De 60 km start over

Zoeken

Splits van de snelste lopers op de 120 van Texel

Split tijden bij De 120 van Texel  
Top drie mannen plus alle podiumvrouwen  
         
  eerste tweede split eindtijd
  ronde ronde (minuten)  
         
2015        
Paul Giblin (GBR) 4.27 4.57 30 9.24.15
Daniel Oralek (CZE) 4.38 5.21 43 9.59.29
Christiaan van Meurs 4.55 5.44 49 10.39.30
         
Léonie van den Haak 5.28 5.19 - 9 ! 10.47.00
Mildred Haans 5.09 5.45 36 10.53.51
Jannet Lange 6.04 6.34 30 12.38.28
         
2013        
Jan-Albert Lantink 4.35 4.56 21 9.31
Olivier Jacques (FRA) 4.46 5.29 43 10.15
Peter Palmans (BEL)       10.54
         
Wilma Dierx       11.57
         
2011        
Jan-Albert Lantink 4.29 5.14 45 9.43
Peter Palmans (BEL) 5.02 5.48 46 10.50
Geert Stynen (BEL) 5.07 5.45 38 10.52
         
Sharon Gayter (GBR) 5.52 6.32 40 12.24
Léonie van den Haak 5.51 6.40 49 12.31
         
2009        
Jan-Albert Lantink 4.46 5.01 15 9.47
Olivier Jacques (FRA) 4.48 5.17 29 10.05
Robert Boersma 4.48 5.41 53 10.29
         
Monique Muhlen (LUX) 5.58 6.38 40 12.36
         
2007        
Edward de Ruiter 4.50 5.16 26 10.06
Veron Lust 4.55 5.25 30 10.20
Wim Epskamp 5.02 5.23 21 10.25
         
Ida Verduin-Boone 5.30 6.05 35 11.35
         
2005        
Wim-Bart Knol 4.46 5.08 22 9.54
Wim Epskamp 4.51 5.12 21 10.03
Jochen Höschele (GER) 5.13 5.14 1 10.27
         
Elke Streicher (GER) 5.35 5.59 24 11.34
Anke Drescher (GER) 5.37 6.08 31 11.45
Ria Buiten 6.02 6.17 15 12.19
         
         
2003        
Wim-Bart Knol 4.46 4.58 12 9.44.43
Jan Nabuurs 5.16 5.28 12 10.44.22
Tom Hendriks 5.29 5.39 10 11.08.40
         
Lies Heijnen 6.00 6.46 46 12.46.11
         
2001        
Paul Beckers (BEL) 4.46 5.04 18 9.49.48
Wim Epskamp 4.56 5.06 10 10.01.36
Karl Graf (GER) 5.01 5.30 29 10.31.08
         
Ria Buiten 5.54 8.17 143 14.10.34
         
1999        
Guus Smit 4.40 5.21 41 10.01.16
Roel Keizer 5.02 5.24 22 10.26.27
Mik Borsten 5.08 6.37 89 11.45.00
         
Anke Drescher (GER) 5.24 5.31 7 10.55.44
         
1997        
Dirk Westerduin 4.44 4.39 - 5 ! 9.23.30
Wim Epskamp 4.44 5.02 18 9.46.22
André van der Zwan 4.50 5.35 45 10.25.37
         
Anke Drescher (GER) 5.16 5.44 28 10.59.58
         
1995        
Ron Teunisse 4.47 5.05 18 9.52.38
Wim-Bart Knol 4.50 5.30 40 10.20.31
Valery Klement (GER) 4.47 5.42 55 10.29.33
         
1993        
Ron Teunisse       9.47.38
Tom Keij       10.50.16
Jan Knippenberg       11.18.50