De 60 km start over

Zoeken

Uitslag estafette 1997

4 X 15 KM VROUWEN
1 Restaurant 't Pruttelhuus 1:03:59 2:09:45 3:28:11 4:38:04
Ingrid van Lubek 24 Den Burg 1:03:59
Colinda Brouwer 31 Oosterend 1:05:46
Ingrid Uitgeest 34 De Koog 1:18:26
Natascha v.d. Vis 26 Oosterend 1:09:53
2 Noordkop dames 1 1:13:54 2:22:59 3:36:02 4:51:08
Dula Brandsma 42 Den Helder 1:13:54
Serena Oldeboom 16 Breezand 1:09:05
Miranda Oosterbaan 26 Den Helder 1:13:03
Marja Mulder 39 Den Helder 1:15:06
3 Lionitas/Paashazen 1:17:40 2:26:36 3:55:26 5:04:19
Liesbeth Steenbergen 30 Makkum 1:17:40
Inge van Schaick 35 Leeuwarden 1:08:56
Marijke de Boer 32 Leeuwarden 1:28:50
Frouke Feenstra 34 Leeuwarden 1:08:53
4 Noordkop dames 4 1:17:51 2:35:31 3:51:10 5:13:29
Annelies Beijer 43 Den Helder 1:17:51
Sonja Oldeboom 39 Breezand 1:17:40
Sabina Tant 27 Ewijcksluis 1:15:39
Liesbeth Menke 37 Den Helder 1:22:19
5 Lady Funrunners
via Hanneke Coffeng 1:20:24 2:40:28 3:59:30 5:16:17
Hanneke Mes 28 Midwoud 1:20:24
Carla Vriend 34 Enkhuizen 1:20:04
Hanneke Coffeng 33 Blokker 1:19:02
Nelly Kempenaar 41 Hoorn 1:16:47
6 Noordkop dames 2 1:26:01 2:44:31 4:03:08 5:24:21
Elly de Vos 46 Den Helder 1:26:01
An Tigchelaar 51 Den Helder 1:18:30
Sjanneke Mulder 39 Den Helder 1:18:37
Anniek Reiff 40 Den Helder 1:21:13
7 Noordkop dames 3 1:22:29 2:44:17 4:06:36 5:31:48
Corina Baas 34 Den Helder 1:22:29
Mirelle Voorthuizen 27 Den Helder 1:21:48
Irina Wilms 23 Den Helder 1:22:19
Jopie Biersteker 47 Den Helder 1:25:12
8 Noordkop-Suomi 1:19:42 2:42:19 3:55:39
Annelies Tesselaar 36 Zandvoort 1:19:42
Marianne Tesselaar 33 Den Helder 1:22:37
Linda Vlaming 25 Anna Paulowna 1:13:20
Ingrid Snijder 35 Den Helder
4 X 15 KM - MANNEN
1 VSB Runningteam 1 1:00:19 1:48:40 2:44:44 3:40:30
Jan van Ammers 51 Zaandam 1:00:19
Johan ten Kate 32 Meppel 0:48:21
Bob de Dood 28 Landsmeer 0:56:04
Ritske Boerman 36 Winsum 0:55:46
2 Gelre 1 1:02:38 1:53:41 2:51:30 3:49:15
Jan Strijker 44 Brummen 1:02:38
Dirk van Raalte 27 Arnhem 0:51:03
Niels v.d. Geest 27 Diemen 0:57:49
Paul Swart 31 Velp 0:57:45
3 Lionitas B-team 1:02:22 1:55:35 3:08:02 4:14:43
Jelle Kazimier 24 Leeuwarden 1:02:22
Lammert Odinga 29 Leeuwarden 0:53:13
Rudy Sinnema 31 Leeuwarden 1:12:27
Gerrit Kramer 32 Bolsward 1:06:41
4 Triathlon Team 1:03:48 2:03:50 3:05:18 4:15:42
Robert Bakker 16 De Koog 1:03:48
Jan Dankers 16 Den Burg 1:00:02
Sjef van Santvoort 17 Nuenen 1:01:28
Jeroen Huizinga 18 Oosterend 1:10:24
5 Cupfighters 1:05:23 2:15:23 3:17:33 4:20:54
Minne Goënga 32 Den Hoorn 1:05:23
Gerrit Liefers 34 Wapenveld 1:10:00
Loek van Vliet 45 Den Burg 1:02:10
Jan Zijm 40 Den Burg 1:03:21
6 Tsjernobyl-vaders 1:05:34 2:07:09 3:09:33 4:22:06
Epco Oosterheerd 32 Maarssen 1:05:34
Henk de Vries 35 Maarssen 1:01:35
Bert Pont 36 Maarssen 1:02:24
Ries Leijen 50 Maarssen 1:12:33
7 AV Startbaan 1:11:46 2:15:38 3:22:42 4:23:43
Piet v.d. Berg 41 Ouderkerk a/d Amstel 1:11:46
Theo Schuurman 43 Amstelveen 1:03:52
Cor Verlaan 47 Uithoorn 1:07:04
Gerard v. Breukelen 45 Ouderkerk a/d Amstel 1:01:01
8 Lionitas 1:05:55 2:08:25 3:16:35 4:23:48
Gert Piet v.d. Bogert 26 Leeuwarden 1:05:55
Johan Meinsma 31 Leeuwarden 1:02:30
Klaas Jan Huizing 32 Leeuwarden 1:08:10
Harold Hofenk 23 Leeuwarden 1:07:13
9 Lionitas A-team 1:09:27 2:17:20 3:19:55 4:32:52
Peter Klaver 46 Leeuwarden 1:09:27
Jaap v.d. Zee 44 Leeuwarden 1:07:53
Nico Hoekstra 34 Leeuwarden 1:02:35
Kees Versprille 43 Burgum 1:12:57
10 KLM Road Runners (2) 1:06:20 2:15:01 3:20:33 4:34:39
Ren Volkers 34 Amstelveen 1:06:20
Nicole Volkers 33 Amstelveen 1:08:41
Ruud Schouten 47 Amstelveen 1:05:32
Peter v.d. Veldt 35 Amstelveen 1:14:06
11 De Veenlopers 1:04:20 2:08:31 3:15:38 4:35:10
Johan Baas 39 Mijdrecht 1:04:20
Bert van Diemen 39 Vinkeveen 1:04:11
Peter van 't Veld 38 Mijdrecht 1:07:07
Claudia Woerden 24 Mijdrecht 1:19:32
12 Rotisserie 1:18:00 2:28:04 3:37:00 4:46:06
Eddy Zegers 33 Oosterend 1:18:00
Guido Betsema 29 Den Burg 1:10:04
Rinus Kooger 44 Den Burg 1:08:56
Tony v.d. Vis 34 Den Burg 1:09:06
13 KLM Road Runners (1) 1:09:02 2:13:17 3:29:22 4:47:27
Hans van Soest 43 Amstelveen 1:09:02
Andr Hoogland 35 Amstelveen 1:04:15
Frans Adriaanse 61 Amstelveen 1:16:05
Wim Roozendaal 41 Amstelveen 1:18:05
14 Visser's bouwbedrijf 1:08:06 2:20:22 3:31:00 4:48:44
Menno Goënga 34 Den Burg 1:08:06
Henk Vroom 37 Den Burg 1:12:16
Hans Dijker 34 Den Burg 1:10:38
Dirk Eelman 51 Oosterend 1:17:44
15 Noordkop Nieuwediep 1:18:26 2:27:00 3:34:49 4:49:03
Hans Brandsma 42 Den Helder 1:18:26
Rob Hoogenbosch 35 Den Helder 1:08:34
Alfred de Boer 46 Den Helder 1:07:49
Ben Reiff 44 Den Helder 1:14:14
16 Jakohama 1:08:16 2:16:15 3:36:30 4:47:42
Jan van Dijk 49 Oosterend 1:08:16
Martin Birkenhger 60 Oosterend 1:07:59
Hans Timmer 34 Woudrichem 1:20:15
Ko Timmer 43 Wolphaartsdijk 1:11:12
17 Funrunners (2) 1:21:11 2:29:39 3:36:22 4:49:10
Jan Kempenaar 40 Hoorn 1:21:11
Joris Wal 43 Hoorn 1:08:28
Hans Holthuijsen 41 Zwaag 1:06:43
Maarten Verbeek 35 Hoorn 1:12:48
18 Noordkop Drie 1:14:12 2:19:28 3:33:05 4:51:42
Jack Ouwens 40 Den Helder 1:14:12
Anno v.d. Bosch 32 Den Helder 1:05:16
Ron van Dongen 36 Den Helder 1:13:37
Stanley Elphick 57 Den Helder 1:18:37
19 Zeehondjes Ecoblaren Team 1:13:54 2:18:51 3:31:20 4:55:49
Lidewij van Katwijk 28 Den Burg 1:13:54
Pierre Bonnet 36 Den Burg 1:04:57
Erik Bogaard 28 Den Burg 1:12:29
Ingrid Fontijn 38 Oudeschild 1:24:29
20 Team AV '34 1:12:09 2:34:28 3:49:30 4:56:33
Minke Hilgenberg 42 Apeldoorn 1:12:09
Rudi Doornbos 45 Apeldoorn 1:22:19
Paul Dettmers 37 Apeldoorn 1:15:02
Tom Wassink 45 Apeldoorn 1:07:03
21 AV Monnickendam (4) 1:00:08 2:18:07 3:39:30 4:58:06
Jan v.d. Peet 39 Monnickendam 1:00:08
Bea Compier 32 Monnickendam 1:17:59
Bert van Goor 50 Monnickendam 1:21:23
Henny Gerritsen 48 Monnickendam 1:18:36
22 TX 68 1:20:57 2:27:33 3:47:55 4:59:32
Pieter Aris v.d. Vis 37 Oosterend 1:20:57
Rob Arensman 38 Oosterend 1:06:36
Guus v.d. Water 37 Zeewolde 1:20:22
Ron Eelman 39 De Waal 1:11:37
23 Boltex 1:16:31 2:19:10 3:32:30 4:59:48
Willem Daman 49 Broek o/Langedijk 1:16:31
Ralph Grabowski 32 Den Burg 1:02:39
Gerard Appelman 47 De Waal 1:13:20
Jaap van Vooren 56 Den Burg 1:27:18
24 Funrunners (3) 1:19:09 2:28:18 3:43:00 5:01:27
Wim Nijveld 50 Hoorn 1:19:09
Leo Petersen 51 Hoorn 1:09:09
Jan Kriekaard 55 Schellinkhout 1:14:42
Bert Kramer 48 Hoorn 1:18:27
25 Van Luijn 1:17:02 2:25:12 3:48:44 5:02:36
Johan van Luijn 45 Bunnik 1:17:02
Gerard van Luijn 43 Arcen 1:08:10
Lies de Greeff-v. Luijn 46 Bakel 1:23:32
Hans van Luijn 44 Didam 1:13:52
26 Ploeger & zonen 1:11:30 2:11:57 3:45:39 5:04:53
Erik van Zoonen 39 Oudeschild 1:11:30
Herman Ploeger 35 Den Burg 1:00:27
Tiemen v.d. Worp 28 De Cocksdorp 1:33:42
Henk Schraag Oosterend 1:19:14
27 Nauta Boek 1:14:31 2:26:45 3:43:00 5:07:21
Werner van der Meer 34 Den Burg 1:14:31
Henk Stevens 46 De Cocksdorp 1:12:14
Paul van Exel 34 De Cocksdorp 1:16:15
Daan Welboren 52 Den Hoorn 1:24:21
28 Gelre 2 1:14:12 2:20:00 3:32:30 5:09:07
Lini Strijker 46 Brummen 1:14:12
Michel Duits 28 Eerbeek 1:05:48
Ted van Blokland 36 Dieren 1:12:30
Hafida Salama 26 Dieren 1:36:37
29 AV Monnickendam (2) 1:06:22 2:33:14 3:39:18 5:09:18
Wim Heijenk 41 Monnickendam 1:06:22
Maudi Wijnholt 45 Monnickendam 1:26:52
Lodi Peeters 47 Monnickendam 1:06:04
Dick Stam 53 Monnickendam 1:30:00
30 AAV '36 (gemengd team) 1:16:43 2:30:53 3:46:22 5:14:38
Tinus de Horde 56 Alphen a/d Rijn 1:16:43
Kees de Kloet 57 Alphen a/d Rijn 1:14:10
Gr Wenker 45 Alphen a/d Rijn 1:15:29
Lida Mattie 45 Oude Wetering 1:28:16
‚\\Pagina
31 De Jager 1:09:17 2:25:30 3:41:20 5:16:23
Rob Teisman 39 De Cocksdorp 1:09:17
Mel Rijsdijk 75 Utrecht 1:16:13
Corrie de Jager 41 De Cocksdorp 1:15:50
Cees de Jager 75 Utrecht 1:35:03
32 VSB Running Team 2 1:18:00 2:19:01 3:52:58 5:17:13
Adri van Delft 44 Groot-Ammers 1:18:00
Rik Rademaker 29 Zeist 1:01:01
Brigitta Boerman 30 Winsum 1:33:57
Ger Mastenbroek 52 Houten 1:24:15
33 Ruud vd Zweers informatorium 1:16:21 2:26:05 3:42:53 5:18:46
Rob Strietman 37 Schagen 1:16:21
Frans de Buyzer 39 Alkmaar 1:09:44
Willem Tolman 38 Alkmaar 1:16:48
Ron Greven 39 Alkmaar 1:35:53
34 Lionitas/MP 1:22:29 2:38:20 4:01:17 5:18:57
Dirk v.d. Veer 35 Leeuwarden 1:22:29
Martin Pannekoek 34 Leeuwarden 1:15:51
Feike Kievits 34 Leeuwarden 1:22:57
Paul Miedema 50 Leeuwarden 1:17:40
35 Dynamos 1:15:52 3:49:49 5:19:46
Henk Bruin 37 Hoofddorp 1:15:52
Jan Kees Bot Bloemendaal
Hein Steenkist 38 Haarlem 1:15:52
Gerard Versteeg 48 Haarlem 1:29:57
36 AVT-vrouwen 1:27:30 2:43:29 3:54:10 5:20:10
Corrie Witte 41 De Waal 1:27:30
Nancy Sieling 19 Den Burg 1:15:59
Gauke van Lingen 30 Den Burg 1:10:41
Judy Witte 47 Den Burg 1:26:00
37 AV Monnickendam (1) 1:17:27 2:28:40 3:47:00 5:22:44
Chiel Spaan 49 Monnickendam 1:17:27
Els Trienes 36 Monnickendam 1:11:13
Marijke Strikker 45 Monnickendam 1:18:20
Maaike Stam 52 Monnickendam 1:35:44
38 AV Monnickendam (3) 1:07:35 2:39:51 3:57:33 5:28:52
Frans Vermeer 45 Monnickendam 1:07:35
Marianne Witte 45 Monnickendam 1:32:16
Ada Peeters 41 Monnickendam 1:17:42
Louise Christenhuis 42 Monnickendam 1:31:19
39 De Hardloopmeiden Texel 1:06:00 2:31:28 3:52:20 5:30:19
Sido Martens 1:06:00
Ina Gerritsen 50 Den Burg 1:25:28
Laurien Bakker 38 Den Burg 1:20:52
Anneke Hoogenbosch 37 Den Burg 1:37:59
40 Galerie Fi-donc animatie kunst 1:20:01 2:47:31 4:07:44 5:32:43
Kees Visser 33 Alkmaar 1:20:01
Els de Jager 49 Den Hoorn 1:27:30
Aly Wiersma 23 Alkmaar 1:20:13
Faizel Joemrati 23 Bergen 1:24:59
41 IJsclub Haarlem 0:00:00 2:42:42 4:10:30 5:34:22
Fred Kroon 54 Hillegom
Mieke Gunsing 44 Haarlem 2:42:42
Els Harinck 43 Haarlem 4:10:30
Hellen van Veen 46 Haarlem 5:34:22
42 A-team 1:34:24 2:52:14 4:12:50 5:40:42
Carla Roeper 40 Den Burg 1:34:24
Marja Huiskamp 30 Den Burg 1:17:50
Ina van Sambeek 41 Den Burg 1:20:36
Erna Kuip 39 Den Burg 1:27:52
BIJZONDERE CATEGORIEEN (starten 1 uur eerder, om 10.35 uur)
De Acht van Texel 1:28:41 2:49:51 4:15:28 5:44:38
Josje vd Knepscheut 41 Den Burg
Carla Smit 39 Den Burg 1:28:41
Erna Hin 36 Den Burg
Marijke Stark 42 Oosterend 1:21:10
Annelies Graaf 44 Den Burg
Baukje Kedde 41 Den Burg 1:25:37
Elly Westdorp 45 Den Burg
Janny Lexmond 36 Den Burg 1:29:10