De 60 km start over

Zoeken

Uitslag estafette 2011

Klik hiervoor de uitslagen van de estafettein html met tussentijden en individuele prestatie

  UITSLAGENLIJST - 4 X 15 KM ESTAFETTE              
  25-4-2011              
Plts Naam Vereniging/Woonplts   Uitsl Categ Turfveld Slufter PH Finish
1 De Kempen Noorderwijk (BEL) lft 1e Mrecr 59:19 1:51:07 2:44:58 3:44:36
  Jo Pims   26     59:19      
  Tom Steenackers   23       51:48    
  Nick Renders   24         53:51  
  Vincent Bierinckx   21           59:38
                   
2 AV Cialfo Epe Veessen   1e Mwed 1:02:01 1:56:35 2:53:03 3:55:00
  Bas Mekking   33     1:02:01      
  Joris van de Meent   33       54:34    
  Jan van Ommen   40         56:28  
  Willem de Weerdt   55           1:01:57
                   
3 De Belgen Noorderwijk (BEL)   1e Gem 1:01:36 1:55:37 2:51:13 3:57:36
  Sus Renders   49     1:01:36      
  Gille Coekelbergs   44       0:54:01    
  Kristof Nevelsteens   27         0:55:36  
  Els Rens   27           1:06:23
                   
4 AV Veluwe Apeldoorn   2e Mwed 1:02:43 2:00:34 2:57:51 4:00:16
  Seran Nijkamp   25     1:02:43      
  Bas Kluizenaar   21       57:51    
  Eric Baten   43         57:17  
  Ronald Derksen   39           1:02:25
                   
5 LG Hoorn 1 Hoorn Nh   3e Mwed 1:01:13 2:01:16 2:59:42 4:11:11
  Sander Groot   39     1:01:13      
  Ronald Tromp   42       1:00:03    
  Koen Selie   22         58:26  
  Theo Quist   34           1:11:29
                   
6 Noordkop masters Den Helder   4e Mwed 1:08:01 2:07:53 3:12:20 4:15:01
  Ronald Lienos   35     1:08:01      
  Mats Smit   57       59:52    
  Ronald Jacobs   46         1:04:27  
  Raymond Koen   30           1:02:41
                   
7 Klaas Joost AdJ De Bilt   5e Mwed 1:12:08 2:13:09 3:13:18 4:15:10
  Bart Luijk   39     1:12:08      
  Ruud Moelands   33       1:01:01    
  Leonard Tersteeg   28         1:00:09  
  Michiel Mooibroek   36           1:01:52
                   
8 One team Texel Den Burg   6e Mwed 1:00:02 2:01:45 3:08:22 4:21:29
  Robert Bakker   30     1:00:02      
  Jan Zijm   52       1:01:43    
  Frits van der Gracht   51         1:06:37  
  Coen Schoonheden   42           1:13:07
                   
9 Afslag Wolvega Wolvega   7e Mwed 1:09:48 2:13:23 3:19:04 4:22:43
  Hans Versteeg   51     1:09:48      
  Heerke Postma   50       1:03:35    
  Stephan Versteeg   21         1:05:41  
  Stefan Postma   21           1:03:39
                   
10 Hellas Triathlon 1 Utrecht   1e Vwed 1:08:48 2:16:20 3:17:39 4:26:11
  Agnes Schipper   42     1:08:48      
  Anneke Steens   31       1:07:32    
  Edith Kortekaas   36         1:01:19  
  May Kerstens   34           1:08:32
                   
11 AV Veluwe Hoog Soeren   8e Mwed 1:07:48 2:12:50 3:18:26 4:27:53
  Jan Grashuis   41     1:07:48      
  Tonnie de Winter   46       1:05:02    
  Hans van Driel   50         1:05:36  
  Ton Berghout   35           1:09:27
                   
12 Noordkop Den Helder   9e Mwed 1:10:26 2:15:17 3:18:07 4:28:58
  Jan Koopman   39     1:10:26      
  Kees Visser   41       1:04:51    
  Peter ter Burg   48         1:02:50  
  Peter van Doorn   43           1:10:51
                   
13 AV DOKEV 1 Anna Paulowna   10e Mwed 1:13:08 2:14:29 3:23:03 4:31:37
  Aad Portegijs   47     1:13:08      
  Jan Kerkhof   50       1:01:21    
  Dirk Abbink   48         1:08:34  
  Theo van Graven   46           1:08:34
                   
14 RLV 5 Elst Ut   2e Mrecr 1:14:57 2:22:13 3:25:24 4:34:27
  Eric de Fluyter   39     1:14:57      
  Arjo van Hardeveld   43       1:07:16    
  Hans Wildeboer   44         1:03:11  
  Rob Bijl   44           1:09:03
                   
15 AV Horror Oudemirdum   11e Mwed 1:05:43 2:22:33 3:29:29 4:38:50
  Wabe Roskam   38     1:05:43      
  Janet Werkema   49       1:16:50    
  Henk Ruiter   48         1:06:56  
  Jappie Brandenburg   28           1:09:21
                   
16 IMARES.NL Den Burg   3e Mrecr 1:14:44 2:17:31 3:29:01 4:39:12
  Martin Baptist   39     1:14:44      
  Bram Couperus   47       1:02:47    
  Jeroen Jansen   35         1:11:30  
  Robbert Jak   47           1:10:11
                   
17 De Hazen Hoogland   12e Mwed 1:10:14 2:22:51 3:26:47 4:44:36
  Adrie van Graafeyland   58     1:10:14      
  Peter Hendriksen   57       1:12:37    
  Hans Bos   55         1:03:56  
  Marcel Brok   48           1:17:49
                   
18 Texelse Boys Zeist   4e Mrecr 1:12:05 2:27:38 3:31:50 4:46:27
  Patrick Witte   22     1:12:05      
  Marco Eerkes   23       1:15:33    
  Milco Kats   20         1:04:12  
  Jeroen Driehuis   25           1:14:37
                   
19 De Gele Helm (Phoenix) Utrecht   13e Mwed 1:16:59 2:24:19 3:30:26 4:51:59
  Martijn Estor   32     1:16:59      
  Ruud van Suijdam   40       1:07:20    
  Paul Kommeren   49         1:06:07  
  Edwin Marquart   43           1:21:33
                   
20 Ecomare Den Burg   5e Mrecr 1:10:01 2:26:31 3:36:15 4:52:01
  Pierre Bonnet   50     1:10:01      
  Anton Hurkens   55       1:16:30    
  Herman Ploeger   49         1:09:44  
  Quinten van Katwijk   36           1:15:46
                   
21 Tik hem aan knecht De Rijp   6e Mrecr 1:12:00 2:10:00 3:24:08 4:52:27
  Tom Stobbe   29     1:12:00      
  Rick Stobbe   28       0:58:00    
  Daan Stobbe   22         1:14:08  
  Cees Stobbe   54           1:28:19
                   
22 Sattler KG Remscheid (GER)   7e Mrecr 1:23:18 2:18:49 3:29:17 4:54:16
      22     1:23:18      
  Daniel Schürmann   28       0:55:31    
  Volker Fohrmeister   25         1:10:28  
  Heinz Haberecht   55           1:24:59
                   
23 AV DOKEV 2 Anna Paulowna   2e Gem 1:13:20 2:22:09 3:34:02 4:55:25
  Peter Keet   45     1:13:20      
  Dennis Buschman   43       1:08:49    
  Connie van der Lee   48         1:11:53  
  Cor Looijestein   58           1:21:23
                   
24 Vlek Oosterend Nh   3e Gem 1:14:09 2:22:50 3:38:58 4:57:05
  Peter Witte   39     1:14:09      
  Arnold Leijstra   37       1:08:41    
  Lize Vlaming   39         1:16:08  
  Ger Vlaming   42           1:18:07
                   
25 Vermeertjes Elst Ut   4e Gem 1:21:48 2:48:18 3:51:53 5:01:40
  Klaas Vermeer   58     1:21:48      
  Linda Nalis   25       1:26:30    
  David Vermeer   27         1:03:35  
  Martin Vermeer   26           1:09:47
                   
26 Mixed double Oostwoud   5e Gem 1:12:28 2:22:28 3:38:33 5:02:05
  Erwin Leblansch   38     1:12:28      
  Mirjam Ruiter   40       1:10:00    
  Monique Leblansch   34         1:16:05  
  Robbert van Meulem   43           1:23:32
                   
27 RUN 4 FUN Hoorn Nh   8e Mrecr 1:18:01 2:33:08 3:41:53 5:03:15
  Cor Bobeldijk   53     1:18:01      
  Cor Stevens   55       1:15:07    
  Marcel de Hart   35         1:08:45  
  Niels Molenaar   28           1:21:22
                   
28 ATLON AV Edam   14e Mwed 1:17:25 2:31:15 3:48:31 5:04:09
  Jan Steur   52     1:17:25      
  Peter Bakker   62       1:13:50    
  Michel Bien   34         1:17:16  
  Neal Keijzer   27           1:15:38
                   
29 Phoenix Utrecht   2e Vwed 1:15:40 2:32:55 3:55:12 5:05:24
  Dorien van der Schot   26     1:15:40      
  Linde Meijaard   43       1:17:15    
  Rianne Vlooswijk   33         1:22:17  
  Lia Wijnberger   42           1:10:12
                   
30 Rondje-om Edam   15e Mwed 1:24:28 2:39:15 3:47:42 5:06:40
  Erik Hartog AV Edam 44     1:24:28      
  Ton Mosch   45       1:14:47    
  Simon Kroon   42         1:08:27  
  Lody Peeters   60           1:18:58
                   
31 Ladies team Bovenkarspel   3e Vwed 1:21:01 2:29:50 3:46:52 5:07:10
  Mirjam Zuurbier Loopgroep Hoorn 51     1:21:01      
  Jacqueline Prins   41       1:08:49    
  Christel Brandhoff   42         1:17:02  
  Rita Quist   38           1:20:18
                   
32 Hoorns Trots Venhuizen   16e Mwed 1:17:03 2:26:57 3:34:47 5:08:14
  Jan Groot Loopgroep Hoorn 47     1:17:03      
  Sjaak van Diepen   48       1:09:54    
  Alex Gitzels   33         1:07:50  
  Jarno Meijers   32           1:33:27
                   
33 OSG Hogeberg De Cocksdorp   9e Mrecr 1:05:13 2:21:40 3:49:27 5:08:47
  Lutz Lohse   47     1:05:13      
  Ben Bakker   52       1:16:27    
  Arjan Polman   18         1:27:47  
  Jeroen Plag   48           1:19:20
                   
34 Gremmen & Co De Cocksdorp   10e Mrecr 1:18:08 2:34:50 3:53:29 5:10:29
  Maikel van der Gracht   20     1:18:08      
  Jan Gremmen   49       1:16:42    
  Thomas Gremmen   20         1:18:39  
  Sebastiaan Gremmen   21           1:17:00
                   
35 Hobbelen? Krommenie   11e Mrecr 1:10:05 2:36:30 3:53:58 5:10:29
  Bas Ranzijn   34     1:10:05      
  Barry Jonker   37       1:26:25    
  Peter Berkhout   39         1:17:28  
  Sander van den Belt   29           1:16:31
                   
36 Hellas Triathlon 2 Utrecht (Hellas)   4e Vwed 1:20:26 2:47:24 3:58:01 5:11:05
  Femke van Brussel-Visser   30     1:20:26      
  Jolien de Klein   28       1:26:58    
  Monica Görska   31         1:10:37  
  Floortje Gierman   25           1:13:04
                   
37 AV DOKEV 4 Anna Paulowna   6e Gem 1:19:10 2:35:06 3:47:37 5:11:57
  Arie Dijkshoorn   61     1:19:10      
  Martien Komen   50       1:15:56    
  Peter van Zwieten   54         1:12:31  
  Ilona Ploeger   37           1:24:20
                   
38 Team Rozenburg Rozenburg Zh   12e Mrecr 1:26:57 2:38:58 3:51:59 5:12:47
  Hans van Es   51     1:26:57      
  John Frijsen   44       1:12:01    
  Ronald Braak   46         1:13:01  
  Marc Doorduin   43           1:20:48
                   
39 AV DOKEV 3 Anna Paulowna   13e Mrecr 1:14:13 2:29:45 3:48:24 5:12:47
  Bart Kesteloo   56     1:14:13      
  Leen Duijzer   53       1:15:32    
  Hans Slaman   52         1:18:39  
  Dirk Beerse   42           1:24:23
                   
40 AVT meisjes Oudeschild   5e Vwed 1:21:51 2:37:27 3:46:36 5:12:56
  Natascha van der Vis   40     1:21:51      
  Ulrike Weirich   42       1:15:36    
  Margot van der Ven   43         1:09:09  
  Colinda van der Vis   43           1:26:20
                   
41 OSG De Hogeberg Oudeschild   14e Mrecr 1:18:09 2:42:32 3:50:07 5:15:38
  Martijn van Haren   17     1:18:09      
  Kevin van der Burg   18       1:24:23    
  Duco Trap   17         1:07:35  
  David van Logchem   16           1:25:31
                   
42 Lekker Bezig Den Burg   7e Gem 1:10:16 2:22:55 3:48:33 5:15:48
  Cees van der Land   31     1:10:16      
  Thomas Richter   43       1:12:39    
  Elizabeth Jones   27         1:25:38  
  Louis Peperzak   51           1:27:15
                   
43 Snelle Meisjes Hoogland   6e Vwed 1:24:05 2:47:14 4:05:40 5:19:42
  Gea Bos   53     1:24:05      
  Ali Veenstra   65       1:23:09    
  Anita Greefhorst   47         1:18:26  
  Susan Hagenvoort   48           1:14:02
                   
44 De zwoegende zwagers Den Hoorn Texel   15e Mrecr 1:08:08 2:29:23 3:44:29 5:19:50
  Sjoerd Groeskamp   26     1:08:08      
  Jos Roffel   42       1:21:15    
  Frank Groeskamp   43         1:15:06  
  Frank Groeskamp   43           1:35:21
                   
45 Havik Hoorn Hoorn Nh   17e Mwed 1:16:23 2:30:43 3:47:16 5:21:26
  Gerrit-Jan Scholtens Loopgroep Hoorn 52     1:16:23      
  Remco Vriend   43       1:14:20    
  Henk Weijerstrass   48         1:16:33  
  William de Jager   38           1:34:10
                   
46 Korps marine brandweer Den Helder   16e Mrecr 1:23:45 2:32:11 3:58:23 5:22:26
  Marchel Keppel   43     1:23:45      
  Dino Mureau   36       1:08:26    
  Ad Visscher   49         1:26:12  
  Danny Post   23           1:24:03
                   
47 Kan beter Hoorn Nh   17e Mrecr 1:27:05 2:37:20 4:02:34 5:23:11
  Rogier Hoekema   44     1:27:05      
  John Brandhoff   46       1:10:15    
  Jaap Wit   58         1:25:14  
  The Danenberg   56           1:20:37
                   
48 40+ Hoorn Nh   18e Mwed 1:16:35 2:36:32 3:59:09 5:25:47
  Martijn Mengerink Loopgroep Hoorn 40     1:16:35      
  Dirk Exalto   55       1:19:57    
  Corwin Exalto   25         1:22:37  
  John Temme   43           1:26:38
                   
49 DRIL PK Bussum   18e Mrecr 1:23:38 2:42:12 3:55:58 5:25:50
  Lieuwe Haanstra   50     1:23:38      
  Dick de Vries   51       1:18:34    
  Iddo de Ruijter   47         1:13:46  
  Richard de Vries   47           1:29:52
                   
50 Paal 9 Den Hoorn Texel   19e Mrecr 1:15:53 2:34:21 4:04:27 5:27:14
  Ron Broersma   41     1:15:53      
  Steven van Vliet   27       1:18:28    
  René Jager   39         1:30:06  
  Koen van der Meer   44           1:22:47
                   
51 Schoorllopers Edam   8e Gem 1:24:21 2:39:27 4:01:13 5:29:37
  Theo Mossel   57     1:24:21      
  Alie Zwarthoed   51       1:15:06    
  Tinie Zwarthoed   58         1:21:46  
  Cees Groot   46           1:28:24
                   
52 Twente Top Enschede 1   9e Gem 1:20:22 2:49:04 3:59:21 5:29:48
  Peter Brouwer   40     1:20:22      
  Patrick Haveman   27       1:28:42    
  Dirk Jan Zeedijk   55         1:10:17  
  Leonie Postma   32           1:30:27
                   
53 RLV 4 Elst Ut   10e Gem 1:25:14 2:40:02 4:03:04 5:31:26
  Helma Janssen   48     1:25:14      
  Rene van de Berge   48       1:14:48    
  Gert van Esse   46         1:23:02  
  Bertus Sasbrink   43           1:28:22
                   
54 Toppers Hoorn Nh   11e Gem 1:24:42 2:39:14 3:53:08 5:31:50
  Monique van Kilsdonk   27     1:24:42      
  Bas Mozes   39       1:14:32    
  Marco Schoen   45         1:13:54  
  Amber Schoen   42           1:38:42
                   
55 Just Run 1 Almere   12e Gem 1:29:33 2:33:33 3:55:00 5:33:08
  Frank Ydema   30     1:29:33      
  David Westdorp   35       1:04:00    
  Pia Soetebier   48         1:21:27  
  Jos de Grauw   47           1:38:08
                   
56 Bremakker Den Burg   20e Mrecr 1:13:37 2:36:14 4:03:57 5:33:20
  Benz van Heerwaarden   40     1:13:37      
  Berry Koning   36       1:22:37    
  Edgar Bakker   46         1:27:43  
  Bas Koelmans   40           1:29:23
                   
57 Cifla voor 60 Nijmegen   1e Vrecr 1:32:52 2:41:16 4:06:25 5:33:38
  Indra Bimmel   38     1:32:52      
  Josien van den Berg   51       1:08:24    
  Marianne Renckens   63         1:25:09  
  Mieke Toorenaar   64           1:27:13
                   
58 12 Balcken Den Burg   21e Mrecr 1:22:05 2:40:23 4:08:39 5:35:13
  Dave de Bruijn   30     1:22:05      
  Willian Blom   26       1:18:18    
  Bob Ran   26         1:28:16  
  Lennart Witte   30           1:26:34
                   
59 B & B Accountants 1 Den Burg   22e Mrecr 1:23:51 2:44:47 4:09:05 5:35:38
  Cees Jan de Jager   35     1:23:51      
  Lo Bremer   56       1:20:56    
  Arco Garritsen   47         1:24:18  
  Rob Zwetsloot   49           1:26:33
                   
60 Gank Vrom Volendam   7e Vwed 1:30:15 2:48:48 4:04:29 5:38:03
  Giséla Muhren AV Edam 41     1:30:15      
  Angelique Kroon   39       1:18:33    
  Hilly Jonk   56         1:15:41  
  Ineke van Boesschoten   52           1:33:34
                   
61 Westend Boys Oosterend Nh   23e Mrecr 1:27:40 2:45:25 4:12:34 5:38:15
  Frank Zethof   50     1:27:40      
  Henk Schraag   59       1:17:45    
  Marco Groen   40         1:27:09  
  Patrick Groen   36           1:25:41
                   
62 Zandkoog De Koog   24e Mrecr 1:35:40 2:42:28 4:09:14 5:39:23
  Henry Venema   34     1:35:40      
  Marnix de Witte   41       1:06:48    
  Robbert van den Bent   58         1:26:46  
  Frank Haasdijk   52           1:30:09
                   
63 Cool Runnings Brühl (D)   25e Mrecr 1:29:36 2:47:07 4:14:54 5:39:55
  Dirk Gassmüller   49     1:29:36      
  Manfred Zirfas   48       1:17:31    
  Rainer Grandt   46         1:27:47  
  Michael Schneider   47           1:25:01
                   
64 Rabgroep Den Burg   26e Mrecr 1:16:28 2:54:53 4:15:22 5:40:39
  Martien Witte   50     1:16:28      
  Daniël Oosterhof   26       1:38:25    
  Pieter Krugers   42         1:20:29  
  Paul Krugers   48           1:25:17
                   
65 Jolinkies Den Burg   13e Gem 1:20:44 2:42:46 4:02:57 5:41:54
  Bas Waterman   47     1:20:44      
  Connie Joling   44       1:22:02    
  Frida Joling   47         1:20:11  
  Femmieke Joling   48           1:38:57
                   
66 De Kraaien Oosthuizen   27e Mrecr 1:26:29 2:52:59 4:15:56 5:43:20
  Martin Pool   62     1:26:29      
  Ronald Heierler   62       1:26:30    
  Jan Kok   67         1:22:57  
  Fred Sinselmeijer   62           1:27:24
                   
67 Gaan we doen Den Burg   14e Gem 1:20:39 2:45:20 4:10:58 5:43:25
  Jelte van der Kooi   39     1:20:39      
  Louise van der Sluis   41       1:24:41    
  Monique Visch   37         1:25:38  
  Peter Visch   34           1:32:27
                   
68 Team Noordkop Den Helder   15e Gem 1:27:08 2:48:58 4:12:12 5:43:27
  Renata Vermeulen   42     1:27:08      
  Chris Vermeulen   43       1:21:50    
  André Struijk   44         1:23:14  
  Jan den IJzerman   54           1:31:15
                   
69 ADHC Amsterdam   16e Gem 1:28:01 2:44:08 4:17:04 5:44:22
  Klaas Gerssen   51     1:28:01      
  Alize Okel-Kooy   43       1:16:07    
  Walter Krijger   46         1:32:56  
  Nicole v.d. Meulen   38           1:27:18
                   
70 Just Run 3 Almere   17e Gem 1:21:01 2:53:50 4:26:02 5:44:31
  Paul Latour   50     1:21:01      
  Monique Donkersloot   49       1:32:49    
  Carla van der Meer   46         1:32:12  
  David Westdorp   35           1:18:29
                   
71 Overkanters Egmond-Binnen   18e Gem 1:28:32 2:56:03 4:12:58 5:45:41
  Erik van Zoonen   52     1:28:32      
  Guido Kaandorp   28       1:27:31    
  Jip van Zoonen   25         1:16:55  
  Laura Rosendahl Huber   32           1:32:43
                   
72 Widiklahy-Hoogkerk Groningen   19e Gem 1:21:04 2:40:04 4:10:17 5:47:00
  Wim Hummel   53     1:21:04      
  Dirk Schipper   56       1:19:00    
  Klara Hummel   53         1:30:13  
  Hijlke Veenstra   62           1:36:43
                   
73 AV-Veluwe fun Apeldoorn   20e Gem 1:27:45 2:46:20 4:24:47 5:47:52
  Lex van den Brink   42     1:27:45      
  Berry de Wied   47       1:18:35    
  Claudia de Wied   43         1:38:27  
  Henk Janssen   56           1:23:05
                   
74 s.v. Diomedon Lepelstraat   21e Gem 1:18:39 2:52:09 4:26:25 5:47:54
  Jan Suijkerbuijk   48     1:18:39      
  Betsy van Giels   53       1:33:30    
  Joke de Cock   53         1:34:16  
  Alie Suijkerbuijk   50           1:21:29
                   
75 Pengel paashazen Amsterdam   28e Mrecr 1:27:22 3:00:30 4:21:59 5:48:01
  Martijn van de Runstraat   39     1:27:22      
  Lesley Pengel   61       1:33:08    
  Piet de Jong   55         1:21:29  
  Jan Punt   46           1:26:02
                   
76 Zou't Wadt?! Den Hoorn Texel   22e Gem 1:13:09 2:21:56 4:08:20 5:48:05
  Rene de Ruijter   44     1:13:09      
  Gauke van Lingen   44       1:08:47    
  Yvonne Vittali   41         1:46:24  
  Simon Lap   42           1:39:45
                   
77 Strijker Brummen   2e Vrecr 1:44:24 2:59:12 4:27:43 5:48:19
  Esther Strijker   28     1:44:24      
  Geertje van Schiffart   33       1:14:48    
  Gerda van Hattem   42         1:28:31  
  Anita Spieker   49           1:20:36
                   
78 VTG/De Pappies Amstelveen   29e Mrecr 1:30:53 2:59:36 4:09:47 5:48:33
  Thijs Fransen   32     1:30:53      
  Joris Schrama   32       1:28:43    
  Yvo Witte   31         1:10:11  
  Sjors Takes   33           1:38:46
                   
79 Wright 3 Nieuw Vennep   30e Mrecr 1:26:01 2:45:08 4:13:37 5:49:14
  Yves Gadouen   26     1:26:01      
  Xenophon Koukouvinos   31       1:19:07    
  Talitha Boom   33         1:28:29  
  Erik Scholten   24           1:35:37
                   
80 van Dijken Oosterend Nh   31e Mrecr 1:32:11 2:52:28 4:16:24 5:49:22
  Bart van Dijk   30     1:32:11      
  Sil van dijk   36       1:20:17    
  Robert van Dijk   41         1:23:56  
  Jan van Dijk   63           1:32:58
                   
81 Enschede 2 Enschede   23e Gem 1:17:37 2:55:51 4:17:27 5:50:15
  Eveline Reef   41     1:17:37      
  Agnes Haverman   24       1:38:14    
  Reinier Kreeft   43         1:21:36  
  Kirsten Postma   32           1:32:48
                   
82 van Luijn Bunnik   32e Mrecr 1:28:36 2:58:42 4:20:23 5:51:13
  Johan van Luijn   59     1:28:36      
  Martijn Peters   30       1:30:06    
  Hans van Luijn   58         1:21:41  
  Gerard van Luijn   56           1:30:50
                   
83 RLV 1 Elst Ut   24e Gem 1:38:33 2:51:43 4:18:31 5:52:08
  Eveline Borren   42     1:38:33      
  Tony Arisse   35       1:13:10    
  Ton van Ommen   53         1:26:48  
  Hanneke van de Berge   40           1:33:37
                   
84 Geen idee Den Helder   25e Gem 1:20:00 2:49:43 3:58:43 5:53:18
  Jan Kooy   42     1:20:00      
  Leon Hansen   55       1:29:43    
  Mirjam Gerssen   46         1:09:00  
  Brigitte Hoekstra   45           1:54:35
                   
85 Veluwe vrouwen Apeldoorn   3e Vrecr 1:27:44 2:40:49 4:17:19 5:54:46
  Ashley van de Leemkolk   23     1:27:44      
  Miriam Gazzah   34       1:13:05    
  Melanie de Bruine   40         1:36:30  
  Nelleke Evers   59           1:37:27
                   
86 B&B Accountants 2 Den Burg   26e Mrecr 1:34:16 2:58:38 4:29:25 5:56:28
  Aart Slegh   38     1:34:16      
  Markus Gersthage   41       1:24:22    
  Jan Kikkert   38         1:30:47  
  Arno Koot   41           1:27:03
                   
87 Just Run 2 Almere   27e Gem 1:33:26 3:02:01 4:20:50 5:57:38
  Peter Welters   44     1:33:26      
  Xander van den Berg   32       1:28:35    
  Joke Stroobach   32         1:18:49  
  Julia Romanova   41           1:36:48
                   
88 De Venen Boys Wilnis   33e Mrecr 1:28:31 2:57:21 4:29:42 5:59:55
  Joep Pothuizen   52     1:28:31      
  Rob Kuiper   56       1:28:50    
  Sjoerd v Wijngaarden   25         1:32:21  
  Johan Samsom   24           1:30:13
                   
89 Polderbenen De Cocksdorp   28e Gem 1:13:31 2:53:27 4:19:36 6:00:28
  Vincent de Boer   30     1:13:31      
  Sabine Beijert   35       1:39:56    
  Femmy Saal   33         1:26:09  
  Dirk Westdorp   33           1:40:52
                   
90 Wolf Oosterend Nh   29e Gem 1:40:39 3:01:04 4:27:06 6:00:48
  Jan Wolf   52     1:40:39      
  Janny Wolf   52       1:20:25    
  Hanneke Wolf   49         1:26:02  
  Lysanne Wolf   31           1:33:42
                   
91 Corrielaties Den Burg   30e Gem 1:33:11 3:05:14 4:35:30 6:06:33
  Andre Kooger   39     1:33:11      
  Jos Teisman   58       1:32:03    
  Peter Bakker   66         1:30:16  
  Corrie de Jager   55           1:31:03
                   
92 Duurdouwers Hensbroek   19e Mwed 1:40:49 3:09:16 4:40:29 6:06:53
  Cor Groet ARO '88 60     1:40:49      
  Niek Wever   62       1:28:27    
  Maaike Wever   32         1:31:13  
  Jan van Duin   64           1:26:24
                   
93 RLV 2 Elst Ut   31e Gem 1:37:00 2:59:02 4:39:49 6:07:13
  Ria Perfors   52     1:37:00      
  Karel van de Berg   46       1:22:02    
  Michelle van Gestel   45         1:40:47  
  Gert de Fluiter   36           1:27:24
                   
94 TRIMSLIM 1 Almere   34e Mrecr 1:35:05 2:56:45 4:39:21 6:07:13
  Steven Poolman   52     1:35:05      
  Eric Betsman   46       1:21:40    
  Theo Balke   45         1:42:36  
  Vino Burgers   36           1:27:52
                   
95 Dogger en co Den Burg   35e Mrecr 1:26:54 2:48:15 4:34:59 6:08:37
  Pieter Dogger   26     1:26:54      
  Richard Bakker   59       1:21:21    
  Jan Dogger   61         1:46:44  
  Wouter Dogger   26           1:33:38
                   
96 Tempus Fugit Doorn   36e Mrecr 1:22:17 2:40:07 4:15:17 6:08:38
  Richard Vos   45     1:22:17      
  Hans Beyer   55       1:17:50    
  Roger Caubo   55         1:35:10  
  Ingmar van Beveren   35           1:53:21
                   
97 Team Nelis Den Burg   37e Mrecr 1:38:29 3:06:55 4:32:11 6:09:43
  Steven Bakker   42     1:38:29      
  Jan de Wit   47       1:28:26    
  Jacob van Heerwaarden   41         1:25:16  
  Leendert Eelman   43           1:37:32
                   
98 Energieladies Rotterdam   4e Vrecr 1:39:57 3:01:28 4:30:27 6:10:03
  Silvia Brechler   42     1:39:57      
  Gudy van Klaveren   47       1:21:31    
  Anne-Marie Bayirli   46         1:28:59  
  Joke Barendregt   47           1:39:36
                   
99 Ermelo united Huissen   32e Gem 1:31:57 3:09:17 4:36:40 6:10:12
  Yoran van Meeuwen   14     1:31:57      
  Jon van der Boom   70       1:37:20    
  Marloes Vermeulen   46         1:27:23  
  Patrick van Meeuwen   43           1:33:32
                   
100 Tesselaartjes Den Burg   5e Vrecr 1:30:19 2:51:28 4:27:34 6:11:20
  Simone Betsema   40     1:30:19      
  Rose Goslinga   48       1:21:09    
  Corrie Witte   55         1:36:06  
  Marijke Stark   55           1:43:46
                   
101 Funrunners Zwaag   33e Gem 1:36:48 3:07:24 4:47:43 6:13:09
  Nick Tijsmans   50     1:36:48      
  Ruud de Boer   49       1:30:36    
  Monique Hielkema   35         1:40:19  
  Co Kuip   47           1:25:26
                   
102 Kust lopers Dortmund (GER)   38e Mrecr 1:23:56 2:43:51 4:19:02 6:16:23
      51     1:23:56      
  Andreas Middendorf   52       1:19:55    
  Klaus Brinkmann   53         1:35:11  
  Roland Ackermann   52           1:57:21
                   
103 Ik hou van Joke Gorredijk   34e Gem 1:27:54 3:00:27 4:28:43 6:16:43
  Joke Cremer   53     1:27:54      
  Pieter Cremer   58       1:32:33    
  Roelof Cremer   59         1:28:16  
  Diewke Bakker   49           1:48:00
                   
104 Colden Oldies Blokker   35e Gem 1:27:47 3:08:15 4:50:21 6:23:15
  Ton Hollak   57     1:27:47      
  Carin van Bockxmeer   50       1:40:28    
  Juria Hollak   52         1:42:06  
  Marcel van der Haagen   52           1:32:54
                   
105 Wright 1 Nieuw Vennep   36e Gem 1:29:17 3:05:08 4:44:44 6:23:25
  Ralph Beentjes   29     1:29:17      
  Aly Wiersma   38       1:35:51    
  Jeremy Danel   26         1:39:36  
  Kees Visser   47           1:38:41
                   
106 Coby's Meiden Den Burg   8e Vwed 1:40:20 3:05:10 4:41:23 6:25:20
  Lydia Verweij   57     1:40:20      
  Yvonne Agter   42       1:24:50    
  Jacqueline Aarts   44         1:36:13  
  Laurien Bakker   50           1:43:57
                   
107 Hima Den Burg   37e Gem 1:37:15 3:21:12 4:46:25 6:26:04
  Emiel Seegers   48     1:37:15      
  Annie Hin   51       1:43:57    
  Peter Hin   54         1:25:13  
  Roel Struick   49           1:39:39
                   
108 De Venen Girls Wilnis   6e Vrecr 1:30:40 3:02:21 4:44:15 6:26:34
  Gaby Pothuizen   25     1:30:40      
  Joyce Pothuizen   23       1:31:41    
  Withley Pothuizen   21         1:41:54  
  Leonieke Samsom   45           1:42:19
                   
109 Niet mijn idee Haarlem   38e Gem 1:49:01 3:08:09 4:45:47 6:27:30
  Wietse Baars   33     1:49:01      
  Nienke Baars   36       1:19:08    
  Lenna Aden   38         1:37:38  
  Joukje van Breda   36           1:41:43
                   
110 Festina Lente Heerenveen   39e Gem 1:21:02 2:59:14 4:47:22 6:28:48
  Laurens van Amstel   24     1:21:02      
  Nanda Cusiel   23       1:38:12    
  Ank Cusiel   45         1:48:08  
  Renske Hania   27           1:41:26
                   
111 Valse vrienden Den Helder   40e Gem 1:43:01 3:09:46 4:40:14 6:30:12
  Ada van der Plas   50     1:43:01      
  Ton Hoogenbosch   49       1:26:45    
  Ben Schuddeboom   56         1:30:28  
  Annie Flisijn   49           1:49:58
                   
112 Team ME Amstelveen   41e Gem 1:31:18 3:11:53 4:40:09 6:32:09
  Ton Epskamp   58     1:31:18      
  Plony Epskamp   56       1:40:35    
  Saskia Epskamp   30         1:28:16  
  Pascal Mantiri   36           1:52:00
                   
  Bijzondere Estafette teams                
                   
  Agri en co Den Burg              
  Richard & Nico Kikkert   47/45   Mrecr 1:24:48 2:33:34 3:54:22 4:58:45
  Gijs Gjaltema   43     1:24:48      
  Cock Groenendaal   45       1:08:46    
  Frits Bennink&JustHamming   46/48         1:20:48  
                  1:04:23
                   
  OSG-Meiden Den Burg     Vrecr 1:15:12 2:34:53 3:54:26 5:24:43
  Karlijn/Anna         1:15:12      
  Carmen/Shannon           1:19:41    
  Marit/Eva             1:19:33  
  Jasmijn/Joyce               1:30:17
                   
  Agri en Co Den Burg     Vrecr 1:21:50 2:44:42 4:27:18 5:58:57
  Linda Tolsma   43     1:21:50      
  Annelies Kuiper & Barbara Lont   44/43       1:22:52    
  Marjo Hoornsman   43         1:42:36  
  Gea v. Gijssel en Evelyne   46/43           1:31:39
                   
  Aleid & Dick 's-Gravenhage     Gem 1:19:00 2:52:18 4:32:02 6:13:37
  Dick van der Klei   47     1:19:00      
  Aleid Pans   33       1:33:18    
  Dick van der Klei   47         1:39:44  
  Aleid Pans   33           1:41:35
                   
  Acht v Texel De Cocksdorp     Vrecr 1:38:37 3:10:38 5:00:07 6:33:07
  Wanda + Cora   42/38     1:38:37      
  Carla + Miranda   53/46       1:32:01    
  Annelies + Colinda   57/42         1:49:29  
  Jacqueline + Esther   37/46           1:33:00
                   
  EasyGoingGang Dortmund     Apart 1:54:13 3:39:13 5:18:51 6:54:34
  Thomas Rauschen   40     1:54:13      
  Detlev Schreiber/Harald Meyer   60/50       1:45:00    
  Tina Rux/Philipp Keist   46/18         1:39:38  
  Andreas Kerst/Mechtild Böker   51/39           1:35:43