De 60 km start over

Zoeken

Uitslag estafette 2013

  Naam GJ Teamnaam Cat   Trvld Slftr PH Finisch Eindtijd
                                                    
1 Bart Luik 72 Sterk konijn ver van Mwed 1e 1:02:26 1:56:33 2:50:59   3:48:16
  Pim Quist 79 Sterk konijn ver van Mwed     0:54:07      
  Ronnie Duinkerken 73 Sterk konijn ver van Mwed       0:54:26    
  Bernard te Boekhorst 72 Sterk konijn ver van Mwed         0:57:20  
                     
2 Jaap Witte 82 Noordkop Running Tea Mwed 2e 0:58:00 1:49:19 2:50:08   3:50:31
  Raymond Koen 81 Noordkop Running Tea Mwed     0:51:19      
  Jan-Arie Portegijs 92 Noordkop Running Tea Mwed       1:00:49    
  Yunis Stitan 89 Noordkop Running Tea Mwed         0:59:35  
                     
3 Marco Glastra 72 Hellas Angels Mwed 3e 0:59:35 1:54:11 2:52:02   3:51:03
  Marijn de Jonge 87 Hellas Angels Mwed     0:54:36      
  Jaco Lamgerak 86 Hellas Angels Mwed       0:57:51    
  Ben van Oeveren 85 Hellas Angels Mwed         0:59:02  
                     
4 Ron Kuijer 64 AV Lycurgus Mwed 4e 1:01:01 1:56:59 2:55:14   3:54:55
  Dirk Klaassen 68 AV Lycurgus Mwed     0:55:58      
  Arnoud Ritsma 67 AV Lycurgus Mwed       0:58:15    
  Harald van Doorn 64 AV Lycurgus Mwed         0:59:42  
                     
5 Bas Mekking 77 Av Veluwe Dreamteam Mwed 5e 0:57:21 1:59:44 3:02:11   4:04:28
  Hans van Driel 59 Av Veluwe Dreamteam Mwed     1:02:23      
  Mynko Peterink 71 Av Veluwe Dreamteam Mwed       1:02:27    
  Ronald Derksen 71 Av Veluwe Dreamteam Mwed         1:02:18  
                     
6 Fred Spruit 71 Loopgroep Hoorn Mwed 6e 1:04:18 2:05:31 3:05:27   4:07:44
  Ronald Tromp 68 Loopgroep Hoorn Mwed     1:01:13      
  Wouter Ebbing 69 Loopgroep Hoorn Mwed       0:59:56    
  Sander Groot 75 Loopgroep Hoorn Mwed         1:02:19  
                     
7 Mark Bleekemolen 77 Hylas Mwed 7e 1:05:02 2:07:13 3:06:12   4:09:15
  Tom Bellord 86 Hylas Mwed     1:02:11      
  Patrick Moeskops 76 Hylas Mwed       0:58:59    
  Egon van der Peet 56 Hylas Mwed         1:03:05  
                     
8 Ton Nugteren 62 Loopgroep Paracentru Mrecr 1e 0:59:01 1:58:42 3:05:11   4:11:25
  Fouad Fertoute 73 Loopgroep Paracentru Mrecr     0:59:41      
  Tjalle den Ouden 80 Loopgroep Paracentru Mrecr       1:06:29    
  Arnoud Ens 86 Loopgroep Paracentru Mrecr         1:06:14  
                     
9 Wouter Ribbink 79 Jan Strijker Heren Mwed 8e 1:08:08 2:10:50 3:16:08   4:21:11
  Harry de Bruyn 68 Jan Strijker Heren Mwed     1:02:42      
  Rob Ribbink 76 Jan Strijker Heren Mwed       1:05:18    
  Nick Buick   Jan Strijker Heren Mwed         1:05:04  
                     
10 Robert Bakker 80 Trainingsgroep Texel Mwed 9e 1:01:24 2:06:17 3:13:44   4:21:46
  Jan Zijm 57 Trainingsgroep Texel Mwed     1:04:53      
  Frits v.d. Gracht 58 Trainingsgroep Texel Mwed       1:07:27    
  Coen Schoonheden 68 Trainingsgroep Texel Mwed         1:08:03  
                     
11 Hans Rebers 80 Team Trommel Mwed 10e 1:01:19       4:22:09
  Bram van Dongen 79 Team Trommel Mwed            
  Willem Dudok 79 Team Trommel Mwed            
  Arnout Baas 81 Team Trommel Mwed            
                     
12 Bas de Kluizenaar 87 Veluws wild Mwed 11e 1:04:46 2:21:34 3:23:39   4:23:21
  Seran Nijkamp 82 Veluws wild Mwed     1:16:48      
  Frank de Graeff 74 Veluws wild Mwed       1:02:05    
  Jelmer van Leeningen 88 Veluws wild Mwed         11:43:00  
                     
13 Peter van Doorn 67 Noordkop Runners Mwed 12e 1:05:06 2:08:13 3:13:15   4:27:45
  Jan Koopman 71 Noordkop Runners Mwed     1:03:07      
  Daniël Spijker 79 Noordkop Runners Mwed       1:05:02    
  Claudia Geldermans 78 Noordkop Runners Mwed         1:14:31  
                     
14 Femke Visser 82 Team Hellas Gem 1e 1:10:18 2:19:04 3:24:17   4:28:02
  Monica Gorska 79 Team Hellas Gem     1:08:46      
  Aram van Brussel 84 Team Hellas Gem       1:05:13    
  Jeroen Swildens 78 Team Hellas Gem         1:03:45  
                     
15 Michael Dirkzwager 68 Lekker Hobbelen Mrecr 2e 1:13:19 2:18:21 3:22:36   4:28:43
  Tonny Teunissen 66 Lekker Hobbelen Mrecr     1:05:02      
  Sander van den Belt 82 Lekker Hobbelen Mrecr       1:04:15    
  Bas Ranzijn 76 Lekker Hobbelen Mrecr         1:06:09  
                     
16 Maikel v.d. Gracht 90 Trainingsgroep Texel Mrecr 3e 1:07:03 2:09:38 3:17:22   4:29:43
  Ger Vlaming 68 Trainingsgroep Texel Mrecr     1:02:35      
  David van Logchem 94 Trainingsgroep Texel Mrecr       1:07:44    
  Martijn van Haaren 93 Trainingsgroep Texel Mrecr         1:12:23  
                     
17 Pierre Bonnet 60 Stichting Texels Mus Mrecr 4e 1:08:07 2:05:14 3:17:03   4:30:35
  Cees van de Land   Stichting Texels Mus Mrecr     0:57:07      
  Herman Ploeger 61 Stichting Texels Mus Mrecr       1:11:49    
  Jeroen Smits   Stichting Texels Mus Mrecr         1:13:34  
                     
18 Janna Brand   Team 3.0 Vwed 1e 1:18:22 2:26:42 3:30:01   4:32:41
  Dorien van der Schot Team 3.0 Vwed     1:08:20      
  Lia Wijnbergen   Team 3.0 Vwed       1:03:19    
  Heleen Plaatzer   Team 3.0 Vwed         1:02:41  
                     
19 Nikay en Wessel 97 OSG De Hogeberg Mrecr 5e 1:09:10 2:25:43 3:28:47   4:32:43
  Stijn en Rob 97 OSG De Hogeberg Mrecr     1:16:33      
  Joop en Jelle 97 OSG De Hogeberg Mrecr       1:03:04    
  Hessel en Cor 97 OSG De Hogeberg Mrecr         1:03:57  
                     
20 Bram Couperus 63 IMARES Mrecr 6e 1:07:17 2:10:33 3:25:01   4:33:00
  Andries Kamstra 61 IMARES Mrecr     1:03:16      
  Jeroen Jansen 75 IMARES Mrecr       1:14:28    
  Robbert Jak 63 IMARES Mrecr         1:08:00  
                     
21 J Brandenburg 83 AV Horror Mwed 13e 1:18:02 2:18:44 3:31:11   4:34:13
  W Roskamp 77 AV Horror Mwed     1:00:42      
  Andries Koenen 54 AV Horror Mwed       1:12:27    
  Folkert Jellesma 72 AV Horror Mwed         1:03:03  
                     
22 Hans Wildeboer 68 RLV mannen Mrecr 7e 1:08:38 2:16:45 3:18:01   4:34:45
  Eric de Fluiter 71 RLV mannen Mrecr     1:08:07      
  Rob Bijl 65 RLV mannen Mrecr       1:01:16    
  Arjo van Hardeveld 67 RLV mannen Mrecr         1:16:46  
                     
23 Geart van der Zee 75 Lionitas Mwed 14e 1:09:44 2:14:40 3:28:19   4:36:08
  Jelle Kazimier 74 Lionitas Mwed     1:04:56      
  Klaas Jan Huizing 64 Lionitas Mwed       1:13:39    
  Johan Meinsma 65 Lionitas Mwed         1:07:50  
                     
24 Adrian Verkaart 61 De BV Gem 2e 1:01:22 2:08:24 3:22:06   4:36:40
  Jasmijn van der Burg 95 De BV Gem     1:07:02      
  Karlijn van der Burg 93 De BV Gem       1:13:42    
  Ruben Verkaart 88 De BV Gem         1:14:36  
                     
25 Jasper Commandeur 77 Bassie Mrecr 8e 1:05:42 2:09:57 3:10:08   4:38:00
  Elske Salemink 69 Bassie Mrecr     1:04:15      
  Jan Aarnoutse 68 Bassie Mrecr       1:00:11    
  Werner Halter 74 Bassie Mrecr         1:27:53  
                     
26 Nico Kikkert 66 Zandlopers Mrecr 9e 1:09:45 2:11:31 3:27:25   4:38:40
  Gijs Gjaltema 66 Zandlopers Mrecr     1:01:46      
  Cock Groenendaal 67 Zandlopers Mrecr       1:15:54    
  Just Hamming/Richard vd W 64 Zandlopers Mrecr         1:11:16  
                     
27 Ruud van Suijdam 70 De Gele Helm Mwed 15e 1:10:17 2:19:51 3:27:40   4:39:06
  Martijn Estor 78 De Gele Helm Mwed     1:09:34      
  Paul Kommeren 61 De Gele Helm Mwed       1:07:49    
  Edwin Marquart 67 De Gele Helm Mwed         1:11:28  
                     
28 Startnummer E3021 TurboDokev Mrecr 10e 1:04:30 2:13:26 3:29:56   4:41:53
  Startnummer E3022 TurboDokev Mrecr     1:08:56      
  Startnummer E3023 TurboDokev Mrecr       1:16:30    
  Startnumer E3024   TurboDokev Mrecr         1:11:59  
                     
29 Jeroen Meijer 82 WBD strijders Mrecr 11e 1:05:29 2:11:39 3:18:55   4:42:31
  Bart Meijer 88 WBD strijders Mrecr     1:06:10      
  Bas de Ruiter 81 WBD strijders Mrecr       1:07:16    
  Laura Metz 82 WBD strijders Mrecr         1:23:37  
                     
30 Andre Brouw 76 Hercules Mrecr 12e 1:11:14 2:25:19 3:37:51   4:49:03
  Leon Goor 60 Hercules Mrecr     1:14:05      
  Maarten Danckaarts 86 Hercules Mrecr       1:12:32    
  Niels Anders 83 Hercules Mrecr         1:11:13  
                     
31 Startnummer E1181 Let's go 2 Mrecr 13e 1:10:54 2:21:56 3:34:51   4:54:11
  Startnummer E1182 Let's go 2 Mrecr     1:11:02      
  Startnummer E1183 Let's go 2 Mrecr       1:12:55    
  Startnummer E1184 Let's go 2 Mrecr         1:19:22  
                     
32 Gerard Rikken 62 Let's Go 1 Mrecr 14e 1:14:08 2:21:41 3:34:50   4:54:11
  Gerard van Bunschoten 63 Let's Go 1 Mrecr     1:07:33      
  Dennis Peters 75 Let's Go 1 Mrecr       1:13:09    
  Rob van Breemen 78 Let's Go 1 Mrecr         1:19:23  
                     
33 Timo Perger 62 Papillon Mrecr 15e 1:23:33 2:24:18 3:40:31   4:54:35
  Cor Bobeldijk 58 Papillon Mrecr     1:00:45      
  Harry Stam 58 Papillon Mrecr       1:16:13    
  Gerrit-Jan Scholtens 58 Papillon Mrecr         1:14:05  
                     
34 Elke Schemmann 68 Hellas Triathlon Vro Vrec 1e 1:19:16 2:22:05 3:39:54   4:56:25
  Joyce Vrijenhoek 86 Hellas Triathlon Vro Vrec     1:02:49      
  Inge Savelkoul 87 Hellas Triathlon Vro Vrec       1:17:49    
  Kristine Kofman 85 Hellas Triathlon Vro Vrec         1:16:32  
                     
35 Lutz Lohse 64 OSG docenten Mrecr 16e 1:02:31 2:11:55 3:30:08   4:56:28
  Ben Krause 64 OSG docenten Mrecr     1:09:24      
  Jeroen Plag 63 OSG docenten Mrecr       1:18:13    
  Ben Bakker 58 OSG docenten Mrecr         1:26:22  
                     
36 Ton Mosch 63 Rondje-om Mrecr 17e 1:17:45 2:29:55 3:40:54   4:57:01
  Erik Hartog 66 Rondje-om Mrecr     1:12:10      
  Cor Pauws 66 Rondje-om Mrecr       1:10:59    
  Simon Kroon 68 Rondje-om Mrecr         1:16:09  
                     
37 Martien Witte 60 RAB Beton Mrecr 18e 1:11:01 2:20:03 3:38:25   4:58:31
  Jimmy Krugers 95 RAB Beton Mrecr     1:09:02      
  Pieter Krugers 68 RAB Beton Mrecr       1:18:22    
  Paul Krugers 62 RAB Beton Mrecr         1:20:07  
                     
38 Mark Stobbe 85 Eyefreight Mrecr 19e 1:05:07 2:24:02 3:34:48   5:01:38
  Oene Stobbe 55 Eyefreight Mrecr     1:18:55      
  Ron Stobbe 62 Eyefreight Mrecr       1:10:46    
  Piet Roskam 57 Eyefreight Mrecr         1:26:51  
                     
39 Ramona Banda 79 Gaan we doen Mrecr 20e 1:26:00 2:35:20 3:44:25   5:03:32
  Peter Visch 76 Gaan we doen Mrecr     1:09:20      
  Danny Quadvlieg 77 Gaan we doen Mrecr       1:09:05    
  Thomas Richter 67 Gaan we doen Mrecr         1:19:09  
                     
40 Rogier Hoekema 67 Krasse knarren Mrecr 21e 1:14:49 2:26:32 3:52:34   5:05:56
  Theo Danenberg 58 Krasse knarren Mrecr     1:11:43      
  Jaap Wit 48 Krasse knarren Mrecr       1:26:02    
  Alex Gitzels 77 Krasse knarren Mrecr         1:13:23  
                     
41 Ingeborg Tiecken 70 Let's Go 3 Gem 3e 1:21:26 2:34:44 3:50:06 1:20:37 5:10:41
  Mirjan Thijssen-Tax 70 Let's Go 3 Gem     1:13:18      
  Harm Kersten 69 Let's Go 3 Gem       1:15:22    
  Marco Thijssen 68 Let's Go 3 Gem         1:20:37  
                     
42 Rob Arensman 58 TESO Gem 4e 1:28:43 2:39:13 3:56:49   5:12:06
  Franck van den Broeck 65 TESO Gem     1:10:30      
  Dave de Bruijn 72 TESO Gem       1:17:36    
  David Chivall 63 TESO Gem         1:15:19  
                     
43 Sabine Lengger 83 BGC-NIOZ Gem 5e         5:13:14
  Dorien Kool 82 BGC-NIOZ Gem            
  Rachel Thomas 81 BGC-NIOZ Gem            
  Meinard Tiessen 81 BGC-NIOZ Gem         1:17:14  
                     
44 Gerco Aberson 69 Nasimato Gem 6e 1:19:52 2:32:50 3:46:22   5:13:48
  Natascha van der Vis 70 Nasimato Gem     1:12:58      
  Margot van der Ven 66 Nasimato Gem       1:13:32    
  Toon Schoenmaker 58 Nasimato Gem         1:27:28  
                     
45 Froukje Mijnen 89 40+ Mrecr 22e 1:10:23 2:39:05 3:46:29   5:14:25
  Corwin Exalto 86 40+ Mrecr     1:28:42      
  Dirk Exalto 55 40+ Mrecr       1:07:24    
  Martijn Mengerink 70 40+ Mrecr         1:27:56  
                     
46 Leon Hanssen 55 ADHC 1 Gem 7e 1:21:39 2:36:28 4:01:35   5:14:34
  Brigitte van Graafeijland 65 ADHC 1 Gem     1:14:49      
  Alize Okel-Kooy 67 ADHC 1 Gem       1:25:07    
  Walter Krijger 65 ADHC 1 Gem         1:13:00  
                     
47 Aad Gankema 52 Pizzarunners Olympus Mwed 16e 1:15:07 2:29:39 3:52:54   5:15:06
  Maarten Jung 56 Pizzarunners Olympus Mwed     1:14:32      
  Kees van den Bos 61 Pizzarunners Olympus Mwed       1:23:15    
  Sieto de Vreeze 67 Pizzarunners Olympus Mwed         1:22:13  
                     
48 Bas Waterham 63 Jolinkies Gem 8e 1:17:17 2:43:24 4:03:51   5:16:21
  Femmieke Joling 62 Jolinkies Gem     1:26:07      
  Connie Joling 66 Jolinkies Gem       1:20:27    
  Gerrit Joling 64 Jolinkies Gem         1:12:33  
                     
49 Lini Strijker 50 Jan Strijker Dames Vwed 2e 1:23:12 2:45:57 4:00:26   5:18:19
  Esther Strijker 82 Jan Strijker Dames Vwed     1:22:45      
  Jacqueline Oosterweegel 59 Jan Strijker Dames Vwed       1:14:29    
  Marlinde Doorn 80 Jan Strijker Dames Vwed         1:17:55  
                     
50 Markus Gersthage 69 B & B van der Vis en Mrecr 23e 1:21:01 2:27:23 3:54:41   5:18:31
  Cees-Jan de Jager 75 B & B van der Vis en Mrecr     1:06:22      
  Markus Gersthage 69 B & B van der Vis en Mrecr       1:27:18    
  Cees-Jan de Jager 75 B & B van der Vis en Mrecr         1:23:52  
                     
51 Angelique Kroon 72 AV Edam dames Vwed 3e 1:21:04 2:37:55 3:51:43   5:18:52
  Ineke van Boesschoten 59 AV Edam dames Vwed     1:16:51      
  Giséla Mühren 69 AV Edam dames Vwed       1:13:48    
  Hilly Jonk 55 AV Edam dames Vwed         1:27:10  
                     
52 Richard Ooms 72 Lopen met 10 tenen Mrecr 24e 1:23:22 2:37:07 3:53:35   5:21:51
  Jean-Marc Bouwman 70 Lopen met 10 tenen Mrecr     1:13:45      
  Ruud Groenhuijzen 61 Lopen met 10 tenen Mrecr       1:16:28    
  Hans Oostring 64 Lopen met 10 tenen Mrecr         1:28:18  
                     
53 Gauke van Lingen 67 W8 FF! Gem 9e 1:14:36 2:28:15 3:54:56   5:22:37
  Siebold van Breukelen 64 W8 FF! Gem     1:13:39      
  Yvonne Vittali 70 W8 FF! Gem       1:26:41    
  Simon Lap 68 W8 FF! Gem         1:27:43  
                     
54 Leo Hofland 52 Tante Bep's fab four Gem 10e 1:11:06 2:33:29 4:12:03   5:25:37
  Arco van Noppen 66 Tante Bep's fab four Gem     1:22:23      
  Marët Roeper 67 Tante Bep's fab four Gem       1:38:34    
  Niek Akerboom 70 Tante Bep's fab four Gem         1:13:35  
                     
55 Marian Hoekstra 71 Anna Paulowna Gem 11e 1:24:05 2:40:27 4:00:25   5:27:16
  Leen Duijzer 57 Anna Paulowna Gem     1:16:22      
  Dennis Buschman 67 Anna Paulowna Gem       1:19:58    
  Martien Komen 61 Anna Paulowna Gem         1:26:52  
                     
56

Dirk Jan Roeleven

61 Team "Knip" Mrecr 25e 1:30:37 2:47:04 4:02:56   5:27:36
  Peter Witkam 64 Team "Knip" Mrecr     1:16:27      
 

Mikel Knippenberg

80 Team "Knip" Mrecr       1:15:52    
  Arjan Kroon 81 Team "Knip" Mrecr         1:24:42  
                     
57 Marnix de Witte 69 Zandkoog runners 1 Mrecr 26e 1:14:29 2:34:37 3:54:54   5:27:48
  Henri Venema 76 Zandkoog runners 1 Mrecr     1:20:08      
  Frank Haasdijk 58 Zandkoog runners 1 Mrecr       1:20:17    
  Robbert van den Bent 55 Zandkoog runners 1 Mrecr         1:32:55  
                     
58 Mathijs en Anna 97 OSG De Hogeberg Vrec 2e 1:17:25 2:32:24 3:54:11   5:28:03
  Eva en Leo 97 OSG De Hogeberg Vrec     1:14:59      
  Lucie Veeger 97 OSG De Hogeberg Vrec       1:21:47    
  Marit Zijm 97 OSG De Hogeberg Vrec         1:33:54  
                     
59 Boukje Klaver 61 Duurdouwers 2 Vwed 3e 1:15:42 2:35:06 3:55:59   5:28:15
  Elly Groet 52 Duurdouwers 2 Vwed     1:19:24      
  Margareth Rood 63 Duurdouwers 2 Vwed       1:20:53    
  Truus Doekes 50 Duurdouwers 2 Vwed         1:32:18  
                     
60 Hanneke van den Berge 71 RLV mix Gem 12e 1:22:13 2:30:39 3:51:43   5:28:26
  Gert de Fluiter 69 RLV mix Gem     1:08:26      
  Thea van Dam 68 RLV mix Gem       1:21:04    
  Rob Perfors 56 RLV mix Gem         1:36:44  
                     
61 Stephanie van de Burgt Just Run 1 Gem 13e 1:19:46 2:29:09 4:00:41   5:28:28
  Startnummer E3082 Just Run 1 Gem     1:09:23      
  Remco van de Wetering Just Run 1 Gem       1:31:32    
  Startnummer E3084 Just Run 1 Gem         1:27:49  
                     
62 Maarten Meyer 85 1337 Mrecr 27e 1:30:52 2:48:12 4:03:43   5:28:35
  Rick Ensink 84 1337 Mrecr     1:17:20      
  Frederik Frankenhuis 86 1337 Mrecr       1:15:31    
  Mathijs Varkevisser 83 1337 Mrecr         1:24:54  
                     
63 Hans van Es 59 Team Rozenburg Mrecr 28e 1:21:16 2:39:29 4:06:57   5:28:54
  John Frijsen 66 Team Rozenburg Mrecr     1:18:13      
  Marc Doorduin 67 Team Rozenburg Mrecr       1:27:28    
  Ronald Braak 64 Team Rozenburg Mrecr         1:21:58  
                     
64 Jan van Rijn 87 Kapot Moeilijk Mrecr 29e 1:16:24 2:31:23 3:54:02   5:30:06
  Jurriaan Rot 87 Kapot Moeilijk Mrecr     1:14:59      
  Jan van Rijn 87 Kapot Moeilijk Mrecr       1:22:39    
  Jurriaan Rot 87 Kapot Moeilijk Mrecr         1:36:05  
                     
65 Thomas van Steen 92 1923 Gem 14e 1:25:24 2:35:12 4:07:18   5:30:18
  Trudy Buren 55 1923 Gem     1:09:48      
  Kees Keijser 57 1923 Gem       1:32:06    
  Bas Adams 65 1923 Gem         1:23:01  
                     
66 Tjeerd Oppedijk 68 De Koele Dijk Ridder Gem 15e 1:13:24 2:36:09 4:04:50   5:31:23
  Klaas Regts 61 De Koele Dijk Ridder Gem     1:22:45      
  Kitty Koelman 72 De Koele Dijk Ridder Gem       1:28:41    
  Leontien Ridder 62 De Koele Dijk Ridder Gem         1:26:34  
                     
67 Rob Dragt 67 Team Noordkop Mrecr 30e 1:24:05 2:43:43 4:04:08   5:33:02
  Nathalie Dragt 69 Team Noordkop Mrecr     1:19:38      
  Crhis Vermeulen 66 Team Noordkop Mrecr       1:20:25    
  Wouter van Onzenoord Team Noordkop Mrecr         1:28:55  
                     
68 Klaas Gerssen 59 ADHC 2 Gem 16e 1:18:24 2:38:23 3:52:29   5:33:20
  Hella Borggreve 73 ADHC 2 Gem     1:19:59      
  Jan Kooy 68 ADHC 2 Gem       1:14:06    
  Mirjam Gerssen 65 ADHC 2 Gem         1:40:53  
                     
69 Startnummer E1601 Van Dijken Mrecr 31e 1:27:05 2:36:36 3:58:25   5:33:26
  Startnummer E1602 Van Dijken Mrecr     1:09:31      
  Startnummer E1603 Van Dijken Mrecr       1:21:49    
  Startnummer E1604 Van Dijken Mrecr         1:35:02  
                     
70 Angelique Wolsing 67 De Snelle Meisjes Vwed 4e 1:19:41 2:28:46 4:11:09   5:33:35
  Acacia Falkena 72 De Snelle Meisjes Vwed     1:09:05      
  Anita Greefhorst 64 De Snelle Meisjes Vwed       1:42:23    
  Ali Veenstra 45 De Snelle Meisjes Vwed         1:22:28  
                     
71 Paul van Exel 63 Voedingspraktijk Tex Mrecr 32e 1:18:26 2:31:37 4:03:00   5:33:46
  Hans van Exel 69 Voedingspraktijk Tex Mrecr     1:13:11      
  Werner van der meer 62 Voedingspraktijk Tex Mrecr       1:31:23    
  Ruben Kooijman 82 Voedingspraktijk Tex Mrecr         1:30:48  
                     
72 Frank Groeskamp   Zwaluwen Mrecr 33e 1:21:52 2:42:13 4:08:27   5:34:06
  Erik Wuis   Zwaluwen Mrecr     1:20:21      
  Ronald Biesboer   Zwaluwen Mrecr       1:26:14    
  Joop Rommets   Zwaluwen Mrecr         1:25:41  
                     
73 William Janson 59 Het polderteam Gem 17e 1:30:45 2:50:52 4:15:28   5:34:23
  Roel Engeltjes 59 Het polderteam Gem     1:20:07      
  Ellen Duin 81 Het polderteam Gem       1:24:36    
  Diana Janson 61 Het polderteam Gem         1:18:56  
                     
74 Joep Pothuizen 58 Team de Ronde Venen Gem 18e 1:19:28 2:28:41 3:58:38   5:35:56
  Sjoerd van Wijngaarden 85 Team de Ronde Venen Gem     1:09:13      
  Johan Samsom 86 Team de Ronde Venen Gem       1:29:57    
  Joyce Pothuizen 87 Team de Ronde Venen Gem         1:37:20  
                     
75 Martin Pool 45 De Kraaien Oosthuize Mwed 17e 1:23:29 2:43:44 4:09:19   5:36:24
  Ben Bruidegom 45 De Kraaien Oosthuize Mwed     1:20:15      
  Ronald Heijeler 54 De Kraaien Oosthuize Mwed       1:25:35    
  Jan KoK 43 De Kraaien Oosthuize Mwed         1:27:07  
                     
76 Frans Kleemans 53 Atledo Gem 19e 1:25:47 2:49:19 4:13:12   5:37:08
  Cor Keune 54 Atledo Gem     1:23:32      
  Jacqueline Post 66 Atledo Gem       1:23:53    
  Thomas Bernard 66 Atledo Gem         1:23:58  
                     
77 Bas Koelmans 70 Bremakker Runningtea Mrecr 34e 1:13:46 2:42:37 4:10:39   5:37:18
  Ton de Haan 64 Bremakker Runningtea Mrecr     1:28:51      
  Marcel van Benthum 63 Bremakker Runningtea Mrecr       1:28:02    
  Arnold Leijstra 73 Bremakker Runningtea Mrecr         1:26:41  
                     
78 René van Den Berge 62 RLV Gem 20e 1:21:32 2:43:04 4:04:45   5:37:30
  Ria Perfors 58 RLV Gem     1:21:32      
  Beppie van der Weijden 65 RLV Gem       1:21:41    
  Gert van Esse 65 RLV Gem         1:32:46  
                     
79 Hans Groen 52 Veluwe Fun Gem 21e 1:27:08 2:31:53 4:04:47   5:37:48
  Lex van den Brink 69 Veluwe Fun Gem     1:04:45      
  Harald Seynaeve 70 Veluwe Fun Gem       1:32:54    
  Wilma Groen 56 Veluwe Fun Gem         1:33:03  
                     
80 Kees Bruins Slot 60 DRIL PK Mrecr 35e 1:21:27 2:35:25 4:03:41   5:38:31
  Richard de Vries 63 DRIL PK Mrecr     1:13:58      
  Iddo de Ruiter 61 DRIL PK Mrecr       1:28:16    
  Lieuwe Haanstra 60 DRIL PK Mrecr         1:34:50  
                     
81 Amber Schoen 68 GAZELLIG 2 Gem 22e 1:30:43 2:40:36 4:05:12   5:38:44
  Jacqueline Prins 70 GAZELLIG 2 Gem     1:09:53      
  Co Kuip 63 GAZELLIG 2 Gem       1:24:36    
  Moniek van Kilsdonk 83 GAZELLIG 2 Gem         1:33:34  
                     
82 Anja van Arum 65 GAZELLIG 1 Gem 23e 1:30:38 2:40:35 4:05:11   5:38:45
  Marco Schoen 65 GAZELLIG 1 Gem     1:09:57      
  Hans van Arum 60 GAZELLIG 1 Gem       1:24:36    
  Rita Quist 73 GAZELLIG 1 Gem         1:33:35  
                     
83 Indra Bimmel 72 Cifla Vrec 3e 1:28:13 2:41:44 4:07:15   5:39:02
  Josien van de Berg 59 Cifla Vrec     1:13:31      
  Marian Renckens 47 Cifla Vrec       1:25:31    
  Mieke Toorenaar 47 Cifla Vrec         1:31:49  
                     
84 Pieter Cremer 52 Voor Linda Mrecr 36e 1:29:31 3:00:34 4:16:43   5:39:06
  Erik Schippers 79 Voor Linda Mrecr     1:31:03      
  Eize Cremer 54 Voor Linda Mrecr       1:16:09    
  Linda Rozema 83 Voor Linda Mrecr         1:22:24  
                     
85 Benz van Heerwaarden 71 Bremakker Runningtea Mrecr 37e 1:25:19 2:50:21 4:20:18   5:40:17
  Noemi Frontana 94 Bremakker Runningtea Mrecr     1:25:02      
  Berry Koning 65 Bremakker Runningtea Mrecr       1:29:57    
  Edgar Bakker 65 Bremakker Runningtea Mrecr         1:20:01  
                     
86 Nico Schriek 52 AV De Spartaan 1 Gem 24e 1:28:59 2:41:53 4:04:31   5:40:18
  Hans Burgemeister 50 AV De Spartaan 1 Gem     1:12:54      
  Gerda Wassenaar 56 AV De Spartaan 1 Gem       1:22:38    
  Til Duineveld 52 AV De Spartaan 1 Gem         1:35:48  
                     
87 Margreth de Vries-Blank 68 Team Margreth Mrecr 38e 1:11:44 2:40:24 3:51:59   5:40:29
  William Kooy 63 Abbekerk Mrecr     1:28:40      
  Alex Kok 77 Abbekerk Mrecr       1:11:35    
  Niels Betten 76 Abbekerk Mrecr         1:18:31  
                     
88 Tineke Haitsma 69 WZK Tri-team Gem 25e 1:28:32 2:53:37 4:18:53   5:40:30
  Diana Ruygrok 68 WZK Tri-team Gem     1:25:05      
  Caroline van Weerlee 67 WZK Tri-team Gem       1:25:16    
  Andre Akerboom 60 WZK Tri-team Gem         1:21:39  
                     
89 Andrea Roosken 63 De Sprinters Gem 26e 1:19:03 2:57:07 4:17:23   5:42:20
  John Roosken 60 De Sprinters Gem     1:38:04      
  Nadia Roosken 93 De Sprinters Gem       1:20:16    
  Martien Spoelstra 63 De Sprinters Gem         1:24:59  
                     
90 Eric Kerklaan 52 HRR loopgroep Eric K Mwed 18e 1:19:20 2:36:47 3:57:33   5:42:32
  Evert van Nieuwenhuizen 57 HRR loopgroep Eric K Mwed     1:17:27      
  Michiel Brouwer 60 HRR loopgroep Eric K Mwed       1:20:46    
  Bart Dankloff 72 HRR loopgroep Eric K Mwed         1:45:00  
                     
91 Jeremy Danel 84 Wright Medical 2 Gem 27e 1:36:13 2:51:39     5:43:29
  Ralph Beentjes 81 Wright Medical 2 Gem     1:15:26      
  Kees Visser 63 Wright Medical 2 Gem            
  Aly Wiersma 72 Wright Medical 2 Gem            
                     
92 Arno Koot 69 B & B van der Vis en Mrecr 39e 1:17:22 2:33:23 4:11:05   5:43:57
  Rob Zwetsloot 61 B & B van der Vis en Mrecr     1:16:01      
  Arco Garritsen 64 B & B van der Vis en Mrecr       1:37:42    
  Lo Bremer 55 B & B van der Vis en Mrecr         1:32:54  
                     
93 Piet Luken 50 Duurdouwers 1 Mwed 19e 1:28:31 2:44:28 4:05:30   5:44:11
  Peter Bakker 62 Duurdouwers 1 Mwed     1:15:57      
  Jan van Duin 46 Duurdouwers 1 Mwed       1:21:02    
  Cor Groet 50 Duurdouwers 1 Mwed            
                     
94 Rinus Hoogteijling 60 RLV Gem 28e 1:21:42 2:37:58 4:02:52 1:42:31 5:45:21
  Tony Arisen 76 RLV Gem     1:16:16      
  Ton van Ommen 58 RLV Gem       1:24:54    
  brigitte-Anne 51 RLV Gem         1:42:31  
                     
95 Startnummer E3231 Travelrunners Gem 29e 1:23:02       5:46:21
  Startnummer E3232 Travelrunners Gem            
  Startnummer E3233 Travelrunners Gem            
  Startnummer E3234 Travelrunners Gem         1:36:47  
                     
96 Peter Broersen 55 BBBJ Gem 30e 1:18:35 2:42:38 4:06:40   5:47:23
  Wilma Bakker 66 BBBJ Gem     1:24:03      
  Albertina Bakker 67 BBBJ Gem       1:24:02    
  Peter de Jong 62 BBBJ Gem         1:40:45  
                     
97 René Jager 72 Paal 9 Mrecr 40e 1:17:21 2:50:18 4:20:08   5:47:37
  Job Witte 91 Paal 9 Mrecr     1:32:57      
  Anton Witte 59 Paal 9 Mrecr       1:29:50    
  Koen van der Meer 65 Paal 9 Mrecr         1:27:31  
                     
98 Jan Verschuur 67 Loopgroep Spier 1 Gem 31e 1:25:18 2:45:36 4:10:17   5:48:05
  Else Tepper 61 Loopgroep Spier 1 Gem     1:20:18      
  Marcel Bakker 58 Loopgroep Spier 1 Gem       1:24:41    
  Rudy van der Wijk 59 Loopgroep Spier 1 Gem         1:37:50  
                     
99 Theo van Gastel 48 Van Gastel Mrecr 41e 1:21:48 2:36:33 4:20:51   5:49:07
  Martijn van Gastel 74 Van Gastel Mrecr     1:14:45      
  Sander van Gastel 75 Van Gastel Mrecr       1:44:18    
  Marc Schuller 78 Van Gastel Mrecr         1:28:18  
                     
100 Hans Beijer 55 Tempus fugit Mrecr 42e 1:25:25 2:52:24 4:33:05   5:49:22
  Richard Vos 65 Tempus fugit Mrecr     1:26:59      
  Roger Caubo 55 Tempus fugit Mrecr       1:40:41    
  Ingmar van Beveren 77 Tempus fugit Mrecr         1:16:18  
                     
101 Paul Riteco 59 De valse vrienden Gem 32e 1:29:55 2:54:00 4:29:56   5:49:30
  Ysbrand Haagsma 50 De valse vrienden Gem     1:24:05      
  Annie Flisijn 62 De valse vrienden Gem       1:35:56    
  Ben Schuddeboom 54 De valse vrienden Gem         1:19:36  
                     
102 Joukje van Breda 74 Niet mijn idee Gem 33e 1:25:48 2:51:36 4:18:45   5:49:40
  Lenna Aden 73 Niet mijn idee Gem     1:25:48      
  Carlos van der Aa 76 Niet mijn idee Gem       1:27:09    
  Wietse Baars 77 Niet mijn idee Gem         1:30:57  
                     
103 Gudy van Klaveren 63 Energie ladies Vrec 4e 1:28:00 2:56:13 4:20:45   5:49:42
  Silvia Brecher 68 Energieladies Vrec     1:28:13      
  Astrid Schimmel 75 Energieladies Vrec       1:24:32    
  Marian Putter 70 Energieladies Vrec         1:28:58  
                     
104 Ton Hollak 53 Hoorn 4 Gem 34e 1:19:16 3:04:20 4:22:31   5:50:18
  Jurria Hollak 57 Hoorn 4 Gem     1:45:04      
  Silvia Arntz 66 Hoorn 4 Gem       1:18:11    
  René Arntz 68 Hoorn 4 Gem         1:27:49  
                     
105 Sébastien Threstran 79 Wright Medical 1 Mrecr 43e 1:23:03 2:43:26 4:12:07   5:50:46
  Victor Bernardo 68 Wright Medical 1 Mrecr     1:20:23      
  Pauline Schouten 74 Wright Medical 1 Mrecr       1:28:41    
  Daphne van der Geest 76 Wright Medical 1 Mrecr         1:38:41  
                     
106 Jos Duineveld 50 AV De Spartaan 2 Gem 35e 1:28:33 2:46:17 4:15:04   5:52:15
  Nico Warmerdam 42 AV De Spartaan 2 Gem     1:17:44      
  Gusti de Schipper 52 AV De Spartaan 2 Gem       1:28:47    
  Hans Adriaanse 55 AV De Spartaan 2 Gem         1:37:12  
                     
107 Geert van de Hurk 64 Dijkenloopteam 3 Mrecr 44e 1:37:41 3:05:55 4:31:57   5:52:24
  William Smits 64 Dijkenloopteam 3 Mrecr     1:28:14      
  Johan van Ooijen 64 Dijkenloopteam 3 Mrecr       1:26:02    
  Theo van Elk 64 Dijkenloopteam 3 Mrecr         1:20:29  
                     
108 Maikel te Boekhorst 92 De meeuw Mrecr 45e 1:33:43 2:46:40 4:16:11   5:52:42
  Ronnie te Boekhorst 90 De meeuw Mrecr     1:12:57      
  Ineke te Boekhorst 61 De meeuw Mrecr       1:29:31    
  Andre te Boekhorst 57 De meeuw Mrecr         1:36:32  
                     
109 Aart de With 57 De Beerenschieters Gem 36e 1:23:22 2:51:10 4:30:06   5:54:18
  Marlene de With 62 De Beerenschieters Gem     1:27:48      
  Teuni Schinkel 57 De Beerenschieters Gem       1:38:56    
  Jos Maton 64 De Beerenschieters Gem         1:24:14  
                     
110 Aart Slegh 73 Buurman & Buurman Mrecr 46e 1:35:31 2:55:58 4:18:35   5:55:48
  Florian Julius 84 Buurman & Buurman Mrecr     1:20:27      
  Startnummer E1593 Buurman & Buurman Mrecr       1:22:37    
  Startnummer E1594 Buurman & Buurman Mrecr         1:37:14  
                     
111 Paula van Wijk 65 AV Veluwe Ladies Vrec 5e 1:31:44 3:04:28 4:35:19   5:57:38
  Simone Middelveld 68 AV Veluwe Ladies Vrec     1:32:44      
  Iris Sielias 72 AV Veluwe Ladies Vrec       1:30:51    
  Ashley van de Leemkolk 87 AV Veluwe Ladies Vrec         1:22:20  
                     
112 Startnummer E3211 Travelrunners Gem 37e 1:26:48 2:47:39 4:17:34   5:58:11
  Startnummer E3212 Travelrunners Gem     1:20:51      
  Startnummer E3213 Travelrunners Gem       1:29:55    
  Startnummer E3214 Travelrunners Gem         1:40:39  
                     
113 Silve Schoorl 88 Zandkoog runners 2 Vrec 6e 1:21:50 2:53:08 4:15:39   6:00:44
  Martine Bosma 63 Zandkoog runners 2 Vrec     1:31:18      
  Anneke Pronk 82 Zandkoog runners 2 Vrec       1:22:31    
  Theda Niehoff 66 Zandkoog runners 2 Vrec         1:45:07  
                     
114 Startnummer E3221 Travelrunners Gem 38e 1:25:11 2:49:30 4:27:20   6:02:56
  Startnummer E3222 Travelrunners Gem     1:24:19      
  Startnummer E3223 Travelrunners Gem       1:37:50    
  Startnummer E3224 Travelrunners Gem         1:35:38  
                     
115 HA Spoor 63 Doorzetters Vwed 6e 1:29:20 2:58:37 4:30:44   6:03:21
  P. van Dijk 70 Doorzetters Vwed     1:29:17      
  H.A. Damman 55 Doorzetters Vwed       1:32:07    
  K. Weijers 79 Doorzetters Vwed         1:32:39  
                     
116 Annelies Hollak 66 Hollak/van der zijde Gem 39e 1:37:03 3:13:46 4:34:54   6:03:44
  Tim van der Zijden 80 Hollak/van der zijde Gem     1:36:43      
  Rob Hollak 59 Hollak/van der zijde Gem       1:21:08    
  Elly van der Zijden 52 Hollak/van der zijde Gem         1:28:51  
                     
117 Adri Mors 75 Westend runners Mrecr 47e 1:39:50 3:13:36 4:40:26   6:03:52
  Kristien Schraag 84 Westend runners Mrecr     1:33:46      
  Henk Schraag 52 Westend runners Mrecr       1:26:50    
  Patrick Groen 75 Westend runners Mrecr         1:23:26  
                     
118 Linda Tolsma 67 Zandlopers Vrec 7e 1:13:48 2:47:48 4:30:52   6:05:36
  Barbara Lont 68 Zandlopers Vrec     1:34:00      
  Gea van Gijssel 65 Zandlopers Vrec       1:43:04    
  Evelyne Straatman 66 Zandlopers Vrec         1:34:46  
                     
119 Ivonne Agter 68 Coby`s meiden Vwed 7e 1:26:10 2:51:40 4:35:48   6:07:17
  Jacqueline Aarts 66 Coby`s meiden Vwed     1:25:30      
  Cora Kuiper 72 Coby`s meiden Vwed       1:44:08    
  Laurien Bakker 59 Coby`s meiden Vwed         1:31:31  
                     
120 Emiel Seegers 62 Timmerbedrijf Peter Gem 40e 1:33:24 2:57:06 4:20:52   6:08:52
  Richard Bakker 52 Timmerbedrijf Peter Gem     1:23:42      
  Shannen Eijkhout 93 Timmerbedrijf Peter Gem       1:23:46    
  Annie Hin 60 Timmerbedrijf Peter Gem         1:48:02  
                     
121 Gerd-Jan Roos 59 De Klaplopers Gem 41e 1:34:53 3:04:56 4:50:06   6:09:23
  Riny Roeper 60 De Klaplopers Gem     1:30:03      
  Jos Wessels 54 De Klaplopers Gem       1:45:10    
  Johan Roos 90 De Klaplopers Gem         1:19:18  
                     
122 Wim Hummel   Hummeltjes Gem 42e 1:25:43 2:52:41 4:28:58   6:10:01
  Rik Veenema   Hummeltjes Gem     1:26:58      
  Klara Hummel   Hummeltjes Gem       1:36:17    
  Gera Hummel   Hummeltjes Gem         1:41:04  
                     
123 Dirk Schipper 54 De suikerbietjes Mrecr 48e 1:25:44 2:52:42 4:29:00   6:10:01
  Roelof Olthof 53 De suikerbietjes Mrecr     1:26:58      
  Hylke Veenstra 49 De suikerbietjes Mrecr       1:36:18    
  Liewe Werkman 48 De suikerbietjes Mrecr         1:41:04  
                     
124 Cees Zijm 50 Corrielaties Gem 43e 1:34:02 3:04:41 4:35:40   6:10:07
  Jos Teisman 52 Corrielaties Gem     1:30:39      
  Pieter-Jan Kooger 63 Corrielaties Gem       1:30:59    
  Corrie de Jager 55 Corrielaties Gem         1:34:28  
                     
125 Heike Steinzen 64 Bocholter Duinlopers Gem 44e 1:24:13 2:50:13 4:28:29   6:11:17
  Sandra Biermann 71 Bocholter Duinlopers Gem     1:26:00      
  Meret Steinzen 99 Bocholter Duinlopers Gem       1:38:16    
  Drik Gross-Heynck 70 Bocholter Duinlopers Gem         1:42:51  
                     
126 Jord Kuiken 70 TexelEnergie Mrecr 49e 1:29:02 2:57:25 4:36:19   6:11:51
  Johan Bresser 62 TexelEnergie Mrecr     1:28:23      
  Greetje van den Ban 62 TexelEnergie Mrecr       1:38:54    
  Job Stierman 61 TexelEnergie Mrecr         1:35:33  
                     
127 Betsy van Giels 57 Diomedon Gem 45e 1:11:01 2:54:49 4:36:16   6:11:51
  Joke de Kock 58 Diomedon Gem     1:43:48      
  Alie Suijkerbuijk 60 Diomedon Gem       1:41:27    
  Jan Suijkerbuijk 63 Diomedon Gem         1:35:37  
                     
128 Margareth Koning 66 Viscircus Gebr Konin Gem 46e 1:40:14 3:18:33 4:49:13   6:12:15
  Marga Tuijp 62 Viscircus Gebr Konin Gem     1:38:19      
  Marianne Smits 66 Viscircus Gebr Konin Gem       1:30:40    
  Jan Koning 65 Viscircus Gebr Konin Gem         1:23:04  
                     
129 Henk Bond 65 Circus Running Team Gem 47e 1:40:14 3:18:32 4:49:12   6:12:17
  Gina Koning 65 Circus Running Team Gem     1:38:18      
  Lida Kwakman 61 Circus Running Team Gem       1:30:40    
  Theo Koning 62 Circus Running Team Gem         1:23:06  
                     
130 Lida Ritzer 61 Runners 2 Gem 48e 1:38:15 3:12:26 5:00:34   6:16:24
  Henri Ritzer 58 Runners 2 Gem     1:34:11      
  Ellie Rijnbergen 58 Runners 2 Gem       1:48:08    
  Joop Rijnbergen 57 Runners 2 Gem         1:45:51  
                     
131 Ed Schouten 53 Zo gedaan! Gem 49e 1:31:08 3:02:30 4:33:30   6:22:07
  Wim Kruithof 48 Zo gedaan! Gem     1:31:22      
  Hanneke Snel 62 Zo gedaan! Gem       1:31:00    
  Miriam Krabshuis 58 Zo gedaan! Gem         1:48:39  
                     
132 Femie Willems 57 Hellas Stars Gem 50e 1:26:33 3:24:55 4:50:45   6:23:26
  Hans van Oort 52 Hellas Stars Gem     1:58:22      
  Harry Boerma 63 Hellas Stars Gem       1:25:50    
  Verele de Vreede 61 Hellas Stars Gem         1:32:42  
                     
133 Marcel Gerrits 68 Team Pinguin Gem 51e 1:29:49 3:28:42 5:09:56   6:23:38
  Marieke van Horssen 69 Team Pinguin Gem     1:58:53      
  Ginie Gerrits 64 Team Pinguin Gem       1:41:14    
  Sebastiaan Munter 77 Team Pinguin Gem         1:13:44  
                     
134 Caroline Klouwer 65 De Volendammers Gem 52e 1:40:14 3:18:33 4:49:12   6:24:07
  Jan Jonk 51 De Volendammers Gem     1:38:19      
  Lucie Schulzer 60 De Volendammers Gem       1:30:39    
  Wim Jonk 49 De Volendammers Gem         1:34:57  
                     
135 Clementine de Wit 68 Barbers Vrec 8e 1:30:26 3:01:37 4:44:34   6:26:43
  Anna Noordeloos 66 Barbers Vrec     1:31:11      
  Herma Bijpost 71 Barbers Vrec       1:42:57    
  Ellen Berger 62 Barbers Vrec         1:42:11  
                     
136 Startnummer E3601 TBO-Texel Gem 53e 1:33:56 3:13:36 4:54:24   6:27:48
  Startnummer E3602 TBO-Texel Gem     1:39:40      
  Startnummer E3603 TBO-Texel Gem       1:40:48    
  Startnummer E3604 TBO-Texel Gem         1:33:25  
                     
137 Godehard Hoevels 66 Kölle rennt 2 Gem 54e 1:24:56 2:44:26 4:28:55   6:28:07
  Martin Nussbaum 58 Kölle rennt 2 Gem     1:19:30      
  Doro Nussbaum 61 Kölle rennt 2 Gem       1:44:29    
  Paul Nussbaum 99 Kölle rennt 2 Gem         1:59:14  
                     
138 Lothar Segeler 54 Kölle rennt 1 Gem 55e 1:24:59 2:44:26 4:28:55   6:28:08
  Rainer Dölle 62 Kölle rennt 1 Gem     1:19:27      
  Sibylle Segeler 61 Kölle rennt 1 Gem       1:44:29    
  Anton Segeler 99 Kölle rennt 1 Gem         1:59:14  
                     
139 Ed Hillenaar   Just Run 3 Gem 56e 1:19:04 3:19:32 4:37:35   6:32:32
  Corrina Gepken-Streelder 67 Just Run 3 Gem     2:00:28      
  Ed Hillenaar   Just Run 3 Gem       1:18:03    
  Yvonne van den Berg 57 Just Run 3 Gem         1:54:58  
                     
140 Rianne Christ 64 Dijkenloopteam 1 Vrec 9e 1:19:56 2:57:11 4:17:07   6:36:12
  Adrienne van Kerkhof 64 Dijkenloopteam 1 Vrec     1:37:15      
  Marian Gerrits 56 Dijkenloopteam 1 Vrec       1:19:56    
  Erica van Hulst 66 Dijkenloopteam 1 Vrec         2:19:05  
                     
141 Maria Franken 67 Dijkenloopteam 4 Gem 57e 1:46:51 3:09:18 4:44:23   6:36:12
  Helma Op den Camp 64 Dijkenloopteam 4 Gem     1:22:27      
  John Op den Camp 57 Dijkenloopteam 4 Gem       1:35:05    
  Evert Christ 65 Dijkenloopteam 4 Gem         1:51:49  
                     
142 Hans de Kleine 51 Dijkenloopteam 2 Mrecr 50e     1:35:14 1:31:55 6:36:12
  Alex van Kerkhof 57 Dijkenloopteam 2 Mrecr            
  Bas van Hulst 65 Dijkenloopteam 2 Mrecr       1:35:14    
  Frank Laurant 68 Dijkenloopteam 2 Mrecr         1:31:55  
                     
143 Bianca Stijl 71 Oostzaanse meiden Gem 58e 1:47:46 3:16:54 4:51:03   6:40:25
  Cynthia Abel 72 Oostzaanse meiden Gem     1:29:08      
  Rene Mans 67 Oostzaanse meiden Gem       1:34:09    
  Isabelle Mans 73 Oostzaanse meiden Gem         1:49:23  
                     
144 José Huisman 49 De 8 van Texel Vrec 10e 1:47:56 3:20:46 5:01:05   6:43:12
  Gitta Rommets 64 De 8 van Texel Vrec            
  Miranda Grabowski 64 De 8 van Texel Vrec     1:32:50      
  Annemiek van Atteveldt 48 De 8 van Texel Vrec            
  Colinda Vlaming 66 De 8 van Texel Vrec       1:40:19    
  Carla Smit 57 De 8 van Texel Vrec            
  Annelies Graaf 53 De 8 van Texel Vrec         1:42:09  
  Judy Witte 49 De 8 van Texel Vrec