De 60 km start over

Zoeken

Uitslag 60 km 2011

klik hier voor de uitslagen van de 60 km in html

met tussentijden ook van de uitvallers en atleten die buiten de tijd gefinisht zijn

  Naam Woonplaats cat Turfvld Slufter Slufter PH PH Finish Finish
1 Luc Krotwaar Eindhoven M40 1:03:04 58:19 2:01:23 1:00:58 3:02:21 1:11:48 4:14:08
2 Pascal van Norden Gouda M 1:03:54 58:11 2:02:05 1:02:56 3:05:01 1:11:33 4:16:33
3 Olivier Jacques Purmerend M40 1:04:38 57:48 2:02:26 1:03:46 3:06:12 1:12:17 4:18:27
4 Pieter Mans Almelo M 1:04:37 57:25 2:02:02 1:00:25 3:02:27 1:22:08 4:24:33
5 Jan van der Marel Aarlanderveen M40 1:04:49 58:18 2:03:07 1:03:26 3:06:33 1:19:28 4:25:59
6 Ronnie Duinkerken Rotterdam M 1:08:00 1:02:59 2:10:59 1:07:11 3:18:10 1:18:24 4:36:33
7 Elbert Voogt Beekbergen M50 1:06:03 1:02:01 2:08:04 1:09:01 3:17:05 1:23:34 4:40:37
8 Jo schoonbroodt Maastricht M60+ 1:10:38 1:04:21 2:14:59 1:08:33 3:23:32 1:23:43 4:47:14
9 Gert Mertens Schoten M45 1:12:11 1:07:23 2:19:34 1:09:13 3:28:47 1:20:49 4:49:35
10 Edward de Leng Koudekerke M45 1:08:57 1:05:52 2:14:49 1:12:24 3:27:13 1:25:16 4:52:27
11 Alfred Roelen Hillegom M40 1:15:42 1:07:03 2:22:45 1:12:34 3:35:19 1:17:54 4:53:11
12 Patrick Vervaet Sint Jansteen M 1:14:36 1:05:54 2:20:30 1:11:20 3:31:50 1:21:54 4:53:42
13 Stefan van der Pal Leeuwarden M 1:12:28 1:06:04 2:18:32 1:12:22 3:30:54 1:24:45 4:55:37
14 Karl Bleijenberg Benschop M50 1:13:08 1:07:29 2:20:37 1:13:02 3:33:39 1:22:08 4:55:46
15 Jan Albert Veenema Sneek M 1:12:28 1:06:04 2:18:32 1:12:21 3:30:53 1:27:33 4:58:25
16 Bernard Roelen Utrecht M40 1:15:43 1:08:14 2:23:57 1:11:21 3:35:18 1:23:23 4:58:41
17 Jason van der Burgt Amsterdam M40 1:19:30 1:11:09 2:30:39 1:13:15 3:43:54 1:18:31 5:02:24
18 Wim Bart Knol 's-Gravenhage M45 1:12:55 1:06:40 2:19:35 1:14:06 3:33:41 1:33:32 5:07:11
19 Henk Derks Haarlem M55 1:15:30 1:12:00 2:27:30 1:13:43 3:41:13 1:27:56 5:09:08
20 Maurits Heikoop Nieuwerkerk ad IJssel M 1:16:40 1:06:31 2:23:11 1:12:14 3:35:25 1:35:23 5:10:46
21 Mark de Boer Rotterdam M40 1:14:11 1:11:54 2:26:05 1:17:37 3:43:42 1:27:46 5:11:27
22 Henry Verbugt Griendtsveen M45 1:16:15 1:09:35 2:25:50 1:20:52 3:46:42 1:28:50 5:15:31
23 Guus Van Veen Wassenaar M40 1:15:25 1:10:31 2:25:56 1:21:01 3:46:57 1:29:53 5:16:49
24 Martijn Schakelaar Hattem M 1:23:50 1:11:27 2:35:17 1:16:06 3:51:23 1:26:43 5:18:04
25 Hans van Renselaar Hattem M45 1:23:50 1:11:27 2:35:17 1:16:06 3:51:23 1:26:43 5:18:05
26 Christian Bakker Nijmegen M40 1:15:27 1:08:57 2:24:24 1:19:29 3:43:53 1:36:53 5:20:45
27 Jendo Visser Deventer M 1:15:42 1:09:08 2:24:50 1:19:59 3:44:49 1:38:59 5:23:46
28 Marco Jong Bovenkarspel M40 1:14:55 1:09:27 2:24:22 1:18:19 3:42:41 1:42:11 5:24:50
29 Andy Roodenburg Rotterdam M40 1:17:32 1:10:09 2:27:41 1:17:19 3:45:00 1:41:17 5:26:16
30 Michiel Diependaal Velserbroek M45 1:21:54 1:14:31 2:36:25 1:20:37 3:57:02 1:30:45 5:27:46
31 Jan Muller Sprundel M45 1:23:55 1:16:09 2:40:04 1:20:17 4:00:21 1:27:34 5:27:54
32 Kees van Tilburg Den Helder M55 1:17:10 1:11:38 2:28:48 1:22:23 3:51:11 1:40:05 5:31:15
33 Marcel Zwiers Bunnik M40 1:22:39 1:15:29 2:38:08 1:20:52 3:59:00 1:33:56 5:32:55
34 Chantal van der Geest Utrecht Vtm39 1:22:11 1:14:58 2:37:09 1:22:58 4:00:07 1:33:33 5:33:39
35 Roy Gorres Hoorn Nh M45 1:17:54 1:12:34 2:30:28 1:22:18 3:52:46 1:41:16 5:34:00
36 Michel Entius Alkmaar M40 1:11:58 1:03:50 2:15:48 1:18:38 3:34:26 2:01:38 5:36:03
37 Peter Derk Wekx Haarlem M 1:17:25 1:12:02 2:29:27 1:19:06 3:48:33 1:48:28 5:36:59
38 Friedhelm Weidenhaupt Brühl M45 1:19:22 1:11:00 2:30:22 1:26:20 3:56:42 1:40:21 5:37:02
39 Jupp Tippmann Brühl M45 1:19:22 1:11:00 2:30:22 1:26:21 3:56:43 1:40:21 5:37:03
40 Jos Gerritsen Huissen M45 1:20:29 1:15:36 2:36:05 1:20:39 3:56:44 1:40:32 5:37:14
41 Ansgar Lenfers Hannover M40 1:16:20 1:09:42 2:26:02 1:16:56 3:42:58 1:56:26 5:39:24
42 Leon Nillessen Groesbeek M40 1:24:42 1:14:35 2:39:17 1:25:12 4:04:29 1:35:01 5:39:29
43 Harry Suyker 's-Gravenhage M50 1:26:04 1:18:30 2:44:34 1:22:55 4:07:29 1:33:37 5:41:04
44 Simon Luckett Haarlem M45 1:11:31 1:11:41 2:23:12 1:34:06 3:57:18 1:44:48 5:42:04
45 Marjolein Bil Utrecht Vtm39 1:23:54 1:16:53 2:40:47 1:24:22 4:05:09 1:39:32 5:44:40
46 Hans Spieker Deventer M50 1:18:28 1:14:51 2:33:19 1:31:24 4:04:43 1:44:52 5:49:34
47 Gert Evers Loenen Gld M45 1:25:50 1:17:15 2:43:05 1:29:11 4:12:16 1:37:53 5:50:06
48 Jaap Alberda van Ekenstei Staphorst M60+ 1:20:16 1:18:43 2:38:59 1:27:52 4:06:51 1:43:37 5:50:27
49 Peter Koens Laren Nh M45 1:32:28 1:21:36 2:54:04 1:24:27 4:18:31 1:32:01 5:50:32
50 Sjaak Betjes Krommenie M40 1:23:51 1:16:29 2:40:20 1:25:06 4:05:26 1:45:23 5:50:47
51 John Collingham Haarlem M 1:28:30 1:17:44 2:46:14 1:24:37 4:10:51 1:41:00 5:51:50
52 Maarten Schön Goirle M 1:32:24 1:21:43 2:54:07 1:23:10 4:17:17 1:35:21 5:52:37
53 Wim Ritsema Dieren M45 1:14:50 1:12:42 2:27:32 1:29:03 3:56:35 1:56:58 5:53:31
54 Nitish Zuidema Utrecht M40 1:25:44 1:16:00 2:41:44 1:28:19 4:10:03 1:43:39 5:53:40
55 Paul Koorn Amsterdam M45 1:22:54 1:15:25 2:38:19 1:22:19 4:00:38 1:53:52 5:54:29
56 Endymion Kasanardjo Eindhoven M40 1:25:00 1:19:19 2:44:19 1:27:56 4:12:15 1:42:25 5:54:39
57 Jan Schinkel Benschop M55 1:21:55 1:17:57 2:39:52 1:24:51 4:04:43 1:50:14 5:54:56
58 Hermina van Dijk Franeker V40 1:25:57 1:19:09 2:45:06 1:28:24 4:13:30 1:42:07 5:55:36
59 Johan van Splunter Westerland M45 1:33:33 1:24:47 2:58:20 1:25:39 4:23:59 1:32:02 5:56:00
60 Jeroen Tiebie Callantsoog M40 1:33:07 1:21:31 2:54:38 1:25:17 4:19:55 1:36:07 5:56:00
61 Hans-Jan Rijbering Landsmeer M 1:32:28 1:22:30 2:54:58 1:23:32 4:18:30 1:37:45 5:56:13
62 Lex de Boer Avenhorn M60+ 1:25:40 1:20:41 2:46:21 1:27:59 4:14:20 1:42:16 5:56:34
63 Renko Fiks Hoogerheide M 1:29:13 1:21:29 2:50:42 1:30:38 4:21:20 1:35:25 5:56:44
64 Ritchie Limaheluw Leeuwarden M 1:27:00 1:20:04 2:47:04 1:28:17 4:15:21 1:42:19 5:57:39
65 Gé Sinnige Heemskerk M55 1:28:39 1:20:34 2:49:13 1:28:26 4:17:39 1:40:25 5:58:02
66 Martine Hofstede Rotterdam V40 1:29:58 1:21:22 2:51:20 1:27:38 4:18:58 1:40:39 5:59:35
67 Michael Damm Naarden M50 1:23:52 1:19:13 2:43:05 1:29:49 4:12:54 1:47:23 6:00:16
68 Ignas Dümmer Assen M40 1:17:47 1:12:41 2:30:28 1:26:43 3:57:11 2:04:00 6:01:09
69 Bonno Odijk Puttershoek M45 1:29:22 1:26:35 2:55:57 1:27:31 4:23:28 1:38:33 6:01:59
70 Silvia Verhoeven Etten-Leur V40 1:29:09 1:20:04 2:49:13 1:27:32 4:16:45 1:46:09 6:02:53
71 Francois Flisijn Den Helder M45 1:29:06 1:22:57 2:52:03 1:29:19 4:21:22 1:41:45 6:03:05
72 Henry Okkersen Schimmert M60+ 1:27:22 1:20:37 2:47:59 1:30:21 4:18:20 1:45:46 6:04:05
73 Matthijs van Boxtel Vlaardingen M45 1:22:55 1:16:27 2:39:22 1:37:24 4:16:46 1:47:20 6:04:05
74 Inge Smit Zwaag V40 1:26:16 1:20:13 2:46:29 1:30:21 4:16:50 1:47:19 6:04:08
75 Anita Joziasse Goes V40 1:22:36 1:17:37 2:40:13 1:31:43 4:11:56 1:52:28 6:04:22
76 Herman Kuijer Terneuzen M50 1:29:39 1:22:18 2:51:57 1:27:01 4:18:58 1:47:55 6:06:52
77 Gerry Visser Borne V40 1:27:42 1:22:32 2:50:14 1:31:59 4:22:13 1:45:19 6:07:32
78 Marcel Jager Bladel M50 1:28:20 1:19:53 2:48:13 1:27:36 4:15:49 1:52:01 6:07:48
79 Silvio Teunissen Bolsward M40 1:30:34 1:24:07 2:54:41 1:31:47 4:26:28 1:41:25 6:07:52
80 Jean-Pierre Gendrault Zeist M60+ 1:26:17 1:21:14 2:47:31 1:34:16 4:21:47 1:46:39 6:08:25
81 Rogier Thomas IJsselstein Ut M 1:27:10 1:18:48 2:45:58 1:30:51 4:16:49 1:51:38 6:08:26
82 Kees Bisdonk Den Helder M45 1:20:34 1:13:03 2:33:37 1:37:38 4:11:15 1:58:13 6:09:28
83 Majet Spoelder Amersfoort Vtm39 1:30:34 1:27:23 2:57:57 1:29:20 4:27:17 1:42:18 6:09:33
84 Johan van Litsenburg Duizel M55 1:25:45 1:18:49 2:44:34 1:35:48 4:20:22 1:49:31 6:09:51
85 Els Annegarn Amsterdam V50+ 1:33:33 1:28:05 3:01:38 1:28:14 4:29:52 1:40:09 6:09:59
86 Kees Timmermans Hoogeloon M50 1:25:45 1:17:56 2:43:41 1:34:29 4:18:10 1:52:49 6:10:56
87 Christian Boer Barendrecht M 1:32:12 1:25:18 2:57:30 1:30:49 4:28:19 1:42:53 6:11:10
88 Patrick Diederich Hobscheid M45 1:28:39 1:18:50 2:47:29 1:27:34 4:15:03 1:56:17 6:11:19
89 Bob Stultiens Weert M45 1:30:47 1:24:35 2:55:22 1:30:55 4:26:17 1:45:44 6:12:00
90 Frans Vermeer Monnickendam M55 1:27:51 1:24:21 2:52:12 1:34:21 4:26:33 1:45:51 6:12:24
91 Anno van den Bosch Den Helder M45 1:29:08 1:22:56 2:52:04 1:31:03 4:23:07 1:49:19 6:12:24
92 Edwin Otto Purmerend M40 1:26:20 1:24:08 2:50:28 1:30:09 4:20:37 1:52:27 6:13:03
93 Wilma Dierx Amsterdam V40 1:32:56 1:26:53 2:59:49 1:31:19 4:31:08 1:43:10 6:14:15
94 Remko Boer Barendrecht M 1:32:11 1:25:18 2:57:29 1:30:50 4:28:19 1:46:25 6:14:42
95 Ron Nagtzaam Puttershoek M40 1:25:17 1:18:02 2:43:19 1:32:27 4:15:46 1:58:57 6:14:42
96 Rinus van der Wal Heemskerk M45 1:34:54 1:18:18 2:53:12 1:26:30 4:19:42 1:55:31 6:15:12
97 Paul van Os Ede Gld M50 1:20:02 1:15:46 2:35:48 1:35:11 4:10:59 2:04:31 6:15:29
98 Mieke Hekkers Deventer V40 1:32:09 1:25:04 2:57:13 1:35:07 4:32:20 1:43:21 6:15:40
99 Marco Davelaar Veenendaal M 1:32:24 1:23:42 2:56:06 1:29:49 4:25:55 1:49:53 6:15:48
100 Danny Hajos Den Helder M40 1:26:34 1:15:51 2:42:25 1:31:55 4:14:20 2:01:40 6:15:58
101 Ignar van Haren Nijmegen M50 1:38:18 1:29:05 3:07:23 1:29:34 4:36:57 1:39:10 6:16:06
102 Marco Bena Brandini Den Helder M45 1:36:20 1:23:34 2:59:54 1:28:59 4:28:53 1:48:05 6:16:57
103 Coen Boxtart Zutphen M40 1:24:28 1:18:09 2:42:37 1:32:08 4:14:45 2:02:53 6:17:37
104 Geert Ceuppens Duffel M 1:23:41 1:16:16 2:39:57 1:32:54 4:12:51 2:05:49 6:18:38
105 Jaap vd Berg Soest M50 1:28:39 1:23:51 2:52:30 1:25:47 4:18:17 2:00:48 6:19:04
106 Joeri Schepers Aalter M 1:37:04 1:24:57 3:02:01 1:30:19 4:32:20 1:47:42 6:20:00
107 Theo van Vliet Hoorn Nh M60+ 1:35:21 1:27:09 3:02:30 1:31:32 4:34:02 1:46:06 6:20:07
108 Matthew Arensman Middelharnis M 1:34:23 1:26:12 3:00:35 1:34:30 4:35:05 1:45:07 6:20:11
109 Jacob van der Meulen Wassenaar M45 1:25:44 1:21:30 2:47:14 1:37:26 4:24:40 1:55:55 6:20:34
110 John de Breij IJsselstein Ut M40 1:27:10 1:18:47 2:45:57 1:35:52 4:21:49 1:58:47 6:20:35
111 Jan Bogaard Wezep M55 1:32:08 1:25:25 2:57:33 1:34:30 4:32:03 1:48:35 6:20:37
112 Bob Klappe Hoorn Nh M40 1:33:34 1:24:22 2:57:56 1:34:50 4:32:46 1:47:55 6:20:40
113 Chris Bezemer Krimpen aan de Lek M45 1:28:39 1:22:41 2:51:20 1:36:05 4:27:25 1:55:33 6:22:57
114 Jan Grobben Hengelo Ov M45 1:26:16 1:20:13 2:46:29 1:40:13 4:26:42 1:56:20 6:23:00
115 Gordon Abraham Arnhem M50 1:32:02 1:25:42 2:57:44 1:33:29 4:31:13 1:51:56 6:23:07
116 Gonne Golliard Delft V40 1:35:21 1:27:13 3:02:34 1:31:08 4:33:42 1:49:30 6:23:10
117 Joachim Golliard Delft M 1:35:21 1:27:14 3:02:35 1:31:06 4:33:41 1:49:31 6:23:10
118 Monika Hille Almere V50+ 1:33:34 1:30:12 3:03:46 1:34:51 4:38:37 1:44:52 6:23:27
119 Wout Heslinga Utrecht M50 1:33:35 1:26:59 3:00:34 1:33:30 4:34:04 1:49:52 6:23:55
120 Klaas Alberda v Ekenstein Staphorst M 1:26:35 1:19:34 2:46:09 1:34:20 4:20:29 2:03:45 6:24:13
121 Remco Schellingerhout Eindhoven M40 1:16:33 1:13:11 2:29:44 1:39:10 4:08:54 2:15:48 6:24:41
122 Ronald Brouwer Apeldoorn M55 1:28:29 1:21:28 2:49:57 1:30:36 4:20:33 2:04:58 6:25:30
123 Ilonka Betjes Krommenie Vtm39 1:33:03 1:29:23 3:02:26 1:33:55 4:36:21 1:49:30 6:25:49
124 Maria Diederich-Heck Hobscheid V40 1:34:58 1:28:25 3:03:23 1:37:22 4:40:45 1:45:13 6:25:56
125 Carine Binsfeld Keispelt V40 1:33:48 1:29:24 3:03:12 1:34:29 4:37:41 1:49:33 6:27:13
126 Esther Devilee Leiden V40 1:32:06 1:29:03 3:01:09 1:38:00 4:39:09 1:48:39 6:27:47
127 David Schäfer Troisdorf M 1:32:15 1:23:57 2:56:12 1:35:38 4:31:50 1:56:02 6:27:50
128 Thijs Claassens Tilburg M 1:33:21 1:25:01 2:58:22 1:36:39 4:35:01 1:53:29 6:28:29
129 Willem Boerkamp Amsterdam M55 1:34:48 1:25:18 3:00:06 1:37:25 4:37:31 1:51:02 6:28:32
130 Carsten Plitt Duisburg M40 1:36:17 1:27:36 3:03:53 1:37:06 4:40:59 1:48:45 6:29:41
131 Arnold Vandenberg Castricum M40 1:25:58 1:18:30 2:44:28 1:46:42 4:31:10 1:59:17 6:30:25
132 Jet Klomp Ulft V40 1:34:10 1:25:56 3:00:06 1:38:31 4:38:37 1:51:59 6:30:35
133 Mark Zwart Egmond aan Zee M 1:24:48 1:19:01 2:43:49 1:54:20 4:38:09 1:52:40 6:30:48
134 Ingrid IJsebaert Hulst V40 1:29:39 1:23:48 2:53:27 1:51:16 4:44:43 1:46:08 6:30:49
135 Jan vd Star Den Burg M60+ 1:29:52 1:26:08 2:56:00 1:41:38 4:37:38 1:53:32 6:31:08
136 Marit Janse Fenton V50+ 1:34:10 1:33:14 3:07:24 1:35:36 4:43:00 1:49:32 6:32:30
137 Hans Vugts Breda M50 1:31:20 1:19:45 2:51:05 1:34:33 4:25:38 2:06:54 6:32:31
138 Godehard Hoevels Köln M45 1:32:15 1:22:00 2:54:15 1:32:11 4:26:26 2:06:19 6:32:43
139 Paul van der Horst Groesbeek M45 1:26:55 1:19:40 2:46:35 1:41:57 4:28:32 2:04:14 6:32:44
140 Jan Pieters Dordrecht M50 1:34:39 1:42:30 3:17:09   3:17:09   6:32:44
141 André Feenstra Gouda M55 1:37:40 1:27:22 3:05:02 1:39:30 4:44:32 1:48:14 6:32:45
142 Udo Wegmann Veitshöchheim M50 1:31:40 1:28:29 3:00:09 1:43:16 4:43:25 1:49:36 6:32:59
143 Guus Hageman Midwoud M55 1:26:18 1:19:49 2:46:07 1:39:12 4:25:19 2:08:37 6:33:55
144 Ruud de Vries Kerkrade M50 1:38:20 1:31:25 3:09:45 1:39:26 4:49:11 1:45:10 6:34:20
145 Hennie van Velzen Honselersdijk M40 1:34:38 1:31:42 3:06:20 1:38:55 4:45:15 1:49:25 6:34:39
146 Martin Kampman Holten M40 1:29:22 1:23:38 2:53:00 1:36:52 4:29:52 2:04:50 6:34:42
147 Adi Graaf Nijmegen M40 1:28:29 1:20:11 2:48:40 1:33:42 4:22:22 2:12:21 6:34:42
148 Joop Wijnhoud Zwolle M45 1:27:41 1:25:28 2:53:09 1:41:59 4:35:08 1:59:48 6:34:55
149 Ruud Kok Apeldoorn M50 1:21:29 1:19:26 2:40:55 1:53:11 4:34:06 2:00:51 6:34:55
150 Dick Stam Maarssen M45 1:33:35 1:26:58 3:00:33 1:33:30 4:34:03 2:01:11 6:35:13
151 Koos Rademaker Amersfoort M60+ 1:25:25 1:23:07 2:48:32 1:43:16 4:31:48 2:03:46 6:35:33
152 Ruud Fokker Lelystad M50 1:29:09 1:21:51 2:51:00 1:39:39 4:30:39 2:05:02 6:35:39
153 Pieter den Edel Wassenaar M 1:36:41 1:30:36 3:07:17 1:36:38 4:43:55 1:51:50 6:35:44
154 Fred van Nieuwkerk Rijnsburg M55 1:24:48 1:20:39 2:45:27 1:37:31 4:22:58 2:13:13 6:36:10
155 MOnique Kramer Schagen V40 1:34:34 1:27:39 3:02:13 1:40:14 4:42:27 1:53:51 6:36:17
156 Paula IJzerman IJmuiden Vtm39 1:34:45 1:26:28 3:01:13 1:43:47 4:45:00 1:51:18 6:36:18
157 Rik Plakke Zutphen M40 1:31:33 1:21:19 2:52:52 1:38:56 4:31:48 2:04:40 6:36:26
158 Simone Thorwesten Waltrop V40 1:39:18 1:35:56 3:15:14 1:40:10 4:55:24 1:41:10 6:36:32
159 Ingrid Peperkamp Rotterdam V40 1:37:10 1:31:02 3:08:12 1:38:15 4:46:27 1:50:36 6:37:01
160 Frits van der Lubben Zoetermeer M50 1:29:58 1:21:58 2:51:56 1:30:47 4:22:43 2:14:44 6:37:25
161 Ronald Tertoolen Vlaardingen M45 1:31:08 1:37:01 3:08:09 1:35:55 4:44:04 1:53:29 6:37:31
162 John Rodewijk Oude Wetering M50 1:25:58 1:22:47 2:48:45 1:58:33 4:47:18 1:51:21 6:38:37
163 Hein van Holsteijn Rhenen M60+ 1:27:56 1:26:20 2:54:16 1:42:55 4:37:11 2:01:39 6:38:47
164 Rinus Reijngoudt Terneuzen M50 1:30:30 1:21:40 2:52:10 1:38:45 4:30:55 2:08:06 6:38:59
165 Rob Teisman De Cocksdorp M50 1:29:46 1:28:45 2:58:31 1:42:39 4:41:10 1:58:20 6:39:29
166 Henk van Wijhe Deventer M45 1:25:37 1:18:45 2:44:22 1:52:09 4:36:31 2:03:46 6:40:15
167 Chris Dol Stadskanaal M45 1:34:04 1:25:31 2:59:35 1:43:14 4:42:49 1:57:42 6:40:30
168 Jeffrey Severijn Utrecht M 1:37:50 1:29:43 3:07:33 1:43:20 4:50:53 1:50:00 6:40:52
169 Gina Heuser Ridderkerk V50+ 1:39:02 1:29:52 3:08:54 1:40:41 4:49:35 1:51:46 6:41:20
170 Ilona stevens Malden V40 1:36:10 1:27:39 3:03:49 1:42:35 4:46:24 1:55:17 6:41:40
171 Fred van der Roest Hilversum M40 1:34:22 1:25:14 2:59:36 1:42:57 4:42:33 1:59:17 6:41:48
172 Bert van Orden Ede Gld M40 1:36:10 1:27:39 3:03:49 1:40:42 4:44:31 1:58:01 6:42:31
173 Frans Fobbe Barendrecht M40 1:27:26 1:21:30 2:48:56 1:36:20 4:25:16 2:17:41 6:42:56
174 Irene van Wijk Amsterdam V50+ 1:33:21 1:27:29 3:00:50 1:45:22 4:46:12 1:56:57 6:43:07
175 Roel Kleine Hoogeveen M45 1:35:17 1:26:20 3:01:37 1:38:22 4:39:59 2:03:23 6:43:20
176 Arjan Griffioen Hoogezand M40 1:34:44 1:29:58 3:04:42 1:45:54 4:50:36 1:53:12 6:43:46
177 Gerard Bartelsman Purmerend M45 1:37:49 1:29:58 3:07:47 1:40:02 4:47:49 1:56:14 6:44:01
178 Jakob Hartman Veenendaal M50 1:39:46 1:32:07 3:11:53 1:38:02 4:49:55 1:54:12 6:44:06
179 Peter Heißing Kalkar M45 1:39:31 1:29:13 3:08:44 1:36:58 4:45:42 1:59:32 6:45:12
180 Johan Barnard 's-Gravenhage M50 1:34:48 1:25:22 3:00:10 1:44:49 4:44:59 2:00:15 6:45:12
181 Ralph Zijlma Almere M 1:35:41 1:26:49 3:02:30 1:42:46 4:45:16 2:01:36 6:46:50
182 Jacob Visser Heerenveen M60+ 1:40:23 1:36:08 3:16:31 1:38:23 4:54:54 1:52:24 6:47:16
183 Hajo Jonker De Rijp M40 1:32:55 1:24:31 2:57:26 1:50:08 4:47:34 2:00:06 6:47:38
184 Martijn Ooms Zwolle M 1:35:24 1:31:14 3:06:38 1:49:01 4:55:39 1:52:31 6:48:09
185 Dick de Vries Schagen M55 1:41:00 1:27:46 3:08:46 1:37:15 4:46:01 2:02:22 6:48:21
186 Martin Leusink Duiven M45 1:34:55 1:22:20 2:57:15 1:37:05 4:34:20 2:14:03 6:48:21
187 Arend van Gestel Veenendaal M40 1:41:41 1:30:54 3:12:35 1:43:58 4:56:33 1:53:02 6:49:34
188 Frans Pothoven Veenendaal M 1:41:40 1:30:54 3:12:34 1:43:57 4:56:31 1:53:03 6:49:34
189 Herman Martens Ommen M60+ 1:34:34 1:29:41 3:04:15 1:43:35 4:47:50 2:02:11 6:49:59
190 Jeroen Smits Den Burg M40 1:36:11 1:29:00 3:05:11 1:40:54 4:46:05 2:03:58 6:50:01
191 Nina Wolters Waltrop Vtm39 1:39:18 1:35:58 3:15:16 1:42:16 4:57:32 1:52:39 6:50:09
192 Mark Schoonhoven Rotterdam M45 1:40:17 1:31:00 3:11:17 1:44:47 4:56:04 1:54:29 6:50:32
193 Ronald Hoogenboom Naaldwijk M45 1:32:15 1:21:35 2:53:50 1:47:36 4:41:26 2:09:10 6:50:34
194 Jacqueline van Os Poortvliet V40 1:38:18 1:30:23 3:08:41 1:37:51 4:46:32 2:04:21 6:50:51
195 Ton van Os Poortvliet M40 1:38:18 1:30:22 3:08:40 1:37:50 4:46:30 2:04:23 6:50:52
196 Anita Vosman Mersch V40 1:41:24 1:32:20 3:13:44 1:41:35 4:55:19 1:56:23 6:51:41
197 Minke Hilgenberg Apeldoorn M55 1:27:46 1:24:49 2:52:35 2:00:45 4:53:20 1:58:37 6:51:55
198 Frouwkje Herder Ravenswoud V50+ 1:37:00 1:34:48 3:11:48 1:47:47 4:59:35 1:53:02 6:52:36
199 Peter Ickert Niederkrüchten M45 1:34:10 1:32:08 3:06:18 1:45:49 4:52:07 2:00:42 6:52:47
200 Marja van den Burg Ter Heijde V40 1:39:31 1:36:50 3:16:21 1:44:36 5:00:57 1:52:19 6:53:15
201 Hans van Ginneken Dordrecht M50 1:37:43 1:30:55 3:08:38 1:44:00 4:52:38 2:00:40 6:53:16
202 Elly Groet-Beers Hensbroek V50+ 1:36:34 1:37:42 3:14:16 1:43:21 4:57:37 1:55:55 6:53:30
203 Hans Prins Veenendaal M40 1:41:41 1:30:54 3:12:35 1:43:58 4:56:33 1:57:20 6:53:51
204 Ron Fokker Almere M55 1:33:34 1:30:12 3:03:46 1:44:03 4:47:49 2:06:07 6:53:55
205 Edwin Castelein Arnhem M45 1:32:23 1:27:00 2:59:23 1:36:58 4:36:21 2:17:42 6:54:02
206 Georg Kannengießer Friedrichsthal M40 1:36:45 1:37:11 3:13:56 1:43:29 4:57:25 1:56:45 6:54:08
207 André Boom Haarlem M55 1:35:34 1:31:52 3:07:26 1:54:03 5:01:29 1:52:55 6:54:23
208 Aede Bakker Kiel Windeweer M45 1:30:15 1:28:18 2:58:33 1:53:04 4:51:37 2:02:51 6:54:25
209 Ron Aret Gouda M50 1:40:57 1:27:41 3:08:38 1:41:01 4:49:39 2:06:06 6:55:44
210 Maarten van Randeraat Uitgeest M40 1:36:35 1:29:45 3:06:20 1:45:34 4:51:54 2:03:57 6:55:49
211 Johan Bundervoet Sleidinge M60+ 1:33:42 1:28:39 3:02:21 1:47:31 4:49:52 2:06:00 6:55:51
212 Fred Kamp Rottevalle M45 1:34:24 1:26:01 3:00:25 1:47:18 4:47:43 6:55:59 6:55:59
213 Frits Soeters Noord-Sleen M60+ 1:36:29 1:30:30 3:06:59 1:40:14 4:47:13 2:08:59 6:56:11
214 Herman Holterman Hengelo Ov M55 1:44:07 1:33:37 3:17:44 1:40:32 4:58:16 1:58:16 6:56:30
215 Jan Broers Nijkerkerveen M50 1:41:10 1:37:24 3:18:34 1:42:49 5:01:23 1:55:18 6:56:39
216 Eric Ariens Hoofddorp M45 1:38:53 1:30:31 3:09:24 1:45:17 4:54:41 2:02:27 6:57:06
217 Siebolt de Boer Nijmegen M45 1:46:13 1:40:32 3:26:45 1:38:48 5:05:33 1:51:45 6:57:17
218 Yvonne van Druenen Nijmegen V50+ 1:42:24 1:39:52 3:22:16 1:41:21 5:03:37 1:53:48 6:57:23
219 Dirk van Kessel Geldermalsen M40 1:39:45 1:32:11 3:11:56 1:46:55 4:58:51 1:59:24 6:58:15
220 Tom van der Veldt Haarlem M40 1:41:40 1:31:27 3:13:07 1:42:22 4:55:29 2:02:56 6:58:23
221 Hans Hoffs Arnhem M55 1:40:30 1:32:11 3:12:41 1:43:44 4:56:25 2:02:08 6:58:31
222 Annelies van Strater Oegstgeest Vtm39 1:48:05 1:35:23 3:23:28 1:44:12 5:07:40 1:51:34 6:59:12
223 Gerda Peeters Venray V50+ 1:45:58 1:41:48 3:27:46 1:43:33 5:11:19 1:48:17 6:59:34
224 Herman Euverman Zwolle M55 1:39:50 1:31:22 3:11:12 1:44:53 4:56:05 2:03:38 6:59:43
225 Ingrid Koopman Utrecht V50+ 1:42:32 1:35:33 3:18:05 1:48:57 5:07:02 1:53:32 7:00:33
226 Bas de Loos Wormerveer M 1:34:13 1:28:09 3:02:22 1:54:58 4:57:20 2:03:25 7:00:43
227 Cees Bouma Biddinghuizen M40 1:39:29 1:29:19 3:08:48 1:45:56 4:54:44 2:08:18 7:03:01
228 Piet Schreurs Heibloem M55 1:33:15 1:28:31 3:01:46 1:52:04 4:53:50 2:10:05 7:03:53
229 Theo Kuiper Voorschoten M45 1:37:32 1:29:06 3:06:38 1:47:57 4:54:35 2:12:18 7:06:52
230 Willem Staal Zeist M45 1:49:24 1:38:34 3:27:58 1:41:12 5:09:10 1:58:06 7:07:16
231 Pieter Locher Amsterdam M50 1:36:36 1:38:36 3:15:12 1:48:55 5:04:07 2:03:27 7:07:32
232 Nico Achterberg Veenendaal M50 1:42:54 1:37:46 3:20:40 1:44:25 5:05:05 2:02:58 7:08:02
233 Theo Reus Veenendaal M60+ 1:42:52 1:37:47 3:20:39 1:44:25 5:05:04 2:02:59 7:08:02
234 Ton Cusiel Heerenveen M55 1:39:48 1:33:36 3:13:24 1:42:34 4:55:58 2:13:16 7:09:12
235 Martin Grootveld Warnsveld M50 1:34:55 1:32:41 3:07:36 1:53:22 5:00:58 2:08:22 7:09:18
236 Rob de Lange Naarden M45 1:39:16 1:34:36 3:13:52 1:47:11 5:01:03 2:08:47 7:09:48
237 Walter Schul Brühl M45 1:36:03 1:30:18 3:06:21 1:53:20 4:59:41 2:10:45 7:10:25
238 Marc Van Meenen Geel M45 1:25:14 1:20:07 2:45:21 1:53:36 4:38:57    
239 Arnoud Ens Utrecht M 1:30:23 1:22:12 2:52:35 2:00:45 4:53:20    
240 Eelco Bakker Amsterdam M 1:35:25 1:31:14 3:06:39 1:49:01 4:55:40    
241 Irene Kok Apeldoorn Vtm39 1:39:53 1:35:36 3:15:29 1:43:06 4:58:35    
242 Hessel de Boer Leeuwarden M55 1:39:55 1:32:12 3:12:07 1:47:52 4:59:59    
243 Nico Hagen Enschede M45 1:39:26 1:36:09 3:15:35 1:50:00 5:05:35    
244 Nellie van der Made Assen V50+ 1:34:54 1:30:34 3:05:28 2:01:42 5:07:10    
245 Jan Prins Assen M45 1:36:19 1:30:05 3:06:24 2:00:48 5:07:12    
246 Frank Fuhr Den Helder M 1:29:44 1:29:54 2:59:38 2:07:42 5:07:20    
247 René Langeslag Almere M45 1:43:25 1:36:13 3:19:38 1:50:58 5:10:36    
248 Frans Nettekoven Amsterdam M55 1:36:15 1:37:25 3:13:40 1:58:05 5:11:45    
249 Cor de Boer Hoofddorp M55 1:41:15 1:36:09 3:17:24 1:54:39 5:12:03    
250 John de Boer De Meern M40 1:37:49 1:32:48 3:10:37 2:01:35 5:12:12    
251 Stefan Bayens Amsterdam M40 1:45:34 1:35:05 3:20:39 1:51:47 5:12:26    
252 Seppo Spaapen Purmerend M40 1:39:23 1:38:50 3:18:13 1:55:18 5:13:31    
253 Yvonne Sant Heemskerk V40 1:45:45 1:45:08 3:30:53 1:45:56 5:16:49    
254 Michiel Vullings Amsterdam M 1:44:48 1:41:30 3:26:18 1:54:02 5:20:20    
255 Julia Suwelack Muenster V50+ 1:41:34 1:44:09 3:25:43 1:59:28 5:25:11    
256 Denny Schreefel Nieuwegein M55 1:48:32 1:45:09 3:33:41 2:00:24 5:34:05    
257 Hans Weeber Ter Heijde M60+ 1:48:33 2:00:20 3:48:53 2:25:11 6:14:04    
258 John Damen Tegelen M50 1:57:06 2:04:51 4:01:57 2:12:08 6:14:05    
259 Michel Buijck Biervliet M 1:05:05 1:02:31 2:07:36 1:22:13 3:29:49    
260 Marc Vanderlinden Brussel M50 1:13:12 1:06:14 2:19:26 1:10:52 3:30:18    
261 Leo Tolboom 's-Gravenhage M45 1:24:41 1:17:14 2:41:55 1:24:19 4:06:14    
262 Hendrik van der Meiden De Rijp M45 1:21:44 1:27:00 2:48:44 1:27:52 4:16:36    
263 Wander Bod Stokkum M50 1:27:02 1:21:26 2:48:28 1:35:51 4:24:19    
264 Nico Maijer Vinkeveen M50 1:22:14 1:17:00 2:39:14 1:50:56 4:30:10    
265 Kees Greidanus Bilthoven M50 1:29:34 1:22:55 2:52:29 1:39:41 4:32:10    
266 Ad Peltenburg Zoetermeer M60+ 1:34:23 1:26:11 3:00:34 1:34:31 4:35:05    
267 Bob Verbrugge Zoetermeer M50 1:29:34 1:21:59 2:51:33 1:47:29 4:39:02    
268 Ad Suijkerbuijk Steenbergen Nb M50 1:34:23 1:28:02 3:02:25 1:38:18 4:40:43    
269 Vok de Wit Zijdewind M50 1:29:11 1:26:29 2:55:40 1:48:17 4:43:57    
270 Andries Welles Lippenhuizen M40 1:33:39 1:26:28 3:00:07 1:51:45 4:51:52    
271 Han Ordelman Den Helder M45 1:30:02 1:29:10 2:59:12 2:02:42 5:01:54    
272 Christian Pfluegler Münster M40 1:44:02 1:35:47 3:19:49 1:51:41 5:11:30    
273 Math Kemps Venlo M50 1:42:51 1:37:29 3:20:20 2:01:40 5:22:00    
274 Marco Bol Huizen M 1:40:19 1:44:32 3:24:51 1:58:45 5:23:36    
275 Wibo Veenstra Assen M50 1:43:10 1:40:02 3:23:12 2:01:41 5:24:53    
276 Jan van der Blom Doetinchem M60+ 1:46:41 1:37:59 3:24:40 2:03:47 5:28:27    
277 Eric Ries Strassen M45 1:43:33 1:40:57 3:24:30 2:05:03 5:29:33    
278 Marc Papanikitas Mortsel M40 1:03:39 59:43 2:03:22        
279 Aart-Peter Baan Hendrik-Ido-Ambacht M40 1:05:52 1:02:53 2:08:45        
280 Erik van der Velden Den Burg M40 1:10:38 1:06:08 2:16:46        
281 Theo Franchimon Den Burg M50 1:20:00 1:10:38 2:30:38        
282 Jan Strijker Brummen M55 1:22:54 1:16:24 2:39:18        
283 Bram Bakker Bloemendaal M45 1:23:55 1:17:24 2:41:19        
284 Rene Nijkamp Emst M45 1:22:54 1:21:52 2:44:46        
285 Marcel Wierenga Oegstgeest M 1:25:44 1:19:40 2:45:24        
286 Petra Domhof Harreveld V40 1:25:57 1:20:23 2:46:20        
287 Arnold Bredewolt Veessen M 1:23:49 1:23:42 2:47:31        
288 Jan Koning Volendam M45 1:26:18 1:22:43 2:49:01        
289 Walter Blom Edam M45 1:26:19 1:22:45 2:49:04        
290 Han Frenken Stein Lb M45 1:26:57 1:25:37 2:52:34        
291 Eric Koens Purmerend M40 1:32:47 1:21:12 2:53:59        
292 Bé Meerman Enschede M50 1:30:46 1:24:43 2:55:29        
293 Rob Rooijackers Schagen M55 1:25:41 1:29:56 2:55:37        
294 Bertus van Elburg Nijverdal M55 1:31:33 1:25:30 2:57:03        
295 Jan Streunding Winschoten M50 1:26:40 1:32:42 2:59:22        
296 Eric Knipscheer Dinxperlo M40 1:32:22 1:27:40 3:00:02        
297 Frans van Huizen Velp Gld M55 1:32:15 1:28:04 3:00:19        
298 Peter Boltjes Winschoten M50 1:28:09 1:32:25 3:00:34        
299 Henk Veldkamp Oosterhesselen M55 1:35:17 1:26:20 3:01:37        
300 Dinant Bruiss Enschede M50 1:34:22 1:30:07 3:04:29        
301 Wim Nobel Lekkerkerk M50 1:36:34 1:28:42 3:05:16        
302 Jean-Pierre Schmitz Luxembourg M50 1:33:56 1:32:42 3:06:38        
303 Lee Jaas Strassen M55 1:33:56 1:32:42 3:06:38        
304 Frank Polzius Stolberg M45 1:37:10 1:31:03 3:08:13        
305 Jean-Antoin vd Rijzen Huijbergen M40 1:37:31 1:31:36 3:09:07        
306 Klaas Laan Amsterdam M50 1:38:16 1:31:21 3:09:37        
307 John Kommer Zierikzee M40 1:34:52 1:35:43 3:10:35        
308 Gilbert van Dam Bergen op Zoom M 1:37:32 1:33:17 3:10:49        
309 Gerrit de Bruin Bleiswijk M55 1:37:22 1:33:59 3:11:21        
310 Leon Verbugt Asten M45 1:32:25 1:39:51 3:12:16        
311 Onno Oudewortel Wijdewormer M45 1:41:39 1:34:44 3:16:23        
312 Ed Roos Middenbeemster M40 1:38:47 1:38:07 3:16:54        
313 Edwin van der Meer Utrecht M40 1:42:32 1:35:33 3:18:05        
314 Robert Teunisse Purmerend M 1:41:39 1:36:34 3:18:13        
315 Sjaak Schipper Groningen M60+ 1:40:30 1:38:27 3:18:57        
316 Margot Baars Houten V50+ 1:40:49 1:38:26 3:19:15        
317 Volker Grohmann Troisdorf M40 1:40:51 1:41:17 3:22:08        
318 Gerard Berkvens Someren M50 1:38:37 1:43:32 3:22:09        
319 Inge van Oijen Liempde V40 1:43:05 1:40:21 3:23:26        
320 Wietze Jonker Luxwoude M55 1:40:23 1:45:05 3:25:28        
321 Gert van Beek Arnhem M45 1:42:47 1:43:23 3:26:10        
322 Kiek van den Tweel Bemmel V40 1:46:13 1:43:07 3:29:20        
323 Marco Hartman Wildervank M 1:43:34 1:56:58 3:40:32        
324 Rose-Minke Schure Zeist Vtm39 1:42:48 1:59:33 3:42:21        
325 Jake Leopard Veenendaal M45 1:46:38 1:58:54 3:45:32        
326 Annette Voets Apeldoorn V50+ 1:25:02            
327 Ronald van Ingen Apeldoorn M45 1:28:29            
328 Jan Abma Bennekom M45 1:29:07            
329 Ruud Veldhuis Heemskerk M55 1:36:35            
330 Jan van Westerlaak Amsterdam M50 1:36:46            
331 Rolf Soldaat Amsterdam Zuidoost M40 1:37:37            
332 Koen de Vries Vlissingen M50 1:37:56            
333 Fred Kroon Kerkrade M50 1:38:21            
334 Cor van der Hoek Brummen M55 1:38:52            
335 Sabine Schäfer Troisdorf V40 1:40:03            
336 Hans Joachim Girulat Bochum M60+ 1:41:31            
337 Angela Veld Culemborg V50+ 1:43:04            
338 Jolle de Boer Hellum M55 1:48:49            
339 André Blaauw Weener M45 1:52:11