60 – 120 – 4 x 15 – STRAND – bos – duin -wad – DIJK – DORP – BERG

Maandelijks archief: mei 1995

Uitslag 60 km 1995

17 april 1995
60 KM – WEDSTRIJD Cat Woonplaats Vereniging Eindtijd
 
VROUWEN
1 Bettina Reimers V Tarmstedt (D) Tus Bad Ravensberg 5:26:53
2 Ria Buiten V Biddinghuizen   5:28:29
3 Letteke Broekman V Waddinxveen SC Antilope 5:54:20
4 Oda Roelofs V Nijmegen   6:13:49
5 Lidwien van de Aardweg V Zoetermeer Road Runners 6:16:30
6 Coby Bakelaar V Den Burg AV Texel dnf
  
MANNEN 
1 Gerrit van   Rotterdam M Gouda 3:57:16
2 Aad Butter M Heemskerk 3:58:32
3 Thomas Lang M Leverkussen (D) 4:06:51
4 Jan Vandendriessche M Gistel (B) ABAV 4:09:20
5 Wim Epskamp M40 Hoofddorp AV Haarl.’meer 4:13:21
6 Roel Keizer M40 Apeldoorn AV Veluwe 4:17:19
7 Dick Westerduin M Groningen GVAV-Rapiditas 4:17:38
8 Johan Huygens M Hoogerheide Vet.Ned. 4:22:31
9 Rut Zoutman M Monster 4:23:56
10 Heinz-Josef Schwarzmann M45 Castrop-Rauxel (D) 4:25:33
11 Jaap Vis M Groningen Jupiter 4:28:53
12 Han Guittet M Koedijk   4:31:44
13 Marlon Tielemans M Helmond HAC Helmond 4:38:48
14 Jan Romeijn M40 Eerbeek AV ’34 4:40:02
15 André van der Zwan M Katwijk/Zee AV Rijnsoever 4:40:49
16 Joost Brouwer M Oosterend   4:41:50
17 Herman de Boer M40 Lelystad AV Spirit 4:42:59
18 Udo Steeger M Sankt Augustin (D) 4:44:10
19 Waldemar v d Elzen M Den Helder 4:48:11
20 Mik Borsten M Amersfoort AV Triathlon 4:49:37
21 Herman Bos M40 Emmen Sperwers 4:53:07
22 Peter ter Burg M Amersfoort   4:54:40
23 Bram Heikamp M40 Muiden Vet.Ned. 4:56:48
24 Henri Tijskens M40 Heusden-Zolder (B) Looise AC 4:57:28
25 Jan Veldt M40 Akersloot 4:57:42
26 Ab Janssen M40 Arnhem 4:57:49
27 Ren Westra M45 Castricum 4:58:22
28 Gerard Ridder M50 Amsterdam 5:00:54
29 Rob Tieleman M Nw.-Lekkerland 5:01:49
30 Rob Brouwer M50 Delft 5:02:58
31 Hans-Joachim Girulat M45 Bochum (D) 5:03:10
32 Lex de Boer M45 Avenhorn Vet.Ned. 5:04:22
33 Simon Pols M40 Duivendrecht Startbaan 5:04:58
34 Anton Kleijer M Loenen AV ’34 5:05:01
35 Roger Kempinski M Maastricht 5:06:06
36 Jan Streunding M Winschoten Aquilo 5:09:46
37 Peter Boltjes M Winschoten Aquilo 5:11:53
38 Hans Sielias M40 Apeldoorn Av ’34 5:16:29
39 Douwe Thesing M40 Zaandam   5:16:51
40 Peter Bentlage M40 Mettmann (D) Lauftreff Gruiten 5:17:33
41 Derk van der Laan M50 Oude Pekela Aquilo 5:19:49
42 Bert de Jong M45 Akersloot Vet.Ned. 5:20:00
43 Ton van Aken M45 Wychen AV Wychen 5:20:25
44 Sjaak Mommersteeg M45 Utrecht Hellas 5:23:26
45 Raymond Meier M40 Bereldange (L) C.A.E.G. 5:24:03
46 Jos Broersen M40 Alphen a/d Rijn AAV ’36 5:24:46
47 Henk Bekkering M45 Apeldoorn AV ’34 5:27:06
48 Minke Hilgenberg M40 Apeldoorn AV ’34 5:29:05
49 Jacob Visser M50 Heerenveen AV ’55 5:29:12
50 Jan Wiltjer M50 Wirdum Fivelstreek 5:32:44
51 Cornelis van Dongen M45 Barendrecht Vet.Ned. 5:35:51
52 Fritz Geisemeier M Dissen (D) Tus Bad Ravensberg 5:37:23
53 Reinder Rabelink M45 Eerbeek AV ’34 5:38:02
54 Theo Heemskerk M50 Noordwijk NSL 5:39:20
55 Gert Bijsterbosch M50 Apeldoorn AV ’34 5:39:57
56 Peter Breedland M Groningen GVAV Rap. 5:39:59
57 Frits van der Valk M45 Hierden Athlos 5:40:53
58 Jaap Alders M40 Oosterbeek Ciko ’66 5:42:12
59 Jan Derksen M50 Loenen AV ’34 5:42:58
60 Hans Oedekerke M Houten VSB Runningteam 5:48:13
61 Fred Zegwaard M45 Capelle a/d IJssel T.R.V. 5:51:52
62 Kees Albers M40 Gouda Vet.Ned. 5:53:59
63 Wim Koenen M40 Wassenaar AV Holland 5:58:41
64 John van de Pas M45 Vlaardingen AV Fortuna 5:58:59
65 Folmer Rijpkema M Groningen GVAV-Rapiditas 5:58:59
66 Oskar van Rijswijk M40 Schiedam AV Fortuna 5:58:59
67 Karel Cornelius M Holwierde Fivelstreek 5:59:18
68 Harrie Koers M40 Raalte SV Friesland 5:59:28
69 Denny Schreefel M40 Houten 6:04:54
70 Hans-Joachim Philipp M50 Muellheim (D) TVM Muellheim 6:05:19
71 Frank Schroeder M45 Bad Salzuflen (D) LC Bad Zalzuflen 6:09:35
72 Peter Adriaans M40 Helmond HAC Helmond 6:10:08
73 Jan-Willem Dijkgraaf M40 Epe AV Cialfo 6:13:30
74 Uwe Schwensfeier M40 Haltern (D) 6:13:38
75 Fred Kamp M Rottevalle 6:18:46
76 Kees Kos M50 Overveen 6:29:19
77 Joseph Gackowski M60 Choisel (F)   6:32:07
78 Nico Muller M50 Amsterdam Blauw Wit Atl. 6:32:48
79 Herman Carlebur M Eindhoven Logo 6:35:30

Uitslag estafette 1995

4 X 15 KM – WEDSTRIJD MANNEN
1 Noordkop 0:57:55 1:49:33 2:42:15 3:36:06
Ronald Balkema 28 Den Helder 0:57:55
Jean Paul Driessen 25 Den Helder 0:51:38
Gert Jan van Bemmel 32 Den Helder 0:52:42
Freddie Nijstad 29 Den Helder 0:53:51
2 VSB Running Team 1
G. Mastenbroek 0:58:44 1:47:09 2:44:47 3:49:28
Ton van Spronsen 40 Schiedam 0:58:44
Johan ten Kate 29 Meppel 0:48:25
Jan Kuys 48 Schiedam 0:57:38
Ritske Boerman 34 Winsum 1:04:41
3 AV Startbaan 1:01:37 1:57:58 2:56:45 3:55:02
Joost Lucassen 28 Amstelveen 1:01:37
Jeroen Amesz 22 Amstelveen 0:56:21
Norbert Eelman 24 Amstelveen 0:58:47
Duk Bekema 34 Weesp 0:58:17
4 LG Baunatal 1:05:46 2:02:00 3:02:10 3:59:10
Gerhard Kuauff 47 Fuldabruck(D) 1:05:46
Harald Lange 26 Calden(D) 0:56:14
Michael Erben 39 Baunatal(D) 1:00:10
Jurgen Thomas 25 Grebenstein(D) 0:57:00
4 X 15 KM – WEDSTRIJD VROUWEN
1 Noordkop dames 1 1:15:25 2:17:31 3:26:34 4:32:28
Annelies Beijer 41 Den Helder 1:15:25
Judy v.d. Berg 22 Den Helder 1:02:06
Ingrid Snijder 33 Den Helder 1:09:03
Hetty Everhardus 38 Den Helder 1:05:54
2 Noordkop dames 2 1:25:12 2:38:04 4:04:13 5:36:14
Joyce in ’t Veld 37 Den Helder 1:25:12
Miranda Oosterbaan 24 Den Helder 1:12:52
Diana Goudswaard 36 Den Helder 1:26:09
Marjan van Dam 39 Den Helder 1:32:01
PRESTATIE-TEAMS
1 De Lion-lopers I 1:07:08 2:08:39 3:08:00 4:14:54
Peter Klaver 44 Leeuwarden 1:07:08
Eric Cor Hoekstra 23 Den Haag 1:01:31
Jelle Kazimier 20 Leeuwarden 0:59:21
Jaan v.d. Zee 42 Leeuwarden 1:06:54
2 VSB Runningteam 2 1:13:27 2:11:50 3:13:49 4:17:08
Henk Mooij 41 Schiedam? 1:13:27
Koos Rademaker 49 Zeist 0:58:23
Frans Vermeulen 34 Weesp 1:01:59
Richard Hassink 30 Utrecht 1:03:19
3 Politie Texel 1:03:02 1:59:13 3:13:22 4:24:53
Simon Crans 39 Haarlem 1:03:02
Maarten Krom 36 Nieuwe Niedorp 0:56:11
Arie v.d. Burg 33 De Koog 1:14:09
Johannes Siebinga 38 De Koog 1:11:31
4 De Paashazen I 1:14:22 2:25:14 3:22:35 4:25:24
Henk van IJzendoorn 40 Berg en Dal 1:14:22
Oscar Pen 24 Arnhem 1:10:52
Sibrand Houtman 37 Nijmegen 0:57:21
Kees Degeling 34 Hoorn 1:02:49
5 Watlopers 1:08:08 2:11:55 3:17:47 4:55:23
Ed Dorsman 35 Nootdorp 1:08:08
Norbert Dankers 47 Den Burg 1:03:47
Jan van Dijk 47 Oosterend 1:05:52
anoniem Harlingen 1:37:36
6 Boltex 1:14:31 2:31:17 3:42:11 5:08:16
Gerard Appelman 45 De Waal 1:14:31
Jaap van Vooren 54 Den Burg 1:16:46
Wim Daman 47 Broek/Langedijk 1:10:54
Kees van Eekelen 48 Broek/Langedijk 1:26:05
7 PSOV ‘Marsdiep’ 1:11:08 2:33:11 3:55:52 5:11:17
Dirk Heykoop 34 Den Helder 1:11:08
Andre Goeman 36 Den Helder 1:22:03
Marco Mentink 29 Den Helder 1:22:41
Hans Booy 28 Den Helder 1:15:25
8 De Jager 1:23:06 2:26:33 3:43:04 5:15:20
Mel Rijsdijk 73 Utrecht 1:23:06
Rob Teisman 37 De Cocksdorp 1:03:27
Corrie de Jager 39 De Cocksdorp 1:16:31
Kees de Jager 73 Utrecht 1:32:16
9 Les Pyramides Overveen 1:06:02 2:19:37 3:58:25 5:21:58
Kees-Jan Kos 28 Amsterdam 1:06:02
Henk Opperveld 53 Haarlem 1:13:35
Koos v.Bergen Henegouwen 49 Santpoort 1:38:48
Cees Mossel 42 Heiloo 1:23:33
10 De Lion-lopers II 1:29:35 2:36:51 3:54:45 5:25:23
Feike Kievits 32 Leeuwarden 1:29:35
Kamel Loumi 17 Leeuwarden 1:07:16
Dirk v.d. Veer 33 Leeuwarden 1:17:54
Dick Jansen 35 Leeuwarden 1:30:38
11 VSB Runningteam 4
p/a G. Mastenbroek 1:27:38 2:33:07 4:08:10 5:36:10
Jouri Huigen 14 De Wijk 1:27:38
Rik Rademaker 34 Zeist 1:05:29
Anneke Rademaker 32 Zeist 1:35:03
Marijke Huigen 45 De Wijk 1:28:00
12 VSB Runningteam 3 1:27:38 2:49:40 4:16:03 5:37:12
Peter Huigen 40 De Wijk 1:27:38
Ed Sloof 34 Waddinxveen 1:22:02
Brigitta Gruisinga 26 Winsum 1:26:23
Sary Sloof 37 Waddinxveen 1:21:09
4 X 15 KM – TEXELSE TEAMS
1 Cupfighters 0:59:07 1:56:59 3:02:28 4:06:13
Minne Gonga 30 Den Burg 0:59:07
Ralph Grabowski 30 Den Burg 0:57:52
Mark Riteco 27 Den Burg 1:05:29
Loek van Vliet 43 Den Burg 1:03:45
2 Goud Appeltje 1:03:42 1:58:42 3:03:48 4:16:10
Remco Nagtegaal 26 De Cocksdorp 1:03:42
Jan Zijm 38 Den Burg 0:55:00
Gert Pansier 45 Den Burg 1:05:06
Simon Appel 46 Oudeschild 1:12:22
3 Theodorahoeve 1:07:26 2:12:09 3:10:54 4:24:33
Tony v.d. Vis 32 Den Burg 1:07:26
Rinus Kooger 43 Den Burg 1:04:43
Rien Brouwer 33 Oosterend 0:58:45
Eddy Zegers 31 Oosterend 1:13:39
4 Three women and the bets
p/a Colinda Brouwer 1:07:22 2:11:05 3:21:03 4:36:43
Ingrid van Lubek 23 Den Burg 1:07:22
Ronno Honingh 36 De Koog 1:03:43
Natascha v.d. Vis 24 Oosterend 1:09:58
Guido Betsema 26 Den Burg 1:15:40
5 In den Grooten Slock 1:12:10 2:25:25 3:38:08 4:45:53
Werner van der Meer 32 Den Burg 1:12:10
Nicol Schermer 35 Den Burg 1:13:15
Paul van Exel 32 De Cocksdorp 1:12:43
Henk Stevens 44 De Cocksdorp 1:07:45
6 Rotary 1:16:54 2:23:10 3:41:10 4:54:30
Jan Dogger 45 Den Burg 1:16:54
Peter Bakker 50 Den Burg 1:06:16
Jef v.d. Zel Zwaag 1:18:00
Han Wilmink 35 Oosterend 1:13:20
7 Skywalker 1:18:05 2:30:04 3:36:54 5:05:49
Hans Frank 37 De Koog 1:18:05
Robbert Visser 18 Den Burg 1:11:59
Bernard Klein Breteler 18 Den Burg 1:06:50
Robert Klein Breteler 20 Den Burg 1:28:55
8 AV Texel-vrouwen 1:25:09 2:38:37 3:54:25 5:11:51
Corrie Witte 39 De Waal 1:25:09
Marijke Stark 40 Oosterend 1:13:28
Lydia Verweij 41 De Cocksdorp 1:15:48
Tilly Eelman 49 Den Burg 1:17:26
9 Het A-team 1:28:35 2:46:28 4:05:42 5:14:29
Carla Roeper 38 Den Burg 1:28:35
Ina van Sambeek 39 Den Burg 1:17:53
Marja Huiskamp 28 Den Burg 1:19:14
Theo Boom 40 Oudeschild 1:08:47
BIJZONDERE CATEGORIEEN starten 1 uur eerder
De Acht van Texel 1:33:02 2:52:48 4:13:57 5:38:28
Bertha Bakker 45 Den Burg
Miranda Grabowski 30 Den Burg 1:33:02
Carla Smit 37 Den Burg
Josje vd Snepscheut 39 Den Burg 1:19:46
Ingrid Uitgeest 32 De Koog
Baukje Kedde 39 Den Burg 1:21:09
Nancy Sieling 17 Den Burg 1:24:31
Zoef de Haas 1:35:12 2:47:42 4:23:20 6:03:05
Corrie Boon 47 De Waal 1:35:12
Judith v. Bleijswijk 29 Den Burg 1:12:30
Vera Persoon 39 Den Burg 1:35:38
Anneke Hoogenbosch 36 Den Burg 1:39:45
Foto’s 2019
Menu Categories
Facebook De Zestig van Texel
Foto’s 2019
Facebook De Zestig