De 60 km start over

Zoeken

Uitslag estafette 1993


Estafette 4x15 km - 2e De Zestig van Texel 12 april 1993
MANNEN WEDSTRIJD
naam woonplaats lft Bcue Sl val Kr Keet Finish
15,4 km 14,2 km 15,4 km 15,35 km
1 SV Noordkop 1         55:00 1:49:29 2:45:09 3:37:54
Jean-Paul Driessen Den Helder 23 55:00
Hans v d Wal Den Helder 30 54:29
Marinus Siemons Den Helder 31 55:40
Rick Kranenburg Den Helder 28 52:45
2 Runningteam VSB Bank 1 1:00:10 1:58:57 2:55:36 3:44:42
Ad Breedijk Houten 39 1:00:10
Jolanda Homminga Houten 33 58:47
Jan van Ammers Houten 47 56:39
Johan ten Kate Houten 26 49:06
3 AV Startbaan 57:12 1:55:00 2:54:31 3:48:25
Chris v.d. Neut Amstelveen 31 57:12
Norbert Eelman Amstelveen 22 57:48
Loek Berbee Amstelveen 43 59:31
Cor Olieman Amstelveen 21 53:54
4 Olympus 70 A 1:07:48 2:12:34 3:21:50 4:32:55
Jan Koene Wateringen 41 1:07:48
Gerard van Luik Wateringen 41 1:04:46
Aad Tieleman Den Haag 34 1:09:16
Joep Zuidewind Monster 19 1:11:05
5 Vitesse 1:01:35 2:07:55 3:29:20 4:33:57
Rino Hendrichs Utrecht 28 1:01:35
Hans Blaauwbroek Utrecht 30 1:06:20
Mieke Hekenkamp Utrecht 30 1:21:25
Paul de Ridder Utrecht 29 1:04:37
4 x 15 km DAMES WEDSTRIJD
naam woonplaats lft Ecomare Sl val Kr Keet Finish
1 Olympus 70 dames 1:11:34 2:19:52 3:28:11 4:30:13
Pam Smid Den Helder 40 1:11:34
Nel Vreugdenhil Hoek van Holland 35 1:08:18
Patra van Marrewijk De Lier 35 1:08:19
Carla Ophorst Honselerdijk 35 1:02:02
2 SV Noordkop dames 1 1:09:14 2:17:42 3:26:05 4:36:14
Hetty Everhardus Den Helder 28 1:09:14
Sija Pepping Den Helder 19 1:08:28
Annelies Beijer Den Helder 29 1:08:23
Hannie van der weide Den Helder 34 1:10:09
3 AV Texel dames 1:16:28 2:28:18 3:45:51 5:01:16
Marijke Stark Oosterend 38 1:16:28
Mirjam Arkenbout Den Burg 33 1:11:50
Nel Bruining Den Burg 47 1:17:33
Coby Bakelaar Den Burg 46 1:15:25
4 SV Noordkop dames 2 1:20:32 2:38:27 3:57:48 5:17:01
Martha van de Meche Den Helder 39 1:20:32
Sandra Segers Den Helder 1:17:55
Miranda Oosterbaan Den Helder 23 1:19:21
Wietske ten Velde Den Helder 38 1:19:13
4 x 15 PRESTATIE
naam woonplaats lft Ecomare Sl val Kr Keet Finish
1 Goud Appeltje 57:52 1:51:27 2:55:50 4:00:51
Minne Goënga Den Burg 28 57:52
Jan Zijm Den Burg 36 53:35
Gert Pansier Den Burg 1:04:23
Simon Appel Oudeschild 44 1:05:01
2 Team Ploeger Bonnet 1:05:14 2:02:35 3:05:05 4:02:03
Herman Ploeger Den Burg 32 1:05:14
Remco Nagtegaal De Cocksdorp 24 57:21
Jeroen de Graaf Den Burg 1:02:30
Pierre Bonnet Den Burg 32 56:58
3 Team ING groep 1:00:02 2:06:20 3:06:52 4:12:00
Nico Kikkert Midlum 26 1:00:02
Richard v.d. Woude Doetichem 26 1:06:18
Gijs Gjalema Doetichem 26 1:00:32
Just Hamming Oud Beyerland 29 1:05:08
4 De Ljouwerts 57:36 2:04:15 3:11:08 4:17:05
L.Odinga Leeuwaarden 25 57:36
T. Kooistra Leeuwaarden 06:39
P. Klaver Leeuwaarden 42 1:06:53
T. Kooistra Leeuwaarden 1:05:57
5 Theadorahove 58:14 2:04:57 3:07:08 4:17:41
Rien Brouwer Oosterend 31 58:14
Eddy Zegers Oosterend 29 1:06:43
Tony van der Vis Den Burg 30 1:02:11
Rinus Kooger Den Burg 41 1:10:33
6 Team Waldesch 1:10:34 2:16:35 3:31:52 4:33:46
Wolfgang Fries Waldesch 37 1:10:34
Karin Schaaf Waldesch 41 1:06:01
Karin Kulzer Waldesch 52 1:15:17
Peter Schaaf Waldesch 42 1:01:54
7 Lionitas 2 1:12:48 2:18:18 3:25:00 4:35:20
Gert van der bogert Leeuwaarden 22 1:12:48
Nico Hoekstra Leeuwaarden 30 1:05:30
Jaen van der Zee Leeuwaarden 40 1:06:42
Benno van der Heide Leeuwaarden 37 1:10:20
8 KLM Roadrunners 1:05:40 2:16:14 3:29:56 4:37:21
Piet Stilting Almere-buiten 38 1:05:40
Jan Verbey Hoofddorp 42 1:10:34
André Hoogland Zwanenburg 29 1:13:42
Frans Adriaanse Badhoevendorp 57 1:07:25
9 Team Dohefresja 1:13:12 2:21:25 3:26:22 4:40:52
Willem Hart Den Helder 50 1:13:12
Leo Oost Den Helder 27 1:08:13
Henk Stevens De Cocksdorp 42 1:04:57
Sjaak Ransdorp Den Burg 45 1:14:30
10 Panlopers 1:13:04 2:20:18 3:27:42 4:41:15
Wim Koenen Wassenaar 41 1:13:04
Jan Voetberg Wassenaar 52 07:14
Pleun v.d. Dool Wassenaar 42 1:07:24
Frans Jansen Wassenaar 1:13:33
11 Kitzbühl 1:17:20 2:25:52 3:23:52 4:41:54
Adri Kranenburg Alkmaar 28 1:17:20
Darren McGarry Alkmaar 1:08:32
Henk Beentjes Alkmaar 58:00
Marga Beentjes Alkmaar 1:18:02
12 Le Berry 1:09:14 2:18:45 3:30:15 4:49:10
Werner v.d. Meer Den Burg 30 1:09:14
Paul van Exel De Cocksdorp 30 09:31
Daan Welboren Den Hoorn 1:11:30
Koos Ruiter Den Burg 40 1:18:55
13 Ster Appeltje 1:21:03 2:27:16 3:38:55 4:49:21
Corrie Witte De Waal 37 1:21:03
Gerard Appelman De Waal 43 1:06:13
Theo Takes Den Burg 48 1:11:39
Willem Daman Broek op Langendijk 45 1:10:26
14 Lionitas 1 1:08:35 2:11:10 3:29:13 4:53:20
Cor van Leeuwen Stiens 1:08:35
Eric Hoekstra Leeuwaarden 1:02:35
Feiek Kievits Leeuwaarden 1:18:03
Martien Pannekoek Leeuwaarden 1:24:07
15 Visser's Bouwbedrijf 1:12:28 2:21:28 3:38:21 4:56:21
Dirk Eelman Den Burg 47 1:12:28
Henk Vroon Den Burg 33 1:09:00
Auke Rienstra Den Burg 24 1:16:53
Robert Visser Oudeschild 23 1:18:00
16 Thialf 1 1:11:38 2:16:43 3:46:35 4:59:25
Mebnno Pistorius Nijmegen 25 1:11:38
Frans Knorth Bemmel 15 1:05:05
Ingrid Kamerbeel Nijmegen 31 1:29:52
Oskar Pen Arnhem 23 1:12:50
17 Runningteam VSB Bank 2 1:14:36 2:25:12 3:31:36 4:59:48
Adri van Delft Hoofddorp 40 1:14:36
Martin Elsemuller Amstelveen 1:10:36
Johan Schonewelle Amstelveen 25 1:06:24
Rolf Spil Hoofddorp 1:28:12
18 Team De Jager 1:16:12 2:19:30 3:34:08 5:00:49
Mel Rijsdijk Utrecht 71 1:16:12
Rob Teisman De Cocksdorp 35 1:03:18
Corrie de Jager De Cocksdorp 37 1:14:38
Kees de Jager Utrecht 71 1:26:41
19 Thialf 2 1:06:26 2:25:19 3:51:43 5:03:17
Dick Caderius van Veen Arnhem 42 1:06:26
Jeroen Caderius van Veen Arnhem 16 1:18:53
Mieke van Yzendoorn Arnhem 41 1:26:24
Henk van Yzendoorn Arnhem 38 1:11:34
20 Rijkspolitie Texel 1:17:33 2:28:01 3:45:58 5:05:06
Nico Drenth Den Burg 35 1:17:33
Jan van der Meer De Koog 35 1:10:28
Adriaan Verkaart Den Burg 32 1:17:57
Ed Mooijen Den Burg 20 1:19:08
21 AV Texel gemengd 1:12:26 2:22:29 3:47:10 5:07:20
Jan Dogger Den Burg 39 1:12:26
Peter Bakker Den Burg 34 1:10:03
Ina van Sambeek Den Burg 44 1:24:41
Carla Roeper Den Burg 20 1:20:10
22 De Tadorna's 1:16:50 2:39:14 3:44:10 5:11:49
Gijs Broere Den Burg 51 1:16:50
Ard Broere Amsterdam 27 1:22:24
Daniël Broere Amsterdam 26 1:04:56
Resa Broere Amsterdam 34 1:27:39
23 Team Fysio 1:16:10 2:41:15 4:01:40 5:13:23
Marjo Hoornsman Arnhem 25 1:16:10
Barbara Lont 1:25:05
Heleen Kruithof 1:20:25
Linda Tolsma Amsterdam 25 1:11:43
24 Triatlon Dames Texel 1:23:19 2:35:50 4:00:33 5:19:14
Mariska Koenders De Cocksdorp 1:23:19
Natscha vna der Vis Oosterend 1:12:31
Marieke Hollander Den Burg 1:24:43
Colinda Brouwer Oosterend 1:18:41
25 Runningteam VSB Bank 3 1:29:00 2:48:43 4:08:21 5:24:42
Kiki Hannema Houten 1:29:00
Casper van Doodeweerd Houten 36 1:19:43
Tineke van Ammers Houten 1:19:38
Ger Mastenbroek Houten 1:16:21
26 Team Pyramides 1:05:14 2:21:54 3:56:21 5:31:35
Kees Jan Kos 25 1:05:14
Pieter Madiol Santpoort 49 1:16:40
Koos van Bergen Heneg Santpoort 47 1:34:27
Joke van Bergen Heneg Santpoort 46 1:35:14
Bijzondere Prestatieteams (1 uur eerder gestart)
'n Koud Kunsie 1:31:47 3:03:04 4:26:47 5:51:50
Ina Gerritsen Den Burg 39 1:31:47
Anneke Hoogenbosch Den Burg 34 1:31:17
Lydia Verwey De Cocksdorp 44 1:23:43
Corrie Boon De Waal 20 1:25:03
Team Verpleeghuis 1:30:14 2:55:57 4:33:25 6:05:01
Jeanette ter Steege Den Hoorn 39 1:30:14
Bernard Wolf Oosterend 34 1:25:43
Vera Persoon Den Burg 44 1:37:28
Jan Klein Breteler Den Burg 20 1:31:36