:19 3:59:00 5:24:34
3 Ida Verduin Schagen 1:24:36 2:37:23 4:08:11 5:31:42
4 Erna Homan-Bennink Groningen 1:25:05 2:41:33 4:13:36 5:38:09
5 Irene van Wijk Amsterdam 1:22:02 2:38:01 4:13:31 5:47:21
6 Marie-Anne Vos-Ertel Amersfoort 1:21:40 2:36:36 4:14:31 5:51:19
7 Gerie Schilder Volendam 1:20:49 2:36:13 4:17:12 5:59:32
8 Monique Kramer Schagen 1:23:35 2:41:01 4:24:18 6:09:28
9 Julia Suwelack Münster (D) 1:20:56 2:38:10 4:20:55 6:10:43
10 Gerry Dumont Borne 1:29:50 2:50:29 4:34:00 6:15:51
11 Jeannet Londema Den Helder 1:29:18 2:53:11 4:36:45 6:17:06
12 Sabine Schneider Heimborn (D) 1:29:40 2:54:40 4:40:05 6:19:05
13 Jolanda Grande Almere 1:26:35 2:53:54 4:48:44 6:40:23
14 Janneke Cazemier Warffum 1:34:06 3:04:42 4:56:28 6:49:04
15 Gerda Kruijer Een 1:35:25 3:04:01 5:01:58 6:55:01
16 Yvonne Fromm Dordrecht 1:45:10 3:17:33 5:18:08 7:00:20
 
60 km mannen Cat Woonplaats turfveld slufter krassekeet Finish
1 Veron Lust M40 Purmerend 0:59:26   3:05:07 4:12:32
2 Bernhard Schlegel M40 Mahlsdorf (D) 1:03:25   3:10:40 4:18:44
3 Jan Suijkerbuijk M40 Moerstraten 1:03:25   3:13:43 4:31:09
4 Jan Paagman M50 Nootdorp 1:12:19 2:16:58 3:31:59 4:44:47
5 Patrick Kloek M Antwerpen 1:03:28 2:04:01 3:23:00 4:53:48
6 Christiaan Pfrommer M Haarlem 1:06:35 2:09:58 3:30:36 4:54:57
7 Jaap Vis M45 Groningen 1:09:20 2:15:32 3:40:48 5:03:17
8 Tiny v.d. Wielen M50 Rosmalen 1:08:13 2:11:30 3:35:17 5:04:53
9 Bert Scholtens M40 Winsum 1:08:52 2:13:23 3:38:13 5:06:06
10 Ben Ahmed M60 Den Helder 1:12:14 2:20:58 3:48:24 5:09:52
11 Patrick Doornaert M45 Wevelgem (B) 1:16:25 2:25:31 3:49:57 5:11:17
12 Theo van Vliet M60 Hoorn 1:17:06 2:26:12 3:50:25 5:12:16
13 Jacob Mook M50 Winschoten 1:17:40 2:28:57 3:54:09 5:12:44
14 Cees van Leenen M Heemskerk 1:04:13 2:05:05 3:32:55 5:13:37
15 Roly Cockwell M Watchfield (UK) 1:06:00 2:09:46 3:40:05 5:14:27
16 Wolfgang Michollek M40 Köln (D) 1:13:26 2:19:54 3:47:00 5:15:40
17 Carlo van Immerseel M Hulst 1:17:40 2:26:50 3:54:50 5:15:57
18 Luc Jaeger-Braet M45 Watervliet (B) 1:16:25 2:26:35 3:55:26 5:16:37
19 Ben Mesman M50 Monnickendam 1:09:20 2:15:32 3:41:45 5:17:24
20 Vincent Houtgraaf M Utrecht 1:19:42 2:30:38 3:56:50 5:16:28
21 Peter Suijkerbuijk M45 Steenbergen 1:16:25 2:25:37 3:53:24 5:18:07
22 Arno Willems M40 Driebergen 1:13:53 2:20:29 3:45:05 5:18:27
23 Herman de Sobrie M50 Vorselaar (B) 1:17:55 2:28:44 3:56:03 5:19:43
24 Marc van Nassau M Dordrecht 1:19:42 2:30:00 3:54:09 5:19:45
25 Johan van Litsenburg M50 Duizel 1:18:04 2:26:19 3:51:22 5:19:59
26 Willem Houtman M Pinegowrie (ZA) 1:14:57 2:23:28 3:48:55 5:21:18
27 Durk Bouma M40 Oppenhuizen 1:09:12 2:16:37 3:48:15 5:22:54
28 Rinus Reijngoudt M40 Terneuzen 1:16:25 2:26:35 4:00:08 5:25:13
29 Bart van Zelst M Maarssen 1:06:35 2:08:41 3:45:31 5:25:29
30 Wim Heijenk M45 Monnickendam 1:10:14 2:17:01 3:55:01 5:29:22
31 Douwe Thesing M45 Zaandam 1:17:06 2:26:13 3:51:43 5:29:28
32 Jos Schuitemaker M40 Hensbroek 1:16:25 2:24:52 3:53:00 5:30:00
33 Dick de Vries M45 Schagen 1:22:20 3:32:53 4:01:34 5:30:08
34 Ronald Dercksen M Rhenen 1:10:53 2:17:35 3:45:35 5:33:12
35 Machel Nuyten M Den Haag 1:16:25 2:29:59 4:01:51 5:33:35
36 Bart Eigenhuis M Soest 1:19:42 3:32:30 4:05:54 5:34:10
37 Erwin Ramaekers M Tervuren (B) 1:13:38 2:19:54 3:53:16 5:34:57
38 Thijs Roest M Groningen 1:17:06 2:30:30 4:02:14 5:35:58
39 Peter Modderman M50 Ulrum 1:25:05 2:36:57 4:08:11 5:37:01
40 Jürgen Sinthofen M45 Altendorf (D) 1:15:12 2:26:20 4:05:59 5:39:03
41 Harm-jan Postmus M40 Ulrem 1:23:35 2:36:57 4:08:35 5:39:09
42 Jos Broersen M50 Alphen a/d Rijn 1:15:17 2:27:14 4:02:10 5:40:49
43 Alfred Schoen M40 Purmerend 1:17:06 2:28:56 4:03:20 5:41:38
44 Abdelkarim Machichy M45 Katwijk 1:16:25 2:26:34 3:59:04 5:45:25
45 Marcel Ieperen M45 Breda 1:19:42 3:32:18 4:05:35 5:45:37
46 Cees van der Woude M50 Nieuw-Vennep 1:20:23 2:34:21 4:09:15 5:45:56
47 Wolfgang   Doberstein M50 Grünstadt (D) 1:19:08 2:34:46 4:10:46 5:46:01
48 Rob Rooijackers M45 Schagen 1:20:46 2:33:47 4:10:10 5:47:07
49 Henk Meppelink M40 Gramsbergen 1:15:17 2:28:58 4:05:44 5:47:36
50 André Koeslag M45 Amersfoort 1:11:18 2:21:11 3:51:59 5:50:12
51 Frits Soeters M50 Emmen 1:23:12 2:38:27 4:09:20 5:50:39
52 Rob Brouwer M60 Delft 1:23:12 2:38:27 4:12:12 5:51:43
53 Gert-Jan Ris M45 Haren 1:25:05 2:41:34 4:15:26 5:53:02
54 Hans Nuijts M40 Almere 1:21:23 2:35:59 4:14:37 5:53:14
55 Udo Wegmann M40 Veitshöchheim (D) 1:19:08 2:33:33 4:13:05 5:55:22
56 Andre Leppers M Veenendaal 1:31:37 2:33:33 4:29:37 5:55:25
57 Joachim Meteling M40 Bocholt (D) 1:25:05 2:44:53 4:25:34 5:56:18
58 Theo Schuurman M45 Zwaagdijk 1:22:02 2:36:01 4:16:48 5:56:21
59 Ton Aker M Boskoop 1:20:00 2:34:41 4:13:50 5:56:30
60 Rob Anink M50 Almere 1:12:19 2:25:22 4:15:04 5:56:38
61 Robbert Jan Jurriansen M40 Den Helder 1:12:14 2:25:07 4:10:59 5:57:26
62 Jan van de Erve M Barendrecht 1:25:55 2:42:00 4:14:00 5:58:31
63 Nico Achterberg M45 Veenendaal 1:31:37 2:53:10 4:30:06 5:58:33
64 Dirk Londema M45 Den Helder 1:20:00 2:33:38 4:13:52 6:00:21
65 Ruud Veldhuis M45 Heemskerk 1:25:05 2:45:02 4:24:00 6:01:40
66 Maarten van Randeraat M Uitgeest   2:45:02 4:24:00 6:01:40
67 Vincent Schoenmakers M60 Bergeyk 1:25:55 2:45:15 4:28:07 6:01:55
UITSLAG DE ZESTIG VAN TEXEL 21 APRIL 2003
60 km mannen Cat Woonplaats turfveld slufter krassekeet Finish
68 Elzo Dijkhuis M40 Haren   2:41:32 4:14:46 6:03:16
69 Ferry van der Ent M40 Hoofddorp 1:19:08 2:36:22 4:21:28 6:03:30
70 Rudiger Bossche M45 Sint-Laureins(B) 1:17:40 2:34:57 4:27:09 6:05:40
71 Peter Boltjes M40 Winschoten 1:17:55 2:30:15 4:14:41 6:07:43
72 Marco Heemskerk M Noordwijk 1:12:19 2:24:33 4:14:50 6:07:59
73 Henk Harenberg M Eibergen 1:26:11 2:45:57 4:29:28 6:08:21
74 Jan Derksen M60 Loenen 1:21:40 2:38:51 4:21:35 6:08:36
75 Hinrick Klugkist M Westerwijtwerd 1:34:30 3:04:11 4:43:26 6:08:54
76 Jan Koning M40 Volendam 1:28:15 2:52:20 4:32:06 6:08:56
77 Arnold van der Kraan M Delft 1:31:37 2:53:05 4:35:07 6:09:51
78 Edo Nugteren M45 Hoofddorp 1:20:00 2:34:42 4:17:38 6:11:35
79 Theo van Deursen M45 Helmond 1:27:44 2:50:23   6:11:35
80 Luc Maes M50 Meulebeke (B) 1:08:13 2:16:36 4:14:09 6:12:10
81 Henry Okkersen M50 Schimmert 1:23:35 2:42:35 4:31:16 6:12:52
82 Fred Makker M45 Schagen 1:27:26 2:46:00 4:24:26 6:12:55
83 Theo Heemskerk M60 Noordwijk 1:22:50 2:44:40 4:29:49 6:14:29
84 Rob van den Hoek M Breda 1:20:08 2:35:44 4:23:05 6:14:30
85 Jos Akkermans M50 Hoofddorp 1:22:20 2:39:43 4:32:00 6:14:44
86 Ben Mol M50 Hellevoetsluis 1:27:26 2:52:22 4:37:15 6:14:49
87 Peter Slijderink M45 Houten 1:31:15 2:56:08 4:38:55 6:15:25
88 Toon van Bemmel M45 Cothen 1:29:18 2:51:43 4:34:19 6:16:18
89 Wilbert Roeleveld M45 Langbroek 1:29:18 2:51:43 4:34:19 6:16:18
90 Uwe Schwensfeier M45 Haltern (D) 1:26:55 2:47:59 4:33:13 6:16:26
91 André Schoo M40 De Koog 1:26:24 2:44:43 4:33:39 6:17:03
92 Cor Butter M50 Callantsoog 1:29:18 2:53:12 4:36:45 6:17:07
93 Harry Dusseljee M50 Westerlee   2:46:02 4:31:06 6:17:22
94 Ad Steltenpool M50 Wognum 1:25:55 2:45:06 4:30:35 6:17:29
95 Jaco van der Merwe M Veendam 1:14:57 2:25:26 4:13:49 6:17:40
96 Ed van der Helm M Zuid-Scharwoude 1:27:26 2:46:15 4:34:14 6:17:56
97 Kees Suijkerbuijk M40 Soest 1:10:38 2:28:30 4:35:40 6:18:47
98 Jean-Antoin van de Rijzen M Huijbergen 1:30:15 2:51:44 4:34:35 6:19:44
99 René Timmerman M45 Herdecke (D) 1:19:08 2:28:21 4:09:24 6:20:14
100 Kees Westerhout M50 Hardinxveld 1:26:55 2:49:21 4:35:33 6:20:52
101 Mik Borsten M40 Amersfoort 1:21:40 2:58:12 4:28:08 6:21:43
102 Freek van der Hoek M50 Ursem 1:26:55 2:51:11 4:41:30 6:21:57
103 Jörg Dencker M40 Wiehl (D) 1:32:55 2:58:10 4:44:32 6:22:09
104 Jan van der Linde M45 Oostburg 1:23:12 2:43:05 4:32:17 6:23:11
105 Wim Koenen M50 Wassenaar 1:19:42 2:36:48 4:38:40 6:23:19
106 Peter Adriaans M50 Helmond 1:27:44 2:50:24 4:36:45 6:23:55
107 Jan van der Star M50 Den Burg 1:26:11 2:44:10 4:33:34 6:23:57
108 Fred den Hartog M50 Amstelveen 1:25:05 2:44:52 4:26:14 6:24:56
109 Paul Wiering M45 Diemen 1:19:22 2:34:36 4:37:33 6:24:56
110 Jakob Hartman M40 Veenendaal 1:32:00 2:58:08 4:42:51 6:24:56
111 Dirco van de Pol M Veenendaal 1:32:00 2:58:05 4:42:52 6:24:56
112 Ben van Kessel M40 Veenendaal 1:31:37 2:58:06 4:42:51 6:24:56
113 Theo Reus M50 Veenendaal 1:32:00 2:58:09 4:42:51 6:24:56
114 Walter Blom M Volendam 1:28:15 2:52:21 4:32:06 6:24:56
115 Theo de Jong M50 Culemborg 1:23:35 2:42:33 4:28:07 6:26:12
116 Dick Slof M50 Woerden 1:27:30 2:48:08 4:40:10 6:27:07
117 Jacob Visser M50 Heerenveen 1:23:35 2:45:11 4:38:48 6:27:26
118 Hielle Tillema M50 Eelde 1:44:30 3:04:00 4:43:26 6:28:12
119 Detlev König M50 Gouda 1:22:24 2:40:11 4:40:19 6:28:25
120 Torsten Schramm M Wiehl (D) 1:32:55 2:36:38 4:45:35 6:29:39
121 Thomas Braun M40 Münster (D) 1:19:08 2:32:06 4:12:06 6:32:51
122 Bé Meerman M45 Enschede 1:29:50 2:50:30 4:37:27 6:32:56
123 Dirk Schipper M45 Hoogkerk 1:25:05 2:45:08 4:39:11 6:33:13
124 Gijs Honing M50 Blokker 1:32:15 2:58:20 4:48:45 6:35:26
125 Henk van der Land M50 Hardegarijp 1:27:30 2:52:44 4:45:29 6:39:23
126 Cor van der Hoek M50 Brummen 1:24:00 2:45:31 4:44:13 6:43:28
127 Hans Hoffs M50 Arnhem 1:27:30 2:54:40 4:56:37 6:43:35
128 Edsel Sambro M50 Heerenveen 1:31:03 2:56:05 4:44:02 6:46:13
129 Rob Stofberg M45 Zegveld 1:27:26 2:48:08 4:38:11 6:48:44
130 Uwe Steinacker M Reichshof (D) 1:32:55 2:58:15 4:52:04 6:49:04
131 Mark van Bogaert M45 Lokeren (B) 1:31:37 2:56:06 4:47:20 6:49:04
132 Jan van Raalte M45 Almere 1:29:40 2:55:47 4:56:44 6:50:27
133 Jan Maessen M50 Venray 1:21:23 2:39:12 4:54:27 6:51:59
134 Arjen Quakkelaar M Arnhem 1:27:26 2:53:11 4:49:52 6:53:19
135 Luis Arribas M Amsterdam 1:24:01 2:48:22 4:54:38 6:55:42
136 Rob van Beurden M45 Oudeschild 1:28:31 2:49:38 4:52:37 6:56:04
137 Jolle de Boer M45 Hellum 1:44:24 3:24:23 5:19:33 6:58:03
138 Wim van Brummen M50 Almere 1:32:15 3:04:59 5:01:03 7:03:40
139 Peter Ickert M40 Niederkrüchten (D) 1:23:35 2:49:24 4:56:42 7:05:01
140 Jan van der Blom M50 Doetinchem 1:26:55 2:51:29 4:56:44 7:05:13
141 Roland Seerau M40 Xanten (D) 1:32:55 2:56:07 4:49:52 7:07:56
142 Denny Schreefel M50 Nieuwegein 1:31:37 2:59:31 5:02:50 7:08:10
143 Theo Kuijpers M50 Westerbeek 1:22:02 2:49:14 5:03:31 7:11:04
144 Jörg Leistner M40 Paderborn(D) 1:36:50 3:08:41 5:07:47 7:14:08

Uitslag estafette 2003

UITSLAG DE ZESTIG VAN TEXEL 21 APRIL 2003
Estafette 4 x 15 km vrouwen Turfveld Slufter krassekeet finish
1 Haag Atletiek lft Woonplaats 1:20:30 2:24:39 3:38:01 4:48:51
Jacqueline Schutte 38 Den Haag 1:20:30
Marleen Westhoff 34 Den Haag 1:04:09
Sylvia Dingemans 51 Den Haag 1:13:22
Ank Michels 42 Den Haag 1:10:50
2 AV Rijnsoever Dames 1:09:22 2:21:24 3:45:29 5:01:05
Anja Kralt 33 Katwijk 1:09:22
Jamila Azaguag 27 Katwijk 1:12:02
Yvonne Zwanenburg 40 Katwijk 1:24:05
Ada van der Meulen 38 Katwijk 1:15:36
3 4 snelle meisjes 1:18:32 2:38:08 3:59:21 5:13:58
Anita Greefhorst 39 Amersfoort 1:18:32
Ali Veenstra 57 Leusden 1:19:36
Gea Bos 45 Hoogland 1:21:13
Martha Meijer 49 Amersfoort 1:14:37
4 AV Edam 1:14:54 2:21:38 3:46:35 5:14:39
Roselinde Bakker 51 Edam 1:14:54
Hilly Jonk 48 Volendam 1:06:44
Tiny Zwarthoed 50 Edam 1:24:57
Nel Jonkerman 46 Volendam 1:28:04
5 A.V. Texel 1:15:27 2:28:28 4:05:25 5:33:33
Margot van der Ven 36 Oosterend 1:15:27
Judith van Bleijswijk 37 Den Burg 1:13:01
Riny Roeper 42 Oudeschild 1:36:57
Laurien Bakker 43 Den Burg 1:28:08
6 Corsentop 1:29:00 1:29:30 1:32:22 1:23:32
Marijke de Boer 38 Leeuwarden 1:29:00
Jeannet Huitema 42 Leeuwarden 2:58:30
Cindy Hess 44 Leeuwarden 4:30:52
Ria v.d. Schoot 61 Goutum 5:54:24
7 De Oorzaak 1:24:55 2:46:22 4:26:18 5:58:52
Mirjam Arkenbout 43 Den Burg 1:24:55
Rose Goslinga 40 Den Burg 1:21:27
Corrie Witte 47 De Waal 1:39:56
Carla Roeper 46 Den Burg 1:32:34
8 De meiden van Tas 1:39:42 3:01:06 4:33:29 6:13:24
Evelien van der Waal 50 Schagen 1:39:42
Caroline Dudock 36 Schagen 1:21:24
Yvon Remers ? Schagen 1:32:23
Janny Ordelmans ? Schagen 1:39:55
ESTAFETTE 4 x 15 MANNEN + GEMENGDE TEAMS
1 Ciko ’66 Sterrenteam 0:52:40 1:42:26 2:44:28 3:43:26
Hassan Mao 25 Arnhem 0:52:40
Daan Kers 35 Arnhem 0:49:46
Ronald de Jonge 32 Rozendaal 1:02:02
Alex Bergsma 25 Doorwerth 0:58:58
2 Running Team Kempen 3 0:56:30 1:49:07 2:50:11 3:43:55
Paul Beckers 41 Westmalle (B) 0:56:30
Herman Lievens 46 Olen (B) 0:52:37
Jan Torfs 49 St.Katelijne Waver(B) Bonheiden AK 1:01:04
Sus Renders 41 Noorderwijk (B) 0:53:44
3 Running Team Kempen 2
Rony van Oosterwyck Lier (B) 0:59:17 1:52:33 2:54:12 3:52:39
Rudy Dekkers 38 Lier (B) 0:59:17
Rene Jacobs 54 Vorselaar (B) 0:53:16
Luc Dirckx 34 Lier (B) 1:01:39
Stijn Jacobs 26 Vorselaar (B) 0:58:27
4 Old Boys 0:57:20 1:56:52 3:05:55 4:03:21
Ad Straub 34 Delft 0:57:20
René van de Berg 39 Heerhugowaard 0:59:32
Rik Bisschop 33 Delft 1:09:03
Gertjan van der Harst 40 Delft 0:57:26
5 Road Runner Zoetermeer 1:02:27 1:59:14 3:04:36 4:06:20
Ron Dijkhuizen 49 Zoetermeer 1:02:27
Jan Peter   Willemsen 39 Zoetermeer 0:56:47
Frans van Haaster 47 Zoetermeer 1:05:22
Miel Piso 44 Zoetermeer 1:01:44
6 Rijnsoever team 1 0:59:57 1:55:16 3:03:14 4:08:20
André Korpershoek 30 Katwijk 0:59:57
Leen van Rijn 48 Katwijk 0:55:19
Werrie Leunissen 36 Katwijk 1:07:58
Martin Ouwehand 16 Katwijk 1:05:06
7 Running Team Kempen 1 1:21:16 2:13:01 3:22:24 4:22:29
Hilde Torfs St.Katelijne Waver 1:21:16
Roel Jacobs Vorselaar (B) 0:51:45
Paul van Oosterwyck 49 Lier (B) 1:09:23
Nick Renders 16 Noorderwijk (B) 1:00:05
8 Speedy’s AVM 1:15:19 2:14:20 3:15:47 4:25:05
Luuk de Jong 35 Monnickendam 1:15:19
Remco Angringa 26 Monnickendam 0:59:01
Koen Leek 21 Monnickendam 1:01:27
Sacha Muhlebach 25 Monnickendam 1:09:18
9 Ciko ’66 Talententeam 1:01:30 2:10:29 3:21:55 4:25:39
Sjoerd Veltman 27 Ede 1:01:30
Saskia Kooiman 28 Arnhem 1:08:59
Norbert Eelman 32 De Steeg 1:11:26
Mirjam Kers 29 Arnhem 1:03:44
10 Senioren Texel 0:56:08 2:04:18 3:18:48 4:34:19
Lutz Lohse 39 Den Burg 0:56:08
Jan van Dijk 55 Oosterend 1:08:10
Dirk Vinke 55 Den Burg 1:14:30
Frank Zethof 42 Den Burg 1:15:31
11 Dogejlwol 1:08:11 2:08:58 3:24:27 4:38:16
Harold Holenk 29 Leeuwarden 1:08:11
Jelle Kazimier 28 Leeuwarden 1:00:47
Johan Meinsma 38 Leeuwarden 1:15:29
Erik Scholte 31 Leeuwarden 1:13:49
12 Lanzarote Hazen 1:02:04 2:16:20 3:24:38 4:39:33
Wout Mensink 42 Nunspeet 1:02:04
Hans Jelierse 37 Noordwijk 1:14:16
Gert Jan Haze 28 Driebergen 1:08:18
Frank Florij 39 Zelhem 1:14:55
13 RAB-groep Texel 1:06:00 2:14:32 3:28:23 4:45:54
Gauke van Lingen 36 Oudeschild 1:06:00
Paul Krugers 40 Den Burg 1:08:32
Martien Witte 42 Den Burg 1:13:51
Cees Goslinga 40 Den Burg 1:17:31
14 Gloria Victis 1:10:45 2:08:27 3:21:28 4:47:25
Robert Bakker 22 De Koog 1:10:45
Remco Nagtegaal 34 De Cocksdorp AV Texel 0:57:42
Erik Bakker 22 De Koog 1:13:01
Gerard Arkenbout 47 Den Burg 1:25:57
15 De Eenhoorntjes 1:07:51 2:20:18 3:34:02 4:48:26
Erwin Le Blansch 30 Blokker 1:07:51
Jibbe van Amersfoort 29 Hoorn 1:12:27
Roy Gorres 37 Hoorn 1:13:44
Monique Paauw 26 Blokker 1:14:24
16 Ganzenhoek II 1:18:05 2:31:49 3:46:40 4:59:27
Piet Hoogeboom 64 Leiderdorp 1:18:05
Remco Tegelaar 38 Leiden 1:13:44
Hans van Daalen 44 Leiden 1:14:51
Lowieke van Daalen 39 Leiden 1:12:47
17 Grootspraak 1:19:36 2:21:57 3:48:29 5:01:27
Douwe Hoekman 27 Den Burg 1:19:36
Sander van Beek 26 De Waal 1:02:21
Wietse Baars 25 De Koog 1:26:32
Niels Binsbergen 34 Zoetermeer 1:12:58
18 Stobbe & Co 1:22:34 2:35:15 3:47:58 5:01:31
Tom Stobbe 22 Purmerend 1:22:34
Rick Stobbe 20 Amsterdam 1:12:41
Jan Kuilman 46 Diemen 1:12:43
Cees Stobbe 46 De Rijp 1:13:33
19 Funrunners 1 1:17:07 2:23:17 3:47:32 5:02:15
Maarten Verbeek 41 Hoorn 1:17:07
Hans Holthuijsen 47 Zwaag 1:06:10
Joost Hanstede 45 Hoorn 1:24:15
Wally Joris 49 Hoorn 1:14:43
20 De Wijkers 1:05:18 2:18:58 3:44:27 5:03:42
Pieter Kramer 20 Beverwijk 1:05:18
Harm Landman 47 Beverwijk 1:13:40
Ferry de Boo 53 Schagerbrug 1:25:29
Jan Kramer 49 Beverwijk 1:19:15
21 Fortis Runningteam 1 1:25:54 2:50:27 4:02:50 5:07:50
Bonnie Mastenbroek 30 Utrecht 1:25:54
Ger Mastenbroek 58 Houten 1:24:33
Ritske Boerman 42 Winsum 1:12:23
Marcel Kiers 30 Utrecht 1:05:00
22 Ganzenhoek I 1:22:18 2:29:00 3:53:42 5:07:54
Henny Tolboom 44 Leiden 1:22:18
Eef Plugge 48 Leiden 1:06:42
Marcel Fulpen 41 Leiden 1:24:42
Koos van Oosterhoud 43 Leiden 1:14:12
23 Van Zoonen distance running team 1:19:57 2:14:47 3:50:58 5:08:03
Erik van Zoonen 45 Egmond-binnen 1:19:57
Jip van Zoonen 17 Egmond-binnen 0:54:50
Ingrid Fontein 44 Egmond-binnen 1:36:11
Eva Zoonen 18 Egmond-binnen 1:17:05
24 De skitterend loopsters 1:20:39 2:25:45 3:48:29 5:08:52
Danielle van Dam 30 Amsterdam 1:20:39
Tanja Odijk 40 Amsterdam 1:05:06
Jeroen Baars 31 Amsterdam 1:22:44
Eline Schrauwen 36 Amsterdam 1:20:23
25 De Jager 1:16:07 2:38:35 3:51:50 5:10:03
Ben Bakker 45 Den Hoorn 1:16:07
Els de Jager 55 Den Hoorn 1:22:28
Rob Teisman 45 De Cocksdorp 1:13:15
Corrie de Jager 47 De Cocksdorp 1:18:13
26 De Kraaien 1:20:39 2:28:16 3:54:50 5:14:39
Ben Bruidegom 55 Hobrede 1:20:39
Martin Pool 53 Oosthuizen 1:07:37
Ronald Heyeler 48 Amsterdam 1:26:34
Jan Kok 59 Oosthuizen 1:19:49
27 De Duinploegers 1:21:15 2:32:03 4:03:23 5:16:07
Jan Breedeveld 56 Leiden 1:21:15
Kees Breedeveld 50 Leiden 1:10:48
Gerda Kapteyn 38 Leiden 1:31:20
Diny Bosker 45 Leiden 1:12:44
28 De ondernemers 1:22:14 2:45:25 4:00:35 5:19:37
John Brandhof 38 Bovenkarspel 1:22:14
Carin van Bockxmeer 42 Blokker 1:23:11
Cees Rood 43 Zwaagdijk 1:15:10
Jos van Bockxmeer 47 Blokker 1:19:02
29 ECO-TIEM 1:09:35 2:25:36 3:46:40 5:20:46
Pierre Bonnet 42 Den Burg 1:09:35
Patrick Piersma 34 Den Burg 1:16:01
Herman Ploeger 42 Den Burg 1:21:04
Pamela Lindeboom 46 Den Burg 1:34:06
30 De loopjongens 1:17:19 2:30:59 3:58:47 5:22:16
John Daalder 34 Den Burg 1:17:19
Jan Dogger 53 Den Burg 1:13:40
Rinus Kooger 51 Den Burg 1:27:48
Eddy Zegers 39 Oosterend 1:23:29
31 Jachthuis 1:17:51 2:29:38 4:00:15 5:22:38
Tony v.d. Vis 40 Den Burg 1:17:51
Richard Bakker 51 De Koog 1:11:47
Anoeska Buijsman 28 Den Burg 1:30:37
Peter van der Struis 37 Den Burg 1:22:23
32 Dream-team Nijmegen 1:21:30 2:41:18 4:06:20 5:23:08
Piet Elands 56 Nijmegen 1:21:30
Tiny Delisse 55 Nijmegen 1:19:48
Willem Bos 55 Nijmegen 1:25:02
Peter Fagel 43 Nijmegen 1:16:48
33 van Luijn 1:17:52 2:40:03 4:00:15 5:23:20
Johan van Luijn 51 Bunnik 1:17:52
Camilla de Greeff 27 Den Helder 1:22:11
Hans van Luijn 50 Didam 1:20:12
Lies van Luijn 52 Bakel 1:23:05
34 De Spartaan 2 1:26:18 2:36:21 4:04:15 5:24:56
Gerda Wassenaar 46 Lisse 1:26:18
Kees Versteeg 49 Sassenheim 1:10:03
Hans Adriaanse 48 Lisse 1:27:54
Til Duineveld 50 Hillegom 1:20:41
35 Boltex 1:26:09 2:37:47 4:00:00 5:24:57
Jaap van Vooren 62 Den Burg 1:26:09
Gerard Appelman 53 De Waal 1:11:38
Cees Kooman 53 Ee 1:22:13
Willem Daman 55 Broek op L’Dijk 1:24:57
36 Bolderdravers 1:24:43 2:43:21 4:12:23 5:26:19
Jaap Kiewiet 48 Oosterend 1:24:43
Henk Schraag 51 Oosterend 1:18:38
Chiel Dreesens 23 De Cocksdorp 1:29:02
Lenie Kiewiet 45 Oosterend 1:13:56
37 50+ trimmers AVM 1:25:01 2:35:00 4:05:15 5:27:15
Just Out 51 Monnickendam 1:25:01
Dik Stam 59 Monnickendam 1:09:59
Piet Segers 62 Monnickendam 1:30:15
Piet van Zaanen 64 Monnickendam 1:22:00
38 De Skitterende Lopers 1:23:53 2:53:46 4:10:00 5:28:43
Eric van Heuvel 38 Amsterdam 1:23:53
Rick van der Kraan 38 Amsterdam 1:29:53
Mark van Dorp 32 Amsterdam 1:16:14
Roberto Pistorius 32 Amsterdam 1:18:43
39 The running wolves 1:20:19 2:34:17 4:03:23 5:29:28
Hanneke   Erhart-Wolf 41 Huizen 1:20:19
Jan Wolf 46 Loenen a/d Vecht 1:13:58
Pauline Wolf 18 Loenen a/d Vecht 1:29:06
Gisela Wolf 20 Nijmegen 1:26:05
40 De Spartaan 1 1:26:18 2:32:29 4:07:15 5:31:05
Conny van Schie 41 Lisse 1:26:18
Nico Warmerdam 60 Lisse 1:06:11
Jos Duineveld 52 Hillegom 1:34:46
Gusti de Schipper 50 Sassenheim 1:23:50
41 Haagse strandjutters 1:21:15 2:36:24 4:17:44 5:32:02
Fred van der Gon Netscher 55 Den Haag 1:21:15
Michel Boerkamp 52 Den Haag 1:15:09
Pierre Tissot van Patot 46 Den Haag 1:41:20
Margreet   Schouten-Dikken 48 Den Haag 1:14:18
42 Wendy’s Fabulous Four 1:20:45 2:37:13 4:07:06 5:33:41
John Ridder 39 Nijkerk 1:20:45
Cees Jan den Haan 40 Huizen 1:16:28
Oene Stobbe 48 Huizen 1:29:53
Peter Schrijver 37 Hilversum 1:26:35
43 First ladies AVM 1:25:01 2:49:25 4:12:56 5:34:09
Petra Tol 39 Monnickendam 1:25:01
Netty Huiberts 46 Broek in W’land 1:24:24
Chiel Spaan 55 Monnickendam 1:23:31
Annemiek Knuwer 51 Monnickendam 1:21:13
44 R.A.T.T. 1:11:31 2:31:35 3:57:22 5:38:52
Thomas Richter Den Burg 1:11:31
Toon van Beek 53 Den Burg 1:20:04
Peter Witte 39 Den Burg 1:25:47
Ruud Meedendorp 40 Den Burg 1:41:30
45 Loopgroep (Eén)Hoorn 1:19:06 2:41:20 4:23:03 5:41:46
Jan de Weerd 54 Berkhout 1:19:06
Willem Corbijn 52 Hoorn 1:22:14
Dirk Exalto 47 Zwaag 1:41:43
Dirk Haasbroek 58 Hoorn 1:18:43
46 Gouwzeelopers A.V.M 1:25:01 2:35:00 4:15:15 5:49:06
Ronald Nooij 51 Monnickendam 1:25:01
Martin Cevat 39 Monnickendam 1:09:59
Bert van Goor 56 Monnickendam 2:50:14
Martin Sluijmers 51 Monnickendam 1:33:51
47 De Wychertjes 1:15:20 2:22:48 3:58:37 5:51:38
Ger Bronsteede 56 Wychen 1:15:20
Gerard Dieks 55 Wychen 1:07:28
Gerrie Wijtmans 55 Hernen 1:35:49
Cees Wijtmans 61 Hernen 1:53:01
48 De Utregters 1:11:08 2:28:41 3:50:39 5:52:32
Iddo de Ruyter 41 Utrecht 1:11:08
Kees Bruins Slot 42 Houten 1:17:33
Dick de Vries 43 Den Haag 1:21:58
Gerard van Laere 41 Marum 2:01:53
49 3.59 Club, ploeg 4 1:21:40 2:38:38 4:15:14 5:53:17
Karel Moojen 50 Beetsterzwaag 1:21:40
Sandro Schutte 47 Groningen 1:16:58
Sandro Schutte 47 Groningen 1:36:36
Peter Velthuis 49 Groningen 1:38:03
50 3.59 club team 1 1:21:45 2:38:40 4:15:13 5:53:17
Koen Schuiling 43 Groningen 1:21:45
Jolande Stilting 39 Haren 1:16:55
Julius Cohen 54 Haren 1:36:33
Bart Jansma 46 Eelde 1:38:04
51 3.59 Club ploeg 2 1:21:40 2:38:41 4:15:13 5:53:17
Hans Leerink 48 Groningen 1:21:40
Roel de Jong 43 Haren 1:17:01
Anneke Jaarsma 38 Groningen 1:36:32
Ruud van der Zande 45 Groningen 1:38:04
52 3.59 uur Club, ploeg 3 1:21:40 2:38:42 4:15:13 5:53:17
Vladimir Katchour 41 Groningen 1:21:40
Sieger Dijkstra 34 Groningen 1:17:02
Sieger Dijkstra 34 Groningen 1:36:31
Jannine Wilpshaar 32 Groningen 1:38:04
53 K-BAM 1:25:57 3:08:40 4:31:48 5:59:07
Aly Wiersma 30 Alkmaar 1:25:57
Marylin Belche 31 Slootdorp 1:42:43
Hans Joachim   Girulat 54 Bochum (D) 1:23:08
Kees Visser 39 Nieuw-Vennep 1:27:19
54 De jongens Bontekoe 1:23:47 2:52:37 4:27:45 6:06:19
Hans Appel 64 Hoorn 1:23:47
Ed Meunier 62 Oosthuizen 1:28:50
Lou Coevert 57 Lambertschaag 1:35:08
Johan Bommerson 38 Zwaag 1:38:34
55 De Runners 1:42:08 3:07:21 4:30:44 6:19:14
Jan Middel 55 Winschoten 1:42:08
Adward Bakker 31 Gieten 1:25:13
Edwin van Beers 34 Heiligerlee 1:23:23
Alex Veen 28 Groningen 1:48:30
Acht van Texel, deel 1
Dini Binsbergen 67 Oosterend
Marianne Hilhorst 43 Den Burg
Lyda Bakker 45 De Koog
Carla van Wijngaarden 39 Den Burg
Acht van Texel, deel 2
Carla Smit 45 Den Burg
Anneke Hoogenbosch 44 Den Burg
Marjan Kalverboer 35 Oudeschild
Annelies Graaf 50 Den Burg 6.14.11
Foto’s 2019
Menu Categories
Facebook De Zestig van Texel
Foto’s 2019
Facebook De Zestig