De 60 km start over

Zoeken

Uitslag estafette 2003

UITSLAG DE ZESTIG VAN TEXEL 21 APRIL 2003
Estafette 4 x 15 km vrouwen Turfveld Slufter krassekeet finish
1 Haag Atletiek lft Woonplaats 1:20:30 2:24:39 3:38:01 4:48:51
Jacqueline Schutte 38 Den Haag 1:20:30
Marleen Westhoff 34 Den Haag 1:04:09
Sylvia Dingemans 51 Den Haag 1:13:22
Ank Michels 42 Den Haag 1:10:50
   
2 AV Rijnsoever Dames 1:09:22 2:21:24 3:45:29 5:01:05
Anja Kralt 33 Katwijk 1:09:22
Jamila Azaguag 27 Katwijk 1:12:02
Yvonne Zwanenburg 40 Katwijk 1:24:05
Ada van der Meulen 38 Katwijk 1:15:36
   
3 4 snelle meisjes 1:18:32 2:38:08 3:59:21 5:13:58
Anita Greefhorst 39 Amersfoort 1:18:32
Ali Veenstra 57 Leusden 1:19:36
Gea Bos 45 Hoogland 1:21:13
Martha Meijer 49 Amersfoort 1:14:37
   
4 AV Edam 1:14:54 2:21:38 3:46:35 5:14:39
Roselinde Bakker 51 Edam 1:14:54
Hilly Jonk 48 Volendam 1:06:44
Tiny Zwarthoed 50 Edam 1:24:57
Nel Jonkerman 46 Volendam 1:28:04
   
5 A.V. Texel 1:15:27 2:28:28 4:05:25 5:33:33
Margot van der Ven 36 Oosterend 1:15:27
Judith van Bleijswijk 37 Den Burg 1:13:01
Riny Roeper 42 Oudeschild 1:36:57
Laurien Bakker 43 Den Burg 1:28:08
   
6 Corsentop 1:29:00 1:29:30 1:32:22 1:23:32
Marijke de Boer 38 Leeuwarden 1:29:00
Jeannet Huitema 42 Leeuwarden 2:58:30
Cindy Hess 44 Leeuwarden 4:30:52
Ria v.d. Schoot 61 Goutum 5:54:24
   
7 De Oorzaak 1:24:55 2:46:22 4:26:18 5:58:52
Mirjam Arkenbout 43 Den Burg 1:24:55
Rose Goslinga 40 Den Burg 1:21:27
Corrie Witte 47 De Waal 1:39:56
Carla Roeper 46 Den Burg 1:32:34
   
8 De meiden van Tas 1:39:42 3:01:06 4:33:29 6:13:24
Evelien van der Waal 50 Schagen 1:39:42
Caroline Dudock 36 Schagen 1:21:24
Yvon Remers ? Schagen 1:32:23
Janny Ordelmans ? Schagen 1:39:55
   
ESTAFETTE 4 x 15 MANNEN + GEMENGDE TEAMS
   
1 Ciko '66 Sterrenteam 0:52:40 1:42:26 2:44:28 3:43:26
Hassan Mao 25 Arnhem 0:52:40
Daan Kers 35 Arnhem 0:49:46
Ronald de Jonge 32 Rozendaal 1:02:02
Alex Bergsma 25 Doorwerth 0:58:58
2 Running Team Kempen 3 0:56:30 1:49:07 2:50:11 3:43:55
Paul Beckers 41 Westmalle (B) 0:56:30
Herman Lievens 46 Olen (B) 0:52:37
Jan Torfs 49 St.Katelijne Waver(B) Bonheiden AK 1:01:04
Sus Renders 41 Noorderwijk (B) 0:53:44
   
3 Running Team Kempen 2
Rony van Oosterwyck Lier (B) 0:59:17 1:52:33 2:54:12 3:52:39
Rudy Dekkers 38 Lier (B) 0:59:17
Rene Jacobs 54 Vorselaar (B) 0:53:16
Luc Dirckx 34 Lier (B) 1:01:39
Stijn Jacobs 26 Vorselaar (B) 0:58:27
   
4 Old Boys 0:57:20 1:56:52 3:05:55 4:03:21
Ad Straub 34 Delft 0:57:20
René van de Berg 39 Heerhugowaard 0:59:32
Rik Bisschop 33 Delft 1:09:03
Gertjan van der Harst 40 Delft 0:57:26
   
5 Road Runner Zoetermeer 1:02:27 1:59:14 3:04:36 4:06:20
Ron Dijkhuizen 49 Zoetermeer 1:02:27
Jan Peter   Willemsen 39 Zoetermeer 0:56:47
Frans van Haaster 47 Zoetermeer 1:05:22
Miel Piso 44 Zoetermeer 1:01:44
   
6 Rijnsoever team 1 0:59:57 1:55:16 3:03:14 4:08:20
André Korpershoek 30 Katwijk 0:59:57
Leen van Rijn 48 Katwijk 0:55:19
Werrie Leunissen 36 Katwijk 1:07:58
Martin Ouwehand 16 Katwijk 1:05:06
7 Running Team Kempen 1 1:21:16 2:13:01 3:22:24 4:22:29
Hilde Torfs St.Katelijne Waver 1:21:16
Roel Jacobs Vorselaar (B) 0:51:45
Paul van Oosterwyck 49 Lier (B) 1:09:23
Nick Renders 16 Noorderwijk (B) 1:00:05
   
8 Speedy's AVM 1:15:19 2:14:20 3:15:47 4:25:05
Luuk de Jong 35 Monnickendam 1:15:19
Remco Angringa 26 Monnickendam 0:59:01
Koen Leek 21 Monnickendam 1:01:27
Sacha Muhlebach 25 Monnickendam 1:09:18
   
9 Ciko '66 Talententeam 1:01:30 2:10:29 3:21:55 4:25:39
Sjoerd Veltman 27 Ede 1:01:30
Saskia Kooiman 28 Arnhem 1:08:59
Norbert Eelman 32 De Steeg 1:11:26
Mirjam Kers 29 Arnhem 1:03:44
   
10 Senioren Texel 0:56:08 2:04:18 3:18:48 4:34:19
Lutz Lohse 39 Den Burg 0:56:08
Jan van Dijk 55 Oosterend 1:08:10
Dirk Vinke 55 Den Burg 1:14:30
Frank Zethof 42 Den Burg 1:15:31
   
11 Dogejlwol 1:08:11 2:08:58 3:24:27 4:38:16
Harold Holenk 29 Leeuwarden 1:08:11
Jelle Kazimier 28 Leeuwarden 1:00:47
Johan Meinsma 38 Leeuwarden 1:15:29
Erik Scholte 31 Leeuwarden 1:13:49
   
12 Lanzarote Hazen 1:02:04 2:16:20 3:24:38 4:39:33
Wout Mensink 42 Nunspeet 1:02:04
Hans Jelierse 37 Noordwijk 1:14:16
Gert Jan Haze 28 Driebergen 1:08:18
Frank Florij 39 Zelhem 1:14:55
   
13 RAB-groep Texel 1:06:00 2:14:32 3:28:23 4:45:54
Gauke van Lingen 36 Oudeschild 1:06:00
Paul Krugers 40 Den Burg 1:08:32
Martien Witte 42 Den Burg 1:13:51
Cees Goslinga 40 Den Burg 1:17:31
   
14 Gloria Victis 1:10:45 2:08:27 3:21:28 4:47:25
Robert Bakker 22 De Koog 1:10:45
Remco Nagtegaal 34 De Cocksdorp AV Texel 0:57:42
Erik Bakker 22 De Koog 1:13:01
Gerard Arkenbout 47 Den Burg 1:25:57
   
15 De Eenhoorntjes 1:07:51 2:20:18 3:34:02 4:48:26
Erwin Le Blansch 30 Blokker 1:07:51
Jibbe van Amersfoort 29 Hoorn 1:12:27
Roy Gorres 37 Hoorn 1:13:44
Monique Paauw 26 Blokker 1:14:24
   
16 Ganzenhoek II 1:18:05 2:31:49 3:46:40 4:59:27
Piet Hoogeboom 64 Leiderdorp 1:18:05
Remco Tegelaar 38 Leiden 1:13:44
Hans van Daalen 44 Leiden 1:14:51
Lowieke van Daalen 39 Leiden 1:12:47
   
17 Grootspraak 1:19:36 2:21:57 3:48:29 5:01:27
Douwe Hoekman 27 Den Burg 1:19:36
Sander van Beek 26 De Waal 1:02:21
Wietse Baars 25 De Koog 1:26:32
Niels Binsbergen 34 Zoetermeer 1:12:58
   
18 Stobbe & Co 1:22:34 2:35:15 3:47:58 5:01:31
Tom Stobbe 22 Purmerend 1:22:34
Rick Stobbe 20 Amsterdam 1:12:41
Jan Kuilman 46 Diemen 1:12:43
Cees Stobbe 46 De Rijp 1:13:33
   
19 Funrunners 1 1:17:07 2:23:17 3:47:32 5:02:15
Maarten Verbeek 41 Hoorn 1:17:07
Hans Holthuijsen 47 Zwaag 1:06:10
Joost Hanstede 45 Hoorn 1:24:15
Wally Joris 49 Hoorn 1:14:43
   
20 De Wijkers 1:05:18 2:18:58 3:44:27 5:03:42
Pieter Kramer 20 Beverwijk 1:05:18
Harm Landman 47 Beverwijk 1:13:40
Ferry de Boo 53 Schagerbrug 1:25:29
Jan Kramer 49 Beverwijk 1:19:15
   
21 Fortis Runningteam 1 1:25:54 2:50:27 4:02:50 5:07:50
Bonnie Mastenbroek 30 Utrecht 1:25:54
Ger Mastenbroek 58 Houten 1:24:33
Ritske Boerman 42 Winsum 1:12:23
Marcel Kiers 30 Utrecht 1:05:00
   
22 Ganzenhoek I 1:22:18 2:29:00 3:53:42 5:07:54
Henny Tolboom 44 Leiden 1:22:18
Eef Plugge 48 Leiden 1:06:42
Marcel Fulpen 41 Leiden 1:24:42
Koos van Oosterhoud 43 Leiden 1:14:12
   
23 Van Zoonen distance running team 1:19:57 2:14:47 3:50:58 5:08:03
Erik van Zoonen 45 Egmond-binnen 1:19:57
Jip van Zoonen 17 Egmond-binnen 0:54:50
Ingrid Fontein 44 Egmond-binnen 1:36:11
Eva Zoonen 18 Egmond-binnen 1:17:05
   
24 De skitterend loopsters 1:20:39 2:25:45 3:48:29 5:08:52
Danielle van Dam 30 Amsterdam 1:20:39
Tanja Odijk 40 Amsterdam 1:05:06
Jeroen Baars 31 Amsterdam 1:22:44
Eline Schrauwen 36 Amsterdam 1:20:23
   
25 De Jager 1:16:07 2:38:35 3:51:50 5:10:03
Ben Bakker 45 Den Hoorn 1:16:07
Els de Jager 55 Den Hoorn 1:22:28
Rob Teisman 45 De Cocksdorp 1:13:15
Corrie de Jager 47 De Cocksdorp 1:18:13
   
26 De Kraaien 1:20:39 2:28:16 3:54:50 5:14:39
Ben Bruidegom 55 Hobrede 1:20:39
Martin Pool 53 Oosthuizen 1:07:37
Ronald Heyeler 48 Amsterdam 1:26:34
Jan Kok 59 Oosthuizen 1:19:49
   
27 De Duinploegers 1:21:15 2:32:03 4:03:23 5:16:07
Jan Breedeveld 56 Leiden 1:21:15
Kees Breedeveld 50 Leiden 1:10:48
Gerda Kapteyn 38 Leiden 1:31:20
Diny Bosker 45 Leiden 1:12:44
   
28 De ondernemers 1:22:14 2:45:25 4:00:35 5:19:37
John Brandhof 38 Bovenkarspel 1:22:14
Carin van Bockxmeer 42 Blokker 1:23:11
Cees Rood 43 Zwaagdijk 1:15:10
Jos van Bockxmeer 47 Blokker 1:19:02
   
29 ECO-TIEM 1:09:35 2:25:36 3:46:40 5:20:46
Pierre Bonnet 42 Den Burg 1:09:35
Patrick Piersma 34 Den Burg 1:16:01
Herman Ploeger    42 Den Burg 1:21:04
Pamela Lindeboom 46 Den Burg 1:34:06
   
30 De loopjongens 1:17:19 2:30:59 3:58:47 5:22:16
John Daalder 34 Den Burg 1:17:19
Jan Dogger 53 Den Burg 1:13:40
Rinus Kooger 51 Den Burg 1:27:48
Eddy Zegers 39 Oosterend 1:23:29
   
31 Jachthuis  1:17:51 2:29:38 4:00:15 5:22:38
Tony v.d. Vis 40 Den Burg 1:17:51
Richard Bakker 51 De Koog 1:11:47
Anoeska Buijsman 28 Den Burg 1:30:37
Peter van der Struis 37 Den Burg 1:22:23
   
32 Dream-team Nijmegen 1:21:30 2:41:18 4:06:20 5:23:08
Piet Elands 56 Nijmegen 1:21:30
Tiny Delisse 55 Nijmegen 1:19:48
Willem Bos 55 Nijmegen 1:25:02
Peter Fagel 43 Nijmegen 1:16:48
   
33 van Luijn 1:17:52 2:40:03 4:00:15 5:23:20
Johan van Luijn 51 Bunnik 1:17:52
Camilla de Greeff 27 Den Helder 1:22:11
Hans van Luijn 50 Didam 1:20:12
Lies van Luijn 52 Bakel 1:23:05
   
34 De Spartaan 2 1:26:18 2:36:21 4:04:15 5:24:56
Gerda Wassenaar 46 Lisse 1:26:18
Kees Versteeg 49 Sassenheim 1:10:03
Hans Adriaanse 48 Lisse 1:27:54
Til Duineveld 50 Hillegom 1:20:41
   
35 Boltex 1:26:09 2:37:47 4:00:00 5:24:57
Jaap van Vooren 62 Den Burg 1:26:09
Gerard Appelman 53 De Waal 1:11:38
Cees Kooman 53 Ee 1:22:13
Willem Daman 55 Broek op L'Dijk 1:24:57
   
36 Bolderdravers 1:24:43 2:43:21 4:12:23 5:26:19
Jaap Kiewiet 48 Oosterend 1:24:43
Henk Schraag 51 Oosterend 1:18:38
Chiel Dreesens 23 De Cocksdorp 1:29:02
Lenie Kiewiet 45 Oosterend 1:13:56
   
37 50+ trimmers AVM 1:25:01 2:35:00 4:05:15 5:27:15
Just Out 51 Monnickendam 1:25:01
Dik Stam 59 Monnickendam 1:09:59
Piet Segers 62 Monnickendam 1:30:15
Piet van Zaanen 64 Monnickendam 1:22:00
   
38 De Skitterende Lopers 1:23:53 2:53:46 4:10:00 5:28:43
Eric van Heuvel 38 Amsterdam 1:23:53
Rick van der Kraan 38 Amsterdam 1:29:53
Mark van Dorp 32 Amsterdam 1:16:14
Roberto Pistorius 32 Amsterdam 1:18:43
   
39 The running wolves 1:20:19 2:34:17 4:03:23 5:29:28
Hanneke   Erhart-Wolf 41 Huizen 1:20:19
Jan Wolf 46 Loenen a/d Vecht 1:13:58
Pauline Wolf 18 Loenen a/d Vecht 1:29:06
Gisela Wolf 20 Nijmegen 1:26:05
   
40 De Spartaan 1 1:26:18 2:32:29 4:07:15 5:31:05
Conny van Schie 41 Lisse 1:26:18
Nico Warmerdam 60 Lisse 1:06:11
Jos Duineveld 52 Hillegom 1:34:46
Gusti de Schipper 50 Sassenheim 1:23:50
   
41 Haagse strandjutters 1:21:15 2:36:24 4:17:44 5:32:02
Fred van der Gon Netscher 55 Den Haag 1:21:15
Michel Boerkamp 52 Den Haag 1:15:09
Pierre Tissot van Patot 46 Den Haag 1:41:20
Margreet   Schouten-Dikken 48 Den Haag 1:14:18
   
42 Wendy's Fabulous Four 1:20:45 2:37:13 4:07:06 5:33:41
John Ridder 39 Nijkerk 1:20:45
Cees Jan den Haan 40 Huizen 1:16:28
Oene Stobbe 48 Huizen 1:29:53
Peter Schrijver 37 Hilversum 1:26:35
   
43 First ladies AVM 1:25:01 2:49:25 4:12:56 5:34:09
Petra Tol 39 Monnickendam 1:25:01
Netty Huiberts 46 Broek in W'land 1:24:24
Chiel Spaan 55 Monnickendam 1:23:31
Annemiek Knuwer 51 Monnickendam 1:21:13
   
44 R.A.T.T. 1:11:31 2:31:35 3:57:22 5:38:52
Thomas Richter Den Burg 1:11:31
Toon van Beek 53 Den Burg 1:20:04
Peter Witte 39 Den Burg 1:25:47
Ruud Meedendorp 40 Den Burg 1:41:30
   
45 Loopgroep (Eén)Hoorn 1:19:06 2:41:20 4:23:03 5:41:46
Jan de Weerd 54 Berkhout 1:19:06
Willem Corbijn 52 Hoorn 1:22:14
Dirk Exalto 47 Zwaag 1:41:43
Dirk Haasbroek 58 Hoorn 1:18:43
   
46 Gouwzeelopers A.V.M 1:25:01 2:35:00 4:15:15 5:49:06
Ronald Nooij 51 Monnickendam 1:25:01
Martin Cevat 39 Monnickendam 1:09:59
Bert van Goor 56 Monnickendam 2:50:14
Martin Sluijmers 51 Monnickendam 1:33:51
   
47 De Wychertjes 1:15:20 2:22:48 3:58:37 5:51:38
Ger Bronsteede 56 Wychen 1:15:20
Gerard Dieks 55 Wychen 1:07:28
Gerrie Wijtmans 55 Hernen 1:35:49
Cees Wijtmans 61 Hernen 1:53:01
   
48 De Utregters 1:11:08 2:28:41 3:50:39 5:52:32
Iddo de Ruyter 41 Utrecht 1:11:08
Kees Bruins Slot 42 Houten 1:17:33
Dick de Vries 43 Den Haag 1:21:58
Gerard van Laere 41 Marum 2:01:53
   
49 3.59 Club, ploeg 4 1:21:40 2:38:38 4:15:14 5:53:17
Karel Moojen 50 Beetsterzwaag 1:21:40
Sandro Schutte 47 Groningen 1:16:58
Sandro Schutte 47 Groningen 1:36:36
Peter Velthuis 49 Groningen 1:38:03
   
50 3.59 club team 1 1:21:45 2:38:40 4:15:13 5:53:17
Koen Schuiling 43 Groningen 1:21:45
Jolande Stilting 39 Haren 1:16:55
Julius Cohen 54 Haren 1:36:33
Bart Jansma 46 Eelde 1:38:04
   
51 3.59 Club ploeg 2 1:21:40 2:38:41 4:15:13 5:53:17
Hans Leerink 48 Groningen 1:21:40
Roel de Jong 43 Haren 1:17:01
Anneke Jaarsma 38 Groningen 1:36:32
Ruud van der Zande 45 Groningen 1:38:04
   
52 3.59 uur Club, ploeg 3 1:21:40 2:38:42 4:15:13 5:53:17
Vladimir Katchour 41 Groningen 1:21:40
Sieger Dijkstra 34 Groningen 1:17:02
Sieger Dijkstra 34 Groningen 1:36:31
Jannine Wilpshaar 32 Groningen 1:38:04
   
53 K-BAM 1:25:57 3:08:40 4:31:48 5:59:07
Aly Wiersma 30 Alkmaar 1:25:57
Marylin Belche 31 Slootdorp 1:42:43
Hans Joachim   Girulat 54 Bochum (D) 1:23:08
Kees Visser 39 Nieuw-Vennep 1:27:19
   
54 De jongens Bontekoe 1:23:47 2:52:37 4:27:45 6:06:19
Hans Appel 64 Hoorn 1:23:47
Ed Meunier 62 Oosthuizen 1:28:50
Lou Coevert 57 Lambertschaag 1:35:08
Johan Bommerson 38 Zwaag 1:38:34
   
55 De Runners 1:42:08 3:07:21 4:30:44 6:19:14
Jan Middel 55 Winschoten 1:42:08
Adward Bakker 31 Gieten 1:25:13
Edwin van Beers 34 Heiligerlee 1:23:23
Alex Veen 28 Groningen 1:48:30
   
   
Acht van Texel, deel 1
Dini Binsbergen 67 Oosterend
Marianne Hilhorst 43 Den Burg
Lyda Bakker 45 De Koog
Carla van Wijngaarden 39 Den Burg
Acht van Texel, deel 2
Carla Smit 45 Den Burg
Anneke Hoogenbosch 44 Den Burg
Marjan Kalverboer 35 Oudeschild
Annelies Graaf 50 Den Burg 6.14.11