De 60 km start over

Zoeken

Snelste lopers 2015

Snelste lopers De Zestig van Texel 2015    
    versie 1 nov 2016    
         
Estafette mannen (wedstrijdstart 11:35)    
         
Snelste lopers 1e etappe (14,6 km)    
         
Maico Suijkerbuijk 56.50 NSAV 't Haasje, Nijmegen    
Marijn de Jonge 56.57 Hellas Angels, Utrecht    
Kees Karregat 58.27 AV Edam    
         
Estafette vrouwen (wedstrijdstart 11:35)    
         
Lia Wijnberger 1.03.09 Arnhemse Meisjes    
Hilly Jonk 1.17.44 AV Edam    
Lucie Veeger 1.25.13 Pink Panters, Texel    
         
Estafette mannen Snelste lopers 2e etappe (13,5 km)  
         
Peter Res 52.03 Hellas Angels, Utrecht    
Eric van Santen 52.15 AV Edam    
Seran Nijkamp 52.52 Veluws Geweld, Apeldoorn  
         
Estafette vrouwen        
Manon Mensink 1.01.10 Arnhemse Meisjes    
Angelique Kroon 1.10.12 AV Edam    
Margareth Rood-Overman 1.15.47 Duurdouwers ARO'88, Obdam   
         
Estafette mannen Snelste lopers 3e etappe (15,1 km)  
         
Marco Glastra 54.18 Hellas Angels, Utrecht    
Ton Koning 55.47 AV Edam    
Guido Klaasen 57.24 Lycurgus, Krommenie    
         
Estafette vrouwen        
Anita Greefhorst 1.01.03 De snelle meisjes, Amersfoort  
Floortje Gierman 1.02.12 Arnhemse Meisjes    
Ineke van Boesschoten 1.19.30 AV Edam    
         
Estafette mannen Snelste lopers 4e etappe (16,8 km)  
         
Bram van Dongen 59.55 Team Trommel, Utrecht    
Ben van Oeveren 1.00.19 Hellas Angels, Utrecht    
Jelmer van Leeningen 1.01.18 Veluws Geweld, Apeldoorn  
         
Sandra de Jonge 1.08.24 Arnhemse Meisjes    
Martha Meijer 1.22.53 De snelle meisjes, Amersfoort  
Giséla Mühren 1.25.10 AV Edam    
         
Einduitslag mannen estafette   Einduitslag vrouwen estafette
      (nieuw parcoursrecord)  
Hellas Angels 3.43.35   Arnhemse Meisjes 4.14.53
AV Edam 3.47.54   AV Edam 5.12.34
Veluws Geweld 3.55.50   De snelle meisjes 5.16.50
Buiten mededinging liep een snel Helders/Texels duo mee in de estafette.   
Texelaar Jaap Witte was heel snel: de 2e etappe in 50.19 en de 4e etappe in 58.12  
         
Ultraloop mannen (start 10:35)   Ultraloop vrouwen (start 10:35)
         
 Snelste lopers 1e etappe (14,6 km) 
         
Huub van Noorden 59.52   Irene Kinnegim 1.06.15
German Silva Martinez 59.58   Marjan Oostinga 1.12.28
Iwan Kamminga, 60.04   Ylona Kruis 1.14.20
Pascal van Norden,        
Tim Pleijte,        
en Leo Smets        
         
 Snelste lopers 2e etappe (13,5 km) 
         
German Silva Martinez 54.05   Irene Kinnegim 1.02.45
Huub van Noorden 54.10   Marjan Oostinga 1.06.48
Iwan Kamminga, 55.15   Ylona Kruis 1.08.08
Pascal van Norden,        
en Tim Pleijte        
         
 Snelste lopers 3e etappe (15,1 km) 
         
Pascal van Norden 59.35   Irene Kinnegim 1.11.27
Iwan Kamminga 59.36   Marjan Oostinga 1.14.20
Tim Pleijte 59.37   Arenda Scherpenkate 1.17.47
         
 Snelste lopers 4e etappe (16,8 km) 
         
Iwan Kamminga 1.04.34   Irene Kinnegim 1.21.47
Pascal van Norden 1.05.29   Marjan Oostinga 1.27.51
Ralph Apeldoorn 1.06.15   Arenda Scherpenkate 1.29.00
         
Einduitslag 60 km mannen   Einduitslag 60 km vrouwen
         
Iwan Kamminga 3.59.29   Irene Kinnegim 4.42.14
Pascal van Norden 4.00.23   Marjan Oostinga 5.01.27
Huub van Noorden 4.00.57   Arenda Scherpenkate 5.12.05