De 60 km start over

Zoeken

Uitslag estafette 2001

UITSLAGEN ESTAFETTE DE ZESTIG VAN TEXEL 21-10-2001
ESTAFETTE 4 x 15 MANNEN  1e etappe 2e etappe 3e etappe 4e etappe
pl naam lft plaats 14.5 km 13.4 km 16.8 km 15.3 km
1 Rijnsoever team 1  0:56:28 1:49:58 3:00:42 4:00:57
Wout Duyndam  46 Katwijk 0:56:28
Leen van Rijn  46 Katwijk 0:53:30
André Korpershoek  29 Katwijk 1:10:44
Werry Leunissen  35 Katwijk 1:00:15
   
2 Speedy's A.V.M  1:04:55 2:00:09 3:00:00 4:04:20
Frans Vermeer  49 Monnickendam 1:04:55
Koen Leek  19 Monnickendam 0:55:14
Remco Ankringa  26 Monnickendam 0:59:51
Sacha Muhlebach  24 Monnickendam 1:04:20
   
3 Santini runners 40+  1:09:12 2:05:38 3:14:12 4:17:18
Adri Tieleman  Den Haag 1:09:12
Wim   Wubben  45 Monster 0:56:26
Rene van der Knaap  42 's Gravenzande 1:08:34
Anton van Spronsen  48 Monster 1:03:06
   
4 JVG AV34  1:05:13 2:15:13 3:19:08 4:20:08
Peter Machiels  44 Apeldoorn 1:05:13
René Nijkamp  38 Klarenbeek 1:10:00
Bert Smid  44 Apeldoorn 1:03:55
Jan Kiewiet  38 Apeldoorn 1:01:00
   
5 Santini runners  1:08:46 2:05:08 3:16:30 4:26:10
Mart van Marrewijk  60 Kwintsheul 1:08:46
Cees Wubben  52 Naaldwijk 0:56:22
Fred Korenman  51 Honselersdijk 1:11:22
Aad van Dijk  51 s Gravenzande 1:09:40
   
6 AV Edam  1:04:07 2:01:59 3:14:42 4:32:04
Jos Dekker  25 Volendam 1:04:07
Klaas Ettema  26 Edam 0:57:52
Sijmen Tol  26 Volendam 1:12:43
Dirk Zeedijk  45 Hengelo 1:17:22
   
7 Grootspraak  1:03:24 2:06:59 3:21:44 4:34:12
Eric van Oijen  37 Culemborg 1:03:24
Cees Kooman  Oosterend 1:03:35
Mark Bakker  23 Groningen 1:14:45
Sander van Beek  24 Den Burg 1:12:28
   
8 Santini runners 45+  1:10:25 2:13:46 3:30:22 4:37:02
Willem van Zijl  46 Poeldijk 1:10:25
Cees Duindam  Wateringen 1:03:21
Peter Witkam  Hoek van Holland 1:16:36
Bram Meier  48 Naaldwijk 1:06:40
   
9 Veteranen Texel  1:19:00 2:20:22 3:45:03 4:48:53
Koos Witte  49 Den Burg 1:19:00
Dirk Vinke  54 Den Burg 1:01:22
Frank Zethof  40 Den Burg 1:24:41
Jan Zijm  44 Den Burg 1:03:50
   
10 Jachthuis    1:15:25 2:16:34 3:40:20 4:55:38
Piet Kingma  45 Den Hoorn 1:15:25
Menno Goënga  38 Den Burg 1:01:09
Richard Bakker  De Koog 1:23:46
Guido Betsema  32 Den Burg 1:15:18
11 RAB groep Texel  1:23:12 2:25:18 3:43:07 4:56:11
Cees Goslinga  37 Den Burg 1:23:12
Gauke van Lingen  33 Oudeschild 1:02:06
Martien Witte  40 Den Burg 1:17:49
Paul Krugers  38 Den Burg 1:13:04
12 Funrunners 1  1:09:32 2:17:18 3:40:10 4:58:33
Hans Holthuijsen  45 Zwaag 1:09:32
Maarten Verbeek  39 Hoorn 1:07:46
Wally Joris  47 Hoorn 1:22:52
Joost Hanstede  43 Hoorn 1:18:23
   
13 De Wijkers  1:07:48 2:32:32 3:52:58 5:03:36
Pieter Kramer  18 Beverwijk 1:07:48
Jan Kramer  48 Beverwijk 1:24:44
Harm Landman  46 Beverwijk 1:20:26
Wim Komen  50 Beverwijk 1:10:38
   
14 Ploeger en Zoonen  1:09:30 2:21:00 3:46:25 5:07:17
Herman Ploeger  40 1:09:30
Herman Ploeger    40 Den Burg 1:11:30
Jan van Dijk  54 Oosterend 1:25:25
Henk Schraag  48 Oosterend 1:20:52
   
15 Team Bolsward  1:14:34 2:21:30 3:41:25 5:09:34
Rob Burger  48 Bolsward 1:14:34
Jelco Hovinga  28 Bolsward 1:06:56
Martin Wynig  39 Bolsward 1:19:55
Wiebe Hovinga  54 Bolsward 1:28:09
   
16 Trim Men A.V.M  1:15:36 2:34:10 4:00:26 5:18:15
Dik Stam  57 Monnickendam 1:15:36
Bert van Goor  55 Monnickendam 1:18:34
Johan Tol  41 Monnickendam 1:26:16
Piet Segers  61 Monnickendam 1:17:49
   
17 T.T.A en R  1:17:40 2:33:32 3:55:59 5:22:27
Arie de Ridder  39 De Waal 1:17:40
Toon van Beek  51 Den Burg 1:15:52
Thomas Richter  34 Den Burg 1:22:27
Ruud Meedendorp  40 Den Burg 1:26:28
   
18 De Zwoegers van Hoorn 2  1:24:08 2:27:40 4:01:33 5:26:33
Dirk Exalto  46 Zwaag 1:24:08
Theo Danenberg  46 Hoorn 1:03:32
Johan Bommerson  35 Zwaag 1:33:53
Ed Meunier  60 Oosthuizen 1:25:00
   
19 De loopjongens  1:28:36 2:40:02 4:06:00 5:27:29
Eddy Zegers  37 Oosterend 1:28:36
John Daalder  32 Den Burg 1:11:26
Jan Dogger  Den Burg 1:25:58
Rinus Kooger  Den Burg 1:21:29
   
20 Boltex  1:17:09 2:30:18 4:03:16 5:30:57
Gerard Appelman  51 De Waal 1:17:09
Willem Daman  53 Broek op L'dijk 1:13:09
Pieter Jan Kooger  38 De Waal 1:32:58
Jaap van Vooren  60 Den Burg 1:27:41
ESTAFETTE 4 x 15 VROUWEN 1e etappe 2e etappe 3e etappe 4e etappe
pl naam lft plaats 14.5 km 13.4 km 16.8 km 15.3 km
   
1 Haag Atletiek  1:10:10 2:15:23 3:36:12 4:44:10
Marleen Westhoff  33 Den Haag 1:10:10
Monique van Embden  33 Den Haag 1:05:13
Ank Michels  40 Den Haag 1:20:49
Sylvia Dingemans  49 Den Haag 1:07:58
   
2 Rijnsoever team 2 - dames  1:10:50 2:14:30 3:36:14 4:56:25
Marja van Leeuwen  42 Katwijk 1:10:50
` Lenie v.d. Plas  51 Katwijk 1:03:40
Yvon Zwanenburg  39 Katwijk 1:21:44
Anja Kralt  32 Katwijk 1:20:11
3 Santini runners dames  1:11:17 2:28:45 3:47:28 5:03:46
Anneke Starrenburg  43 Honselersdijk 1:11:17
Cora Klumpers  39 Kwintsheul 1:17:28
Petra van Marrewijk  44 s Gravenzande 1:18:43
Pamela Smidt  48 Hoek van Holland 1:16:18
   
4 De meiden van Cees en Co    1:17:40 2:30:55 3:58:35 5:32:33
Jeanette ter Steege  41 Den Hoorn 1:17:40
Laurien Bakker  42 Den Burg 1:13:15
Lydia Verweij  47 De Cocksdorp 1:27:40
Ina van Sambeek  45 Den Burg 1:33:58
   
5 De Oorzaak  1:23:12 2:43:34 4:21:05 5:47:17
Mirjam Arkenbout  41 Den Burg 1:23:12
Rose Goslinga  38 Den Burg 1:20:22
Corrie Appelman  45 De Waal 1:37:31
Dini Binsbergen  65 Oosterend 1:26:12
   
6 First Ladies AVM  1:20:34 2:46:35 4:29:25 5:49:25
Charlotte Lablans  48 Monnickendam 1:20:34
Grietje Vogel  40 Marken 1:26:01
Maaike Stam  57 Monnickendam 1:42:50
Petra Tol  38 Monnickendam 1:20:00
   
ESTAFETTE 4 X 15 GEMENGDE TEAMS 
1 Vooruyt/mix  0:58:33 2:05:58 3:16:41 4:36:19
John Boogaard  37 Bovenkarspel 0:58:33
Bas Waterham  38 Doetinchem 1:07:25
Gerrit Joling  36 Zuidwolde 1:10:43
Connie Joling  34 Den Burg 1:19:38
2 Road Runners Zoetermeer  1:08:46 2:09:22 3:39:18 4:48:34
Joyce Dijkhuizen  Zoetermeer 1:08:46
Miel Piso  43 Zoetermeer 1:00:36
Jan Moggré  46 Zoetermeer 1:29:56
Miel Piso  43 Zoetermeer 1:09:16
3 Plantaris Alkemade  1:09:12 2:14:30 3:38:18 4:49:26
Trudy Rotteveel  30 1:09:12
Wilm van Bekkum  39 Oude Wetering 1:05:18
Fred Onderwater  35 Roelofsardensveen 1:23:48
Jan van der Veer  46 Oude Wetering 1:11:08
4 De sjees van Kees  1:11:44 2:20:50 3:45:30 4:51:52
Peter Fagel  41 Nijmegen 1:11:44
Ria Heijnen  52 Nijmegen 1:09:06
Tiny Delisse  53 Nijmegen 1:24:40
Kees Rooyen  52 Nijmegen 1:06:22
5 AV Texel  1:05:52 2:24:00 3:48:32 5:02:52
Pierre Bonnet  40 Den Burg 1:05:52
Bettina Löscher  34 Den Burg 1:18:08
Judith Bleijswijk  35 Den Burg 1:24:32
Margot van der Ven  34 Oosterend 1:14:20
   
6 Dubbelgangers  1:19:46 2:32:50 3:55:00 5:16:15
Kees Visser  38 Nieuw-Vennep 1:19:46
Ruud van der Meulen  25 Schoonhoven 1:13:04
Jeroen Star  22 Schoonhoven 1:22:10
Aly Wiersma  28 Alkmaar 1:21:15
   
7 De Jager  1:06:44 2:13:56 3:41:35 5:17:41
Rob Teisman  De Cocksdorp 1:06:44
Ben Bakker  Den Hoorn 1:07:12
Corrie de Jager  De Cocksdorp 1:27:39
Els de Jager  Den Hoorn
Cees de Jager  80 Utrecht 1:36:06
8 Gouwzeelopers A.V.M  1:17:08 2:37:57 3:59:22 5:18:51
Chiel Spaan  54 Monnickendam 1:17:08
Martin Sluijmers  49 Monnickendam 1:20:49
Jan van Zaanen  45 Broek in W'land 1:21:25
Annemiek Knuwer  49 Monnickendam 1:19:29
   
9 Troet Runners AVM  1:15:35 2:22:30 4:06:25 5:31:27
Ronald Nooy  50 Monnickendam 1:15:35
Jaap Honingh  47 Monnickendam 1:06:55
Rick McCarroll  47 Monnickendam 1:43:55
Petra Lievendag  31 Monnickendam 1:25:02
   
10 Sportschool Texel  1:15:53 2:33:20 3:56:31 5:31:58
Jan van der Star  50 Den Burg 1:15:53
Annie Hin  41 Den Burg 1:17:27
Emile Seegers  39 Den Burg 1:23:11
Lenie Kiewiet  44 Oosterend 1:35:27
11 Speeltoren trimmers A.V.M  1:15:35 2:28:58 4:15:25 5:35:55
Martin Cevat  36 Monnickendam 1:15:35
Just Out  49 Monnickendam 1:13:23
Marijke Strikker  49 Monnickendam 1:46:27
Rick van Zaanen  44 Broek in Waterl. 1:20:30
12 De Hogelandsters  1:21:17 2:38:50 4:06:02 5:37:19
Harry v.d. Poel  41 Eenrum 1:21:17
Hans Hiemstra  45 Uithuizermeeden 1:17:33
Rennie Bronkema  43 Winsum 1:27:12
Henk Langeveld    45 Winsum 1:31:17
   
13 De Doorstappers  1:21:59 2:32:06 4:22:34 5:37:36
Hans Appel  63 Hoorn 1:21:59
Lou Coevert  56 Lambertschaag 1:10:07
Carin van Boxmeer  40 Blokker 1:50:28
John Brandhof  37 Bovenkarspel 1:15:02
14 De Zwoegers van Hoorn 1  1:28:59 2:27:35 4:01:33 5:40:38
Hans de Roo  45 Koog a/d Zaan 1:28:59
Stan Liebrand  37 Hoorn 0:58:36
Rob Peschier  35 Hoorn 1:33:58
Anneke Reiss  40 Zwaag 1:39:05
15 Mega team  1:18:25 2:45:44 4:14:18 5:43:10
Martin Hin  44 Haarlem 1:18:25
Erna Hin  40 Den Burg 1:27:19
Ger Walstra  33 Haarlem 1:28:34
Annelies Graaf-Hin  48 Den Burg 1:28:52
16 Van Lien Sport    1:30:45 2:42:52 4:12:15 6:07:21
Aad v.d. Hamer  52 Barendrecht 1:30:45
John Tadij  41 Barendrecht 1:12:07
John Koert  49 Rotterdam 1:29:23
Anja van Dongen  53 Barendrecht 1:55:06
   
Bijzondere categorie - start een uur eerder 
   
Acht van Texel 1:35:57 2:54:33 4:52:16 6:17:34
Carla Smit  Den Burg
Dineke Dankers  Den Hoorn 1.35.57
Lyda Bakker  De Koog
Carla van Wijngaarden  Den Burg 1:18:36
Carla Smit  Den Burg
Elly Westdorp  Den Burg
Anneke Hoogenbosch  Den Burg 1:57:43
Anoeska Buijsman  Den Burg
Samanta v.d. Berg  1:25:18