De 60 km start over

Zoeken

Uitslag estafette 1999

Pl Voor- en achternaam Lft Woonplaats Etappe Etappe Etappe Finish
1 2 3 tijd
15.4 km 14.3 km 15.0 km 60 km
ESTAFETTE 4 x 15 MANNEN    (5-4-1999)
1 AV Rijnsoever 1 58:06 1:53:42 2:54:20 3:53:43
Wout Duindam 44 Katwijk 58:06
Leen van Rijn 44 Katwijk 0:55:36
Pascal Walther 28 Katwijk 1:00:38
Peter Walen 31 Warmond 0:59:23
2 Vlaanderen 2002 1:02:39 2:01:03 3:01:48 3:58:16
Staf Nevelsteens 44 Booischot (B) 1:02:39
Paul van Oosterwyck 45 Lier (B) 0:58:24
Rony van Oosterwyck 44 Lier (B) 1:00:45
Sus Renders 40 Noorderwijk (B) 0:56:28
3 Gelre 1 run 2 day 1:03:30 2:06:25 3:00:34 3:58:43
Niels van Geest 29 Ellecom 1:03:30
Michel Duits 30 Eerbeek 1:02:55
Alex Scholten 37 Eerbeek 0:54:09
Gerard Limbeek 37 Dieren 0:58:09
4 Groep Lammert 1:04:39 1:59:56 3:00:42 4:03:42
Martijn Toering 26 Leeuwarden 1:04:39
Lammert Odinga 31 Leeuwarden 0:55:17
Wim de Bie 43 Dronrijp 1:00:46
Jelle Kazimier 24 Leeuwarden 1:03:00
5 Henk vd Scheur transportteam Apeldoorn 1:05:39 2:13:38 3:20:28 4:17:16
Herman Mol 39 Apeldoorn 1:05:39
Kees Kremer 40 Terwolde 1:07:59
Lex van den Brink 29 Apeldoorn 1:06:50
Hans van Driel 39 Apeldoorn 0:56:48
6 Sewaco-bedrijf 1:00:40 2:09:24 3:14:11 4:31:41
Menno Teunisse Den Helder 1:00:40
Fred Braaksma 51 Den Helder 1:08:44
Ron Bromlewe 41 Den Helder 1:04:47
Ruud Wilner 41 Den Hoorn 1:17:30
7 Lionitas: Drie Goeie en Ik 1:08:43 2:27:01 3:34:24 4:40:04
Johan Meinsma 33 Leeuwarden 1:08:43
Gert-Piet v.d. Bogert 26 Leeuwarden 1:18:18
Klaas Jan Huizinga 34 Leeuwarden 1:07:23
Harold Hofenk 25 Leeuwarden 1:05:40
8 AV Rijnsoever 2 1:19:00 2:24:12 3:35:58 4:49:20
Gerrit Vlieland 45 Katwijk 1:19:00
Arie Ruiter 34 Katwijk 1:05:12
Jacobus Vooys 44 Katwijk 1:11:46
Willem Zwanenburg 39 Katwijk 1:13:22
9 AP-team Tsjernobyl Fathers 2:25:32 3:39:36 4:55:06
Jaap van der Vinne 43 Maarssen ?
Ries Leyen 51 Maarssen 2:25:32
Bert Pont 35 Maarssen 1:14:04
Epko Oosterheerd 39 Maarssen 1:15:30
10 AV Startbaan 1
via Cor de Horde 1:07:17 2:20:44 3:34:24 4:56:02
Jeroen Erkelens 42 Amstelveen 1:07:17
Paul Tijsen 51 Amstelveen 1:13:27
Jaap Stolk 64 Amstelveen 1:13:40
John Zitvast 48 Amstelveen 1:21:38
4 X 15 KM - VROUWEN
1 Haag Atletiek 1:08:54 2:15:43 3:29:42 4:43:14
Sylvia Dingemans 47 Den Haag 1:08:54
Joke Keuning 38 Den Haag 1:06:49
Margreet Schouten 44 Den Haag 1:13:59
Ank Michels 38 Den Haag 1:13:32
2 Gelre 2 - dames Brummen 1:09:23 2:26:24 3:43:01 4:53:24
Gemma Hassink 39 De Steeg 1:09:23
Alie Ribbink 45 Dieren 1:17:01
Hafida Salama 29 Dieren 1:16:37
Lini Strijker 48 Brummen 1:10:23
3 De Paashazen 1:15:46 2:38:03 3:55:55 5:06:29
Inge van Schaick 37 Leeuwarden 1:15:46
Marijke de Boer 34 Leeuwarden 1:22:17
Jeltje van der Wal 47 Leeuwarden 1:17:52
Jacinta Fancel 35 Leeuwarden 1:10:34
4 Het Superteam 1:16:58 2:34:32 3:53:38 5:10:56
Martha Meijer 45 Amersfoort 1:16:58
Ali Veenstra 53 Leusden 1:17:34
Gea Bos 41 Hoogland 1:19:06
Anja v.d. Gugten 38 Amersfoort 1:17:18
5 Bouwcenter Rab 1:27:17 2:42:34 3:56:20 5:13:58
Annelies Tesselaar 38 Zandvoort 1:27:17
Ingrid Snijder 37 Den Helder 1:15:17
Annelies de Goed 37 Den Helder 1:13:46
Linda Vlaming 27 Den Helder 1:17:38
6 ATC - dames 1:10:24 2:21:00 3:50:38 5:15:15
Suus Bouwland 42 Eelde 1:10:24
Heleen Oterdoom 44 Donderen 1:10:36
Annemieke Stuit 29 Groningen 1:29:38
Gretta Hulzebos 32 Eelde 1:24:37
7 Team AAV '36 1:23:23 2:41:07 4:06:22 5:37:48
Corry van Iperen 38 Alphen a/d Rijn 1:23:23
Ilona van Rheenen 47 Koudekerk a/d Rijn 1:17:44
Lida Mattie 47 Oude Wetering 1:25:15
Monique Hamaker 46 Alphen a/d Rijn 1:31:26
4 X 15 KM - RECREATIETEAMS
1 Hotel 't Jachthuis - geel 59:26 1:55:23 2:59:00 4:00:22
Robert Bakker 18 De Koog 0:59:26
Erik Bakker 18 De Koog 0:55:57
Jan Dankers 18 Den Burg 1:03:37
Rien Brouwer 37 Oosterend 1:01:22
2 "Kassa" 1:07:32 2:03:05 3:05:17 4:05:03
Jan van der Veer 44 Oudewetering 1:07:32
Wilm van Bekkum 37 Oudewetering 0:55:33
Ad v.d. Marel 46 Oudewetering 1:02:12
John Jansen 35 Oudewetering 0:59:46
3 Team Hendrichs 1:09:31 2:17:27 3:20:36 4:31:59
Vincent Zweije 33 Utrecht 1:09:31
Ruud Clarijs 27 Bunnik 1:07:56
Marco Kouwenhoven 27 Utrecht 1:03:09
Rino Hendrichs 34 Utrecht 1:11:23
4 AV Startbaan 3 1:12:10 2:17:40 3:20:28 4:33:41
Jo Jannink 61 Amstelveen 1:12:10
Jan Sluys 51 Amstelveen 1:05:30
Theo Schuurman 45 Amstelveen 1:02:48
Piet v.d. Berg 43 Ouderkerk a/d Amstel 1:13:13
5 Familie-mix 57:37 2:01:55 3:20:47 4:35:57
John Boogaard 35 Bovenkarspel 57:37
Bas Waterham 36 Doetinchem 1:04:18
Connie Joling 32 Den Burg 1:18:52
Egbert Kats 31 Hoogeveen 1:15:10
6 t Jachthuis - wit 1:11:15 2:21:39 3:31:16 4:40:37
Piet Kingma 43 Den Hoorn 1:11:15
Richard Bakker 47 De Koog 1:10:24
Tony v.d. Vis 36 Den Burg 1:09:37
Menno Goënga 36 Den Burg 1:09:21
7 Rab/Eiland de Wild 1:15:50 2:24:18 3:38:33 4:43:11
Jan Groot 46 Avenhorn 1:15:50
Denis de Haan 32 Hoorn 1:08:28
Bas Peereboom 23 Alkmaar 1:14:15
Marcel Telman 27 Heerhugowaard 1:04:38
8 Zeevang Kraaien 1:13:48 2:23:10 3:31:27 4:45:25
Ben Bruidegom 51 Hobrede 1:13:48
Erik Hardorff 35 Oosthuizen 1:09:22
Martin Pool 50 Oosthuizen 1:08:17
Jan Kok 55 Oosthuizen 1:13:58
9 Fietssportief 1:16:11 2:25:15 3:38:29 4:48:46
Natascha van der Vis 28 Oosterend 1:16:11
René Guldemond 32 Den Burg 1:09:04
Robert Riewald 32 Den Burg 1:13:14
Gauke van Lingen 32 Den Burg 1:10:17
10 Fun Runners 4 1:14:30 2:25:59 3:36:58 4:49:15
Wal Joris 45 Hoorn 1:14:30
Joost Hanstede 42 Hoorn 1:11:29
Maarten Verbeek 37 Hoorn 1:10:59
Hans Holthuijsen 43 Zwaag 1:12:17
11 Three man and a lady 1:13:40 2:21:46 3:36:17 4:52:10
Leo Dirks 50 Hoorn 1:13:40
Dirk Exalto 43 Zwaag 1:08:06
Dénise Baas 28 Hoorn 1:14:31
Rogier Hoekema 31 Hoorn 1:15:53
12 Suomi 1:19:08 2:24:23 3:37:40 4:52:12
Ellen Kuipers 29 IJmuiden 1:19:08
Ton Verschoor 50 IJmuiden 1:05:15
Karl Stüsgen 39 IJmuiden 1:13:17
Chris Best 41 Haarlem 1:14:32
13 Bouwcenter Rab-Oudeschild 1:15:08 2:21:34 3:39:24 4:56:46
Paul Krugers 36 Den Burg 1:15:08
Martien Witte 38 De Waal 1:06:26
Cees Goslinga 36 Den Burg 1:17:50
Albert Scholl 38 Den Burg 1:17:22
14 Sikkes/Heibeek 1:13:09 2:20:22 3:31:13 4:58:26
Wiel Sikkes 42 Hellevoetsluis 1:13:09
Gerrit Heibeek 44 Brielle 1:07:13
Wiel Sikkes 42 Hellevoetsluis 1:10:51
Gerrit Heibeek 44 Brielle 1:27:13
15 Gelre 3 1:12:57 2:33:27 3:47:16 5:00:56
Ellenus Venema 29 De Steeg 1:12:57
Connie Vervelde 25 Spankeren 1:20:30
Edward Althof 36 Doesburg 1:13:49
Wopke Pol 38 Dieren 1:13:40
16 van de Kooy-Veenker 1:17:48 2:23:51 3:42:08 5:02:04
Klaas van der Kooij 52 Damwoude 1:17:48
Hugo Veenker 41 Damwoude 1:06:03
Klaas van der Kooij 52 Damwoude 1:18:17
Hugo Veenker 41 Damwoude 1:19:56
17 Van Luijn 1:10:48 2:24:57 3:46:26 5:03:23
Hans van Luijn 46 Didam 1:10:48
Gerard van Luijn 45 Arcen 1:14:09
Lies van Luijn 48 Bakel 1:21:29
Johan van Luijn 57 Bunnik 1:16:57
18 Jakohama 1:17:23 2:24:23 3:44:13 5:04:03
Ko Timmer 45 Wolphaartsdijk 1:17:23
Jan van Dijk 51 Oosterend (Texel) 1:07:00
Ruud Verstraaten ?? Breda 1:19:50
Guido Betsema 31 Den Burg 1:19:50
19 AV '34 1:17:44 2:32:22 3:50:13 5:08:49
Maureen Meijlis 31 Eerbeek 1:17:44
Anton Cujé 32 Apeldoorn 1:14:38
Kees Heil     wijzigt 44 Apeldoorn 1:17:51
Joop Kuiper 39 Apeldoorn 1:18:36
20 Jansen/Linsen 1:13:16 2:43:49 4:03:12 5:09:25
Kees Jansen 52 Houten 1:13:16
Tonny Jansen-Sontrop 49 Houten 1:30:33
Francine Jansen 24 Eindhoven 1:19:23
Peter Linssen 26 Eindhoven 1:06:13
21 Nauta Boek 1:08:59 2:29:49 3:50:13 5:10:34
Pierre Bonnet 38 Den Burg 1:08:59
Bettina Löscher 32 Den Burg 1:20:50
Judith van Bleijswijk 33 Den Burg 1:20:24
Daan Welboren 54 Den Hoorn 1:20:21
22 AV Monnickendam 1 1:09:47 2:32:55 3:45:42 5:12:08
Harry van Schaik 52 Monnickendam 1:09:47
Maaike Stam 54 Monnickendam 1:23:08
Ronald Nooy 47 Monnickendam 1:12:47
Ada Peeters 43 Monnickendam 1:26:26
23 AV Monnickendam 4 1:16:11 2:02:49 3:38:29 5:12:48
Lody Peeters 49 Monnickendam 1:16:11
Sacha Muhlebach 21 Monnickendam 0:46:38
Grietje Vogel 38 Marken 1:35:40
Adriana Stam 36 Marken 1:34:19
24 Pompidou 1:20:02 2:37:31 3:58:24 5:13:46
Marco Sluis 29 Oudewater 1:20:02
Willeke van Buren 19 Schoonhoven 1:17:29
Warten van Loon 31 Schoonhoven 1:20:53
Ruud van der Meulen 20 Schoonhoven 1:15:22
25 De loopjongens 2:33:53 3:55:20 5:15:47
Ruud Cornelje 36 Den Helder ?
Rinus Kooger 45 Den Burg 2:33:53
Eddy Zegers 35 Oosterend 1:21:27
Jan Dogger 49 Den Burg 1:20:27
26 Boltex 1:08:54 2:31:16 4:00:18 5:16:27
Willem Daman 51 Broek op Langedijk 1:08:54
Kees van Eekelen 52 Broek op Langedijk 1:22:22
Pieter Jan Kooger De Waal 1:29:02
Gerard Appelman 49 De Waal 1:16:09
27 AV Monnickendam 2 1:17:05 2:16:35 3:52:26 5:16:48
Dik Stam 55 Monnickendam 1:17:05
Remco Ankringa 24 Monnickendam 0:59:30
Carla Straatman 45 Monnickendam 1:35:51
Marijke Strikker 47 Monnickendam 1:24:22
28 AVT Hazen 1:15:40 2:24:43 3:55:08 5:17:50
Erik van Zoonen 41 Oudeschild 1:15:40
Sierd Wouda 48 Den Burg 1:09:03
Donald de Vrind 44 Den Burg 1:30:25
Henk Schraag 47 Oosterend 1:22:42
29 RRZ 1:22:24 2:36:58 3:54:20 5:23:44
Frans van den Hengel 38 Zoetermeer 1:22:24
Jaap Visser 64 Zoetermeer 1:14:34
Leo van den Hengel 49 Zoetermeer 1:17:22
Cindy van den Hengel 38 Zoetermeer 1:29:24
30 Antilopers 1:09:44 2:43:36 4:08:44 5:24:16
Pieter Broekman 54 Waddinxveen 1:09:44
Martine Broekman 24 Soest 1:33:52
Arjan van Schoonhoven 23 Apeldoorn 1:25:08
Letteke Broekman-Geerling 49 Waddinxveen 1:15:32
31 AV Monnickendam 3 1:13:03 2:17:15 3:40:43 5:25:06
Els Trienes 39 Monnickendam 1:13:03
Jan de Wit 44 Monnickendam 1:04:12
Louise Christenhuis 44 Monnickendam 1:23:28
Marian Witte 47 Monnickendam 1:44:23
32 De Fi Doncies 1:22:51 2:41:33 3:56:50 5:31:51
Aly Wiersma 26 Alkmaar 1:22:51
Barbara Helversteijn 47 Alkmaar 1:18:42
Kees Visser 35 Alkmaar 1:15:17
Els de Jager 51 Den Hoorn (Texel) 1:35:01
33 De Wychertjes 1:28:02 2:36:19 3:55:50 5:32:00
Gerard Dieks 52 Wychen 1:28:02
Cees Wijtmans 57 Hernen 1:08:17
Rob Top 49 Wychen 1:19:31
Gerrie Wijtmans 51 Hernen 1:36:10
34 Team 'De Jager' 1:09:42 2:35:50 3:50:50 5:35:08
Rob Teisman 41 De Cocksdorp 1:09:42
Mel Rijsdijk 77 Utrecht 1:26:08
Corrie de Jager 43 De Cocksdorp 1:15:00
Cees de Jager 77 Utrecht 1:44:18
35 The Oase runners 1 1:10:56 2:34:11 4:03:20 5:37:36
Henk Bruin 39 Hoofddorp 1:10:56
André van Os 43 Hoofddorp 1:23:15
Hans de Neef 42 Haarlem 1:29:09
Bart van Doesburg 38 Heemstede 1:34:16
36 Team 'HAAC' 1:13:40 2:25:53 4:02:17 5:38:17
Armand Wester 33 Hoorn 1:13:40
Rob Pesschier 34 Hoorn 1:12:13
Chris Jongkees 37 Hoorn 1:36:24
Anneke Reiss 38 Zwaag 1:36:00
37 AV Startbaan 2 1:26:14 2:46:50 4:13:30 5:40:12
Jan de Horde 61 Amstelveen 1:26:14
Cor de Horde 53 Amstelveen 1:20:36
Ab Hooyer 40 Amstelveen 1:26:40
Ben van Grieken 70 Amstelveen 1:26:42
38 Prima Pinda 1:17:51 2:34:24 4:14:59 5:41:27
Edwin Peters 29 Utrecht 1:17:51
Ronald Egbers 28 Amsterdam 1:16:33
Jeroen Teppema 29 Sneek 1:40:35
Niels Auée 27 Utrecht 1:26:28
39 Dynamos 2 1:29:43 2:41:01 4:02:06 5:43:32
Jan Kees Bot 40 Bloemendaal 1:29:43
Marcel Vermaat 30 Haarlem 1:11:18
Patrick Vermaat 30 Haarlem 1:21:05
Pieter Wolters 35 Gouda 1:41:26
40 The Oase Runners 3 1:23:49 2:40:37 4:05:52 5:44:48
Jan Warmerdam 34 Haarlem 1:23:49
Jeanet Hollenberg 35 Heemstede 1:16:48
Peter v.d. Voorn 31 Spaarndam 1:25:15
Adrianne Denkers 31 Hoofddorp 1:38:56
41 The Chickens 2:11:59 4:00:07 5:45:18
Jan van der Ven 38 Amersfoort ?
Vincent Goan 38 Den Haag 2:11:59
Hedy van Ginkel 40 Amersfoort 1:48:08
Emelie Papenburg 30 Amersfoort 1:45:11
42 The Oase runners 2 1:26:30 2:43:21 4:16:30 5:46:55
Ronald Nijssen 37 Haarlem 1:26:30
Leon De Werker 35 Haarlem 1:16:51
Nicoline van Os 39 Hoofddorp 2:50:00
Lianne Niessen 34 Haarlem 1:30:25
43 DAAR GAAN ZE 1:18:19 2:43:02 4:25:46 6:01:26
Gijs Heutink 40 Zeist 1:18:19
Reinier Heutink 42 Voorburg 1:24:43
Chris Heutink 36 Amsterdam 1:42:44
Stef Heutink 31 Bussum 1:35:40
44 Dynamos I 1:32:30 3:06:02 4:39:37 6:19:07
Frank v.d. Poll 35 Haarlem 1:32:30
Gerard Versteeg 40 Haarlem 1:33:32
Marieke Rijpkema 35 Haarlem 1:33:35
Marieke Rijpkema? 35 Haarlem 1:39:30
BIJZONDERE CATEGORIEEN
(zijn 1 uur eerder gestart)
Team Runner's World 1:09:28 2:17:12 3:31:28 4:34:56
Sido Martens ?? Leeuwarden 1:09:28
Kees Kooman ?? ?? 1:07:44
Ysbrand Visser ?? ?? 1:14:16
Ron Teunisse ?? Castricum 1:03:28
Vrouwen A.V. Texel 1:31:20 2:51:59 3:51:36 5:14:55
Marijke Stark 44 Oosterend 1:31:20
Corrie Witte 43 De Waal 1:20:39
Ingrid van Lubek 27 Den Burg 0:59:37
Mirjam Arkenbout 39 Den Burg 1:23:19
De Doordouwers 1:12:13 2:37:43 4:03:02 5:25:00
Hanne Hofmans 22 De Koog 1:12:13
Rose Goslinga 36 Den Burg 1:25:30
Erna Kuip 41 Den Burg 1:25:19
Laurien Bakker 39 Den Burg 1:21:58
De Acht van Texel *) 1:30:12 2:52:30 4:22:23 5:52:17
Josje vd Knepscheut 43 Den Burg
Ans Schraag 50 Den Burg 1:30:12
Carla Smit 41 Den Burg
Ina van Sambeek 43 Den Burg 1:22:18
Erna Hin 38 Den Burg
Annelies Graaf 46 Den Burg 1:29:53
Anneke Birkenhäger 57 Oosterend
Elly Westdorp 47 Den Burg 1:29:54
Het Snellenteam 1:28:29 3:19:48 4:41:00 6:05:31
Bert Snel 52 Eemnes 1:28:29
Bregtje Snel 18 Eemnes 1:51:19
Henny Snel 49 Eemnes 1:21:12
Bram Snel 22 Eemnes 1:24:31