De 60 km start over

Zoeken

Estafette 4x15 km MANNEN - 10e De Zestig van Texel, 13 april 2009
(en gemengde teams)
plaats & lft Turfveld Slufter Prins H. Finish
1 SSG Königswinter Königswinter 1:04:43 2:04:56 3:03:19 4:09:03
Thomas Mauel 43 1:04:43
Klaus Müller 64 1:00:09
Max Ehlers 39 58:23
Mathias Stephan 45 1:05:49
2 Loopgroep Hoorn 1 Hoorn Nh 1:00:19 1:57:33 3:03:29 4:11:02
Sander Groot 33 1:00:19
Chris Willemink 24 57:10
Jarno Meijers 30 1:05:56
Koen Selie 22 1:07:38
3 Noordkop Masters Den Helder 1:07:31 2:08:47 3:10:42 4:19:45
Erik Leibrand 35 1:07:31
Henk Kooijman 57 1:01:12
Mats Smit 55 1:01:55
Ronald Jacobs 44 1:09:08
4 AV Phoenix Utrecht 1:12:36 2:20:59 3:23:54 4:20:07
Ruud van Suijdam 38 1:12:36
Martijn Estor 32 1:08:19
Edwin Marquart 40 1:02:55
Bernard te Boekhorst 37 0:56:18
5 Trainingsgroep Texel Den Burg 1:06:54 2:02:52 3:09:52 4:20:15
Robert Bakker 28 1:06:54
Coen Schoonheden 40 55:54
Frits v.d. Gracht 49 1:07:00
Jan Zijm 51 1:10:27
6 Jong veluwe Apeldoorn 1:00:01 2:21:24 3:20:38 4:24:12
Tonnie Stouten 43 1:00:01
Iris Sielias 36 1:21:19
Mario Diks 36 59:14
Tonnie Stouten 43 1:03:39
7 De Hoornse Broeders Zwaagdijk 1:15:36 2:15:04 3:16:41 4:30:31
Robbert van Meulem 40 1:15:36
Rob de Vrieze 37 59:24
Alex Gitzels 31 1:01:37
Erwin Le Blansch 36 1:13:55
8 De Hazen Hoogland 1:13:31 2:11:56 3:22:22 4:31:24
Peter Hendriksen 55 1:13:31
Hans Bos 53 58:21
Marcel Brok 46 1:10:26
Adrie van Graafeijland 56 1:09:07
9 NBC Eelman & Partners Den Burg 1:11:03 2:20:47 3:26:05 4:35:37
Jan Koopman 37 1:11:03
Edwin de Wit 36 1:09:40
René Triest 56 1:05:18
Peter van Doorn 41 1:09:37
10 Imares.nl Den Burg 1:05:25 2:13:00 3:27:59 4:39:02
Martin Baptist 37 1:05:25
Bram Couperus 45 1:07:31
Martin Pastoors 1:14:59
Robbert Jak 45 1:11:08
11 Rab Betoncentrale Oudeschild 1:09:14 2:12:30 3:19:23 4:40:44
Patrick Witte 20 1:09:14
Martien Witte 48 1:03:12
Gauke van Lingen 41 1:06:53
Paul Krugers 46 1:21:26
12 Ecomare Den Burg 1:11:44 2:19:20 3:30:34 4:41:35
Mark Bakelaar 44 1:11:44
Ben Krause 44 1:07:32
Anton Hurkens 53 1:11:14
Pierre Bonnet 48 1:11:07
13 De Strijkers Brummen 1:09:01 2:18:52 3:25:37 4:43:55
Jan Strijker 56 1:09:01
Lini Strijker 58 1:09:47
Henk Wijhe 43 1:06:45
Maarten Strijker 32 1:18:24
14 Just Run  1 Almere 1:07:22 2:15:40 3:28:52 4:45:13
David Westdorp 33 1:07:22
Richard Hoogvorst 33 1:08:14
Hans Hofmans 44 1:13:12
Frank Ydema 28 1:16:25
15 De Vermeertjes Veenendaal 1:18:28 2:34:04 3:35:45 4:45:50
Klaas Vermeer 56 1:18:28
Cora Vermeer 51 1:15:32
David Vermeer 25 1:01:41
Martin Vermeer 24 1:10:09
16 RLV 1 Veenendaal 1:15:38 2:10:46 3:26:16 4:46:29
Arjo van Hardeveld 40 1:15:38
Rob Bijl 42 55:04
Rene van de Berge 43 1:15:30
Eric de Fluiter 37 1:20:18
17 ATLON 'gank vrom ' Edam 1:08:14 2:15:58 3:24:35 4:47:51
Rob Mol 25 1:08:14
Peter Bakker 60 1:07:40
Jan Steur 51 1:08:37
Eric Hartog 33 1:23:21
18 Tusega Hoorn Nh 1:19:35 2:23:13 3:32:28 4:48:01
Jos van Bocxkmeer 53 1:19:35
Gerrit-Jan Scholtens 50 1:03:34
Cor Bobeldijk 51 1:09:15
Henk Weijerstrass 47 1:15:38
19 De Schoorlgroep Edam 1:14:28 2:26:16 3:40:46 4:52:56
Theo Mossel 55 1:14:28
Alie Zwarthoed 48 1:11:44
Tinie Zwarthoed 56 1:14:30
Johan Buys 42 1:12:16
20 Rijnsoever Toppers Katwijk Zh 1:07:25 2:12:18 3:26:47 4:53:51
Leen van Rijn 54 1:07:25
Gertjan van der Meij 46 1:04:49
Theo van der Plas 53 1:14:29
Wim Zwanenburg 49 1:27:09
21 Nog een rondje Den Burg 1:14:31 2:23:38 3:40:16 4:53:55
Lennart Witte 28 1:14:31
Florian Julius 1:09:03
Yvo Witte 29 1:16:38
Dave de Bruijn 27 1:13:44
22 Running family Oosterend Nh 1:17:27 2:26:00 3:36:16 4:55:46
Natascha van der Vis 38 1:17:27
Dirk Vinke 61 1:08:29
Colinda van der Vis 43 1:10:16
Edgar Klippel 36 1:19:35
23 Billy op Texel Gorredijk 1:05:06 2:07:21 3:20:15 4:55:58
Kevin Damstra 25 1:05:06
Duco  Zijlstra 51 1:02:11
Duco  Zijlstra 51 1:12:54
Jan van der Hoek 57 1:35:47
24 RLV Dreamteam Veenendaal 1:16:53 2:23:25 3:39:42 4:58:00
Dagmar vd Vendel 23 1:16:53
Chris Versteegen 59 1:06:28
Tony Ariesen 35 1:16:17
Bram Boekee 49 1:18:23
25 Gremmen & Kraay De Koog 1:12:56 2:31:34 3:46:30 5:00:12
Jan Gremmen 49 1:12:56
Eldin Honingh 17 1:18:34
Siebold van Breukelen 45 1:14:56
Sebastiaan Gremmen 19 1:13:46
26 Hague Road Runners 's-Gravenhage 1:14:07 2:13:55 3:34:17 5:00:30
Floris Kneefel 38 1:14:07
Jan Willem Six 47 59:44
Ineke Schnitzler 57 1:20:22
Paulien Wijnvoord 48 1:26:17
27 De Nederduitsers Den Burg 1:10:06 2:25:17 3:40:17 5:00:38
Arnoud Ens 43 1:10:06
Daniëlle Brouwer 31 1:15:07
Louis Peperzak 45 1:15:00
Thomas Richter 40 1:20:25
28 Pengel Paashazen 1 Amsterdam 1:15:33 2:25:37 3:39:32 5:00:51
Reginald Janki 1:15:33
Reginald Janki 1:10:00
Peter Bartels 56 1:13:55
Jan Punt 44 1:21:23
29 Tikhemaanknecht De Rijp 1:21:14 2:28:37 3:41:57 5:03:42
Daan Stobbe 21 1:21:14
Tom Stobbe 28 1:07:19
Cees Stobbe 52 1:13:20
Rick Stobbe 26 1:21:49
30 OSG de Hogeberg Den Hoorn Texel 1:12:42 2:23:46 3:58:55 5:04:14
Jeroen Plag 45 1:12:42
Ben Bakker 50 1:11:00
Remco de Jong 44 1:35:09
Lutz Lohse 45 1:05:23
31 B&B vd Vis en den Boer Den Burg 1:09:11 2:11:50 3:35:29 5:04:45
Jeroen Smits 42 1:09:11
Arco Garritsen 45 1:02:35
Maikel van der Gracht 18 1:23:39
Rob Zwetsloot 47 1:29:21
32 Van Luijn Bunnik 1:16:37 2:31:36 3:49:24 5:07:24
Hans van Luijn 56 1:16:37
Johan van Luijn 57 1:14:55
Gerard van Luijn 54 1:17:48
Rik van Luijn 24 1:18:06
33 Biddinghuizen-2 Biddinghuizen 1:20:40 2:23:08 3:31:23 5:12:12
Frans de Vries 51 1:20:40
Martijn de Vries 18 1:02:24
Chris Faber 50 1:08:15
Monique Luenen 39 1:40:54
34 Paal 9 Den Hoorn Texel 1:13:41 2:23:28 3:52:13 5:12:27
Ron Broersma 39 1:13:41
Steven van Vliet 24 1:09:43
René Jager 36 1:28:45
Koen van der Meer 43 1:20:20
35 De Texelse artsen De Koog 1:17:46 2:27:39 3:51:36 5:14:14
Robbert van den Bent 56 1:17:46
Frank Haasdijk 50 1:09:49
Michiel Pam 55 1:23:57
Marnix de Witte 39 1:22:43
36 DRIL PK2 Gieten 1:18:21 2:30:09 3:45:14 5:15:06
Iddo de Ruijter 45 1:18:21
Dick de Vries 49 1:11:44
Lieuwe Haanstra 49 1:15:05
Sibbelien van Laere 44 1:29:57
37 Fjouwer fan 'e Jouwer Joure 1:14:08 2:34:44 3:58:14 5:16:06
Eddie Huisman 48 1:14:08
Marjan Huisman 47 1:20:32
Jantine Huisman 18 1:23:30
Jelle de Jong 54 1:17:57
38 Vier vrij vette veteranen Hoorn Nh 1:13:29 2:20:03 3:42:54 5:16:08
Theo Danenberg 53 1:13:29
Rogier Hoekema 41 1:06:30
Lou Coevert 63 1:22:51
Jaap Wit 60 1:33:19
39 De Lujo's Den Burg 1:37:30 2:51:16 4:03:57 5:16:14
Francien Peterse 28 1:37:30
Toon Schoenmaker 51 1:13:42
Lukas Jonkers 29 1:12:41
Cees van der Land 29 1:12:22
40 RLV Team 2 Veenendaal 1:19:10 2:31:06 3:48:08 5:16:51
Maaike van Reenen 29 1:19:10
Helma Janssen 46 1:11:52
Gert van Esse 43 1:17:02
Jacob van den Brink 44 1:28:48
41 NIOZ-Speedy sloths Den Burg 1:32:48 2:52:24 4:01:16 5:16:58
Isla Castaneda 31 1:32:48
Angela Pitcher 28 1:19:32
Maarten Klunder 28 1:08:52
Claire Evans 30 1:15:47
42 De Overkanters Egmond-Binnen 1:15:31 2:28:00 3:59:10 5:17:41
Erik van Zoonen 51 1:15:31
Jip van Zoonen 23 1:12:25
Ingrid Fontijn 50 1:31:10
Eva van Zoonen 24 1:18:36
43 Corrielaties Den Burg 1:13:53 2:31:23 3:50:43 5:17:45
Ulrike Weirich 40 1:13:53
Jos Teysman 56 1:17:26
Corrie de Jager 53 1:19:20
Jon Bons 58 1:27:06
44 De zwoegende zwagers Den Hoorn Texel 1:26:43 2:42:34 3:58:38 5:20:28
Richard Koopman 38 1:26:43
Pascal Riemens 34 1:15:47
Sjoerd Groeskamp 24 1:16:04
Frank Groeskamp 41 1:21:55
45 WOLF Den Burg 1:22:26 2:40:13 3:52:01 5:20:48
Jasper Erhart 18 1:22:26
Lysan Wolf 30 1:17:43
Hanneke Wolf 48 1:11:48
Jan Wolf 52 1:28:51
46 Biddinghuizen 1 Biddinghuizen 1:13:35 2:24:14 3:59:30 5:20:56
Albert de Vries 1:13:35
Rick Vlaming 45 1:10:35
Hans Gootjes 49 1:35:16
Esther Vlaming 42 1:21:31
47 Fast Forward Dortmund (D) 1:14:13 2:09:05 4:06:21 5:23:33
Udo Kaiser 55 1:14:13
Daniel Schürmann 27 54:48
Tina Rux 44 1:57:16
Heinz Haberecht 54 1:17:17
48 Team Rozenburg Rozenburg Zh 1:22:08 2:35:09 3:59:47 5:23:37
John Frijsen 42 1:22:08
Ronald Braak 44 1:12:57
Hans van Es 49 1:24:38
Marc Doorduin 41 1:23:55
49 AV-Veluwe funteam Apeldoorn 1:15:44 2:45:52 4:05:26 5:23:48
Lex van den Brink 38 1:15:44
Henk Janssen 53 1:30:04
Berry de Wied 38 1:19:34
Claudia de Wied 38 1:18:28
50 Team Noordkop Den Helder 1:27:40 2:37:43 3:55:39 5:24:28
Chris Vermeulen 42 1:27:40
Mart Delacour 52 1:09:59
Edwin Wasch 48 1:17:56
Sandra Vos 44 1:28:54
51 Ooijt ..... Ooij 1:15:31 2:36:59 4:00:09 5:24:40
Maria Hopman 45 1:15:31
Henk van IJzendoorn 54 1:21:24
Ingrid Hund-Scheepers 38 1:23:10
Jeroen Hund 41 1:24:36
52 De Monstertjes Hoorn Nh 1:10:39 2:49:29 4:02:04 5:25:09
Martijn Mengerink 38 1:10:39
Jurria Hollak 51 1:38:46
John Temme 40 1:12:35
Ton Hollak 56 1:23:11
53 Jozefschool Den Burg 1:12:11 2:30:54 3:49:51 5:25:12
Sido Overdijk 46 1:12:11
Trijntsje Postma 45 1:18:39
Albert Scholl 49 1:18:57
Simon Lap 40 1:35:26
54 Berseppers Elst Utr 1:18:22 2:35:25 3:59:16 5:26:00
Rob Perfors 53 1:18:22
Hanneke van den Berge 38 1:16:59
Jeltje van Hardeveld 55 1:23:51
Frank Zethof 45 1:26:49
55 De loopjongens Den Burg 1:15:17 2:41:31 3:55:50 5:26:11
Wouter Dogger 24 1:15:17
Jan Dogger 59 1:26:10
Bruno Ens 53 1:14:19
Pieter Dogger 24 1:30:27
56 TESO 1 Den Burg 1:25:22 2:53:02 4:15:45 5:26:21
Kees Dros 46 1:25:22
John Galesloot 40 1:27:36
Kees Visser 45 1:22:43
Richard Bijpost 38 1:10:41
57 The Jolinkies Den Burg 1:26:56 2:24:31 3:39:17 5:27:09
Connie Joling 41 1:26:56
Gerrit Joling 44 57:31
Frida Joling 44 1:14:46
Femmieke Joling 45 1:47:56
58 De Kraaien Oosthuizen 1:21:57 2:33:55 3:58:57 5:27:56
Ben Bruidegom 61 1:21:57
Ronald Heijeler 61 1:11:54
Jan Kok 65 1:25:02
Martin Pool 61 1:29:04
59 Team Nelis Den Burg 1:15:44 2:36:08 3:56:48 5:31:38
Arnold Leijstra 36 1:15:44
Jan de Wit 45 1:20:20
Leendert Eelman 40 1:20:40
Steven Bakker 40 1:34:56
60 Pengel Paashazen 2 Amsterdam 1:25:45 2:44:24 3:55:10 5:31:47
Piet de Jong 1:25:45
Gert Esselink 1:18:35
Ashok Jodha 50 1:10:46
Lesley Pengel 59 1:36:42
61 Semafour Amsterdam 1:27:53 2:39:52 4:01:13 5:34:00
Bob Ran 23 1:27:53
Angel Leygraaf 39 1:11:55
Willian Blom 23 1:21:21
Co Vermuë 49 1:32:52
62 Bremakker Runningteam Den Burg 1:06:14 2:26:41 4:05:15 5:36:01
Dolf Oosterbeek 1:06:14
Ralph Koning 38 1:20:23
Ilonka de Boer 39 1:38:34
Berry Koning 35 1:30:51
63 Ermelo Connectie Huissen 1:18:28 2:45:32 4:09:15 5:37:34
Marloes Vermeulen 1:18:28
Ron Vastenburg 50 1:27:00
Johan van der Boon 67 1:23:43
Patrick van Meeuwen 40 1:28:23
64 Gaan we doen Den Burg 1:15:10 2:39:10 3:53:06 5:39:07
Jelte van der Kooi 38 1:15:10
Louise van der Sluis 1:23:56
Peter Visch 33 1:13:56
Francien Dijt 37 1:46:06
65 Paal 28 Abcoude 1:25:06 2:48:35 3:59:32 5:39:16
Henk Vlastra 44 1:25:06
Marije Langedijk 38 1:23:25
Janneke Horn 41 1:10:57
Trudy Buren 33 1:39:49
66 Geen idee Den Helder 1:33:14 2:56:34 4:08:54 5:39:23
Alize Okel-Kooy 41 1:33:14
Annie Top-Glas 53 1:23:16
Léon Hanssen 1:12:20
Jan Kooy 40 1:30:35
67 TESO 2 Den Burg 1:21:56 2:50:34 4:17:36 5:41:41
Alex Cofino 47 1:21:56
Els de Jager 61 1:28:34
Bram v.d. Beek 58 1:27:02
Jeroen Rumping 27 1:24:10
68 Dreamteam B&B Den Burg 1:37:49 2:59:03 4:32:38 5:45:56
Marco Bezoet de Bie 46 1:37:49
Edwin Ooijevaar 1:21:10
Sabine Beijert 34 1:33:35
Michel Kromhout 34 1:13:24
69 DRIL PK1 Houten
Kees Bruins Slot 47 1:33:00 2:59:57 4:15:44 5:46:44
Marjolein van Laere 41 1:26:53
Dick van der Helm  41 1:15:47
Heleen Kleijn 38 1:31:07
70 Kustpark Runners Dortmund (D) 1:20:14 2:34:39 4:01:47 5:48:17
Andreas Kerst 49 1:20:14
Andreas Middendorf 48 1:14:21
Holger Hahn 50 1:27:08
Klaus Brinkmann 50 1:46:35
71 Poseidon Haarlem 1:30:23 2:48:45 4:18:25 5:50:00
Suzanne Fisher 31 1:30:23
Wietse Baars 31 1:18:18
Laura Fisher 29 1:29:40
Nienke Baars 34 1:30:41
72 Pothuizen Wilnis 1:21:03 2:45:44 4:20:16 5:50:12
Johan Samsom 1:21:03
Sjoerd van Wijngaarden 1:24:37
Rob Kuiper 1:34:32
Joep Pothuizen 51 1:30:00
73 Groningen Zuidhorn 1:38:15 3:01:25 4:18:01 5:51:55
Loek Mensinga 60 1:38:15
Helen Drijfhout 63 1:23:06
Ben de Graaf 58 1:16:36
Frans de Vries 63 1:33:59
74 Ranzijn Krommenie 1:32:29 2:50:56 4:12:39 5:55:50
Bas Ranzijn 32 1:32:29
Sven Ranzijn 35 1:18:23
Peter Berkhout 38 1:21:43
Ronald Schotman 32 1:43:17
75 Uitdaging nr.3 Den Hoorn Texel 1:13:55 2:53:21 4:17:39 6:00:06
René de Ruijter 42 1:13:55
Yvonne Vittali 39 1:39:22
Richard Borst 42 1:24:18
Stefan Krofft 35 1:42:32
76 DeZestigRond Hoorn Nh 1:34:18 2:52:09 4:19:31 6:01:34
Jan de Weerd 60 1:34:18
Johan Bommerson 44 1:17:47
Elly Been 58 1:27:22
Anja Bobeldijk 51 1:42:08
77 Attila Houten 1:37:51 3:01:43 4:27:08 6:02:23
Claus van Santen 51 1:37:51
Marie-Bernadette Meulenbr 53 1:23:48
Fred Geers 59 1:25:25
Ank Jacobs 58 1:35:20
78 Tour de Rabou Apeldoorn 1:25:44 2:55:14 4:36:43 6:03:46
Frank Slijper 50 1:25:44
Louis Rabou 48 1:29:26
Frans van der Linden 43 1:41:29
Ursula Rabou 43 1:27:07
79 Van Dijk Oosterend Nh 1:29:50 2:59:00 4:32:47 6:05:54
Robert van Dijk 38 1:29:50
Lieneke van Dijk 35 1:29:06
Marco Eelman 27 1:33:47
Bart van Dijk 26 1:33:13
80 Van alles wat Maarssen 1:28:26 2:52:09 4:29:52 6:07:57
Dirk Exalto 54 1:28:26
Silvia van Zijl 41 1:23:39
Marino Schuurman 50 1:37:43
Carin van Bockxmeer 47 1:38:10
81 IA-team Dronten 1:30:19 3:04:08 4:44:16 6:11:05
Niels Balk 31 1:30:19
Marjolijn Balk-Laroo 31 1:33:45
Sandra Balk-Gerritsen 31 1:40:08
Richard Balk 37 1:26:53
82 Team ME Amstelveen 1:47:25 3:20:44 4:45:55 6:21:52
Saskia Epskamp 28 1:47:25
Plony Epskamp 54 1:33:15
George Mantiri 54 1:25:11
Pascal Mantiri 34 1:36:03
83 Timmerbedrijf Peter Hin Den Burg 1:32:16 3:08:13 4:36:09 6:25:02
Emiel Seegers 46 1:32:16
Muriel Mast 36 1:35:53
Peter Hin 52 1:27:56
Annie Hin 48 1:48:57