De 60 km start over

Zoeken

Estafette uitslag 2017 met tussentijden

De Zestig van Texel | Texel | 17-04-2017   
Estafette 60 Kilometer - Uitslag per Categorie   
!!!Let op: Onvolledige registratie bij Tussenpunt 2! Slufter  
               
Mannen            
Plts Team Cat PltsTot Turfveld Slufter PH Finish
1 Loopreizen.nl M 1 1:10:35   2:51:30 3:50:36
        1:10:35   1:40:55 0:59:06
2 Av Veluwe dreamteam M 2 1:02:05   2:55:12 3:58:18
        1:02:05   1:53:07 1:03:06
3 #Hellasloopboost1 M 3 1:03:58   2:55:43 3:58:33
        1:03:58   1:51:45 1:02:50
4 Noordkop Runningteam M 4 1:02:58   1:51:45 3:59:55
        1:02:58   0:48:47 2:08:10
5 Hellas Angels M 5 1:07:01   2:58:11 4:00:48
        1:07:01   1:51:10 1:02:37
6 #Hellasloopboost2 M 6 1:06:03   2:58:12 4:09:31
        1:06:03   1:52:09 1:11:19
7 Trainingsgroep Texel 2 M 8 1:17:11   3:20:30 4:23:40
        1:17:11   2:03:19 1:03:10
8 Duurdouwers 1 M 9 1:06:13   3:06:21 4:28:19
        1:06:13   2:00:08 1:21:58
9 Bouwcenter RAB M 10 1:13:18   3:20:34 4:34:44
        1:13:18   2:07:16 1:14:10
10 Loopgroep Sneek 8 M 11 1:10:15   3:18:04 4:34:58
        1:10:15   2:07:49 1:16:54
11 Hylas M 12 1:06:14   3:26:54 4:35:42
        1:06:14   2:20:40 1:08:48
12 Noordkop Runners M 13 1:08:49   3:23:54 4:37:38
        1:08:49   2:15:05 1:13:44
13 Team Bassie M 14 1:14:45   3:22:53 4:38:24
        1:14:45   2:08:08 1:15:31
14 Let's GO DBK M 15 1:10:28   3:22:03 4:41:42
        1:10:28   2:11:35 1:19:39
15 Hylas2 M 16 1:06:05   3:26:54 4:41:49
        1:06:05   2:20:49 1:14:55
16 Trainingsgroep Texel 1 M 17 1:10:50   3:31:30 4:46:12
        1:10:50   2:20:40 1:14:42
17 EXTEX M 20 1:20:57 2:33:26 3:36:05 4:50:49
        1:20:57 1:12:29 1:02:39 1:14:44
18 The White Kenyans M 21 1:09:10   3:28:21 4:52:08
        1:09:10   2:19:11 1:23:47
19 Lionitas M 23 1:24:14 2:32:45 3:36:01 4:56:04
        1:24:14 1:08:31 1:03:16 1:20:03
20 Wageningen Marine Research M 24 1:28:07 2:32:35 3:44:10 4:57:24
        1:28:07 1:04:28 1:11:35 1:13:14
21 Veluws Geweld M 26 1:14:55   3:34:22 5:01:57
        1:14:55   2:19:27 1:27:35
22 Zandlopers M 27 1:13:26   3:44:36 5:02:22
        1:13:26   2:31:10 1:17:46
23 Lucky Loser M 28 1:23:44 2:47:28 3:57:36 5:02:53
        1:23:44 1:23:44 1:10:08 1:05:17
24 Veluwe blauwe M 29 1:18:43   3:44:17 5:02:58
        1:18:43   2:25:34 1:18:41
25 Ruim-Tuin M 30 1:22:52 2:42:18 3:50:52 5:03:15
        1:22:52 1:19:26 1:08:34 1:12:23
26 Loopgroep Sneek 1 M 31 1:19:28 2:32:21 3:38:08 5:06:03
        1:19:28 1:12:53 1:05:47 1:27:55
27 Loopgroep Hilly M 32 1:12:57   3:40:02 5:07:25
        1:12:57   2:27:05 1:27:23
28 Bremakkeer Runningteam 2 M 36 1:17:50   3:48:58 5:12:22
        1:17:50   2:31:08 1:23:24
29 Top Team Leusden M 37 1:27:43 2:40:42 3:52:29 5:13:43
        1:27:43 1:12:59 1:11:47 1:21:14
30 3Mond M 38 1:18:25   3:56:52 5:14:28
        1:18:25   2:38:27 1:17:36
31 Friends of Ed 3 M 39 1:23:02 2:40:01 3:48:17 5:14:44
        1:23:02 1:16:59 1:08:16 1:26:27
32 Van Braak Accountants Texel M 40 1:07:52   3:20:09 5:16:23
        1:07:52   2:12:17 1:56:14
33 Let's Go 9 M 41 1:23:14 2:39:23 3:59:22 5:16:34
        1:23:14 1:16:09 1:19:59 1:17:12
34 AV Heerenveen M 42 1:17:50   3:46:56 5:17:07
        1:17:50   2:29:06 1:30:11
35 Team Rozenburg M 46 1:25:18   3:58:53 5:22:08
        1:25:18   2:33:35 1:23:15
36 De Leukels M 49 1:19:23   3:58:59 5:24:24
        1:19:23   2:39:36 1:25:25
37 Zandkoog Runners 1 M 50 1:17:29   4:01:09 5:24:27
        1:17:29   2:43:40 1:23:18
38 Tijgers M 52 1:30:17 2:46:02 4:11:28 5:26:17
        1:30:17 1:15:45 1:25:26 1:14:49
39 Let's Go 8 M 53 1:18:32   3:51:21 5:26:37
        1:18:32   2:32:49 1:35:16
40 Die Hard Diesels M 56 1:20:29   3:59:42 5:28:00
        1:20:29   2:39:13 1:28:18
41 Run4Fun M 61 1:32:39   4:11:56 5:33:25
        1:32:39   2:39:17 1:21:29
42 Let's Go 10 M 63 1:26:58   4:04:44 5:34:05
        1:26:58   2:37:46 1:29:21
43 Paal 9 M 66 1:28:35   4:03:38 5:36:46
        1:28:35   2:35:03 1:33:08
44 Van Dijk M 68 1:27:45   4:01:32 5:37:23
        1:27:45   2:33:47 1:35:51
45 DRIL PK M 72 1:28:02   4:06:53 5:38:45
        1:28:02   2:38:51 1:31:52
46 Aquilo M 73 1:24:30   4:07:26 5:39:36
        1:24:30   2:42:56 1:32:10
47 HC JMVS M 75 1:27:16 2:40:32 4:09:34 5:39:57
        1:27:16 1:13:16 1:29:02 1:30:23
48 CVI Texel M 76 1:29:14   4:04:05 5:40:22
        1:29:14   2:34:51 1:36:17
49 Running Junkies Venlo M 77 1:13:46   4:15:13 5:41:38
        1:13:46   3:01:27 1:26:25
50 Just Run 1 M 89 2:03:06 3:10:31 4:27:33 5:45:46
        2:03:06 1:07:25 1:17:02 1:18:13
51 Zwaluwen M 92 1:27:01   4:14:46 5:46:30
        1:27:01   2:47:45 1:31:44
52 Contente Mensen M 96 1:26:57   4:24:58 5:49:00
        1:26:57   2:58:01 1:24:02
53 Let's Go 6 M 99 1:32:15   4:17:58 5:51:45
        1:32:15   2:45:43 1:33:47
54 Slaslakken M 101 1:27:36   4:14:46 5:53:06
        1:27:36   2:47:10 1:38:20
55 Haddekik Donderdagavond M 103 1:26:37   4:17:38 5:53:22
        1:26:37   2:51:01 1:35:44
56 Alida-runners M 120 1:39:59 3:08:02 4:37:11 6:03:28
        1:39:59 1:28:03 1:29:09 1:26:17
57 De Kraaien M 123 1:39:02   4:30:31 6:04:14
        1:39:02   2:51:29 1:33:43
58 Loopgroep Sneek 4 M 125 1:29:01   4:23:49 6:05:26
        1:29:01   2:54:48 1:41:37
59 Loopgroep Sneek 2 M 133 1:31:41   4:23:37 6:10:27
        1:31:41   2:51:56 1:46:50
60 Eldad bv M 134 1:28:58   4:33:24 6:10:28
        1:28:58   3:04:26 1:37:04
61 De Watlopers M 135 1:32:38   4:36:37 6:10:50
        1:32:38   3:03:59 1:34:13
62 Just in time M 140 1:37:54 2:59:51 4:32:17 6:11:58
        1:37:54 1:21:57 1:32:26 1:39:41
Vrouwen            
Plts Team Cat PltsTot Turfveld Slufter PH Finish
1 #Hellasloopboost4 V 19 1:14:38   3:34:41 4:47:38
        1:14:38   2:20:03 1:12:57
2 AV Edam dames V 51 1:27:22 2:41:05 4:02:36 5:25:26
        1:27:22 1:13:43 1:21:31 1:22:50
3 Ray's Angels V 74 1:22:55   4:06:33 5:39:43
        1:22:55   2:43:38 1:33:10
4 Let's Go 4 V 85 1:29:25   4:12:33 5:43:33
        1:29:25   2:43:08 1:31:00
5 Pink Panters V 97 1:23:43   4:25:33 5:50:11
        1:23:43   3:01:50 1:24:38
6 Eilandhoppers V 106 1:34:18 3:04:36 4:31:25 5:55:39
        1:34:18 1:30:18 1:26:49 1:24:14
7 Duurdouwers 2 V 114 1:31:02 2:58:55 4:28:31 6:00:43
        1:31:02 1:27:53 1:29:36 1:32:12
8 Zandlopers V 126 1:26:17   4:24:38 6:06:50
        1:26:17   2:58:21 1:42:12
9 Loopgroep Sneek 6 V 141 1:40:48 2:57:36 4:31:57 6:14:42
        1:40:48 1:16:48 1:34:21 1:42:45
10 Let's Go 3 V 142 1:23:35   4:18:51 6:15:57
        1:23:35   2:55:16 1:57:06
11 Zandkoog Runners 2 V 147 1:44:10 3:08:58 4:46:02 6:27:03
        1:44:10 1:24:48 1:37:04 1:41:01
12 Grazy girls V 149 1:31:27   4:41:34 6:27:36
        1:31:27   3:10:07 1:46:02
13 ZDR V 152 1:34:07   4:40:55 6:35:57
        1:34:07   3:06:48 1:55:02
14 Kaakelvreugd V 153 1:49:38   5:02:47 6:37:47
        1:49:38   3:13:09 1:35:00
15 Pompebleadjes V 155 1:32:38     6:51:58
        1:32:38     5:19:20
Gemengd             
Plts Team Cat PltsTot Turfveld Slufter PH Finish
1 #Hellasloopboost3 G 7 1:02:32   3:05:23 4:10:54
        1:02:32   2:02:51 1:05:31
2 De Scholekster Texel G 18 1:09:16   3:35:44 4:47:15
        1:09:16   2:26:28 1:11:31
3 De Gele Helm G 22 1:15:11   3:34:03 4:52:49
        1:15:11   2:18:52 1:18:46
4 Ken net G 25 1:13:32 2:31:46 3:42:21 5:01:39
        1:13:32 1:18:14 1:10:35 1:19:18
5 Paul's ploeg G 33 1:15:19 2:32:51 3:42:36 5:09:03
        1:15:19 1:17:32 1:09:45 1:26:27
6 Duo Penotti G 34 1:20:00 2:35:33 3:52:08 5:09:38
        1:20:00 1:15:33 1:16:35 1:17:30
7 Bremakker Runningteam 1 G 35 1:24:36   3:46:25 5:12:16
        1:24:36   2:21:49 1:25:51
8 Hoe lang nog? G 43     3:39:41 5:19:15
            3:39:41 1:39:34
9 Let's Go 1 G 44 1:19:15   3:56:30 5:20:27
        1:19:15   2:37:15 1:23:57
10 Jemolope G 45 1:19:12 2:37:10 4:05:00 5:22:07
        1:19:12 1:17:58 1:27:50 1:17:07
11 Lekker Hobbelen G 47 1:18:33   3:54:54 5:23:49
        1:18:33   2:36:21 1:28:55
12 Quinty's G 48 1:30:50   4:05:43 5:24:20
        1:30:50   2:34:53 1:18:37
13 Let's Go 7 G 54 1:24:03 2:36:42 4:01:00 5:26:50
        1:24:03 1:12:39 1:24:18 1:25:50
14 Exalto.biz G 55 1:14:41 2:30:29 3:55:33 5:27:26
        1:14:41 1:15:48 1:25:04 1:31:53
15 Smitskoeriers runners G 57 1:27:14   3:58:22 5:28:11
        1:27:14   2:31:08 1:29:49
16 Van Grieken G 58 1:32:49   3:58:40 5:30:35
        1:32:49   2:25:51 1:31:55
17 Lichtlopen 4 G 59 1:17:45   4:13:00 5:31:54
        1:17:45   2:55:15 1:18:54
18 HRR Loopgroep Eric Kerklaan G 60 1:20:28   4:00:13 5:32:31
        1:20:28   2:39:45 1:32:18
19 Hans en de Grietjes G 62 1:23:21   4:02:42 5:33:29
        1:23:21   2:39:21 1:30:47
20 Family Runners G 64 1:31:27 2:57:07 4:26:08 5:35:11
        1:31:27 1:25:40 1:29:01 1:09:03
21 Four Tops G 65 1:20:10   4:06:08 5:35:26
        1:20:10   2:45:58 1:29:18
22 Fysioburgwal 1 G 67 1:31:45   4:05:36 5:37:16
        1:31:45   2:33:51 1:31:40
23 Lichtlopen 2 G 69 1:17:45   4:05:49 5:38:26
        1:17:45   2:48:04 1:32:37
24 Lichtlopen 3 G 70 1:20:58   4:07:15 5:38:26
        1:20:58   2:46:17 1:31:11
25 De Sprinters G 71 1:53:02 3:24:21 4:00:11 5:38:40
        1:53:02 1:31:19 0:35:50 1:38:29
26 Te hard van stapel lopen! G 78 1:36:41   4:15:19 5:41:39
        1:36:41   2:38:38 1:26:20
27 Duurdouwers 3 G 79 1:20:13   4:01:27 5:42:40
        1:20:13   2:41:14 1:41:13
28 Kinderopvang de Pepermolen G 80 1:20:31   4:06:30 5:42:40
        1:20:31   2:45:59 1:36:10
29 Lichtlopen 1 G 81 1:19:02   4:02:47 5:42:51
        1:19:02   2:43:45 1:40:04
30 Die Hards G 82 1:26:45   4:11:53 5:42:53
        1:26:45   2:45:08 1:31:00
31 Adriaan G 83 1:39:54 3:01:40 4:13:26 5:43:21
        1:39:54 1:21:46 1:11:46 1:29:55
32 Daar doen we het voor! G 84 1:23:43   4:15:45 5:43:27
        1:23:43   2:52:02 1:27:42
33 Loopgroep Sneek 3 G 86 1:31:31   4:06:09 5:44:04
        1:31:31   2:34:38 1:37:55
34 DTC G 87 1:29:54   4:12:30 5:44:24
        1:29:54   2:42:36 1:31:54
35 Team Vaassen G 88 1:29:47   4:15:56 5:45:25
        1:29:47   2:46:09 1:29:29
36 Lekker Lopen 1 G 90 1:13:47   4:01:13 5:46:03
        1:13:47   2:47:26 1:44:50
37 Loopgroep Sneek 5 G 91 1:31:42   4:15:11 5:46:08
        1:31:42   2:43:29 1:30:57
38 Oring runners G 93 1:29:45   4:20:54 5:46:58
        1:29:45   2:51:09 1:26:04
39 Jolinkies G 94 1:23:31   4:17:43 5:48:01
        1:23:31   2:54:12 1:30:18
40 Let's Go 5 G 95 1:29:25   4:16:25 5:48:14
        1:29:25   2:47:00 1:31:49
41 Kico Runners G 98 1:13:48   4:19:57 5:51:33
        1:13:48   3:06:09 1:31:36
42 FGK Runners G 100 1:18:01   4:28:45 5:52:14
        1:18:01   3:10:44 1:23:29
43 Barbers G 102 1:38:26 3:04:28 4:43:34 5:53:12
        1:38:26 1:26:02 1:39:06 1:09:38
44 Ed & friends 2 G 104 1:33:09   4:20:39 5:54:44
        1:33:09   2:47:30 1:34:05
45 Rainbow BUTT Monkeys G 105 1:43:15 2:58:08 4:26:53 5:55:06
        1:43:15 1:14:53 1:28:45 1:28:13
46 Kölle rennt 2 G 107 1:22:54   4:15:50 5:56:07
        1:22:54   2:52:56 1:40:17
47 Kölle rennt 1 G 108 1:22:54   4:15:50 5:56:07
        1:22:54   2:52:56 1:40:17
48 Bikkels G 109 1:24:46 2:56:59 4:20:03 5:57:37
        1:24:46 1:32:13 1:23:04 1:37:34
49 Slakjes G 110 1:28:43   4:03:22 5:57:43
        1:28:43   2:34:39 1:54:21
50 De Koele Dijkridders G 111 1:49:55 3:06:33 4:27:00 5:58:49
        1:49:55 1:16:38 1:20:27 1:31:49
51 Bocholter Duinlopers G 112 1:23:07   4:22:34 5:58:52
        1:23:07   2:59:27 1:36:18
52 Loopgroep Sneek 7 G 113 1:35:31 2:59:34 4:27:18 6:00:27
        1:35:31 1:24:03 1:27:44 1:33:09
53 Mapudak lopers G 115 1:28:40   4:17:10 6:01:20
        1:28:40   2:48:30 1:44:10
54 Fifty fifty G 116 1:33:45 2:58:19 4:18:44 6:01:28
        1:33:45 1:24:34 1:20:25 1:42:44
55 Diomedon G 117 1:22:23   4:20:13 6:02:25
        1:22:23   2:57:50 1:42:12
56 Slow Coffee G 118 1:27:58 2:58:48 4:27:38 6:03:15
        1:27:58 1:30:50 1:28:50 1:35:37
57 Team Kalkman G 119 1:18:33   4:26:57 6:03:27
        1:18:33   3:08:24 1:36:30
58 Toms Angels G 121 1:30:48   4:19:01 6:03:31
        1:30:48   2:48:13 1:44:30
59 Move-Runners G 122 1:40:23   4:30:20 6:03:50
        1:40:23   2:49:57 1:33:30
60 ADHC G 124 1:48:22 3:07:10 4:32:52 6:05:03
        1:48:22 1:18:48 1:25:42 1:32:11
61 Van der Voort G 127 1:38:23   4:16:22 6:07:07
        1:38:23   2:37:59 1:50:45
62 Omnyacc Texel G 128 1:38:13   4:34:49 6:07:17
        1:38:13   2:56:36 1:32:28
63 Hoornse gele rakkers 1 G 129 1:32:34 3:04:52 4:33:22 6:07:50
        1:32:34 1:32:18 1:28:30 1:34:28
64 Hoornse gele rakkers 2 G 130 1:27:14 2:58:19 4:33:22 6:07:50
        1:27:14 1:31:05 1:35:03 1:34:28
65 Wadlopers G 131 1:47:44   4:40:55 6:09:35
        1:47:44   2:53:11 1:28:40
66 Hoornse Gele Rakkers 3 G 132 1:26:14 2:58:19 4:33:23 6:10:25
        1:26:14 1:32:05 1:35:04 1:37:02
67 Juf Lia's Otters G 136 1:49:27   4:34:08 6:11:34
        1:49:27   2:44:41 1:37:26
68 Driemteam G 137 1:44:00   4:39:30 6:11:37
        1:44:00   2:55:30 1:32:07
69 Let's Go 2 G 138 1:44:16   4:46:31 6:11:39
        1:44:16   3:02:15 1:25:08
70 Parellooprunners 1 G 139 1:20:15   4:38:44 6:11:57
        1:20:15   3:18:29 1:33:13
71 ZOZ Loopteam G 143 1:32:13   4:26:19 6:19:09
        1:32:13   2:54:06 1:52:50
72 Lekker Lopen5 G 144 1:41:40 3:11:02   6:21:21
        1:41:40 1:29:22   3:10:19
73 Lekker Lopen 2 G 145 1:18:24 2:56:53 4:41:43 6:23:36
        1:18:24 1:38:29 1:44:50 1:41:53
74 Team 50-50 2.0 G 146 1:34:30 3:17:19 4:39:45 6:26:30
        1:34:30 1:42:49 1:22:26 1:46:45
75 Florin G 148 1:18:47   4:25:45 6:27:35
        1:18:47   3:06:58 2:01:50
76 VEM G 150 1:50:09 3:28:03 4:53:16 6:31:22
        1:50:09 1:37:54 1:25:13 1:38:06
77 Ed & friends 1 G 154 2:06:34 3:30:15 4:56:21 6:44:56
        2:06:34 1:23:41 1:26:06 1:48:35
78 Hamann-family-de G 156 1:28:56   4:32:33 6:52:05
        1:28:56   3:03:37 2:19:32
79 OSM 2 G 157 1:44:28   5:03:47 6:53:34
        1:44:28   3:19:19 1:49:47
80 OSM 1 G 158 1:30:51   5:03:47 6:53:34
        1:30:51   3:32:56 1:49:47
81 OSM 3 G 159 1:45:32   5:03:46 6:53:35
        1:45:32   3:18:14 1:49:49
               
Apart             
Plts Team Cat PltsTot Turfveld Slufter PH Finish
1 De Acht van Texel 1 A 151 1:44:54   4:54:42 6:34:49
        1:44:54   3:09:48 1:40:07