De 60 km start over

Zoeken

Snelste lopers 2013

  Club, Woonplaats Categorie 2013 2011 (2009)
Snelste   lopers 1e etappe (14.8 km)        
           
Bas Mekking AV Veluwe, Apeldoorn estafette mannen 0:57:21 0:59:19 (1:00:00)
Jaap Witte Noordkop Running Team, Den Burg estafette mannen 0:58:50 1:00:02 (1:00:18)
Ton Nugteren Paracentrum Texel estafette mannen 0:59:01 1:01:13 (1:04:43)
           
Femke Visser *Team Hellas, Utrecht estafette gemengd 1:10:18 1:08:48 (1:11:24)
Boukje Klaver Duurdouwers 2, Obdam estafette vrouwen 1:15:42 1:15:40 (1:12:26)
Dorien van der Schot Team 3.0, Utrecht estafette vrouwen 1:18:22 1:17:37 (1:13:52)
Kristine Kofman Hellas Triathlon, Utrecht estafette vrouwen 1:19:16    
           
Pieter Vermeesch (B) Houtland AC, De Haan (B) 60 km solo 1:02:09 1:03:04 (1:01:45)
Carola Schot Energie, Heerjansdam 60 km solo 1:13:21 1:22:11 (1:16:19)
           
Snelste   lopers 2e etappe(13.5 km)        
           
Raymond Koen Noordkop Running Team, Den Helder estafette mannen 0:51:19 0:51:48 (0:54:48)
Pim Quist Sterk konijn, Utrecht estafette mannen 0:54:07 0:54:01 (0:55:04)
Marijn de Jonge Hellas Angels, Utrecht estafette mannen 0:54:36 0:54:34 (0:55:54)
           
Joyce Vrijenhoek Hellas Triathlon, Utrecht estafette vrouwen 1:02:49 1:07:32 (1:06:11)
Karlijn van der Burg De BV, De Koog estafette gemengd 1:07:02 1:08:24 (1:08:36)
Janna Brand Team 3.0, Rotterdam estafette vrouwen 1:08:20 1:08:49 (1:09:48)
Monica Gorska *Team Hellas, Utrecht estafette gemengd 1:08:46    
Acacia Falkena De snelle meisjes, Amersfoort estafette vrouwen 1:09:05    
           
Pieter Vermeesch (B) Houtland AC, De Haan (B) 60 km solo 0:56:25 0:57:25 (0:53:42)
Carola Schot Energie, Heerjansdam 60 km solo 1:09:43 1:14:58 (1:10:34)
           
Snelste   lopers 3e etappe (15,1 km)        
           
Ronnie Duinkerken Sterk konijn, Rotterdam estafette mannen 0:54:26 0:53:51 (0:58:23)
Jaco Lamgerak Hellas Angels, Utrecht estafette mannen 0:57:41 0:55:36 (0:59:14)
Arnoud Ritsma AV Lycurgus, Krommenie estafette mannen 0:58:15 0:56:28 (1:01:41)
           
Lia Wijnbergen Team 3.0, Arnhem estafette vrouwen 1:03:19 1:01:19 (1:03:31)
Giséla Mühren AV Edam, Edam estafette vrouwen 1:13:48 1:09:09 (1:05:52)
Jacqueline Oosterweegel Jan Strijker Dames, Brummen estafette vrouwen 1:14:29 1:10:37 (1:09:11)
           
Pieter Vermeesch (B) Houtland AC, De Haan (B) 60 km solo 0:57:35 1:00:25 (0:58:27)
Angeli de Koning Maasland 60 km solo 1:15:30 1:22:58 (1:12:30)
           
Snelste   lopers 4e etappe (16.8 km)        
           
Bernard te Boekhorst Sterk konijn, Utrecht estafette mannen 0:57:20 0:59:38 (0:56:18)
Ben van Oeveren Hellas Angels, Utrecht estafette mannen 0:59:02 1:01:52 (1:03:39)
Yunis Sittan Noordkop Running Team, Den Helder estafette mannen 0:59:35 1:01:57 (1:05:23)
           
Heleen Plaatzer Team 3.0, Nijmegen estafette vrouwen 1:03:19 1:06:23 (1:06:56)
Jasmijn van der Burg De BV, De Koog estafette gemengd 1:14:36 1:08:32 (1:13:14)
Marlinde Doorn Jan Strijker Dames, Brummen estafette vrouwen 1:17:55 1:10:12 (1:18:36)
Ashley van de Leemkolk *AV Veluwe Ladies, Apeldoorn estafette vrouwen 1:22:20    
           
Pieter Vermeesch (B) Houtland AC, De Haan (B) 60 km solo 1:07:03 1:11:33 (1:15:50)
Anita Joziasse AV '56, Goes 60 km solo 1:22:10 1:33:33 (1:32:57)