De 60 km start over

Zoeken

Uitslag estafette 1991

Estafette 4x15 km - 1e De Zestig van Texel 1 april 1991
MANNEN WEDSTRIJD
naam woonplaats lft Ecomare Sl val Kr Keet Finish
1 Gl.Atl. Wipperfürth 1:04:43 1:49:21 2:34:45 3:31:37
Jörg Muller Wipperfürth 27 1:04:43
Robert Hausfeld Huckeswagen 23 44:38
Lothar Breitkopf Huckeswagen 22 45:24
Christian Fisher Halver 19 56:52
2 SV Noordkop 1 1:03:48 1:50:35 2:40:00 3:36:22
Gerard Huijnen Den Helder 37 1:03:48
Rick Kranenburg Den Helder 27 46:47
Hans v d Wal Den Helder 28 49:25
Marinus Siemons Den Helder 29 56:22
3 AV Rijsnoever 1:04:45 1:54:15 2:42:07 3:38:52
Erwin Jonker Katwijk 23 1:04:45
Leen van Rijn Katwijk 36 49:30
Jan Barnhoorn Katwijk 32 47:52
Dirk van Beelen Katwijk 35 56:45
4 Ramdrammers 1:03:37 1:51:04 2:47:10 3:40:42
Peter ter Burg Bunnik 27 1:03:37
Henk Girveld Utrecht 31 47:27
Walter Bergevoer Utrecht 27 56:06
Hans Bakker Vinkeveen 25 53:32
5 Mariniersteam 1:03:48 1:54:56 2:44:45 3:44:53
Jean Driessen Den Helder 22 1:03:48
Rene Driessen Den Helder 26 51:08
Richard Halkman Den Helder 22 49:49
Johan Driessen Den Helder 48 1:00:08
6 AV Dokev team 1 1:05:25 1:56:30 2:47:37 3:50:06
Marcel Zwart Wieringerwaard 1:05:25
Alco Port Wieringerwaard 18 51:05
Willem de Jong Anna Paulowna 36 51:07
Jan Kerkhof Anna Paulowna 30 1:02:29
7 Noordkop team 2 1:07:59 2:02:36 3:01:56 4:04:01
Menno Teunisse Den Helder 26 1:07:59
Louis Burggraff Den Helder 38 54:37
Joop Smit Den Helder 31 59:20
Jan Groot Den Helder 46 1:02:05
8 Noordkop team 3 1:17:43 2:10:32 3:01:56 4:04:01
Rein Wink Den Helder 44 1:17:43
Dick van der Weide Den Helder 38 52:49
Ronald Jacobs Den Helder 51:24
Jan Sevenhuisen Den Helder 46 1:02:05
9 Gl.Atl. Wipperfürth 2 Den Burg 1:05:15 2:10:32 3:02:30 4:05:30
Berud Feldhoff Frielingdorf 29 1:05:15
Sven Schafer Huckeswagen 19 1:05:17
Christiaan Wad Wipperfürth 17 51:58
Klaus Hausberg Huckeswagen 22 1:03:00
4 x 15 km DAMES WEDSTRIJD
naam woonplaats lft Ecomare Sl val Kr Keet Finish
1 Atletiek Noordkop dames 1 1:26:08 2:31:15 3:35:45 4:47:19
Truus van der Berg Den Helder 45 1:26:08
Annelies Beijer Den Helder 1:05:07
Elly Vos Den Helder 40 1:04:30
Sya Pepping Den Helder 40 1:11:34
2 Atletiek Noordkop dames 2 1:34:09 2:39:00 3:47:05 4:59:58
Bettina Woud Den Helder 28 1:34:09
Monique Wijker Den Helder 19 1:04:51
Joyce Rijkees Den Helder 29 1:08:05
Hetty Everhardus Den Helder 34 1:12:53
3 AV Dokev team 3 dames 1:31:48 2:41:42 3:46:00 5:06:28
Ria Kos Anna Paulowna 44 1:31:48
Marianne Hartog Anna Paulowna 43 1:09:54
Connie van der Lee Breezand 28 1:04:18
Loes van Duin Breezand 38 1:20:28
4 Atletiek Noordkop dames 3 1:34:33 2:41:40 3:51:05 5:08:03
Martha van de Meche Den Helder 37 1:34:33
Gerda Plas Den Helder 45 1:07:07
An Tigchelaar Julianadorp 45 1:09:25
Riky Harmens Den Helder 46 1:16:58
4 x 15 PRESTATIE
naam woonplaats lft Ecomare Sl val Kr Keet Finish
1 Team Berg. Gladz 1:10:18 1:58:47 2:45:22 3:44:26
Oliver Korden Berg.Glad.z 18 1:10:18
Mathias Kuck Berg.Glad.z 18 48:29
Hans Lefeld Berg.Glad.z 18 46:35
Mathias Born Berg.Glad.z 21 59:04
2 Team Leverkussen 1:12:15 2:05:10 3:02:08 4:03:03
Andreas Bockvinkel Leverkusen 19 1:12:15
Bolko vvon Unruh Leverkusen 17 52:55
Peter Bloch Leverkusen 17 56:58
Thomas Lang Leverkusen 17 1:00:55
3 Team Hoven Pansier 1:12:49 2:11:29 3:07:18 4:06:02
Albert Hoven Oosterend 41 1:12:49
Gert Pansier Den Burg 41 58:40
Simon Appel Oudeschild 42 55:49
Lutz Lohse Den Burg 27 58:44
4 Team Franchimon 1:06:52 2:01:38 3:04:54 4:08:13
Theo Franchimon Den Burg 41 1:06:52
Alexander Boks Den Hoorn 41 54:46
Ron van der Slikke Den Burg 42 1:03:16
Herman Ploeger Den Burg 27 1:03:19
5 Team Brouwer/Riteco 1:10:01 2:05:24 3:04:32 4:08:37
Rien Brouwer Oosterend 29 1:10:01
Tony van der Vis Oosterend 28 55:23
Eddy Zegers Oosterend 27 59:08
Marc Riteco Den Burg 23 1:04:05
6 AV Dokev team 2 1:13:45 2:10:23 3:07:17 4:12:26
Arie Dijkshoorn Breezand 41 1:13:45
Jacob van Duin Breezand 44 56:38
Ingrid van Lubek Den Burg 19 0:56:54
Wicher Adeboom Breezand 36 1:05:09
7 Team Rijsoever/Katwijk recreanten 1:14:48 2:08:36 3:07:54 4:12:33
Willem Boon Katwijk 44 1:14:48
Arnold Boers Katwijk 35 53:48
Leo van Duyvenbode Katwijk 24 0:59:18
Gerrit Vlieland Katwijk 37 1:04:39
8 Team Bakker van Vliet 1:18:09 2:18:42 3:13:54 4:19:34
Dirk Bakker Oudeschild 50 1:18:09
Roland Visser Den Burg 25 1:00:33
Han Wilmink Oosterend 0:55:12
Loek van Vliet Den Burg 40 1:05:40
9 1:25:50 2:25:02 3:23:16 4:23:28
Sven Rader Lossnitz 20 1:25:50
Sven Freitag Zwonitz 19 59:12
Mirko Henning Zwonitz 18 58:14
Heenning Smidt Lossnitz 23 1:00:12
10 Team SV Friesland 4 1:14:45 2:12:24 3:14:51 4:23:44
Ulke de Vlugt Suameer 41 1:14:45
Henk Kuijs Leewaarden 32 57:39
Herman Kattenberg Leewaarden 53 1:02:27
Kees Versprille Suameer 37 1:08:53
11 Team Goënga/Vinke 1:09:33 2:11:20 3:16:54 4:26:42
Minne Goënga Den Burg 26 1:09:33
Gerrit Lievers Wapenveld 28 1:01:47
Ko de Wolf Hindelopen 49 1:05:34
Cees Vinke Den Burg 55 1:09:48
12 Team Parcival 1:13:32 2:12:08 3:25:43 4:27:55
Ruud Segers Amsterdam 27 1:13:32
Peter Fagel Nijmegen 31 58:36
Erik Rijkers Utrecht 30 1:13:35
Erik Seerders Apeldoorn 25 1:02:12
13 KLM Road Runners 1 1:21:25 2:16:46 3:17:19 4:30:25
Wim Roozendaal Amstelveen 35 1:21:25
Joao da Luz Amsterdam 48 0:55:21
Afonso Ferretra Amsterdam 55 1:00:33
Johan Post Alphen a.d. Rijn 27 1:13:06
14 1:20:12 2:21:35 3:24:44 4:37:13
Machiel de Graaf Scheveningen 21 1:20:12
André Buitendijk Scheveningen 25 1:01:23
Peier de Graaf Scheveningen 23 1:03:09
Maarten de Zwart Scheveningen 20 1:12:29
15 WR12 1:30:31 2:33:47 3:35:25 4:43:14
Dirk Kranendonk Den Oever 42 1:30:31
Henk Mosk Schagen 62 1:03:16
Jan Mosk Alkmaar 36 1:01:38
Cor Mosk Den Oever 58 1:07:49
16 Team Stevens 1:26:02 2:28:50 3:28:16 4:43:33
Fred Braaksma Den Helder 43 1:26:02
Niels Koorn De Waal 30 1:02:48
Henk Stevens De Cocksdorp 40 0:59:26
Sjaak Ransdorp Den Burg 42 1:15:17
17 KLM Road Runner 2 1:16:18 2:22:59 3:30:05 4:46:44
Ben Fijma Hoofddorp 41 1:16:18
Rene Stokman Amstelveen 36 1:06:41
Dik Lindeman Amstelveen 39 1:07:06
Hank van Limpt Hoofddorp 49 1:16:39
18 Team Daman/Appelman 1:43:16 2:43:13 3:37:53 4:50:53
Fia Witte Den Haag 41 1:43:16
Willem Daman Den Burg 43 0:59:57
Willem Kuijper Oudeschild 38 0:54:40
Gerard Appelman De Waal 41 1:13:00
19 Team Yzendoorn/Nijmegen 1:06:08 2:41:42 3:52:05 5:09:04
Paul de Ruiter Nijmegen 38 1:06:08
Maria Hopman Nijmegen 28 1:35:34
Henk Yzerdoorn Nijmegen 36 1:10:23
Ingrid Kamerbeek Nijmegen 29 1:16:59
20 Team Texel 5 1:42:57 3:01:18 4:19:52 5:48:59
Corrie Witte De Waal 35 1:42:57
Ina van Sambeek Den Burg 35 1:18:21
Anneke Hoogenbosch Den Burg 32 1:18:34
Natascha van der Vis Oosterend 20 1:29:07
21 Team Texel 6 1:43:02 3:01:18 4:19:40 5:48:59
Jan Kuijper Den Burg 39 1:43:02
Carla Roeper Den Burg 34 1:18:16
Ina Gerritsen Den Burg 44 1:18:22
Henk Maas Den Burg 20 1:29:19
8 x 7.5 km PRESTATIE
Vrouwenloopgroep 1:33:55 2:47:41 4:04:05 5:46:15
Jeannet ter Steege Den Hoorn 30
Mieke Legierse Oosterend 39 1:33:55
Lenie Steffen Den Burg 45
Alie Schuitema Oosterend 30 1:13:46
Kisteman/Kooger Den Burg 40
Jane Kl. Breteler Den Burg 43 1:16:24
Ellen Timmer Oudeschild 26
Carla Smit Den Burg 33 1:42:10