De 60 km start over

Zoeken

Uitslag estafette 2007

Uitslagen van de negende Zestig van Texel - 9 april 2007
Estafette 4 x 15 km VROUWEN Turfveld Slufter Kkeet Stayokay
1 Phoenix Utrecht 1:06:15 2:13:32 3:19:43 4:27:24
Lia Wijnberger 37 1:06:15
Sandra Meeuwsen 31 1:07:17
Marjolein Secreve 29 1:06:11
Masja Klarenbeek 33 1:07:41
2 Loopgroep Hoorn 2 Bovenkarspel 1:13:06 2:20:42 3:36:25 4:46:43
Miriam Zuurbier 49 1:13:06
Christel Brandhoff 38 1:07:36
Denise Baas 36 1:15:43
Paola van Stralen 35 1:10:18
3 Loopgroep Hoorn 1 Zwaagdijk 1:14:36 2:14:38 3:31:18 4:49:46
Ursula den Ouden 37 1:14:36
Petra de Vries 42 1:00:02
Mirjam Ruijter 35 1:16:40
Monique le Blansch 30 1:18:28
4 AV Rijnsoever Katwijk 1:13:06 2:20:06 3:41:20 4:59:58
Yvonne Zwanenburg 45 1:13:06
Ada van der Meulen 43 1:07:00
Leny van der Plas 56 1:21:14
Anja Kralt 38 1:18:38
5 Gank Vrom-AV Edam Volendam 1:19:43 2:34:02 3:54:44 5:07:18
Tiny Zwarthoed 54 1:19:43
Ineke van Boesschoten 48 1:14:19
Rosalinde Bakker 55 1:20:42
Hilly Jonk 52 1:12:34
6 Vier Snelle Meisjes Leusden 1:17:27 2:27:11 3:58:31 5:14:01
Anita Greefhorst 43 1:17:27
Martha Meyer 53 1:09:44
Ali Veenstra 61 1:31:20
Gea Bos 49 1:15:30
7 Daventria V1 Schalkhaar 1:22:24 2:35:45 4:00:42 5:15:56
Lynette van Rooyen 37 1:22:24
Toos Minks 52 1:13:21
Anita Spieker 44 1:24:57
Jantien Geerling 44 1:15:14
8 Stichts Langlauf Team Voorthuizen 1:25:36 2:31:44 4:01:05 5:27:09
Lotje Hakker 57 1:25:36
Judith Anema 40 1:06:08
Gezina Perkaan 52 1:29:21
Astrid Hoppenbrouwer 45 1:26:04
9 Coby's trots 2 De Cocksdorp 1:10:42 2:29:37 4:03:56 5:29:34
Ulrike Weirich 38 1:10:42
Riny Roeper 46 1:18:55
Jacqueline Aarts 40 1:34:19
Alinda van der Vis 36 1:25:38
10 Coby's trots 1 Den Burg 1:11:14 2:32:11 4:03:02 5:40:03
Margot van der Ven 40 1:11:14
Louise van Beckhoven 47 1:20:57
Lydia Verweij 53 1:30:51
Annelies Graaf 54 1:37:01
buiten limiettijd van 6:00 uur
(T)Dexelse Meiden Oosterend 1:22:56 2:43:31 4:34:19 6:04:45
Mirjam Arkenbout 47 1:22:56
Marijke Stark 52 1:20:35
Jo Joseph 35 1:50:48
Corrie Witte 51 1:30:26
Uitslagen van de negende Zestig van Texel - 9 april 2007
Estafette 4 x 15 km MANNEN Turfveld Slufter Kkeet Stayokay
1 AV Veluwe 1 Apeldoorn 0:59:41 1:51:11 2:54:36 3:52:22
Tonnie Stouten 41 0:59:41
Jan Grashuis 37 0:51:30
Hans van Driel 47 1:03:25
Ronald Derksen 36 0:57:46
2 Stichts Langlauf Team Maarssen 1:01:34 2:00:07 3:04:36 4:09:13
Jos Verest 46 1:01:34
Peter Keurntjes 43 0:58:33
Arjan Hofs 35 1:04:29
Wim den Blanken 53 1:04:37
3 Noordkop Atletiek 50+ Den Helder 1:01:29 2:01:29 3:08:22 4:12:23
Mart Smit 53 1:01:29
Henk Kooijman 55 1:00:00
Dick Heemskerk 54 1:06:53
Edy Stuyts 54 1:04:01
4 Lionitas Leeuwarden 1:08:34 2:06:17 3:16:14 4:19:32
Jelle Kazimir 34 1:08:34
Lammert Odinga 38 0:57:43
Johan Meinsma 1:09:57
Harold Hofenk 1:03:18
5 AV Rijnsoever I Katwijk 1:01:19 1:57:40 3:09:17 4:19:48
Wout Duyndam 52 1:01:19
Leen van Rijn 52 0:56:21
Gertjan van der Meij 42 1:11:37
Wim van Dijk 38 1:10:31
6 Ecomare Den Burg 1:02:14 2:14:10 3:22:19 4:22:50
Anton Hurkens 51 1:02:14
Pierre Bonnet 46 1:11:56
Herman Ploeger 45 1:08:09
Quinten van Katwijk 35 1:00:31
7 AV Phoenix Utrecht 1:08:07 2:11:44 3:16:02 4:23:17
Ruud van Suijdam 36 1:08:07
Martijn Estor 28 1:03:37
Jelle van de Poel 36 1:04:18
Paul Kommeren 45 1:07:15
8 Daventria Brummen 1:08:17 2:04:27 3:18:23 4:25:07
Jan v.d. Broek 44 1:08:17
Gerard Gerritsen 53 0:56:10
Ed van Beek 45 1:13:56
Jan v.d. Broek 44 1:06:44
9 MIOZ Den Burg 0:57:14 1:57:33 3:12:40 4:25:14
Lutz Lohse 42 0:57:14
Maarten Klunder 26 1:00:19
Martin Baptist 35 1:15:07
Rob Middag 23 1:12:34
10 De stormmeeuwen Zwaag 1:06:07 2:04:50 3:16:21 4:27:24
Klaas Abrahams 1:06:07
G.J. Scholten 0:58:43
Chris Wilbrink 1:11:31
Henk Weijerstrass 45 1:11:03
11 De Hoornse Broeders Zwaagdijk 1:12:17 2:08:12 3:22:53 4:30:05
Robbert van Meulem 38 1:12:17
Patrick Swinkels 26 0:55:55
Alex Gitzels 29 1:14:41
Erwin le Blansch 34 1:07:12
Vervolg Estafette MANNEN Turfveld Slufter Kkeet Stayokay
12 De Hazen Hoogland 1:12:18 2:21:54 3:28:29 4:35:27
Hans Bos 51 1:12:18
Marcel Brok 44 1:09:36
Adrie van Graafeyland 54 1:06:35
Peter Hendriksen 53 1:06:58
13 4460 Almere 1:11:42 2:09:51 3:16:13 4:36:39
Mark Stobbe 21 1:11:42
Ron Stobbe 44 0:58:09
Evert Dorregeest 44 1:06:22
Oene Stobbe 51 1:20:26
14 Tikhemaanknecht De Rijp 1:08:08 2:14:53 3:29:19 4:40:28
Daan Stobbe 19 1:08:08
Rick Stobbe 24 1:06:45
Tom Stobbe 26 1:14:26
Cees Stobbe 50 1:11:09
15 Veteranen Texel Den Burg 1:11:46 2:19:21 3:41:01 4:44:07
Dirk Vinke 59 1:11:46
Frank Zethof 43 1:07:35
Piet Kingma 51 1:21:40
Jan Zijm 50 1:03:06
16 B&B vd Vis en Den Boer Den Burg 1:09:48 2:14:20 3:43:50 4:54:13
Koen van der Meer 41 1:09:48
Jeroen Smits 40 1:04:32
Arco Garritsen 42 1:29:30
Frits van der Gracht 48 1:10:23
17 Loopgroep Aart Stigter Doorn 1:15:29 2:24:26 3:33:22 4:54:23
Ingmar van Beveren 34 1:15:29
Hans Beijer 52 1:08:57
Jan Wiss 45 1:08:56
Richard Vos 41 1:21:01
18 AV Rijnsoever II Katwijk 1:09:21 2:16:48 3:42:16 4:55:50
Willem Zwanenburg 47 1:09:21
Ben van Driel 47 1:07:27
Arie de Ruiter 42 1:25:28
Theo v.d. Plas 52 1:13:34
19 NBC/Eelman & Partners Den Burg 1:06:53 2:15:27 3:46:53 4:58:16
Jan Koopman 35 1:06:53
Robert Riewald 44 1:08:34
Wally van Beek 42 1:31:26
Peter van Doorn 39 1:11:23
20 Zwoegende Zwagers Den Hoorn 1:20:25 2:31:18 3:47:03 4:59:55
Frank Groeskamp 39 1:20:25
Richard Koopman 37 1:10:53
Pascal Riemens 32 1:15:45
Sjoerd Groeskamp 22 1:12:52
21 Lekker Hobbelen Krommenie 1:05:44 2:10:30 3:29:11 5:01:08
Ronald Schotman 30 1:05:44
Bas Ranzijn 30 1:04:46
Peter Berkhout 37 1:18:41
Sven Ranzijn 33 1:31:57
22 Jubileumrunners Hoorn 1:08:59 2:10:56 3:35:55 5:01:50
Martijn Mengerink 36 1:08:59
Jarno Meijers 36 1:01:57
Heinz Kohl 59 1:24:59
Gerard Temme 52 1:25:55
23 Blokkers Blokker 1:21:01 2:31:35 3:51:52 5:03:30
Peter van Walsteijn 44 1:21:01
Ruud Groenhuyzen 45 1:10:34
Frank Smit 49 1:20:17
Cees Dekker 44 1:11:38
Vervolg Estafette MANNEN Turfveld Slufter Kkeet Stayokay
24 De Kraaien Oosthuizen 1:20:47 2:27:40 3:50:42 5:08:23
Ronald Heijeler 60 1:20:47
Jan Kok 63 1:06:53
Martin Pool 60 1:23:02
Ben Bruidegom 60 1:17:41
25 Tobsport BCS Maasbracht 1:25:16 2:37:20 3:58:22 5:14:01
Herm Geraedts 47 1:25:16
Rob Menting 42 1:12:04
Pieter Steenvoorden 42 1:21:02
Vincent Thissen 33 1:15:39
26 TESO 2 Den Hoorn 1:24:29 2:40:42 3:53:00 5:14:31
Kees Dros 44 1:24:29
Rob Arensman 48 1:16:13
Alex Cofino 45 1:12:18
Bertram Vlot 22 1:21:31
27 Kennemer Runners Heemstede 1:26:57 2:46:39 4:07:03 5:22:48
Piet Abbo 66 1:26:57
Hans van Waarde 64 1:19:42
Martin Scheringa 62 1:20:24
Niels Reinbergen 65 1:15:45
28 Eurorunners 2 Heemskerk 1:24:26 2:48:20 4:02:01 5:24:10
Paul van Raaij 33 1:24:26
Hans Beentjes 48 1:23:54
Arthur Keesens 50 1:13:41
Maarten Bon 47 1:22:09
29 Andr3as & Klaus Dortmund 1:18:05 2:32:08 3:54:44 5:27:01
Andreas Middendorf 1:18:05
Andreas Büchter 1:14:03
Andreas Kerst 1:22:36
Klaus Brinkmann 1:32:17
30 De loopjongens Den Burg 1:21:23 2:38:42 4:08:13 5:38:46
Richard Bakker 55 1:21:23
Jan Dogger 57 1:17:19
Peter Bakker 62 1:29:31
Pieter Jan Kooger 43 1:30:33
31 Teso 1 Den Hoorn 1:19:53 2:42:37 4:17:56 5:44:05
Rob Wortel 54 1:19:53
Rieuwert Pol 43 1:22:44
Peter Smit 42 1:35:19
Bram van der Beek 56 1:26:09
32 De Zwoegers Berkhout 1:28:57 2:51:30 4:19:26 5:53:58
Jan de Weerd 58 1:28:57
Martijn de Weerd 31 1:22:33
Corwin Exalto 20 1:27:56
Johan Bommerson 42 1:34:32
MANNEN TEAMS buiten limiettijd van 6:00 uur
Rond de zestig Den Burg 1:30:47 2:57:27 4:36:28 6:06:53
John Bons 56 1:30:47
Wolbert Broere 59 1:26:40
Nico Erkamp 59 1:39:01
Jos Teisman 54 1:30:25
WatOudeKnarren Hoorn 1:30:36 2:44:52 4:36:40 6:16:04
Hans Appel 68 1:30:36
Lou Coevert 61 1:14:16
Ed Meunier 66 1:51:48
Dirk Haasbroek 62 1:39:24
Actief Rotterdam 1:28:19 2:58:02 4:41:29 6:19:13
Eef Scheepers 56 1:29:43
Jaap Verseveldt 51 1:43:27
Martin Stolk 55 1:37:44
Uitslagen van de negende Zestig van Texel - 9 april 2007
Estafette 4 x 15 km GEMENGD Turfveld Slufter Kkeet Stayokay
1 De plaghakkers Brummen 1:04:33 2:14:41 3:23:53 4:32:37
Arno Deegens 26 1:04:33
Lini Strijker 56 1:10:08
Jan Strijker 55 1:09:12
Gerard Limbeek 45 1:08:44
2 HSS Hireshops Den Burg 1:05:41 2:12:13 3:30:02 4:37:40
Gauke van Lingen 39 1:05:41
Natasha van der Vis 36 1:06:32
Paul Krugers 44 1:17:49
Martien Witte 46 1:07:38
3 De Overkanters Egmond 1:09:09 2:27:18 3:40:21 4:45:00
Eva van Zoonen 22 1:09:09
Ingrid Fontijn 48 1:18:09
Erik van Zoonen 49 1:13:03
Jaap Witte 1:04:39
4 Jong en oud Broek op L-dijk 1:06:11 2:04:55 3:26:28 4:48:29
Ingrid van Lubek 35 1:06:11
Niels van Arkel 33 0:58:44
Pieter Dogger 22 1:21:33
Wim Daman 58 1:22:01
5 Jabacaja Bergen 1:16:13 2:27:36 3:41:30 4:52:33
Jaap van Baar jr 28 1:16:13
Bart Gombert 25 1:11:23
Cathelijne Antonisse 26 1:13:54
Jaap van Baar sr 51 1:11:03
6 Profict hardloop4daagse Apeldoorn 1:12:57 2:15:20 3:25:03 4:53:29
Ronald Brouwer 51 1:12:57
Lex van de Brink 37 1:02:23
Mario Diks 34 1:09:43
Iris Sielias 34 1:28:26
7 PI-Noordholland-Noord Ursem 1:14:31 2:15:46 3:31:59 4:59:49
Pierre Groenland 52 1:14:31
Lars Haver 26 1:01:15
Arjen de Jong 30 1:16:13
Tine Groenland 1:27:50
8 Team NIOZ Den Burg 1:10:31 2:23:30 3:43:22 5:03:04
Jeroen Hazewinkel 26 1:10:31
Ulrike Fallet 28 1:12:59
Thomas Richter 39 1:19:52
Louis Peperzak 47 1:19:42
9 JACC-ass Wageningen 1:23:31 2:34:06 3:59:55 5:06:02
Anne Wijlens 23 1:23:31
Coco Nijenhuis 27 1:10:35
Joske Geraedts 20 1:25:49
Carolien Wegstapel 19 1:06:07
10 TexelRunners Friedrichsthal 1:06:10 2:19:08 3:45:22 5:06:16
Dirk Aulenbacher 30 1:06:10
Karsten Lehmann 27 1:12:58
Georg Kannengiesser 40 1:26:14
Corrina Schorr 18 1:20:54
11 Touch and Go Houten 1:19:32 2:24:43 4:02:19 5:12:20
Peter Slijderink 52 1:19:32
Ton van Arnhem 51 1:05:11
Paul Ruys 50 1:37:36
Liesbeth van Arnhem 46 1:10:01
Vervolg Estafette GEMENGD Turfveld Slufter Kkeet Stayokay
12 Loopgroep Harderwijk Harderwijk 1:18:41 2:25:32 3:46:25 5:15:12
Jan Hop 52 1:18:41
Peter Vennink 47 1:06:51
Wilt Pathuis 47 1:20:53
Else Scheffer 26 1:28:47
13 Fibonnachiteam Biddinghuizen 1:16:52 2:21:19 3:50:02 5:15:14
Martijn de Vries 16 1:16:52
Titus de Vries 51 1:04:27
Albert de Vries 54 1:28:43
Ria de Vries 52 1:25:12
14 't Stokkie rond Hoorn 1:22:11 2:31:57 3:51:28 5:18:56
Marino Schuurman 48 1:22:11
John Temme 38 1:09:46
Inge Tijsmans 42 1:19:31
Silvia van Zijl 40 1:27:28
15 Berkhout Berkhout 1:27:48 2:32:50 3:57:13 5:21:57
IJsbrand Rijpkema 59 1:27:48
Erik Rijpkema 31 1:05:02
Maarten Rijpkema 25 1:24:23
Marissa Bakker 22 1:24:44
16 De Jolinkies Den Burg 1:07:12 2:24:22 4:01:39 5:22:54
Gerrit Joling 42 1:07:12
Connie Joling 40 1:17:10
Femmieke Joling 44 1:37:17
Frida Joling 43 1:21:15
17 Van Luijn Bunnik 1:25:33 2:38:55 3:54:59 5:23:26
Gerard van Luijn 53 1:25:33
Johan van Luijn 55 1:13:22
Hans van Luijn 54 1:16:04
Lies van Luijn 53 1:28:27
18 De Jager De Cocksdorp 1:17:39 2:47:31 4:06:50 5:30:22
Ben Bakker 48 1:17:39
Els de Jager 59 1:29:52
Rob Teisman 49 1:19:19
Corrie de Jager 51 1:23:32
19 Luinge en Hoogerkamp Odoorn 1:20:36 2:52:33 4:12:36 5:33:14
Grietje Hoogerkamp 36 1:20:36
Dorine Luinge 29 1:31:57
Martin Hoogerkamp 38 1:20:03
Albert Luinge 37 1:20:38
20 Hatzeflats De Koog 1:29:45 2:46:13 4:15:08 5:34:37
Mariska Koenders 47 1:29:45
Ronno Honingh 47 1:16:28
Taco Honingh 42 1:28:55
Miko Honingh 17 1:19:29
21 Grönns Laid Haarlem 1:21:44 2:31:44 4:08:07 5:35:50
Nienke Baars 32 1:21:44
Wouter Dogger 1:10:00
Lubbert Hakvoort 1:36:23
Peter Smit 31 1:27:43
22 Eurorunners 1 Heemskerk 1:17:56 2:43:16 4:17:33 5:40:25
Jan Sinnige 63 1:17:56
Esther Raateland 41 1:25:20
Kees de Haan 48 1:34:17
Irene Brantjes 46 1:22:52
23 Biddinghuizen-1 Biddinghuizen 1:34:00 2:39:36 4:13:11 5:44:49
Klaas Cloo 56 1:34:00
Anton Mangnus 50 1:05:36
Chris Faber 48 1:33:35
Truus Schaak 60 1:31:38
Vervolg Estafette GEMENGD Turfveld Slufter Kkeet Stayokay
24 Mulder Den Burg 1:21:44 2:35:55 4:13:17 5:47:26
Siebold van Breukelen 43 1:21:44
Jan Oudejans 56 1:14:11
Klaas-Jan de Jong 35 1:37:22
Hennieta Mulder 34 1:34:09
25 Hoorns Hoop Hoorn 1:30:37 2:38:09 4:05:04 5:50:37
Petra Koomen 42 1:30:37
Ton Hollak 54 1:07:32
Dirk Exalto 51 1:26:55
Jurria Hollak 49 1:45:33
26 DRILPK Houten 1:17:33 2:49:06 4:16:07 5:50:59
Richard de Vries 44 1:17:33
Marjolein van Laere 37 1:31:33
Kees Bruins Slot 46 1:27:01
Gerard van Laere 45 1:34:52
27 Loopgroep Astrea Zuidhorn 1:18:09 2:36:25 4:18:59 5:51:40
Loek Mensinga 58 1:18:09
Ben de Graaf 55 1:18:16
Sienette de Graaf 50 1:42:34
Frans de Vries 61 1:32:41
28 Just Polderrunners Almere 1:35:41 3:04:10 4:17:00 5:56:43
Maikel Tenniglo 33 1:35:41
Rob de Leeuw 66 1:28:29
Martin van Straten 40 1:12:50
Wineke Meijer-Weteringe 43 1:39:43
29 Lubach 60 jaar Oudeschild 1:21:33 2:30:52 4:05:28 5:56:53
Martin Lubach 60 1:21:33
Jelle Lubach 18 1:09:19
Monique Lubach 47 1:34:36
Anneke Hoogenbosch 47 1:51:25
30 Kraaijeveld Alkmaar 1:39:12 2:56:24 4:20:50 5:57:25
Martin Kelder 48 1:39:12
Marise Kraaijeveld 44 1:17:12
Ellen Struik 42 1:24:26
Margreet Sjouken 41 1:36:35
31 De Almeriaantjes Almere 1:20:51 3:01:08 4:32:31 5:57:27
Jacques Minten 57 1:20:51
Gerda Akkerhuis 57 1:40:17
Eric Betsman 54 1:31:23
René van Borkulo 43 1:24:56
32 KoLa Amsterdam 1:38:00 2:50:12 4:21:00 5:58:21
Jan Kooy 38 1:38:00
Annie Top-Glas 51 1:12:12
Yuri van de Laak 28 1:30:48
Alize Kooy 39 1:37:21
33 Biddinghuizen-2 Biddinghuizen 1:33:28 2:48:48 4:19:54 5:58:54
Monique van Luenen 37 1:33:28
Hans Gootjes 47 1:15:20
Esther Vlaming 40 1:31:06
Eddy Faber 43 1:39:00
GEMENGDE TEAMS buiten limiettijd van 6:00 uur
De Wijchertjes Hernen 1:22:05 2:37:04 4:16:21 6:02:22
Anja Jansen 49 1:22:05
Gerard Dieks 60 1:14:59
Peter van Baal 50 1:39:17
Herman Rhode 51 1:46:01
Niewold Oudorp Nh 1:41:45 3:05:26 4:43:15 6:17:59
Jaap Niewold 49 1:41:45
Anja Kersting 44 1:23:41
Sineke Seeleman 49 1:37:49
Gonne Brouwer 40 1:34:44
BIJZONDERE TEAMS
(1 uur eerder gestart) Turfveld Slufter Kkeet Stayokay
Acht van Texel Den Burg 1:31:52 2:53:05 4:31:59 6:05:07
Marianne Hilhorst 47
Cora Kuiper 34 1:31:52
Lida Bakker 49
Colinda Vlaming 38 1:21:13
Jannie Parlevliet 66
Carla Smit 49 1:38:54
Yvonne Agter 38
Petra Pop 36 1:33:08
Speed Fighterinnen Dortmund 1:57:33 3:50:37 5:41:06 7:14:43
Sanne Winkelmann 43 1:57:33
Nicki Jansen 39 1:53:04
Tina Rux 42 1:50:29
Nicole Hummel 46 1:33:37