De 60 km start over

Zoeken

Uitslag estafette 2005

Uitslagen van de 8e 'DE ZESTIG VAN TEXEL' - 28 MAART 2005
Estafette 4 x 15 Mannen
  turfveld slufter krassek. finish
1 A.V. Veluwe lft woonplaats 0:54:17 1:44:29 2:45:29 3:43:12
Tonnie Stouten 39 Apeldoorn 0:54:17
Jan Grashuis 35 Apeldoorn 0:50:12
Ronald Derksen 34 Beekbergen 1:01:00
Hans van Driel 45 Apeldoorn 0:57:43
 
2 Rijnsoever 1
Wout Duindam 50 Katwijk 0:57:41 1:55:27 3:03:14 3:57:29
Leen Rijn 50 Katwijk 0:57:46
Werry Leunissen 38 Katwijk 1:07:47
André Korpelshoek 32 Katwijk 0:54:15
 
3 AV Lionitas 1:03:13 1:57:56 3:02:30 4:04:25
Harold Hofenk 31 Meppel 1:03:13
Johan Meinsma 40 Leeuwarden 0:54:43
Lars Wudich 43 Leeuwarden 1:04:34
Jelle Kazimier 30 Leeuwarden 1:01:55
 
4 Eurorunners 1 1:05:06 2:06:50 3:18:20 4:14:53
Arthur Kessens 48 Beverwijk 1:05:06
Martin Zoon 51 Heemskerk 1:01:44
Menno van Stralen 50 Heemskerk 1:11:30
Jacco Heyblok 31 Beverwijk 0:56:33
 
5 AV Horror 0:57:44 1:59:22 3:16:31 4:16:33
Erik Visser 40 Harich 0:57:44
Wabe Roskamp 32 Easterlittens 1:01:38
Andries Koenen ? Heeg 1:17:09
Jappie Brandenburg 21 Harich 1:00:02
 
6 Tafel 2 1:00:45 1:58:21 3:12:39 4:19:03
Marcel Lucassen 44 Hengelo 1:00:45
Andre Bosgraaf 40 Oldenzaal 0:57:36
Jan Grobben 40 Hengelo 1:14:18
Hans Geltink 45 Hengelo 1:06:24
 
7 De Hazen 1:04:03 2:09:29 3:17:55 4:30:12
Hans Bos 49 Hoogland 1:04:03
Adrie Graafeyland 52 Amersfoort 1:05:26
Marcel Brok 42 Amersfoort 1:08:26
Peter Hendriksen 51 Amersfoort 1:12:17
 
8 Tik 'm an knecht 1:05:06 2:07:35 3:19:46 4:33:54
Cees Stobbe 48 De Rijp 1:05:06
Hans Twint 24 Amsterdam 1:02:29
Ralf Bommer 23 De Rijp 1:12:11
Rick Stobbe 22 Amsterdam 1:14:08
 
9 MANNEN GANK VROM 1:07:33 2:10:22 3:21:25 4:34:40
Peter Bakker 56 Edam 1:07:33
Jos Dekker 28 Volendam 1:02:49
Jan Nieuweboer 34 Volendam 1:11:03
Jan Steur 46 Volendam 1:13:15
 
10 De Eenhoorns 1:06:07 2:12:48 3:33:10 4:36:37
Cees Rood 45 Zwaagdijk 1:06:07
Ruud Groenhuijzen 43 Blokker 1:06:41
Frank Smit 48 Blokker 1:20:22
Erwin le Blanch 32 Blokker 1:03:27
11 Old Boys 1:03:39 1:56:31 3:24:50 4:37:36
Ad Straub 38 Delft 1:03:39
René van de Berg 41 Heerhugowaard 0:52:52
Rik Bisschop 37 Delft 1:28:19
Gertjan van der Harst 42 Delft 1:12:46
 
12 Team Rond 1:03:35 2:08:35 3:35:54 4:39:11
Pierre Bonnet 44 Den Burg 1:03:35
Ben Kranse 40 Den Burg 1:05:00
René Slegh 17 Den Burg 1:27:19
Herman Ploeger 44 Den Burg 1:03:17
 
13 De Wijkers 1:17:16 2:27:30 3:43:45 4:46:19
Harm Landman 49 Alkmaar 1:17:16 0:00:00
Gert Kramer 20 Beverwijk 1:10:14
Jan Kramer 51 Beverwijk 1:16:15
Pieter Kramer 22 Beverwijk 1:02:34
 
14 HSS-Hire Shops 1:05:11 2:20:24 3:36:20 4:46:53
Martien Witte 44 Den Burg 1:05:11
Cees Goslinga 42 Den Burg 1:15:13
Paul Krugers 42 Den Burg 1:15:56
Gauke van Lingen 38 Oudeschild 1:10:33
 
15 Senioren Texel 1:06:55 2:13:45 3:42:10 4:49:31
Dirk Vinke 57 Den Burg 1:06:55
Piet Kingma 49 Den Burg 1:06:50
Frank Zethof 41 Den Burg 1:28:25
Jan Zijm 48 Den Burg 1:07:21
 
16 4460 1:17:03 2:30:50 3:36:30 4:53:21
Mark Stobbe 19 Huizen 1:17:03
Ron Praag 47 Hilversum 1:13:47
Ron Stobbe 42 Almere 1:05:40
Oene Stobbe 49 Huizen 1:16:51
 
17 Rijnsoever 2 1:12:42 2:16:50 3:35:58 4:55:44
Willem Zwanenburg 45 Katwijk 1:12:42
Maarten Ouwehand 38 Katwijk 1:04:08
Karel van der Eykel 57 Katwijk 1:19:08
André van der Greft 48 Katwijk 1:19:46
 
18 De Kraaien 1:15:04 2:21:22 3:42:02 4:57:17
Jan Kok 61 Oosthuizen 1:15:04
Ben Bruidegom 58 Hobrede 1:06:18
Martin Pool 57 Oosthuizen 1:20:40
Ronald Heyeler 51 Amsterdam 1:15:15
 
19 VTG/de pappies 1:25:47 2:39:57 3:46:25 4:58:46
Sjors Takes 26 Amsterdam 1:25:47
Thijs Fransen 25 Amsterdam 1:14:10
Yvo Witte 26 Den Burg 1:06:28
Joris Schrama 26 Amsterdam 1:12:21
 
20 De zwoegende zwagers 1:17:22 2:28:23 3:47:17 5:05:00
Richard Koopman 34 Den Hoorn 1:17:22
Sjoerd Groeskamp 19 Den Hoorn 1:11:01
Frank Groeskamp 37 Utrecht 1:18:54
Pascal Riemens 30 Haarlem 1:17:43
21 Loopgroep Hoorn (WRZW) 1:31:40 2:45:23 3:57:43 5:16:16
Jan Witte 65 Wognum 1:31:40
IJsbrand Rijpkema 57 Berkhout 1:13:43
Piet van der Zande 60 Wognum 1:12:20
Marcel Witte 37 Amsterdam 1:18:33
22 Westend boys 1:05:42 2:19:01 3:49:45 5:18:43
Dirk Jan Zeedijk 49 Hengelo 1:05:42
Henk Schraag 53 Oosterend 1:13:19
Adri Mors 29 Alkmaar 1:30:44
Daan v/d Slikke 24 Oosterend 1:28:58
 
23 Eurorunners 2 1:15:55 2:31:10 4:02:20 5:23:28
Robert van Dijk 26 Velsen-N 1:15:55
Paul van Rooy 31 Beverwijk 1:15:15
Hans Beentjes 47 Heemskerk 1:31:10 0:00:00
Ton Kooiman 53 Beverwijk 1:21:08
24 De loopjongens 1:16:01 2:34:30 3:59:46 5:26:00
Rinus Kooger 53 Den Burg 1:16:01
Jan Dogger 55 Den Burg 1:18:29
Eddy Zegers 41 Oosterend 1:25:16
Pieter Jan Kooger 41 De Waal 1:26:14
25 Westfriezen ronden Texel 1:23:05 2:34:26 4:01:05 5:28:03
Johan Bommerson 40 Zwaag 1:23:05
Lou Coevert 59 Lambertschaag 1:11:21
Dirk Haasbroek 60 Hoorn 1:26:39
Jan de Weerd 56 Berkhout 1:26:58
26 TESO 1:23:04 2:43:25 4:06:53 5:36:46
Alex Cofino 43 Den Burg 1:23:04
Kees Dros 41 Den Burg 1:20:21
Martin Lubach 57 Oudeschild 1:23:28
Rob Arensman 46 Oosterend 1:29:53
27 De Turbo benen 1:12:12 2:30:07 4:07:05 5:38:31
Roel Bakker 43 Veenendaal 1:12:12
Jurgen Nagel 30 Rhenen 1:17:55
Eric Steneker 43 Arnhem 1:36:58
Patrick Keijser 34 Veenendaal 1:31:26
28 De Bolder 1:06:19 2:18:44 3:49:45 5:44:07
Theo Franchimon 46 Den Burg 1:06:19
Richard Bakker 53 De Koog 1:12:25
Paul Schermer 38 Zaandam 1:31:01
Martin Roeper 40 Den Hoorn 1:54:22
 
29 De Kooltrappers 1:20:45 2:39:30 4:13:53 5:46:30
Willem Daman 57 Broek op Langedijk 1:20:45
Kees van Eekelen 58 Broek op Langedijk 1:18:45
Leendert Maas 60 Heerhugowaard 1:34:23
Lars van Eekelen 30 Alkmaar 1:32:37
30 De Krabbelaars 1:20:35 2:32:02 4:17:58 5:50:02
Martin Zijm 33 Den Burg 1:20:35
Mark Bakelaar 39 Sneek 1:11:27
Peter Wiersma 40 Den Burg 1:45:56
John van Dorsten 26 Oudeschild 1:32:04
31 Faster Fourward 1:14:41 2:26:35 4:12:07 5:59:48
Andreas Kerst 45 Dortmund 1:14:41
Andreas Middendorf 44 Dortmund 1:11:54
Andreas Buechter 33 Dortmund 1:45:32
Klaus Brinkmann 46 Dortmund 1:47:41
Estafette 4 x 15 Vrouwen
  turfveld slufter krassek. finish
1 Ladies Team Loopgroep Hoorn 1:10:15 2:15:37 3:33:22 4:42:02
Petra de Vries 40 Hoorn 1:10:15
Jeannette Jansen 38 Hoorn 1:05:22
Mirjam Ruyter 32 Oostwoud 1:17:45
Monique Blansch-Paauw 28 Blokker 1:08:40
2 Dames Gank Vrom 1:09:03 2:13:58 3:30:34 4:45:31
Roos Bakker 52 Edam 1:09:03
Hilly Jonk 50 Volendam 1:04:55
Giséla Mühren 35 Volendam 1:16:36
Alie Zwarthoed 44 Volendam 1:14:57
3 AV Rijnsoever 1 1:14:36 2:23:03 3:49:45 5:04:54
Ada van der Meulen Katwijk 1:14:36
Yvonne Zwanenburg Katwijk 1:08:27
Ester Ouwehand Katwijk 1:26:42
Jamilla Azaquag Katwijk 1:15:09
 
4 4 snelle meisjes 1:22:49 2:29:13 3:46:12 5:08:07
Anita Greefhorst 41 Amersfoort 1:22:49
Ali Veenstra 59 Leusden 1:06:24
Gea Bos 47 Hoogland 1:16:59
Martha Meijer 49 Amersfoort 1:21:55
5 AV Daventria dames 1:20:17 2:30:13 3:58:28 5:11:16
Anita Spieker 42 Deventer 1:20:17
Lynette Rooijen 35 Deventer 1:09:56
Kitty Veen-Siers 44 Deventer 1:28:15
Toos Minks 50 Deventer 1:12:48
6 Coma Comi - Texel 1:06:58 2:27:25 3:58:50 5:33:26
Colinda Brouwer 38 Oosterend 1:06:58
Marijke Stark 50 Oosterend 1:20:27
Mirjam Arkenbout 45 Den Burg 1:31:25
Ingrid Uitgeest 42 De Koog 1:34:36
7 Rijnsoever 2 1:27:16 2:40:55 4:11:18 5:36:22
Gerda Verdoes 48 Katwijk 1:27:16
Wilma Noort 51 Katwijk 1:13:39
Margriet van der Leden 49 Katwijk 1:30:23
Bernadette Bom 47 Noordwijk 1:25:04
 
8 Coby's trots 1:21:32 2:46:06 4:14:59 5:45:34
Jeanette ter Steege 44 Den Hoorn 1:21:32
Marianne Hilhorst 45 Den Burg 1:24:34
Laurien Bakker 45 Den Burg 1:28:53
Annelies Graaf 52 Den Burg 1:30:35
 
9 Sweet Lake Ladies 1:25:47 2:47:43 4:32:33 6:06:22
Sandra Smits 38 Zoetermeer 1:25:47
Dainne   Roosenboom-Spanjer 44 Zoetermeer 1:21:56
Esther De Wit-Smit 41 Zoetermeer 1:44:50
Bianca Hesselius 31 Zoetermeer 1:33:49
10 RRZ 2 1:25:47 2:47:43 4:32:30 6:06:22
Reinie Schmit 47 Zoetermeer 1:25:47
Elly van der Kooy 48 Zoetermeer 1:21:56
Lidwien van den Aardweg 53 Zoetermeer 1:44:47
José de Groot 53 Zoetermeer 1:33:52
Fast Fourward from Dortmund
Nicole Hummel 44 Dortmund (D) na sluiting gefinisht
Tina Rux 40 Dortmund (D)
Nicki Jansen 35 Dortmund (D)
Sanne Winkelmann 41 Dortmund (D)
 
Estafette 4 X 15 Gemengde teams
  turfveld slufter krassek. finish
1 Athlon 2 1:01:20 2:09:32 3:20:17 4:29:08
Wilma Numan 39 Gorredijk 1:08:12
Pier van Goslinga Heerenveen 1:10:45
Willem Koet 37 Heerenveen
Eric van Roon 37 Heerenveen 1:08:51
2 Athlon 1 1:17:51 2:19:41 3:32:22 4:29:20
Inge Helder 50 De Knipe 1:17:51
Marcel Kortekaas 50 Heerenveen 1:01:50
Marcel Walstra 38 Joure 1:12:41
Alex Bergsma Heerenveen 0:56:58
3 Athlon 4 1:17:51 2:27:05 3:33:46 4:34:13
Saskia Brouwer 22 Heerenveen 1:17:51
Johan Knoester 60 Oudehaske 1:09:14
Piet Klijnstra 45 Nijeholtwolde 1:06:41
Henry Veldman Bontebok 1:00:27
4 Athlon 3 1:17:14 2:23:45 3:37:35 4:41:32
Marc Lindekens 38 Heerenveen 1:17:14
Bea v.d. Mei 39 St. Johannesga 1:06:31
Sietse v.d. Mei 49 St. Johannesga 1:13:50
Henk Ruiter 42 Munnekeburen 1:03:57
5 Juttersteam Den Helder 1:11:08 2:20:57 3:39:20 4:56:47
Klaas Gersen 45 Den Helder 1:11:08
Ellen Boersma 41 Den Helder 1:09:49
Jacoba Marinus 39 Den Helder 1:18:23
Anno v.d. Bos 40 Den Helder 1:17:27
6 Terberg Leasing Runners 1:09:07 2:27:39 4:59:46
Wim van der Linden 49 IJsselstein 1:09:07
Ton Zwartjens 42 Arnhem 1:18:32
Hester Vos 22 Julianadorp
Robert Böcker 50 Zutphen
7 Touch and go 1:10:46 2:24:50 3:41:00 5:03:28
Ton van Arnhem 49 Groningen 1:10:46
Martin Waslander 44 Groningen 1:14:04
Liesbeth van Arnhem-Gessel 44 Groningen 1:16:10
Arco Garritsen 40 Den Burg 1:22:28
8 FIBONACCITEAM Biddinghuizen 1:05:58 2:33:09 3:54:00 5:05:10
Frans de Vries 47 Biddinghuizen 1:05:58
Titus de Vries 49 Dronten 1:27:11
Cecilia de Vries 41 Doetinchem 1:20:51
Albert de Vries 52 Schijndel 1:11:10
9 De Overkanters Egmond binnen 1:14:25 2:22:30 3:38:45 5:07:35
Eva van Zoonen 20 Amsterdam 1:14:25
Erik van Zoonen 47 Egmond binnen 1:08:05
Jip van Zoonen 18 Egmond binnen 1:16:15
Ingrid Fontijn 46 Egmond binnen 1:28:50
10 Spartaan 2 1:17:52 2:28:16 3:46:12 5:08:20
Til Duineveld 52 Hillegom 1:17:52
Kees Versteeg 51 Sassenheim 1:10:24
Nico Warmerdam 62 Lisse 1:17:56
Ria Schriek 54 Lisse 1:22:08
11 De Jager 1:13:32 2:36:50 3:50:08 5:10:05
Ben Bakker 46 Den Hoorn 1:13:32
Els de Jager 56 Den Hoorn 1:23:18
Rob Teisman 47 De Cocksdorp 1:13:18
Corrie de Jager 49 De Cocksdorp 1:19:57
12 van Luijn 1:24:02 2:28:10 3:50:54 5:10:47
Lies van Luijn 54 Bakel 1:24:02
Hans van Luijn 52 Didam 1:04:08
Johan van Luijn 53 Bunnik 1:22:44
Gerard van Luijn 51 Arcen 1:19:53
13 Loopgroep Biddinghuizen 1 1:11:13 2:20:24 3:51:30 5:22:31
Anton Mangnus 48 Biddinghuizen 1:11:13
Rick Vlaming 41 Biddinghuizen 1:09:11
Greetje Boelens 53 Biddinghuizen 1:31:06
Chris Faber 46 Biddinghuizen 1:31:01
14 Het Happy Team 1:20:55 2:22:57 3:46:25 5:22:39
Hans Appel 66 Hoorn 1:20:55
Jos van Bockxmeer 49 Blokker 1:02:02
Dirk Exalto 49 Blokker 1:23:28
Carin van Bockxmeer 44 Blokker 1:36:14
15 Spartaan 1 1:19:12 2:32:24 3:58:10 5:22:51
Gusti Schipper 52 Sassenheim 1:19:12
Jos Duineveld 54 Hillegom 1:13:12
Nico Schriek 51 Lisse 1:25:46
Gerda Wassenaar 48 Lisse 1:24:41
16 Loopgroep Biddinghuizen 2 1:17:55 5:24:17
Anton Nijenkamp 47 Biddinghuizen 1:17:55
Kees Schaak 52 Biddinghuizen
Eddy Faber 41 Biddinghuizen
Truus Schaak 58 Biddinghuizen
17 Paal 28 strandpaviljoen 1:09:55 2:33:26 3:59:46 5:25:31
Henk Vlastra 40 Abcoude 1:09:55
Janneke Horn 37 Amsterdam 1:23:31
Marij Langedijk 34 Amsterdam 1:26:20
Joost Hooijberg 48 Diemen 1:25:45
18 BROMED Den Burg 1:24:39 2:37:02 4:09:48 5:29:23
Gijs Broere 63 Den Burg 1:24:39
René Oosterwijk 42 Heiloo 1:12:23
Riny Roeper 44 Oudeschild 1:32:46
Daniël Broere 38 Schellinkhout 1:19:35
19 Twee om twee 1:10:46 2:19:25 3:48:59 5:31:04
Ton Hollak 52 Hoorn 1:10:46
Kees Schouten 53 Hoorn 1:08:39
Petra Koomen 40 Hoorn 1:29:34
Jurria Hollak-Elsman 47 Hoorn 1:42:05
20 Dame Blanche 1:18:54 2:39:34 4:08:28 5:32:29
Lot de Witte 24 Amsterdam 1:18:54
Katrien de Witte 26 H.Landstichting 1:20:40
Moniek de Witte 29 Amsterdam 1:28:54
Theo de Witte 57 H.Landstichting 1:24:01
21 Schrijverij Mastenbroek 1:23:40 2:54:10 4:02:30 5:32:40
Niels Mastenbroek 33 Houten 1:23:40
Ger Mastenbroek 60 Houten 1:30:30
Marcel Kiers 32 Utrecht 1:08:20
Bonnie   Kiers-Mastenbroek 32 Utrecht 1:30:10
22 The Lanzarote Friends Erp 1:18:54 2:39:46 3:56:10 5:33:52
Hans Jelierse 39 Erp 1:18:54
Marieke van den Akker 53 Erp 1:20:52
Wout Mensink 44 Erp 1:16:24
Peter van Mil 43 Erp 1:37:42
23 De Peelhazen 1:19:24 2:45:45 4:14:25 5:37:03
Nel Classens 50 Venray 1:19:24
Tonnie van der Donk 48 Venray 1:26:21
Rita van den Munckhof 51 Venray 1:28:40
Henk van den Donk 50 Venray 1:22:38
24 ASTREA 1:27:22 2:40:55 4:12:45 5:44:00
John Lammerts 49 Groningen 1:27:22
Janneke   Lammerts-Schraag 46 Groningen 1:13:33
Ben de Graaf 54 Groningen 1:31:50
Frans de Vries 59 Kruisweg 1:31:15
25 I.A. TEAM 1:27:16 2:57:06 4:07:49 5:59:34
Niels Balk 26 Zwaag 1:27:16
Marjolijn Laroo 26 Zwaag 1:29:50
Richard Balk 33 Dronten 1:10:43
Sandra Gerritsen 27 Dronten 1:51:45
26 De WALKERS 1:25:22 2:38:44 4:12:09 6:00:18
Wouter van Loon 37 Schoonhoven 1:25:22
Kees Visser 41 Nieuw-Vennep 1:13:22
Aly Wiersma 32 Alkmaar 1:33:25
Liesbeth van der Veer 31 Alkmaar 1:48:09
 
de Vier Van Zoetermeer gefinisht na sluiting
Dick den Dulk 60 Zoetermeer
Hans Hortensius 51 Zoetermeer
Henk Rietveld 51 Zoetermeer
Sonja den Dulk 59 Zoetermeer
Bijzondere categorie - start een uur eerder
 
Acht van Texel 1:28:30 2:48:27 4:24:59 6:12:00
Louise van Beckhoven 45 Den Hoorn
Carla Smit 47 Den Burg
Lyda Bakker 47 De Koog
Colinda Vlaming 36 De Cocksdorp
Jacqeline Aarts 38 De Cocksdorp
Monique Lubach 45 Oudeschild
Brenda Vermuë 49 Den Hoorn
Anneke Hoogenbosch 46 Den Burg