60 – 120 – 4 x 15 – STRAND – bos – duin -wad – DIJK – DORP – BERG

Maandelijks archief: april 1999

Uitslag 60 km 1999

UITSLAGENLIJST van de 5e De Zestig van Texel’   5 APRIL 1999
Voor- en achternaam Lft cat Woonplaats Tussentijden Finish
1 2 3 4
15.4 km 29.7 km 44.7 km 60 km
60 KM – VROUWEN
1 Linda Valent 28 Amsterdam 1.28.35 2.53.47 4.20.15 5.46.31
2 Marga Lesterhuis 43 Huizen 1.28.35 2.51.20 4.21.00 5.57.43
3 Lies van Leeuwen 42 Almere 1.29.59 2.53.47 4.22.39 5.59.37
4 Erna Homan-Bennink 44 Groningen 1.26.56 2.48.34 4.18.56 6.00.29
5 Toos Koevoets 39 Zoetermeer 1.34.16 2.59.30 4.32.59 6.06.10
6 Astrid Kammann 40 Dissen (D) 1.32.25 2.57.52 4.29.13 6.08.45
7 Christel Timmerman 42 Hagen (D) 1.25.50 2.51.03 4.33.04 6.19.33
8 Ineke de Winter 46 Breda 1.37.44 3.07.22 4.41.34 6.21.32
9 Ingrid Ritmeijer 40 Breda 1.37.44 3.07.22 4.41.34 6.21.32
10 Mariska Koenders 40 De Koog 1.34.20 3.04.30 4.44.58 6.26.27
60 KM – MANNEN
1 Jan Vandendriessche 37 M Gistel (B) 1.01.04 1.56.52 2.55.38 3.57.35
2 Veron Lust 36 M Purmerend 1.02.15 1.56.52 2.55.38 4.05.47
3 Jan van Dijken 37 M Peize 1.06.31 2.06.40 3.11.08 4.19.21
4 Peter de Jongh 46 M45 Breda 1.06.32 2.06.55 3.11.28 4.25.00
5 Erik van Zessen 29 M Bennekom 1.01.44 1.58.35 3.07.38 4.28.22
6 Jaap Vis 42 M40 Groningen 1.06.33 2.08.30 3.17.38 4.31.08
7 Ron Zaal 44 M40 Apeldoorn 1.10.17 2.14.56 3.22.40 4.33.32
8 Bernhard Vanlangendonck 40 M40 Geluwe (B) 1.09.33 2.14.14 3.21.56 4.34.08
9 Karl Graf 48 M45 Goch (D) 1.12.06 2.15.55 3.21.56 4.37.04
10 William Vijncke 43 M40 Evergem (B) 1.11.55 2.15.47 3.20.35 4.39.04
11 Bertrand Verlinde 37 M Gistel (B) 1.04.52 2.05.15 3.13.27 4.40.38
12 Emiel Dierckx 42 M40 Herenhout (B) 1.08.21 2.12.48 3.21.56 4.40.49
13 Christiaan Pfrommer 35 M Haarlem 1.11.55 2.15.47 3.24.28 4.41.06
14 Henk Veldkamp 44 M40 Amersfoort 1.10.02 2.15.55 3.27.14 4.53.13
15 Harry Wolters 47 M45 Eelde 1.16.56 2.25.43 3.38.44 4.55.29
16 Jop Veldhuis 50 M50 Nieuw Dordrecht 1.13.13 2.21.53 3.36.36 4.56.05
17 Lex de Boer 51 M50 Avenhorn 1.13.05 2.21.52 3.35.37 4.58.50
18 Theo van Vliet 56 M50 Hoorn 1.18.20 2.28.10 3.41.52 4.59.36
19 Hans van der Kolk 40 M40 Monnickendam 1.17.04 2.26.45 3.42.42 5.00.00
20 Niki Devoldere 22 M Regem (B) 1.17.17 2.24.25 3.39.59 5.00.02
21 Douwe Thesing 45 M45 Zaandam 1.18.18 2.27.53 3.40.48 5.00.56
22 Ton van ’t Veer 41 M40 Breda 1.08.20 2.13.18 3.24.05 5.01.51
23 Jan Schinkel 46 M45 Benschop 1.10.56 2.19.56 3.36.36 5.02.00
24 Ronald Kessenich 59 M50 Amersfoort 1.21.45 2.30.32 3.45.35 5.02.06
25 Rob Prins 45 M45 Hippolytushoef 1.13.05 2.20.35 3.38.26 5.03.27
26 Wim Heijenk 43 M40 Monnickendam 1.17.04 2.26.45 3.42.42 5.07.24
27 Timo van Kempen 35 M Haarlem 1.13.40 2.23.26 3.41.31 5.07.39
28 André Koeslag 44 M40 Amersfoort 1.21.43 2.29.30 3.41.28 5.08.09
29 Tom Hendriks 42 M40 Hoofddorp 1.18.35 2.28.57 3.43.23 5.09.14
30 Marcel van Ieperen 44 M40 Breda 1.21.46 2.32.21 3.46.26 5.11.34
31 Hans Sielias 47 M45 Apeldoorn 1.18.20 2.29.00 3.47.07 5.11.41
32 Emiel Dijkstra 27 M Enschede 1.22.12 2.34.07 3.52.18 5.15.14
33 Luuk Raaman 45 M45 Rijswijk 1.18.35 2.30.58 3.51.18 5.15.36
34 Rolf Tambach 30 M Zaandam 1.15.39 2.24.42 3.41.38 5.16.59
35 Roel Ribbink 52 M50 Dieren 1.21.06 2.33.44 3.52.59 5.19.14
36 Henk Bekkering 49 M45 Apeldoorn 1.16.19 2.22.54 3.37.20 5.19.20
37 André van de Vliert 29 M Zeist 1.18.05 2.30.19 3.52.48 5.19.55
38 Roger Henke 40 M40 Nijmegen 1.21.06 2.33.44 3.52.59 5.20.11
39 Jan van de Linde 45 M45 Oostburg 1.19.07 2.32.21 3.53.10 5.20.22
40 Johan Huver 36 M Emmeloord 1.20.56 2.35.20 3.52.49 5.20.43
41 Henk Hoebert 50 M50 Hulshorst 1.23.00 2.38.05 3,55,58 5.21.09
42 Hans van der Mast 46 M45 Hellevoetsluis 1.16.20 2.29.27 3.48.46 5.21.30
43 Minke Hilgenberg 44 M40 Apeldoorn 1.26.46 2.40.15 3.56.53 5.23.08
44 Ron Bakker 42 M40 Almere 1.18.13 2.31.49 3.54.11 5.25.27
45 Ton Wellenberg 37 M Deventer 1.24.40 2.40.51 4.00.49 5.28.20
46 Izak Patty 45 M45 Deventer 1.24.40 2.40.42 4.00.48 5.29.27
47 Egbert Ramge 38 M Gross-Bieberau (D) 1.21.46 2.37.59 4.00.36 5.30.11
48 Herman Staal 34 M Winsum-Gr. 1.25.10 2.43.43 4.06.02 5.30.20
49 Chris Bor 49 M45 Driebergen 1.25.40 2.44.29 4.08.41 5.32.48
50 Juud de Lange 54 M50 Enschede 1.19.22 2.33.48 3.56.48 5.32.55
51 Paul van der Gouw 33 M Apeldoorn 1.26.52 2.44.29 4.06.02 5.34.31
52 Alfred Schoen 40 M40 Purmerend 1.21.46 2.39.31 4.02.56 5.34.32
53 Herman Euverman 45 M45 Zwolle 1.23.00 2.38.05 3.56.15 5.34.50
54 Marco Bruijn 28 M Den Haag 1.16.41 2.30.10 3.55.50 5.35.09
55 Sietze Houwen 48 M45 Zuidbroek 1.28.34 2.47.41 4.10.06 5.35.19
56 Erik ten Velden 55 M50 Petten 1.32.25 2.53.01 4.16.52 5.35.59
57 John Bouwens 43 M40 Alphen a/d Rijn 1.25.10 2.44.29 4.08.35 5.37.26
58 Koos Rademaker 53 M50 Zeist 1.24.40 2.40.47 4.03.08 5.37.50
59 Jaap Swart 47 M45 Haarlem 1.22.11 2.39.34 4.07.15 5.37.53
60 Wim Derksen 33 M Loenen 1.21.49 2.36.42 4.00.51 5.38.33
61 Cor Butter 54 M50 Callantsoog 1.32.25 2.53.01 4.16.52 5.38.52
62 Louis Emringer 44 M40 Bridel (Lux) 1.27.50 2.50.47 4.13.12 5.39.07
63 Bart Buddingh 47 M45 Julianadorp 1.23.54 2.41.32 4.06.17 5.40.09
64 Harm van der Beek 39 M Sliedrecht 1.21.46 2.43.49 4.13.18 5.41.14
65 Luis Arribas 28 M Amsterdam 1.23.14 2.41.55 4.04.52 5.41.29
66 Johan Visschedijk 35 M Utrecht 1.28.34 2.50.22 4.13.18 5.42.43
67 Egbert van der Molen 42 M40 Middelstum 1.25.10 2.43.43 4.08.08 5.42.47
68 Bert de Haar 40 M40 Katwijk 1.16.44 2.32.30 4.06.45 5.43.48
69 Jos Broersen 48 M45 Alphen a/d Rijn 1.20.55 2.38.16 4.06.09 5.44.42
70 Rinze Oosterkamp 54 M50 Wenum-Wiesel 1.25.06 2.44.25 4.08.54 5.44.45
71 Peter van Haastert 44 M40 Groningen 1.28.06 2.48.38 4.14.43 5.45.44
72 Ben Remmers 43 M40 Apeldoorn 1.26.52 2.44.34 4.10.42 5.46.15
73 Henry Okkersen 53 M50 Schimmert 1.25.40 2.45.51 4.08.54 5.46.23
74 Cor van der Hoek 46 M45 Brummen 1.24.40 2.44.39 4.10.58 5.46.25
75 Geert van Dijk 31 M Veenendaal 1.28.40 2.53.52 4.20.15 5.46.32
76 Peter Nateman 27 M Almkerk 1.28.40 2.53.49 4.20.15 5.46.33
77 Bas de Bruin 28 M Amerongen 1.28.41 2.53.52 4.20.15 5.46.34
78 Thomas Braun 39 M Münster (D) 1.26.55 2.46.35 4.10.06 5.46.39
79 Wim Kroese 52 M50 Apeldoorn 1.26.59 2.44.42 4.12.30 5.47.10
80 Wim Mouwer 45 M45 Nunspeet 1.28.24 2.51.18 4.15.50 5.47.25
81 Chiel Spaan 51 M50 Monnickendam 1.19.17 2.35.20 4.04.56 5.48.52
82 Richard van Klooster 32 M Leusden 1.25.10 2.47.41 4.16.52 5.50.26
83 Edo Nugteren 45 M45 Hoofddorp 1.21.43 2.39.11 4.06.21 5.51.31
84 Kees Albers 47 M45 Gouda 1.25.10 2.46.35 4.14.50 5.54.01
85 Dirk Albert Schipper 44 M40 Groningen 1.26.37 2.47.35 4.15.00 5.54.45
86 Adri van Tilburg 50 M50 Weesp 1.26.51 2.45.38 4.15.35 5.55.35
87 Remko Nagtegaal 30 M De Cocksdorp 1.16.04 2.31.28 4.04.04 5.56.13
88 Jacob Visser 54 M50 Heerenveen 1.24.26 2.46.33 4.18.05 5.56.26
89 Dennis Gehring 43 M40 Huizen 1.28.33 2.51.20 4.21.00 5.57.45
90 Joachim Meteling 39 M Bocholt (D) 1.24.17 2.41.29 4.09.35 5.58.07
91 Fritz Geisemeier 37 M Versmold (D) 1.26.39 2.48.34 4.16.52 5.58.10
92 Vincent van Gils 30 M Maastricht 1.28.53 2.51.37 4.21.30 5.58.16
93 Peter Homan 45 M45 Groningen 1.27.00 2.48.34 4.18.56 6.00.28
94 Lucas Untied 47 M45 Haren (Gr) 1.26.54 2.48.34 4.18.56 6.00.30
95 Peter Gabriels 28 M Gent (B) 1.24.11 2.40.51 4.13.54 6.00.53
96 Heinz Geilenkirchen 45 M45 Keulen (D) 1.28.14 2.54.21 4.22.27 6.01.22
97 Uwe Schwensfeier 45 M45 Haltern(D) 1.32.25 2.57.52 4.28.50 6.02.30
98 G. Vesper 45 M45 Amersfoort 1.30.44 2.56.36 4.25.18 6.07.40
99 Ton van Aken 52 M50 Wychen 1.20.06 2.37.33 4.20.05 6.08.14
100 Jan Derksen 62 M60 Loenen 1.28.28 2.51.37 4.24.15 6.10.30
101 Wim van Brummen 49 M45 Almere 1.29.57 2.53.49 4.25.28 6.11.59
102 Peter Machiels 41 M40 Apeldoorn 1.26.53 2.44.40 4.14.32 6.13.08
103 Theo Heemskerk 59 M50 Noordwijk 1.24.07 2.46.47 4.22.20 6.13.27
104 Frits Soeters 49 M45 Emmen 1.24.40 2.41.23 4.03.15 6.14.24
105 Rob Froonhoff 32 M Amersfoort 1.24.26 2.49.21 4.26.31 6.15.26
106 Udo Wegmann 40 M40 Veitshöchheim(D) 1.25.40 2.48.27 4.26.14 6.16.15
107 Arie Breederland 41 M40 Barendrecht 1.27.40 2.51.20 4.26.06 6.16.15
108 Gijs van der Zwaan 44 M40 Blaricum 1.28.33 2.51.13 4.26.18 6.18.43
109 Jan Rebel 50 M50 Huizen 1.28.43 2.54.55 4.31.40 6.18.43
110 Andre Smit 40 M40 Wouw 1.34.35 2.59.28 4.38.10 6.18.58
111 Ed van Beek 38 M Diepenveen 1.17.03 2.35.15 4.29.00 6.19.00
112 Henk Westerhof 55 M50 Harderwijk 1.34.20 2.59.30 4.29.06 6.19.00
113 Arie Cijfer 43 M40 Amersfoort 1.28.21 2.51.20 4.24.47 6.20.25
114 Jo Jansen 50 M50 Wychen 1.25.10 2.42.48 4.12.50 6.22.50
115 Jan Schijff 49 M40 Rijnsburg 1.19.00 2.32.21 4.02.36 6.26.14
116 Ronno Honingh 40 M40 De Koog 1.34.20 3.04.30 4.44.58 6.26.27
117 Pier Schotanus 66 M60 Poortugaal 1.38.36 3.08.06 4.44.33 6.30.28
118 Jasper Roll 43 M40 Winschoten 1.32.25 2.57.52 4.29.13 6.31.33
119 Reinder Rabelink 50 M50 Eerbeek 1.28.52 2.53.03 4.35.20 6.32.39
120 Erik Vonk 25 M Eindhoven 1.34.17 3.04.30 4.44.58 6.36.31
121 Hans Dekker 45 M45 Nunspeet 1.29.25 2.53.14 4.26.43 6.36.47
122 Jan Wiltjer 57 M50 Wirdun 1.25.06 2.51.26 4.44.33 6.40.22
123 Winfried Zwarthoed 29 M Volendam 1.32.25 2.59.28 4.42.59 6.41.32
124 Dick Veerman 29 M Volendam 1.31.39 2.57.14 4.39.12 6.42.13
125 Jan van der Hoek 47 M45 St. Annaparochie 1.38.16 3.08.06 4.53.57 7.04.52

Uitslag estafette 1999

Pl Voor- en achternaam Lft Woonplaats Etappe Etappe Etappe Finish
1 2 3 tijd
15.4 km 14.3 km 15.0 km 60 km
ESTAFETTE 4 x 15 MANNEN    (5-4-1999)
1 AV Rijnsoever 1 58:06 1:53:42 2:54:20 3:53:43
Wout Duindam 44 Katwijk 58:06
Leen van Rijn 44 Katwijk 0:55:36
Pascal Walther 28 Katwijk 1:00:38
Peter Walen 31 Warmond 0:59:23
2 Vlaanderen 2002 1:02:39 2:01:03 3:01:48 3:58:16
Staf Nevelsteens 44 Booischot (B) 1:02:39
Paul van Oosterwyck 45 Lier (B) 0:58:24
Rony van Oosterwyck 44 Lier (B) 1:00:45
Sus Renders 40 Noorderwijk (B) 0:56:28
3 Gelre 1 run 2 day 1:03:30 2:06:25 3:00:34 3:58:43
Niels van Geest 29 Ellecom 1:03:30
Michel Duits 30 Eerbeek 1:02:55
Alex Scholten 37 Eerbeek 0:54:09
Gerard Limbeek 37 Dieren 0:58:09
4 Groep Lammert 1:04:39 1:59:56 3:00:42 4:03:42
Martijn Toering 26 Leeuwarden 1:04:39
Lammert Odinga 31 Leeuwarden 0:55:17
Wim de Bie 43 Dronrijp 1:00:46
Jelle Kazimier 24 Leeuwarden 1:03:00
5 Henk vd Scheur transportteam Apeldoorn 1:05:39 2:13:38 3:20:28 4:17:16
Herman Mol 39 Apeldoorn 1:05:39
Kees Kremer 40 Terwolde 1:07:59
Lex van den Brink 29 Apeldoorn 1:06:50
Hans van Driel 39 Apeldoorn 0:56:48
6 Sewaco-bedrijf 1:00:40 2:09:24 3:14:11 4:31:41
Menno Teunisse Den Helder 1:00:40
Fred Braaksma 51 Den Helder 1:08:44
Ron Bromlewe 41 Den Helder 1:04:47
Ruud Wilner 41 Den Hoorn 1:17:30
7 Lionitas: Drie Goeie en Ik 1:08:43 2:27:01 3:34:24 4:40:04
Johan Meinsma 33 Leeuwarden 1:08:43
Gert-Piet v.d. Bogert 26 Leeuwarden 1:18:18
Klaas Jan Huizinga 34 Leeuwarden 1:07:23
Harold Hofenk 25 Leeuwarden 1:05:40
8 AV Rijnsoever 2 1:19:00 2:24:12 3:35:58 4:49:20
Gerrit Vlieland 45 Katwijk 1:19:00
Arie Ruiter 34 Katwijk 1:05:12
Jacobus Vooys 44 Katwijk 1:11:46
Willem Zwanenburg 39 Katwijk 1:13:22
9 AP-team Tsjernobyl Fathers 2:25:32 3:39:36 4:55:06
Jaap van der Vinne 43 Maarssen ?
Ries Leyen 51 Maarssen 2:25:32
Bert Pont 35 Maarssen 1:14:04
Epko Oosterheerd 39 Maarssen 1:15:30
10 AV Startbaan 1
via Cor de Horde 1:07:17 2:20:44 3:34:24 4:56:02
Jeroen Erkelens 42 Amstelveen 1:07:17
Paul Tijsen 51 Amstelveen 1:13:27
Jaap Stolk 64 Amstelveen 1:13:40
John Zitvast 48 Amstelveen 1:21:38
4 X 15 KM – VROUWEN
1 Haag Atletiek 1:08:54 2:15:43 3:29:42 4:43:14
Sylvia Dingemans 47 Den Haag 1:08:54
Joke Keuning 38 Den Haag 1:06:49
Margreet Schouten 44 Den Haag 1:13:59
Ank Michels 38 Den Haag 1:13:32
2 Gelre 2 – dames Brummen 1:09:23 2:26:24 3:43:01 4:53:24
Gemma Hassink 39 De Steeg 1:09:23
Alie Ribbink 45 Dieren 1:17:01
Hafida Salama 29 Dieren 1:16:37
Lini Strijker 48 Brummen 1:10:23
3 De Paashazen 1:15:46 2:38:03 3:55:55 5:06:29
Inge van Schaick 37 Leeuwarden 1:15:46
Marijke de Boer 34 Leeuwarden 1:22:17
Jeltje van der Wal 47 Leeuwarden 1:17:52
Jacinta Fancel 35 Leeuwarden 1:10:34
4 Het Superteam 1:16:58 2:34:32 3:53:38 5:10:56
Martha Meijer 45 Amersfoort 1:16:58
Ali Veenstra 53 Leusden 1:17:34
Gea Bos 41 Hoogland 1:19:06
Anja v.d. Gugten 38 Amersfoort 1:17:18
5 Bouwcenter Rab 1:27:17 2:42:34 3:56:20 5:13:58
Annelies Tesselaar 38 Zandvoort 1:27:17
Ingrid Snijder 37 Den Helder 1:15:17
Annelies de Goed 37 Den Helder 1:13:46
Linda Vlaming 27 Den Helder 1:17:38
6 ATC – dames 1:10:24 2:21:00 3:50:38 5:15:15
Suus Bouwland 42 Eelde 1:10:24
Heleen Oterdoom 44 Donderen 1:10:36
Annemieke Stuit 29 Groningen 1:29:38
Gretta Hulzebos 32 Eelde 1:24:37
7 Team AAV ’36 1:23:23 2:41:07 4:06:22 5:37:48
Corry van Iperen 38 Alphen a/d Rijn 1:23:23
Ilona van Rheenen 47 Koudekerk a/d Rijn 1:17:44
Lida Mattie 47 Oude Wetering 1:25:15
Monique Hamaker 46 Alphen a/d Rijn 1:31:26
4 X 15 KM – RECREATIETEAMS
1 Hotel ’t Jachthuis – geel 59:26 1:55:23 2:59:00 4:00:22
Robert Bakker 18 De Koog 0:59:26
Erik Bakker 18 De Koog 0:55:57
Jan Dankers 18 Den Burg 1:03:37
Rien Brouwer 37 Oosterend 1:01:22
2 “Kassa” 1:07:32 2:03:05 3:05:17 4:05:03
Jan van der Veer 44 Oudewetering 1:07:32
Wilm van Bekkum 37 Oudewetering 0:55:33
Ad v.d. Marel 46 Oudewetering 1:02:12
John Jansen 35 Oudewetering 0:59:46
3 Team Hendrichs 1:09:31 2:17:27 3:20:36 4:31:59
Vincent Zweije 33 Utrecht 1:09:31
Ruud Clarijs 27 Bunnik 1:07:56
Marco Kouwenhoven 27 Utrecht 1:03:09
Rino Hendrichs 34 Utrecht 1:11:23
4 AV Startbaan 3 1:12:10 2:17:40 3:20:28 4:33:41
Jo Jannink 61 Amstelveen 1:12:10
Jan Sluys 51 Amstelveen 1:05:30
Theo Schuurman 45 Amstelveen 1:02:48
Piet v.d. Berg 43 Ouderkerk a/d Amstel 1:13:13
5 Familie-mix 57:37 2:01:55 3:20:47 4:35:57
John Boogaard 35 Bovenkarspel 57:37
Bas Waterham 36 Doetinchem 1:04:18
Connie Joling 32 Den Burg 1:18:52
Egbert Kats 31 Hoogeveen 1:15:10
6 t Jachthuis – wit 1:11:15 2:21:39 3:31:16 4:40:37
Piet Kingma 43 Den Hoorn 1:11:15
Richard Bakker 47 De Koog 1:10:24
Tony v.d. Vis 36 Den Burg 1:09:37
Menno Goënga 36 Den Burg 1:09:21
7 Rab/Eiland de Wild 1:15:50 2:24:18 3:38:33 4:43:11
Jan Groot 46 Avenhorn 1:15:50
Denis de Haan 32 Hoorn 1:08:28
Bas Peereboom 23 Alkmaar 1:14:15
Marcel Telman 27 Heerhugowaard 1:04:38
8 Zeevang Kraaien 1:13:48 2:23:10 3:31:27 4:45:25
Ben Bruidegom 51 Hobrede 1:13:48
Erik Hardorff 35 Oosthuizen 1:09:22
Martin Pool 50 Oosthuizen 1:08:17
Jan Kok 55 Oosthuizen 1:13:58
9 Fietssportief 1:16:11 2:25:15 3:38:29 4:48:46
Natascha van der Vis 28 Oosterend 1:16:11
René Guldemond 32 Den Burg 1:09:04
Robert Riewald 32 Den Burg 1:13:14
Gauke van Lingen 32 Den Burg 1:10:17
10 Fun Runners 4 1:14:30 2:25:59 3:36:58 4:49:15
Wal Joris 45 Hoorn 1:14:30
Joost Hanstede 42 Hoorn 1:11:29
Maarten Verbeek 37 Hoorn 1:10:59
Hans Holthuijsen 43 Zwaag 1:12:17
11 Three man and a lady 1:13:40 2:21:46 3:36:17 4:52:10
Leo Dirks 50 Hoorn 1:13:40
Dirk Exalto 43 Zwaag 1:08:06
Dénise Baas 28 Hoorn 1:14:31
Rogier Hoekema 31 Hoorn 1:15:53
12 Suomi 1:19:08 2:24:23 3:37:40 4:52:12
Ellen Kuipers 29 IJmuiden 1:19:08
Ton Verschoor 50 IJmuiden 1:05:15
Karl Stüsgen 39 IJmuiden 1:13:17
Chris Best 41 Haarlem 1:14:32
13 Bouwcenter Rab-Oudeschild 1:15:08 2:21:34 3:39:24 4:56:46
Paul Krugers 36 Den Burg 1:15:08
Martien Witte 38 De Waal 1:06:26
Cees Goslinga 36 Den Burg 1:17:50
Albert Scholl 38 Den Burg 1:17:22
14 Sikkes/Heibeek 1:13:09 2:20:22 3:31:13 4:58:26
Wiel Sikkes 42 Hellevoetsluis 1:13:09
Gerrit Heibeek 44 Brielle 1:07:13
Wiel Sikkes 42 Hellevoetsluis 1:10:51
Gerrit Heibeek 44 Brielle 1:27:13
15 Gelre 3 1:12:57 2:33:27 3:47:16 5:00:56
Ellenus Venema 29 De Steeg 1:12:57
Connie Vervelde 25 Spankeren 1:20:30
Edward Althof 36 Doesburg 1:13:49
Wopke Pol 38 Dieren 1:13:40
16 van de Kooy-Veenker 1:17:48 2:23:51 3:42:08 5:02:04
Klaas van der Kooij 52 Damwoude 1:17:48
Hugo Veenker 41 Damwoude 1:06:03
Klaas van der Kooij 52 Damwoude 1:18:17
Hugo Veenker 41 Damwoude 1:19:56
17 Van Luijn 1:10:48 2:24:57 3:46:26 5:03:23
Hans van Luijn 46 Didam 1:10:48
Gerard van Luijn 45 Arcen 1:14:09
Lies van Luijn 48 Bakel 1:21:29
Johan van Luijn 57 Bunnik 1:16:57
18 Jakohama 1:17:23 2:24:23 3:44:13 5:04:03
Ko Timmer 45 Wolphaartsdijk 1:17:23
Jan van Dijk 51 Oosterend (Texel) 1:07:00
Ruud Verstraaten ?? Breda 1:19:50
Guido Betsema 31 Den Burg 1:19:50
19 AV ’34 1:17:44 2:32:22 3:50:13 5:08:49
Maureen Meijlis 31 Eerbeek 1:17:44
Anton Cujé 32 Apeldoorn 1:14:38
Kees Heil     wijzigt 44 Apeldoorn 1:17:51
Joop Kuiper 39 Apeldoorn 1:18:36
20 Jansen/Linsen 1:13:16 2:43:49 4:03:12 5:09:25
Kees Jansen 52 Houten 1:13:16
Tonny Jansen-Sontrop 49 Houten 1:30:33
Francine Jansen 24 Eindhoven 1:19:23
Peter Linssen 26 Eindhoven 1:06:13
21 Nauta Boek 1:08:59 2:29:49 3:50:13 5:10:34
Pierre Bonnet 38 Den Burg 1:08:59
Bettina Löscher 32 Den Burg 1:20:50
Judith van Bleijswijk 33 Den Burg 1:20:24
Daan Welboren 54 Den Hoorn 1:20:21
22 AV Monnickendam 1 1:09:47 2:32:55 3:45:42 5:12:08
Harry van Schaik 52 Monnickendam 1:09:47
Maaike Stam 54 Monnickendam 1:23:08
Ronald Nooy 47 Monnickendam 1:12:47
Ada Peeters 43 Monnickendam 1:26:26
23 AV Monnickendam 4 1:16:11 2:02:49 3:38:29 5:12:48
Lody Peeters 49 Monnickendam 1:16:11
Sacha Muhlebach 21 Monnickendam 0:46:38
Grietje Vogel 38 Marken 1:35:40
Adriana Stam 36 Marken 1:34:19
24 Pompidou 1:20:02 2:37:31 3:58:24 5:13:46
Marco Sluis 29 Oudewater 1:20:02
Willeke van Buren 19 Schoonhoven 1:17:29
Warten van Loon 31 Schoonhoven 1:20:53
Ruud van der Meulen 20 Schoonhoven 1:15:22
25 De loopjongens 2:33:53 3:55:20 5:15:47
Ruud Cornelje 36 Den Helder ?
Rinus Kooger 45 Den Burg 2:33:53
Eddy Zegers 35 Oosterend 1:21:27
Jan Dogger 49 Den Burg 1:20:27
26 Boltex 1:08:54 2:31:16 4:00:18 5:16:27
Willem Daman 51 Broek op Langedijk 1:08:54
Kees van Eekelen 52 Broek op Langedijk 1:22:22
Pieter Jan Kooger De Waal 1:29:02
Gerard Appelman 49 De Waal 1:16:09
27 AV Monnickendam 2 1:17:05 2:16:35 3:52:26 5:16:48
Dik Stam 55 Monnickendam 1:17:05
Remco Ankringa 24 Monnickendam 0:59:30
Carla Straatman 45 Monnickendam 1:35:51
Marijke Strikker 47 Monnickendam 1:24:22
28 AVT Hazen 1:15:40 2:24:43 3:55:08 5:17:50
Erik van Zoonen 41 Oudeschild 1:15:40
Sierd Wouda 48 Den Burg 1:09:03
Donald de Vrind 44 Den Burg 1:30:25
Henk Schraag 47 Oosterend 1:22:42
29 RRZ 1:22:24 2:36:58 3:54:20 5:23:44
Frans van den Hengel 38 Zoetermeer 1:22:24
Jaap Visser 64 Zoetermeer 1:14:34
Leo van den Hengel 49 Zoetermeer 1:17:22
Cindy van den Hengel 38 Zoetermeer 1:29:24
30 Antilopers 1:09:44 2:43:36 4:08:44 5:24:16
Pieter Broekman 54 Waddinxveen 1:09:44
Martine Broekman 24 Soest 1:33:52
Arjan van Schoonhoven 23 Apeldoorn 1:25:08
Letteke Broekman-Geerling 49 Waddinxveen 1:15:32
31 AV Monnickendam 3 1:13:03 2:17:15 3:40:43 5:25:06
Els Trienes 39 Monnickendam 1:13:03
Jan de Wit 44 Monnickendam 1:04:12
Louise Christenhuis 44 Monnickendam 1:23:28
Marian Witte 47 Monnickendam 1:44:23
32 De Fi Doncies 1:22:51 2:41:33 3:56:50 5:31:51
Aly Wiersma 26 Alkmaar 1:22:51
Barbara Helversteijn 47 Alkmaar 1:18:42
Kees Visser 35 Alkmaar 1:15:17
Els de Jager 51 Den Hoorn (Texel) 1:35:01
33 De Wychertjes 1:28:02 2:36:19 3:55:50 5:32:00
Gerard Dieks 52 Wychen 1:28:02
Cees Wijtmans 57 Hernen 1:08:17
Rob Top 49 Wychen 1:19:31
Gerrie Wijtmans 51 Hernen 1:36:10
34 Team ‘De Jager’ 1:09:42 2:35:50 3:50:50 5:35:08
Rob Teisman 41 De Cocksdorp 1:09:42
Mel Rijsdijk 77 Utrecht 1:26:08
Corrie de Jager 43 De Cocksdorp 1:15:00
Cees de Jager 77 Utrecht 1:44:18
35 The Oase runners 1 1:10:56 2:34:11 4:03:20 5:37:36
Henk Bruin 39 Hoofddorp 1:10:56
André van Os 43 Hoofddorp 1:23:15
Hans de Neef 42 Haarlem 1:29:09
Bart van Doesburg 38 Heemstede 1:34:16
36 Team ‘HAAC’ 1:13:40 2:25:53 4:02:17 5:38:17
Armand Wester 33 Hoorn 1:13:40
Rob Pesschier 34 Hoorn 1:12:13
Chris Jongkees 37 Hoorn 1:36:24
Anneke Reiss 38 Zwaag 1:36:00
37 AV Startbaan 2 1:26:14 2:46:50 4:13:30 5:40:12
Jan de Horde 61 Amstelveen 1:26:14
Cor de Horde 53 Amstelveen 1:20:36
Ab Hooyer 40 Amstelveen 1:26:40
Ben van Grieken 70 Amstelveen 1:26:42
38 Prima Pinda 1:17:51 2:34:24 4:14:59 5:41:27
Edwin Peters 29 Utrecht 1:17:51
Ronald Egbers 28 Amsterdam 1:16:33
Jeroen Teppema 29 Sneek 1:40:35
Niels Auée 27 Utrecht 1:26:28
39 Dynamos 2 1:29:43 2:41:01 4:02:06 5:43:32
Jan Kees Bot 40 Bloemendaal 1:29:43
Marcel Vermaat 30 Haarlem 1:11:18
Patrick Vermaat 30 Haarlem 1:21:05
Pieter Wolters 35 Gouda 1:41:26
40 The Oase Runners 3 1:23:49 2:40:37 4:05:52 5:44:48
Jan Warmerdam 34 Haarlem 1:23:49
Jeanet Hollenberg 35 Heemstede 1:16:48
Peter v.d. Voorn 31 Spaarndam 1:25:15
Adrianne Denkers 31 Hoofddorp 1:38:56
41 The Chickens 2:11:59 4:00:07 5:45:18
Jan van der Ven 38 Amersfoort ?
Vincent Goan 38 Den Haag 2:11:59
Hedy van Ginkel 40 Amersfoort 1:48:08
Emelie Papenburg 30 Amersfoort 1:45:11
42 The Oase runners 2 1:26:30 2:43:21 4:16:30 5:46:55
Ronald Nijssen 37 Haarlem 1:26:30
Leon De Werker 35 Haarlem 1:16:51
Nicoline van Os 39 Hoofddorp 2:50:00
Lianne Niessen 34 Haarlem 1:30:25
43 DAAR GAAN ZE 1:18:19 2:43:02 4:25:46 6:01:26
Gijs Heutink 40 Zeist 1:18:19
Reinier Heutink 42 Voorburg 1:24:43
Chris Heutink 36 Amsterdam 1:42:44
Stef Heutink 31 Bussum 1:35:40
44 Dynamos I 1:32:30 3:06:02 4:39:37 6:19:07
Frank v.d. Poll 35 Haarlem 1:32:30
Gerard Versteeg 40 Haarlem 1:33:32
Marieke Rijpkema 35 Haarlem 1:33:35
Marieke Rijpkema? 35 Haarlem 1:39:30
BIJZONDERE CATEGORIEEN
(zijn 1 uur eerder gestart)
Team Runner’s World 1:09:28 2:17:12 3:31:28 4:34:56
Sido Martens ?? Leeuwarden 1:09:28
Kees Kooman ?? ?? 1:07:44
Ysbrand Visser ?? ?? 1:14:16
Ron Teunisse ?? Castricum 1:03:28
Vrouwen A.V. Texel 1:31:20 2:51:59 3:51:36 5:14:55
Marijke Stark 44 Oosterend 1:31:20
Corrie Witte 43 De Waal 1:20:39
Ingrid van Lubek 27 Den Burg 0:59:37
Mirjam Arkenbout 39 Den Burg 1:23:19
De Doordouwers 1:12:13 2:37:43 4:03:02 5:25:00
Hanne Hofmans 22 De Koog 1:12:13
Rose Goslinga 36 Den Burg 1:25:30
Erna Kuip 41 Den Burg 1:25:19
Laurien Bakker 39 Den Burg 1:21:58
De Acht van Texel *) 1:30:12 2:52:30 4:22:23 5:52:17
Josje vd Knepscheut 43 Den Burg
Ans Schraag 50 Den Burg 1:30:12
Carla Smit 41 Den Burg
Ina van Sambeek 43 Den Burg 1:22:18
Erna Hin 38 Den Burg
Annelies Graaf 46 Den Burg 1:29:53
Anneke Birkenhäger 57 Oosterend
Elly Westdorp 47 Den Burg 1:29:54
Het Snellenteam 1:28:29 3:19:48 4:41:00 6:05:31
Bert Snel 52 Eemnes 1:28:29
Bregtje Snel 18 Eemnes 1:51:19
Henny Snel 49 Eemnes 1:21:12
Bram Snel 22 Eemnes 1:24:31
Foto’s 2019
Menu Categories
Facebook De Zestig van Texel
Foto’s 2019
Facebook De Zestig